Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Thomas Svensson svensson.thomas7@gmail.com Svart, Svart, Svart
Ekerö IK (B) Patrik Hallerström pathal74@gmail.com 070-3150039 Blå/blå/blå
Enebybergs IF Johan Lange johan.lange@gmail.com 0735004514 Lila, Vit, Lila
IBF Offensiv Lidingö Robert Birgersson robert.birgersson@hotmail.se blå/blå/blå
Järfälla IBK Jimmy Berglund Holmbergjimmy@hotmail.com Röd/Röd/Svart
Rotebro IS IBK Jens Bäck jens@kulmed.se Blå/Blå/Vit
Täby FC Sarah Nilsson sarah.y.nilsson@seb.se 070 - 767 94 39 Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Emma Stiernstedt emma.stiernstedt@gmail.com Vit/vit/vit
Täby FC (C) Daniel Byberg daniel.leaf@hotmail.com Vit/vit/vit
Töjnan IBK Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7930668 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 röd/röd/vit
Åkersberga IBF David Ribbenfjärd david.ribben@gmail.com Orange, Svart, Orange
Älvsjö AIK IBF Karolina Vindevåg Karolina.vindevag@gmail.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
1 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
2021-10-02 10:15 1 IBF Offensiv Lidingö - Järfälla IBK Sam Robertsson, Arne Brovig Torsviks Idrottshall
2021-10-02 12:15 1 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF Petra Dynesius, Hanna Claesson Kämpetorpshallen 2
2021-10-02 15:15 1 Ekerö IK (B) - Täby FC Shabbir Ahmed, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
2021-10-03 17:15 1 Enebybergs IF - Väsby AIK Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Danderyds Gymnasium
2021-11-27 14:30 1 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
Omgång 2
2 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
2 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
2021-10-09 08:45 2 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Kjell Svensson, Carl Theorén Rotebrohallen (Nya)
2021-10-09 10:00 2 Töjnan IBK - Enebybergs IF Peter Lassfolk, Thomas Josbrink Silverdalshallen
2021-10-10 09:00 2 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Kjell Svensson, Hugo Jenelius Björkebyhallen
2021-10-10 11:15 2 Järfälla IBK - Ekerö IK (B) Tindra Näslund, Thomas Josbrink Viksjö Sporthall
2021-10-10 14:15 2 Täby FC - Älvsjö AIK IBF Jonas Vedin, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
Omgång 3
3 Täby FC (B) - Töjnan IBK
3 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Mälaröhallen
2021-10-16 10:30 3 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK Niklas Lundberg, Mattias Thomasson Kämpetorpshallen 2
2021-10-16 16:30 3 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Sezgin Youmer, Emmie Helleday Danderyds Gymnasium
2021-10-17 09:15 3 Åkersberga IBF - Väsby AIK Per Sundvall, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2021-10-17 11:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC Kjell Svensson, Nathalie Lövenklint Björkebyhallen
2021-10-17 12:30 3 Vaxholms IBF - IBF Offensiv Lidingö Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
4 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
4 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF
4 IBF Offensiv Lidingö - Enebybergs IF
2021-10-30 16:45 4 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-10-30 17:00 4 Täby FC - Åkersberga IBF Maurits Jolsen, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-10-31 13:15 4 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Alexander Friberg, Oliver Hallgren Viksjö Sporthall
2021-10-31 14:15 4 Töjnan IBK - Väsby AIK Jonas Vedin, Lea Gergi Töjnahallen
Omgång 5
5 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Björkebyhallen
2021-11-13 11:15 5 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Tindra Ahlberg, Thea Augustinsson Väsby skolan
2021-11-13 12:15 5 Älvsjö AIK IBF - Vaxholms IBF Jakob Jansson, Sixten Thorén Kämpetorpshallen 2
2021-11-13 16:30 5 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Sebastian Ericson, Peter Lassfolk K-Rauta Arena
2021-11-13 16:45 5 Enebybergs IF - Ekerö IK (B) Emmie Helleday, Theo Briston Danderyds Gymnasium
2021-11-14 11:00 5 Täby FC - Järfälla IBK Maurits Jolsen, Theo Briston Grindtorpshallen
2021-11-14 11:15 5 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Per Sundvall, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
Omgång 6
6 Täby FC (C) - Täby FC
2021-11-20 11:00 6 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Thea Augustinsson, Lea Gergi Rotebrohallen (Nya)
2021-11-20 12:15 6 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Torsviks Idrottshall
2021-11-20 15:00 6 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mario Mallengren, Kenny Ly Mälaröhallen
2021-11-21 12:30 6 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Hanna Hedqvist, Malin Wigren Vaxholm innebandyhallen
2021-11-21 14:30 6 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Sam Robertsson, Nathalie Lövenklint Viksjö Sporthall
2021-11-21 16:15 6 Enebybergs IF - Älvsjö AIK IBF Andreas Mattsson, Theo Briston Danderyds Gymnasium
Omgång 7
7 Järfälla IBK - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2021-12-04 09:30 7 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Filip Geber, Axel Mickelsson Silverdalshallen
2021-12-04 12:15 7 Väsby AIK - Ekerö IK (B) Lea Gergi, Thea Augustinsson Väsby skolan
2021-12-05 09:15 7 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Tore Dernell, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2021-12-05 11:00 7 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Lukas Edenström, Otto Alberius Grindtorpshallen
2021-12-05 12:15 7 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Viggo Modigh, Alexander Martinez Niklasson Björkebyhallen
2021-12-05 14:00 7 Täby FC - Vaxholms IBF Steffanie Bramer, Emmie Helleday Grindtorpshallen
Omgång 8
8 Täby FC (C) - Åkersberga IBF
2021-12-11 09:30 8 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2021-12-11 12:15 8 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Otto Alberius, Lukas Edenström Grindtorpshallen
2021-12-11   Uppskj. 8 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK Torsviks Idrottshall
2021-12-11   Uppskj. 8 Älvsjö AIK IBF - Väsby AIK Kämpetorpshallen 2
2021-12-12 14:45 8 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Edvin Svensson, Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2021-12-12 17:30 8 Enebybergs IF - Täby FC Otto Alberius, Lukas Edenström Danderyds Gymnasium
Omgång 9
9 Täby FC (C) - Vaxholms IBF
2021-12-18 11:00 9 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF Nathalie Lövenklint, Thomas Larsson Väsby skolan
2021-12-18   Uppskj. 9 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (B) Rotebrohallen (Nya)
2021-12-19 09:30 9 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö Mario Mallengren, Hanna Hedqvist Åkersberga Sporthall A
2021-12-19 10:00 9 Täby FC - Täby FC (B) Hugo Zetterberg, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2021-12-19 10:15 9 Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF Carl Theorén, Axel Mickelsson Töjnahallen
2022-03-26 09:15 9 Järfälla IBK - Enebybergs IF Robert Milerud, Sezgin Youmer Jakobsbergs Sporthall
Omgång 10
2022-01-15   Uppskj. 10 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2022-01-15 11:00 10 Väsby AIK - Täby FC Lea Gergi, Tindra Ahlberg Väsby skolan
2022-01-15 14:30 10 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2022-01-16 10:45 10 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Martin Mårtensson, Andreas Mattsson Björkebyhallen
2022-01-16 11:00 10 Täby FC (B) - Järfälla IBK Linus Strandwitz, William Tegnér Grindtorpshallen
2022-01-16 13:30 10 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Mattias Lönnborg, Niklas Forsman Vaxholm innebandyhallen
2022-01-16 19:15 10 Enebybergs IF - Täby FC (C) Axel Norrbom, Måns Hjertberg Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2022-01-29 10:00 11 Täby FC (C) - Täby FC (B) Filip Bolinder, Theo Briston Grindtorpshallen
2022-01-29   Uppskj. 11 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF Torsviks Idrottshall
2022-01-29 13:00 11 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Roger Nyström, Sam Robertsson Rotebrohallen (Nya)
2022-01-30 10:00 11 Töjnan IBK - Täby FC Kajsa Remaeus, Tindra Ahlberg Töjnahallen
2022-01-30 11:45 11 Åkersberga IBF - Ekerö IK (B) Edvin Svensson, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2022-01-30 12:15 11 Järfälla IBK - Väsby AIK Alexander Martinez Niklasson, Magnus Berg Viksjö Sporthall
2022-01-30 14:45 11 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
Omgång 12
2022-02-05 11:00 12 Väsby AIK - Täby FC (C) Filip Geber, Oskar Höglund Väsby skolan
2022-02-05 12:30 12 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK (B) Veronica Varahram, Ines Löfstedt Kämpetorpshallen 2
2022-02-06 10:45 12 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Oscar Isacsson, Oliver Hallgren Björkebyhallen
2022-02-06 13:00 12 Töjnan IBK - Järfälla IBK Carl Theorén, Andreas Theorén Töjnahallen
2022-02-06 14:15 12 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Axel Norrbom, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2022-02-06 16:15 12 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Maurits Jolsen, Fredrik Nensén Danderyds Gymnasium
2022-02-06 16:30 12 Täby FC - Rotebro IS IBK Tindra Ahlberg, Lea Gergi Grindtorpshallen
Omgång 13
2022-02-12 10:30 13 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hampus Pernkrans, Emil Pernkrans Mälaröhallen
2022-02-12 12:00 13 Åkersberga IBF - Älvsjö AIK IBF Sebastian Ericson, Maurits Jolsen Åkersberga Sporthall A
2022-02-12 12:00 13 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC Per Sundvall, Isabelle Lassfolk Torsviks Idrottshall
2022-02-12 14:45 13 Rotebro IS IBK - Järfälla IBK Kajsa Remaeus, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2022-02-12 15:30 13 Täby FC (C) - Töjnan IBK Linus Strandwitz, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-02-13 13:30 13 Vaxholms IBF - Väsby AIK Malin Wigren, Hanna Hedqvist Vaxholm innebandyhallen
2022-02-13 16:15 13 Enebybergs IF - Täby FC (B) Fabian Magnell, Emmie Helleday Mörbyhallen
Omgång 14
2022-02-19 13:00 14 Väsby AIK - Enebybergs IF Theo Briston, Thea Augustinsson Väsby skolan
2022-02-19 14:00 14 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Edvin Johansson, Max Åstrand Grindtorpshallen
2022-02-19 15:00 14 Täby FC - Ekerö IK (B) Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-02-20 09:15 14 Rotebro IS IBK - Täby FC (C) Emma Theorén, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2022-02-20 11:00 14 Bele Barkarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Annie Mattsson, Thea Augustinsson Björkebyhallen
2022-02-20   Uppskj. 14 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Viksjö Sporthall
2022-02-20 13:45 14 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Lea Gergi, Tindra Ahlberg Töjnahallen
Omgång 15
2022-03-12 12:00 15 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (C) Sezgin Youmer, Martin Claësson Torsviks Idrottshall
2022-03-12 12:45 15 Älvsjö AIK IBF - Täby FC Marcus Lundelin, Dante Grähs Eriksson Kämpetorpshallen 2
2022-03-12 14:00 15 Ekerö IK (B) - Järfälla IBK Svedje Ohlson, Tommy Egman Mälaröhallen
2022-03-13 10:15 15 Täby FC (B) - Väsby AIK Ella Lassen Eriksson, Hugo Zetterberg Grindtorpshallen
2022-03-13 12:15 15 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Nathalie Lövenklint, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-13 15:45 15 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Lars Samuelsson, Per Sundvall Vaxholm innebandyhallen
2022-03-13 17:15 15 Enebybergs IF - Töjnan IBK William Tegnér, Lukas Edenström Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2022-03-19 10:45 16 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF Robert Vangeus, Stefano Bianque Torsviks Idrottshall
2022-03-19 11:00 16 Väsby AIK - Åkersberga IBF Lea Gergi, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2022-03-19 12:00 16 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Oskar Höglund, Axel Mickelsson Rotebrohallen (Nya)
2022-03-19 16:15 16 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF Linus Strandwitz, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-03-20 13:15 16 Järfälla IBK - Älvsjö AIK IBF Lea Gergi, Alexander Martinez Niklasson Viksjö Sporthall
2022-03-20 13:15 16 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Jonathan Ström, Edvin Svensson Grindtorpshallen
2022-05-01 11:00 16 Töjnan IBK - Täby FC (B) Fredrik Nensén, Jan Lingemark Töjnahallen
Omgång 17
2022-03-26 09:00 17 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Fredrik Åhlund, Anna Mandelstam Kämpetorpshallen 2
2022-03-26 11:00 17 Väsby AIK - Töjnan IBK Anton Greberg, Nathalie Lövenklint Väsby skolan
2022-03-26 13:00 17 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF Totte Hallgren, Alexander Friberg Mälaröhallen
2022-03-27 10:15 17 Åkersberga IBF - Täby FC Fredrik Hallenberg, Emmie Helleday Åkersberga Sporthall A
2022-03-27 11:30 17 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Måns Hjertberg, Axel Norrbom Grindtorpshallen
2022-03-27 12:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Björkebyhallen
2022-03-27 17:15 17 Enebybergs IF - IBF Offensiv Lidingö Linus Strandwitz, William Tegnér Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2022-04-02 12:15 18 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Anton Dalerå, Anton Greberg Rotebrohallen (Nya)
2022-04-02 12:45 18 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF Fabian Magnell, Mario Mallengren Mälaröhallen
2022-04-02 13:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Anna Mandelstam, Robert Vangeus Torsviks Idrottshall
2022-04-02 14:15 18 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Linus Strandwitz, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2022-04-02   Uppskj. 18 Vaxholms IBF - Älvsjö AIK IBF Vaxholm innebandyhallen
2022-04-03   Uppskj. 18 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Töjnahallen
2022-04-03 11:00 18 Järfälla IBK - Täby FC Alexander Mattsson, Jennifer Bali Viksjö Sporthall
Omgång 19
19 Täby FC - Täby FC (C) Grindtorpshallen
19 Täby FC (B) - Ekerö IK (B)
Omgång 20
20 Täby FC (C) - Järfälla IBK
20 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 1
Omgång 21
21 Åkersberga IBF - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
21 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Björkebyhallen
Omgång 22
22 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Vaxholm innebandyhallen
22 Täby FC (B) - Täby FC
Omgång 23
23 Täby FC (C) - Enebybergs IF
23 Järfälla IBK - Täby FC (B) Viksjö Sporthall
Omgång 24
24 Täby FC (B) - Täby FC (C)
Omgång 25
25 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
25 Täby FC (C) - Väsby AIK
Omgång 26
26 Täby FC (B) - Enebybergs IF
26 Töjnan IBK - Täby FC (C)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis