Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P10/3 Åke Carlsson Sköld carlssonskoldake@gmail.com 0708 - 359656 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Christian Bergklint christian.bergklint@telia.com 0736242469 Röd, Svart , Röd
Forserums IF P10/1 Viktor Kinnander viktorkinnander@hotmail.com 0735-06 32 27 Grön, Vit, Vit
Forserums IF P10/2 Viktor Kinnander viktorkinnander@hotmail.com 0735-06 32 27 Grön, Vit, Vit
Hovslätts IK P10/2 Christoffer Andersson christofferandersson81@gmail.com 0705-19 00 41 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P10/3 Christian Thulin christian.thulin81@gmail.com 0709677166 Svart, Svart, Svart
IBK Husar P10-11/2 Camilla Wiberg camilla.wiberg@eksjo.se 073-057 52 91 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK P10/2 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK P11/2 Robert Dahlgren roberg.dahlgren@jonkoping.se 070-6507264 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P10/2 Pär Alderhammar paralderhammar@gmail.com 0705383729 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping P11/2 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P10/2 Nicke Wiklund nickewiklund@gmail.com Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P11/2 Patrik Sjöö patrik@036reklam.se Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF P10 Magnus Hanell magnushanell@telia.com 0735287588 Svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK P10-11 Eva Ågren agren.eva@gmail.com 0702801904 Röd-svart/svart
Sävsjö IBK P10/1 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Svart-Röd/Svart
Sävsjö IBK P10/2 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Svart-Röd/Svart
Vetlanda IBF P10 Martin Aspegren martinaspegren@gmail.com 0724-254461 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 1 Sävsjö IBK P10/2 - Forserums IF P10/1 Sävsjö Sporthall
2020-10-31 1 Forserums IF P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 Sävsjö Sporthall
2020-10-31 1 KFUM Jönköping P10/2 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall
Omgång 2
2020-10-18 11:30 2 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Hovslätts IK P10/2 Torpshallen
2020-10-18 12:25 2 Hovslätts IK P10/2 - Jönköpings IK P11/2 Torpshallen
2020-10-18 13:20 2 Jönköpings IK P11/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Torpshallen
Omgång 3
2020-11-01 10:30 3 Vetlanda IBF P10 - KFUM Jönköping P11/2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-11-01 11:30 3 KFUM Jönköping P11/2 - Månsarps IBK P11/2 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
2020-11-01 12:30 3 Månsarps IBK P11/2 - Vetlanda IBF P10 Hasses Sportcenter Ney.se, Vetlanda
Omgång 4
2020-10-31 10:00 4 Skillingaryds IK P10-11 - IBK Husar P10-11/2 Elsa Andersson, Ebba Andersson Skillingaryds Arena
2020-10-31 11:00 4 IBK Husar P10-11/2 - Nässjö IBF P10 Wilma Lundgren, Ella Liljeroth Skillingaryds Arena
2020-10-31 12:00 4 Nässjö IBF P10 - Skillingaryds IK P10-11 Wilma Lundgren, Ella Liljeroth Skillingaryds Arena
Omgång 5
2020-11-01 5 Sävsjö IBK P10/1 - Forserums IF P10/2 Sävsjö Sporthall
2020-11-01 5 Forserums IF P10/2 - Husqvarna IK P10/3 Sävsjö Sporthall
2020-11-01 5 Husqvarna IK P10/3 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall
Omgång 6
2020-10-24 13:00 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Jönköpings IK P10/2 Fagerhus, Fagerhult
2020-10-24 14:00 6 Jönköpings IK P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Fagerhus, Fagerhult
2020-10-24 15:00 6 Månsarps IBK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 7
2020-11-21 09:30 7 Forserums IF P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Forserums Sporthall
2020-11-21 10:30 7 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Vetlanda IBF P10 Forserums Sporthall
2020-11-21 11:30 7 Vetlanda IBF P10 - Forserums IF P10/1 Forserums Sporthall
Omgång 8
2020-11-07 15:00 8 KFUM Jönköping P10/2 - Skillingaryds IK P10-11 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-07 15:50 8 Skillingaryds IK P10-11 - Sävsjö IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-07 16:40 8 Sävsjö IBK P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 9
2020-11-08 13:00 9 Hovslätts IK P10/2 - Sävsjö IBK P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-11-08 13:45 9 Sävsjö IBK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2020-11-08 14:30 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Hovslätts IK P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 10
2020-11-14 08:30 10 Jönköpings IK P11/2 - IBK Husar P10-11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-11-14 09:30 10 IBK Husar P10-11/2 - Forserums IF P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-11-14 10:30 10 Forserums IF P10/2 - Jönköpings IK P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 11
2020-11-21 14:00 11 KFUM Jönköping P11/2 - Nässjö IBF P10 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-21 14:50 11 Nässjö IBF P10 - Husqvarna IK P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2020-11-21 15:40 11 Husqvarna IK P10/3 - KFUM Jönköping P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 12
2020-11-15 08:30 12 Månsarps IBK P11/2 - Jönköpings IK P10/2 Norrahammars Sporthall
2020-11-15 09:20 12 Jönköpings IK P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall
2020-11-15 10:15 12 Månsarps IBK P10/2 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
2020-11-28 10:30 13 IBK Husar P10-11/2 - Sävsjö IBK P10/2 Olsbergs Arena
2020-11-28 11:30 13 Sävsjö IBK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Olsbergs Arena 3-manna
2020-11-28 12:30 13 Bankeryds Skid o MK P10/3 - IBK Husar P10-11/2 Olsbergs Arena
Omgång 14
2020-12-06 15:45 14 Nässjö IBF P10 - Vetlanda IBF P10 Nässjö Sporthall
2020-12-06 16:45 14 Vetlanda IBF P10 - Sävsjö IBK P10/1 Nässjö Sporthall
2020-12-06 17:45 14 Sävsjö IBK P10/1 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall
Omgång 15
2020-11-28 09:30 15 Forserums IF P10/2 - Skillingaryds IK P10-11 Forserums Sporthall
2020-11-28 10:30 15 Skillingaryds IK P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Forserums Sporthall
2020-11-28 11:30 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10/2 Forserums Sporthall
Omgång 16
2020-12-05 14:30 16 Husqvarna IK P10/3 - Forserums IF P10/1 Huskvarna Sporthall B
2020-12-05 15:30 16 Forserums IF P10/1 - Hovslätts IK P10/2 Huskvarna Sporthall B
2020-12-05 16:30 16 Hovslätts IK P10/2 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall B
Omgång 17
2020-11-28 13:30 17 Jönköpings IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-11-28 14:30 17 KFUM Jönköping P10/2 - Jönköpings IK P11/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-11-28 15:30 17 Jönköpings IK P11/2 - Jönköpings IK P10/2 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 18
2020-11-28 12:30 18 Månsarps IBK P10/2 - KFUM Jönköping P11/2 Norrahammars Sporthall
2020-11-28 13:20 18 KFUM Jönköping P11/2 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall
2020-11-28 14:20 18 Månsarps IBK P11/2 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 19
2021-01-09 10:30 19 Sävsjö IBK P10/2 - Jönköpings IK P11/2 Sävsjö Sporthall
2021-01-09 11:30 19 Jönköpings IK P11/2 - KFUM Jönköping P11/2 Sävsjö Sporthall
2021-01-09 12:30 19 KFUM Jönköping P11/2 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall
Omgång 20
2021-01-16 15:45 20 Bankeryds Skid o MK P10/3 - KFUM Jönköping P10/2 Torpshallen
2021-01-16 16:40 20 KFUM Jönköping P10/2 - Månsarps IBK P11/2 Torpshallen
2021-01-16 17:35 20 Månsarps IBK P11/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Torpshallen
Omgång 21
2021-01-09 13:45 21 Vetlanda IBF P10 - Hovslätts IK P10/2 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2021-01-09 14:45 21 Hovslätts IK P10/2 - IBK Husar P10-11/2 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2021-01-09 15:45 21 IBK Husar P10-11/2 - Vetlanda IBF P10 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
Omgång 22
2021-01-23 10:00 22 Skillingaryds IK P10-11 - Forserums IF P10/1 Skillingaryds Arena
2021-01-23 11:00 22 Forserums IF P10/1 - Jönköpings IK P10/2 Skillingaryds Arena
2021-01-23 12:00 22 Jönköpings IK P10/2 - Skillingaryds IK P10-11 Skillingaryds Arena
Omgång 23
2021-01-10 10:00 23 Sävsjö IBK P10/1 - Månsarps IBK P10/2 Sävsjö Sporthall
2021-01-10 11:00 23 Månsarps IBK P10/2 - Nässjö IBF P10 Sävsjö Sporthall
2021-01-10 12:00 23 Nässjö IBF P10 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall
Omgång 24
2021-01-16 13:00 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10/2 Fagerhus, Fagerhult
2021-01-16 14:00 24 Forserums IF P10/2 - Husqvarna IK P10/3 Fagerhus, Fagerhult
2021-01-16 15:00 24 Husqvarna IK P10/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 25
2021-02-13 09:30 25 Forserums IF P10/1 - Sävsjö IBK P10/1 Forserums Sporthall
2021-02-13 10:30 25 Sävsjö IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Forserums Sporthall
2021-02-13 11:30 25 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10/1 Forserums Sporthall
Omgång 26
2021-01-31 12:20 26 KFUM Jönköping P10/2 - Vetlanda IBF P10 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-01-31 13:10 26 Vetlanda IBF P10 - Forserums IF P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-01-31 14:00 26 Forserums IF P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 27
2021-01-31 14:00 27 Hovslätts IK P10/2 - Skillingaryds IK P10-11 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2021-01-31 14:45 27 Skillingaryds IK P10-11 - Månsarps IBK P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2021-01-31 15:30 27 Månsarps IBK P10/2 - Hovslätts IK P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 28
2021-01-30 08:30 28 Jönköpings IK P11/2 - Nässjö IBF P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-01-30 09:30 28 Nässjö IBF P10 - Sävsjö IBK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2021-01-30 10:30 28 Sävsjö IBK P10/2 - Jönköpings IK P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 29
2021-02-13 08:50 29 KFUM Jönköping P11/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-02-13 09:40 29 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Jönköpings IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2021-02-13 10:30 29 Jönköpings IK P10/2 - KFUM Jönköping P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 30
2021-02-07 13:15 30 Månsarps IBK P11/2 - IBK Husar P10-11/2 Norrahammars Sporthall
2021-02-07 14:00 30 IBK Husar P10-11/2 - Husqvarna IK P10/3 Norrahammars Sporthall
2021-02-07 14:45 30 Husqvarna IK P10/3 - Månsarps IBK P11/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 31
2021-03-07 10:00 31 IBK Husar P10-11/2 - Sävsjö IBK P10/1 Olsbergs Arena
2021-03-07 11:00 31 Sävsjö IBK P10/1 - KFUM Jönköping P11/2 Olsbergs Arena
2021-03-07 12:00 31 KFUM Jönköping P11/2 - IBK Husar P10-11/2 Olsbergs Arena
Omgång 32
2021-02-21 10:30 32 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Nässjö Sporthall
2021-02-21 11:30 32 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Nässjö Sporthall
2021-02-21 12:30 32 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Nässjö IBF P10 Nässjö Sporthall
Omgång 33
2021-02-20 09:30 33 Forserums IF P10/2 - Sävsjö IBK P10/2 Forserums Sporthall
2021-02-20 10:30 33 Sävsjö IBK P10/2 - Månsarps IBK P11/2 Forserums Sporthall
2021-02-20 11:30 33 Månsarps IBK P11/2 - Forserums IF P10/2 Forserums Sporthall
Omgång 34
2021-02-28 10:00 34 Husqvarna IK P10/3 - Vetlanda IBF P10 Huskvarna Sporthall A
2021-02-28 11:00 34 Vetlanda IBF P10 - Skillingaryds IK P10-11 Huskvarna Sporthall A
2021-02-28 12:00 34 Skillingaryds IK P10-11 - Husqvarna IK P10/3 Huskvarna Sporthall A
Omgång 35
2021-02-21 09:30 35 Jönköpings IK P10/2 - Hovslätts IK P10/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-02-21 10:30 35 Hovslätts IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-02-21 11:30 35 KFUM Jönköping P10/2 - Jönköpings IK P10/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 36
2021-02-28 09:00 36 Månsarps IBK P10/2 - Forserums IF P10/1 Norrahammars Sporthall
2021-02-28 09:50 36 Forserums IF P10/1 - Jönköpings IK P11/2 Norrahammars Sporthall
2021-02-28 10:45 36 Jönköpings IK P11/2 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis