Flick Röd Vår 21 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera F R 1A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:10 064000002 Lindome IBK F03/04 Lila - Landvetter IBK F03-06 Mix 4 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen B
2018-10-07 13:10 064000003 IBF Älvstranden F05 - Lindås Rasta IBK F04 Vit 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-10-07 13:30 064000001 Ale IBF F04/05 Grön - Stenungsunds IBK F03-05 1 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2018-10-12 18:30 064000005 Lindås Rasta IBK F04 Vit - Stenungsunds IBK F03-05 0 - 3 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2018-10-13 12:15 064000006 IBF Älvstranden F05 - Lindome IBK F03/04 Lila 4 - 1 Adem Can, Tomas Levin Santoshallen
2018-10-13 18:40 064000004 Landvetter IBK F03-06 Mix - Ale IBF F04/05 Grön 2 - 0 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 13:00 064000007 Ale IBF F04/05 Grön - Lindås Rasta IBK F04 Vit 1 - 3 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Ale Kulturrum
2018-10-20 13:15 064000009 Stenungsunds IBK F03-05 - Lindome IBK F03/04 Lila 5 - 0 Susanne Andersson, Jesper Björklund Greter Stenungsund Arena
2018-10-20 18:20 064000008 Landvetter IBK F03-06 Mix - IBF Älvstranden F05 4 - 3 Jesper Dammert, Jesper Dammert Pinntorps Idrottshall
2018-10-28 12:10 064000011 Lindome IBK F03/04 Lila - Lindås Rasta IBK F04 Vit 1 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2018-11-10 18:15 064000012 Stenungsunds IBK F03-05 - Landvetter IBK F03-06 Mix 3 - 1 Melker Westerberg, Felix Bark Peterson Kyrkenorumsskolan
2018-12-01 10:45 064000010 IBF Älvstranden F05 - Ale IBF F04/05 Grön 4 - 1 Almir Mehmedagic, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-11-09 18:40 064000015 Lindås Rasta IBK F04 Vit - Landvetter IBK F03-06 Mix 3 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Askims Sporthall
2018-11-10 11:50 064000013 Ale IBF F04/05 Grön - Lindome IBK F03/04 Lila 5 - 5 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-11-11 14:20 064000014 IBF Älvstranden F05 - Stenungsunds IBK F03-05 8 - 7 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-11-16 18:40 064000018 Lindås Rasta IBK F04 Vit - IBF Älvstranden F05 6 - 4 Alfred Wendt, Emil Rydberg Askims Sporthall
2018-11-17 17:30 064000016 Stenungsunds IBK F03-05 - Ale IBF F04/05 Grön 2 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Kyrkenorumsskolan
2018-11-18 15:30 064000017 Landvetter IBK F03-06 Mix - Lindome IBK F03/04 Lila 8 - 0 Martin Almsberg, Mattias Strid Pinntorps Idrottshall
2018-11-24 10:15 064000020 Stenungsunds IBK F03-05 - Lindås Rasta IBK F04 Vit 3 - 4 Anton Forsström, Oskar Klöfversköld Stenungsund Arena
2018-11-24 12:20 064000021 Lindome IBK F03/04 Lila - IBF Älvstranden F05 0 - 4 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Almåshallen A
2018-11-25 15:30 064000019 Ale IBF F04/05 Grön - Landvetter IBK F03-06 Mix 3 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Kronan Älvängen
2018-12-02 12:10 064000023 IBF Älvstranden F05 - Landvetter IBK F03-06 Mix 3 - 1 Fredrik Ohlsson, Adnan Tongur Santoshallen
2018-12-02 12:30 064000024 Lindome IBK F03/04 Lila - Stenungsunds IBK F03-05 2 - 2 Tomas Levin, Ali Noori Almåshallen A
2018-12-02 16:50 064000022 Lindås Rasta IBK F04 Vit - Ale IBF F04/05 Grön 1 - 2 Per Sundvall, Mikael Wiklund Salming Arena
2018-12-07 19:00 064000026 Lindås Rasta IBK F04 Vit - Lindome IBK F03/04 Lila 4 - 3 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Salming Arena
2018-12-08 12:10 064000027 Landvetter IBK F03-06 Mix - Stenungsunds IBK F03-05 3 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 13:20 064000025 Ale IBF F04/05 Grön - IBF Älvstranden F05 5 - 1 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Ale Kulturrum
2018-12-15 12:30 064000029 Stenungsunds IBK F03-05 - IBF Älvstranden F05 1 - 2 Oskar Klöfversköld, Linus Andersson Stenungsund Arena
2018-12-15 17:40 064000030 Landvetter IBK F03-06 Mix - Lindås Rasta IBK F04 Vit 4 - 0 Marcus Larsson, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2018-12-16 10:20 064000028 Lindome IBK F03/04 Lila - Ale IBF F04/05 Grön 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Älvstranden F05 10 7 0 3 37-28 9 21
2. Landvetter IBK F03-06 Mix 10 6 2 2 35-21 14 20
3. Lindås Rasta IBK F04 Vit 10 5 0 5 25-30 -5 15
4. Stenungsunds IBK F03-05 10 4 2 4 29-22 7 14
5. Ale IBF F04/ 05 Grön 10 2 3 5 21-26 -5 9
6. Lindome IBK F03/ 04 Lila 10 1 3 6 20-40 -20 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 1B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 13:30 064001003 Öckerö IBK F04 - IK Zenith F04-05 2 - 1 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2018-10-07 12:15 064001002 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 - Lindås Rasta IBK F05 1 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-10-07 12:20 064001001 IBF Backadalen F04/05 - Floda IBK F04 2 - 5 Joseph Wokil, Sebastian Meza Tuve Sporthall
2018-10-13 15:00 064001004 Lindås Rasta IBK F05 - IBF Backadalen F04/05 3 - 2 Kim Nielsen, Alf Björkner Askims Sporthall
2018-10-13 15:00 064001006 Öckerö IBK F04 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2018-10-14 13:20 064001005 IK Zenith F04-05 - Floda IBK F04 1 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2018-10-20 16:00 064001007 IBF Backadalen F04/05 - IK Zenith F04-05 1 - 0 Fredrik Ohlsson, Anton Sköld Tuve Sporthall
2018-10-21 11:40 064001009 Floda IBK F04 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 6 - 1 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2018-10-21 13:10 064001008 Lindås Rasta IBK F05 - Öckerö IBK F04 1 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Askims Sporthall
2018-10-27 15:00 064001010 Öckerö IBK F04 - IBF Backadalen F04/05 1 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Hedenskolans Idrottshall
2018-11-04 16:35 064001011 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 - IK Zenith F04-05 3 - 1 Sebastian Meza, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-12-01 14:50 064001012 Floda IBK F04 - Lindås Rasta IBK F05 4 - 6 Robin Cederdahl, Sebastian Meza Alléhallen
2018-11-10 16:00 064001013 IBF Backadalen F04/05 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 2 - 1 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Tuve Sporthall
2018-11-10 18:15 064001014 Öckerö IBK F04 - Floda IBK F04 2 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Hedenskolans Idrottshall
2018-11-11 13:20 064001015 IK Zenith F04-05 - Lindås Rasta IBK F05 4 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-11-18 13:30 064001017 Lindås Rasta IBK F05 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 6 - 0 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Salming Arena
2018-11-18 13:30 064001018 IK Zenith F04-05 - Öckerö IBK F04 4 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2018-11-18 15:55 064001016 Floda IBK F04 - IBF Backadalen F04/05 1 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Alléhallen
2018-11-25 12:30 064001019 IBF Backadalen F04/05 - Lindås Rasta IBK F05 5 - 2 Senad Olevic, Mustafa Er Tuve Sporthall
2018-11-25 13:15 064001021 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 - Öckerö IBK F04 5 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-11-25 18:00 064001020 Floda IBK F04 - IK Zenith F04-05 1 - 3 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Rydsbergshallen
2018-12-01 14:15 064001022 IK Zenith F04-05 - IBF Backadalen F04/05 2 - 0 Almir Mehmedagic, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-12-02 17:25 064001024 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 - Floda IBK F04 0 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Kastellegårdshallen
2018-12-15 15:00 064001023 Öckerö IBK F04 - Lindås Rasta IBK F05 1 - 5 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Hedenskolans Idrottshall
2018-12-09 12:10 064001025 IBF Backadalen F04/05 - Öckerö IBK F04 4 - 1 Alfred Wendt, Emil Rydberg Tuve Sporthall
2018-12-09 13:15 064001027 Lindås Rasta IBK F05 - Floda IBK F04 3 - 3 Marcus Larsson, Ulf Widell Salming Arena
2018-12-09 14:30 064001026 IK Zenith F04-05 - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 0 - 2 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2018-12-16 11:50 064001030 Lindås Rasta IBK F05 - IK Zenith F04-05 3 - 3 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Askims Sporthall
2018-12-16 14:35 064001028 IBK Kungälv F 04/05 Kastelle Lag 2 - IBF Backadalen F04/05 2 - 3 Anela Hadziselimovic, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-12-16 17:40 064001029 Floda IBK F04 - Öckerö IBK F04 6 - 1 Christer Carlberg, Alf Björkner Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen F04/ 05 10 7 0 3 25-18 7 21
2. Lindås Rasta IBK F05 10 6 2 2 41-25 16 20
3. Floda IBK F04 10 6 1 3 33-21 12 19
4. IK Zenith F04-05 10 3 1 6 19-22 -3 10
5. IBK Kungälv F 04/ 05 Kastelle Lag 2 10 3 1 6 18-34 -16 10
6. Öckerö IBK F04 10 2 1 7 20-36 -16 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 09:30 064002001 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Lindome IBK F06 9 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2018-10-07 11:30 064002002 FBC Lerum F05 - IBK Kungälv F05/06 Munkgärde 7 - 1 Arvid Petersén, Linus Nowén Rydsbergshallen
2018-10-13 16:20 064002004 FBC Lerum F05 - Lindome IBK F06 9 - 2 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Hjällsnäshallen
2018-10-14 13:15 064002003 IBK Kungälv F05/06 Munkgärde - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 3 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Tomas Levin Munkegärdehallen
2018-10-21 11:40 064002005 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - FBC Lerum F05 2 - 2 Ali Noori, Meisam Hosseini Wallenstamhallen
2018-10-21 15:15 064002006 IBK Kungälv F05/06 Munkgärde - Lindome IBK F06 4 - 1 , Viktor Duvald Karlsson Munkegärdehallen
2018-10-28 11:00 064002007 Lindome IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 3 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2018-11-04 13:15 064002008 IBK Kungälv F05/06 Munkgärde - FBC Lerum F05 1 - 3 Agnes Andersson, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-11 08:20 064002009 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - IBK Kungälv F05/06 Munkgärde 2 - 2 Lina Sjöberg, Oliver Gander Wallenstamhallen
2018-11-11 14:00 064002010 Lindome IBK F06 - FBC Lerum F05 0 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Almåshallen B
2018-11-17 14:00 064002011 FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 0 - 1 Thomas Johansson, Martin Almsberg Rydsbergshallen
2018-11-18 12:30 064002012 Lindome IBK F06 - IBK Kungälv F05/06 Munkgärde 2 - 6 Alfred Wendt, Emil Rydberg Almåshallen A
2018-12-01 17:20 064002013 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - Lindome IBK F06 9 - 0 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2018-12-02 11:30 064002014 FBC Lerum F05 - IBK Kungälv F05/06 Munkgärde 6 - 2 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-12-08 17:10 064002016 FBC Lerum F05 - Lindome IBK F06 4 - 0 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-12-09 17:25 064002015 IBK Kungälv F05/06 Munkgärde - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 2 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
2018-12-16 11:40 064002017 Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - FBC Lerum F05 2 - 1 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2018-12-16 14:55 064002018 IBK Kungälv F05/06 Munkgärde - Lindome IBK F06 9 - 0 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F05 9 6 1 2 39-11 28 19
2. Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd 9 5 3 1 33-15 18 18
3. IBK Kungälv F05/ 06 Munkgärde 9 4 2 3 30-25 5 14
4. Lindome IBK F06 9 0 0 9 10-61 -51 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 10:10 064003003 Landvetter IBK F05/06 blå - Dingle AIK F05-06 5 - 0 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2018-10-07 14:40 064003001 Ale IBF F04/05 Blå - Lindås Rasta IBK F05 Vit 2 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Kronan Älvängen
2018-10-14 14:00 064003005 Dingle AIK F05-06 - Lindås Rasta IBK F05 Vit 2 - 3 Edwin Markusson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2018-10-14 15:20 064003004 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Ale IBF F04/05 Blå 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Mölnlycke Idrottshall
2018-10-21 12:40 064003007 Ale IBF F04/05 Blå - Dingle AIK F05-06 3 - 0 Felix Bark Peterson, Bojan Trifkovic Ale Kulturrum
2018-10-21 12:50 064003008 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Landvetter IBK F05/06 blå 3 - 3 Alf Björkner, Christer Carlberg Wallenstamhallen
2018-10-27 15:20 064003012 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 4 - 2 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2018-10-27 17:40 064003010 Landvetter IBK F05/06 blå - Ale IBF F04/05 Blå 3 - 1 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-11-10 11:00 064003015 Dingle AIK F05-06 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 4 - 7 Filip Forsberg, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2018-11-11 09:00 064003014 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindås Rasta IBK F05 Vit 3 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-11-17 12:15 064003016 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Ale IBF F04/05 Blå 5 - 2 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Salming Arena
2018-11-18 11:00 064003018 Dingle AIK F05-06 - Landvetter IBK F05/06 blå 6 - 3 Fernanda Johansson Capitao, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2018-11-24 13:40 064003020 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Dingle AIK F05-06 11 - 1 William Malmqvist, Isak Börjesson Salming Arena
2018-11-25 16:40 064003019 Ale IBF F04/05 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 4 - 2 Senad Olevic, Ali Noori Kronan Älvängen
2018-12-01 11:30 064003022 Dingle AIK F05-06 - Ale IBF F04/05 Blå 3 - 6 Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2018-12-01 17:40 064003023 Landvetter IBK F05/06 blå - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 5 - 7 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 12:10 064003025 Ale IBF F04/05 Blå - Landvetter IBK F05/06 blå 2 - 1 Adem Can, Alf Björkner Ale Kulturrum
2018-12-09 17:50 064003027 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Lindås Rasta IBK F05 Vit 2 - 2 Adam Evheden, Carl Rudmark Wallenstamhallen
2018-12-16 14:10 064003029 Lindås Rasta IBK F05 Vit - Landvetter IBK F05/06 blå 4 - 7 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-12-16 15:10 064003030 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Dingle AIK F05-06 9 - 2 Linnea Bevenäs, Erik Rådhall Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK F05 Vit 8 6 1 1 36-21 15 19
2. Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 8 4 2 2 40-28 12 14
3. Ale IBF F04/ 05 Blå 8 4 0 4 24-25 -1 12
4. Landvetter IBK F05/ 06 blå 8 3 1 4 30-27 3 10
5. Dingle AIK F05-06 8 1 0 7 18-47 -29 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 2C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 18:20 064004001 Eken IBK F05-07 Gul - Ale IBF F06 Grön 10 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenhallen 1
2018-10-05 19:00 064004003 Skår IBK F04 - Landvetter IBK F05 Vit 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2018-10-07 10:40 064004002 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - IBK Bergum F03-05 5 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2018-10-12 18:15 064004006 Skår IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 2 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Skepplanda Idrottshall
2018-10-13 13:10 064004004 IBK Bergum F03-05 - Eken IBK F05-07 Gul 4 - 3 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-10-13 17:30 064004005 Landvetter IBK F05 Vit - Ale IBF F06 Grön 13 - 1 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2018-10-20 11:50 064004009 Ale IBF F06 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 12 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Ale Kulturrum
2018-10-20 12:00 064004007 Eken IBK F05-07 Gul - Landvetter IBK F05 Vit 2 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Ekenhallen 1
2018-10-22 17:30 064004008 IBK Bergum F03-05 - Skår IBK F04 0 - 7 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-10-27 18:00 064004012 Ale IBF F06 Grön - IBK Bergum F03-05 2 - 1 Javed Khan, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2018-10-28 15:30 064004011 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Landvetter IBK F05 Vit 4 - 6 Carl Rudmark, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2018-10-28 16:45 064004010 Skår IBK F04 - Eken IBK F05-07 Gul 5 - 0 Meisam Hosseini, Ali Noori Skepplanda Idrottshall
2018-11-04 16:10 064004015 Landvetter IBK F05 Vit - IBK Bergum F03-05 10 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-11-09 18:30 064004013 Eken IBK F05-07 Gul - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 0 - 8 Christina Karlsson, Hajrudin Begic Ekenhallen 1
2018-11-11 16:45 064004014 Skår IBK F04 - Ale IBF F06 Grön 8 - 1 Filip Lakander, Arvid Petersén Skepplanda Idrottshall
2018-11-17 09:20 064004016 Ale IBF F06 Grön - Eken IBK F05-07 Gul 2 - 11 Arvid Petersén, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-11-17 18:10 064004018 Landvetter IBK F05 Vit - Skår IBK F04 4 - 7 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-11-18 11:00 064004017 IBK Bergum F03-05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 2 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-11-23 18:30 064004021 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Skår IBK F04 3 - 3 Carl Rudmark, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2018-11-24 10:10 064004019 Eken IBK F05-07 Gul - IBK Bergum F03-05 3 - 3 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-11-25 14:20 064004020 Ale IBF F06 Grön - Landvetter IBK F05 Vit 0 - 14 Meisam Hosseini, Ali Noori Kronan Älvängen
2018-12-02 11:50 064004024 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Ale IBF F06 Grön 8 - 2 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall
2018-12-02 16:45 064004023 Skår IBK F04 - IBK Bergum F03-05 18 - 0 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2018-12-02 17:50 064004022 Landvetter IBK F05 Vit - Eken IBK F05-07 Gul 7 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Hajrudin Begic Pinntorps Idrottshall
2018-12-08 11:00 064004025 Eken IBK F05-07 Gul - Skår IBK F04 4 - 5 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-12-08 19:20 064004026 Landvetter IBK F05 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 3 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2018-12-09 10:00 064004027 IBK Bergum F03-05 - Ale IBF F06 Grön 5 - 3 Jaana Gander, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-12-16 10:20 064004029 Ale IBF F06 Grön - Skår IBK F04 2 - 12 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Ale Kulturrum
2018-12-16 12:50 064004028 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Eken IBK F05-07 Gul 7 - 0 Linnea Bevenäs, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2018-12-16 14:00 064004030 IBK Bergum F03-05 - Landvetter IBK F05 Vit 4 - 3 Pontus Wikander, Simon Lindholm Bergumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Skår IBK F04 10 8 1 1 70-19 51 25
2. Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 10 8 1 1 56-19 37 25
3. Landvetter IBK F05 Vit 10 5 1 4 61-28 33 16
4. IBK Bergum F03-05 10 3 1 6 23-56 -33 10
5. Eken IBK F05-07 Gul 10 2 2 6 35-44 -9 8
6. Ale IBF F06 Grön 10 1 0 9 15-94 -79 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 2D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 09:00 064005003 FBC Lerum F06 - Kärra IBK F05/06 2 - 2 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-10-07 10:10 064005001 FBC Vinga F03/04 - IBF Älvstranden F05/06 4 - 3 Andreas Julin, Thomas Johansson Hall Of Flame
2018-10-07 12:20 064005002 Ale IBF F06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 4 - 18 Adem Can, Tomas Levin Kronan Älvängen
2018-10-13 16:50 064005004 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - FBC Vinga F03/04 2 - 5 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Mölnlycke Idrottshall
2018-10-13 17:30 064005005 Kärra IBK F05/06 - IBF Älvstranden F05/06 2 - 1 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Kärra Sporthall
2018-10-14 13:45 064005006 FBC Lerum F06 - Ale IBF F06 Blå 7 - 1 Arvid Petersén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-10-21 09:00 064005008 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - FBC Lerum F06 4 - 1 Ali Noori, Meisam Hosseini Wallenstamhallen
2018-10-21 12:10 064005009 IBF Älvstranden F05/06 - Ale IBF F06 Blå 5 - 5 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-10-21 16:00 064005007 FBC Vinga F03/04 - Kärra IBK F05/06 3 - 1 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-10-27 16:50 064005011 Ale IBF F06 Blå - Kärra IBK F05/06 1 - 5 Javed Khan, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2018-10-28 13:20 064005012 IBF Älvstranden F05/06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-10-28 13:40 064005010 FBC Lerum F06 - FBC Vinga F03/04 15 - 3 Linus Nowén, Bojan Trifkovic Rydsbergshallen
2018-11-11 10:30 064005014 FBC Lerum F06 - IBF Älvstranden F05/06 1 - 3 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-11-11 13:25 064005013 FBC Vinga F03/04 - Ale IBF F06 Blå 7 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Flatåsskolan
2018-11-11 14:40 064005015 Kärra IBK F05/06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 1 - 3 Jaana Gander, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-11-18 09:50 064005017 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Ale IBF F06 Blå 6 - 7 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall
2018-11-18 10:00 064005016 IBF Älvstranden F05/06 - FBC Vinga F03/04 3 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Santoshallen
2018-11-18 12:15 064005018 Kärra IBK F05/06 - FBC Lerum F06 2 - 1 Jaana Gander, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-11-25 11:10 064005021 Ale IBF F06 Blå - FBC Lerum F06 1 - 6 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Kronan Älvängen
2018-11-25 12:00 064005019 FBC Vinga F03/04 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 2 - 4 Sofia Rydne, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-11-25 12:00 064005020 IBF Älvstranden F05/06 - Kärra IBK F05/06 5 - 0 Albert Enlund, Petter Enlund Santoshallen
2018-12-02 10:15 064005023 FBC Lerum F06 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 3 - 5 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-12-02 10:20 064005024 Ale IBF F06 Blå - IBF Älvstranden F05/06 1 - 8 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Ale Kulturrum
2018-12-02 14:50 064005022 Kärra IBK F05/06 - FBC Vinga F03/04 1 - 2 Jaana Gander, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2018-12-09 10:00 064005025 FBC Vinga F03/04 - FBC Lerum F06 3 - 2 Viking Herrström, Felix Holmström Hall Of Flame
2018-12-09 13:10 064005027 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - IBF Älvstranden F05/06 1 - 5 Irmeli Wikström, Adam Evheden Wallenstamhallen
2018-12-09 13:20 064005026 Kärra IBK F05/06 - Ale IBF F06 Blå 4 - 2 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-12-16 09:20 064005030 Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit - Kärra IBK F05/06 3 - 4 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2018-12-16 11:10 064005029 IBF Älvstranden F05/06 - FBC Lerum F06 1 - 2 Per Sundvall, Hajrudin Begic Santoshallen
2018-12-16 11:30 064005028 Ale IBF F06 Blå - FBC Vinga F03/04 1 - 2 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Vinga F03/ 04 10 7 0 3 33-34 -1 21
2. IBF Älvstranden F05/ 06 10 6 1 3 38-20 18 19
3. Kärra IBK F05/ 06 10 5 1 4 22-23 -1 16
4. Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit 10 5 0 5 48-36 12 15
5. FBC Lerum F06 10 4 1 5 40-25 15 13
6. Ale IBF F06 Blå 10 1 1 8 25-68 -43 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 3A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 09:00 064006002 Eken IBK F05-07 Lila - Floda IBK F06 3 - 2 , Henry Tames Ekenhallen 1
2018-10-07 12:00 064006003 IBF Älvstranden F03/05 - IK Zenith F06/07 2 - 12 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-11-18 08:30 064006001 Hindås IBK F06/07 - Öckerö IBK F06 6 - 1 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Hindås Idrottshall
2018-10-14 11:00 064006005 IK Zenith F06/07 - Öckerö IBK F06 12 - 0 Håkan Krafft, Peter Axelsson Björlanda Idrottshall
2018-10-14 11:30 064006004 Floda IBK F06 - Hindås IBK F06/07 9 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Alléhallen
2018-10-14 12:00 064006006 IBF Älvstranden F03/05 - Eken IBK F05-07 Lila 8 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Santoshallen
2018-10-20 12:15 064006007 Hindås IBK F06/07 - IK Zenith F06/07 2 - 13 Maximilian Ziegler, Melker Westerberg Hindås Idrottshall
2018-10-20 17:10 064006009 Öckerö IBK F06 - Eken IBK F05-07 Lila 2 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Hedenskolans Idrottshall
2018-10-20 17:30 064006008 Floda IBK F06 - IBF Älvstranden F03/05 21 - 0 Filip Lakander, Linus Nowén Alléhallen
2018-10-27 11:20 064006011 Eken IBK F05-07 Lila - IK Zenith F06/07 2 - 5 Tomas Levin, Adnan Tongur Ekenhallen 1
2018-10-27 13:30 064006012 Öckerö IBK F06 - Floda IBK F06 5 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Hedenskolans Idrottshall
2018-10-28 11:00 064006010 IBF Älvstranden F03/05 - Hindås IBK F06/07 6 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-11-10 11:30 064006013 Hindås IBK F06/07 - Eken IBK F05-07 Lila 3 - 9 Milan Siljegovic, Martin Almsberg Hindås Idrottshall
2018-11-11 11:00 064006015 IK Zenith F06/07 - Floda IBK F06 2 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2018-11-11 13:10 064006014 IBF Älvstranden F03/05 - Öckerö IBK F06 8 - 4 Tomas Levin, Adem Can Santoshallen
2018-11-17 16:00 064006016 Öckerö IBK F06 - Hindås IBK F06/07 8 - 1 Samira Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2018-11-18 12:20 064006018 IK Zenith F06/07 - IBF Älvstranden F03/05 8 - 8 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2018-11-18 13:10 064006017 Floda IBK F06 - Eken IBK F05-07 Lila 4 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Alléhallen
2018-11-24 09:00 064006021 Eken IBK F05-07 Lila - IBF Älvstranden F03/05 7 - 5 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-11-24 10:00 064006019 Hindås IBK F06/07 - Floda IBK F06 4 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2018-11-24 13:30 064006020 Öckerö IBK F06 - IK Zenith F06/07 2 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Hedenskolans Idrottshall
2018-12-01 12:00 064006024 Eken IBK F05-07 Lila - Öckerö IBK F06 3 - 9 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-12-02 11:00 064006023 IBF Älvstranden F03/05 - Floda IBK F06 2 - 6 Fredrik Ohlsson, Adnan Tongur Santoshallen
2018-12-02 12:00 064006022 IK Zenith F06/07 - Hindås IBK F06/07 12 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Björlanda Idrottshall
2018-12-08 14:30 064006025 Hindås IBK F06/07 - IBF Älvstranden F03/05 7 - 0 Pierre Eberhard Berg, Per Sundvall Hindås Idrottshall
2018-12-09 12:10 064006026 IK Zenith F06/07 - Eken IBK F05-07 Lila 5 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2018-12-09 17:30 064006027 Floda IBK F06 - Öckerö IBK F06 5 - 0 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Alléhallen
2018-12-14 18:30 064006028 Eken IBK F05-07 Lila - Hindås IBK F06/07 4 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Ekenhallen 1
2018-12-15 13:30 064006029 Öckerö IBK F06 - IBF Älvstranden F03/05 4 - 1 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Hedenskolans Idrottshall
2018-12-16 10:40 064006030 Floda IBK F06 - IK Zenith F06/07 4 - 5 Jesper Björklund Greter, Filip Lakander Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith F06/ 07 10 7 3 0 76-27 49 24
2. Eken IBK F05-07 Lila 10 6 0 4 44-46 -2 18
3. Floda IBK F06 10 5 1 4 62-29 33 16
4. Öckerö IBK F06 10 4 1 5 35-46 -11 13
5. IBF Älvstranden F03/ 05 10 3 1 6 40-76 -36 10
6. Hindås IBK F06/ 07 10 2 0 8 34-67 -33 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera F R 3B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:00 064007001 Partille IBS F06/07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 5 - 1 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Qvisthallen
2018-10-06 16:30 064007003 Lindås Rasta IBK F06/07 - Mölndals IBF F06 9 - 1 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Salming Arena
2018-10-07 11:10 064007002 Ale IBF F07 - Kärra IBK F07 Röd 6 - 6 Adem Can, Tomas Levin Kronan Älvängen
2018-10-13 12:20 064007005 Mölndals IBF F06 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 7 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Aktiviteten A-Hall
2018-10-13 14:00 064007004 Kärra IBK F07 Röd - Partille IBS F06/07 1 - 6 Filip Kloo, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-10-14 12:10 064007006 Lindås Rasta IBK F06/07 - Ale IBF F07 3 - 12 Sofia Mälsjö, William Malmqvist Askims Sporthall
2018-10-20 14:30 064007008 Kärra IBK F07 Röd - Lindås Rasta IBK F06/07 5 - 2 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-10-20 14:30 064007009 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F07 1 - 1 Susanna Furubom, Agnes Andersson Kyrkenorumsskolan
2018-10-21 11:00 064007007 Partille IBS F06/07 - Mölndals IBF F06 7 - 0 Isabella Fröberg, Saga Andersson Vallhamra Sportcenter
2018-10-27 10:20 064007011 Ale IBF F07 - Mölndals IBF F06 13 - 0 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2018-10-28 11:00 064007010 Lindås Rasta IBK F06/07 - Partille IBS F06/07 3 - 12 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-10-28 12:30 064007012 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Kärra IBK F07 Röd 6 - 3 Olle Dison, Oskar Klöfversköld Stenungsund Arena
2018-11-10 13:00 064007015 Mölndals IBF F06 - Kärra IBK F07 Röd 2 - 6 Andreas Julin, Javed Khan Ekenhallen 1
2018-11-10 14:00 064007013 Partille IBS F06/07 - Ale IBF F07 5 - 3 Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2018-11-11 12:30 064007014 Lindås Rasta IBK F06/07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 5 William Malmqvist, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-11-17 13:20 064007018 Mölndals IBF F06 - Lindås Rasta IBK F06/07 1 - 10 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Ekenhallen 1
2018-11-17 15:25 064007017 Kärra IBK F07 Röd - Ale IBF F07 5 - 4 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-11-18 12:15 064007016 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Partille IBS F06/07 4 - 7 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kyrkenorumsskolan
2018-11-24 11:00 064007019 Partille IBS F06/07 - Kärra IBK F07 Röd 3 - 0 Tobias Undeland, Johannes Angel Qvisthallen
2018-11-24 14:30 064007020 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Mölndals IBF F06 6 - 1 Olle Dison, Linus Andersson Kyrkenorumsskolan
2018-11-25 10:00 064007021 Ale IBF F07 - Lindås Rasta IBK F06/07 9 - 2 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Kronan Älvängen
2018-12-01 10:20 064007024 Ale IBF F07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 9 Anela Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Ale Kulturrum
2018-12-01 12:20 064007022 Mölndals IBF F06 - Partille IBS F06/07 1 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2018-12-01 12:30 064007023 Lindås Rasta IBK F06/07 - Kärra IBK F07 Röd 2 - 6 Felix Fröhlander, Isak Börjesson Salming Arena
2018-12-08 09:00 064007025 Partille IBS F06/07 - Lindås Rasta IBK F06/07 8 - 4 Isabella Fröberg, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2018-12-08 15:10 064007027 Kärra IBK F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg 5 - 3 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-12-08 17:10 064007026 Mölndals IBF F06 - Ale IBF F07 0 - 0 Felix Östberg, Viktor Petersson Ekenhallen 1
2018-12-15 10:20 064007028 Ale IBF F07 - Partille IBS F06/07 6 - 3 Håkan Krafft, Peter Axelsson Ale Kulturrum
2018-12-15 11:15 064007029 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Lindås Rasta IBK F06/07 8 - 0 Oskar Klöfversköld, Linus Andersson Stenungsund Arena
2018-12-15 16:25 064007030 Kärra IBK F07 Röd - Mölndals IBF F06 7 - 2 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS F06/ 07 10 9 0 1 59-23 36 27
2. Stenungsunds IBK F07 Gbg 10 6 1 3 50-25 25 19
3. Kärra IBK F07 Röd 10 6 1 3 44-36 8 19
4. Ale IBF F07 10 4 3 3 55-34 21 15
5. Lindås Rasta IBK F06/ 07 10 2 0 8 36-67 -31 6
6. Mölndals IBF F06 10 0 1 9 9-68 -59 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis