Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Duvbo IK (A) Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd/Svart/Svart
Duvbo IK (C) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd, Röd, Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Niklas Viklund niklas.viklund@lexus.se 0768307188 Gul/Svart/Gul
Järfälla IBK Sara Digermark 0708spiders@gmail.com 0762918178 Röd, Röd, Svart
Rosersbergs IK Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK Sofia Näsström soflun24@hotmail.com 073-986 56 74 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Stäkets IF Lina Paulsson hi_lina@hotmail.com 070-2892989 Blå/blå/blå
Täby FC (F) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Täby FC (G) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Malin Stridh Gul tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Vallentuna IBK Johan Filander jfilander@hotmail.com 070-4258225 Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Jonas Rohlén jonas.rohlen@gmail.com 070-9647900 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (A) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Väsby AIK - Vallentuna IBK
2019-09-28 11:00 1 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Lucas Edberg, Oscar Silverbratt Vikingavallen
2019-09-28 11:00 1 Rosersbergs IK - Täby FC (G) Andreas Theorén, Carl Theorén Rosershallen
2019-09-28 14:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Elliot Karlsson, Filip Lövenklint Riddersvik
2019-09-28 18:00 1 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Grindtorpshallen
2019-09-29 09:30 1 Bele Barkaby IF IBF (A) - Enebybergs IF Filip Lövenklint, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-09-29 11:15 1 Duvbo IK (A) - Stäkets IF Mattias Thomasson, Sam Robertsson Löthallen
2019-09-29 15:00 1 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (C) Sabina Åström, Tim Svensson Åkersberga Sporthall A
Omgång 2
2 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK
2019-10-05 12:00 2 Täby FC (G) - Bele Barkaby IF IBF (A) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Grindtorpshallen
2019-10-05 12:15 2 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Samuel Oreland, Filip Lövenklint Kallhälls sporthall
2019-10-05 12:30 2 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Robin Lidmyr, Isac Krona Viksjö Sporthall
2019-10-05 13:00 2 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Grindtorpshallen
2019-10-06 09:00 2 Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK Noel Huss, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 10:00 2 Duvbo IK (C) - Töjnan IBK (B) Robert Milerud, Elliot Karlsson Löthallen 40
2019-10-06 14:00 2 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:00 2 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Elias Englund, Elliot Karlsson Mörbyhallen
Omgång 3
3 Väsby AIK - Täby FC (F)
2019-10-12 09:00 3 IK Frej Täby IBK - Täby FC (G) Filip Saverstam, Max Hasselrot Vikingavallen
2019-10-12 12:00 3 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Imtiaz Karim, Johan Engvall Rosershallen
2019-10-13 09:00 3 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Isak Ålenius, Anders Hillebrink Hallonbergshallen
2019-10-13 09:30 3 Stäkets IF - Järfälla IBK Mario Mallengren, Mimma Spasic Kallhälls sporthall
2019-10-13 10:30 3 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-10-13 11:15 3 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 13:30 3 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (D) Adam Sundbom, Leif Karlsson Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
4 Rosersbergs IK - Väsby AIK Rosershallen
2019-10-19 10:00 4 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Sam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-19 11:30 4 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Robert Lindén Säfström, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-19 13:00 4 Vallentuna IBK - Duvbo IK (C) Magnus Johnsson, Adam Sundbom Hammarbackens Sporthall
2019-10-20 09:00 4 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-10-20 10:00 4 Täby FC (G) - Duvbo IK (A) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 4 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Linnea Gribe, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2019-10-20 16:15 4 Enebybergs IF - Stäkets IF Max Hasselrot, Johan Nima Danderyds Gymnasium
Omgång 5
5 Bele Barkaby IF IBF (A) - Väsby AIK Björkebyhallen
2019-10-26 10:00 5 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Oscar Uhlir, Andreas Beijer Vikingavallen
2019-10-26 12:15 5 Stäkets IF - Täby FC (G) Elliot Karlsson, Lukas Jellnor Kallhälls sporthall
2019-10-27 10:15 5 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Stephanie Mobedjina, Robert Vangeus Löthallen
2019-10-27 11:00 5 Järfälla IBK - Enebybergs IF Isac Krona, Robin Lidmyr Viksjö Sporthall
2019-10-27 11:15 5 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (D) Stephanie Mobedjina, Robert Vangeus Löthallen
2019-10-27 13:00 5 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Joel Holm, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2019-10-27 13:45 5 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Gustav Levin, Oscar Silverbratt Vaxholm innebandyhallen
Omgång 6
2019-11-09 09:45 6 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-11-09 11:00 6 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Jan Lingemark, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-11-09 15:00 6 Täby FC (F) - Duvbo IK (C) Mats Järnmark, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 11:00 6 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Björkebyhallen
2019-11-10 13:00 6 Täby FC (G) - Järfälla IBK Carl Theorén, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 13:15 6 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) Elliot Karlsson, Marcus Höök Grimstahallen
2019-11-10 17:15 6 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Mario Mallengren, Mimma Spasic Danderyds Gymnasium
2019-11-10 17:30 6 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 10:30 7 Duvbo IK (C) - Rosersbergs IK Anna Mandelstam, Alice Fritshammar Brotorpshallen
2019-11-16 12:00 7 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Oscar Uhlir, Andreas Beijer Vikingavallen
2019-11-17 09:15 7 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Peter Lassfolk, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 09:30 7 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (B) Sam Robertsson, Leif Karlsson Kallhälls sporthall
2019-11-17 10:00 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Silverdalshallen
2019-11-17 11:00 7 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Totte Hallgren, Mario Mallengren Viksjö Sporthall
2019-11-17 11:00 7 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Elliot Karlsson, Arash Sohrevardi Löthallen
2019-11-17 16:15 7 Enebybergs IF - Täby FC (G) Saga Emtell, Tindra Henriksson Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Anders Haag, Jan Lingemark Rosershallen
2019-11-30 13:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2019-11-30 14:00 8 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 15:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK Ricky Bagge, Elliot Karlsson Riddersvik
2019-11-30 16:00 8 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (C) Åsa Gustavsson, William Wetterud Björkebyhallen
2019-12-01 12:00 8 Väsby AIK - Stäkets IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Väsby skolan
2019-12-01 13:00 8 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (A) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-01 13:30 8 Vaxholms IBF - Duvbo IK (A) Lars Samuelsson, Anton Zaitsev Vaxholm innebandyhallen
Omgång 9
2019-12-14 13:00 9 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 13:15 9 Järfälla IBK - Väsby AIK Linnea Gribe, Stella Hammer Kallhälls sporthall
2019-12-14 14:15 9 Stäkets IF - Vaxholms IBF Alexander Friberg Kallhälls sporthall
2019-12-15 12:00 9 Duvbo IK (C) - IK Frej Täby IBK Sezgin Youmer, Johan Nima Löthallen
2019-12-15 13:00 9 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 14:30 9 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Per Sundvall, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:00 9 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 18:15 9 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Linnea Gribe, Stella Hammer Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2020-01-11 11:00 10 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Noel Akdemir, Anna Mandelstam Rosershallen
2020-01-11 11:00 10 Väsby AIK - Enebybergs IF Lea Gergi, Mats Järnmark Väsby skolan
2020-01-11 13:00 10 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Sadjad Nima, Johan Hessing Vikingavallen
2020-01-12 09:00 10 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-01-12 10:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Johanna Kjebon, Alexander Friberg Hässelbyhallen
2020-01-13 18:30 10 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Noel Huss, Filip Saverstam Häggvikshallen
2020-01-19 11:30 10 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Johan Ståhl, Andreas Beijer Vaxholm innebandyhallen
Omgång 11
2019-11-16 13:00 11 Täby FC (G) - Väsby AIK Lars Reuterhagen, Mats Järnmark Grindtorpshallen
2020-01-25 09:00 11 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Joel Holm, Noel Huss Rotebrohallen (Nya)
2020-01-25 12:15 11 Stäkets IF - Duvbo IK (C) Viggo Modigh, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2020-01-26 09:15 11 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 11 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Tindra Henriksson, Tyra Müller-Nord Silverdalshallen
2020-01-26 13:00 11 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Isac Krona, Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-01-26 14:00 11 Vallentuna IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Max Åstrand, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 18:15 11 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Per Sundvall Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2020-02-01 09:00 12 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Jonas Vedin, Carl Theorén Väsby skolan
2020-02-01 10:00 12 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen
2020-02-01 12:15 12 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Imtiaz Karim, Jan Lingemark Rosershallen
2020-02-01 12:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Mimma Spasic, Jelena Spasic Vaxholm innebandyhallen
2020-02-02 11:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Niklas Forsman, Oliver Forsman Björkebyhallen
2020-02-02 12:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2020-02-02 12:00 12 Duvbo IK (C) - Järfälla IBK Leif Karlsson, Alice Fritshammar Löthallen
2020-02-02 13:00 12 Stäkets IF - Töjnan IBK (B) Andreas Mattsson, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
Omgång 13
2020-01-19 16:30 13 Täby FC (F) - Bele Barkaby IF IBF (A) Linnea Gribe, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-02-08 09:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK Isak Ålenius, Marcus Höök Hässelbyhallen
2020-02-08 11:00 13 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 14:00 13 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2020-02-09 11:15 13 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 12:30 13 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Robert Milerud, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2020-02-09 15:00 13 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Lars Samuelsson, Magnus Johnsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-09 16:00 13 Enebybergs IF - Duvbo IK (C) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Mörbyhallen
Omgång 14
2020-02-15 10:00 14 IK Frej Täby IBK - Täby FC (F) Fredrik Hallenberg, Max Åstrand Vikingavallen
2020-02-15 11:00 14 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-15 12:00 14 Duvbo IK (C) - Täby FC (G) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Brotorpshallen
2020-02-15 12:15 14 Stäkets IF - Vallentuna IBK Lars Reuterhagen, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
2020-02-15 14:00 14 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Noel Huss, Filip Saverstam Hallonbergshallen
2020-02-16 12:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Olle Aronsson, Wilhelm Hugozon Björkebyhallen
2020-02-16 12:30 14 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Per Sundvall, Roger Nyström Vaxholm innebandyhallen
2020-02-16 12:30 14 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Arena Satelliten
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Rotebro IS IBK - Duvbo IK (C) Bjarne Hekkelstrand, Annie Mattsson Rotebrohallen (Nya)
2020-03-07 09:00 15 Täby FC (G) - Töjnan IBK (B) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Väsby AIK - Vaxholms IBF Jan Lingemark, Imtiaz Karim Väsby skolan
2020-03-07 11:00 15 Täby FC (F) - Duvbo IK (A) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Daniel Skantze, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 11:15 15 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Fredrik Nensén, Robert Lindén Säfström Rosershallen
2020-03-08 10:15 15 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Jacob Appeltofft, Andreas Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 15:00 15 Hässelby SK IBK (D) - Stäkets IF Alexander Friberg, Sam Robertsson Hässelbyhallen
Omgång 16
16 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
16 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A)
16 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Hallonbergshallen
16 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (B)
16 Stäkets IF - Täby FC (F) Kallhälls sporthall
16 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
16 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
16 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
Omgång 17
17 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
17 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
17 Väsby AIK - Duvbo IK (C) Väsby skolan
17 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
17 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
17 Täby FC (F) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
17 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
17 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
Omgång 18
18 Duvbo IK (A) - IK Frej Täby IBK Löthallen
18 Duvbo IK (C) - Vaxholms IBF Löthallen
18 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
18 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK Silverdalshallen
18 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
18 Enebybergs IF - Täby FC (F) Danderyds Gymnasium
18 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
18 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis