Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (A) Birgitta Beatrice Blylod beatrice.blylod@gmail.com Orange/svart/svart
FBI Tullinge (B) Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Nacka Wallenstam IBK (A) Vit, Svart, Vit
Nynäshamns IBK Patrik Nilsson djpee34@hotmail.com 0763950902 Blå/Blå/Vit
Salems IF Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/Vit/Vit
Saltsjöbadens IF Anders Hedensjö anders.hedensjo@gmail.com 0733828181 Blå/vit randig/blå/blå
Segeltorps IF (A) Björn Ritzl bjorn.ritzl@gmail.com 070-433 53 33 Vit-Blå/vit/vit
Segeltorps IF (B) Björn Ritzl bjorn.ritzl@gmail.com 070-433 53 33 Vit, Vit, Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Tumba GOIF Ulf Zethelius ulf.zethelius@gmail.com 070-5088446 Röd/svart/röd
Tungelsta IF (A) Caddy Holm caddyholm@hotmail.com 0733700168 orange svart svart
Tungelsta IF (B) Maria Eriksson eriksson_79@hotmail.se 0739144700 orange svart svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart, svart, svart
Tyresö Trollbäcken IBK (C) Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 Svart/Svart/Svart
Värmdö IF Helen Karlsson hckarlsson@hotmail.com 070-415 92 63 Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Jenny Palm jenny.palm77@hotmail.com 0723031108 Blå/Svart/Svart
Älta IF (A) Cecilia Ljung ljung.cecilia@gmail.com 0721454707 Svart
Älta IF (C) Mathias Bohlin mathias.bohlin@gcsolutions.se 070 577 16 90 Svart svart svart
Älvsjö AIK IBF (B) Lotta Gyllsdorff lotta@digitalekonomi.se Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 10:15 1 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Sezgin Youmer, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Kvarnängshallen
2019-09-28 11:30 1 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Adam Lönnborg, Osama Abaied Tullingehallen
2019-09-28 13:00 1 Huddinge IBS (A) - Älta IF (C) Thea Kaplan, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2019-09-28 14:00 1 Huddinge IBS (B) - Älta IF (A) Alexander Rosén, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2019-09-28 14:30 1 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 15:00 1 Sickla IF - Värmdö IF Felix Fernström, Amanda Törner Myrsjöskolan
2019-09-28 16:00 1 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK Felix Fernström, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-09-29 10:00 1 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (B) Leif Karlsson, Max Sjöberg Fisksätra sporthall
2019-09-29 10:00 1 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF Viggo Holm, Svante Lindholm Glömstahallen
2019-09-29 11:00 1 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF (A) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Glömstahallen
Omgång 2
2019-10-05 10:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sickla IF Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 10:45 2 Tumba GOIF - Saltsjöbadens IF Magnus Johansson, Bjarne Hekkelstrand Storvretens Sporthall
2019-10-05 11:00 2 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS (A) Andreas Theorén, Leif Karlsson Åbyhallen - Haninge
2019-10-05 11:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A) Shabbir Ahmed, Adam Lönnborg Strandhallen - Tyresö
2019-10-05 13:00 2 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Malva Sölvemark Sätrahallen
2019-10-05 13:30 2 Tungelsta IF (A) - Salems IF Alva Olson, Moa Lindell Tungelsta Sporthall
2019-10-05 14:30 2 Tungelsta IF (B) - Nynäshamns IBK Niclas Woxmark, Moa Lindell Tungelsta Sporthall
2019-10-06 10:00 2 Värmdö IF - Huddinge IBS (B) Anton Zaitsev, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-10-06 10:30 2 Segeltorps IF (B) - Segeltorps IF (A) Robert Vangeus, Johnny Mikael Claesson Glömstahallen
2019-10-06 17:00 2 Älta IF (A) - FBI Tullinge (B) Kevin Geovanny Moreno Ordonez, ****** ****** Stavsborgshallen
Omgång 3
2019-10-12 11:00 3 Nynäshamns IBK - Tumba GOIF Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2019-10-12 13:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF (A) Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2019-10-12 13:15 3 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF Erik Gustafsson, Niclas Andersson Tullingehallen
2019-10-12 14:15 3 Sickla IF - Tungelsta IF (A) Anton Zaitsev, Christian Berger Järla Sporthall
2019-10-12 15:00 3 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Thomas Gjutarenäfve, Niclas Andersson Tomtbergahallen
2019-10-12 16:00 3 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Niclas Andersson, Thomas Gjutarenäfve Tomtbergahallen
2019-10-13 09:30 3 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (A) Anton Zaitsev, Daniel Karlsson Fisksätra sporthall
2019-10-13 11:15 3 Salems IF - Segeltorps IF (B) Karl-Johan Leijon, Johan Hessing Skogsängshallen
2019-10-13 18:00 3 FBI Tullinge (A) - Älta IF (C) Michael Lindblad, Daniel Bjerdahl Tullingehallen
2019-10-18 18:00 3 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (B) Sezgin Youmer, Jonas Jatko Myrsjöskolan
Omgång 4
2019-10-19 11:00 4 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Michael Lindblad, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-10-26 11:00 4 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (A) Erik Gustafsson, Lennart Asp Storvretens Sporthall
2019-10-26 12:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 13:30 4 Västerhaninge IBK - Älta IF (C) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen - Haninge
2019-10-27 09:15 4 Saltsjöbadens IF - Salems IF Johan Nima, Johan Ståhl Fisksätra sporthall
2019-10-27 12:30 4 Segeltorps IF (A) - Nynäshamns IBK Moa Lindell, Alva Olson Glömstahallen
2019-10-27 13:30 4 Segeltorps IF (B) - Sickla IF Moa Lindell, Alva Olson Glömstahallen
2019-10-27 14:15 4 Tungelsta IF (B) - Huddinge IBS (A) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tungelsta Sporthall
2019-10-27 16:15 4 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (B) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tungelsta Sporthall
2019-11-24 18:00 4 Älta IF (A) - FBI Tullinge (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Stavsborgshallen
Omgång 5
2019-11-09 09:45 5 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF (A) Elise Lundin, Erik Gustafsson Tullingehallen
2019-11-09 11:15 5 Nynäshamns IBK - Salems IF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Kvarnängshallen
2019-11-09 12:00 5 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF Viggo Holm, Svante Lindholm Tomtbergahallen
2019-11-09 13:00 5 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Sätrahallen
2019-11-09 13:00 5 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B) Viggo Holm, Svante Lindholm Tomtbergahallen
2019-11-09 15:30 5 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Viggo Modigh, Leif Karlsson Rikstenshallen
2019-11-10 09:00 5 Sickla IF - Saltsjöbadens IF Christian Berger, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 09:15 5 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Sadjad Nima, Michael Lindblad Glömstahallen
2019-11-10 13:00 5 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Leif Karlsson, Alexander Löfgren Stavsborgshallen
2019-11-10 14:00 5 Älta IF (A) - Värmdö IF Alexander Löfgren, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
Omgång 6
2019-11-23 09:45 6 Nynäshamns IBK - Sickla IF Kenneth Johansson, Daniel Karlsson Kvarnängshallen
2019-11-23 11:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Västerhaninge IBK William Lindahl, Edvin Strömgren Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 12:00 6 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älta IF (A) William Lindahl, Edvin Strömgren Strandhallen - Tyresö
2019-11-23 16:30 6 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Värmdö sporthall
2019-11-24 09:30 6 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (B) Anton Zaitsev, Sezgin Youmer Fisksätra sporthall
2019-11-24 11:00 6 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (B) Elise Lundin, Martin Claësson Glömstahallen
2019-11-24 12:00 6 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (A) Elise Lundin, Martin Claësson Glömstahallen
2019-11-24 12:45 6 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK (A) Tommy Egman, Viggo Modigh Skogsängshallen
2019-11-24 15:00 6 Tungelsta IF (B) - Älta IF (C) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Tungelsta Sporthall
2019-11-24 16:00 6 Tungelsta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 11:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 11:00 7 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF (B) Albin Hedenstedt, Leif Karlsson Åbyhallen - Haninge
2019-11-30 12:00 7 Huddinge IBS (A) - Salems IF Rebecka Edin, Edvin Strömgren Tomtbergahallen
2019-11-30 13:15 7 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (B) Amanda Torbjörner, Tindra Henriksson Sätrahallen
2019-11-30 16:15 7 FBI Tullinge (B) - Saltsjöbadens IF Adam Lönnborg, Shabbir Ahmed Rikstenshallen
2019-11-30 16:45 7 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Leif Karlsson, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-12-01 10:00 7 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sickla IF Linus Fredman, Leif Karlsson Ormingehallen
2019-12-01 12:00 7 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK Alva Olson, Hanna Woxmark Tomtbergahallen
2019-12-01 14:00 7 Älta IF (A) - Tungelsta IF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Stavsborgshallen
2019-12-01 15:00 7 Älta IF (C) - Tumba GOIF Heimo Lyly, My Källström Lyly Stavsborgshallen
Omgång 8
2019-12-07 10:15 8 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Kvarnängshallen
2019-12-07 12:45 8 Tungelsta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Tungelsta Sporthall
2019-12-07 14:15 8 Sickla IF - Huddinge IBS (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Järla Sporthall
2019-12-08 09:15 8 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B) , Christian Berger Fisksätra sporthall
2019-12-08 09:30 8 Segeltorps IF (B) - Älta IF (A) Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Glömstahallen
2019-12-08 10:00 8 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B) Asta Hansson, Saga Emtell Ormingehallen
2019-12-08 10:30 8 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C) Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Glömstahallen
2019-12-08 11:00 8 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Viggo Modigh, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2019-12-08 12:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (A) Rebecka Edin, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2019-12-08 14:00 8 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF Albin Hedenstedt, Alexander Hellström Tungelsta Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 09:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (A) Asta Hansson, Thea Kaplan Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tumba GOIF Asta Hansson, Thea Kaplan Strandhallen - Tyresö
2019-12-14 10:00 9 Västerhaninge IBK - Segeltorps IF (A) Sadjad Nima, Johan Hessing Åbyhallen - Haninge
2019-12-14 11:30 9 Nynäshamns IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Leif Karlsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-12-14 12:00 9 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Viggo Modigh, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2019-12-14 13:15 9 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Erik Gustafsson, Lennart Asp Botkyrkahallen
2019-12-14 14:15 9 FBI Tullinge (A) - Tungelsta IF (B) Erik Gustafsson, Lennart Asp Botkyrkahallen
2019-12-14 15:30 9 Värmdö IF - Segeltorps IF (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2019-12-15 14:15 9 Älta IF (C) - Salems IF Christian Ljunggren, Thea Kaplan Stavsborgshallen
2019-12-15 15:15 9 Älta IF (A) - Saltsjöbadens IF Christoffer Castwall, Thea Kaplan Stavsborgshallen
Omgång 10
2020-01-11 10:30 10 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2020-01-11 12:00 10 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
2020-01-11 12:15 10 Nynäshamns IBK - Älta IF (A) Jonas Jatko, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2020-01-11 15:00 10 Sickla IF - Älta IF (C) Christoffer Hellström, Linus Fredman Myrsjöskolan
2020-01-11 15:15 10 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) Christoffer Castwall, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2020-01-12 10:30 10 Tumba GOIF - Tungelsta IF (B) Lennart Asp, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2020-01-12 11:00 10 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Glömstahallen
2020-01-12 12:00 10 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Glömstahallen
2020-01-12 14:15 10 Salems IF - Västerhaninge IBK Kevin Geovanny Moreno Ordonez, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2020-03-08 12:00 10 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Anna Mandelstam, Mattias Lönnborg Fisksätra sporthall
Omgång 11
2020-01-18 09:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Saltsjöbadens IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 09:45 11 FBI Tullinge (A) - Tumba GOIF Sam Robertsson, Anders Hillebrink Tullingehallen
2020-01-18 10:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Salems IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2020-01-18 11:00 11 Värmdö IF - Nynäshamns IBK Carl Brorsson, Christian Berger Värmdö sporthall
2020-01-18 12:00 11 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 1
2020-01-18 12:30 11 Tungelsta IF (A) - Segeltorps IF (B) Moa Lindell, Daniel Mårtensson Tungelsta Sporthall
2020-01-18 13:30 11 Tungelsta IF (B) - Segeltorps IF (A) Moa Lindell, Daniel Mårtensson Tungelsta Sporthall
2020-01-18 13:30 11 Västerhaninge IBK - Sickla IF Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Åbyhallen - Haninge
2020-01-19 15:00 11 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) Moa Lindell, Alva Olson Stavsborgshallen
2020-01-19 16:00 11 Älta IF (C) - Huddinge IBS (B) Tyra Müller-Nord, Kim Vulic Stavsborgshallen
Omgång 12
2020-01-25 11:00 12 Huddinge IBS (A) - Älta IF (A) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-25 12:15 12 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Andreas Theorén, Anders Hillebrink Kvarnängshallen
2020-01-25 15:30 12 FBI Tullinge (B) - Älta IF (C) Heimo Lyly, My Källström Lyly Rikstenshallen
2020-01-25 16:00 12 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-01-26 09:00 12 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF Anton Zaitsev, Melvin Lindkvist Ormingehallen
2020-01-26 09:15 12 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (A) Johan Nima, Christian Berger Fisksätra sporthall
2020-01-26 09:30 12 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (A) Annabel Jonsson, Sezgin Youmer Glömstahallen
2020-01-26 10:30 12 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF Oskar Ekman, Viggo Modigh Glömstahallen
2020-01-26 12:00 12 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-26 13:30 12 Salems IF - Tungelsta IF (B) Erik Gustafsson, Elise Lundin Skogsängshallen
Omgång 13
13 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) Åbyhallen - Haninge
2020-02-01 08:30 13 FBI Tullinge (A) - Segeltorps IF (A) Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Tullingehallen
2020-02-01 10:30 13 Tungelsta IF (B) - Sickla IF Mats Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
2020-02-01 11:30 13 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK Mats Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
2020-02-01 11:30 13 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Tyra Müller-Nord, Saga Emtell Värmdö sporthall
2020-02-02 09:15 13 Tumba GOIF - Salems IF Erik Gustafsson, Johan Nima Storvretens Sporthall
2020-02-02 10:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (B) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 10:45 13 Segeltorps IF (B) - Saltsjöbadens IF Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-02 11:15 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Tyresöhallen
2020-02-02 15:00 13 Älta IF (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Tyra Müller-Nord, Saga Emtell Stavsborgshallen
Omgång 14
2020-02-08 10:30 14 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Kvarnängshallen
2020-02-08 13:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK Viggo Holm, Svante Lindholm Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 13:15 14 Salems IF - Segeltorps IF (A) Erik Gustafsson, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-02-08 15:00 14 Sickla IF - Tumba GOIF Svedje Ohlson Myrsjöskolan
2020-02-08 16:00 14 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Rikstenshallen
2020-02-09 09:00 14 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Fisksätra sporthall
2020-02-09 09:00 14 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A) Anton Zaitsev, Christoffer Castwall Ormingehallen
2020-02-09 10:00 14 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-09 11:00 14 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF (B) Elise Lundin, Shabbir Ahmed Tomtbergahallen
2020-02-09 15:00 14 Älta IF (C) - Älta IF (A) Karima Sharipova, Christian Ljunggren Stavsborgshallen
Omgång 15
2020-02-15 12:00 15 FBI Tullinge (A) - Salems IF Lennart Asp, Viggo Modigh Tullingehallen
2020-02-15 13:00 15 Värmdö IF - Älta IF (C) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Värmdö sporthall
2020-02-15 17:00 15 Västerhaninge IBK - Älta IF (A) Lars Sundlöf, Morgan Nordh Åbyhallen - Haninge
2020-02-16 09:00 15 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK Daniel Mårtensson, Christian Berger Fisksätra sporthall
2020-02-16 10:15 15 Tumba GOIF - Huddinge IBS (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Storvretens Sporthall
2020-02-16 12:00 15 Segeltorps IF (A) - Sickla IF Annabel Jonsson, Thea Kaplan Glömstahallen
2020-02-16 13:00 15 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Glömstahallen
2020-02-16 15:00 15 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (A) Niclas Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
2020-02-16 15:15 15 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Tyresöhallen
2020-02-16 16:00 15 Tungelsta IF (B) - FBI Tullinge (B) Niclas Andersson, Edvin Strömgren Tungelsta Sporthall
Omgång 16
16 Sickla IF - Salems IF Myrsjöskolan
2019-10-20 11:00 16 Nacka Wallenstam IBK (A) - Saltsjöbadens IF Saga Emtell, Thea Kaplan Ormingehallen
2020-03-07 09:00 16 Västerhaninge IBK - Värmdö IF Åbyhallen - Haninge
2020-03-07 10:15 16 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge (A) Kenneth Johansson, Fredrik Pålsson Kvarnängshallen
2020-03-07 13:00 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF (B) Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 15:30 16 FBI Tullinge (B) - Tumba GOIF ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 16 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B) Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2020-03-08 11:00 16 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (A) Shabbir Ahmed, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2020-03-08 15:00 16 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Christian Berger, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
2020-03-08 16:00 16 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Christian Berger, Anton Zaitsev Stavsborgshallen
Omgång 17
17 FBI Tullinge (A) - Sickla IF Tullingehallen
17 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (A) Kvarnängshallen
17 Salems IF - Huddinge IBS (B) Skogsängshallen
17 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
17 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (B) Glömstahallen
17 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (B) Storvretens Sporthall
17 Tungelsta IF (A) - Älta IF (C) Tungelsta Sporthall
17 Tungelsta IF (B) - Älta IF (A) Tungelsta Sporthall
17 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
17 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 18
18 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (A) Ormingehallen
18 Huddinge IBS (B) - Sickla IF Tomtbergahallen
18 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK Tomtbergahallen
18 FBI Tullinge (B) - Salems IF Tullingehallen
18 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (A) Kämpetorpshallen 1
18 Älta IF (C) - Segeltorps IF (B) Stavsborgshallen
18 Älta IF (A) - Tumba GOIF Stavsborgshallen
18 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF (A) Åbyhallen - Haninge
18 Värmdö IF - Tungelsta IF (B) Värmdö sporthall
18 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis