Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (A) Johnn Wahlgren johnn@spelinfo.se 0730244233 Svart, Svart, Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Rotebro IS IBK MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK Lars Andrén info@tradtjanster.se 0709256135 Blå-Blå-Blå
Sundbybergs IK Grön, Vit, Grön
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Vaxholms IBF (A) Maria Almquist maralm80@outlook.com 073-5084262 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (B) Fredrik Hellström fredrik.hellstrom@fmv.se 0709824136 Orange/Svart/Orange
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 09:00 1 Täby FC (A) - Täby FC (D) Sabina Åström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-09-29 11:00 1 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK Amanda Törner, Fredrik Berglund Sonesson Brotorpshallen
2018-09-29 13:00 1 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Johan Eklund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-01 12:30 1 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Ida Torbjörner, Linn Skotte Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 2
2018-10-06 16:00 2 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Mats Järnmark, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-10-07 11:00 2 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Andreas Theorén, Anton Fritshammar Björkebyhallen
2018-10-07 12:00 2 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-10-07 18:15 2 Enebybergs IF - Sundbybergs IK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
Omgång 3
2018-10-14 11:00 3 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Hallonbergshallen
2018-10-14 12:00 3 Ängby IF - Täby FC (D) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grimstahallen
2018-10-14 13:15 3 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 18:30 3 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Arne Brovig, Jan Lingemark Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-15 14:00 3 Täby FC (A) - Enebybergs IF Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
Omgång 4
2018-10-20 13:00 4 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Andreas Theorén, Theodore Idevall Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-21 13:00 4 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Björkebyhallen
2018-10-21 18:15 4 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
2018-12-02 15:30 4 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Jelena Spasic, Jonatan Svahn Prästängshallen
Omgång 5
2018-10-27 10:15 5 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-27 12:00 5 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Sabina Åström Skarpängskolan A
2018-11-11 17:10 5 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF (A) Leif Karlsson, Mattias Thomasson Brotorpshallen
2018-11-17 13:00 5 Ängby IF - Enebybergs IF Linus Jacobsson, Martin Mårtensson Grimstahallen
Omgång 6
2018-11-10 13:15 6 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Filip Lövenklint, Rikard Söderlund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 15:30 6 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Simon Åbom, Lars Reuterhagen Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-11 10:00 6 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ängby IF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2018-11-11 10:00 6 Sigtuna IF IBK - Täby FC (D) Tobias Jansson, Jesper Algotsson Prästängshallen
Omgång 7
2018-11-17 09:00 7 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Fredrik Sandgren, Tim Svensson Skarpängskolan A
2018-11-17 10:15 7 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Arvid Nordin, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 11:00 7 Ängby IF - Rotebro IS IBK Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-11-20 19:15 7 Täby FC (D) - Enebybergs IF Johan Nima, Andreas Theorén Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2018-11-24 11:15 8 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF Mimma Spasic, Johan Eklund Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 12:15 8 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Jessika Forsberg, Robert Vangeus Brotorpshallen
2018-11-25 13:00 8 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (D) Mattias Thomasson, Anton Fritshammar Herresta Sporthall
2018-11-25 19:15 8 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Tobias Jansson, Arvid Nordin Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2018-12-01 11:15 9 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Zana Guzel, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 12:00 9 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Ida Nedin Skarpängskolan A
2018-12-01 13:00 9 Ängby IF - Sundbybergs IK Åsa Gustavsson, Anton Fritshammar Stora Mossen 1
2018-12-02 12:00 9 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Täby FC (A) - Ängby IF Sabina Åström, Chelsea Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-12-08 13:00 10 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Oscar Olsson Berglund, Roger Nyström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 14:30 10 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Arvid Nordin, Sam Varahram Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-09 13:00 10 Bele Barkarby IF IBF (A) - Enebybergs IF Nicklas Sundgren, Christian Neemé Björkebyhallen
Omgång 11
2018-12-15 13:00 11 Täby FC (D) - Sundbybergs IK Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-12-16 12:00 11 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-12-16 12:15 11 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Grimstahallen
2018-12-16 17:15 11 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2019-01-06 13:15 12 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Roger Nyström, Johan Eklund Mörbyhallen
2019-01-17 18:00 12 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK Mimma Spasic, Jelena Spasic Prästängshallen
2019-01-19 15:00 12 Täby FC (D) - Täby FC (A) Adam Sundbom, Arvid Nordin Skarpängskolan A
2019-02-17 09:15 12 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
Omgång 13
2019-01-12 11:00 13 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Arvid Nordin, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-01-12 12:00 13 Sundbybergs IK - Enebybergs IF Martin Hjelmberg, Rikard Söderlund Brotorpshallen
2019-01-12 14:15 13 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 15:30 13 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 14
2019-01-19 12:15 14 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Andreas Theorén, Mimma Spasic Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-20 10:00 14 Täby FC (D) - Ängby IF Jakob Nima, Arvid Nordin Skarpängskolan B
2019-01-20 12:00 14 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sundbybergs IK William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
2019-01-20 12:00 14 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2019-01-20 18:15 14 Enebybergs IF - Täby FC (A) William De Besche, Madelene Westerberg Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2019-01-26 11:00 15 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Jessika Forsberg, Michael Selg Brotorpshallen
2019-01-26 13:00 15 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Imtiaz Karim Ärvingehallen
2019-01-26 16:00 15 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Andreas Beijer, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 09:00 15 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
Omgång 16
2019-02-02 14:00 16 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Martin Mårtensson, Mimma Spasic Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 14:30 16 Vaxholms IBF (A) - Sundbybergs IK Fabian Magnell, Johan Nima Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-03 14:00 16 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Mattias Thomasson, Robert Vangeus Björkebyhallen
2019-02-03 18:15 16 Enebybergs IF - Ängby IF Anna Mandelstam, Johan Ståhl Danderyds Gymnasium
Omgång 17
2019-02-09 09:00 17 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Andreas Beijer, Oscar Uhlir Skarpängskolan A
2019-02-09 12:00 17 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Linn Skotte, Ida Torbjörner Stora Mossen 1
2019-02-09 13:00 17 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Theodore Idevall, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-10 09:15 17 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Johan Nima, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2019-02-16 11:00 18 Sundbybergs IK - Täby FC (A) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Brotorpshallen
2019-02-16 12:00 18 Rotebro IS IBK - Ängby IF Dennis Svensson, Fabian Magnell Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-17 13:30 18 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Sabina Åström, Johan Nima Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-17 18:15 18 Enebybergs IF - Täby FC (D) Anton Fritshammar, Leif Karlsson Danderyds Gymnasium
Omgång 19
2019-03-09 10:15 19 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Emilia Tuomela, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 11:00 19 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (A) William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 13:00 19 Ängby IF - Vaxholms IBF (A) Samuel Oreland, Johan Hessing Stora Mossen 1
2019-03-10 11:00 19 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Villiam Lööf, Jan Lingemark Prästängshallen
Omgång 20
2019-03-16 09:00 20 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2019-03-16 13:00 20 Sundbybergs IK - Ängby IF Lucas Edberg, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2019-03-16 14:00 20 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Mimma Spasic, Anna Mandelstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-17 13:00 20 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
Omgång 21
2019-03-23 11:00 21 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Skarpängskolan A
2019-03-24 11:00 21 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Villiam Lööf, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-03-24 12:00 21 Ängby IF - Täby FC (A) Åsa Gustavsson, Roger Nyström Grimstahallen
2019-03-24 18:15 21 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Danderyds Gymnasium
Omgång 22
2019-03-30 11:30 22 Sundbybergs IK - Täby FC (D) Michael Leimer, Robert Milerud Brotorpshallen
2019-03-30 13:30 22 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF Roger Nyström, Lovisa Lindblom Skärgårdsstadshallen
2019-03-30 14:00 22 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Mattias Thomasson, Rikard Söderlund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-31 12:30 22 Vaxholms IBF (A) - Sigtuna IF IBK Zana Guzel, Jan Lingemark Innebandyhallen Vaxholm

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis