Spelprogram - Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Järfälla IBK Marie Gustafsson Mariegustafsson51@hotmail.com 0734166972 Röd/Röd/Svart
Nacka Wallenstam IBK (A) Anna Castwall anna@castwall.se 0706560018 vit/svart/vit
Nacka Wallenstam IBK (B) Robin Dunlop robin@klockstigen.com 0707287739 Vit, Svart, Vit
Tyresö Trollbäcken IBK Stefan Berg stefan.berg@ica.se 070-375 98 96 svart/svart, svart, svart
Täby FC (B) Johan Karlsson johan@emarin.se 0706-110529 Vit, Vit, Vit
Åkersberga IBF Stefan Hermansson csgruppenab@gmail.com Orange, svart, orange
Örby IS Ulf Stenqvist ulf.stenqvist@dnb.se 070-2361241 Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-02-08 18:30 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (B) 3 - 6 Sadjad Nima, Johan Hessing Järla Sporthall
2020-02-09 19:30 1 Åkersberga IBF - Nacka Wallenstam IBK (A) 5 - 1 Per Sundvall, Björn Söderström Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 20:00 1 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK 0 - 7 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Sköndalshallen
Omgång 2
2020-02-19 19:15 2 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) 6 - 6 Sezgin Youmer, Mauricio Castillo Trollbäckshallen
2020-03-02 20:45 2 Täby FC (B) - Järfälla IBK 6 - 6 Anton Fritshammar, Lukas Jellnor Viksjö Sporthall
2020-03-10 20:15 2 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (A) 1 - 5 Malva Sölvemark, Petra Dynesius Kämpetorpshallen 1
Omgång 3
3 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Kallhälls sporthall
3 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK K-Rauta Arena
3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) Ormingehallen
Omgång 4
4 Tyresö Trollbäcken IBK - Järfälla IBK Strandhallen - Tyresö
2020-03-08 13:15 4 Åkersberga IBF - Örby IS 6 - 1 Fredrik Hallenberg, Håkan Taxén Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 14:15 4 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (B) 1 - 8 Shabbir Ahmed, Tony Verho Myrsjöskolan
Omgång 5
5 Järfälla IBK - Örby IS Viksjö Sporthall
5 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
5 Åkersberga IBF - Nacka Wallenstam IBK (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 6
6 Nacka Wallenstam IBK (A) - Järfälla IBK Ormingehallen
6 Nacka Wallenstam IBK (B) - Örby IS Ormingehallen
6 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
Omgång 7
7 Järfälla IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Kallhälls sporthall
7 Örby IS - Täby FC (B) Högdalshallen
7 Tyresö Trollbäcken IBK - Åkersberga IBF Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis