Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Lila/Vit, Svart, Svart
Ekerö IK Patrik Hallerström pathal74@gmail.com Mörkblå
Farsta IBK Jesper Nyberg jesper.nyberg@farstaibk.se 0703445727 Vit, svart, svart
FBI Tullinge Andreas Penttinen andreaspenttinen@hotmail.com 070-787 44 00 Orange tröja / svarta shorts
Huddinge IK (A) röd, röd, röd
Huddinge IK (B) röd, röd, röd
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Norrtulls SK Gul, Svart, Gul
Nynäshamns IBK Magnus Elander magnuselander@yahoo.se 073-4353654 Blå/Blå/Vit
Tumba GOIF Röd, Svart, Röda
Täby FC (C) Andreas Ljungman Andreas@ljungmans.se 070 - 759 27 67 Vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK IBF Karolina Vindevåg Karolina.vindevag@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Hässelby SK IBK (B) - Nynäshamns IBK
1 Djurö-Vindö IF - Tumba GOIF
2019-09-28 09:30 1 FBI Tullinge - Farsta IBK Tullingehallen
2019-09-28 09:45 1 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2019-09-28 16:15 1 Norrtulls SK - Huddinge IK (B) Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 1 Täby FC (C) - Ekerö IK Grindtorpshallen
Omgång 2
2 Tumba GOIF - Hässelby SK IBK (B)
2 Huddinge IK (B) - Djurö-Vindö IF
2019-10-05 09:15 2 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-10-05 09:15 2 Farsta IBK - Täby FC (C) Farstahallen 1
2019-10-05 11:15 2 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2019-10-06 09:00 2 Ekerö IK - Huddinge IK (A) Mälaröhallen
Omgång 3
3 Hässelby SK IBK (B) - Djurö-Vindö IF
2019-10-12 10:00 3 Nynäshamns IBK - Täby FC (C) Kvarnängshallen
2019-10-12 12:00 3 Norrtulls SK - Ekerö IK Hjorthagshallen
2019-10-12 12:00 3 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (B) Sätrahallen
2019-10-12 14:30 3 FBI Tullinge - Tumba GOIF Rikstenshallen 43
2019-10-13 09:00 3 Huddinge IK (A) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
Omgång 4
4 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge
4 Huddinge IK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-10-19 09:15 4 Farsta IBK - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-10-19 10:30 4 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Kvarnängshallen
2019-10-19 11:00 4 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2019-10-19 16:30 4 Tumba GOIF - Täby FC (C) Malmsjö Sporthall
Omgång 5
5 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF Grindtorpshallen
5 FBI Tullinge - Hässelby SK IBK (B) Rikstenshallen
2019-10-26 11:00 5 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK Sätrahallen
2019-10-26 14:15 5 Norrtulls SK - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
2019-10-26 14:30 5 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2019-10-27 09:15 5 Ekerö IK - Huddinge IK (B) Mälaröhallen
Omgång 6
2019-11-09 09:15 6 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF Kvarnängshallen
2019-11-09 11:15 6 Farsta IBK - Ekerö IK Farstahallen 3
2019-11-09 13:30 6 Tumba GOIF - Norrtulls SK Malmsjö Sporthall
2019-11-10 10:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2019-11-10 10:00 6 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2019-11-23 14:45 6 Djurö-Vindö IF - Huddinge IK (A) Djurö Sporthall
Omgång 7
7 Norrtulls SK - Djurö-Vindö IF Engelbrektshallen
2019-11-16 09:00 7 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-11-16 16:45 7 Ekerö IK - Nynäshamns IBK Tappströms Bollhall
2019-11-17 10:30 7 Huddinge IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Kvarnbergshallen
2019-11-17 11:00 7 Täby FC (C) - FBI Tullinge Grindtorpshallen
2019-11-23 11:15 7 Farsta IBK - Huddinge IK (B) Farstahallen 3
Omgång 8
2019-11-30 10:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Norrtulls SK Riddersvik
2019-11-30 10:15 8 Tumba GOIF - Ekerö IK Storvretens Sporthall
2019-11-30 10:15 8 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kvarnängshallen
2019-11-30 13:15 8 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF Djurö Sporthall
2019-11-30 14:15 8 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Rikstenshallen
2019-12-01 09:00 8 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) Tomtbergahallen
Omgång 9
9 Ekerö IK - Djurö-Vindö IF Mälaröhallen
2019-12-07 09:00 9 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Sätrahallen
2019-12-07 09:15 9 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (B) Kvarnängshallen
2019-12-07 09:15 9 Farsta IBK - Tumba GOIF Farstahallen 3
2019-12-07 17:00 9 Norrtulls SK - FBI Tullinge Engelbrektshallen
2019-12-08 10:00 9 Huddinge IK (A) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
Omgång 10
2019-11-23 15:30 10 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Rikstenshallen 42
2019-12-14 08:45 10 Huddinge IK (B) - Huddinge IK (A) Kvarnbergshallen
2019-12-14 13:15 10 Djurö-Vindö IF - Farsta IBK Djurö Sporthall
2019-12-14 13:30 10 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Malmsjö Sporthall
2019-12-15 09:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Hässelbyhallen 30
2019-12-15 10:00 10 Täby FC (C) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
Omgång 11
11 Nynäshamns IBK - Djurö-Vindö IF Kvarnängshallen
2020-01-11 10:00 11 Tumba GOIF - Huddinge IK (B) Storvretens Sporthall
2020-01-11 11:00 11 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 11:15 11 Farsta IBK - Hässelby SK IBK (B) Farstahallen 3
2020-01-11 14:15 11 Norrtulls SK - Huddinge IK (A) Engelbrektshallen
2020-01-12 10:00 11 Ekerö IK - FBI Tullinge Mälaröhallen
Omgång 12
12 Nynäshamns IBK - Hässelby SK IBK (B) Kvarnängshallen
2020-01-18 09:45 12 Ekerö IK - Täby FC (C) Mälaröhallen
2020-01-18 11:15 12 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-01-18 15:30 12 Farsta IBK - FBI Tullinge Bandhagshallen
2020-01-19 09:00 12 Huddinge IK (B) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
2020-01-19 11:30 12 Tumba GOIF - Djurö-Vindö IF Storvretens Sporthall
Omgång 16
16 Nynäshamns IBK - Norrtulls SK Kvarnängshallen
2020-01-25 08:45 16 Huddinge IK (B) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2020-01-25 11:15 16 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF Farstahallen 3
2020-01-26 10:00 16 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF Grindtorpshallen
2020-01-26 10:15 16 Tumba GOIF - Huddinge IK (A) Storvretens Sporthall
2020-01-26 11:00 16 Hässelby SK IBK (B) - FBI Tullinge Hässelbyhallen
Omgång 17
2020-02-01 09:30 17 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 10:00 17 Huddinge IK (A) - Djurö-Vindö IF Kvarnbergshallen
2020-02-01 10:00 17 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2020-02-01 10:00 17 Ekerö IK - Farsta IBK Tappströms Bollhall
2020-02-01 14:30 17 Norrtulls SK - Tumba GOIF Engelbrektshallen
2020-02-01 15:30 17 FBI Tullinge - Huddinge IK (B) Rikstenshallen 54
Omgång 18
2020-02-08 09:30 18 Nynäshamns IBK - Ekerö IK Kvarnängshallen
2020-02-08 10:30 18 FBI Tullinge - Täby FC (C) Tullingehallen 41
2020-02-08 10:45 18 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF Storvretens Sporthall
2020-02-08 12:45 18 Djurö-Vindö IF - Norrtulls SK Djurö Sporthall
2020-02-09 08:00 18 Huddinge IK (B) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2020-02-09 11:30 18 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IK (A) Hässelbyhallen
Omgång 19
2020-02-15 08:45 19 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2020-02-15 10:00 19 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF Kämpetorpshallen 2
2020-02-15 11:15 19 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2020-02-15 12:00 19 Ekerö IK - Tumba GOIF Tappströms Bollhall
2020-02-15 15:15 19 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
2020-02-16 12:00 19 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Grindtorpshallen
Omgång 20
20 Djurö-Vindö IF - Ekerö IK
2020-03-07 09:15 20 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF Hässelbyhallen
2020-03-07 11:00 20 Tumba GOIF - Farsta IBK Storvretens Sporthall
2020-03-07 13:30 20 FBI Tullinge - Norrtulls SK Rikstenshallen 41
2020-03-07 16:00 20 Huddinge IK (B) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
2020-03-08 11:00 20 Täby FC (C) - Huddinge IK (A) Grindtorpshallen
Omgång 21
21 Norrtulls SK - Täby FC (C) Engelbrektshallen
21 Huddinge IK (A) - Huddinge IK (B) Kvarnbergshallen
21 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Kvarnängshallen
21 Farsta IBK - Djurö-Vindö IF Farstahallen 3
21 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (B) Mälaröhallen
21 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 1
Omgång 22
22 Huddinge IK (A) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
22 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Grindtorpshallen
22 FBI Tullinge - Ekerö IK Rikstenshallen
22 Hässelby SK IBK (B) - Farsta IBK Hässelbyhallen
22 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
22 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis