Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (A) Henrik Djurling hdjurling@gmail.com 0739-737904 Svart/svart/svart
Bro IK Linda Forsell Johanssonslinda@hotmail.com +46 73-640 23 67 VIT/BLÅ/VIT
Danderyds SK IBF (A) Blå, Vit, Vita
Danderyds SK IBF (C) Fredrik Lange fredrik.lange@hhs.se Blå, Vit, Vita
Dubvo IK (A) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com röd/röd/svart
Ekerö IK (B) Stefan Gren stefan_gren@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Erikslunds KF Rickard Andersson rickard.andersson@ekf.nu Grön, Svart, Grön
Hässelby SK IBK (A) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö (A) Patrik Bengtsson bengtssonpatrik@hotmail.com 0706872935 blå, blå, blå
IK Frej Täby IBK Gul, Svart, Gul
Rotebro IS IBK Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com 076-804 34 00 MörkBlå/MörkBlå/Vit
Täby FC Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Patrik Thörnqvist patrik.thornqvist@gmail.com 0705418308 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (A) Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart, Svart, Svart
Väsby AIK (B) Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:00 1 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Smedsgärdshallen
2019-09-28 09:00 1 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 12:30 1 Vaxholms IBF (A) - Täby FC Innebandyhallen Vaxholm
2019-09-29 08:30 1 Bele Barkarby IF IBF (A) - Erikslunds KF Björkebyhallen
2019-09-29 10:15 1 Dubvo IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Löthallen
2019-09-29 11:00 1 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (A) Silverdalshallen
2019-09-29 12:00 1 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
2019-09-29 12:15 1 Danderyds SK IBF (A) - Enebybergs IF Mörbyhallen
2019-09-29 18:15 1 Danderyds SK IBF (C) - Ekerö IK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2019-10-05 09:30 2 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 11:00 2 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF (C) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-05 11:45 2 Erikslunds KF - Töjnan IBK Erikslundshallen
2019-10-05 12:15 2 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vaxholms IBF (A) Bodals Bollhall
2019-10-05 12:15 2 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-06 10:00 2 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (B) Mälaröhallen
2019-10-06 11:00 2 Bro IK - Vallentuna IBK (B) Bro Sporthall
2019-10-06 13:15 2 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 16:15 2 Enebybergs IF - Dubvo IK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2019-10-12 10:15 3 Vallentuna IBK (A) - Erikslunds KF Hammarbackens Sporthall
2019-10-12 11:00 3 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2019-10-13 08:15 3 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2019-10-13 09:30 3 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2019-10-13 10:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC Hässelbyhallen
2019-10-13 12:30 3 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-13 16:15 3 Danderyds SK IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
2019-10-13 17:15 3 Danderyds SK IBF (A) - Bro IK Danderyds Gymnasium
Omgång 4
2019-10-19 08:30 4 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 10:00 4 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Tappströms Bollhall
2019-10-19 11:00 4 IK Frej Täby IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 11:45 4 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (A) Erikslundshallen
2019-10-19 12:00 4 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 16:00 4 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC Bodals Bollhall
2019-10-19 17:30 4 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 12:00 4 Bro IK - Dubvo IK (A) Bro Sporthall
2019-11-10 14:00 4 Danderyds SK IBF (C) - Danderyds SK IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 5
2019-10-26 09:00 5 Täby FC - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-26 09:00 5 Väsby AIK (B) - Danderyds SK IBF (A) Väsby skolan
2019-10-26 10:00 5 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-26 11:45 5 Erikslunds KF - Rotebro IS IBK Erikslundshallen
2019-10-26 14:45 5 Vaxholms IBF (A) - Bro IK Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-27 09:00 5 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2019-10-27 09:15 5 Dubvo IK (A) - Danderyds SK IBF (C) Löthallen
2019-10-27 10:00 5 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hässelbyhallen
2019-10-27 14:00 5 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten
Omgång 6
2019-11-10 16:15 6 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Danderyds Gymnasium
2019-11-16 09:00 6 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 11:00 6 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 12:00 6 Väsby AIK (B) - Dubvo IK (A) Väsby skolan
2019-11-16 13:30 6 Ekerö IK (B) - Erikslunds KF Tappströms Bollhall
2019-11-17 12:00 6 Åkersberga IBF (B) - Täby FC Skärgårdsstadshallen
2019-11-17 12:15 6 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
2019-11-17 13:00 6 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 13:15 6 Danderyds SK IBF (C) - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 7
2019-11-22 18:15 7 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 11:00 7 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 11:00 7 Vaxholms IBF (A) - Väsby AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 11:15 7 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (B) Bodals Bollhall
2019-11-23 11:45 7 Erikslunds KF - IK Frej Täby IBK Erikslundshallen
2019-11-23 14:00 7 Täby FC - Bro IK Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 7 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF (A) Silverdalshallen
2019-11-24 09:00 7 Bele Barkarby IF IBF (A) - Dubvo IK (A) Björkebyhallen
2019-11-24 10:00 7 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
Omgång 8
2019-11-30 09:00 8 Vallentuna IBK (B) - Erikslunds KF Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 10:00 8 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 11:00 8 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 12:15 8 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Tappströms Bollhall
2019-12-01 09:00 8 Täby FC - Danderyds SK IBF (C) Grindtorpshallen
2019-12-01 09:00 8 Dubvo IK (A) - Töjnan IBK Löthallen
2019-12-01 09:15 8 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 11:00 8 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Björkebyhallen
2019-12-01 13:00 8 Bro IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Bro Sporthall
Omgång 9
2019-12-07 10:15 9 Vallentuna IBK (A) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 11:00 9 Ekerö IK (B) - IK Frej Täby IBK Mälaröhallen
2019-12-07 11:00 9 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 11:45 9 Erikslunds KF - Danderyds SK IBF (A) Erikslundshallen
2019-12-07 14:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2019-12-07 14:00 9 Täby FC - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2019-12-08 11:30 9 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (A) Silverdalshallen
2019-12-08 16:15 9 Enebybergs IF - Bro IK Danderyds Gymnasium
2019-12-08 17:15 9 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK IBF (C) Bodals Bollhall
Omgång 10
2019-12-13 18:30 10 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-12-14 09:00 10 Dubvo IK (A) - Erikslunds KF Brotorpshallen
2019-12-14 10:00 10 Väsby AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Väsby skolan
2019-12-14 14:30 10 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-14 17:00 10 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC Björkebyhallen
2019-12-15 11:00 10 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2019-12-15 13:15 10 Danderyds SK IBF (C) - Enebybergs IF Mörbyhallen
2019-12-15 14:00 10 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 17:15 10 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2020-01-11 10:00 11 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Riddersvik
2020-01-11 11:00 11 Rotebro IS IBK - Dubvo IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 11:45 11 Erikslunds KF - Vaxholms IBF (A) Erikslundshallen
2020-01-11 12:00 11 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 13:00 11 Täby FC - Töjnan IBK Grindtorpshallen
2020-01-11 16:45 11 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Bodals Bollhall
2020-01-12 11:00 11 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF (A) Mälaröhallen
2020-01-12 13:00 11 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (C) Skärgårdsstadshallen
2020-01-12 17:15 11 Enebybergs IF - Väsby AIK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2020-01-18 10:00 12 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2020-01-18 15:30 12 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-19 08:00 12 Bele Barkarby IF IBF (A) - Enebybergs IF Björkebyhallen
2020-01-19 09:15 12 Dubvo IK (A) - Ekerö IK (B) Löthallen
2020-01-19 12:45 12 Danderyds SK IBF (C) - Bro IK Mörbyhallen
2020-01-19 13:00 12 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-01-19 13:45 12 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2020-01-19 14:00 12 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Arena Satelliten
2020-01-19 16:00 12 Vallentuna IBK (A) - Täby FC Hammarbackens Sporthall
Omgång 13
2020-01-31 18:00 13 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 09:00 13 IK Frej Täby IBK - Dubvo IK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 09:00 13 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF (A) Tappströms Bollhall
2020-02-01 10:15 13 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 11:45 13 Erikslunds KF - Täby FC Erikslundshallen
2020-02-01 12:15 13 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (A) Bodals Bollhall
2020-02-02 10:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF (C) Hässelbyhallen
2020-02-02 11:00 13 Bro IK - Väsby AIK (B) Bro Sporthall
2020-02-02 16:15 13 Enebybergs IF - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Väsby AIK (B) - Danderyds SK IBF (C) Väsby skolan
2020-02-08 11:45 14 Erikslunds KF - IBF Offensiv Lidingö (A) Erikslundshallen
2020-02-08 12:00 14 Täby FC - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-02-08 16:30 14 Vaxholms IBF (A) - IK Frej Täby IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 08:30 14 Bele Barkarby IF IBF (A) - Bro IK Björkebyhallen
2020-02-09 09:15 14 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Silverdalshallen
2020-02-09 09:30 14 Dubvo IK (A) - Vallentuna IBK (B) Löthallen
2020-02-09 13:00 14 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2020-02-09 16:00 14 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
Omgång 15
2020-02-15 10:00 15 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 11:00 15 Ekerö IK (B) - Täby FC Tappströms Bollhall
2020-02-15 13:00 15 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-16 12:00 15 Bro IK - Töjnan IBK Bro Sporthall
2020-02-16 12:00 15 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-02-16 13:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (B) Hässelbyhallen
2020-02-16 14:00 15 Enebybergs IF - Erikslunds KF Mörbyhallen
2020-02-16 15:00 15 Danderyds SK IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
2020-02-16 16:00 15 Danderyds SK IBF (A) - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Täby FC - IK Frej Täby IBK Skarpängskolan B
2020-03-07 10:15 16 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-07 11:45 16 Erikslunds KF - Åkersberga IBF (B) Erikslundshallen
2020-03-07 13:15 16 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2020-03-07 14:30 16 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-08 08:45 16 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2020-03-08 10:00 16 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (A) Löthallen
2020-03-08 10:00 16 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF (C) Arena Satelliten
2020-03-08 15:00 16 Vallentuna IBK (A) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
Omgång 17
2020-03-14 09:00 17 IK Frej Täby IBK - IBF Offensiv Lidingö (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-14 10:00 17 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK Väsby skolan
2020-03-14 10:00 17 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Mälaröhallen
2020-03-14 11:00 17 Vallentuna IBK (B) - Täby FC Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 12:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Riddersvik
2020-03-15 09:00 17 Dubvo IK (A) - Vaxholms IBF (A) Hallonbergshallen
2020-03-15 12:00 17 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Skärgårdsstadshallen
2020-03-15 12:15 17 Bro IK - Erikslunds KF Bro Sporthall
2020-03-15 14:15 17 Danderyds SK IBF (C) - Vallentuna IBK (A) Mörbyhallen
Omgång 18
2020-03-21 09:00 18 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 11:00 18 Rotebro IS IBK - Bro IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 11:45 18 Erikslunds KF - Danderyds SK IBF (C) Erikslundshallen
2020-03-21 12:00 18 Täby FC - Danderyds SK IBF (A) Grindtorpshallen
2020-03-21 13:30 18 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-21 15:00 18 IBF Offensiv Lidingö (A) - Vallentuna IBK (B) Bodals Bollhall
2020-03-22 11:00 18 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (B) Mälaröhallen
2020-03-22 13:15 18 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Arena Satelliten
2020-03-22 17:15 18 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 19
2020-03-28 10:00 19 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-29 09:00 19 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (A) Björkebyhallen
2020-03-29 10:30 19 Väsby AIK (B) - Erikslunds KF Väsby skolan
2020-03-29 11:15 19 Bro IK - Ekerö IK (B) Bro Sporthall
2020-03-29 12:00 19 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2020-03-29 12:00 19 Dubvo IK (A) - Täby FC Löthallen
2020-03-29 12:15 19 Danderyds SK IBF (C) - Rotebro IS IBK Mörbyhallen
2020-03-29 14:15 19 Danderyds SK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Mörbyhallen
2020-03-29 16:00 19 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis