Blå Klass F11-12 år (2018/19)

Gruppspel
Pantamera F N Blå Gr 1 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 08:30 141500004 Jönköpings IK F06-07/1 - Månsarps IBK F06-07 0 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-10-27 11:30 141500002 Hovslätts IK F06-07 - Sävsjö IBK F05-07 4 - 4 Stadsgården, Råslätt
2018-10-27 16:00 141500001 Bankeryds Skid o MK F06-07 - Vimmerby IBK F05-07 4 - 6 Jona Mörtsell, Joel Hildingsson Torpshallen
2018-11-10 12:15 141500007 Sävsjö IBK F05-07 - IBF Tranås F06-07 11 - 2 Hofgårdshallen
2018-11-11 12:00 141500005 Vimmerby IBK F05-07 - Månsarps IBK F06-07 12 - 2 Vimmerby Idrottshall
2018-11-11 12:30 141500008 Bankeryds Skid o MK F06-07 - Hovslätts IK F06-07 4 - 6 Hugo Sandstedt, Gabriel Ingvarsson Torpshallen
2018-11-17 10:30 141500010 IBF Tranås F06-07 - Bankeryds Skid o MK F06-07 5 - 4 Tranås Idrottshall
2018-11-17 11:30 141500011 Jönköpings IK F06-07/1 - Sävsjö IBK F05-07 3 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-18 11:30 141500009 Hovslätts IK F06-07 - Vimmerby IBK F05-07 2 - 3 Edith Simonsson, Elin Knutsson Stadsgården, Råslätt
2018-11-24 12:00 141500016 Hovslätts IK F06-07 - IBF Tranås F06-07 0 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stadsgården, Råslätt
2018-11-24 12:15 141500015 Bankeryds Skid o MK F06-07 - Jönköpings IK F06-07/1 1 - 4 , Jona Mörtsell Torpshallen
2018-11-25 12:00 141500014 Sävsjö IBK F05-07 - Månsarps IBK F06-07 5 - 4 Hofgårdshallen
2018-12-01 14:45 141500017 IBF Tranås F06-07 - Vimmerby IBK F05-07 1 - 1 Tranås Idrottshall
2018-12-01 15:30 141500018 Jönköpings IK F06-07/1 - Hovslätts IK F06-07 3 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-02 14:30 141500019 Månsarps IBK F06-07 - Bankeryds Skid o MK F06-07 1 - 3 Norrahammars Sporthall
2018-12-08 08:30 141500023 Hovslätts IK F06-07 - Månsarps IBK F06-07 2 - 2 Gustaf Gustafsson, Lucas Lindberg Stadsgården, Råslätt
2018-12-08 10:00 141500024 IBF Tranås F06-07 - Jönköpings IK F06-07/1 9 - 2 Tranås Idrottshall
2018-12-09 16:00 141500021 Vimmerby IBK F05-07 - Sävsjö IBK F05-07 6 - 1 Vimmerby Idrottshall
2018-12-15 10:30 141500028 Sävsjö IBK F05-07 - Bankeryds Skid o MK F06-07 6 - 0 Hofgårdshallen
2018-12-16 11:15 141500026 IBF Tranås F06-07 - Månsarps IBK F06-07 7 - 1 Tranås Idrottshall
2018-12-16 13:30 141500025 Jönköpings IK F06-07/1 - Vimmerby IBK F05-07 1 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-12 12:15 141500030 Sävsjö IBK F05-07 - Hovslätts IK F06-07 8 - 4 Hofgårdshallen
2019-01-13 15:00 141500032 Månsarps IBK F06-07 - Jönköpings IK F06-07/1 9 - 4 Norrahammars Sporthall
2019-02-24 12:00 141500029 Vimmerby IBK F05-07 - Bankeryds Skid o MK F06-07 4 - 3 Vimmerby Idrottshall
2019-01-19 10:00 141500035 IBF Tranås F06-07 - Sävsjö IBK F05-07 3 - 3 Tranås Idrottshall
2019-01-19 12:00 141500036 Hovslätts IK F06-07 - Bankeryds Skid o MK F06-07 5 - 3 Tuva Stenecker, Thea Lindén Stadsgården, Råslätt
2019-01-20 14:30 141500033 Månsarps IBK F06-07 - Vimmerby IBK F05-07 2 - 8 Norrahammars Sporthall
2019-01-26 09:15 141500039 Sävsjö IBK F05-07 - Jönköpings IK F06-07/1 11 - 1 Sävsjö Sporthall
2019-01-27 13:00 141500037 Vimmerby IBK F05-07 - Hovslätts IK F06-07 3 - 1 Vimmerby Idrottshall
2019-01-27 13:00 141500038 Bankeryds Skid o MK F06-07 - IBF Tranås F06-07 3 - 1 Torpshallen
2019-02-02 13:30 141500043 Jönköpings IK F06-07/1 - Bankeryds Skid o MK F06-07 4 - 4 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-03 14:30 141500042 Månsarps IBK F06-07 - Sävsjö IBK F05-07 4 - 6 Norrahammars Sporthall
2019-03-16 15:00 141500044 IBF Tranås F06-07 - Hovslätts IK F06-07 9 - 2 Tranås Idrottshall
2019-02-09 10:15 141500046 Hovslätts IK F06-07 - Jönköpings IK F06-07/1 2 - 6 Hampus Abrahamsson, Gustaf Gustafsson Stadsgården, Råslätt
2019-02-09 11:00 141500045 Vimmerby IBK F05-07 - IBF Tranås F06-07 5 - 4 Vimmerby Idrottshall
2019-02-10 16:00 141500047 Bankeryds Skid o MK F06-07 - Månsarps IBK F06-07 3 - 3 Torpshallen
2019-02-16 14:00 141500049 Sävsjö IBK F05-07 - Vimmerby IBK F05-07 6 - 0 Hofgårdshallen
2019-02-23 13:30 141500052 Jönköpings IK F06-07/1 - IBF Tranås F06-07 0 - 12 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-24 17:00 141500051 Månsarps IBK F06-07 - Hovslätts IK F06-07 5 - 0 Edith Simonsson, Lucas Lindberg Norrahammars Sporthall
2019-03-02 11:00 141500056 Bankeryds Skid o MK F06-07 - Sävsjö IBK F05-07 3 - 2 Torpshallen
2019-03-02 14:30 141500054 Månsarps IBK F06-07 - IBF Tranås F06-07 3 - 5 Norrahammars Sporthall
2019-03-03 12:00 141500053 Vimmerby IBK F05-07 - Jönköpings IK F06-07/1 8 - 4 Vimmerby Idrottshall
Pantamera F N Blå Gr 2 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 09:30 141501004 Nässjö IBF F07-08 - Tenhults IF F06 6 - 3 Oscar Tjärnström, Johan Svensson Handskerydshallen
2018-10-27 10:30 141501002 Husqvarna IK F06-08 - Värnamo IK F07 4 - 14 Huskvarna Sporthall A
2018-10-28 09:30 141501003 Jönköpings IK F06-07/2 - Vetlanda IBF F06-07 7 - 5 Jönköpings Idrottshus D-hall
2018-10-28 10:00 141501001 Gnosjö IBK F06-08 - Östra SK Jönköping F06-07 0 - 6 Töllstorpshallen
2018-11-10 11:00 141501007 Värnamo IK F07 - Jönköpings IK F06-07/2 3 - 9 Östboskolan
2018-11-10 12:30 141501006 Vetlanda IBF F06-07 - Nässjö IBF F07-08 11 - 3 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-10 13:15 141501005 Östra SK Jönköping F06-07 - Tenhults IF F06 2 - 2 Kålgårdshallen
2018-11-11 10:00 141501008 Gnosjö IBK F06-08 - Husqvarna IK F06-08 3 - 12 Töllstorpshallen
2018-11-17 10:30 141501009 Husqvarna IK F06-08 - Östra SK Jönköping F06-07 1 - 12 Huskvarna Sporthall A
2018-11-17 11:45 141501011 Nässjö IBF F07-08 - Värnamo IK F07 3 - 7 Hugo Axelsson, Filip Eriksson Handskerydshallen
2018-11-18 12:30 141501012 Tenhults IF F06 - Vetlanda IBF F06-07 2 - 8 Tenhults Sporthall
2018-11-18 13:30 141501010 Jönköpings IK F06-07/2 - Gnosjö IBK F06-08 20 - 0 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-11-24 12:15 141501013 Östra SK Jönköping F06-07 - Vetlanda IBF F06-07 7 - 3 Kålgårdshallen
2018-11-25 10:00 141501015 Gnosjö IBK F06-08 - Nässjö IBF F07-08 0 - 10 Töllstorpshallen
2018-11-25 10:00 141501016 Husqvarna IK F06-08 - Jönköpings IK F06-07/2 2 - 6 Huskvarna Sporthall A
2018-11-25 11:00 141501014 Värnamo IK F07 - Tenhults IF F06 3 - 7 Östboskolan
2018-12-01 10:00 141501018 Nässjö IBF F07-08 - Husqvarna IK F06-08 6 - 8 Hugo Karvik, Filip Eriksson Handskerydshallen
2018-12-01 13:15 141501019 Tenhults IF F06 - Gnosjö IBK F06-08 18 - 0 Tenhults Sporthall
2018-12-02 08:30 141501017 Jönköpings IK F06-07/2 - Östra SK Jönköping F06-07 1 - 3 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-02 09:30 141501020 Vetlanda IBF F06-07 - Värnamo IK F07 7 - 7 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2018-12-08 12:15 141501021 Östra SK Jönköping F06-07 - Värnamo IK F07 1 - 3 Kålgårdshallen
2018-12-08 13:30 141501023 Husqvarna IK F06-08 - Tenhults IF F06 2 - 6 Huskvarna Sporthall A
2018-12-09 10:00 141501022 Gnosjö IBK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07 0 - 15 Töllstorpshallen
2018-12-09 15:30 141501024 Jönköpings IK F06-07/2 - Nässjö IBF F07-08 6 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2018-12-15 10:45 141501025 Nässjö IBF F07-08 - Östra SK Jönköping F06-07 0 - 10 Lars Östh, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2018-12-15 13:30 141501026 Tenhults IF F06 - Jönköpings IK F06-07/2 2 - 4 Tenhults Sporthall
2018-12-16 09:30 141501027 Vetlanda IBF F06-07 - Husqvarna IK F06-08 14 - 1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-12-16 13:30 141501028 Värnamo IK F07 - Gnosjö IBK F06-08 18 - 6 Östboskolan
2019-01-12 10:00 141501031 Vetlanda IBF F06-07 - Jönköpings IK F06-07/2 4 - 5 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-01-13 09:30 141501032 Tenhults IF F06 - Nässjö IBF F07-08 2 - 2 Tenhults Sporthall
2019-01-13 13:00 141501030 Värnamo IK F07 - Husqvarna IK F06-08 12 - 2 Östboskolan
2019-01-28 18:00 141501029 Östra SK Jönköping F06-07 - Gnosjö IBK F06-08 6 - 0 Kålgårdshallen
2019-01-20 10:45 141501034 Nässjö IBF F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 4 - 5 Lars Östh, Oscar Tjärnström Nässjö Sporthall
2019-01-20 12:00 141501036 Husqvarna IK F06-08 - Gnosjö IBK F06-08 16 - 4 Huskvarna Sporthall A
2019-01-20 15:00 141501033 Tenhults IF F06 - Östra SK Jönköping F06-07 4 - 1 Tenhults Sporthall
2019-01-20 15:30 141501035 Jönköpings IK F06-07/2 - Värnamo IK F07 7 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-01-26 11:30 141501040 Vetlanda IBF F06-07 - Tenhults IF F06 1 - 2 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-01-26 12:15 141501037 Östra SK Jönköping F06-07 - Husqvarna IK F06-08 7 - 2 Kålgårdshallen
2019-01-26 14:30 141501039 Värnamo IK F07 - Nässjö IBF F07-08 5 - 1 Östboskolan
2019-01-27 10:00 141501038 Gnosjö IBK F06-08 - Jönköpings IK F06-07/2 4 - 11 Töllstorpshallen
2019-02-02 10:00 141501041 Vetlanda IBF F06-07 - Östra SK Jönköping F06-07 1 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-02-02 13:15 141501042 Tenhults IF F06 - Värnamo IK F07 5 - 5 Tenhults Sporthall
2019-02-02 13:30 141501043 Nässjö IBF F07-08 - Gnosjö IBK F06-08 5 - 5 Lars Östh, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2019-02-03 08:30 141501044 Jönköpings IK F06-07/2 - Husqvarna IK F06-08 20 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-02-09 10:15 141501046 Husqvarna IK F06-08 - Nässjö IBF F07-08 3 - 7 Huskvarna Sporthall A
2019-02-09 12:00 141501048 Värnamo IK F07 - Vetlanda IBF F06-07 4 - 7 Östboskolan
2019-02-10 10:00 141501047 Gnosjö IBK F06-08 - Tenhults IF F06 1 - 11 Töllstorpshallen
2019-02-18 18:00 141501045 Östra SK Jönköping F06-07 - Jönköpings IK F06-07/2 9 - 1 Kålgårdshallen
2019-02-23 11:00 141501049 Värnamo IK F07 - Östra SK Jönköping F06-07 3 - 5 Östboskolan
2019-02-23 11:00 141501052 Nässjö IBF F07-08 - Jönköpings IK F06-07/2 2 - 8 Lars Östh, Oscar Tjärnström Handskerydshallen
2019-02-23 17:30 141501051 Tenhults IF F06 - Husqvarna IK F06-08 5 - 1 Tenhults Sporthall
2019-02-24 10:00 141501050 Vetlanda IBF F06-07 - Gnosjö IBK F06-08 13 - 4 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-03-02 08:30 141501054 Jönköpings IK F06-07/2 - Tenhults IF F06 3 - 8 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-03-02 10:30 141501055 Husqvarna IK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07 2 - 8 Huskvarna Sporthall A
2019-03-02 12:15 141501053 Östra SK Jönköping F06-07 - Nässjö IBF F07-08 3 - 1 Kålgårdshallen
2019-03-03 12:00 141501056 Gnosjö IBK F06-08 - Värnamo IK F07 1 - 8 Töllstorpshallen
Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-06)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 10:00 141502004 Gransholms IF F06-08 - Hovshaga AIF F07 1 - 1 Maya Bergh, Ida Björklund Gemla Sporthall
2018-10-27 11:00 141502003 FBC Karlskrona F07-08 - Växjö IBK U F07/2 1 - 22 Niklas Svensson, Nellie Von Dahn Vedeby Sporthall B
2018-10-27 17:30 141502002 Carlshamns IBK F06-08 - Växjö IBK U F08 15 - 5 Sparbanken Arena
2018-11-10 15:30 141502007 Växjö IBK U F08 - FBC Karlskrona F07-08 3 - 8 Fortnox Arena B-hall
2018-11-11 13:30 141502008 Alvesta IBK F07 - Carlshamns IBK F06-08 3 - 3 Alvesta Sporthall
2018-11-23 18:30 141502006 Växjö IBK U F07/2 - Gransholms IF F06-08 17 - 0 Fortnox Arena B-hall
2018-11-10 12:30 141502012 Hovshaga AIF F07 - Växjö IBK U F07/2 2 - 10 Fortnox Arena B-hall
2018-11-17 15:00 141502010 FBC Karlskrona F07-08 - Alvesta IBK F07 2 - 11 , Peter Stridmark Vedeby Sporthall A
2018-11-18 09:30 141502011 Gransholms IF F06-08 - Växjö IBK U F08 18 - 1 Emmie Völcsey, Moa Eklund Gemla Sporthall
2018-11-24 14:00 141502016 Carlshamns IBK F06-08 - FBC Karlskrona F07-08 10 - 4 Sparbanken Arena
2018-11-25 09:00 141502014 Växjö IBK U F08 - Hovshaga AIF F07 1 - 10 Fortnox Arena B-hall
2018-11-25 14:00 141502015 Alvesta IBK F07 - Gransholms IF F06-08 4 - 2 Alvesta Sporthall
2018-12-01 08:30 141502020 Växjö IBK U F07/2 - Växjö IBK U F08 16 - 1 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-01 10:00 141502018 Gransholms IF F06-08 - Carlshamns IBK F06-08 1 - 5 Therese Spjut, Maja Roos Gemla Sporthall
2018-12-01 14:00 141502019 Hovshaga AIF F07 - Alvesta IBK F07 1 - 7 Hovshaga Sporthall
2018-12-08 10:00 141502023 Carlshamns IBK F06-08 - Hovshaga AIF F07 6 - 5 Sparbanken Arena
2018-12-09 11:00 141502024 FBC Karlskrona F07-08 - Gransholms IF F06-08 5 - 5 Peter Stridmark, Axel Branje Vedeby Sporthall A
2018-12-09 12:00 141502022 Alvesta IBK F07 - Växjö IBK U F07/2 7 - 8 Alvesta Sporthall
2018-12-16 08:30 141502028 Växjö IBK U F08 - Alvesta IBK F07 1 - 14 Fortnox Arena Nivika hallen
2018-12-16 10:00 141502026 Hovshaga AIF F07 - FBC Karlskrona F07-08 6 - 5 Hovshaga Sporthall
2018-12-16 16:00 141502027 Växjö IBK U F07/2 - Carlshamns IBK F06-08 14 - 0 Fortnox Arena B-hall
2019-01-05 12:30 141502030 Växjö IBK U F08 - Carlshamns IBK F06-08 0 - 10 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-06 13:30 141502031 Växjö IBK U F07/2 - FBC Karlskrona F07-08 11 - 1 Fortnox Arena B-hall
2019-01-12 14:00 141502032 Hovshaga AIF F07 - Gransholms IF F06-08 1 - 4 Hovshaga Sporthall
2019-01-19 10:00 141502034 Gransholms IF F06-08 - Växjö IBK U F07/2 2 - 11 Elsa Andersson, Thea Torstensson Gemla Sporthall
2019-01-19 13:00 141502035 FBC Karlskrona F07-08 - Växjö IBK U F08 6 - 6 Nellie Skarpsvärd, Malte Lennartsson Vedeby Sporthall B
2019-01-20 12:30 141502036 Carlshamns IBK F06-08 - Alvesta IBK F07 5 - 8 Sparbanken Arena
2019-01-25 18:30 141502040 Växjö IBK U F07/2 - Hovshaga AIF F07 11 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-01-27 14:00 141502038 Alvesta IBK F07 - FBC Karlskrona F07-08 11 - 1 Alvesta Sporthall
2019-01-27 14:00 141502039 Växjö IBK U F08 - Gransholms IF F06-08 1 - 4 Fortnox Arena B-hall
2019-02-02 10:30 141502044 FBC Karlskrona F07-08 - Carlshamns IBK F06-08 5 - 4 Linus Gustafsson, Victor Karlsson Vedeby Sporthall A
2019-02-02 16:00 141502042 Hovshaga AIF F07 - Växjö IBK U F08 9 - 0 Hovshaga Sporthall
2019-02-03 10:00 141502043 Gransholms IF F06-08 - Alvesta IBK F07 5 - 4 Emmie Völcsey, Elsa Andersson Gemla Sporthall
2019-02-09 14:30 141502047 Alvesta IBK F07 - Hovshaga AIF F07 5 - 4 Alvesta Sporthall
2019-02-10 10:30 141502048 Växjö IBK U F08 - Växjö IBK U F07/2 1 - 15 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-03-10 12:20 141502046 Carlshamns IBK F06-08 - Gransholms IF F06-08 8 - 3 Sparbanken Arena
2019-02-23 14:30 141502050 Växjö IBK U F07/2 - Alvesta IBK F07 9 - 2 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-02-24 14:00 141502051 Hovshaga AIF F07 - Carlshamns IBK F06-08 3 - 6 Hovshaga Sporthall
2019-02-24 14:00 141502052 Gransholms IF F06-08 - FBC Karlskrona F07-08 5 - 0 Gustav Åberg, Viktor Karlsson Gemla Sporthall
2019-03-02 15:30 141502054 FBC Karlskrona F07-08 - Hovshaga AIF F07 0 - 2 Malte Lennartsson, Loke Berg Vedeby Sporthall A
2019-03-03 10:00 141502056 Alvesta IBK F07 - Växjö IBK U F08 16 - 1 Alvesta Sporthall
2019-03-03 12:30 141502055 Carlshamns IBK F06-08 - Växjö IBK U F07/2 3 - 10 Sparbanken Arena
Pantamera F Ö Blå Gr 2 (-07)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 14:00 141503002 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 19 - 1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2018-10-14 11:30 141503001 CL 98 IC F07-08 - IF Ariel F06-08 1 - 2 Kalmar Sporthall A-hall
2018-10-21 12:30 141503006 FBC Kalmarsund U F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 0 - 14 Färjehallen
2018-10-21 15:00 141503004 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - CL 98 IC F07-08 3 - 16 Furulundshallen
2018-10-28 11:00 141503009 IF Ariel F06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 15 - 1 Kristdala Sporthall
2018-10-28 14:00 141503008 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - FBC Kalmarsund U F07-08 3 - 2 Furulundshallen
2018-11-10 11:00 141503012 IF Ariel F06-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 31 - 0 Kristdala Sporthall
2018-11-10 14:15 141503010 FBC Kalmarsund U F07-08 - CL 98 IC F07-08 0 - 11 Färjehallen
2018-11-17 12:00 141503013 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 6 - 4 Falkenbergshallen
2018-11-17 12:30 141503014 FBC Kalmarsund U F07-08 - IF Ariel F06-08 1 - 12 Torslundahallen
2018-11-25 11:00 141503016 IF Ariel F06-08 - CL 98 IC F07-08 7 - 0 Kristdala Sporthall
2018-11-25 14:00 141503017 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 3 - 12 Furulundshallen
2018-12-08 14:00 141503019 CL 98 IC F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 14 - 3 Falkenbergshallen
2018-12-09 12:30 141503021 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - FBC Kalmarsund U F07-08 12 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-15 10:00 141503024 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - IF Ariel F06-08 1 - 4 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-15 12:30 141503023 FBC Kalmarsund U F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 WO (5 - 0) Torslundahallen
2019-01-12 16:00 141503025 CL 98 IC F07-08 - FBC Kalmarsund U F07-08 14 - 0 Falkenbergshallen
2019-01-13 14:00 141503027 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - IF Ariel F06-08 2 - 13 Furulundshallen
2019-01-19 13:30 141503028 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - CL 98 IC F07-08 5 - 4 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-01-20 11:00 141503029 IF Ariel F06-08 - FBC Kalmarsund U F07-08 12 - 1 Kristdala Sporthall
2019-01-27 10:00 141503032 Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 12 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-01-27 12:30 141503031 CL 98 IC F07-08 - IF Ariel F06-08 5 - 7 Falkenbergshallen
2019-02-02 12:30 141503036 FBC Kalmarsund U F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 1 - 17 Färjehallen
2019-02-03 14:00 141503034 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - CL 98 IC F07-08 2 - 19 Furulundshallen
2019-02-09 11:00 141503039 IF Ariel F06-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 6 - 5 Kristdala Sporthall
2019-02-10 14:00 141503038 Hjältevad Mariannelund IS F07-08 - FBC Kalmarsund U F07-08 6 - 3 Furulundshallen
2019-02-24 16:00 141503040 FBC Kalmarsund U F07-08 - CL 98 IC F07-08 1 - 12 Färjehallen
2019-03-02 11:00 141503042 IF Ariel F06-08 - Hjältevad Mariannelund IS F07-08 26 - 1 Kristdala Sporthall
2019-03-09 12:30 141503044 FBC Kalmarsund U F07-08 - IF Ariel F06-08 0 - 14 Färjehallen
2019-03-10 09:30 141503043 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 6 - 4 Lindsdals Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis