Blånivå Flick Vår 20 (2014/15)

Gruppspel
Flickor -03
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 09:00 641201007 Eken IBK F03 - Lindås IBK F03 Blå 0 - 10 Emmy Rylander, Christina Karlsson Ekenskolan
2014-10-11 09:30 641201001 Ale IBF F03 Grön - IBK Göteborg F03 4 - 2 Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Ale Kulturrum
2014-10-12 10:00 641201004 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - Ale IBF F03 Blå 2 - 1 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Wallenstamhallen
2014-10-12 12:00 641201002 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - Landvetter IBK F03 0 - 2 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2014-10-12 12:10 641201005 Lindås IBK F03 - FBC Lerum F03 0 - 4 Isak Larsson, Isak Larsson Askims Sporthall
2014-10-12 12:30 641201006 Skår IBK F03 - IK Zenith F03 0 - 3 Ida Lagholm Skepplanda Idrottshall
2014-10-18 10:00 641201009 Partille IBS F03 Utgår - IBK Göteborg F03 Philip Blom, Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2014-10-18 12:00 641201014 Eken IBK F03 - Skår IBK F03 3 - 0 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Ekenskolan
2014-10-19 09:00 641201008 Landvetter IBK F03 - Ale IBF F03 Grön 3 - 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-10-19 13:20 641201013 Lindås IBK F03 Blå - Lindås IBK F03 4 - 2 Anna Olsson, Anna Olsson Askims Sporthall
2014-10-19 15:20 641201010 Ale IBF F03 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 1 - 1 Adnan Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Bohushallen
2014-10-19 16:00 641201012 IK Zenith F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit 0 - 1 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2014-11-08 08:00 641201018 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - IK Zenith F03 3 - 1 Anton Björsander, Niklas Krafft Wallenstamhallen
2014-11-08 10:20 641201015 Ale IBF F03 Grön - Partille IBS F03 Utgår Ale Kulturrum
2014-11-08 13:45 641201021 Lindås IBK F03 - Skår IBK F03 11 - 0 Oscar Dahlström, William Moorhead Askims Sporthall
2014-11-08 17:00 641201017 IBK Göteborg F03 - FBC Lerum F03 1 - 4 David Ganefalk, David Ganefalk Torpahallen
2014-11-09 08:30 641201016 Landvetter IBK F03 - Ale IBF F03 Blå 0 - 0 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2014-11-09 12:00 641201020 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - Eken IBK F03 2 - 2 Simon Hoffmann, Viktor Frode Mölnlycke Idrottshall
2014-11-15 14:00 641201026 Eken IBK F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 0 - 5 Lukas Axelsson, Linus Holm Ekenskolan
2014-11-16 10:00 641201024 IK Zenith F03 - Landvetter IBK F03 1 - 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2014-11-16 10:00 641201028 Lindås IBK F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit 0 - 1 Alfred Stranne, Filip Carlsson Salming Arena
2014-11-16 12:10 641201025 Lindås IBK F03 Blå - IBK Göteborg F03 2 - 3 Alfred Stranne, Filip Carlsson Askims Sporthall
2014-11-16 16:20 641201022 Ale IBF F03 Blå - Ale IBF F03 Grön 2 - 5 Tobias Fri Bohushallen
2014-11-16 18:30 641201023 FBC Lerum F03 - Partille IBS F03 Utgår Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
641201031 Partille IBS F03 Utgår - Lindås IBK F03 Blå Lexby Idrottshall
2014-11-30 08:00 641201032 Landvetter IBK F03 - Eken IBK F03 5 - 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-11-30 09:00 641201033 IBK Göteborg F03 - Skår IBK F03 6 - 0 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-11-30 10:00 641201034 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - Lindås IBK F03 4 - 1 Anton Björsander, Hampus Zimmerblad Wallenstamhallen
2014-11-30 11:20 641201030 Ale IBF F03 Blå - IK Zenith F03 1 - 0 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-11-30 12:20 641201029 Ale IBF F03 Grön - FBC Lerum F03 1 - 2 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-12-06 09:00 641201038 Eken IBK F03 - Ale IBF F03 Blå 0 - 7 Lukas Axelsson, Mikael Ärlig Ekenskolan
2014-12-07 09:30 641201037 Lindås IBK F03 Blå - FBC Lerum F03 0 - 6 Martin Solaja, Martin Solaja Salming Arena
2014-12-07 11:40 641201040 Lindås IBK F03 - Landvetter IBK F03 2 - 3 Martin Solaja, Martin Solaja Salming Arena
2014-12-07 12:00 641201041 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - IBK Göteborg F03 4 - 1 Frida Rogbring, Emma Altbrink Wallenstamhallen
2014-12-07 14:00 641201039 Skår IBK F03 - Partille IBS F03 Utgår Skepplanda Idrottshall
2014-12-11 17:00 641201036 IK Zenith F03 - Ale IBF F03 Grön 2 - 2 Carl Kajsjö, André Schoultz Fun Zone Asics Arena
2014-12-20 00:00 641201047 Partille IBS F03 Utgår - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit Philip Blom, Philip Blom Lexby Idrottshall
2014-12-20 17:20 641201049 IBK Göteborg F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 0 - 12 David Ganefalk, David Ganefalk Torpahallen
2014-12-21 12:00 641201044 IK Zenith F03 - Eken IBK F03 3 - 1 Carl Kajsjö, André Schoultz Björlanda Idrottshall
2014-12-21 12:00 641201045 FBC Lerum F03 - Skår IBK F03 7 - 2 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Rydsbergshallen
2014-12-21 13:50 641201043 Ale IBF F03 Grön - Lindås IBK F03 Blå 8 - 4 Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Ale Kulturrum
2014-12-21 14:50 641201046 Ale IBF F03 Blå - Lindås IBK F03 7 - 3 Fredrik Lahtela, Robin Bodefjord Ale Kulturrum
2015-01-17 11:00 641201050 Eken IBK F03 - Ale IBF F03 Grön 0 - 2 Christina Karlsson Ekenskolan
2015-01-17 13:30 641201052 Lindås IBK F03 - IK Zenith F03 1 - 1 Isak Larsson Askims Sporthall
2015-01-18 11:00 641201053 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - FBC Lerum F03 1 - 0 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 15:30 641201055 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - Partille IBS F03 Utgår Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 17:00 641201051 Skår IBK F03 - Lindås IBK F03 Blå 0 - 12 Adnan Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2015-01-24 11:00 641201056 IBK Göteborg F03 - Landvetter IBK F03 3 - 1 Svingelns Sporthall
2015-01-24 10:00 641201059 Lindås IBK F03 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit 0 - 1 Isak Larsson Salming Arena
2015-01-31 641201063 Partille IBS F03 Utgår - Landvetter IBK F03 Lexby Idrottshall
2015-01-31 11:20 641201062 Ale IBF F03 Blå - IBK Göteborg F03 2 - 0 Tobias Fri Älvängenhallen
2015-01-31 12:20 641201057 Ale IBF F03 Grön - Skår IBK F03 10 - 1 Tobias Fri Älvängenhallen
2015-02-01 13:00 641201061 FBC Lerum F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 3 - 0 Daniel Algurén Rydsbergshallen
2015-03-07 13:00 641201058 Eken IBK F03 - Lindås IBK F03 1 - 6 Adam Zettergren, Tobias Andrén Ekenskolan
2015-02-21 641201070 Partille IBS F03 Utgår - Ale IBF F03 Blå Vallhamra Sportcenter
2015-02-22 08:00 641201069 Landvetter IBK F03 - FBC Lerum F03 3 - 0 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-02-22 09:20 641201067 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - Lindås IBK F03 Blå 3 - 2 Emma Altbrink, Ellen Eriksson Mölnlycke Idrottshall
2015-02-22 11:30 641201065 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - Skår IBK F03 17 - 3 Emma Altbrink, Ellen Eriksson Mölnlycke Idrottshall
2015-02-22 12:10 641201064 Lindås IBK F03 - Ale IBF F03 Grön 5 - 1 Martin Solaja Askims Sporthall
2015-02-22 17:00 641201068 IBK Göteborg F03 - IK Zenith F03 1 - 0 Milan Siljegovic Torpahallen
641201076 IK Zenith F03 - Partille IBS F03 Utgår Björlanda Idrottshall
2015-02-28 09:00 641201074 Eken IBK F03 - IBK Göteborg F03 3 - 2 Christina Karlsson Ekenskolan
2015-02-28 16:15 641201077 FBC Lerum F03 - Ale IBF F03 Blå 2 - 0 Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2015-03-01 12:20 641201071 Ale IBF F03 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit 2 - 4 Tobias Fri Bohushallen
2015-03-01 12:30 641201075 Lindås IBK F03 Blå - Landvetter IBK F03 0 - 3 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-03-01 14:00 641201073 Skår IBK F03 - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 0 - 10 Jesper Wångblad, Jesper Wångblad Skepplanda Idrottshall
2015-03-14 641201082 Partille IBS F03 Utgår - Eken IBK F03 Vallhamra Sportcenter
2015-03-14 09:20 641201083 Ale IBF F03 Blå - Lindås IBK F03 Blå 1 - 1 Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2015-03-14 14:00 641201080 IBK Göteborg F03 - Lindås IBK F03 1 - 4 David Ganefalk Torpahallen
2015-03-14 14:30 641201079 Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit 1 - 2 Niclas Altbrink, Joel Laigar Wallenstamhallen
2015-03-15 08:50 641201084 FBC Lerum F03 - IK Zenith F03 2 - 0 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-03-15 11:25 641201081 Landvetter IBK F03 - Skår IBK F03 6 - 1 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-03-20 18:00 641201089 Skår IBK F03 - Ale IBF F03 Blå 1 - 4 Narcis Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2015-03-21 09:00 641201090 Eken IBK F03 - FBC Lerum F03 Mikael Ärlig Ekenskolan
2015-03-22 13:00 641201088 Lindås IBK F03 - Partille IBS F03 Utgår Salming Arena
2015-03-22 13:20 641201085 Ale IBF F03 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F03 Svart 2 - 1 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-03-22 14:30 641201087 Pixbo Wallenstam IBK F03 Vit - Landvetter IBK F03 0 - 4 , Hampus Zimmerblad Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 15:00 641201091 Lindås IBK F03 Blå - IK Zenith F03 4 - 1 Jonathan Pernheden, Alexander Henriksson Salming Arena
Flickor -04
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-04 10:20 642201007 Ale IBF F04 - Lindome IBK F04 Lila 5 - 2 Patrik Jonasson, Fredrik Lahtela Ale Kulturrum
2014-10-05 13:00 642201006 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Partille IBS F04 0 - 5 Johanna Andersson, Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2014-10-05 13:00 642201008 FBC Lerum F04 - Lindome IBK F04 Grön 6 - 2 Erik Ström, Axel Andersson Rydsbergshallen
2014-10-05 14:00 642201005 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Marstrands IBK F04 6 - 0 Simon Hoffmann, Adam Thyselius Wallenstamhallen
2014-10-05 15:10 642201003 Lindås IBK F04 - Skår IBK F04 2 - 4 Daniel Forsman, Alfred Stranne Askims Sporthall
2014-10-05 16:00 642201009 Hindås IBK F04 - IBF Backadalen F04 15 - 4 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-12-19 18:00 642201002 Landvetter IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 2 - 1 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Landvetter Idrottshall
2014-10-11 09:00 642201015 Lindome IBK F04 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart 6 - 5 Viktoria Salmi, Ej offentliggjord Almåshallen B
2014-10-11 10:00 642201014 Partille IBS F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 0 - 4 Linus Nilsson, Ludvig Snöwall Vallhamra Sportcenter
2014-10-11 10:00 642201016 Lindome IBK F04 Grön - Sportlife Kungälvs IBK F04 4 - 1 Viktoria Salmi, Adam Zettergren Almåshallen B
2014-10-12 11:00 642201018 Hindås IBK F04 - FBC Lerum F04 1 - 10 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-10-12 11:50 642201010 Floda IBK F04 Tigers - IBK Göteborg F04 UTGÅR 8 - 0 Robin Göransson, Erik Wallén Alléhallen
2014-10-12 12:30 642201017 IBF Backadalen F04 - Ale IBF F04 0 - 10 Ida Brynnel, Ida Hjern Skälltorpsskolan
2014-10-12 16:00 642201013 Marstrands IBK F04 - Lindås IBK F04 4 - 4 Markus Söder, Jonas Rosen Munkegärdehallen
2014-10-17 17:30 642201023 Lindås IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 2 - 8 Martin Solaja, Martin Solaja Askims Sporthall
2014-10-19 11:00 642201025 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - IBF Backadalen F04 15 - 0 Anton Björsander, Niklas Krafft Wallenstamhallen
2014-10-19 12:10 642201022 Landvetter IBK F04 - Partille IBS F04 5 - 1 Daniel Nygren, Daniel Nygren Landvetter Idrottshall
2014-10-19 12:30 642201026 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Hindås IBK F04 3 - 0 Hanna Ottosson, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2014-10-19 13:00 642201024 Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd - Lindome IBK F04 Grön 6 - 0 Hampus Zimmerblad, Oscar Lindström Wallenstamhallen
2014-10-19 14:20 642201027 Ale IBF F04 - FBC Lerum F04 3 - 4 Robin Bodefjord, Robin Bodefjord Bohushallen
2014-10-25 09:30 642201019 IBK Göteborg F04 UTGÅR - Skår IBK F04 1 - 7 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Svingelns Sporthall
2014-11-08 09:00 642201030 Partille IBS F04 - Floda IBK F04 Tigers 6 - 1 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2014-11-08 09:20 642201036 Ale IBF F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04 2 - 2 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-11-09 10:00 642201034 Hindås IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 2 - 9 Rikard Mott, Rikard Mott Hindås Idrottshall
2014-11-09 12:15 642201032 Lindome IBK F04 Grön - Landvetter IBK F04 1 - 8 Anna Sköldberg, Michaela Holmström Skånhällaskolan
2014-11-09 14:00 642201029 Marstrands IBK F04 - Skår IBK F04 2 - 2 Dennis Öberg, Oscar Lundberg Munkegärdehallen
2014-11-09 14:10 642201035 FBC Lerum F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart 0 - 7 Erik Kovacs, Rasmus Vikberg Hjällsnäshallen
2014-11-09 14:40 642201033 IBF Backadalen F04 - Lindås IBK F04 0 - 15 Linnea Hauska, Annie Augustsson Skälltorpsskolan
2014-11-15 11:00 642201044 Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd - Ale IBF F04 4 - 1 Edvin Karlsson, Joel Laigar Mölnlycke Idrottshall
2014-11-15 13:00 642201045 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Sportlife Kungälvs IBK F04 5 - 1 Edvin Karlsson, Joel Laigar Mölnlycke Idrottshall
2014-11-15 16:30 642201037 IBK Göteborg F04 UTGÅR - Marstrands IBK F04 0 - 6 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-11-16 09:00 642201043 Lindås IBK F04 - FBC Lerum F04 5 - 6 Alfred Stranne, Filip Carlsson Salming Arena
2014-11-16 10:40 642201040 Floda IBK F04 Tigers - Lindome IBK F04 Grön 4 - 5 Robin Göransson Alléhallen
2014-11-16 16:00 642201042 Landvetter IBK F04 - Hindås IBK F04 6 - 0 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-11-23 15:00 642201039 Skår IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 0 - 5 Ej offentliggjord Skepplanda Idrottshall
2014-11-29 10:00 642201047 Lindome IBK F04 Lila - Marstrands IBK F04 4 - 0 Almåshallen B
2014-11-29 13:20 642201046 Partille IBS F04 - IBK Göteborg F04 UTGÅR 8 - 1 Philip Blom, Philip Blom Öjersjö Idrottshall
2014-11-30 12:00 642201054 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 1 - 1 Hampus Zimmerblad, Anton Björsander Wallenstamhallen
2014-11-30 12:40 642201053 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Lindås IBK F04 2 - 2 Andreas Nordh, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2014-11-30 13:20 642201052 Ale IBF F04 - Landvetter IBK F04 2 - 4 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2014-11-30 13:30 642201049 IBF Backadalen F04 - Skår IBK F04 0 - 4 Patric Ekdahl, Oscar Skogsberg Skälltorpsskolan
2014-11-30 15:00 642201050 Hindås IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers Ella Kellnor, Linnea Storm Hindås Idrottshall
2014-12-06 08:20 642201056 Partille IBS F04 - Lindome IBK F04 Grön 3 - 0 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Lexby Idrottshall
2014-12-06 12:30 642201063 Lindås IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 0 - 9 Adam Tern, Daniel Forsman Askims Sporthall
2014-12-07 09:00 642201055 IBK Göteborg F04 UTGÅR - Lindome IBK F04 Lila 1 - 6 Clara Lindroth, Filippa Risselborn Torpahallen
2014-12-07 09:00 642201062 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart 0 - 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-12-07 13:00 642201057 Marstrands IBK F04 - IBF Backadalen F04 9 - 1 Markus Söder, Jonas Rosen Munkegärdehallen
2014-12-07 13:40 642201060 Floda IBK F04 Tigers - Ale IBF F04 3 - 0 Robin Göransson Alléhallen
2014-12-13 12:30 642201059 Skår IBK F04 - FBC Lerum F04 0 - 4 Gustav Jögi, Linus Holm Fun Zone Asics Arena
2014-12-13 13:30 642201064 Lindome IBK F04 Grön - IBK Göteborg F04 UTGÅR 10 - 0 Gustav Jögi, Daniel Gustafsson Fun Zone Asics Arena
2014-12-19 18:00 642201069 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Skår IBK F04 3 - 0 Besim Mehmedagic, Besim Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2014-12-21 09:00 642201065 IBF Backadalen F04 - Lindome IBK F04 Lila 0 - 14 Linnea Hauska, Annie Augustsson Lundbystrand 4
2014-12-21 10:00 642201066 Hindås IBK F04 - Partille IBS F04 3 - 4 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2014-12-21 10:00 642201067 FBC Lerum F04 - Marstrands IBK F04 2 - 1 Johanna Bistedt, Moa Svan Rydsbergshallen
2014-12-21 13:00 642201072 Lindås IBK F04 - Landvetter IBK F04 0 - 7 Adam Tern, Daniel Forsman Askims Sporthall
2014-12-21 13:30 642201070 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Floda IBK F04 Tigers 3 - 0 Simon Hoffmann, Benjamin Borneklint Mölnlycke Idrottshall
2015-01-10 09:50 642201076 Partille IBS F04 - Ale IBF F04 12 - 0 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-01-11 10:00 642201074 Lindome IBK F04 Grön - Hindås IBK F04 2 - 1 Gustav Jögi, Oliver Rékard Streteredsskolan
2015-01-11 11:00 642201073 IBK Göteborg F04 UTGÅR - IBF Backadalen F04 1 - 4 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Torpahallen
2015-01-11 11:00 642201075 Lindome IBK F04 Lila - FBC Lerum F04 1 - 4 Gustav Jögi, Oliver Rékard Streteredsskolan
2015-01-11 12:50 642201080 Floda IBK F04 Tigers - Lindås IBK F04 3 - 8 Erik Wallén, Oliver Eliasson Alléhallen
2015-01-11 14:00 642201077 Marstrands IBK F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04 2 - 0 Rasmus Hagman, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2015-01-11 15:00 642201079 Skår IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 0 - 8 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2015-01-17 10:30 642201084 Ale IBF F04 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 3 Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2015-01-18 09:00 642201083 FBC Lerum F04 - IBF Backadalen F04 8 - 1 Kalle Lundgren, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2015-01-18 10:00 642201089 Landvetter IBK F04 - Skår IBK F04 8 - 2 Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2015-01-18 11:15 642201082 Hindås IBK F04 - IBK Göteborg F04 UTGÅR Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2015-01-18 13:30 642201085 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 0 - 8 Amanda Hansson, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-01-18 13:30 642201087 Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd - Marstrands IBK F04 2 - 2 Edvin Karlsson, Thomas Roos Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 14:00 642201086 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Partille IBS F04 5 - 2 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Wallenstamhallen
2015-01-24 14:15 642201096 Partille IBS F04 - Lindås IBK F04 5 - 5 Janne Ranelöv Partillebohallen
2015-02-01 10:00 642201091 IBK Göteborg F04 UTGÅR - FBC Lerum F04 David Ganefalk Torpahallen
2015-02-01 10:00 642201092 Hindås IBK F04 - Ale IBF F04 2 - 5 Ella Kellnor, Linnea Storm Hindås Idrottshall
2015-02-01 10:00 642201093 IBF Backadalen F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04 1 - 0 Ida Brynnel, Ida Hjern Skälltorpsskolan
2015-02-01 11:00 642201095 Lindome IBK F04 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 0 - 3 Linus Holm, Daniel Gustafsson Streteredsskolan
2015-02-01 12:00 642201094 Lindome IBK F04 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart 1 - 5 Linus Holm, Daniel Gustafsson Streteredsskolan
2015-02-01 13:00 642201097 Marstrands IBK F04 - Landvetter IBK F04 0 - 4 Gilbert Jochens, Max Fransson Munkegärdehallen
2015-02-01 14:00 642201099 Skår IBK F04 - Floda IBK F04 Tigers 2 - 3 Jesper Wångblad, Jesper Wångblad Skepplanda Idrottshall
2015-02-20 17:30 642201104 Lindås IBK F04 - Lindome IBK F04 Grön 0 - 4 Tomas Levin Askims Sporthall
2015-02-21 09:20 642201100 Ale IBF F04 - IBK Göteborg F04 UTGÅR Ale Kulturrum
2015-02-22 11:00 642201105 Landvetter IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 1 - 0 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-02-22 12:30 642201101 Sportlife Kungälvs IBK F04 - FBC Lerum F04 1 - 0 Gilbert Jochens, Max Fransson Kastellegårdshallen
2015-02-22 13:30 642201102 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Hindås IBK F04 13 - 1 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2015-02-22 13:50 642201107 Floda IBK F04 Tigers - Marstrands IBK F04 1 - 1 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-02-22 15:30 642201103 Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd - IBF Backadalen F04 3 - 1 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2015-02-28 15:15 642201111 FBC Lerum F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 1 - 5 Rasmus Vikberg, Erik Kovacs Rydsbergshallen
2015-03-01 10:00 642201109 IBK Göteborg F04 UTGÅR - Sportlife Kungälvs IBK F04 Torpahallen
2015-03-01 11:00 642201115 Lindome IBK F04 Lila - Floda IBK F04 Tigers 6 - 1 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Almåshallen B
2015-03-01 11:10 642201116 Partille IBS F04 - Skår IBK F04 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-03-01 11:30 642201112 Hindås IBK F04 - Lindås IBK F04 3 - 9 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2015-03-01 13:45 642201113 IBF Backadalen F04 - Landvetter IBK F04 0 - 0 Elvira Begic, Emina Begic Skälltorpsskolan
2015-03-01 14:20 642201110 Ale IBF F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart 0 - 8 Tobias Fri Bohushallen
2015-03-15 09:40 642201120 Lindås IBK F04 - Ale IBF F04 Martin Solaja, Martin Solaja Salming Arena
2015-03-15 10:40 642201123 Floda IBK F04 Tigers - IBF Backadalen F04 4 - 3 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-03-15 13:30 642201119 Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd - Sportlife Kungälvs IBK F04 3 - 0 Frida Rogbring, Sofia Greftén Mölnlycke Idrottshall
2015-03-15 14:00 642201126 Marstrands IBK F04 - Partille IBS F04 2 - 7 Gilbert Jochens, Philip Elofsson Munkegärdehallen
2015-03-15 15:00 642201124 Skår IBK F04 - Lindome IBK F04 Grön 2 - 5 Skepplanda Idrottshall
2015-03-15 15:30 642201118 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - IBK Göteborg F04 UTGÅR Mölnlycke Idrottshall
2015-04-01 19:00 642201121 Landvetter IBK F04 - FBC Lerum F04 6 - 0 Ella Kellnor Landvetter Idrottshall
2015-03-19 18:30 642201135 Lindome IBK F04 Lila - Partille IBS F04 3 - 0 Gustav Jögi Ekenskolan
2015-03-21 13:00 642201134 Lindome IBK F04 Grön - Marstrands IBK F04 5 - 2 Linnea Adielsson, Ej offentliggjord Almåshallen B
2015-03-22 00:00 642201127 IBK Göteborg F04 UTGÅR - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd Torpahallen
2015-03-22 10:00 642201131 FBC Lerum F04 - Floda IBK F04 Tigers 4 - 4 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2015-03-22 11:00 642201128 Pixbo Wallenstam IBK F04 Svart - Lindås IBK F04 10 - 3 Emma Altbrink, Ellen Eriksson Wallenstamhallen
2015-03-22 12:30 642201129 Sportlife Kungälvs IBK F04 - Landvetter IBK F04 2 - 8 Johanna Andersson, Hanna Ottosson Kastellegårdshallen
2015-04-27 17:30 642201132 Hindås IBK F04 - Skår IBK F04 Rikard Mott Hindås Idrottshall
2015-03-06 18:00 642201140 Skår IBK F04 - Ale IBF F04 2 - 1 Narcis Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2015-03-14 13:15 642201139 Floda IBK F04 Tigers - Sportlife Kungälvs IBK F04 0 - 2 Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2015-03-25 18:30 642201142 Marstrands IBK F04 - Hindås IBK F04 Felicia Gustavsson, Linnea Gustavsson Hindås Idrottshall
2015-03-27 17:30 642201136 Lindås IBK F04 - IBK Göteborg F04 UTGÅR Erik Tholén, Viktor Salomonsson Askims Sporthall
2015-03-28 11:00 642201143 Partille IBS F04 - IBF Backadalen F04 Mathias Undeland, Jonathan Bodenmalm Vallhamra Sportcenter
2015-03-31 18:00 642201137 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBK F04 Röd 3 - 1 Ella Kellnor, Linnea Storm Önnerödshallen
Flickor -05
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-12 08:00 644201001 FBC Lerum F05 - Lindås IBK F05 2 - 0 Daniel Algurén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2014-10-12 09:00 644201002 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå 1 - 7 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Wallenstamhallen
2014-10-12 09:00 644201005 IBF Älvstranden F05 Svart - Landvetter IBK 2 F05 0 - 2 Simon Hitzeroth, David Ganefalk Lundbystrand 3
2014-10-12 10:00 644201006 IBF Älvstranden F05 Vit - Stenungsunds IBK F05 2 - 4 Simon Hitzeroth, David Ganefalk Lundbystrand 3
2014-10-12 11:00 644201003 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Kärra IBK F05 Vit 2 - 9 Sofia Greftén, Kajsa Högemark Wallenstamhallen
2014-10-12 17:30 644201004 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Landvetter IBK 1 F05 5 - 1 Marcus Lis-Olivebring, Alexander Frithofsson Kastellegårdshallen
2014-10-18 08:45 644201013 Stenungsunds IBK F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 1 - 5 Stenungsund Arena
2014-10-19 08:00 644201012 Landvetter IBK 2 F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 6 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-10-19 09:00 644201015 Kärra IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Vit 8 - 1 Sebastian Dahlbom, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2014-10-19 10:00 644201011 Landvetter IBK 1 F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 8 - 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2014-10-19 12:00 644201009 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - FBC Lerum F05 0 - 4 Hampus Zimmerblad, Oscar Lindström Wallenstamhallen
2014-10-19 14:00 644201014 Marstrands IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Svart 8 - 0 Adnan Mehmedagic, Lukas Lundqvist Blom Munkegärdehallen
2014-10-19 15:40 644201010 Kärra IBK F05 Vit - Lindås IBK F05 4 - 4 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2014-11-08 11:20 644201021 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Marstrands IBK F05 0 - 2 Emma Pettersson, Ellen Eriksson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-08 12:20 644201020 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Stenungsunds IBK F05 8 - 1 Emma Pettersson, Ellen Eriksson Mölnlycke Idrottshall
2014-11-09 09:20 644201017 FBC Lerum F05 - Kärra IBK F05 Vit 2 - 1 Johanna Bistedt, Moa Svan Rydsbergshallen
2014-11-09 12:10 644201019 Lindås IBK F05 - Landvetter IBK 2 F05 0 - 0 Oscar Dahlström, William Moorhead Askims Sporthall
2014-11-09 12:30 644201022 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Kärra IBK F05 1 - 1 Hanna Ottosson, Gustav Palm Kastellegårdshallen
2014-11-09 17:30 644201018 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - Landvetter IBK 1 F05 7 - 2 Emma Pettersson, Ellen Eriksson Wallenstamhallen
2014-11-15 08:45 644201027 Stenungsunds IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå 4 - 1 Stora Höga Arena
2014-11-16 09:00 644201032 IBF Älvstranden F05 Vit - IBF Älvstranden F05 Svart 0 - 0 David Ganefalk, David Ganefalk Lundbystrand 1
2014-11-16 09:30 644201025 Landvetter IBK 1 F05 - FBC Lerum F05 0 - 5 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2014-11-16 10:30 644201026 Landvetter IBK 2 F05 - Kärra IBK F05 Vit 5 - 8 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2014-11-16 14:00 644201028 Marstrands IBK F05 - Lindås IBK F05 2 - 0 Rasmus Hagman, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2014-11-16 16:45 644201029 Kärra IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 2 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2014-11-30 10:00 644201034 Landvetter IBK 1 F05 - Stenungsunds IBK F05 0 - 1 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Önnerödshallen
2014-11-30 12:00 644201040 Sportlife Kungälvs IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Svart 5 - 2 Adrian Mellbin, Simon Hogner Mimershus A-hallen
2014-11-30 13:00 644201033 FBC Lerum F05 - Landvetter IBK 2 F05 3 - 1 Felix Bark Peterson, Joakim Svenrot Rydsbergshallen
2014-11-30 14:30 644201039 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - IBF Älvstranden F05 Vit 4 - 0 Frida Rogbring, Emma Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2014-11-30 15:30 644201036 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - Kärra IBK F05 0 - 5 Frida Rogbring, Emma Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2014-12-14 14:30 644201035 Kärra IBK F05 Vit - Marstrands IBK F05 1 - 1 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Fun Zone Asics Arena
2014-12-06 10:15 644201041 Stenungsunds IBK F05 - FBC Lerum F05 1 - 3 Stenungsund Arena
2014-12-07 09:15 644201043 Kärra IBK F05 - Landvetter IBK 1 F05 1 - 1 Sebastian Dahlbom, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2014-12-07 11:00 644201046 IBF Älvstranden F05 Vit - Lindås IBK F05 2 - 5 John Ekberg, Simon Hitzeroth Sjumilahallen
2014-12-07 12:00 644201047 IBF Älvstranden F05 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 1 - 1 John Ekberg, Simon Hitzeroth Sjumilahallen
2014-12-07 14:30 644201048 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 1 Philip Elofsson, Max Fransson Kastellegårdshallen
2014-12-07 15:00 644201042 Marstrands IBK F05 - Landvetter IBK 2 F05 7 - 1 Adnan Mehmedagic, Lukas Lundqvist Blom Munkegärdehallen
2014-12-20 14:00 644201053 Kärra IBK F05 Vit - IBF Älvstranden F05 Vit 6 - 3 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Sjumilahallen
2014-12-21 11:00 644201049 FBC Lerum F05 - Marstrands IBK F05 1 - 2 Johanna Bistedt, Moa Svan Rydsbergshallen
2014-12-21 12:00 644201055 Lindås IBK F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 Adam Tern, Daniel Forsman Askims Sporthall
2014-12-21 12:30 644201056 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 4 - 4 Simon Hoffmann, Benjamin Borneklint Mölnlycke Idrottshall
2014-12-21 14:30 644201054 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - IBF Älvstranden F05 Svart 4 - 1 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2014-12-21 16:00 644201050 Stenungsunds IBK F05 - Kärra IBK F05 7 - 1 Stenungsund Arena
2015-01-11 08:30 644201064 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Lindås IBK F05 2 - 4 Victoria Frisell, Alma Engman Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 09:00 644201060 IBF Älvstranden F05 Vit - Landvetter IBK 2 F05 3 - 5 David Ganefalk, David Ganefalk Lundbystrand 3
2015-01-11 09:15 644201057 Kärra IBK F05 - FBC Lerum F05 2 - 1 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-01-11 10:00 644201061 IBF Älvstranden F05 Svart - Landvetter IBK 1 F05 2 - 4 David Ganefalk, David Ganefalk Lundbystrand 3
2015-01-11 10:30 644201063 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå 1 - 2 Victoria Frisell, Alma Engman Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 14:30 644201062 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit Sandra Pedersen, Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-01-17 09:00 644201068 Stenungsunds IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Svart 10 - 6 Stenungsund Arena
2015-01-18 08:00 644201070 Landvetter IBK 1 F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 8 Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2015-01-18 09:00 644201069 Landvetter IBK 2 F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 0 - 3 Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2015-01-18 10:00 644201071 Kärra IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 2 - 5 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-01-18 13:00 644201067 Marstrands IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Vit 11 - 1 Jesper Wångblad, Dennis Öberg Munkegärdehallen
2015-01-18 14:30 644201072 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - Lindås IBK F05 1 - 2 Edvin Karlsson, Thomas Roos Mölnlycke Idrottshall
2015-02-01 09:00 644201075 IBF Älvstranden F05 Svart - Kärra IBK F05 3 - 6 John Ekberg, Simon Hitzeroth Sjumilahallen
2015-02-01 09:50 644201079 Lindås IBK F05 - Landvetter IBK 1 F05 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-02-01 14:30 644201076 Sportlife Kungälvs IBK F05 - Marstrands IBK F05 1 - 0 Marcus Lis-Olivebring, Hugo Fransson Kastellegårdshallen
2015-02-07 11:00 644201077 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Stenungsunds IBK F05 0 - 3 Wilma Öljemark, Emma Pettersson Mölnlycke Idrottshall
2015-02-08 14:00 644201078 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Landvetter IBK 2 F05 Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2015-02-08 16:00 644201080 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - Kärra IBK F05 Vit 1 - 4 Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2015-02-21 11:45 644201086 Stenungsunds IBK F05 - Lindås IBK F05 3 - 4 Stenungsund Arena
2015-02-22 09:00 644201081 FBC Lerum F05 - IBF Älvstranden F05 Vit 6 - 1 Moa Svan, Sandra Hawerman Rydsbergshallen
2015-02-22 09:00 644201088 Landvetter IBK 1 F05 - Kärra IBK F05 Vit 1 - 4 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-02-22 10:00 644201087 Landvetter IBK 2 F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå 0 - 4 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-02-22 13:00 644201084 Kärra IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 2 - 3 Joakim Ljungberg, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2015-02-22 15:00 644201085 Marstrands IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 4 - 0 Jesper Wångblad, Adnan Mehmedagic Mimershus A-hallen
644201096 Landvetter IBK 1 F05 - Landvetter IBK 2 F05 Landvetter Idrottshall
2015-02-28 12:00 644201094 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - Marstrands IBK F05 4 - 5 Victoria Frisell, Alma Engman Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 09:00 644201089 IBF Älvstranden F05 Svart - FBC Lerum F05 2 - 5 Morgan Ekberg Sjumilahallen
2015-03-01 11:30 644201093 Lindås IBK F05 - Kärra IBK F05 3 - 2 Johanna Gandemo Salming Arena
2015-03-01 17:00 644201095 Kärra IBK F05 Vit - Stenungsunds IBK F05 5 - 1 Sebastian Dahlbom, Patric Ekdahl Kärra Sporthall
2015-03-01 17:30 644201090 Sportlife Kungälvs IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Vit 5 - 1 Amanda Hansson Kastellegårdshallen
2015-03-15 08:55 644201099 IBF Älvstranden F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 1 - 8 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2015-03-15 09:00 644201102 Kärra IBK F05 - Kärra IBK F05 Vit 6 - 2 Oscar Skogsberg, Anton Henriksén Kärra Sporthall
2015-03-15 09:55 644201098 IBF Älvstranden F05 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart 1 - 3 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 3
2015-03-15 13:00 644201097 FBC Lerum F05 - Sportlife Kungälvs IBK F05 1 - 1 Moa Svan, Johanna Bistedt Rydsbergshallen
2015-03-15 14:15 644201104 Stenungsunds IBK F05 - Landvetter IBK 2 F05 2 - 4 Stenungsund Arena
2015-03-15 15:00 644201103 Marstrands IBK F05 - Landvetter IBK 1 F05 2 - 4 Max Fransson, Philip Elofsson Munkegärdehallen
2015-03-21 14:30 644201112 Stenungsunds IBK F05 - Marstrands IBK F05 0 - 2 Stenungsund Arena
2015-03-22 08:30 644201105 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - FBC Lerum F05 1 - 10 Thomas Roos, Joel Laigar Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 09:00 644201111 Landvetter IBK 2 F05 - Kärra IBK F05 1 - 2 Ella Kellnor, Linnea Storm Landvetter Idrottshall
2015-03-22 10:30 644201108 Pixbo Wallenstam IBK F05 Blå - IBF Älvstranden F05 Vit 4 - 4 Jesper Frisell, Niclas Altbrink Mölnlycke Idrottshall
2015-03-22 11:00 644201107 Lindås IBK F05 - IBF Älvstranden F05 Svart William Moorhead, Daniel Forsman Salming Arena
2015-03-22 12:30 644201106 Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK F05 0 - 2 Wilma Öljemark, Emma Pettersson Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 11:00 644201116 IBF Älvstranden F05 Svart - Kärra IBK F05 Vit 5 - 2 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 1
2015-03-08 12:00 644201117 IBF Älvstranden F05 Vit - Landvetter IBK 1 F05 6 - 0 John Ekberg, Simon Hitzeroth Lundbystrand 1
2015-03-21 13:30 644201113 FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBK F05 Röd 3 - 1 , Joakim Svenrot Vattenpalatset
2015-03-29 11:10 644201120 Kärra IBK F05 - Marstrands IBK F05 4 - 2 Joakim Ljungberg, Cornelia Hedeberg Kärra Sporthall
2015-03-29 13:30 644201114 Pixbo Wallenstam IBK F05 Svart - Lindås IBK F05 3 - 5 Niklas Krafft, Hampus Zimmerblad Mölnlycke Idrottshall
Flickor Vår 1 04-05
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-25 09:00 065000002 IBF Backadalen F05 Vår - Lindome IBK F04 1 - 4 Elvira Begic, Emina Begic Lundbystrand 1
2015-01-25 13:00 065000001 Lindås IBK F04 - IBK Göteborg F04/05 5 - 0 Askims Sporthall
2015-01-30 17:30 065000003 Lindome IBK F04 - Lindås IBK F04 5 - 0 Isak Larsson Askims Sporthall
2015-02-01 12:00 065000004 IBF Backadalen F05 Vår - IBK Göteborg F04/05 3 - 1 Elsa Svedman, Jennifer Malmqvist Skälltorpsskolan
2015-02-22 10:30 065000005 Lindås IBK F04 - IBF Backadalen F05 Vår 6 - 0 Alfred Stranne, Adam Tern Salming Arena
2015-02-22 14:20 065000006 Lindome IBK F04 - IBK Göteborg F04/05 11 - 0 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Almåshallen B
2015-03-01 13:40 065000008 Lindome IBK F04 - IBF Backadalen F05 Vår 10 - 0 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Skånhällaskolan
2015-03-01 17:30 065000007 IBK Göteborg F04/05 - Lindås IBK F04 0 - 11 Svingelns Sporthall
2015-02-06 17:30 065000009 Lindås IBK F04 - Lindome IBK F04 1 - 9 Erik Tholén, Viktor Salomonsson Askims Sporthall
2015-03-08 10:10 065000010 IBK Göteborg F04/05 - IBF Backadalen F05 Vår David Ganefalk Torpahallen
2015-03-15 10:55 065000011 IBF Backadalen F05 Vår - Lindås IBK F04 Frida Nyberg, Ida Brynnel Lundbystrand 3
2015-03-15 15:00 065000012 IBK Göteborg F04/05 - Lindome IBK F04 Milan Siljegovic Torpahallen
Flickor Vår 2 05-06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-24 09:20 065001001 Ale IBF Vår F05 - Öckerö IBK Vår F05 8 - 0 Markus Söder, Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2015-01-25 09:00 065001002 Lindome IBK Vår F06 - Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 0 - 19 Linus Holm, Daniel Gustafsson Skånhällaskolan
2015-02-01 17:00 065001004 Lindome IBK Vår F06 - Öckerö IBK Vår F05 4 - 6 Tobias Andrén, Kevin Börjesson Streteredsskolan
2015-02-08 12:00 065001003 Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 - Ale IBF Vår F05 5 - 9 Milan Siljegovic Mölnlycke Idrottshall
2015-02-22 10:20 065001006 Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 - Öckerö IBK Vår F05 2 - 2 Emma Altbrink, Ellen Eriksson Mölnlycke Idrottshall
2015-02-22 12:20 065001005 Ale IBF Vår F05 - Lindome IBK Vår F06 8 - 3 Thomas Johansson Ale Kulturrum
2015-02-28 11:00 065001008 Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 - Lindome IBK Vår F06 12 - 0 Victoria Frisell, Alma Engman Mölnlycke Idrottshall
2015-03-01 10:30 065001007 Öckerö IBK Vår F05 - Ale IBF Vår F05 Zacarias Freijd Hedenskolans Idrottshall
2015-03-08 10:20 065001009 Ale IBF Vår F05 - Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 3 - 4 Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2015-03-08 11:00 065001010 Öckerö IBK Vår F05 - Lindome IBK Vår F06 Carl Wiklander, Ross Howatson Hedenskolans Idrottshall
2015-03-14 11:15 065001012 Öckerö IBK Vår F05 - Pixbo Wallenstam IBK Vår F06 Zacarias Freijd, Mathias Nilsson Hedenskolans Idrottshall
2015-03-15 11:20 065001011 Lindome IBK Vår F06 - Ale IBF Vår F05 Emmy Rylander Almåshallen B
Flickor Vår 3 06
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-02-01 13:40 065002002 Floda IBK Vår F06 - Ale IBF F06 4 - 5 Erik Wallén, Oliver Eliasson Alléhallen
2015-02-22 11:20 065002004 Ale IBF F06 - Eken IBK Vår F06 Thomas Johansson Ale Kulturrum
2015-02-28 10:00 065002007 Eken IBK Vår F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 5 - 5 Christina Karlsson Ekenskolan
2015-03-15 14:40 065002011 Floda IBK Vår F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 4 - 8 Robin Göransson Alléhallen
2015-03-28 14:00 065002013 Eken IBK Vår F06 - Floda IBK Vår F06 Christina Karlsson Ekenskolan
2015-03-29 15:30 065002015 Pixbo Wallenstam IBK F06 - Ale IBF F06 15 - 1 Kajsa Högemark, Hampus Zimmerblad Mölnlycke Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis