Spelprogram - Newbody Flick Serie C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF F10/11 Mattias Wigh mattias.wigh@gmail.com 0736617345 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Dingle AIK F10/11 Per Ödéhn per.odehn@telia.com 070-3750695 Blå/Blå/Blå
Eken IBK F11/12 Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Lerum F10 Röd, Röd, Vit
FBC Lerum F11 Röd, Röd, Vit
FBC Partille F10/11 Mattias Ljunggren mattias.ljunggren@heda-skandinavien.se 0708226177 Svart/Svart/Svart
Floda IBK F11-13 Henrik Albinsson Flodaboy@gmail.com 0707829629 Vit/Vit/Vit
Guldhedens IK F10/11 Erik Axelsson erik.axelsson@volvocars.com 0729774962 Röd, Svart, Vit
IBK Kungälv F10/11/12 Hanna Genne hanna.genne@ibkkungalv.se Vit/Svart/Svart
IK Zenith F10-12 Grön Anna Nyman bdaanli@yahoo.se 0724512265 Grön/Vit/Grön
Kärra IBK F11/12 Filiz Sandén filiz.sanden@gmail.com Svart/Svart/Vit
Landvetter IBK F11 Blå Monica Josgård monicajosgard@yahoo.se 0739285600 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Landvetter IBK F11 Vit Peter Zellén peter.zellen@gmail.com Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK F11 Anne Lindersson Anne_lindersson@hotmail.com Grön/Vit/Vit
Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Stenungsunds IBK F10/11 Mattias Friberg 0708-121890 blå/svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 09:00 1 Eken IBK F11/12 - Landvetter IBK F11 Vit Emelie Lebell, Isabella Ilin Persson Ekenhallen 1
2020-10-03 13:00 1 FBC Partille F10/11 - Dingle AIK F10/11 Daniel Saether, Hampus Thornblad Qvisthallen
2020-10-04 08:00 1 Landvetter IBK F11 Blå - Lindome IBK F11 Clara Bergström, Tindra Stigevall Pinntorps Idrottshall
2020-10-04 10:40 1 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - FBC Lerum F11 Elvira Bäckström, Alice Caporicci Wallenstam Arena A
2020-10-04 11:00 1 FBC Lerum F10 - Stenungsunds IBK F10/11 Thor Sandqvist, Johanna Biveby Rydsbergshallen
2020-10-04 13:00 1 Guldhedens IK F10/11 - Kärra IBK F11/12 Svingelns Sporthall
2020-10-04 13:00 1 IBK Kungälv F10/11/12 - IK Zenith F10-12 Grön Oliver Gander, Filip Kloo Munkegärdehallen
Omgång 2
2020-10-10 09:00 2 Lindome IBK F11 - Eken IBK F11/12 Erik Hjelmström, Noel Sager Almåshallen A
2020-10-10 17:15 2 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit William Andersson, Oskar Klöfverskjöld Kyrkenorumsskolan
2020-10-10 18:25 2 Kärra IBK F11/12 - FBC Partille F10/11 Jacob Svensson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-10-11 09:00 2 FBC Lerum F11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Johanna Biveby, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2020-10-11 09:00 2 IK Zenith F10-12 Grön - Floda IBK F11-13 Albin Durvik, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2020-10-11 11:20 2 Ale IBF F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Wilma Nielsen, Alice Sundelid Kronan Älvängen
2020-10-11 12:30 2 Dingle AIK F10/11 - FBC Lerum F10 Tindra Funevall, Oliver Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2020-10-11 13:00 2 IBK Kungälv F10/11/12 - Guldhedens IK F10/11 Alexander Frej Nolberg, Lee Johannisson Munkegärdehallen
Omgång 3
2020-10-17 09:00 3 Eken IBK F11/12 - Ale IBF F10/11 Isabella Ilin Persson, Emelie Lebell Ekenhallen 1
2020-10-17 12:00 3 FBC Partille F10/11 - IBK Kungälv F10/11/12 Douglas Fredriksson, Daniel Saether Qvisthallen
2020-10-17 14:40 3 FBC Lerum F10 - Kärra IBK F11/12 Thea Brunbäck, Andrea Carlsson Alléhallen
2020-10-17 15:40 3 FBC Lerum F11 - Stenungsunds IBK F10/11 Thea Brunbäck, Andrea Carlsson Alléhallen
2020-10-18 09:00 3 Landvetter IBK F11 Blå - IK Zenith F10-12 Grön Maja Pehrsson, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-10-18 12:40 3 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Dingle AIK F10/11 Gustav Garplid, Sebastian Österman Wallenstam Arena A
2020-10-18 13:20 3 Floda IBK F11-13 - Guldhedens IK F10/11 , Elin Johansson Nova Floda Sportcenter
2020-10-18 13:40 3 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Landvetter IBK F11 Vit Sebastian Österman, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
Omgång 4
2020-11-08 4 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Spekerödsskolan
2020-11-08 4 Lindome IBK F11 - Landvetter IBK F11 Vit Almåshallen A
2020-11-08 4 Dingle AIK F10/11 - FBC Lerum F11 Munkedals Idrottshall
2020-11-08 4 Kärra IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Kärra Sporthall
2020-11-08 4 IK Zenith F10-12 Grön - Eken IBK F11/12 Björlanda Idrottshall
2020-11-08 4 IBK Kungälv F10/11/12 - FBC Lerum F10 Munkegärdehallen
2020-11-08 4 Guldhedens IK F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Svingelns Sporthall
2020-11-08 4 Floda IBK F11-13 - FBC Partille F10/11 Nova Floda Sportcenter
Omgång 5
2020-11-21 09:00 5 Landvetter IBK F11 Blå - FBC Partille F10/11 Pinntorps Idrottshall
2020-11-21 10:00 5 Landvetter IBK F11 Vit - Ale IBF F10/11 Pinntorps Idrottshall
2020-11-21 12:15 5 Stenungsunds IBK F10/11 - Dingle AIK F10/11 Stenungsund Arena
2020-11-21 13:00 5 Eken IBK F11/12 - Guldhedens IK F10/11 Ekenhallen 1
2020-11-22 09:30 5 FBC Lerum F10 - Floda IBK F11-13 Rydsbergshallen
2020-11-22 13:15 5 FBC Lerum F11 - Kärra IBK F11/12 Rydsbergshallen
2020-11-22 14:30 5 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - IBK Kungälv F10/11/12 Mölnlycke Idrottshall B
2020-11-22 15:30 5 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Lindome IBK F11 Mölnlycke Idrottshall B
Omgång 6
2020-11-28 10:00 6 Dingle AIK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Munkedals Idrottshall
2020-11-28 10:30 6 Ale IBF F10/11 - Lindome IBK F11 Ale Kulturrum
2020-11-28 12:00 6 FBC Partille F10/11 - Eken IBK F11/12 Qvisthallen
2020-11-29 10:00 6 Landvetter IBK F11 Blå - FBC Lerum F10 Pinntorps Idrottshall
2020-11-29 10:45 6 Kärra IBK F11/12 - Stenungsunds IBK F10/11 Kärra Sporthall
2020-11-29 12:00 6 IK Zenith F10-12 Grön - Landvetter IBK F11 Vit Björlanda Idrottshall
2020-11-29 13:00 6 IBK Kungälv F10/11/12 - FBC Lerum F11 Munkegärdehallen
2020-11-29 15:20 6 Floda IBK F11-13 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Nova Floda Sportcenter
Omgång 7
2020-12-05 08:00 7 Landvetter IBK F11 Vit - Guldhedens IK F10/11 Pinntorps Idrottshall
2020-12-05 09:15 7 Stenungsunds IBK F10/11 - IBK Kungälv F10/11/12 Stenungsund Arena
2020-12-05 10:00 7 Dingle AIK F10/11 - Kärra IBK F11/12 Munkedals Idrottshall
2020-12-05 10:00 7 Lindome IBK F11 - IK Zenith F10-12 Grön Almåshallen A
2020-12-05 10:00 7 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F10 Ekenhallen 1
2020-12-06 10:00 7 FBC Lerum F11 - Floda IBK F11-13 Rydsbergshallen
2020-12-06 11:00 7 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - Ale IBF F10/11 Wallenstam Arena A
2020-12-06 12:00 7 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Landvetter IBK F11 Blå Wallenstam Arena A
Omgång 8
2020-12-12 09:15 8 Kärra IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd Kärra Sporthall
2020-12-12 10:00 8 Eken IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Ekenhallen 1
2020-12-12 10:20 8 FBC Partille F10/11 - Landvetter IBK F11 Vit Qvisthallen
2020-12-12 16:00 8 Landvetter IBK F11 Blå - FBC Lerum F11 Önnerödshallen
2020-12-13 09:00 8 IK Zenith F10-12 Grön - Ale IBF F10/11 Björlanda Idrottshall
2020-12-13 13:00 8 IBK Kungälv F10/11/12 - Dingle AIK F10/11 Munkegärdehallen
2020-12-13 13:00 8 Guldhedens IK F10/11 - Lindome IBK F11 Svingelns Sporthall
2020-12-13 16:20 8 Floda IBK F11-13 - Stenungsunds IBK F10/11 Nova Floda Sportcenter
Omgång 9
2020-12-19 09:20 9 Stenungsunds IBK F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Stenungsund Arena
2020-12-19 10:00 9 Lindome IBK F11 - FBC Partille F10/11 Almåshallen A
2020-12-19 11:00 9 Ale IBF F10/11 - Guldhedens IK F10/11 Ale Kulturrum
2020-12-19 11:00 9 Dingle AIK F10/11 - Floda IBK F11-13 Munkedals Idrottshall
2020-12-19 16:15 9 Kärra IBK F11/12 - IBK Kungälv F10/11/12 Kärra Sporthall
2020-12-20 11:00 9 Landvetter IBK F11 Vit - FBC Lerum F10 Pinntorps Idrottshall
2020-12-20 11:00 9 FBC Lerum F11 - Eken IBK F11/12 Rydsbergshallen
2020-12-20 15:30 9 Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd - IK Zenith F10-12 Grön Mölnlycke Idrottshall B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis