Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Mikael Qvarnström mikael.qvarnstrom@aikinnebandy.se 070-606 99 34 Svart/Vit/Svart-gul
Danderyds SK IBF (A) Mårten Bäckman mg.backman@gmail.com blå/vit/vit
Djurgårdens IF IBS Torbjörn Furubjelke torbjorn.furubjelke@alumni.hhs.se 0733215395 Marinblått/ljusblått, marinblått, ljusblått
Hammarby IF IBF Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com grönvit/vit/vit
Huddinge IBS (B) Röd, Röd, Vita
Hässelby SK IBK (B) Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd/svart/svart
Sigtuna IF IBK (B) Blå, Blå, Blå
Täby FC (B) Mikael Blomgren mikael.blomgren@gmail.com 070-6129663 Vit/Vit/Vit
Älvsjö AIK IBF Ann Gebeyehu Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0706160921 Blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 12:45 1 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IBS (B) 5 - 4 Hässelbyhallen
2019-09-28 16:15 1 Djurgårdens IF IBS - Sigtuna IF IBK (B) 3 - 2 Hjorthagshallen
2019-09-29 13:15 1 AIK IBF - Täby FC (B) 3 - 0 Ulriksdalshallen
Omgång 2
2019-10-05 13:00 2 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF 2 - 3 Tomtbergahallen
2019-10-05 14:00 2 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) 4 - 6 K-Rauta Arena
2019-10-06 12:45 2 Sigtuna IF IBK (B) - AIK IBF 4 - 10 Prästängshallen
Omgång 3
2019-10-12 12:00 3 Hammarby IF IBF - Huddinge IBS (B) 4 - 5 Sjöstadshallen
2019-10-12 16:15 3 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) 5 - 1 Sätrahallen
2019-10-13 14:00 3 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS 8 - 5 Tallbackaskolan
2019-10-13 14:30 3 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) 8 - 17 Hässelbyhallen
Omgång 4
2019-10-19 14:15 4 Huddinge IBS (B) - Danderyds SK IBF (A) 4 - 1 Tomtbergahallen
2019-10-19 16:30 4 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) 7 - 2 Engelbrektshallen
2019-10-19 17:00 4 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF 2 - 2 Grindtorpshallen
2019-10-20 18:00 4 Sigtuna IF IBK (B) - Älvsjö AIK IBF 7 - 1 Prästängshallen
Omgång 5
2019-10-26 10:15 5 Hammarby IF IBF - Sigtuna IF IBK (B) 3 - 7 Sjöstadshallen
2019-10-26 11:15 5 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF 3 - 8 Hässelbyhallen
2019-12-08 11:30 5 Älvsjö AIK IBF - Djurgårdens IF IBS 4 - 3 Västertorpshallen
2019-12-14 16:30 5 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (B) 1 - 1 Mörbyhallen
Omgång 6
2019-11-10 12:30 6 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF (A) 9 - 0 Prästängshallen
2019-11-10 16:30 6 AIK IBF - Älvsjö AIK IBF 6 - 3 Ulriksdalshallen
2019-11-24 19:00 6 Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF 3 - 2 Eriksdalshallen
Omgång 7
2019-11-16 10:00 7 Hammarby IF IBF - AIK IBF 12 - 4 Sjöstadshallen
2019-11-16 14:45 7 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) 3 - 9 Sätrahallen
2019-11-17 15:15 7 Danderyds SK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS 3 - 3 Mörbyhallen
Omgång 8
2019-11-24 14:00 8 AIK IBF - Danderyds SK IBF (A) 3 - 2 Ulriksdalshallen
2019-11-24 16:30 8 Täby FC (B) - Huddinge IBS (B) 4 - 2 Grindtorpshallen
2020-02-08 18:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF 2 - 4 Hässelbyhallen
Omgång 9
2019-11-30 14:15 9 Huddinge IBS (B) - Sigtuna IF IBK (B) 4 - 6 Tomtbergahallen
2019-11-30 15:00 9 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF 5 - 4 Sjöstadshallen
2019-12-01 17:45 9 Danderyds SK IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) 5 - 7 Mörbyhallen
Omgång 10
2019-12-07 12:00 10 Djurgårdens IF IBS - Huddinge IBS (B) 4 - 2 Hjorthagshallen
2019-12-07 16:00 10 Älvsjö AIK IBF - Danderyds SK IBF (A) 1 - 3 Sätrahallen
2019-12-08 12:30 10 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) 3 - 6 Prästängshallen
Omgång 11
2019-12-14 14:00 11 Huddinge IBS (B) - AIK IBF 5 - 7 Tomtbergahallen
2019-12-15 12:45 11 Täby FC (B) - Djurgårdens IF IBS 7 - 0 K-Rauta Arena
2019-12-15 16:30 11 Danderyds SK IBF (A) - Hammarby IF IBF 3 - 3 Mörbyhallen
Omgång 12
2020-01-11 09:00 12 Täby FC (B) - AIK IBF 2 - 8 K-Rauta Arena
2020-01-11 15:00 12 Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK (B) 5 - 3 Tomtbergahallen
2020-01-12 12:30 12 Sigtuna IF IBK (B) - Djurgårdens IF IBS 3 - 3 Prästängshallen
Omgång 13
2020-01-18 14:15 13 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (B) 10 - 0 Kämpetorpshallen 1
2020-01-19 15:15 13 AIK IBF - Sigtuna IF IBK (B) 5 - 8 Ulriksdalshallen
2020-02-08 09:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) 4 - 2 Riddersvik
Omgång 14
2020-01-24 20:20 14 Djurgårdens IF IBS - AIK IBF 4 - 4 Engelbrektshallen
2020-01-25 12:45 14 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF 4 - 4 K-Rauta Arena
2020-01-25 16:15 14 Huddinge IBS (B) - Hammarby IF IBF 3 - 6 Tomtbergahallen
2020-01-26 19:15 14 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) 8 - 3 Prästängshallen
Omgång 15
2020-02-01 11:15 15 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS 1 - 2 Hässelbyhallen
2020-02-01 14:15 15 Älvsjö AIK IBF - Sigtuna IF IBK (B) 0 - 4 Kämpetorpshallen 1
2020-02-02 16:15 15 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) 5 - 3 Sjöstadshallen
2020-02-02 18:15 15 Danderyds SK IBF (A) - Huddinge IBS (B) 2 - 1 Mörbyhallen
Omgång 16
2020-02-08 14:30 16 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF 2 - 9 Hjorthagshallen
2020-02-09 15:30 16 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) 3 - 1 Ulriksdalshallen
2020-02-09 15:45 16 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (A) 11 - 2 K-Rauta Arena
2020-02-09 16:45 16 Sigtuna IF IBK (B) - Hammarby IF IBF 4 - 5 Prästängshallen
Omgång 17
2020-02-15 11:00 17 Hammarby IF IBF - Djurgårdens IF IBS 3 - 2 Sjöstadshallen
2020-02-15 14:00 17 Älvsjö AIK IBF - AIK IBF 4 - 11 Kämpetorpshallen 1
2020-02-16 18:15 17 Danderyds SK IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) 4 - 5 Mörbyhallen
Omgång 18
18 AIK IBF - Hammarby IF IBF Tallbackaskolan
2020-02-07 20:20 18 Djurgårdens IF IBS - Danderyds SK IBF (A) 1 - 1 Engelbrektshallen
2020-02-22 10:15 18 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF 5 - 5 Hässelbyhallen
Omgång 19
2020-03-07 12:15 19 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) 7 - 1 Sjöstadshallen
2020-03-07 13:15 19 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B) 3 - 2 Tomtbergahallen
2020-03-08 18:15 19 Danderyds SK IBF (A) - AIK IBF 5 - 8 Mörbyhallen
Omgång 20
20 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Kämpetorpshallen 2
20 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF (A) Hässelbyhallen
20 Sigtuna IF IBK (B) - Huddinge IBS (B) Prästängshallen
Omgång 21
21 Danderyds SK IBF (A) - Älvsjö AIK IBF Mörbyhallen
21 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B) K-Rauta Arena
21 Huddinge IBS (B) - Djurgårdens IF IBS Tomtbergahallen
Omgång 22
22 Hammarby IF IBF - Danderyds SK IBF (A) Sjöstadshallen
22 AIK IBF - Huddinge IBS (B) Tallbackaskolan
22 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (B) Hjorthagshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis