Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Duvbo IK (A) Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd/Svart/Svart
Duvbo IK (C) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd, Röd, Svart
Enebybergs IF Mikael Bohlin Mikael@bohlins-maskiner.se Lila tröjor, vita byxor, lila strumpor
Hässelby SK IBK (B) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Niklas Viklund niklas.viklund@lexus.se 0768307188 Gul/Svart/Gul
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Vit
Rosersbergs IK Hans Thorell hanserik.thorell@gmail.com 070-4010121 röd/blå/röd
Rotebro IS IBK Linda Idevall linda.idevall73@gmail.com 0760-40 93 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Stäkets IF Blå, Blå, Blå
Täby FC (F) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Täby FC (G) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Malin Stridh Gul tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Vallentuna IBK Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Mikael Lagerlöf mikael@lagerlof.nu 072-3588084 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Petra Zachrisson zapx71@yahoo.se 076-265 51 83 röd/röd /vit
Åkersberga IBF (A) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Väsby AIK - Vallentuna IBK
2019-09-28 11:00 1 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Oscar Silverbratt, Lucas Edberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 11:00 1 Rosersbergs IK - Täby FC (G) Andreas Theorén, Carl Theorén Rosershallen
2019-09-28 14:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Elliot Karlsson, Filip Lövenklint Riddersvik
2019-09-28 18:00 1 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Grindtorpshallen
2019-09-29 09:30 1 Bele Barkaby IF IBF (A) - Enebybergs IF Filip Lövenklint, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-09-29 11:15 1 Duvbo IK (A) - Stäkets IF Sam Robertsson, Mattias Thomasson Löthallen
2019-09-29 15:00 1 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (C) Tim Svensson, Sabina Åström Åkersberga Sporthall A
Omgång 2
2 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK
2019-10-05 12:00 2 Täby FC (G) - Bele Barkaby IF IBF (A) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Grindtorpshallen
2019-10-05 12:15 2 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Filip Lövenklint, Samuel Oreland Kallhälls sporthall
2019-10-05 12:30 2 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Robin Lidmyr, Isac Krona Viksjö Sporthall
2019-10-05 13:00 2 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Grindtorpshallen
2019-10-06 09:00 2 Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK Noel Huss, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 10:00 2 Duvbo IK (C) - Töjnan IBK (B) Elliot Karlsson, Robert Milerud Löthallen 40
2019-10-06 14:00 2 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:00 2 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Elliot Karlsson, Elias Englund Mörbyhallen
Omgång 3
3 Väsby AIK - Täby FC (F)
2019-10-12 09:00 3 IK Frej Täby IBK - Täby FC (G) Filip Saverstam, Max Hasselrot Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-12 12:00 3 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Johan Engvall, Imtiaz Karim Rosershallen
2019-10-13 09:00 3 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Anders Hillebrink, Isak Ålenius Hallonbergshallen
2019-10-13 09:30 3 Stäkets IF - Järfälla IBK Mimma Spasic, Mario Mallengren Kallhälls sporthall
2019-10-13 10:30 3 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-10-13 11:15 3 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 13:30 3 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (D) Leif Karlsson, Adam Sundbom Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 4
4 Rosersbergs IK - Väsby AIK Rosershallen
2019-10-19 10:00 4 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Jonatan Svahn, Sam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-19 11:30 4 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Robert Lindén Säfström, Annie Mattsson Riddersvik
2019-10-19 13:00 4 Vallentuna IBK - Duvbo IK (C) Adam Sundbom, Magnus Johnsson Hammarbackens Sporthall
2019-10-20 09:00 4 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Lars Reuterhagen, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2019-10-20 10:00 4 Täby FC (G) - Duvbo IK (A) Mimma Spasic, Lars Reuterhagen Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 4 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Linnea Gribe Kallhälls sporthall
2019-10-20 16:15 4 Enebybergs IF - Stäkets IF Johan Nima, Max Hasselrot Danderyds Gymnasium
Omgång 5
5 Bele Barkaby IF IBF (A) - Väsby AIK Björkebyhallen
2019-10-26 10:00 5 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Andreas Beijer, Oscar Uhlir Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-26 12:15 5 Stäkets IF - Täby FC (G) Lukas Jellnor, Elliot Karlsson Kallhälls sporthall
2019-10-27 10:15 5 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Stephanie Mobedjina, Robert Vangeus Löthallen
2019-10-27 11:00 5 Järfälla IBK - Enebybergs IF Robin Lidmyr, Isac Krona Viksjö Sporthall
2019-10-27 11:15 5 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (D) Stephanie Mobedjina, Robert Vangeus Löthallen
2019-10-27 13:00 5 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Mattias Thomasson, Joel Holm Silverdalshallen
2019-10-27 13:45 5 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Gustav Levin, Oscar Silverbratt Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 6
2019-11-09 09:45 6 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Nya)
2019-11-09 11:00 6 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Jan Lingemark, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-11-09 15:00 6 Täby FC (F) - Duvbo IK (C) Mats Järnmark, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 11:00 6 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Björkebyhallen
2019-11-10 13:00 6 Täby FC (G) - Järfälla IBK Carl Theorén, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 13:15 6 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) Elliot Karlsson, Marcus Höök Grimstahallen
2019-11-10 17:15 6 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Mario Mallengren Danderyds Gymnasium
2019-11-10 17:30 6 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 10:30 7 Duvbo IK (C) - Rosersbergs IK Anna Mandelstam, Alice Fritshammar Brotorpshallen
2019-11-16 12:00 7 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Oscar Uhlir, Andreas Beijer Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-17 09:15 7 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Peter Lassfolk, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 09:30 7 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (B) Sam Robertsson, Leif Karlsson Kallhälls sporthall
2019-11-17 10:00 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Silverdalshallen
2019-11-17 11:00 7 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Totte Hallgren, Mario Mallengren Viksjö Sporthall
2019-11-17 11:00 7 Duvbo IK (A) - Väsby AIK Elliot Karlsson, Arash Sohrevardi Löthallen
2019-11-17 16:15 7 Enebybergs IF - Täby FC (G) Saga Emtell, Tindra Henriksson Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Anders Haag, Jan Lingemark Rosershallen
2019-11-30 13:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Isac Krona, Robin Lidmyr Riddersvik
2019-11-30 14:00 8 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Jonas Vedin, Filip Saverstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 15:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK Ricky Bagge, Elliot Karlsson Riddersvik
2019-11-30 16:00 8 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (C) Åsa Gustavsson, William Wetterud Björkebyhallen
2019-12-01 12:00 8 Väsby AIK - Stäkets IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Väsby skolan
2019-12-01 13:00 8 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (A) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-01 13:30 8 Vaxholms IBF - Duvbo IK (A) Anton Zaitsev, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 9
2019-12-14 13:00 9 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-12-14 13:15 9 Järfälla IBK - Väsby AIK Stella Hammer, Linnea Gribe Kallhälls sporthall
2019-12-14 14:15 9 Stäkets IF - Vaxholms IBF Alexander Friberg Kallhälls sporthall
2019-12-15 12:00 9 Duvbo IK (C) - IK Frej Täby IBK Johan Nima, Sezgin Youmer Löthallen
2019-12-15 13:00 9 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 14:30 9 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Per Sundvall, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:00 9 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 18:15 9 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Linnea Gribe, Stella Hammer Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2020-01-11 11:00 10 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Anna Mandelstam, Noel Akdemir Rosershallen
2020-01-11 11:00 10 Väsby AIK - Enebybergs IF Lea Gergi, Mats Järnmark Väsby skolan
2020-01-11 13:00 10 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Johan Hessing, Sadjad Nima Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-12 09:00 10 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-01-12 10:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Alexander Friberg, Johanna Kjebon Hässelbyhallen
2020-01-13 18:30 10 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Noel Huss, Filip Saverstam Häggvikshallen
2020-01-19 11:30 10 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Andreas Beijer, Johan Ståhl Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 11
2019-11-16 13:00 11 Täby FC (G) - Väsby AIK Lars Reuterhagen, Mats Järnmark Grindtorpshallen
2020-01-25 09:00 11 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Joel Holm, Noel Huss Rotebrohallen (Nya)
2020-01-25 12:15 11 Stäkets IF - Duvbo IK (C) Viggo Modigh, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2020-01-26 09:15 11 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:15 11 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Tindra Henriksson, Tyra Müller-Nord Silverdalshallen
2020-01-26 13:00 11 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Isac Krona, Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-01-26 14:00 11 Vallentuna IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Max Åstrand, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 18:15 11 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Per Sundvall, Jan Lingemark Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2020-02-01 09:00 12 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Carl Theorén, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-01 10:00 12 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 12:15 12 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Jan Lingemark, Imtiaz Karim Rosershallen
2020-02-01 12:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Mimma Spasic, Jelena Spasic Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-02 11:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Niklas Forsman, Oliver Forsman Björkebyhallen
2020-02-02 12:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2020-02-02 12:00 12 Duvbo IK (C) - Järfälla IBK Alice Fritshammar, Leif Karlsson Löthallen
2020-02-02 13:00 12 Stäkets IF - Töjnan IBK (B) Andreas Mattsson, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
Omgång 13
2020-01-19 16:30 13 Täby FC (F) - Bele Barkaby IF IBF (A) Isabelle Lassfolk, Linnea Gribe Grindtorpshallen
2020-02-08 09:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK Marcus Höök, Isak Ålenius Hässelbyhallen
2020-02-08 11:00 13 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A) Jan Lingemark, Fredrik Nensén Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 14:00 13 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Robin Lidmyr, Isac Krona Riddersvik
2020-02-09 11:15 13 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 12:30 13 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Robert Milerud, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2020-02-09 15:00 13 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Magnus Johnsson, Lars Samuelsson Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-09 16:00 13 Enebybergs IF - Duvbo IK (C) Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Mörbyhallen
Omgång 14
2020-02-15 10:00 14 IK Frej Täby IBK - Täby FC (F) Max Åstrand, Fredrik Hallenberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-15 11:00 14 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Väsby skolan
2020-02-15 12:00 14 Duvbo IK (C) - Täby FC (G) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Brotorpshallen
2020-02-15 12:15 14 Stäkets IF - Vallentuna IBK Lars Reuterhagen, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
2020-02-15 14:00 14 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Noel Huss, Filip Saverstam Hallonbergshallen
2020-02-16 12:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Wilhelm Hugozon, Olle Aronsson Björkebyhallen
2020-02-16 12:30 14 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Roger Nyström, Per Sundvall Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-16 12:30 14 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Arena Satelliten
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Rotebro IS IBK - Duvbo IK (C) Annie Mattsson, Bjarne Hekkelstrand Rotebrohallen (Nya)
2020-03-07 09:00 15 Täby FC (G) - Töjnan IBK (B) Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Väsby AIK - Vaxholms IBF Imtiaz Karim, Jan Lingemark Väsby skolan
2020-03-07 11:00 15 Täby FC (F) - Duvbo IK (A) Isabelle Lassfolk, Stephanie Mobedjina Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Daniel Skantze, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 11:15 15 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Fredrik Nensén, Robert Lindén Säfström Rosershallen
2020-03-08 10:15 15 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Jacob Appeltofft, Andreas Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 15:00 15 Hässelby SK IBK (D) - Stäkets IF Sam Robertsson, Alexander Friberg Hässelbyhallen
Omgång 16
16 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
16 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A)
16 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Hallonbergshallen
16 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (B)
16 Stäkets IF - Täby FC (F) Kallhälls sporthall
16 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
16 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
16 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
Omgång 17
17 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
17 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
17 Väsby AIK - Duvbo IK (C) Väsby skolan
17 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
17 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
17 Täby FC (F) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
17 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
17 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
Omgång 18
18 Duvbo IK (A) - IK Frej Täby IBK Löthallen
18 Duvbo IK (C) - Vaxholms IBF Löthallen
18 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
18 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK Silverdalshallen
18 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
18 Enebybergs IF - Täby FC (F) Danderyds Gymnasium
18 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
18 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis