Pojkar E (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar E (P10) Mellan Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 11:30 131074003 IBK Lund P2011 Dalby - IBK Lund P2010 Grön 4 - 5 Killebäckshallen
2023-01-15 15:00 131074001 FBC Viljan P09/10 - Höganäs IBF P09/10 1 - 3 Ljungbyheds Idrottshall
2023-01-15 15:00 131074002 FC Helsingborg P10 - Malmhaug IBF P10 4 - 6 Truls Andersson, Adrian Persson Mariahallen
2023-01-21 12:00 131074006 Malmhaug IBF P10 - IBK Lund P2011 Dalby 5 - 5 Kulladals Sporthall
2023-01-21 12:30 131074005 Höganäs IBF P09/10 - FC Helsingborg P10 2 - 7 Ronny Pradon, Simon Mannerhult Höganäs Sportcenter B
2023-01-22 12:30 131074004 IBK Lund P2010 Grön - FBC Viljan P09/10 2 - 3 Vipeholmshallen
2023-01-27 19:30 131074009 IBK Lund P2011 Dalby - Höganäs IBF P09/10 1 - 6 Killebäckshallen
2023-01-28 12:30 131074007 Malmhaug IBF P10 - IBK Lund P2010 Grön 2 - 8 Kulladals Sporthall
2023-01-28 15:00 131074008 FBC Viljan P09/10 - FC Helsingborg P10 8 - 4 Ljungbyheds Idrottshall
2023-01-29 09:30 131074010 IBK Lund P2010 Grön - Höganäs IBF P09/10 5 - 2 Lerbäckshallen A
2023-01-29 12:30 131074012 FC Helsingborg P10 - IBK Lund P2011 Dalby 11 - 3 Ville Kotteby, Truls Andersson Västergårdshallen
2023-01-29 14:00 131074011 Malmhaug IBF P10 - FBC Viljan P09/10 6 - 3 Sundsbrohallen
2023-02-03 18:00 131074015 IBK Lund P2011 Dalby - FBC Viljan P09/10 9 - 2 Nyvångsskolan
2023-02-04 11:00 131074014 Höganäs IBF P09/10 - Malmhaug IBF P10 2 - 9 Simon Mannerhult, Axel Niwong Höganäs Sportcenter B
2023-02-04 11:30 131074013 FC Helsingborg P10 - IBK Lund P2010 Grön 10 - 6 Alvin Friberg, Adrian Persson Helsingborg Arena B
2023-02-11 14:00 131074017 Malmhaug IBF P10 - FC Helsingborg P10 Kulladals Sporthall
2023-02-12 10:00 131074016 Höganäs IBF P09/10 - FBC Viljan P09/10 Höganäs Sportcenter B
2023-02-12 12:45 131074018 IBK Lund P2010 Grön - IBK Lund P2011 Dalby Vipeholmshallen
2023-02-16 19:00 131074020 FC Helsingborg P10 - Höganäs IBF P09/10 Adrian Persson, Gabriel Hanfler Mariahallen
2023-02-18 11:30 131074021 IBK Lund P2011 Dalby - Malmhaug IBF P10 Killebäckshallen
2023-02-19 15:00 131074019 FBC Viljan P09/10 - IBK Lund P2010 Grön Ljungbyheds Idrottshall
2023-03-04 16:00 131074022 IBK Lund P2010 Grön - Malmhaug IBF P10 Vipeholmshallen
2023-03-05 12:30 131074024 Höganäs IBF P09/10 - IBK Lund P2011 Dalby Höganäs Sportcenter B
2023-03-05 15:00 131074023 FC Helsingborg P10 - FBC Viljan P09/10 Alvin Friberg, Anton Holmqvist Helsingborg Arena B
2023-03-12 13:30 131074025 Höganäs IBF P09/10 - IBK Lund P2010 Grön Höganäs Sportcenter B
2023-03-12 15:00 131074026 FBC Viljan P09/10 - Malmhaug IBF P10 Ljungbyheds Idrottshall
2023-03-12 16:30 131074027 IBK Lund P2011 Dalby - FC Helsingborg P10 Killebäckshallen
2023-03-18 14:00 131074029 Malmhaug IBF P10 - Höganäs IBF P09/10 Kulladals Sporthall
2023-03-19 15:00 131074028 IBK Lund P2010 Grön - FC Helsingborg P10 Vipeholmshallen
2023-03-19 15:00 131074030 FBC Viljan P09/10 - IBK Lund P2011 Dalby Ljungbyheds Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Malmhaug IBF P10 5 3 1 1 28-22 6 10
2. FC Helsingborg P10 5 3 0 2 36-25 11 9
3. IBK Lund P2010 Grön 5 3 0 2 26-21 5 9
4. FBC Viljan P09/ 10 5 2 0 3 17-24 -7 6
5. Höganäs IBF P09/ 10 5 2 0 3 15-23 -8 6
6. IBK Lund P2011 Dalby 5 1 1 3 22-29 -7 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar E (P10) Norra Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-15 14:30 131071001 IBK Lund P2011 NV - FBC Viljan P09/10 1 - 10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lerbäckshallen A
2022-10-16 09:00 131071004 FC Helsingborg P10 - Gantofta IBK P10 4 - 6 Truls Andersson, Ville Kotteby Västergårdshallen
2022-10-16 10:30 131071005 Höganäs IBF P09/10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 1 - 10 Höganäs Sportcenter B
2022-10-23 11:00 131071006 Röke IBK P10 - IBK Lund P2011 NV 7 - 2 Stefan Andersson, Emilio Olsson Tyrs Hovs Sportcentra
2022-10-23 12:00 131071010 Munka-Ljungby IBK P10/11 - FC Helsingborg P10 4 - 4 Christian Nilsson, Stig Andersson Munkahallen
2022-10-23 15:00 131071008 FBC Viljan P09/10 - FBC Engelholm P10 3 - 8 Ljungbyheds Idrottshall
2022-10-29 14:00 131071015 Höganäs IBF P09/10 - FBC Viljan P09/10 3 - 5 Höganäs Sportcenter B
2022-10-30 12:30 131071011 FBC Engelholm P10 - Röke IBK P10 19 - 4 Ängelholms Idrottshall
2022-10-30 16:00 131071013 Gantofta IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 6 - 5 Bella Edvardsson, Maja Karlsson Gantoftahallen
2022-11-13 09:00 131071017 Röke IBK P10 - Höganäs IBF P09/10 3 - 3 Emilio Olsson, William Hejman Qpoolen
2022-11-13 15:00 131071016 IBK Lund P2011 NV - FBC Engelholm P10 6 - 15 Ej offentliggjord, Uri Shmulevich Lerbäckshallen A
2022-11-13 15:00 131071018 FBC Viljan P09/10 - FC Helsingborg P10 6 - 7 Ljungbyheds Idrottshall
2022-11-20 09:00 131071023 Höganäs IBF P09/10 - IBK Lund P2011 NV 7 - 1 Höganäs Sportcenter A
2022-11-20 13:30 131071021 FC Helsingborg P10 - Röke IBK P10 6 - 5 Anton Holmqvist, Alvin Friberg Helsingborg Arena B
2022-11-20 14:15 131071025 Gantofta IBK P10 - FBC Viljan P09/10 11 - 1 Bella Edvardsson, Maja Karlsson Gantoftahallen
2022-11-26 12:00 131071027 IBK Lund P2011 NV - FC Helsingborg P10 0 - 16 Lerbäckshallen A
2022-11-27 12:30 131071026 FBC Engelholm P10 - Höganäs IBF P09/10 13 - 2 Ängelholms Idrottshall
2022-11-27 13:00 131071028 Röke IBK P10 - Gantofta IBK P10 2 - 13 Hugo Forsback, William Hejman Qpoolen
2022-11-27 15:00 131071029 FBC Viljan P09/10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 9 - 10 Ljungbyheds Idrottshall
2022-12-03 10:00 131071033 Gantofta IBK P10 - IBK Lund P2011 NV 21 - 0 Bella Edvardsson, Maja Karlsson Gantoftahallen
2022-12-04 10:30 131071031 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Röke IBK P10 8 - 1 Christian Nilsson, Björn Zorec Munkahallen
2022-12-04 13:30 131071034 FC Helsingborg P10 - FBC Engelholm P10 3 - 4 Alvin Friberg, Anton Holmqvist Helsingborg Arena B
2022-12-10 09:00 131071038 IBK Lund P2011 NV - Munka-Ljungby IBK P10/11 1 - 27 Lerbäckshallen A
2022-12-11 12:00 131071036 Höganäs IBF P09/10 - FC Helsingborg P10 1 - 11 Vikenskolan
2022-12-11 12:30 131071037 FBC Engelholm P10 - Gantofta IBK P10 7 - 4 Ängelholms Idrottshall
2022-12-17 13:30 131071044 Munka-Ljungby IBK P10/11 - FBC Engelholm P10 2 - 6 Christian Nilsson, Stig Andersson Munkahallen
2022-12-18 14:15 131071045 Gantofta IBK P10 - Höganäs IBF P09/10 11 - 1 Maja Karlsson, Björn Zorec Gantoftahallen
2022-12-18 15:00 131071041 FBC Viljan P09/10 - Röke IBK P10 9 - 8 Ljungbyheds Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Engelholm P10 7 7 0 0 72-24 48 21
2. Gantofta IBK P10 7 6 0 1 72-20 52 18
3. Munka-Ljungby IBK P10/ 11 7 4 1 2 66-28 38 13
4. FC Helsingborg P10 7 4 1 2 51-26 25 13
5. FBC Viljan P09/ 10 7 3 0 4 43-48 -5 9
6. Röke IBK P10 7 1 1 5 30-60 -30 4
7. Höganäs IBF P09/ 10 7 1 1 5 18-54 -36 4
8. IBK Lund P2011 NV 7 0 0 7 11-103 -92 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 12:45 131073001 Bjärreds IBK P10 - Höllvikens IBF P11 3 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-01-14 13:00 131073002 Tygelsjö IK P10-12 - FBC Engelholm P10 2 - 7 Pilbäckshallen
2023-01-15 13:30 131073003 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Gantofta IBK P10 5 - 3 Christian Nilsson, Stig Andersson Munkahallen
2023-01-21 15:00 131073004 Gantofta IBK P10 - Bjärreds IBK P10 1 - 8 Björn Zorec, Maja Karlsson Gantoftahallen
2023-01-21 16:00 131073006 FBC Engelholm P10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 3 - 6 Ängelholms Idrottshall
2023-01-22 11:00 131073005 Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P10-12 3 - 3 Petter Niklasson Gyahallen
2023-01-28 10:15 131073009 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Höllvikens IBF P11 5 - 1 Christian Nilsson, Stig Andersson Munkahallen
2023-01-28 14:00 131073007 FBC Engelholm P10 - Gantofta IBK P10 8 - 0 Ängelholms Idrottshall
2023-01-28 17:30 131073008 Bjärreds IBK P10 - Tygelsjö IK P10-12 7 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-01-29 12:00 131073012 Tygelsjö IK P10-12 - Munka-Ljungby IBK P10/11 2 - 8 Pilbäckshallen
2023-01-29 17:00 131073010 Gantofta IBK P10 - Höllvikens IBF P11 7 - 4 Maja Karlsson, Bella Edvardsson Gantoftahallen
2023-02-12 12:30 131073011 FBC Engelholm P10 - Bjärreds IBK P10 Ängelholms Idrottshall
2023-02-04 14:30 131073014 Höllvikens IBF P11 - FBC Engelholm P10 2 - 8 , Pelle Verhulst Gyahallen
2023-02-05 12:00 131073013 Tygelsjö IK P10-12 - Gantofta IBK P10 5 - 18 Pilbäckshallen
2023-02-05 19:00 131073015 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Bjärreds IBK P10 8 - 2 Stig Andersson, Christian Nilsson Munkahallen
2023-02-11 09:00 131073016 Höllvikens IBF P11 - Bjärreds IBK P10 Halörhallen
2023-02-11 12:30 131073017 FBC Engelholm P10 - Tygelsjö IK P10-12 Nyhemshallen
2023-02-12 17:45 131073018 Gantofta IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 Maja Karlsson, Bella Edvardsson Gantoftahallen
2023-01-22 14:00 131073019 Bjärreds IBK P10 - Gantofta IBK P10 2 - 7 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Bjärehovhallen
2023-02-19 10:30 131073021 Munka-Ljungby IBK P10/11 - FBC Engelholm P10 Stig Andersson, Christian Nilsson Munkahallen
2023-03-07 19:00 131073020 Tygelsjö IK P10-12 - Höllvikens IBF P11 Pilbäckshallen
2023-03-04 09:00 131073024 Höllvikens IBF P11 - Munka-Ljungby IBK P10/11 Halörhallen
2023-03-04 16:00 131073022 Gantofta IBK P10 - FBC Engelholm P10 Maja Karlsson, Björn Zorec Gantoftahallen
2023-03-05 13:00 131073023 Tygelsjö IK P10-12 - Bjärreds IBK P10 Pilbäckshallen
2023-03-11 16:30 131073025 Höllvikens IBF P11 - Gantofta IBK P10 Halörhallen
2023-03-12 14:00 131073027 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Tygelsjö IK P10-12 Christian Nilsson, Stig Andersson Munkahallen
2023-03-12 16:00 131073026 Bjärreds IBK P10 - FBC Engelholm P10 Bjärehovhallen
2023-03-18 16:00 131073029 FBC Engelholm P10 - Höllvikens IBF P11 Ängelholms Idrottshall
2023-03-19 14:45 131073028 Gantofta IBK P10 - Tygelsjö IK P10-12 Maja Karlsson, Bella Edvardsson Gantoftahallen
2023-03-19 17:30 131073030 Bjärreds IBK P10 - Munka-Ljungby IBK P10/11 Bjärehovhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Munka-Ljungby IBK P10/ 11 5 5 0 0 32-11 21 15
2. FBC Engelholm P10 4 3 0 1 26-10 16 9
3. Gantofta IBK P10 6 3 0 3 36-32 4 9
4. Bjärreds IBK P10 5 2 1 2 22-24 -2 7
5. Höllvikens IBF P11 5 0 2 3 13-26 -13 2
6. Tygelsjö IK P10-12 5 0 1 4 17-43 -26 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-15 10:00 131072004 Höllvikens IBF P11 - Skurups IBK PF10 12 - 1 Halörhallen
2022-10-15 14:30 131072001 IK Stanstad P10/11 - Malmhaug IBF P10 0 - 3 Sara Berglind, Magnus Svensson Bråhögshallen
2022-10-15 16:00 131072003 IBK Lund P2010 - IBK Lund P2011 Dalby 2 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Lerbäckshallen A
2022-10-16 13:00 131072005 Tygelsjö IK P10-12 - Bjärreds IBK P10 6 - 8 Pilbäckshallen
2022-10-22 14:00 131072006 Lomma FBC P10 - IK Stanstad P10/11 12 - 7 Slättängshallen
2022-10-23 12:00 131072010 Bjärreds IBK P10 - Höllvikens IBF P11 3 - 7 Bjärehovhallen
2022-10-23 16:30 131072008 Malmhaug IBF P10 - IBK Lund P2010 1 - 4 Isac Salomonsson Kulladals Sporthall
2022-10-23 16:45 131072009 IBK Lund P2011 Dalby - Tygelsjö IK P10-12 5 - 8 Killebäckshallen
2022-10-29 10:00 131072014 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P2011 Dalby 8 - 6 Halörhallen
2022-10-30 13:00 131072013 Skurups IBK PF10 - Bjärreds IBK P10 0 - 9 Kevin Härstedt, Claus Pettersson Skurups Sparbank Arena
2022-10-30 13:00 131072015 Tygelsjö IK P10-12 - Malmhaug IBF P10 7 - 2 Pilbäckshallen
2022-10-30 16:00 131072011 IBK Lund P2010 - Lomma FBC P10 9 - 2 Lerbäckshallen A
2022-11-12 09:30 131072018 Malmhaug IBF P10 - Höllvikens IBF P11 2 - 7 Kulladals Sporthall
2022-11-12 12:00 131072019 IBK Lund P2011 Dalby - Skurups IBK PF10 9 - 3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Killebäckshallen
2022-11-12 12:30 131072016 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2010 2 - 5 Ahmad Homsi, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-11-12 12:30 131072017 Lomma FBC P10 - Tygelsjö IK P10-12 3 - 6 Slättängshallen
2022-11-19 09:00 131072021 Höllvikens IBF P11 - Lomma FBC P10 12 - 2 Halörhallen
2022-11-19 14:15 131072024 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P2011 Dalby 6 - 5 Bjärehovhallen
2022-11-20 13:00 131072023 Tygelsjö IK P10-12 - IK Stanstad P10/11 9 - 5 Pilbäckshallen
2022-11-20 13:00 131072025 Skurups IBK PF10 - Malmhaug IBF P10 3 - 6 Skurups Sparbank Arena
2022-11-26 12:00 131072028 Lomma FBC P10 - Skurups IBK PF10 4 - 0 Slättängshallen
2022-11-26 14:00 131072027 IK Stanstad P10/11 - Höllvikens IBF P11 4 - 7 Sara Berglind, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-11-26 15:30 131072026 IBK Lund P2010 - Tygelsjö IK P10-12 2 - 7 Vipeholmshallen
2022-11-27 14:00 131072029 Malmhaug IBF P10 - Bjärreds IBK P10 4 - 6 Gottorpshallen
2022-12-02 19:30 131072035 IBK Lund P2011 Dalby - Malmhaug IBF P10 5 - 5 Nyvångsskolan
2022-12-03 15:30 131072034 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P2010 4 - 2 Halörhallen
2022-12-04 13:00 131072033 Skurups IBK PF10 - IK Stanstad P10/11 2 - 4 Skurups Sparbank Arena
2022-12-04 14:15 131072031 Bjärreds IBK P10 - Lomma FBC P10 6 - 2 Bjärehovhallen
2022-12-10 10:30 131072037 IBK Lund P2010 - Skurups IBK PF10 8 - 3 Lerbäckshallen A
2022-12-10 12:00 131072038 IK Stanstad P10/11 - Bjärreds IBK P10 3 - 12 Emilia Fridh, Nils Rickard Bråhögshallen
2022-12-11 15:00 131072036 Tygelsjö IK P10-12 - Höllvikens IBF P11 5 - 4 Pilbäckshallen
2022-12-11 15:30 131072039 Lomma FBC P10 - IBK Lund P2011 Dalby 4 - 7 Slättängshallen
2022-12-17 10:00 131072041 Malmhaug IBF P10 - Lomma FBC P10 5 - 3 Kulladals Sporthall
2022-12-17 11:30 131072045 Skurups IBK PF10 - Tygelsjö IK P10-12 4 - 9 Claus Pettersson, Mikael Härstedt Skurups Sparbank Arena
2022-12-17 14:30 131072044 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P2010 2 - 1 Bjärehovhallen
2022-12-17 15:00 131072043 IBK Lund P2011 Dalby - IK Stanstad P10/11 7 - 2 Nyvångsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Höllvikens IBF P11 8 7 0 1 61-25 36 21
2. Tygelsjö IK P10-12 8 7 0 1 57-33 24 21
3. Bjärreds IBK P10 8 7 0 1 52-28 24 21
4. IBK Lund P2011 Dalby 8 4 1 3 49-38 11 13
5. IBK Lund P2010 8 4 0 4 33-26 7 12
6. Malmhaug IBF P10 8 3 1 4 28-35 -7 10
7. Lomma FBC P10 8 2 0 6 32-52 -20 6
8. IK Stanstad P10/ 11 8 1 0 7 27-57 -30 3
9. Skurups IBK PF10 8 0 0 8 16-61 -45 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar E (P10) Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 12:30 131075002 Lomma FBC P10 - Röke IBK P10 5 - 1 Slättängshallen
2023-01-14 14:00 131075001 IK Stanstad P10/11 - Skurups IBK PF10 3 - 0 Nils Rickard, Erik Höst Bråhögshallen
2023-01-15 10:30 131075003 IBK Lund P2010 Svart - IBK Lund P2011 NV 5 - 6 Lerbäckshallen A
2023-01-20 19:30 131075004 IBK Lund P2011 NV - IK Stanstad P10/11 1 - 8 Lerbäckshallen A
2023-01-22 10:00 131075006 Röke IBK P10 - IBK Lund P2010 Svart 6 - 4 William Hejman, Hugo Forsback Qpoolen
2023-01-22 12:00 131075005 Skurups IBK PF10 - Lomma FBC P10 2 - 3 Skurups Sparbank Arena
2023-01-28 09:00 131075009 IBK Lund P2010 Svart - Skurups IBK PF10 3 - 5 Lerbäckshallen A
2023-01-28 11:00 131075007 Röke IBK P10 - IBK Lund P2011 NV 7 - 2 Emilio Olsson, William Hejman Qpoolen
2023-01-28 12:30 131075008 IK Stanstad P10/11 - Lomma FBC P10 6 - 2 Nils Rickard, Magnus Svensson Bråhögshallen
2023-01-29 11:00 131075010 IBK Lund P2011 NV - Skurups IBK PF10 1 - 9 Lerbäckshallen A
2023-01-29 12:30 131075012 Lomma FBC P10 - IBK Lund P2010 Svart 2 - 5 Slättängshallen
2023-01-29 12:45 131075011 Röke IBK P10 - IK Stanstad P10/11 8 - 1 Emilio Olsson, Hugo Forsback Qpoolen
2023-02-03 19:30 131075013 Lomma FBC P10 - IBK Lund P2011 NV 10 - 3 Slättängshallen
2023-02-05 11:45 131075015 IBK Lund P2010 Svart - IK Stanstad P10/11 5 - 8 Lerbäckshallen A
2023-02-05 12:00 131075014 Skurups IBK PF10 - Röke IBK P10 4 - 5 , Artem Demichev Skurups Sparbank Arena
2023-02-11 12:00 131075016 Skurups IBK PF10 - IK Stanstad P10/11 Rydsgårds Arena
2023-02-12 11:00 131075017 Röke IBK P10 - Lomma FBC P10 Hugo Forsback, William Hejman Qpoolen
2023-02-12 14:30 131075018 IBK Lund P2011 NV - IBK Lund P2010 Svart Vipeholmshallen
2023-02-14 18:15 131075020 Lomma FBC P10 - Skurups IBK PF10 Slättängshallen
2023-02-14 18:30 131075019 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2011 NV Bråhögshallen
2023-02-18 10:30 131075021 IBK Lund P2010 Svart - Röke IBK P10 Lerbäckshallen A
2023-03-04 13:00 131075023 Lomma FBC P10 - IK Stanstad P10/11 Slättängshallen
2023-03-05 11:30 131075022 IBK Lund P2011 NV - Röke IBK P10 Lerbäckshallen A
2023-03-05 13:30 131075024 Skurups IBK PF10 - IBK Lund P2010 Svart Skurups Sparbank Arena
2023-03-11 09:45 131075027 IBK Lund P2010 Svart - Lomma FBC P10 Lerbäckshallen A
2023-03-11 11:45 131075025 Skurups IBK PF10 - IBK Lund P2011 NV Rydsgårds Arena
2023-03-11 15:30 131075026 IK Stanstad P10/11 - Röke IBK P10 Bråhögshallen
2023-03-18 16:00 131075030 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2010 Svart Bråhögshallen
2023-03-19 14:00 131075029 Röke IBK P10 - Skurups IBK PF10 Qpoolen
2023-03-19 16:30 131075028 IBK Lund P2011 NV - Lomma FBC P10 Vipeholmshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Röke IBK P10 5 4 0 1 27-16 11 12
2. IK Stanstad P10/ 11 5 4 0 1 26-16 10 12
3. Lomma FBC P10 5 3 0 2 22-17 5 9
4. Skurups IBK PF10 5 2 0 3 20-15 5 6
5. IBK Lund P2010 Svart 5 1 0 4 22-27 -5 3
6. IBK Lund P2011 NV 5 1 0 4 13-39 -26 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis