Blånivå Pojk Vår 21 (2014/15)

Gruppspel
Pojkar -03 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 15:00 631101001 Ale IBF P03 Blå - Floda IBK P03 2 - 7 Jonas Rosen, Markus Söder Bohushallen
2014-10-12 09:00 631101003 FBC Lerum P03 Svart - IK Zenith P03 Vit 3 - 7 Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-10-12 09:15 631101009 Kärra IBK P03 1 - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 4 - 3 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2014-10-12 10:00 631101006 IBF Göteborg P03 Vit - Öckerö IBK P03 9 - 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Torpahallen
2014-10-12 10:00 631101008 IF Marin Väst P03 - Stenungsunds IBK P031 4 - 4 Isak Larsson, Isak Larsson Hall Of Flame
2014-10-12 10:15 631101012 Myggenäs IBK P03 - Mölndals IBF 2 P03 2 - 10 Häggvallsskolan
2014-10-12 11:00 631101007 IBF Älvstranden P03 Vit - Utbynäs SK P03 2 - 2 David Ganefalk, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2014-10-12 11:30 631101005 IBF Backadalen P03 - Landvetter IBK 2 P03 Ida Brynnel, Ida Hjern Skälltorpsskolan
2014-10-12 15:20 631101010 Lindome IBK P03 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 3 - 3 Nora Woodrow, Linnea Wall Skånhällaskolan
2014-10-12 15:30 631101004 Guldringen IBK P03 - IK Zenith p03 Svart 7 - 1 Hampus Björklund, Hampus Björklund Frölunda Kulturhus
2014-12-12 19:00 631101002 Eken IBK P03 C - Bergums IF P03 WO (5 - 0) Christina Karlsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2014-10-11 09:00 631101023 Mölndals IBF 2 P03 - Lindome IBK P03 Lila 2 - 3 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-10-18 10:00 631101017 Öckerö IBK P03 - Guldringen IBK P03 0 - 9 Carl Wiklander, Gustav Palm Hedenskolans Idrottshall
2014-10-18 10:15 631101019 Stenungsunds IBK P031 - IBF Göteborg P03 Vit 13 - 1 Stora Höga Arena
2014-10-18 15:00 631101024 Myggenäs IBK P03 - Lindås IBK P03 Vit 4 - 10 Häggvallsskolan
2014-10-19 08:50 631101021 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - IF Marin Väst P03 6 - 5 Anton Björsander, Niklas Krafft Wallenstamhallen
2014-10-19 09:00 631101013 Bergums IF P03 - Ale IBF P03 Blå 7 - 5 Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Bergumsskolan
2014-10-19 09:00 631101018 Utbynäs SK P03 - IBF Backadalen P03 14 - 1 Anton Sköld, Anton Sköld Pjäshallen
2014-10-19 13:00 631101015 IK Zenith p03 Svart - Eken IBK P03 C 1 - 5 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2014-10-19 13:30 631101020 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - IBF Älvstranden P03 Vit 3 - 0 Hanna Ottosson, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2014-10-19 15:00 631101014 IK Zenith P03 Vit - Floda IBK P03 2 - 12 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2014-10-19 16:10 631101016 Landvetter IBK 2 P03 - FBC Lerum P03 Svart 1 - 5 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-25 09:00 631101028 Eken IBK P03 C - Öckerö IBK P03 4 - 1 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenskolan
2014-10-25 10:00 631101036 Lindome IBK P03 Lila - Lindås IBK P03 Vit 0 - 3 Oskar Andersson, Linus Holm Almåshallen B
2014-10-25 10:20 631101025 Ale IBF P03 Blå - IK Zenith P03 Vit 2 - 6 Patrik Jonasson, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-10-26 09:15 631101035 Kärra IBK P03 1 - Myggenäs IBK P03 3 - 9 Joakim Ljungberg, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2014-10-26 10:00 631101026 Bergums IF P03 - IK Zenith p03 Svart 0 - 6 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Bergumsskolan
2014-10-26 10:00 631101034 IF Marin Väst P03 - Mölndals IBF 2 P03 1 - 7 Martin Solaja, Martin Solaja Hall Of Flame
2014-10-26 11:00 631101030 Guldringen IBK P03 - Stenungsunds IBK P031 10 - 2 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Flatåsskolan
2014-10-26 11:30 631101032 IBF Göteborg P03 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 2 - 2 David Ganefalk, David Ganefalk Torpahallen
2014-10-26 12:50 631101027 Floda IBK P03 - Landvetter IBK 2 P03 4 - 3 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2014-10-26 13:30 631101031 IBF Backadalen P03 - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 0 - 5 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2014-10-26 14:00 631101029 FBC Lerum P03 Svart - Utbynäs SK P03 2 - 9 Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2014-11-08 09:00 631101040 Utbynäs SK P03 - Floda IBK P03 1 - 7 Albin Klasson, Anton Sköld Pjäshallen
2014-11-08 11:15 631101039 Öckerö IBK P03 - Bergums IF P03 2 - 3 Carl Wiklander, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2014-11-08 12:00 631101045 Mölndals IBF 2 P03 - IBF Göteborg P03 Vit 4 - 2 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2014-11-09 11:00 631101037 IK Zenith p03 Svart - Ale IBF P03 Blå 1 - 1 Tim Fjordsten, Wille Karlsson Björlanda Idrottshall
2014-11-09 13:30 631101046 Myggenäs IBK P03 - IBF Älvstranden P03 Vit 5 - 6 Häggvallsskolan
2014-11-09 13:40 631101038 Landvetter IBK 2 P03 - IK Zenith P03 Vit 4 - 7 Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2014-11-09 14:15 631101048 Lindome IBK P03 Lila - Kärra IBK P03 1 11 - 4 Michaela Holmström, Anna Sköldberg Skånhällaskolan
2014-11-09 14:20 631101041 Stenungsunds IBK P031 - Eken IBK P03 C 0 - 0 Stenungsund Arena
2014-11-09 15:00 631101047 Lindås IBK P03 Vit - IF Marin Väst P03 13 - 2 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2014-11-09 16:00 631101043 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Guldringen IBK P03 1 - 3 Wilma Öljemark, Emma Pettersson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 18:30 631101042 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - FBC Lerum P03 Svart 6 - 1 Simon Hogner, Adrian Mellbin Kastellegårdshallen
2014-11-15 13:00 631101054 Eken IBK P03 C - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart Lukas Axelsson, Linus Holm Ekenskolan
2014-11-16 08:30 631101058 IBF Göteborg P03 Vit - Lindås IBK P03 Vit 2 - 2 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-11-16 09:00 631101051 IK Zenith P03 Vit - Utbynäs SK P03 5 - 4 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2014-11-16 10:00 631101056 Guldringen IBK P03 - Mölndals IBF 2 P03 3 - 7 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Flatåsskolan
2014-11-16 10:00 631101060 IF Marin Väst P03 - Kärra IBK P03 1 3 - 7 Martin Solaja, Martin Solaja Hall Of Flame
2014-11-16 11:00 631101050 IK Zenith p03 Svart - Öckerö IBK P03 8 - 3 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2014-11-16 11:00 631101052 Bergums IF P03 - Stenungsunds IBK P031 3 - 4 Pelle Klevenås Kraft, Pontus Wikander Bergumsskolan
2014-11-16 11:20 631101057 IBF Backadalen P03 - Myggenäs IBK P03 1 - 7 Elvira Begic, Emelie Ståhl Skälltorpsskolan
2014-11-16 11:40 631101053 Floda IBK P03 - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 3 - 1 , Robin Göransson Alléhallen
2014-11-16 12:00 631101059 IBF Älvstranden P03 Vit - Lindome IBK P03 Lila 2 - 7 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 1
2014-11-16 14:20 631101049 Ale IBF P03 Blå - Landvetter IBK 2 P03 , Tobias Fri Bohushallen
2014-11-29 09:00 631101067 Mölndals IBF 2 P03 - Eken IBK P03 C 3 - 1 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-11-29 09:00 631101070 Lindome IBK P03 Lila - IBF Backadalen P03 8 - 1 Almåshallen B
2014-11-29 12:00 631101061 Öckerö IBK P03 - Ale IBF P03 Blå 1 - 8 Mathias Nilsson, Carl Wiklander Hedenskolans Idrottshall
2014-11-29 15:15 631101068 Myggenäs IBK P03 - FBC Lerum P03 Svart 2 - 2 Häggvallsskolan
2014-11-30 09:00 631101062 Utbynäs SK P03 - Landvetter IBK 2 P03 4 - 1 Albin Klasson, Anton Sköld Pjäshallen
2014-11-30 11:00 631101064 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - IK Zenith P03 Vit 0 - 1 Victor Olsson, Adrian Mellbin Mimershus A-hallen
2014-11-30 11:00 631101065 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Bergums IF P03 11 - 0 Anton Björsander, Hampus Zimmerblad Wallenstamhallen
2014-11-30 11:00 631101072 IF Marin Väst P03 - IBF Älvstranden P03 Vit 2 - 4 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-11-30 12:10 631101069 Lindås IBK P03 Vit - Guldringen IBK P03 2 - 16 Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2014-11-30 13:20 631101071 Kärra IBK P03 1 - IBF Göteborg P03 Vit 4 - 8 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2014-11-30 17:30 631101063 Stenungsunds IBK P031 - IK Zenith p03 Svart 0 - 2 Stenungsund Arena
2014-12-06 11:15 631101074 Öckerö IBK P03 - Stenungsunds IBK P031 1 - 8 Carl Wiklander, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2014-12-06 12:20 631101073 Ale IBF P03 Blå - Utbynäs SK P03 4 - 2 Robin Bodefjord, Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2014-12-07 09:00 631101076 IK Zenith p03 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 1 - 7 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2014-12-07 09:00 631101078 Bergums IF P03 - Mölndals IBF 2 P03 0 - 10 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2014-12-07 10:00 631101082 Guldringen IBK P03 - Kärra IBK P03 1 5 - 3 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Flatåsskolan
2014-12-07 11:00 631101075 Landvetter IBK 2 P03 - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 2 - 5 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-12-07 11:00 631101080 Eken IBK P03 C - Lindås IBK P03 Vit Linnea Adielsson, Nora Woodrow Ekenskolan
2014-12-07 11:20 631101084 IBF Göteborg P03 Vit - IBF Älvstranden P03 Vit 2 - 10 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2014-12-07 12:40 631101079 Floda IBK P03 - Myggenäs IBK P03 6 - 2 Robin Göransson Alléhallen
2014-12-07 13:00 631101081 FBC Lerum P03 Svart - Lindome IBK P03 Lila 2 - 3 Axel Andersson, Erik Ström Rydsbergshallen
2014-12-07 14:50 631101083 IBF Backadalen P03 - IF Marin Väst P03 1 - 3 Ida Hjern, Elsa Svedman Skälltorpsskolan
2014-12-20 09:00 631101089 Mölndals IBF 2 P03 - IK Zenith p03 Svart 4 - 2 Edvin Cedersjö, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2014-12-20 12:00 631101092 Lindome IBK P03 Lila - Floda IBK P03 2 - 5 Tobias Andrén, Gustav Jögi Almåshallen B
2014-12-20 12:10 631101087 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Öckerö IBK P03 4 - 2 Niclas Altbrink, Jesper Frisell Mölnlycke Idrottshall
2014-12-20 15:30 631101093 Kärra IBK P03 1 - Eken IBK P03 C 3 - 1 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2014-12-21 09:00 631101094 IF Marin Väst P03 - FBC Lerum P03 Svart 1 - 11 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-12-21 09:00 631101096 IBF Göteborg P03 Vit - IBF Backadalen P03 7 - 1 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-21 10:20 631101085 Stenungsunds IBK P031 - Ale IBF P03 Blå 2 - 1 Stenungsund Arena
2014-12-21 11:00 631101095 IBF Älvstranden P03 Vit - Guldringen IBK P03 4 - 6 David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 2
2014-12-21 14:00 631101091 Lindås IBK P03 Vit - Bergums IF P03 11 - 0 Adam Tern, Daniel Forsman Salming Arena
2014-12-21 15:30 631101086 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - Utbynäs SK P03 1 - 3 Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2015-01-24 13:30 631101090 Myggenäs IBK P03 - IK Zenith P03 Vit 3 - 3 Häggvallsskolan
2015-01-10 10:15 631101098 Stenungsunds IBK P031 - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 0 - 2 Stenungsund Arena
2015-01-10 13:00 631101106 Eken IBK P03 C - IBF Älvstranden P03 Vit 1 - 3 Emmy Rylander, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-01-10 14:15 631101107 FBC Lerum P03 Svart - IBF Göteborg P03 Vit 5 - 5 Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-01-11 09:00 631101102 IK Zenith p03 Svart - Lindås IBK P03 Vit 1 - 2 Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2015-01-11 10:20 631101097 Ale IBF P03 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 0 - 6 Tobias Fri Ale Kulturrum
2015-01-11 11:00 631101104 Bergums IF P03 - Kärra IBK P03 1 12 - 12 , Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2015-01-11 11:00 631101108 Guldringen IBK P03 - IBF Backadalen P03 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-11 12:00 631101103 IK Zenith P03 Vit - Lindome IBK P03 Lila 1 - 1 , Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2015-01-11 14:00 631101101 Landvetter IBK 2 P03 - Myggenäs IBK P03 10 - 4 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-01-11 14:50 631101105 Floda IBK P03 - IF Marin Väst P03 8 - 2 Robin Göransson Alléhallen
2015-02-01 14:15 631101100 Öckerö IBK P03 - Mölndals IBF 2 P03 Carl Wiklander, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-01-16 18:30 631101112 Myggenäs IBK P03 - Utbynäs SK P03 2 - 3 Häggvallsskolan
2015-01-16 19:30 631101111 Mölndals IBF 2 P03 - Stenungsunds IBK P031 3 - 0 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten A-Hall
2015-01-17 16:30 631101118 IBF Göteborg P03 Vit - Floda IBK P03 1 - 3 , David Ganefalk Torpahallen
2015-01-18 09:00 631101117 IBF Älvstranden P03 Vit - Bergums IF P03 3 - 2 David Ganefalk Lundbystrand 3
2015-01-18 09:00 631101120 Guldringen IBK P03 - FBC Lerum P03 Svart 9 - 0 Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-18 12:00 631101109 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Ale IBF P03 Blå 3 - 1 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Wallenstamhallen
2015-01-18 12:00 631101113 Lindås IBK P03 Vit - Öckerö IBK P03 10 - 2 Martin Solaja Salming Arena
2015-01-18 12:00 631101115 Kärra IBK P03 1 - IK Zenith p03 Svart 2 - 0 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-01-18 12:00 631101116 IF Marin Väst P03 - IK Zenith P03 Vit 1 - 3 , Janne Ranelöv Hall Of Flame
2015-01-18 14:00 631101119 IBF Backadalen P03 - Eken IBK P03 C , Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2015-01-18 15:45 631101114 Lindome IBK P03 Lila - Landvetter IBK 2 P03 8 - 5 Jonatan Salmi, Viktoria Salmi Streteredsskolan
2015-01-31 09:00 631101132 Eken IBK P03 C - FBC Lerum P03 Svart Tobias Andrén, Adam Zettergren Ekenskolan
2015-01-31 11:15 631101126 Öckerö IBK P03 - Kärra IBK P03 1 3 - 7 Gustav Palm, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 12:00 631101125 Utbynäs SK P03 - Lindome IBK P03 Lila 2 - 1 Anton Sköld Berghalla
2015-01-31 16:15 631101124 Stenungsunds IBK P031 - Lindås IBK P03 Vit 6 - 3 Stenungsund Arena
2015-02-01 08:00 631101129 IK Zenith P03 Vit - IBF Göteborg P03 Vit 5 - 2 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-02-01 11:00 631101128 IK Zenith p03 Svart - IBF Älvstranden P03 Vit 3 - 1 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-02-01 11:00 631101130 Bergums IF P03 - IBF Backadalen P03 9 - 2 , Milan Siljegovic Bergumsskolan
2015-02-01 12:00 631101127 Landvetter IBK 2 P03 - IF Marin Väst P03 6 - 3 , Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-02-01 13:30 631101123 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - Myggenäs IBK P03 14 - 0 Amanda Hansson, Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2015-02-01 16:50 631101131 Floda IBK P03 - Guldringen IBK P03 3 - 1 , Robin Göransson Alléhallen
2015-02-08 08:00 631101122 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Mölndals IBF 2 P03 3 - 2 Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2015-02-21 08:45 631101133 Mölndals IBF 2 P03 - Ale IBF P03 Blå 5 - 3 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-02-21 11:00 631101144 Eken IBK P03 C - Floda IBK P03 1 - 3 Emilia Axelsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-02-22 10:00 631101138 IF Marin Väst P03 - Utbynäs SK P03 0 - 7 , Milan Siljegovic Hall Of Flame
2015-02-22 10:00 631101142 Guldringen IBK P03 - IK Zenith P03 Vit 0 - 5 Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-02-22 12:00 631101137 Kärra IBK P03 1 - Stenungsunds IBK P031 0 - 5 Joakim Ljungberg, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2015-02-22 12:00 631101139 IBF Älvstranden P03 Vit - Öckerö IBK P03 8 - 2 Simon Hitzeroth, John Ekberg Lundbystrand 3
2015-02-22 12:00 631101140 IBF Göteborg P03 Vit - Landvetter IBK 2 P03 1 - 8 Aldin Hadziselmovic Torpahallen
2015-02-22 12:20 631101136 Lindome IBK P03 Lila - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 1 - 2 Michaela Holmström, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-02-22 12:30 631101135 Lindås IBK P03 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 2 - 4 Isak Larsson Salming Arena
2015-02-22 14:00 631101141 IBF Backadalen P03 - IK Zenith p03 Svart 2 - 5 Linnea Hauska, Frida Nyberg Skälltorpsskolan
2015-02-22 14:00 631101143 FBC Lerum P03 Svart - Bergums IF P03 6 - 1 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-02-28 09:00 631101146 Mölndals IBF 2 P03 - Lindås IBK P03 Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten A-Hall
2015-02-28 11:15 631101152 Öckerö IBK P03 - IBF Backadalen P03 4 - 1 Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-02-28 15:40 631101150 Stenungsunds IBK P031 - IBF Älvstranden P03 Vit 3 - 0 Stenungsund Arena
2015-03-01 10:00 631101153 Landvetter IBK 2 P03 - Guldringen IBK P03 2 - 8 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-03-01 10:00 631101154 IK Zenith p03 Svart - FBC Lerum P03 Svart 1 - 9 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2015-03-01 10:00 631101156 Bergums IF P03 - Floda IBK P03 1 - 7 , Milan Siljegovic Bergumsskolan
2015-03-01 10:30 631101148 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - Kärra IBK P03 1 4 - 0 Kajsa Högemark, Sofia Greftén Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 11:00 631101151 Utbynäs SK P03 - IBF Göteborg P03 Vit 2 - 1 Anton Sköld Gamlestadshallen
2015-03-01 11:00 631101155 IK Zenith P03 Vit - Eken IBK P03 C 1 - 4 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2015-03-01 12:30 631101149 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - IF Marin Väst P03 10 - 1 Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2015-03-01 16:20 631101145 Ale IBF P03 Blå - Myggenäs IBK P03 4 - 3 Oliver Engström Bohushallen
2015-03-14 12:00 631101157 Lindås IBK P03 Vit - Ale IBF P03 Blå 7 - 2 Alfred Stranne, Filip Carlsson Askims Sporthall
2015-03-14 13:00 631101166 Eken IBK P03 C - Landvetter IBK 2 P03 Lukas Axelsson, Emilia Axelsson Ekenskolan
2015-03-14 14:20 631101158 Lindome IBK P03 Lila - Myggenäs IBK P03 5 - 1 Almåshallen B
2015-03-15 10:00 631101159 Kärra IBK P03 1 - Mölndals IBF 2 P03 1 - 6 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-03-15 10:00 631101162 IBF Göteborg P03 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 2 - 8 Adnan Mehmedagic Torpahallen
2015-03-15 11:00 631101164 Guldringen IBK P03 - Utbynäs SK P03 2 - 2 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2015-03-15 11:00 631101168 Bergums IF P03 - IK Zenith P03 Vit 5 - 9 Pontus Wikander Bergumsskolan
2015-03-15 12:00 631101165 FBC Lerum P03 Svart - Öckerö IBK P03 9 - 1 Moa Svan, Sandra Hawerman Rydsbergshallen
2015-03-15 13:40 631101163 IBF Backadalen P03 - Stenungsunds IBK P031 1 - 2 Elvira Begic, Emina Begic Skälltorpsskolan
2015-03-15 13:40 631101167 Floda IBK P03 - IK Zenith p03 Svart 5 - 1 , Robin Göransson Alléhallen
2015-03-15 14:00 631101161 IBF Älvstranden P03 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 3 - 4 Morgan Ekberg, John Ekberg Lundbystrand 3
2015-03-21 11:50 631101176 Stenungsunds IBK P031 - FBC Lerum P03 Svart 3 - 3 Stenungsund Arena
2015-03-21 12:00 631101177 Utbynäs SK P03 - Eken IBK P03 C 1 - 1 Anton Sköld, Albin Klasson Berghalla
2015-03-21 12:00 631101178 Öckerö IBK P03 - Floda IBK P03 0 - 12 Carl Wiklander, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-03-22 08:00 631101174 Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart - IBF Backadalen P03 17 - 1 Hampus Zimmerblad, Niklas Krafft Wallenstamhallen
2015-03-22 12:20 631101169 Ale IBF P03 Blå - Lindome IBK P03 Lila 1 - 3 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-03-22 13:00 631101179 Landvetter IBK 2 P03 - Bergums IF P03 20 - 1 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-03-22 13:00 631101180 IK Zenith p03 Svart - IK Zenith P03 Vit 6 - 11 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-03-22 14:00 631101170 Lindås IBK P03 Vit - Kärra IBK P03 1 15 - 0 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2015-03-22 16:30 631101175 Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange - Guldringen IBK P03 5 - 6 Hugo Fransson, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2015-03-22 17:00 631101172 Mölndals IBF 2 P03 - IBF Älvstranden P03 Vit 11 - 0 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-03-23 18:00 631101171 Myggenäs IBK P03 - IF Marin Väst P03 10 - 1 Häggvallsskolan
2015-01-24 11:00 631101192 IK Zenith p03 Svart - Landvetter IBK 2 P03 5 - 5 , Milan Siljegovic Lundbystrand 3
2015-01-25 15:00 631101189 Floda IBK P03 - Stenungsunds IBK P031 3 - 1 Robin Göransson Alléhallen
2015-03-07 10:45 631101188 Eken IBK P03 C - Sportlife Kungälvs IBK P03 Orange 3 - 0 , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2015-03-07 13:30 631101182 IF Marin Väst P03 - Lindome IBK P03 Lila , Martin Solaja Hall Of Flame
2015-03-14 11:00 631101191 IK Zenith P03 Vit - Öckerö IBK P03 10 - 1 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Lundbystrand 3
2015-03-22 13:00 631101184 IBF Göteborg P03 Vit - Myggenäs IBK P03 , Milan Siljegovic Torpahallen
2015-03-25 17:30 631101185 IBF Backadalen P03 - Mölndals IBF 2 P03 0 - 9 Etta Röstlund, Elsa Svedman Lundbystrand 3
2015-03-29 10:00 631101181 Kärra IBK P03 1 - Ale IBF P03 Blå 2 - 0 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-03-29 11:00 631101190 Bergums IF P03 - Utbynäs SK P03 4 - 9 Pontus Wikander Bergumsskolan
2015-03-29 14:00 631101183 IBF Älvstranden P03 Vit - Lindås IBK P03 Vit Morgan Ekberg, David Ganefalk Lundbystrand 3
2015-04-12 12:00 631101187 FBC Lerum P03 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P03 Svart 8 - 5 Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
Pojkar -03 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 10:00 066000007 Lindome IBK P03 Grön - IK Zenith P03 röd 0 - 0 Tobias Andrén, Gustav Jögi Almåshallen B
2014-10-04 10:10 066000010 Mölndals IBF 1 P03 - Stenungsunds IBK P032 7 - 2 Henry Tames, Lazo Cesto Aktiviteten A-Hall
2014-10-04 11:00 066000002 Eken IBK P03 A - IBF Göteborg P03 Svart 1 - 0 Lukas Axelsson, Christina Karlsson Ekenskolan
2014-10-04 12:00 066000003 Eken IBK P03 B - IBK Alingsås P03 5 - 4 Lukas Axelsson, Christina Karlsson Ekenskolan
2014-10-05 09:00 066000004 Frölunda IBK P03 - Skår IBK P03 2 - 15 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-10-05 10:00 066000005 IBF Älvstranden p03 Svart - FBC Lerum P03 Röd 0 - 6 Morgan Ekberg, John Ekberg Lundbystrand 3
2014-10-05 10:00 066000009 Lindås IBK P03 Svart - Partille IBS P03 3 - 7 William Moorhead, Filip Kullenberg Salming Arena
2014-10-05 13:00 066000012 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 2 - 6 Adam Thyselius, Simon Hoffmann Wallenstamhallen
2014-10-05 13:30 066000006 Landvetter IBK 1 P03 - Marstrands IBK P03 3 - 10 Linnea Gustavsson, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2014-10-11 12:00 066000020 Partille IBS P03 - Lindome IBK P03 Grön 1 - 3 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Lexby Idrottshall
2014-10-12 09:00 066000019 IK Zenith P03 Grön - Landvetter IBK 1 P03 3 - 7 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2014-10-12 10:00 066000016 FBC Lerum P03 Röd - Eken IBK P03 B 7 - 2 Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-10-12 10:00 066000018 IK Zenith P03 röd - IBF Älvstranden p03 Svart 4 - 3 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2014-10-12 11:10 066000013 IBF Göteborg P03 Svart - Ale IBF P03 Grön 4 - 3 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Torpahallen
2014-10-12 13:00 066000017 Marstrands IBK P03 - Frölunda IBK P03 26 - 0 Jonas Rosen, Markus Söder Munkegärdehallen
2014-10-12 13:00 066000024 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - Orust IBK P032 10 - 2 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 13:30 066000023 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Mölndals IBF 1 P03 5 - 0 Amanda Hansson, Albin Klasson Kastellegårdshallen
2014-10-12 14:30 066000015 Skår IBK P03 - Eken IBK P03 A 1 - 7 Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
2014-10-18 10:10 066000036 Mölndals IBF 1 P03 - Orust IBK P032 6 - 2 Emmy Rylander, Emmy Rylander Aktiviteten A-Hall
2014-10-18 12:00 066000026 IBF Göteborg P03 Svart - Skår IBK P03 2 - 0 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Svingelns Sporthall
2014-10-18 13:00 066000028 Eken IBK P03 A - Marstrands IBK P03 0 - 2 Moa Rylander, Emmy Rylander Ekenskolan
2014-10-18 14:00 066000029 Eken IBK P03 B - IK Zenith P03 röd Emmy Rylander, Moa Rylander Ekenskolan
2014-10-19 09:00 066000030 Frölunda IBK P03 - IK Zenith P03 Grön 0 - 17 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-10-19 11:00 066000031 IBF Älvstranden p03 Svart - Partille IBS P03 11 - 4 David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2014-10-19 11:00 066000035 Lindås IBK P03 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 4 - 2 Stina Dellborg, Anna Olsson Salming Arena
2014-10-19 12:20 066000025 Ale IBF P03 Grön - IBK Alingsås P03 3 - 7 Robin Bodefjord, Fredrik Lahtela Bohushallen
2014-10-19 15:10 066000032 Landvetter IBK 1 P03 - Stenungsunds IBK P032 6 - 6 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-11-08 13:00 066000048 Mölndals IBF 1 P03 - Lindås IBK P03 Svart 6 - 2 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-11-09 10:00 066000041 IK Zenith P03 Grön - Eken IBK P03 A 2 - 6 Arvid Laveno-Ling, Wille Karlsson Björlanda Idrottshall
2014-11-09 12:30 066000037 Skår IBK P03 - Ale IBF P03 Grön 11 - 4 , Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
2014-11-09 13:10 066000038 FBC Lerum P03 Röd - IBK Alingsås P03 7 - 3 Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Hjällsnäshallen
2014-11-09 14:00 066000046 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - Lindome IBK P03 Grön 1 - 1 Sofia Greftén, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 15:00 066000039 Marstrands IBK P03 - IBF Göteborg P03 Svart 16 - 0 Dennis Öberg, Oscar Lundberg Munkegärdehallen
2014-11-09 15:20 066000042 Partille IBS P03 - Eken IBK P03 B Philip Blom, Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2014-11-09 15:50 066000043 Stenungsunds IBK P032 - Frölunda IBK P03 9 - 0 Stenungsund Arena
2014-11-09 16:30 066000045 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Landvetter IBK 1 P03 1 - 6 Adrian Mellbin, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2014-11-15 10:00 066000059 Lindome IBK P03 Grön - Mölndals IBF 1 P03 1 - 1 , Sophie Apell Almåshallen B
2014-11-15 12:00 066000054 Eken IBK P03 A - Stenungsunds IBK P032 2 - 3 Lukas Axelsson, Linus Holm Ekenskolan
2014-11-15 12:30 066000051 IBK Alingsås P03 - IK Zenith P03 röd 1 - 5 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-11-16 09:00 066000056 Frölunda IBK P03 - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 0 - 9 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-11-16 09:30 066000052 IBF Göteborg P03 Svart - IK Zenith P03 Grön 3 - 6 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2014-11-16 11:30 066000058 Landvetter IBK 1 P03 - Orust IBK P032 11 - 0 Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2014-11-16 13:00 066000057 IBF Älvstranden p03 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 4 - 5 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 1
2014-11-16 15:00 066000050 Skår IBK P03 - Marstrands IBK P03 4 - 11 Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
2014-11-16 15:20 066000049 Ale IBF P03 Grön - FBC Lerum P03 Röd , Tobias Fri Bohushallen
2014-11-29 10:00 066000070 Mölndals IBF 1 P03 - IBF Älvstranden p03 Svart 5 - 6 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2014-11-29 15:20 066000064 Partille IBS P03 - IBK Alingsås P03 3 - 2 Philip Blom, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2014-11-30 09:00 066000067 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Eken IBK P03 A 1 - 1 Simon Hogner, Victor Olsson Mimershus A-hallen
2014-11-30 09:00 066000068 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - Eken IBK P03 B 2 - 6 Anton Björsander, Hampus Zimmerblad Wallenstamhallen
2014-11-30 12:00 066000063 IK Zenith P03 Grön - Skår IBK P03 2 - 2 Amanda Borg, Emma Aspelin Björlanda Idrottshall
2014-11-30 12:00 066000069 Orust IBK P032 - Frölunda IBK P03 4 - 1 Svanesunds Sporthall
2014-11-30 13:00 066000062 IK Zenith P03 röd - FBC Lerum P03 Röd 5 - 5 Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2014-11-30 14:20 066000071 Lindås IBK P03 Svart - Landvetter IBK 1 P03 3 - 6 Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2014-11-30 15:00 066000061 Marstrands IBK P03 - Ale IBF P03 Grön 14 - 2 Oscar Lundberg, Dennis Öberg Munkegärdehallen
2014-11-30 16:15 066000065 Stenungsunds IBK P032 - IBF Göteborg P03 Svart 1 - 1 Stenungsund Arena
2014-12-06 13:20 066000073 Ale IBF P03 Grön - IK Zenith P03 röd 1 - 2 Robin Bodefjord, Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2014-12-07 10:00 066000081 Eken IBK P03 B - Mölndals IBF 1 P03 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Ekenskolan
2014-12-07 10:00 066000084 Landvetter IBK 1 P03 - Lindome IBK P03 Grön 1 - 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-12-07 11:00 066000082 Frölunda IBK P03 - Lindås IBK P03 Svart 1 - 8 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-12-07 12:00 066000080 Eken IBK P03 A - Orust IBK P032 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenskolan
2014-12-07 12:30 066000078 IBF Göteborg P03 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 4 - 1 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-07 15:00 066000076 Skår IBK P03 - Stenungsunds IBK P032 0 - 4 , Jesper Wångblad Skepplanda Idrottshall
2014-12-07 17:10 066000074 Marstrands IBK P03 - IK Zenith P03 Grön 9 - 1 Adnan Mehmedagic, Lukas Lundqvist Blom Munkegärdehallen
2014-12-13 14:30 066000075 FBC Lerum P03 Röd - Partille IBS P03 Daniel Gustafsson, Linus Holm Fun Zone Asics Arena
2014-12-11 18:30 066000085 IK Zenith P03 Grön - Ale IBF P03 Grön 5 - 4 André Schoultz, Carl Kajsjö Fun Zone Unihoc Arena
2014-12-20 13:00 066000095 Lindome IBK P03 Grön - Frölunda IBK P03 8 - 0 Tobias Andrén, Gustav Jögi Almåshallen B
2014-12-20 14:20 066000090 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - IBK Alingsås P03 5 - 4 Niclas Altbrink, Jesper Frisell Mölnlycke Idrottshall
2014-12-21 09:00 066000091 Orust IBK P032 - IBF Göteborg P03 Svart 2 - 6 Svanesunds Sporthall
2014-12-21 11:50 066000087 Stenungsunds IBK P032 - Marstrands IBK P03 1 - 9 Stenungsund Arena
2014-12-21 12:00 066000093 Lindås IBK P03 Svart - Eken IBK P03 A 2 - 3 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2014-12-21 12:20 066000086 Partille IBS P03 - IK Zenith P03 röd Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Ugglumshallen
2014-12-21 13:30 066000089 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Skår IBK P03 4 - 0 Gilbert Jochens, Philip Elofsson Mimershus A-hallen
2014-12-21 15:10 066000096 Landvetter IBK 1 P03 - IBF Älvstranden p03 Svart 3 - 6 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Landvetter Idrottshall
2015-01-10 11:00 066000106 Eken IBK P03 A - Lindome IBK P03 Grön 2 - 1 Emmy Rylander, Michaela Holmström Ekenskolan
2015-01-10 12:00 066000107 Eken IBK P03 B - Landvetter IBK 1 P03 Lukas Axelsson, Emmy Rylander Ekenskolan
2015-01-10 14:00 066000103 IBK Alingsås P03 - Mölndals IBF 1 P03 2 - 9 Ängabo Sporthall, Alingsås
2015-01-10 17:40 066000101 FBC Lerum P03 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 0 - 2 Martin Helg, Javed Khan Hjällsnäshallen
2015-01-11 09:00 066000108 Frölunda IBK P03 - IBF Älvstranden p03 Svart 1 - 13 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-11 11:00 066000098 IK Zenith P03 Grön - Stenungsunds IBK P032 3 - 2 Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2015-01-11 12:00 066000104 IBF Göteborg P03 Svart - Lindås IBK P03 Svart 3 - 1 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Torpahallen
2015-01-11 12:20 066000097 Ale IBF P03 Grön - Partille IBS P03 2 - 1 , Tobias Fri Ale Kulturrum
2015-01-11 14:45 066000100 Marstrands IBK P03 - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 3 - 2 Victor Olsson, Simon Hogner Mimershus A-hallen
2015-01-11 17:00 066000102 Skår IBK P03 - Orust IBK P032 3 - 4 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2015-01-16 18:30 066000114 Mölndals IBF 1 P03 - FBC Lerum P03 Röd 2 - 2 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-01-17 15:30 066000109 Stenungsunds IBK P032 - Ale IBF P03 Grön 6 - 3 Stenungsund Arena
2015-01-18 08:20 066000193 IBF Backadalen P03 Vår - Landvetter IBK 1 P03 Elsa Svedman, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2015-01-18 10:00 066000115 Lindås IBK P03 Svart - Skår IBK P03 7 - 5 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2015-01-18 10:00 066000120 Frölunda IBK P03 - Eken IBK P03 B 0 - 15 Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-18 12:00 066000119 IBF Älvstranden p03 Svart - Eken IBK P03 A 2 - 2 , Milan Siljegovic Lundbystrand 3
2015-01-18 12:15 066000117 Lindome IBK P03 Grön - IBF Göteborg P03 Svart 7 - 3 Jonatan Salmi, Ej offentliggjord Streteredsskolan
2015-01-18 12:30 066000111 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - IK Zenith P03 Grön 4 - 2 Amanda Hansson, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-01-18 13:00 066000112 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - IK Zenith P03 röd 3 - 7 Kajsa Högemark, Sofia Greftén Wallenstamhallen
2015-01-18 14:00 066000113 Orust IBK P032 - Marstrands IBK P03 2 - 5 Svanesunds Sporthall
2015-01-22 17:30 066000194 Frölunda IBK P03 - IBF Backadalen P03 Vår 2 - 4 , Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-31 14:00 066000129 IBK Alingsås P03 - Landvetter IBK 1 P03 1 - 6 Ängabo Sporthall, Alingsås
2015-01-31 17:45 066000122 Stenungsunds IBK P032 - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 0 - 6 Stenungsund Arena
2015-02-01 09:00 066000125 IK Zenith P03 röd - Mölndals IBF 1 P03 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-02-01 10:00 066000124 IK Zenith P03 Grön - Orust IBK P032 7 - 2 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2015-02-01 11:00 066000130 IBF Göteborg P03 Svart - IBF Älvstranden p03 Svart 4 - 5 , David Ganefalk Torpahallen
2015-02-01 11:15 066000123 Partille IBS P03 - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 1 - 1 , Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-02-01 15:00 066000126 Marstrands IBK P03 - Lindås IBK P03 Svart 5 - 0 Gilbert Jochens, Philip Elofsson Munkegärdehallen
2015-02-01 15:00 066000128 Skår IBK P03 - Lindome IBK P03 Grön Jesper Wångblad, Jesper Wångblad Skepplanda Idrottshall
2015-02-21 09:45 066000136 Mölndals IBF 1 P03 - Partille IBS P03 1 - 5 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-02-21 10:00 066000143 Eken IBK P03 B - IBF Göteborg P03 Svart 3 - 3 Emilia Axelsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-02-22 10:00 066000141 IBF Älvstranden p03 Svart - Skår IBK P03 6 - 1 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2015-02-22 11:00 066000142 Frölunda IBK P03 - IBK Alingsås P03 2 - 13 , Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-02-22 11:20 066000139 Lindome IBK P03 Grön - Marstrands IBK P03 5 - 6 Linnea Adielsson, Michaela Holmström Almåshallen B
2015-02-22 13:30 066000133 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Ale IBF P03 Grön 3 - 3 Philip Elofsson, Gilbert Jochens Kastellegårdshallen
2015-02-22 13:30 066000137 Lindås IBK P03 Svart - IK Zenith P03 Grön 3 - 3 , Isak Larsson Salming Arena
2015-02-22 14:30 066000135 Orust IBK P032 - Stenungsunds IBK P032 2 - 7 Svanesunds Sporthall
2015-02-22 15:00 066000140 Landvetter IBK 1 P03 - FBC Lerum P03 Röd 4 - 6 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-02-22 17:40 066000195 IBF Backadalen P03 Vår - IK Zenith P03 röd 3 - 8 Elsa Svedman, Ida Hjern Lundbystrand 1
2015-02-27 18:00 066000196 IBF Göteborg P03 Svart - IBF Backadalen P03 Vår 7 - 2 David Ganefalk Torpahallen
2015-02-28 12:30 066000155 IBK Alingsås P03 - Eken IBK P03 A 0 - 14 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-02-28 14:15 066000153 FBC Lerum P03 Röd - Frölunda IBK P03 14 - 1 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2015-02-28 17:10 066000148 Stenungsunds IBK P032 - Lindås IBK P03 Svart 0 - 4 Stenungsund Arena
2015-03-01 08:00 066000151 IK Zenith P03 röd - Landvetter IBK 1 P03 2 - 6 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2015-03-01 09:00 066000150 IK Zenith P03 Grön - Lindome IBK P03 Grön 1 - 4 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-03-01 13:20 066000145 Ale IBF P03 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 3 - 2 Tobias Fri Bohushallen
2015-03-01 13:30 066000146 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Orust IBK P032 11 - 0 , Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2015-03-01 15:00 066000152 Marstrands IBK P03 - IBF Älvstranden p03 Svart 7 - 3 , Adnan Mehmedagic Munkegärdehallen
2015-03-01 15:00 066000154 Skår IBK P03 - Eken IBK P03 B Jesper Wångblad, Jesper Wångblad Skepplanda Idrottshall
2015-03-13 18:15 066000158 Mölndals IBF 1 P03 - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 5 - 3 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-03-14 11:00 066000166 Eken IBK P03 A - FBC Lerum P03 Röd Emilia Axelsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-03-14 12:00 066000165 Eken IBK P03 B - Marstrands IBK P03 0 - 5 Emilia Axelsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-03-14 13:00 066000159 Lindås IBK P03 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 2 - 2 Filip Carlsson, Alfred Stranne Askims Sporthall
2015-03-14 13:20 066000161 Lindome IBK P03 Grön - Stenungsunds IBK P032 3 - 6 Almåshallen B
2015-03-15 09:00 066000164 Frölunda IBK P03 - IK Zenith P03 röd 2 - 15 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2015-03-15 09:30 066000197 IBF Backadalen P03 Vår - Skår IBK P03 1 - 4 Elvira Begic, Emelie Ståhl Skälltorpsskolan
2015-03-15 10:25 066000162 Landvetter IBK 1 P03 - Partille IBS P03 10 - 1 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-03-15 11:00 066000168 IBF Göteborg P03 Svart - IBK Alingsås P03 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2015-03-15 12:00 066000163 IBF Älvstranden p03 Svart - IK Zenith P03 Grön 6 - 1 David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2015-03-15 17:00 066000157 Orust IBK P032 - Ale IBF P03 Grön Svanesunds Sporthall
2015-03-21 10:00 066000175 Partille IBS P03 - Frölunda IBK P03 , Milan Siljegovic Lexby Idrottshall
2015-03-21 13:00 066000174 Stenungsunds IBK P032 - IBF Älvstranden p03 Svart 2 - 4 Stenungsund Arena
2015-03-21 19:00 066000198 Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd - IBF Backadalen P03 Vår 11 - 1 Benjamin Borneklint, Simon Hoffmann Wallenstamhallen
2015-03-22 08:00 066000176 IK Zenith P03 Grön - Eken IBK P03 B 2 - 2 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-03-22 11:00 066000179 FBC Lerum P03 Röd - IBF Göteborg P03 Svart Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-03-22 11:20 066000169 Ale IBF P03 Grön - Mölndals IBF 1 P03 2 - 3 , Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-03-22 12:00 066000177 IK Zenith P03 röd - Eken IBK P03 A 4 - 2 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-03-22 13:00 066000180 Skår IBK P03 - IBK Alingsås P03 Thomas Johansson, Mikael Ärlig Skepplanda Idrottshall
2015-03-22 14:30 066000170 Orust IBK P032 - Lindås IBK P03 Svart 1 - 1 Svanesunds Sporthall
2015-03-22 15:30 066000172 Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit - Lindome IBK P03 Grön 4 - 2 Marcus Lis-Olivebring, Hugo Fransson Kastellegårdshallen
2015-01-24 09:00 066000188 Eken IBK P03 A - Partille IBS P03 , Mikael Ärlig Ekenskolan
2015-01-24 17:00 066000187 Eken IBK P03 B - Stenungsunds IBK P032 4 - 1 , Christina Karlsson Ekenskolan
2015-03-08 11:20 066000190 IBF Göteborg P03 Svart - IK Zenith P03 röd 1 - 3 Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2015-03-23 17:00 066000185 IBF Älvstranden p03 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P03/04 Vit 2 - 1 Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-03-27 17:15 066000199 IBF Backadalen P03 Vår - Mölndals IBF 1 P03 Elsa Svedman, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2015-03-28 12:10 066000183 Lindome IBK P03 Grön - Orust IBK P032 Almåshallen B
2015-03-29 09:00 066000181 Lindås IBK P03 Svart - Ale IBF P03 Grön 1 - 3 , Isak Larsson Salming Arena
2015-03-29 13:00 066000184 Landvetter IBK 1 P03 - Pixbo Wallenstam IBK P03 Röd 11 - 2 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-03-31 18:00 066000192 Skår IBK P03 - FBC Lerum P03 Röd Narcis Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2015-04-11 12:00 066000191 IBK Alingsås P03 - Marstrands IBK P03 1 - 7 Stadsskogshallen, Alingsås
Pojkar -04 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
632101011 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - Lindome IBK P04 Lila
2014-10-05 08:00 632101002 FBC Lerum P04 Panthers Röd - IBK Alingsås P04 0 - 5 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2014-10-05 09:00 632101003 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Marstrands IBK P04 Röd 2 - 4 Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2014-10-05 10:00 632101005 Hindås IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 1 - 4 Ella Kellnor, Felicia Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-10-05 10:00 632101008 IF Marin Väst P04 - Mölndals IBF P04 4 - 2 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-10-05 10:00 632101010 Kärra IBK P04 - Lindås IBK P04 Svart 1 - 5 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2014-10-05 11:00 632101007 IBF Älvstranden P04 - Partille IBS P04 2 - 9 Morgan Ekberg, John Ekberg Lundbystrand 3
2014-10-05 11:35 632101006 IBF Backadalen P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 2 - 9 Elvira Begic, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2014-10-05 13:10 632101004 FBC Lerum P04 Tigers - Stenungsunds IBK (P-04) 10 - 3 Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen
2014-10-11 09:00 632101017 Partille IBS P04 - Hindås IBK P04 2 - 6 Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Vallhamra Sportcenter
2014-10-11 10:00 632101018 Mölndals IBF P04 - IBF Backadalen P04 Blå 6 - 2 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-10-11 11:00 632101021 Lindome IBK P04 Lila - IK Zenith P04 Vit 5 - 2 Jonatan Salmi, Oliver Rékard Almåshallen B
2014-10-12 08:50 632101014 Stenungsunds IBK (P-04) - FBC Lerum P04 Panthers Röd 2 - 5 Stenungsund Arena
2014-10-12 11:00 632101020 Lindås IBK P04 Svart - IF Marin Väst P04 3 - 3 Alexander Henriksson, Jonathan Pernheden Salming Arena
2014-10-12 12:00 632101022 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - Kärra IBK P04 Landvetter Idrottshall
2014-10-12 14:00 632101015 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - FBC Lerum P04 Panthers Svart 3 - 3 Emma Pettersson, Wilma Öljemark Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 15:00 632101016 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Tigers 5 - 2 Emma Pettersson, Wilma Öljemark Mölnlycke Idrottshall
2014-10-18 09:30 632101024 IBK Alingsås P04 - Stenungsunds IBK (P-04) 0 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-10-19 08:00 632101027 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Partille IBS P04 1 - 0 Erik Ström, Axel Andersson Rydsbergshallen
2014-10-19 09:00 632101031 IBF Älvstranden P04 - Lindome IBK P04 Lila 4 - 6 Morgan Ekberg, David Ganefalk Lundbystrand 3
2014-10-19 09:30 632101030 IBF Backadalen P04 Blå - Lindås IBK P04 Svart 2 - 5 Elin Bengtsson, Emina Begic Skälltorpsskolan
2014-10-19 10:00 632101026 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 0 - 6 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2014-10-19 10:00 632101032 IF Marin Väst P04 - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR Hall Of Flame
2014-10-19 12:00 632101033 IK Zenith P04 Vit - Kärra IBK P04 1 - 3 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2014-10-19 13:10 632101028 FBC Lerum P04 Tigers - Mölndals IBF P04 4 - 0 Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen
2014-11-08 11:00 632101038 Mölndals IBF P04 - FBC Lerum P04 Panthers Röd 6 - 0 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-11-09 08:00 632101044 IK Zenith P04 Vit - IF Marin Väst P04 0 - 8 Tim Fjordsten, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2014-11-09 09:00 632101036 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - IBK Alingsås P04 1 - 2 Ellen Eriksson, Andréa Thuresson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 10:15 632101043 Kärra IBK P04 - IBF Älvstranden P04 8 - 3 Joakim Ljungberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2014-11-09 11:00 632101035 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Marstrands IBK P04 Röd 1 - 0 Thomas Roos, Benjamin Borneklint Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 12:00 632101040 Lindås IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Tigers 7 - 3 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2014-11-09 12:40 632101042 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - IBF Backadalen P04 Blå Landvetter Idrottshall
2014-11-09 13:15 632101041 Lindome IBK P04 Lila - Hindås IBK P04 6 - 3 Michaela Holmström, Anna Sköldberg Skånhällaskolan
2014-11-15 14:00 632101048 IBK Alingsås P04 - Mölndals IBF P04 6 - 1 Stadsskogshallen, Alingsås
2014-11-16 08:20 632101054 IBF Backadalen P04 Blå - IK Zenith P04 Vit 1 - 5 Lovisa Odh, Karin Pettersson Skälltorpsskolan
2014-11-16 10:00 632101055 IBF Älvstranden P04 - IF Marin Väst P04 4 - 5 David Ganefalk, David Ganefalk Lundbystrand 1
2014-11-16 12:00 632101050 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Lindås IBK P04 Svart 2 - 2 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2014-11-16 12:40 632101053 Hindås IBK P04 - Kärra IBK P04 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-11-16 13:00 632101047 Marstrands IBK P04 Röd - Partille IBS P04 3 - 2 Jesper Wångblad, Rasmus Hagman Munkegärdehallen
2014-11-16 14:00 632101052 FBC Lerum P04 Tigers - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR Hjällsnäshallen
2014-11-16 15:00 632101051 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Lindome IBK P04 Lila 2 - 3 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen
2014-11-30 09:00 632101046 Stenungsunds IBK (P-04) - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 3 - 7 Stenungsund Arena
2014-11-29 09:00 632101057 Partille IBS P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 2 - 3 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Lexby Idrottshall
2014-11-29 11:00 632101058 Mölndals IBF P04 - Stenungsunds IBK (P-04) 1 - 9 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Katrinebergshallen
2014-11-30 10:00 632101063 Kärra IBK P04 - FBC Lerum P04 Panthers Svart 5 - 2 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2014-11-30 10:00 632101064 IK Zenith P04 Vit - FBC Lerum P04 Tigers 5 - 1 Tim Fjordsten, Wille Karlsson Björlanda Idrottshall
2014-11-30 10:00 632101065 IF Marin Väst P04 - Hindås IBK P04 6 - 1 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-11-30 10:00 632101066 IBF Älvstranden P04 - IBF Backadalen P04 Blå David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2014-11-30 12:00 632101062 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - FBC Lerum P04 Panthers Röd Landvetter Idrottshall
2014-11-30 13:30 632101060 Lindås IBK P04 Svart - IBK Alingsås P04 2 - 4 Alexander Henriksson, Jonathan Pernheden Salming Arena
2014-12-06 11:45 632101070 Stenungsunds IBK (P-04) - Lindås IBK P04 Svart 2 - 8 Stenungsund Arena
2014-12-06 15:00 632101074 FBC Lerum P04 Panthers Röd - IK Zenith P04 Vit 3 - 2 Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2014-12-06 15:00 632101076 FBC Lerum P04 Tigers - IBF Älvstranden P04 6 - 1 Daniel Algurén, Daniel Algurén Hjällsnäshallen
2014-12-06 15:30 632101072 IBK Alingsås P04 - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR Ängabo Sporthall, Alingsås
2014-12-07 08:00 632101068 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - Mölndals IBF P04 6 - 3 Victoria Frisell, Alma Engman Wallenstamhallen
2014-12-07 12:45 632101077 Hindås IBK P04 - IBF Backadalen P04 Blå Linnea Storm, Ella Kellnor Hindås Idrottshall
2014-12-07 14:00 632101071 Marstrands IBK P04 Röd - Lindome IBK P04 Lila 5 - 4 Markus Söder, Jonas Rosen Munkegärdehallen
2015-02-28 13:30 632101075 FBC Lerum P04 Panthers Svart - IF Marin Väst P04 2 - 0 Hall Of Flame
2014-12-20 11:00 632101081 Lindome IBK P04 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 0 - 1 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2014-12-21 10:00 632101083 Kärra IBK P04 - Marstrands IBK P04 Röd 4 - 7 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2014-12-21 11:00 632101084 IK Zenith P04 Vit - IBK Alingsås P04 0 - 5 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2014-12-21 11:00 632101087 IBF Backadalen P04 Blå - FBC Lerum P04 Panthers Svart 4 - 11 Ida Hjern, Elsa Svedman Lundbystrand 4
2014-12-21 11:15 632101088 Hindås IBK P04 - FBC Lerum P04 Tigers Linnea Gustavsson, Felicia Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-12-21 12:00 632101086 IBF Älvstranden P04 - FBC Lerum P04 Panthers Röd David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 2
2014-12-21 13:00 632101080 Lindås IBK P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 5 - 4 Adam Tern, Daniel Forsman Salming Arena
2014-12-21 14:10 632101082 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - Stenungsunds IBK (P-04) Landvetter Idrottshall
632101092 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR
2015-01-10 10:00 632101090 Mölndals IBF P04 - Lindås IBK P04 Svart 3 - 5 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-01-10 10:50 632101091 Partille IBS P04 - Lindome IBK P04 Lila 4 - 9 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-01-10 14:30 632101096 IBK Alingsås P04 - IBF Älvstranden P04 6 - 0 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-01-10 16:30 632101094 Stenungsunds IBK (P-04) - IK Zenith P04 Vit 1 - 6 Stenungsund Arena
2015-01-11 12:00 632101098 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Hindås IBK P04 1 - 1 Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-01-11 13:00 632101095 Marstrands IBK P04 Röd - IF Marin Väst P04 5 - 0 Jesper Wångblad, Rasmus Hagman Munkegärdehallen
2015-01-11 13:30 632101093 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Kärra IBK P04 7 - 4 Benjamin Borneklint, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 14:00 632101099 FBC Lerum P04 Panthers Svart - FBC Lerum P04 Tigers 8 - 1 Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
632101102 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - Mölndals IBF P04
2015-01-18 10:00 632101104 IK Zenith P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart 2 - 8 Arvid Laveno-Ling, Wille Karlsson Björlanda Idrottshall
2015-01-18 10:00 632101108 Hindås IBK P04 - IBK Alingsås P04 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2015-01-18 11:00 632101103 Kärra IBK P04 - Partille IBS P04 3 - 1 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-01-18 11:00 632101105 IF Marin Väst P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 0 - 6 , Fabian Thunberg Hall Of Flame
2015-01-18 16:00 632101107 IBF Backadalen P04 Blå - Marstrands IBK P04 Röd 0 - 8 Elsa Svedman, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2015-01-25 09:00 632101106 IBF Älvstranden P04 - Stenungsunds IBK (P-04) 1 - 10 Stenungsund Arena
632101112 Lindås IBK P04 Svart - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR
2015-01-31 11:00 632101114 Mölndals IBF P04 - IK Zenith P04 Vit Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten A-Hall
2015-01-31 11:00 632101115 Partille IBS P04 - IF Marin Väst P04 2 - 12 Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Vallhamra Sportcenter
2015-01-31 15:30 632101120 IBK Alingsås P04 - FBC Lerum P04 Panthers Svart 6 - 1 Ängabo Sporthall, Alingsås
2015-02-01 09:00 632101118 Stenungsunds IBK (P-04) - Hindås IBK P04 6 - 2 Stenungsund Arena
2015-02-01 14:00 632101119 Marstrands IBK P04 Röd - FBC Lerum P04 Tigers 7 - 2 Philip Elofsson, Max Fransson Munkegärdehallen
2015-02-08 09:00 632101116 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - IBF Älvstranden P04 18 - 1 Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2015-02-08 11:00 632101117 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - IBF Backadalen P04 Blå 7 - 4 Adam Thyselius, Viktor Frode Mölnlycke Idrottshall
2015-02-21 14:15 632101131 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Marstrands IBK P04 Röd 5 - 1 , Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-02-22 11:00 632101123 Kärra IBK P04 - Lindome IBK P04 Lila 11 - 13 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-02-22 11:00 632101124 IK Zenith P04 Vit - Lindås IBK P04 Svart 1 - 3 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2015-02-22 11:00 632101126 IBF Älvstranden P04 - Mölndals IBF P04 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2015-02-22 11:30 632101128 Hindås IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart , Rikard Mott Hindås Idrottshall
2015-02-22 13:00 632101130 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Stenungsunds IBK (P-04) 2 - 4 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-02-22 14:00 632101129 FBC Lerum P04 Tigers - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 2 - 5 Filip Lakander, Kalle Lundgren Hjällsnäshallen
2015-02-22 15:00 632101127 IBF Backadalen P04 Blå - Partille IBS P04 0 - 2 Linnea Hauska, Frida Nyberg Skälltorpsskolan
632101134 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - IK Zenith P04 Vit
2015-02-27 16:30 632101143 Marstrands IBK P04 Röd - IBK Alingsås P04 3 - 5 , Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2015-02-28 11:00 632101139 Partille IBS P04 - FBC Lerum P04 Tigers 8 - 1 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-02-28 12:00 632101136 Lindås IBK P04 Svart - IBF Älvstranden P04 3 - 0 Filip Carlsson, Alfred Stranne Salming Arena
2015-03-01 09:00 632101135 Lindome IBK P04 Lila - IF Marin Väst P04 2 - 6 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2015-03-01 13:30 632101141 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - FBC Lerum P04 Panthers Röd 5 - 7 Wilma Öljemark, Emma Pettersson Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 15:30 632101140 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Panthers Svart 3 - 1 Benjamin Borneklint, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 14:00 632101138 Mölndals IBF P04 - Hindås IBK P04 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten A-Hall
632101146 IBF Älvstranden P04 - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR
2015-03-13 19:15 632101153 IBK Alingsås P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit 6 - 4 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-03-14 14:15 632101151 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Partille IBS P04 6 - 1 Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-03-15 09:00 632101145 IF Marin Väst P04 - Kärra IBK P04 Adam Tern, William Moorhead Hall Of Flame
2015-03-15 11:00 632101150 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Mölndals IBF P04 7 - 1 Sandra Hawerman, Moa Svan Rydsbergshallen
2015-03-15 11:30 632101148 Hindås IBK P04 - Lindås IBK P04 Svart , Rikard Mott Hindås Idrottshall
2015-03-15 12:40 632101147 IBF Backadalen P04 Blå - Lindome IBK P04 Lila Emina Begic, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2015-03-15 13:00 632101154 Marstrands IBK P04 Röd - Stenungsunds IBK (P-04) 4 - 0 Gilbert Jochens, Max Fransson Munkegärdehallen
632101158 Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR - Hindås IBK P04
2015-03-08 10:10 632101164 Pixbo Wallenstam IBK P04 Svart - Marstrands IBK P04 Röd 3 - 2 Hampus Zimmerblad, Niklas Krafft Mölnlycke Idrottshall
2015-03-21 12:00 632101163 Partille IBS P04 - IBK Alingsås P04 4 - 3 Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Vallhamra Sportcenter
2015-03-21 14:00 632101159 Lindome IBK P04 Lila - FBC Lerum P04 Tigers Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2015-03-22 09:00 632101157 Kärra IBK P04 - IBF Backadalen P04 Blå Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-03-22 11:00 632101156 IK Zenith P04 Vit - IBF Älvstranden P04 11 - 0 Tim Fjordsten, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-03-22 13:30 632101165 Pixbo Wallenstam IBK P04 Vit - Stenungsunds IBK (P-04) 6 - 1 Emma Pettersson, Wilma Öljemark Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 16:00 632101160 Lindås IBK P04 Svart - FBC Lerum P04 Panthers Svart 0 - 11 Alexander Henriksson, Jonathan Pernheden Salming Arena
632101170 FBC Lerum P04 Panthers Svart - Landvetter IBK 2 P04 UTGÅR
2015-03-07 16:30 632101168 Hindås IBK P04 - IK Zenith P04 Vit Emil Nilsson Hindås Idrottshall
2015-03-08 14:00 632101171 FBC Lerum P04 Panthers Röd - Lindome IBK P04 Lila 3 - 5 Skånhällaskolan
2015-03-08 16:15 632101175 Stenungsunds IBK (P-04) - Partille IBS P04 2 - 0 Stenungsund Arena
2015-03-14 10:20 632101174 Marstrands IBK P04 Röd - Mölndals IBF P04 16 - 3 Victor Olsson, Adrian Mellbin Munkegärdehallen
2015-04-11 15:00 632101169 FBC Lerum P04 Tigers - Kärra IBK P04 9 - 2 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Hjällsnäshallen
2015-04-19 16:00 632101167 IBF Backadalen P04 Blå - IF Marin Väst P04 3 - 5 Emina Begic, Emelie Ståhl Skälltorpsskolan
Pojkar -04 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 09:00 066002002 Eken IBK P04 - Floda IBK P04 5 - 4 Christina Karlsson, Adam Zettergren Ekenskolan
2014-10-04 09:20 066002001 Ale IBF P04 Blå - IK Zenith P04 Svart 0 - 7 Fredrik Lahtela, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-10-04 10:15 066002004 Orust IBK P04 - Utbynäs SK P04 2 - 2 Henåns Sporthall
2014-10-04 14:00 066002006 IBF Göteborg P04 - Rävlanda AIS P04 12 - 0 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Torpahallen
2014-10-05 09:00 066002007 IK Zenith P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 2 - 5 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2014-10-05 10:35 066002005 IBF Backadalen P04 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 3 - 12 Elvira Begic, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2014-10-05 11:30 066002008 Landvetter IBK 1 P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 4 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-05 12:00 066002003 FBC Lerum P04 Lions Röd - Lindome IBK P04 Grön 2 - 2 Axel Andersson, Erik Ström Rydsbergshallen
2014-10-05 13:10 066002009 Lindås IBK P04 Blå - Partille IBS P04 Svart 3 - 2 Christin Gundersen, Johanna Gandemo Askims Sporthall
2014-10-11 11:00 066002018 Partille IBS P04 Svart - IK Zenith P04 Grön 2 - 0 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Lexby Idrottshall
2014-10-11 12:00 066002012 Lindome IBK P04 Grön - IK Zenith P04 Svart 3 - 3 Oliver Rékard, Jonatan Salmi Almåshallen B
2014-10-12 08:00 066002016 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - IBF Backadalen P04 Röd 12 - 3 Joel Laigar, Edvin Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 09:30 066002015 Rävlanda AIS P04 - Orust IBK P04 0 - 12 Thomas Roos, Thomas Roos Rävlanda skola idrotthall
2014-10-12 10:00 066002013 Utbynäs SK P04 - Eken IBK P04 3 - 11 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2014-10-12 10:00 066002017 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - IBF Göteborg P04 6 - 4 Benjamin Borneklint, Viktor Frode Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 12:50 066002011 Floda IBK P04 - Ale IBF P04 Blå 5 - 3 Robin Göransson, Emma Söderqvist Alléhallen
2014-10-12 13:00 066002020 Lindås IBK P04 Grön - Lindås IBK P04 Blå 8 - 8 Viktor Salomonsson, Erik Tholén Salming Arena
2014-10-12 14:30 066002014 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - FBC Lerum P04 Lions Röd 10 - 2 Alexander Frithofsson, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2014-10-18 09:00 066002024 Eken IBK P04 - Rävlanda AIS P04 Christina Karlsson, Sophie Apell Ekenskolan
2014-10-19 09:00 066002025 FBC Lerum P04 Lions Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 8 - 5 Axel Andersson, Erik Ström Rydsbergshallen
2014-10-19 09:00 066002026 Orust IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 1 - 5 Henåns Sporthall
2014-10-19 10:00 066002023 IK Zenith P04 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 2 - 3 Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2014-10-19 10:30 066002027 IBF Backadalen P04 Röd - Partille IBS P04 Svart 0 - 4 Emina Begic, Elin Bengtsson Skälltorpsskolan
2014-10-19 11:00 066002029 IK Zenith P04 Grön - Lindås IBK P04 Grön 1 - 3 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2014-10-19 12:30 066002022 Floda IBK P04 - Utbynäs SK P04 3 - 7 Vendela Nilsson, Robin Göransson Alléhallen
2014-10-19 13:20 066002021 Ale IBF P04 Blå - Lindome IBK P04 Grön 1 - 5 Robin Bodefjord, Robin Bodefjord Bohushallen
2014-10-19 14:10 066002030 Landvetter IBK 1 P04 - Lindås IBK P04 Blå 4 - 3 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-11-08 08:00 066002031 Utbynäs SK P04 - Ale IBF P04 Blå 4 - 1 Albin Klasson, Anton Sköld Pjäshallen
2014-11-09 09:30 066002033 Rävlanda AIS P04 - Floda IBK P04 7 - 7 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Rävlanda skola idrotthall
2014-11-09 11:40 066002040 Landvetter IBK 1 P04 - IK Zenith P04 Grön 4 - 2 Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2014-11-09 13:00 066002034 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - IK Zenith P04 Svart 10 - 3 Viktor Frode, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 13:00 066002038 Lindås IBK P04 Grön - IBF Backadalen P04 Röd 11 - 1 Filip Kullenberg, Lukas Einler-Larsson Salming Arena
2014-11-09 14:00 066002039 Lindås IBK P04 Blå - IBF Göteborg P04 1 - 1 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Salming Arena
2014-11-09 14:10 066002036 Partille IBS P04 Svart - FBC Lerum P04 Lions Röd 7 - 5 Philip Blom, Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2014-11-09 15:00 066002035 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Eken IBK P04 4 - 2 Sofia Greftén, Gustav Djerf Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 15:30 066002032 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Lindome IBK P04 Grön 7 - 1 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2014-11-15 09:00 066002043 Lindome IBK P04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 2 - 7 , Sophie Apell Almåshallen B
2014-11-16 08:00 066002045 IK Zenith P04 Svart - Partille IBS P04 Svart 6 - 4 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2014-11-16 08:00 066002048 Orust IBK P04 - Lindås IBK P04 Blå 2 - 5 Svanesunds Sporthall
2014-11-16 09:00 066002042 Utbynäs SK P04 - Rävlanda AIS P04 10 - 2 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2014-11-16 09:20 066002049 IBF Backadalen P04 Röd - Landvetter IBK 1 P04 3 - 6 Emelie Ståhl, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2014-11-16 10:30 066002050 IBF Göteborg P04 - IK Zenith P04 Grön 2 - 3 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-11-16 13:00 066002047 FBC Lerum P04 Lions Röd - Lindås IBK P04 Grön 4 - 5 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2014-11-16 13:20 066002041 Ale IBF P04 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange , Tobias Fri Bohushallen
2014-11-16 13:40 066002044 Floda IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 3 - 7 Oliver Eliasson, Erik Wallén Alléhallen
2014-11-30 09:30 066002051 Rävlanda AIS P04 - Ale IBF P04 Blå 3 - 9 Rikard Mott, Rikard Mott Rävlanda skola idrotthall
2014-11-30 10:00 066002060 IBF Göteborg P04 - IBF Backadalen P04 Röd 7 - 1 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-11-30 11:00 066002058 Landvetter IBK 1 P04 - FBC Lerum P04 Lions Röd 0 - 3 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-11-30 11:00 066002059 IK Zenith P04 Grön - Orust IBK P04 5 - 1 Emma Aspelin, Amanda Borg Björlanda Idrottshall
2014-11-30 11:10 066002054 Partille IBS P04 Svart - Lindome IBK P04 Grön 2 - 0 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Ugglumshallen
2014-11-30 11:30 066002052 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 4 - 4 Gustav Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2014-11-30 11:30 066002056 Lindås IBK P04 Grön - IK Zenith P04 Svart 8 - 3 Jonathan Pernheden, Alexander Henriksson Salming Arena
2014-11-30 12:30 066002057 Lindås IBK P04 Blå - Eken IBK P04 3 - 1 Alexander Henriksson, Jonathan Pernheden Salming Arena
2014-11-30 13:30 066002053 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Utbynäs SK P04 7 - 2 Thomas Roos Mölnlycke Idrottshall
2014-12-06 09:00 066002065 Lindome IBK P04 Grön - Lindås IBK P04 Grön 2 - 8 Oskar Andersson Almåshallen B
2014-12-06 11:20 066002061 Ale IBF P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 11 Robin Bodefjord, Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2014-12-07 08:50 066002069 FBC Lerum P04 Lions Röd - IBF Göteborg P04 0 - 5 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2014-12-07 09:00 066002068 Eken IBK P04 - IK Zenith P04 Grön Nora Woodrow, Linnea Adielsson Ekenskolan
2014-12-07 09:30 066002062 Rävlanda AIS P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 0 - 25 Rikard Mott, Rikard Mott Rävlanda skola idrotthall
2014-12-07 10:00 066002067 IK Zenith P04 Svart - Landvetter IBK 1 P04 0 - 2 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2014-12-07 11:40 066002066 Floda IBK P04 - Lindås IBK P04 Blå 2 - 12 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2014-12-07 12:30 066002063 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Partille IBS P04 Svart 9 - 3 Gilbert Jochens, Max Fransson Kastellegårdshallen
2014-12-07 14:30 066002070 Orust IBK P04 - IBF Backadalen P04 Röd 7 - 1 Svanesunds Sporthall
2014-12-20 10:20 066002072 Partille IBS P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 2 - 2 Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Lexby Idrottshall
2014-12-21 09:00 066002077 IK Zenith P04 Grön - Floda IBK P04 9 - 2 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2014-12-21 10:00 066002075 Lindås IBK P04 Blå - Utbynäs SK P04 8 - 2 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2014-12-21 10:00 066002078 IBF Göteborg P04 - IK Zenith P04 Svart 6 - 3 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-21 10:00 066002079 IBF Backadalen P04 Röd - Eken IBK P04 2 - 12 Emelie Ståhl, Elvira Begic Lundbystrand 4
2014-12-21 10:30 066002080 Orust IBK P04 - FBC Lerum P04 Lions Röd 3 - 4 Svanesunds Sporthall
2014-12-21 11:00 066002074 Lindås IBK P04 Grön - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 3 - 5 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Salming Arena
2014-12-21 13:10 066002076 Landvetter IBK 1 P04 - Lindome IBK P04 Grön 2 - 3 Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2014-12-21 15:30 066002071 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Ale IBF P04 Blå 7 - 3 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2015-01-10 09:00 066002090 Eken IBK P04 - FBC Lerum P04 Lions Röd Michaela Holmström, Emmy Rylander Ekenskolan
2015-01-11 08:00 066002089 IK Zenith P04 Svart - Orust IBK P04 2 - 6 , Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2015-01-11 09:30 066002083 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Lindås IBK P04 Grön 6 - 5 Alma Engman, Victoria Frisell Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 09:30 066002084 Rävlanda AIS P04 - Lindås IBK P04 Blå 3 - 16 Linnea Storm, Ella Kellnor Rävlanda skola idrotthall
2015-01-11 11:00 066002086 Utbynäs SK P04 - IK Zenith P04 Grön 5 - 3 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2015-01-11 11:20 066002081 Ale IBF P04 Blå - Partille IBS P04 Svart Tobias Fri Ale Kulturrum
2015-01-11 12:00 066002087 Lindome IBK P04 Grön - IBF Göteborg P04 2 - 3 Oliver Rékard, Gustav Jögi Streteredsskolan
2015-01-11 12:30 066002085 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Landvetter IBK 1 P04 6 - 0 Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-01-11 13:50 066002088 Floda IBK P04 - IBF Backadalen P04 Röd 4 - 7 Erik Wallén, Oliver Eliasson Alléhallen
2015-01-17 08:40 066002100 Eken IBK P04 - IK Zenith P04 Svart , Christina Karlsson Ekenskolan
2015-01-18 08:00 066002095 IK Zenith P04 Grön - Rävlanda AIS P04 9 - 0 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-01-18 10:00 066002096 IBF Göteborg P04 - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 0 - 5 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2015-01-18 10:00 066002099 FBC Lerum P04 Lions Röd - Floda IBK P04 13 - 5 Arvid Petersén, Kalle Lundgren Rydsbergshallen
2015-01-18 11:00 066002092 Lindås IBK P04 Grön - Partille IBS P04 Svart 3 - 2 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Salming Arena
2015-01-18 12:30 066002098 Orust IBK P04 - Lindome IBK P04 Grön 3 - 1 Svanesunds Sporthall
2015-01-18 13:00 066002093 Lindås IBK P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 1 - 5 , Martin Solaja Salming Arena
2015-01-18 13:00 066002094 Landvetter IBK 1 P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 4 , Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-01-18 15:00 066002097 IBF Backadalen P04 Röd - Utbynäs SK P04 4 - 3 , Milan Siljegovic Skälltorpsskolan
2015-01-31 13:00 066002108 Utbynäs SK P04 - FBC Lerum P04 Lions Röd 0 - 7 Albin Klasson, Anton Sköld Berghalla
2015-02-01 09:30 066002106 Rävlanda AIS P04 - IBF Backadalen P04 Röd 1 - 10 Linnea Gustavsson, Felicia Gustavsson Rävlanda skola idrotthall
2015-02-01 10:00 066002109 Lindome IBK P04 Grön - Eken IBK P04 10 - 7 Daniel Gustafsson, Linus Holm Streteredsskolan
2015-02-01 10:20 066002101 Ale IBF P04 Blå - Lindås IBK P04 Grön 1 - 5 Nödinge Sporthall
2015-02-01 12:15 066002103 Partille IBS P04 Svart - Landvetter IBK 1 P04 4 - 0 Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-02-01 12:30 066002107 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Orust IBK P04 5 - 2 Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-02-01 15:50 066002110 Floda IBK P04 - IK Zenith P04 Svart 0 - 12 , Robin Göransson Alléhallen
2015-02-08 13:00 066002104 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - IK Zenith P04 Grön 9 - 1 Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 11:10 066002105 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - IBF Göteborg P04 2 - 2 Hampus Zimmerblad, Niklas Krafft Mölnlycke Idrottshall
2015-01-25 10:45 066002116 Orust IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 3 - 8 Svanesunds Sporthall
2015-02-21 09:00 066002118 Eken IBK P04 - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 1 - 10 Emilia Axelsson, Lukas Axelsson Ekenskolan
2015-02-22 11:00 066002114 IBF Göteborg P04 - Partille IBS P04 Svart 4 - 2 Aldin Hadziselmovic Torpahallen
2015-02-22 11:30 066002111 Lindås IBK P04 Blå - Ale IBF P04 Blå 2 - 1 Adam Tern, Alfred Stranne Salming Arena
2015-02-22 12:00 066002117 FBC Lerum P04 Lions Röd - Rävlanda AIS P04 14 - 0 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-02-22 12:00 066002119 IK Zenith P04 Svart - Utbynäs SK P04 9 - 2 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-02-22 14:00 066002112 Landvetter IBK 1 P04 - Lindås IBK P04 Grön 5 - 5 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-02-22 14:50 066002120 Floda IBK P04 - Lindome IBK P04 Grön 4 - 8 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2015-02-22 16:00 066002115 IBF Backadalen P04 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 3 - 10 Frida Nyberg, Linnea Hauska Skälltorpsskolan
2015-02-28 13:00 066002122 Lindås IBK P04 Blå - IK Zenith P04 Grön 3 - 2 Alfred Stranne, Filip Carlsson Salming Arena
2015-03-01 09:00 066002130 Utbynäs SK P04 - Lindome IBK P04 Grön 3 - 8 Anton Sköld Gamlestadshallen
2015-03-01 09:30 066002123 Lindås IBK P04 Grön - IBF Göteborg P04 5 - 0 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-03-01 09:30 066002127 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Eken IBK P04 7 - 6 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 09:30 066002128 Rävlanda AIS P04 - IK Zenith P04 Svart 1 - 5 Ella Kellnor, Linnea Storm Rävlanda skola idrotthall
2015-03-01 11:30 066002126 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - FBC Lerum P04 Lions Röd 8 - 3 Kajsa Högemark, Sofia Greftén Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 15:20 066002121 Ale IBF P04 Blå - Landvetter IBK 1 P04 3 - 6 , Oliver Engström Bohushallen
2015-03-01 15:30 066002129 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Floda IBK P04 10 - 1 Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-03-22 14:15 066002125 Partille IBS P04 Svart - Orust IBK P04 4 - 1 , Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2015-03-14 09:00 066002136 Eken IBK P04 - Partille IBS P04 Svart Mikael Ärlig Ekenskolan
2015-03-14 15:20 066002139 Lindome IBK P04 Grön - Rävlanda AIS P04 10 - 3 Almåshallen B
2015-03-15 08:00 066002137 IK Zenith P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 2 - 3 Andreas Jillgart, Emil Blomgren Björlanda Idrottshall
2015-03-15 09:00 066002140 Utbynäs SK P04 - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 5 - 8 Albin Klasson, Anton Sköld Pjäshallen
2015-03-15 11:00 066002131 IK Zenith P04 Grön - Ale IBF P04 Blå André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-03-15 11:40 066002133 IBF Backadalen P04 Röd - Lindås IBK P04 Blå 2 - 5 Emina Begic, Elvira Begic Skälltorpsskolan
2015-03-15 12:40 066002138 Floda IBK P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 1 - 18 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-03-15 14:00 066002132 IBF Göteborg P04 - Landvetter IBK 1 P04 3 - 1 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2015-03-15 15:30 066002134 Orust IBK P04 - Lindås IBK P04 Grön 5 - 1 Svanesunds Sporthall
2015-03-21 11:00 066002147 Partille IBS P04 Svart - Floda IBK P04 7 - 0 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-03-22 09:00 066002142 IK Zenith P04 Grön - IBF Backadalen P04 Röd Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2015-03-22 09:30 066002149 Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd - Utbynäs SK P04 17 - 2 Thomas Roos, Joel Laigar Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 09:30 066002150 Rävlanda AIS P04 - Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange 3 - 15 Linnea Gustavsson, Felicia Gustavsson Rävlanda skola idrotthall
2015-03-22 10:20 066002141 Ale IBF P04 Blå - IBF Göteborg P04 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-03-22 11:30 066002148 Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå - Lindome IBK P04 Grön 8 - 2 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 12:00 066002143 Landvetter IBK 1 P04 - Orust IBK P04 5 - 9 , Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-03-22 12:10 066002144 Lindås IBK P04 Blå - FBC Lerum P04 Lions Röd 5 - 5 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Askims Sporthall
2015-03-22 13:10 066002145 Lindås IBK P04 Grön - Eken IBK P04 7 - 1 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Askims Sporthall
2015-01-24 09:00 066002155 IK Zenith P04 Svart - Lindås IBK P04 Blå 8 - 2 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-03-07 11:00 066002158 Utbynäs SK P04 - Partille IBS P04 Svart 4 - 7 , Albin Klasson Pjäshallen
2015-03-14 11:00 066002153 FBC Lerum P04 Lions Röd - IK Zenith P04 Grön Arvid Petersén, Kalle Lundgren Hjällsnäshallen
2015-03-15 09:30 066002160 Rävlanda AIS P04 - Pixbo Wallenstam IBK P04 Röd 0 - 19 Linnea Gustavsson, Felicia Gustavsson Rävlanda skola idrotthall
2015-03-21 14:00 066002159 Sportlife Kungälvs IBK P04 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P04 Blå 6 - 1 Victor Olsson, Simon Hogner Kastellegårdshallen
2015-03-28 09:00 066002154 Eken IBK P04 - Landvetter IBK 1 P04 , Christina Karlsson Ekenskolan
2015-03-29 14:30 066002152 Orust IBK P04 - IBF Göteborg P04 0 - 2 Svanesunds Sporthall
2015-03-29 14:50 066002151 IBF Backadalen P04 Röd - Ale IBF P04 Blå 1 - 5 Emina Begic, Etta Röstlund Skälltorpsskolan
2015-03-29 16:50 066002156 Floda IBK P04 - Lindås IBK P04 Grön 1 - 10 Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
Pojkar -05 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-05 08:30 633101007 IBF Göteborg P05 - Partille IBS Vit P05 4 - 3 Clara Lindroth, Clara Lindroth Torpahallen
2014-10-05 09:00 633101005 Guldhedens IK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 1 - 20 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Valhalla A-hall
2014-10-05 09:00 633101008 IF Marin Väst P05 - Mölndals IBF 1 P05 0 - 7 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-10-05 09:00 633101010 Kärra IBK P05 - Lindås IBK P05 Vit 4 - 3 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2014-10-05 10:30 633101011 Landvetter IBK 2 P05 - Lindome IBK P05 Lila 2 - 3 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-05 10:40 633101004 Floda IBK P05 Röd - Surte IS IBK P05 7 - 1 Robin Göransson, Erik Wallén Alléhallen
2014-10-11 09:50 633101017 Partille IBS Vit P05 - Guldhedens IK P05 17 - 0 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Lexby Idrottshall
2014-10-11 10:30 633101014 Surte IS IBK P05 - Eken IBK P05 5 - 1 Rasmus Hagman, Jesper Wångblad Bohushallen
2014-10-12 11:00 633101016 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Floda IBK P05 Röd 4 - 6 Benjamin Borneklint, Viktor Frode Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 11:00 633101022 Landvetter IBK 2 P05 - Kärra IBK P05 6 - 1 Thomas Roos, Thomas Roos Landvetter Idrottshall
2014-10-12 12:00 633101020 Lindås IBK P05 Vit - IF Marin Väst P05 13 - 8 Erik Tholén, Viktor Salomonsson Salming Arena
2014-10-12 15:30 633101015 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Lions 4 - 1 Andreas Nordh, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2014-10-12 16:00 633101021 Lindome IBK P05 Lila - IK Zenith P05 Blå 6 - 2 Daniel Gustafsson, Adam Zettergren Almåshallen B
2014-10-18 10:00 633101026 Eken IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Nora Woodrow, Sophie Apell Ekenskolan
2014-10-18 10:00 633101031 IBF Göteborg P05 - Lindome IBK P05 Lila 0 - 0 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Svingelns Sporthall
2014-10-19 09:00 633101033 IK Zenith P05 Blå - Kärra IBK P05 1 - 3 Amanda Borg, Emma Aspelin Björlanda Idrottshall
2014-10-19 11:00 633101027 FBC Lerum P05 Lions - Partille IBS Vit P05 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2014-10-19 11:00 633101032 IF Marin Väst P05 - Landvetter IBK 2 P05 2 - 18 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-10-19 13:30 633101028 Floda IBK P05 Röd - Mölndals IBF 1 P05 5 - 4 Oliver Eliasson, Robin Göransson Alléhallen
2014-11-08 09:00 633101038 Mölndals IBF 1 P05 - Eken IBK P05 6 - 0 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-11-08 12:00 633101034 Surte IS IBK P05 - Ale IBF P05 Blå 4 - 6 Jonas Rosen, Markus Söder Bohushallen
2014-11-09 09:00 633101044 IK Zenith P05 Blå - IF Marin Väst P05 Wille Karlsson, Tim Fjordsten Björlanda Idrottshall
2014-11-09 09:15 633101043 Kärra IBK P05 - IBF Göteborg P05 7 - 1 Joakim Ljungberg, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2014-11-09 11:00 633101040 Lindås IBK P05 Vit - Floda IBK P05 Röd 3 - 17 Filip Kullenberg, Lukas Einler-Larsson Salming Arena
2014-11-09 17:00 633101041 Lindome IBK P05 Lila - Guldhedens IK P05 20 - 3 Daniel Gustafsson, Kevin Börjesson Streteredsskolan
2014-11-15 10:00 633101046 Surte IS IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 3 - 8 Adnan Mehmedagic, Dennis Öberg Bohushallen
2014-11-15 10:00 633101050 Eken IBK P05 - Lindås IBK P05 Vit Nora Woodrow, Christina Karlsson Ekenskolan
2014-11-15 17:30 633101055 IBF Göteborg P05 - IF Marin Väst P05 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2014-11-16 09:30 633101045 Ale IBF P05 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 8 - 5 Thomas Johansson Älvängenhallen
2014-11-16 10:00 633101051 FBC Lerum P05 Lions - Lindome IBK P05 Lila Moa Svan, Sandra Hawerman Rydsbergshallen
2014-11-16 12:40 633101052 Floda IBK P05 Röd - Landvetter IBK 2 P05 7 - 4 Erik Wallén, Oliver Eliasson Alléhallen
2014-12-07 11:00 633101053 Guldhedens IK P05 - Kärra IBK P05 1 - 13 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Svingelns Sporthall
2014-11-29 12:00 633101058 Mölndals IBF 1 P05 - Surte IS IBK P05 6 - 0 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Katrinebergshallen
2014-11-30 09:00 633101063 Kärra IBK P05 - FBC Lerum P05 Lions 4 - 1 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2014-11-30 09:00 633101064 IK Zenith P05 Blå - Floda IBK P05 Röd 3 - 11 Wille Karlsson, Tim Fjordsten Björlanda Idrottshall
2014-11-30 09:00 633101065 IF Marin Väst P05 - Guldhedens IK P05 Fabian Thunberg, Fabian Thunberg Hall Of Flame
2014-11-30 10:00 633101062 Landvetter IBK 2 P05 - Eken IBK P05 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-11-30 10:30 633101056 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Ale IBF P05 Blå 4 - 7 Gustav Djerf, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2014-11-30 12:10 633101057 Partille IBS Vit P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 2 - 7 Mathias Undeland, Philip Blom Ugglumshallen
2014-12-06 09:20 633101067 Ale IBF P05 Blå - Partille IBS Vit P05 5 - 2 , Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-12-06 10:00 633101074 Eken IBK P05 - IK Zenith P05 Blå Mikael Ärlig, Lukas Axelsson Ekenskolan
2014-12-06 10:30 633101070 Surte IS IBK P05 - Lindås IBK P05 Vit 3 - 5 Oscar Lundberg, Lukas Lundqvist Blom Bohushallen
2014-12-06 14:00 633101075 FBC Lerum P05 Lions - IF Marin Väst P05 3 - 3 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2014-12-07 09:00 633101068 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Mölndals IBF 1 P05 1 - 3 Victoria Frisell, Alma Engman Wallenstamhallen
2014-12-07 10:40 633101076 Floda IBK P05 Röd - IBF Göteborg P05 11 - 2 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2014-12-20 10:00 633101081 Lindome IBK P05 Lila - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 7 - 3 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2014-12-20 13:10 633101078 Mölndals IBF 1 P05 - Ale IBF P05 Blå 4 - 1 Ola Nilowik, Ola Nilowik Ekenskolan
2014-12-21 10:00 633101088 Guldhedens IK P05 - Floda IBK P05 Röd 2 - 13 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2014-12-21 11:00 633101080 Lindås IBK P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 1 - 11 Martin Solaja, Martin Solaja Askims Sporthall
2014-12-21 11:00 633101086 IBF Göteborg P05 - Eken IBK P05 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-21 12:10 633101082 Landvetter IBK 2 P05 - Surte IS IBK P05 14 - 0 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-01-10 08:30 633101091 Partille IBS Vit P05 - Lindome IBK P05 Lila 6 - 3 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-01-10 09:00 633101090 Mölndals IBF 1 P05 - Lindås IBK P05 Vit 9 - 1 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-01-10 10:00 633101098 Eken IBK P05 - Guldhedens IK P05 4 - 2 Emmy Rylander, Michaela Holmström Ekenskolan
2015-01-10 11:00 633101094 Surte IS IBK P05 - IK Zenith P05 Blå 4 - 3 Jesper Wångblad, Dennis Öberg Bohushallen
2015-01-10 15:15 633101099 FBC Lerum P05 Lions - Floda IBK P05 Röd 0 - 5 Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-01-11 13:30 633101093 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Kärra IBK P05 3 - 4 Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-01-11 14:30 633101092 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Landvetter IBK 2 P05 Simon Hoffmann, Benjamin Borneklint Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 09:00 633101103 Kärra IBK P05 - Partille IBS Vit P05 2 - 2 Anton Henriksén, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2015-01-18 10:00 633101105 IF Marin Väst P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Fabian Thunberg Hall Of Flame
2015-01-18 11:00 633101104 IK Zenith P05 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 5 - 4 Wille Karlsson, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-01-18 11:00 633101106 IBF Göteborg P05 - Surte IS IBK P05 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2015-01-18 11:00 633101110 FBC Lerum P05 Lions - Eken IBK P05 6 - 2 Arvid Petersén, Kalle Lundgren Rydsbergshallen
2015-01-18 12:00 633101102 Landvetter IBK 2 P05 - Mölndals IBF 1 P05 7 - 4 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-01-18 12:10 633101100 Lindås IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Blå 3 - 17 Filip Kullenberg, Lukas Einler-Larsson Askims Sporthall
2015-01-31 10:00 633101114 Mölndals IBF 1 P05 - IK Zenith P05 Blå 8 - 2 Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten A-Hall
2015-01-31 10:00 633101115 Partille IBS Vit P05 - IF Marin Väst P05 11 - 0 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-02-01 08:50 633101112 Lindås IBK P05 Vit - Landvetter IBK 2 P05 2 - 10 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-02-08 10:00 633101116 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Viktor Frode, Adam Thyselius Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 11:00 633101118 Surte IS IBK P05 - Guldhedens IK P05 4 - 1 , Jesper Wångblad Bohushallen
2015-03-08 12:20 633101111 Ale IBF P05 Blå - Lindome IBK P05 Lila 2 - 2 , Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2015-02-22 10:00 633101123 Kärra IBK P05 - Lindome IBK P05 Lila 4 - 6 Cornelia Hedeberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2015-02-22 10:00 633101124 IK Zenith P05 Blå - Lindås IBK P05 Vit 4 - 6 William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-02-22 10:00 633101126 IBF Göteborg P05 - Mölndals IBF 1 P05 1 - 10 Aldin Hadziselmovic Torpahallen
2015-02-22 11:00 633101130 FBC Lerum P05 Lions - Surte IS IBK P05 2 - 6 Johanna Bistedt, Moa Svan Rydsbergshallen
2015-02-22 11:30 633101128 Guldhedens IK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2015-02-22 12:50 633101129 Floda IBK P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart 7 - 2 Erik Wallén, Erik Wallén Alléhallen
2015-02-22 13:00 633101122 Landvetter IBK 2 P05 - Ale IBF P05 Blå 11 - 3 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-02-28 09:00 633101139 Partille IBS Vit P05 - Floda IBK P05 Röd 2 - 4 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-02-28 11:00 633101138 Mölndals IBF 1 P05 - Guldhedens IK P05 13 - 1 Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten A-Hall
2015-03-01 09:00 633101134 Landvetter IBK 2 P05 - IK Zenith P05 Blå , Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-03-01 09:30 633101133 Ale IBF P05 Blå - Kärra IBK P05 2 - 2 , Patrik Jonasson Älvängenhallen
2015-03-01 10:00 633101135 Lindome IBK P05 Lila - IF Marin Väst P05 9 - 1 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-03-01 11:20 633101136 Lindås IBK P05 Vit - IBF Göteborg P05 6 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Lindåshallen
2015-03-01 14:30 633101140 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Lions Simon Hoffmann, Benjamin Borneklint Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 16:30 633101141 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Eken IBK P05 , Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-03-14 10:00 633101151 Eken IBK P05 - Partille IBS Vit P05 Mikael Ärlig Ekenskolan
2015-03-15 09:10 633101148 Guldhedens IK P05 - Lindås IBK P05 Vit , Janne Ranelöv Valhalla C-hall
2015-03-15 10:00 633101144 IK Zenith P05 Blå - Ale IBF P05 Blå 3 - 7 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-03-15 10:00 633101145 IF Marin Väst P05 - Kärra IBK P05 1 - 6 William Moorhead, Adam Tern Hall Of Flame
2015-03-15 12:00 633101146 IBF Göteborg P05 - Landvetter IBK 2 P05 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2015-03-15 14:00 633101150 FBC Lerum P05 Lions - Mölndals IBF 1 P05 0 - 8 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2015-03-21 10:30 633101155 Ale IBF P05 Blå - IF Marin Väst P05 13 - 4 Thomas Johansson Ale Kulturrum
2015-03-21 11:00 633101159 Lindome IBK P05 Lila - Floda IBK P05 Röd 1 - 6 Anna Sköldberg, Michaela Holmström Almåshallen B
2015-03-22 10:00 633101156 IK Zenith P05 Blå - IBF Göteborg P05 3 - 0 Arvid Laveno-Ling, Tim Fjordsten Björlanda Idrottshall
2015-03-22 10:00 633101160 Lindås IBK P05 Vit - FBC Lerum P05 Lions 2 - 4 Daniel Forsman, William Moorhead Salming Arena
2015-03-22 13:30 633101165 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Surte IS IBK P05 Hanna Ottosson, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2015-02-01 14:50 633101169 Floda IBK P05 Röd - Kärra IBK P05 5 - 2 Erik Wallén, Oliver Eliasson Alléhallen
2015-03-11 18:25 633101166 IBF Göteborg P05 - Ale IBF P05 Blå 3 - 14 Milan Siljegovic Torpahallen
2015-03-21 19:00 633101170 FBC Lerum P05 Lions - Landvetter IBK 2 P05 1 - 6 Kalle Lundgren, Filip Lakander Alléhallen
2015-03-26 18:20 633101171 Eken IBK P05 - Lindome IBK P05 Lila , Christina Karlsson Streteredsskolan
2015-03-26 18:30 633101168 Guldhedens IK P05 - IK Zenith P05 Blå Milan Siljegovic Valhalla B-hall
2015-03-28 14:45 633101175 Surte IS IBK P05 - Partille IBS Vit P05 Jesper Wångblad, Adnan Mehmedagic Bohushallen
2015-03-29 13:30 633101176 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart 9 - 5 Andreas Nordh, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
Pojkar -05 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-05 09:00 066004002 Bergums IF P05 - Frölunda IBK P05 15 - 4 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Bergumsskolan
2014-10-05 09:00 066004007 IBF Älvstranden P05 - Stenungsunds IBK P05 2 - 8 Morgan Ekberg, John Ekberg Lundbystrand 3
2014-10-05 09:00 066004008 IK Zenith p05 Grön - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 4 - 9 William Hilmersson, William Hilmersson Sjumilahallen
2014-10-05 09:30 066004006 IBF Göteborg P05 Rosa - Utbynäs SK P05 2 - 11 Clara Lindroth, Clara Lindroth Torpahallen
2014-10-05 09:30 066004009 Landvetter IBK 1 P05 - Partille IBS Svart P05 7 - 3 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-05 10:00 066004003 FBC Lerum P05 Panthers - IBF Backadalen P05 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2014-10-05 15:20 066004004 FBC Lerum p05 Tigers - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 1 - 13 , Felix Bark Peterson Hjällsnäshallen
2014-10-11 11:00 066004019 Partille IBS Svart P05 - IBF Älvstranden P05 10 - 4 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2014-10-11 11:15 066004015 Öckerö IBK P05 - FBC Lerum P05 Panthers 9 - 5 Hedenskolans Idrottshall
2014-10-12 09:00 066004014 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Bergums IF P05 8 - 4 Joel Laigar, Edvin Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 09:00 066004016 Utbynäs SK P05 - FBC Lerum p05 Tigers 7 - 4 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Pjäshallen
2014-10-12 10:00 066004021 Lindås IBK P05 Svart - Landvetter IBK 1 P05 0 - 17 Jonathan Pernheden, Alexander Henriksson Salming Arena
2014-10-12 11:00 066004012 Frölunda IBK P05 - Ale IBF P05 Grön 1 - 24 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-10-12 16:30 066004018 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - IBF Göteborg P05 Rosa 3 - 4 Marcus Lis-Olivebring, Hugo Fransson Kastellegårdshallen
2014-10-19 09:30 066004023 Ale IBF P05 Grön - IBF Backadalen P05 6 - 2 Markus Söder Älvängenhallen
2014-10-19 10:00 066004026 Bergums IF P05 - Utbynäs SK P05 7 - 2 Robin Petersson-Bark, Robin Petersson-Bark Bergumsskolan
2014-10-19 10:00 066004031 IBF Älvstranden P05 - Lindås IBK P05 Svart 5 - 11 David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2014-10-19 11:20 066004024 Frölunda IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 1 - 17 Martin Solaja, Martin Solaja Flatåsskolan
2014-10-19 13:00 066004027 FBC Lerum P05 Panthers - Stenungsunds IBK P05 5 - 5 Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-10-19 13:10 066004033 Landvetter IBK 1 P05 - Lindome IBK P05 grön 4 - 3 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-19 15:20 066004028 FBC Lerum p05 Tigers - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 6 - 11 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Hjällsnäshallen
2014-11-08 08:00 066004039 Partille IBS Svart P05 - FBC Lerum P05 Panthers 9 - 5 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2014-11-08 10:00 066004036 Utbynäs SK P05 - Frölunda IBK P05 10 - 3 Albin Klasson, Anton Sköld Pjäshallen
2014-11-08 10:15 066004035 Öckerö IBK P05 - IBF Backadalen P05 Mathias Nilsson, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2014-11-09 08:00 066004034 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Ale IBF P05 Grön Ellen Eriksson, Andréa Thuresson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 10:40 066004044 Landvetter IBK 1 P05 - IK Zenith p05 Grön 5 - 2 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2014-11-09 13:30 066004038 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Bergums IF P05 3 - 3 Gustav Palm, Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2014-11-09 18:00 066004043 Lindome IBK P05 grön - IBF Älvstranden P05 15 - 3 Kevin Börjesson, Daniel Gustafsson Streteredsskolan
2014-11-15 12:00 066004046 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Utbynäs SK P05 Joel Laigar, Edvin Karlsson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-16 10:20 066004047 IBF Backadalen P05 - Stenungsunds IBK P05 2 - 0 Elvira Begic, Emelie Ståhl Skälltorpsskolan
2014-11-16 10:30 066004045 Ale IBF P05 Grön - Öckerö IBK P05 11 - 6 , Thomas Johansson Älvängenhallen
2014-11-16 11:00 066004048 Frölunda IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 3 - 12 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2014-11-16 11:00 066004051 FBC Lerum P05 Panthers - Lindås IBK P05 Svart Sandra Hawerman, Moa Svan Rydsbergshallen
2014-11-16 11:00 066004055 IBF Älvstranden P05 - IK Zenith p05 Grön 9 - 7 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 1
2014-11-16 11:30 066004054 IBF Göteborg P05 Rosa - Landvetter IBK 1 P05 Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2014-11-29 11:00 066004063 Lindome IBK P05 grön - FBC Lerum P05 Panthers 8 - 1 Almåshallen B
2014-11-29 14:00 066004057 Stenungsunds IBK P05 - Öckerö IBK P05 6 - 4 Stenungsund Arena
2014-11-29 14:20 066004059 Partille IBS Svart P05 - IBF Backadalen P05 3 - 3 Philip Blom, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2014-11-30 09:00 066004064 Landvetter IBK 1 P05 - FBC Lerum p05 Tigers Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-11-30 09:00 066004066 IBF Älvstranden P05 - IBF Göteborg P05 Rosa 2 - 5 David Ganefalk, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2014-11-30 10:00 066004056 Utbynäs SK P05 - Ale IBF P05 Grön 3 - 8 Anton Sköld, Albin Klasson Pjäshallen
2014-11-30 13:00 066004058 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Victor Olsson, Adrian Mellbin Mimershus A-hallen
2014-12-06 10:15 066004069 Öckerö IBK P05 - Partille IBS Svart P05 Ross Howatson, Gustav Palm Hedenskolans Idrottshall
2014-12-06 10:20 066004067 Ale IBF P05 Grön - Stenungsunds IBK P05 4 - 0 , Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-12-07 09:50 066004075 FBC Lerum P05 Panthers - IK Zenith p05 Grön Joakim Svenrot, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2014-12-07 10:00 066004074 Bergums IF P05 - Landvetter IBK 1 P05 2 - 9 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Bergumsskolan
2014-12-07 10:30 066004076 FBC Lerum p05 Tigers - IBF Älvstranden P05 Daniel Algurén, Daniel Algurén Hjällsnäshallen
2014-12-07 15:50 066004071 IBF Backadalen P05 - Lindås IBK P05 Svart Ida Brynnel, Frida Nyberg Skälltorpsskolan
2014-12-07 17:00 066004068 Utbynäs SK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange 7 - 4 Anton Sköld, Anton Sköld Gamlestadshallen
2014-12-20 09:20 066004079 Partille IBS Svart P05 - Stenungsunds IBK P05 3 - 4 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Lexby Idrottshall
2014-12-21 10:00 066004081 Lindås IBK P05 Svart - Öckerö IBK P05 4 - 3 Martin Solaja, Martin Solaja Askims Sporthall
2014-12-21 10:00 066004086 IBF Älvstranden P05 - Bergums IF P05 3 - 7 Morgan Ekberg, David Ganefalk Lundbystrand 2
2014-12-21 11:10 066004084 Landvetter IBK 1 P05 - Frölunda IBK P05 16 - 1 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2014-12-21 12:00 066004087 IBF Göteborg P05 Rosa - FBC Lerum P05 Panthers Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-21 13:30 066004078 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Ale IBF P05 Grön 3 - 4 Johanna Andersson, Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2014-12-21 17:00 066004083 Lindome IBK P05 grön - IBF Backadalen P05 6 - 3 Viktoria Salmi, Linnea Wall Streteredsskolan
2015-01-10 10:15 066004093 Öckerö IBK P05 - Lindome IBK P05 grön 0 - 10 Ross Howatson, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-01-10 10:30 066004089 Ale IBF P05 Grön - Partille IBS Svart P05 1 - 3 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-01-10 15:00 066004091 Stenungsunds IBK P05 - Lindås IBK P05 Svart 1 - 6 Stenungsund Arena
2015-01-11 10:00 066004096 Frölunda IBK P05 - IBF Älvstranden P05 7 - 12 Hampus Björklund, Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-01-11 11:45 066004095 IBF Backadalen P05 - IK Zenith p05 Grön Skälltorpsskolan
2015-01-11 12:30 066004094 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Landvetter IBK 1 P05 Benjamin Borneklint, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 13:00 066004099 FBC Lerum P05 Panthers - FBC Lerum p05 Tigers Felix Bark Peterson, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2015-01-17 12:15 066004103 Lindome IBK P05 grön - Stenungsunds IBK P05 3 - 1 Jonatan Salmi, Ej offentliggjord Streteredsskolan
2015-01-18 09:00 066004105 IK Zenith p05 Grön - Öckerö IBK P05 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2015-01-18 10:00 066004106 IBF Älvstranden P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd 4 - 8 David Ganefalk Lundbystrand 3
2015-01-18 11:00 066004104 Landvetter IBK 1 P05 - Utbynäs SK P05 4 - 3 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-01-18 12:00 066004107 IBF Göteborg P05 Rosa - IBF Backadalen P05 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2015-01-18 12:00 066004110 FBC Lerum P05 Panthers - Bergums IF P05 2 - 12 , Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-01-18 13:10 066004101 Lindås IBK P05 Svart - Partille IBS Svart P05 2 - 6 Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Askims Sporthall
2015-01-31 09:00 066004113 Partille IBS Svart P05 - Lindome IBK P05 grön 3 - 9 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2015-01-31 10:15 066004117 Öckerö IBK P05 - IBF Göteborg P05 Rosa Gustav Palm, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 14:00 066004116 Utbynäs SK P05 - IBF Älvstranden P05 11 - 4 Albin Klasson, Anton Sköld Berghalla
2015-02-01 10:00 066004120 Frölunda IBK P05 - FBC Lerum P05 Panthers 6 - 9 Hampus Björklund Flatåsskolan
2015-02-01 11:00 066004119 IBF Backadalen P05 - FBC Lerum p05 Tigers Elsa Svedman, Jennifer Malmqvist Skälltorpsskolan
2015-02-01 15:30 066004114 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Landvetter IBK 1 P05 Hugo Fransson, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2015-02-01 16:30 066004115 Stenungsunds IBK P05 - IK Zenith p05 Grön 3 - 1 Stenungsund Arena
2015-03-08 11:20 066004111 Ale IBF P05 Grön - Lindås IBK P05 Svart 2 - 4 , Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2015-02-22 09:00 066004125 IK Zenith p05 Grön - Partille IBS Svart P05 William Hilmersson Björlanda Idrottshall
2015-02-22 09:00 066004126 IBF Älvstranden P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Simon Hitzeroth, John Ekberg Lundbystrand 3
2015-02-22 09:00 066004127 IBF Göteborg P05 Rosa - Stenungsunds IBK P05 0 - 3 , Aldin Hadziselmovic Torpahallen
2015-02-22 10:00 066004130 FBC Lerum P05 Panthers - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Sandra Hawerman, Johanna Bistedt Rydsbergshallen
2015-02-22 10:00 066004131 Bergums IF P05 - IBF Backadalen P05 6 - 7 Pelle Klevenås Kraft, Pontus Wikander Bergumsskolan
2015-02-22 13:20 066004123 Lindome IBK P05 grön - Lindås IBK P05 Svart 10 - 5 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2015-02-22 15:00 066004129 FBC Lerum p05 Tigers - Öckerö IBK P05 Filip Lakander, Kalle Lundgren Hjällsnäshallen
2015-02-28 10:00 066004137 Partille IBS Svart P05 - IBF Göteborg P05 Rosa 10 - 1 Jonathan Bodenmalm, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2015-03-01 10:00 066004140 Utbynäs SK P05 - FBC Lerum P05 Panthers 2 - 10 , Anton Sköld Gamlestadshallen
2015-03-01 10:30 066004133 Ale IBF P05 Grön - Lindome IBK P05 grön 4 - 2 , Patrik Jonasson Älvängenhallen
2015-03-01 10:30 066004135 Lindås IBK P05 Svart - IK Zenith p05 Grön 4 - 1 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-03-01 12:45 066004143 IBF Backadalen P05 - Frölunda IBK P05 Ej offentliggjord, Emina Begic Skälltorpsskolan
2015-03-01 16:30 066004139 Stenungsunds IBK P05 - FBC Lerum p05 Tigers 9 - 2 Stenungsund Arena
2015-03-07 11:00 066004141 Öckerö IBK P05 - Bergums IF P05 0 - 10 Mathias Nilsson, Carl Wiklander Hedenskolans Idrottshall
2015-03-15 09:00 066004145 IK Zenith p05 Grön - Lindome IBK P05 grön 2 - 6 Emil Blomgren, Andreas Jillgart Björlanda Idrottshall
2015-03-15 10:00 066004151 Bergums IF P05 - Stenungsunds IBK P05 3 - 5 Pelle Klevenås Kraft, Pontus Wikander Bergumsskolan
2015-03-15 10:00 066004153 Frölunda IBK P05 - Öckerö IBK P05 2 - 6 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2015-03-15 10:40 066004154 IBF Backadalen P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Elvira Begic, Emelie Ståhl Skälltorpsskolan
2015-03-15 13:00 066004147 IBF Göteborg P05 Rosa - Lindås IBK P05 Svart Filippa Risselborn, Clara Lindroth Torpahallen
2015-03-15 13:00 066004149 FBC Lerum p05 Tigers - Partille IBS Svart P05 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2015-03-15 13:25 066004144 Landvetter IBK 1 P05 - Ale IBF P05 Grön 6 - 12 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-03-15 15:00 066004150 FBC Lerum P05 Panthers - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen
2014-12-12 20:00 066004165 Öckerö IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd Erik Schloenzig, Fabian Österman Fun Zone Asics Arena
2015-03-21 09:30 066004155 Ale IBF P05 Grön - IK Zenith p05 Grön 5 - 4 Thomas Johansson Ale Kulturrum
2015-03-21 10:00 066004157 Lindome IBK P05 grön - IBF Göteborg P05 Rosa 6 - 3 Michaela Holmström, Anna Sköldberg Almåshallen B
2015-03-21 10:00 066004161 Partille IBS Svart P05 - Bergums IF P05 9 - 3 Ludvig Snöwall, Linus Nilsson Vallhamra Sportcenter
2015-03-21 10:20 066004163 Stenungsunds IBK P05 - Frölunda IBK P05 Stenungsund Arena
2015-03-21 13:00 066004164 Utbynäs SK P05 - IBF Backadalen P05 5 - 6 Anton Sköld, Albin Klasson Berghalla
2015-03-22 10:00 066004156 Landvetter IBK 1 P05 - IBF Älvstranden P05 15 - 1 Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2015-03-22 12:00 066004159 Lindås IBK P05 Svart - FBC Lerum p05 Tigers 13 - 3 Daniel Forsman, William Moorhead Salming Arena
2015-03-14 12:00 066004167 IBF Göteborg P05 Rosa - IK Zenith p05 Grön , Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2015-03-20 18:30 066004175 Pixbo Wallenstam IBK P05 Röd - Stenungsunds IBK P05 Janne Ranelöv Redfoxhallen
2015-03-28 11:00 066004176 Öckerö IBK P05 - Utbynäs SK P05 2 - 12 Carl Wiklander, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-03-29 10:00 066004171 Bergums IF P05 - Lindås IBK P05 Svart 2 - 3 Pontus Wikander, Pelle Klevenås Kraft Bergumsskolan
2015-03-29 11:00 066004166 IBF Älvstranden P05 - Ale IBF P05 Grön 3 - 22 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2015-03-30 18:50 066004174 IBF Backadalen P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Etta Röstlund, Emina Begic Backatorpsskolan
2015-04-12 12:30 066004169 FBC Lerum p05 Tigers - Lindome IBK P05 grön Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Hjällsnäshallen
2015-04-12 15:00 066004173 Frölunda IBK P05 - Partille IBS Svart P05 Janne Ranelöv Öjersjö Idrottshall
Pojkar Vår 1 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-24 12:00 066001001 Lindås IBK P06 Blå - Floda IBK P06 , Isak Larsson Askims Sporthall
2015-01-25 08:00 066001002 IK Zenith P06 Vit - IBF Backadalen P06 3 - 4 Arvid Laveno-Ling, Tim Fjordsten Björlanda Idrottshall
2015-01-25 11:45 066001003 Landvetter IBK P06 - IBF Göteborg P06 Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-02-01 08:50 066001005 IBF Göteborg P06 - Floda IBK P06 David Ganefalk Torpahallen
2015-02-01 09:00 066001004 IBF Backadalen P06 - Lindås IBK P06 Blå 5 - 3 Ida Hjern, Ida Brynnel Skälltorpsskolan
2015-02-01 09:45 066001006 Landvetter IBK P06 - IK Zenith P06 Vit Javed Khan Landvetter Idrottshall
2015-02-22 08:30 066001007 Lindås IBK P06 Blå - IBF Göteborg P06 3 - 9 Filip Kullenberg, Lukas Einler-Larsson Salming Arena
2015-02-22 11:50 066001009 Floda IBK P06 - IK Zenith P06 Vit Erik Wallén, Erik Wallén Alléhallen
2015-02-22 16:30 066001008 IBF Backadalen P06 - Landvetter IBK P06 3 - 6 Ida Hjern, Elsa Svedman Lundbystrand 3
2015-03-08 09:00 066001010 Landvetter IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå Linnea Storm, Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2015-03-08 10:00 066001011 IK Zenith P06 Vit - IBF Göteborg P06 7 - 7 Tim Fjordsten, Wille Karlsson Björlanda Idrottshall
2015-03-08 13:00 066001012 Floda IBK P06 - IBF Backadalen P06 Robin Göransson Alléhallen
2015-03-15 08:15 066001014 Landvetter IBK P06 - Floda IBK P06 , Emil Nilsson Landvetter Idrottshall
2015-03-15 08:40 066001013 Lindås IBK P06 Blå - IK Zenith P06 Vit Martin Solaja, Martin Solaja Salming Arena
2015-03-15 08:50 066001015 IBF Göteborg P06 - IBF Backadalen P06 6 - 2 , Adnan Mehmedagic Torpahallen
Pojkar Vår 2 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-24 13:00 066003001 Lindås IBK P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd , Isak Larsson Askims Sporthall
2015-01-25 09:00 066003002 IK Zenith P06 Blå - Marstrands IBK P06 11 - 1 Tim Fjordsten, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-02-01 16:00 066003003 Marstrands IBK P06 - Lindås IBK P06 Grön Philip Elofsson, Gilbert Jochens Munkegärdehallen
2015-02-01 19:15 066003004 IK Zenith P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd Simon Hitzeroth, John Ekberg Redfoxhallen
2015-02-22 09:30 066003005 Lindås IBK P06 Grön - IK Zenith P06 Blå Lukas Einler-Larsson, Filip Kullenberg Salming Arena
2015-02-22 13:00 066003006 Marstrands IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd Amanda Hansson, Sandra Pedersen Munkegärdehallen
2015-02-28 13:00 066003007 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - Lindås IBK P06 Grön Alma Engman, Victoria Frisell Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 13:00 066003008 Marstrands IBK P06 - IK Zenith P06 Blå , Adnan Mehmedagic Munkegärdehallen
2015-03-08 09:00 066003009 Lindås IBK P06 Grön - Marstrands IBK P06 5 - 3 Daniel Forsman, William Moorhead Salming Arena
2015-03-08 13:10 066003010 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - IK Zenith P06 Blå Viktor Frode, Adam Thyselius Mölnlycke Idrottshall
2015-03-14 16:30 066003012 Pixbo Wallenstam IBK P06 Röd - Marstrands IBK P06 Joel Laigar, Niclas Altbrink Wallenstamhallen
2015-03-14 18:00 066003011 IK Zenith P06 Blå - Lindås IBK P06 Grön 7 - 1 Wille Karlsson, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
Pojkar Vår 3 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-24 12:30 066005001 Utbynäs SK P06 - Myggenäs IBK P06 , Janne Ranelöv Berghalla
2015-02-22 11:00 066005002 IF Marin Väst P06 Vit - Öckerö IBK P06 Vit Milan Siljegovic Hall Of Flame
2015-01-31 12:20 066005003 Öckerö IBK P06 Vit - Utbynäs SK P06 Gustav Palm, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-02-01 10:00 066005004 IF Marin Väst P06 Vit - Myggenäs IBK P06 , Fabian Thunberg Hall Of Flame
2015-02-21 11:00 066005006 Öckerö IBK P06 Vit - Myggenäs IBK P06 Mathias Nilsson, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-02-21 12:30 066005005 Utbynäs SK P06 - IF Marin Väst P06 Vit , Janne Ranelöv Berghalla
2015-02-28 11:45 066005007 Myggenäs IBK P06 - Utbynäs SK P06 Häggvallsskolan
2015-03-01 09:30 066005008 Öckerö IBK P06 Vit - IF Marin Väst P06 Vit Gustav Palm, Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-03-14 11:45 066005010 Myggenäs IBK P06 - IF Marin Väst P06 Vit Häggvallsskolan
2015-03-29 12:00 066005009 Utbynäs SK P06 - Öckerö IBK P06 Vit , Anton Sköld Pjäshallen
2015-03-15 11:00 066005011 IF Marin Väst P06 Vit - Utbynäs SK P06 William Moorhead, Adam Tern Hall Of Flame
2015-03-15 13:00 066005012 Myggenäs IBK P06 - Öckerö IBK P06 Vit Häggvallsskolan
Pojkar Vår 4 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-25 10:00 066006001 IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR - Hisingskärra IBK P06 Hall Of Flame
2015-02-01 10:00 066006002 Öckerö IBK P06 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P06 Zacarias Freijd, Gustav Palm Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 13:25 066006004 Öckerö IBK P06 Blå - Hisingskärra IBK P06 Gustav Palm, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-03-22 14:30 066006003 Sportlife Kungälvs IBK P06 - IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR Kastellegårdshallen
066006005 IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR - Öckerö IBK P06 Blå Hall Of Flame
2015-02-22 14:30 066006006 Sportlife Kungälvs IBK P06 - Hisingskärra IBK P06 Philip Elofsson, Max Fransson Kastellegårdshallen
2015-03-01 09:00 066006007 Hisingskärra IBK P06 - IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR Kärra Sporthall
2015-03-01 14:30 066006008 Sportlife Kungälvs IBK P06 - Öckerö IBK P06 Blå , Sandra Pedersen Kastellegårdshallen
2015-03-08 09:00 066006009 IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR - Sportlife Kungälvs IBK P06 Hall Of Flame
2015-03-08 10:00 066006010 Hisingskärra IBK P06 - Öckerö IBK P06 Blå Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2015-03-14 10:15 066006011 Öckerö IBK P06 Blå - IF Marin Väst P06 Orange UTGÅR Hedenskolans Idrottshall
2015-03-15 15:40 066006012 Hisingskärra IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 , Janne Ranelöv Kärra Sporthall
Pojkar Vår 5 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-24 10:20 066007002 Ale IBF P06 blå - Kärra IBK P06 Markus Söder, Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2015-01-25 10:00 066007001 IK Zenith P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart 6 - 2 Tim Fjordsten, Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2015-01-31 13:20 066007004 Ale IBF P06 blå - Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart , Tobias Fri Älvängenhallen
2015-02-01 09:15 066007003 Kärra IBK P06 - IK Zenith P06 Grön 2 - 4 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-02-22 09:00 066007006 Kärra IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-02-22 13:00 066007005 IK Zenith P06 Grön - Ale IBF P06 blå 3 - 4 André Schoultz, Carl Kajsjö Björlanda Idrottshall
2015-03-01 10:00 066007008 Kärra IBK P06 - Ale IBF P06 blå 3 - 10 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-03-01 12:30 066007007 Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Grön Emma Pettersson, Wilma Öljemark Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 09:00 066007009 IK Zenith P06 Grön - Kärra IBK P06 5 - 1 Wille Karlsson, Tim Fjordsten Björlanda Idrottshall
2015-03-08 12:10 066007010 Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart - Ale IBF P06 blå Viktor Frode, Adam Thyselius Mölnlycke Idrottshall
2015-03-14 10:20 066007011 Ale IBF P06 blå - IK Zenith P06 Grön , Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2015-03-14 15:30 066007012 Pixbo Wallenstam IBK P06 Svart - Kärra IBK P06 Niclas Altbrink, Joel Laigar Wallenstamhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis