Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Dick Lovén dick.loven@hotmail.com 070 556 36 01 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Huddinge IK röd, röd, röd
Ingarö IF Manuél Lindberg manuel.lindberg@gmail.com 0768819532 Svart, Svart, Svart
Täby FC (B) Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Christian Lundholm lundholm.christian@gmail.com 0707705680 Gul/svart/svart
Vendelsö IK (A) Niklas Lundberg nilu003@live.com 0725419622 Blå/Blå/Blå
Vendelsö IK (B) Niklas Lundberg nilu003@live.com 0725419622 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Tibor Kerenyi tibbe@tibbe.se 0709359742 Blå/blå/blå
Älvsjö AIK IBF Hans Edin hans.edin06@bredband.net 076-307 39 17 Blå/Blå/Blå
Ängby IF (A) Viktor Engström viktor.engstrom@gmail.com 073-426 84 99 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Ängby IF (A) - Ingarö IF Grimstahallen
2019-09-28 12:00 1 Huddinge IBS - Vendelsö IK (B) Annabel Jonsson, Thea Kaplan Tomtbergahallen
2019-09-28 12:30 1 FBI Tullinge - Täby FC (B) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Tullingehallen
2019-09-29 09:00 1 Huddinge IK - Vendelsö IK (A) Adam Lönnborg, Gustav Frank Kvarnbergshallen
2019-11-17 12:15 1 Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF Leif Karlsson, Hugo Nilsson Silverdalshallen
Omgång 2
2 Ingarö IF - Huddinge IBS
2019-10-05 09:30 2 Vendelsö IK (B) - Huddinge IK Mauricio Castillo, Petra Dynesius Lyckeby Sporthall
2019-10-05 11:00 2 Värmdö IF - FBI Tullinge Anton Zaitsev, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2019-10-05 14:00 2 Täby FC (B) - Ängby IF (A) Johanna Kjebon, Aida Jönsson Grindtorpshallen
2019-10-19 14:30 2 Vendelsö IK (A) - Töjnan IBK Moa Lindell, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
Omgång 3
3 Huddinge IK - Ingarö IF Kvarnbergshallen
2019-10-12 10:15 3 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF Elise Lundin, Malva Sölvemark Tullingehallen
2019-10-12 12:00 3 Vendelsö IK (B) - Vendelsö IK (A) Jessika Forsberg, Anna Mandelstam Lyckeby Sporthall
2019-10-12 14:00 3 Huddinge IBS - Täby FC (B) Thomas Gjutarenäfve, Martin Claësson Tomtbergahallen
2019-10-12 14:00 3 Ängby IF (A) - Värmdö IF Arvid Stegrud, Robert Milerud Stora Mossen 1
Omgång 4
4 Ingarö IF - Vendelsö IK (B)
2019-10-19 10:00 4 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (A) Anna Mandelstam, Anders Asp Sätrahallen
2019-10-19 12:00 4 Värmdö IF - Huddinge IBS Anton Zaitsev, Malva Sölvemark Värmdö sporthall
2019-10-19 13:00 4 Täby FC (B) - Huddinge IK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 4 Töjnan IBK - FBI Tullinge Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
Omgång 5
5 Ingarö IF - Vendelsö IK (A)
2019-10-26 12:00 5 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF Sezgin Youmer, Thomas Gjutarenäfve Tomtbergahallen
2019-10-26 13:00 5 Vendelsö IK (B) - Täby FC (B) Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-10-27 13:00 5 Huddinge IK - Värmdö IF Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2019-10-27 15:15 5 Ängby IF (A) - Töjnan IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Grimstahallen
Omgång 6
6 Täby FC (B) - Ingarö IF Grindtorpshallen
2019-11-09 11:00 6 Vendelsö IK (A) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2019-11-09 12:15 6 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) Oscar Forstadius, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-11-09 14:00 6 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Sätrahallen
2019-11-10 09:45 6 Töjnan IBK - Huddinge IBS Noel Huss, Hugo Nilsson Silverdalshallen
Omgång 7
7 Ingarö IF - Värmdö IF
7 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall
2019-11-16 09:45 7 Huddinge IK - Töjnan IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Kvarnbergshallen
2019-11-16 15:00 7 Täby FC (B) - Vendelsö IK (A) Miranda Ahlberg, Tindra Ahlberg Grindtorpshallen
2019-11-17 10:00 7 Ängby IF (A) - FBI Tullinge Linnea Gribe, Stella Hammer Grimstahallen
Omgång 8
8 FBI Tullinge - Huddinge IBS
8 Töjnan IBK - Vendelsö IK (B)
8 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
8 Värmdö IF - Täby FC (B)
8 Vendelsö IK (A) - Ängby IF (A)
Omgång 9
2019-11-30 09:30 9 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Tobias Jansson, Johan Nima Skarpängskolan B
2019-11-30 10:00 9 Huddinge IBS - Ängby IF (A) Anders Hillebrink, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-11-30 10:00 9 Värmdö IF - Vendelsö IK (A) Tyra Müller-Nord, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-11-30 11:00 9 Ingarö IF - Töjnan IBK Linnea Gribe, Stella Hammer Ingarö Sporthall
2019-12-01 08:00 9 Huddinge IK - FBI Tullinge Annabel Jonsson, Tindra Henriksson Kvarnbergshallen
Omgång 10
2019-12-07 10:45 10 FBI Tullinge - Vendelsö IK (B) Erik Gustafsson, Adam Lönnborg Tullingehallen
2019-12-07 11:00 10 Vendelsö IK (A) - Huddinge IBS Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-12-07 15:00 10 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF Christoffer Castwall, Elias Englund Sätrahallen
2019-12-08 10:45 10 Ängby IF (A) - Huddinge IK Isac Krona, Robin Lidmyr Grimstahallen
2019-12-08 14:30 10 Töjnan IBK - Täby FC (B) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
Omgång 11
2019-12-14 10:30 11 Ingarö IF - FBI Tullinge Daniel Mårtensson, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-12-14 11:00 11 Vendelsö IK (B) - Ängby IF (A) Alva Olson, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-12-14 12:30 11 Värmdö IF - Töjnan IBK Carl Brorsson, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-12-15 09:00 11 Huddinge IK - Huddinge IBS Viggo Modigh, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2019-12-15 10:30 11 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (A) Jouni Kekkonen, Zana Guzel Västertorpshallen
Omgång 12
2020-01-11 10:15 12 Älvsjö AIK IBF - Töjnan IBK Sam Robertsson, Anders Hillebrink Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 13:00 12 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS Edvin Strömgren, Jonas Holm Lyckeby Sporthall
2020-01-11 14:00 12 Ingarö IF - Ängby IF (A) Anton Fritshammar, Kari Malmros Ingarö Sporthall
2020-01-11 14:00 12 Vendelsö IK (A) - Huddinge IK Edvin Strömgren, Jonas Holm Lyckeby Sporthall
2020-01-12 15:00 12 Täby FC (B) - FBI Tullinge Mattias Lönnborg, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
Omgång 13
2020-01-18 12:00 13 Huddinge IBS - Ingarö IF Anna Mandelstam, Anders Hillebrink Tomtbergahallen
2020-01-18 14:00 13 FBI Tullinge - Värmdö IF Adam Lönnborg, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-01-19 10:00 13 Huddinge IK - Vendelsö IK (B) Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2020-01-19 10:30 13 Töjnan IBK - Vendelsö IK (A) Thea Kaplan, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-19 11:00 13 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Grimstahallen
Omgång 14
14 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 2
14 Värmdö IF - Ängby IF (A) Värmdö sporthall
14 Täby FC (B) - Huddinge IBS Skarpängskolan B
14 Ingarö IF - Huddinge IK
2020-01-18 12:15 14 Vendelsö IK (A) - Vendelsö IK (B) Hanna Woxmark, Niclas Woxmark Lyckeby Sporthall
Omgång 15
2020-01-25 09:15 15 FBI Tullinge - Töjnan IBK Rebecka Edin, Mario Mallengren Tullingehallen
2020-01-25 10:00 15 Huddinge IBS - Värmdö IF Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2020-01-25 10:00 15 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF Johan Nima, Karima Sharipova Lyckeby Sporthall
2020-01-25 10:45 15 Huddinge IK - Täby FC (B) Siri Bjuremalm, Michelle Caspar Kvarnbergshallen
2020-01-26 11:00 15 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Elliot Karlsson, Emil Pernkrans Grimstahallen
Omgång 16
2020-02-01 10:30 16 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS Christian Berger, Martin Claësson Kämpetorpshallen 2
2020-02-01 14:00 16 Täby FC (B) - Vendelsö IK (B) Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
2020-02-01 14:30 16 Värmdö IF - Huddinge IK Sezgin Youmer, Niclas Andersson Värmdö sporthall
2020-02-02 09:15 16 Töjnan IBK - Ängby IF (A) Hugo Nilsson, Filip Saverstam Silverdalshallen
2020-02-02 12:30 16 Vendelsö IK (A) - Ingarö IF Edvin Strömgren, Jonas Jatko Lyckeby Sporthall
Omgång 17
2020-02-08 11:45 17 Ingarö IF - Täby FC (B) Filip Öhman, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2020-02-08 12:00 17 Huddinge IBS - Töjnan IBK Albin Hedenstedt, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2020-02-08 13:00 17 FBI Tullinge - Vendelsö IK (A) Casper Dahlberg, Elliot Helin Boucher Botkyrkahallen
2020-02-08 13:00 17 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF Hanna Woxmark, Alva Olson Lyckeby Sporthall
2020-02-09 11:00 17 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Hampus Bergholm, Anna Mandelstam Kvarnbergshallen
Omgång 18
2020-02-15 11:00 18 Värmdö IF - Ingarö IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Värmdö sporthall
2020-02-15 12:00 18 Vendelsö IK (A) - Täby FC (B) Alva Olson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-02-15 13:00 18 FBI Tullinge - Ängby IF (A) Lennart Asp, Viggo Modigh Tullingehallen
2020-02-15 13:00 18 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (B) Rebecka Edin, Gustav Levin Kämpetorpshallen 1
2020-02-16 10:45 18 Töjnan IBK - Huddinge IK Filip Saverstam, Carl Theorén Silverdalshallen
Omgång 19
2020-03-07 12:45 19 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF Kevin Helly, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2020-03-07 13:00 19 Vendelsö IK (B) - Töjnan IBK Hanna Woxmark, Sezgin Youmer Lyckeby Sporthall
2020-03-07 16:00 19 Täby FC (B) - Värmdö IF Isabelle Lassfolk, Paulina Thunvall Grindtorpshallen
2020-03-08 11:00 19 Ängby IF (A) - Vendelsö IK (A) Robin Lidmyr, Lukas Jellnor Grimstahallen
2020-03-08 12:00 19 Huddinge IBS - FBI Tullinge Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
Omgång 20
20 Ängby IF (A) - Huddinge IBS Grimstahallen
20 FBI Tullinge - Huddinge IK
20 Töjnan IBK - Ingarö IF Silverdalshallen
20 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 2
20 Vendelsö IK (A) - Värmdö IF Lyckeby Sporthall
Omgång 21
21 Huddinge IK - Ängby IF (A) Kvarnbergshallen
21 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A) Tomtbergahallen
21 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF Värmdö sporthall
21 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
2020-02-01 13:00 21 Täby FC (B) - Töjnan IBK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Grindtorpshallen
Omgång 22
22 Huddinge IBS - Huddinge IK Tomtbergahallen
22 Ängby IF (A) - Vendelsö IK (B) Riddersvik
22 FBI Tullinge - Ingarö IF Tullingehallen
22 Töjnan IBK - Värmdö IF Silverdalshallen
22 Vendelsö IK (A) - Älvsjö AIK IBF Lyckeby Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis