Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK Patrik Hallerström pathal74@gmail.com Mörkblå
Farsta IBK Jesper Nyberg jesper.nyberg@farstaibk.se 0703445727 Vit, svart, svart
FBI Tullinge Andreas Penttinen andreaspenttinen@hotmail.com 070-787 44 00 Orange tröja / svarta shorts
Huddinge IK (A) röd, röd, röd
Huddinge IK (B) röd, röd, röd
Norrtulls SK Madelene Rydin rydinmadelene@gmail.com 0708839176 Gul/Svart/gul
Nynäshamns IBK Magnus Elander magnuselander@yahoo.se 073-4353654 Blå/Blå/Vit
Sörskogens IF Glenn Frejd Glenn.frejd@hotmail.com 0736573244 Röd/Röd/Svart
Tumba GOIF Håkan Axelsson hakanaxelssons@gmail.com Röd tröja Svarta shorts Röda strumpor
Täby FC (C) Andreas Ljungman Andreas@ljungmans.se 070 - 759 27 67 Vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK IBF Karolina Vindevåg Karolina.vindevag@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:30 1 FBI Tullinge - Farsta IBK Tullingehallen
2019-09-28 09:45 1 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF Kvarnbergshallen
2019-09-28 10:45 1 Sörskogens IF - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2019-09-28 16:15 1 Norrtulls SK - Huddinge IK (B) Engelbrektshallen
2019-09-29 09:00 1 Täby FC (C) - Ekerö IK Grindtorpshallen
Omgång 2
2019-10-05 09:15 2 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kvarnängshallen
2019-10-05 09:15 2 Farsta IBK - Täby FC (C) Farstahallen 1
2019-10-05 11:15 2 Älvsjö AIK IBF - Norrtulls SK Liljeholmshallen 1
2019-10-06 09:00 2 Ekerö IK - Huddinge IK (A) Mälaröhallen
2019-10-06 09:15 2 Huddinge IK (B) - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 Nynäshamns IBK - Täby FC (C) Kvarnängshallen
2019-10-12 12:00 3 Norrtulls SK - Ekerö IK Hjorthagshallen
2019-10-12 12:00 3 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (B) Sätrahallen
2019-10-12 14:30 3 FBI Tullinge - Tumba GOIF Rikstenshallen
2019-10-13 09:00 3 Huddinge IK (A) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
Omgång 4
2019-10-19 09:15 4 Farsta IBK - Norrtulls SK Farstahallen 3
2019-10-19 10:30 4 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Kvarnängshallen
2019-10-19 11:00 4 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Tappströms Bollhall
2019-10-19 16:30 4 Tumba GOIF - Täby FC (C) Malmsjö Sporthall
2019-10-20 09:00 4 Sörskogens IF - FBI Tullinge Glömstahallen
Omgång 5
2019-10-26 10:00 5 Täby FC (C) - Sörskogens IF Grindtorpshallen
2019-10-26 11:00 5 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK Sätrahallen
2019-10-26 14:15 5 Norrtulls SK - Nynäshamns IBK Engelbrektshallen
2019-10-27 09:15 5 Ekerö IK - Huddinge IK (B) Mälaröhallen
2019-10-27 10:00 5 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
Omgång 6
2019-11-09 09:15 6 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF Kvarnängshallen
2019-11-09 09:45 6 Sörskogens IF - Huddinge IK (A) Kvarnbergshallen
2019-11-09 11:15 6 Farsta IBK - Ekerö IK Farstahallen 3
2019-11-09 13:30 6 Tumba GOIF - Norrtulls SK Malmsjö Sporthall
2019-11-10 10:00 6 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
Omgång 7
2019-11-16 09:00 7 Älvsjö AIK IBF - Tumba GOIF Sätrahallen
2019-11-16 13:15 7 Norrtulls SK - Sörskogens IF Engelbrektshallen
2019-11-16 16:30 7 Ekerö IK - Nynäshamns IBK Tappströms Bollhall
2019-11-17 11:00 7 Täby FC (C) - FBI Tullinge Grindtorpshallen
2019-11-23 11:15 7 Farsta IBK - Huddinge IK (B) Farstahallen 3
Omgång 8
2019-11-30 10:15 8 Tumba GOIF - Ekerö IK Storvretens Sporthall
2019-11-30 10:15 8 Nynäshamns IBK - Farsta IBK Kvarnängshallen
2019-11-30 11:15 8 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF Kvarnängshallen
2019-11-30 13:15 8 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
2019-11-30 14:15 8 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Rikstenshallen
Omgång 9
2019-12-07 09:15 9 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (B) Kvarnängshallen
2019-12-07 09:15 9 Farsta IBK - Tumba GOIF Farstahallen 3
2019-12-07 10:00 9 Ekerö IK - Sörskogens IF Mälaröhallen
2019-12-07 17:00 9 Norrtulls SK - FBI Tullinge Engelbrektshallen
2019-12-08 10:00 9 Huddinge IK (A) - Täby FC (C) Kvarnbergshallen
Omgång 10
2019-11-23 15:30 10 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Rikstenshallen
2019-12-14 08:45 10 Huddinge IK (B) - Huddinge IK (A) Kvarnbergshallen
2019-12-14 13:30 10 Tumba GOIF - Nynäshamns IBK Malmsjö Sporthall
2019-12-15 09:30 10 Sörskogens IF - Farsta IBK Glömstahallen
2019-12-15 10:00 10 Täby FC (C) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
Omgång 11
2020-01-11 10:00 11 Tumba GOIF - Huddinge IK (B) Storvretens Sporthall
2020-01-11 10:15 11 Nynäshamns IBK - Sörskogens IF Kvarnängshallen
2020-01-11 11:00 11 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Kämpetorpshallen 1
2020-01-11 14:15 11 Norrtulls SK - Huddinge IK (A) Engelbrektshallen
2020-01-12 10:00 11 Ekerö IK - FBI Tullinge Mälaröhallen
Omgång 12
2020-01-18 08:45 12 Ekerö IK - Täby FC (C) Mälaröhallen
2020-01-18 11:15 12 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-01-18 15:30 12 Farsta IBK - FBI Tullinge Bandhagshallen
2020-01-19 09:00 12 Huddinge IK (B) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
2020-01-19 11:30 12 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
Omgång 16
2020-01-25 08:45 16 Huddinge IK (B) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2020-01-25 10:15 16 Nynäshamns IBK - Norrtulls SK Kvarnängshallen
2020-01-25 11:15 16 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF Farstahallen 3
2020-01-26 10:00 16 Täby FC (C) - Sörskogens IF Grindtorpshallen
2020-01-26 10:15 16 Tumba GOIF - Huddinge IK (A) Storvretens Sporthall
Omgång 17
2020-02-01 09:00 17 Huddinge IK (A) - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2020-02-01 09:30 17 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 10:00 17 Ekerö IK - Farsta IBK Tappströms Bollhall
2020-02-01 14:30 17 Norrtulls SK - Tumba GOIF Engelbrektshallen
2020-02-01 15:30 17 FBI Tullinge - Huddinge IK (B) Rikstenshallen
Omgång 18
2020-02-08 09:30 18 Nynäshamns IBK - Ekerö IK Kvarnängshallen
2020-02-08 10:30 18 FBI Tullinge - Täby FC (C) Tullingehallen
2020-02-08 10:45 18 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF Storvretens Sporthall
2020-02-09 08:00 18 Huddinge IK (B) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2020-02-09 09:00 18 Sörskogens IF - Norrtulls SK Kvarnbergshallen
Omgång 19
2020-02-15 08:45 19 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2020-02-15 10:00 19 Älvsjö AIK IBF - Sörskogens IF Kämpetorpshallen 2
2020-02-15 10:15 19 Farsta IBK - Nynäshamns IBK Farstahallen 3
2020-02-15 12:00 19 Ekerö IK - Tumba GOIF Tappströms Bollhall
2020-02-16 12:00 19 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Grindtorpshallen
Omgång 20
2020-03-07 11:00 20 Tumba GOIF - Farsta IBK Storvretens Sporthall
2020-03-07 13:15 20 Huddinge IK (B) - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2020-03-07 13:30 20 FBI Tullinge - Norrtulls SK Rikstenshallen
2020-03-08 08:30 20 Sörskogens IF - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2020-03-08 10:00 20 Täby FC (C) - Huddinge IK (A) Grindtorpshallen
Omgång 21
2020-03-21 09:00 21 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 1
2020-03-21 10:00 21 Farsta IBK - Sörskogens IF Farstahallen 4
2020-03-21 10:45 21 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Kvarnängshallen
2020-03-21 15:15 21 Norrtulls SK - Täby FC (C) Engelbrektshallen
2020-03-22 08:00 21 Huddinge IK (A) - Huddinge IK (B) Kvarnbergshallen
Omgång 22
2020-03-28 14:15 22 FBI Tullinge - Ekerö IK Rikstenshallen
2020-03-29 09:30 22 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK Kvarnbergshallen
2020-03-29 11:00 22 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Grindtorpshallen
2020-03-29 11:30 22 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2020-03-29 12:30 22 Huddinge IK (A) - Norrtulls SK Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis