Pojkar D (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar D (P06) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 131061003 VV-84 SK Bjuv - Höganäs IBF P06/07 3 - 3 Brogårdaskolan
2019-10-12 12:00 131061002 Frosta IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 1 - 19 Höörs Idrottshall
2019-10-12 14:00 131061004 Båstads GIF P06 - Röke IBK 3 - 3 Strandängsskolan
2019-10-13 12:30 131061001 FC Helsingborg P06-Svart - IBK Osby 8 - 2 Helsingborg Arena C
2019-10-13 16:30 131061005 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS P07 6 - 5 Munkahallen
2019-10-19 12:00 131061010 Lönsboda IBK P07 - FC Helsingborg P06-Svart 5 - 1 Lönsboda Sporthall
2019-10-20 09:30 131061009 Höganäs IBF P06/07 - Frosta IBF P06/07 10 - 3 Höganäs Sportcenter B
2019-10-20 11:00 131061007 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Båstads GIF P06 4 - 3 Åstorps Sporthall
2019-10-20 16:00 131061008 Röke IBK - VV-84 SK Bjuv 17 - 4 T4 Sporthall
2019-10-20 17:00 131061006 IBK Osby - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 4 Osby Sporthall
2019-10-22 18:30 131061014 VV-84 SK Bjuv - Åstorp/Kvidinge IBS P07 7 - 7 Brogårdaskolan
2019-10-26 10:30 131061012 FC Helsingborg P06-Svart - Höganäs IBF P06/07 4 - 3 Helsingborg Arena B
2019-10-26 13:00 131061015 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF P06 2 - 0 Munkahallen
2019-10-27 12:00 131061013 Frosta IBF P06/07 - Röke IBK 4 - 9 Höörs Idrottshall
2019-10-27 17:00 131061011 IBK Osby - Lönsboda IBK P07 4 - 7 Osby Sporthall
2019-11-08 19:15 131061019 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P06/07 3 - 7 Munkahallen
2019-11-09 11:00 131061017 VV-84 SK Bjuv - FC Helsingborg P06-Svart 2 - 3 Brogårdaskolan
2019-11-09 12:00 131061016 Frosta IBF P06/07 - IBK Osby 1 - 5 Höörs Idrottshall
2019-11-09 15:00 131061020 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Röke IBK 9 - 8 Kvidinge Sporthall
2019-11-10 14:00 131061018 Båstads GIF P06 - Lönsboda IBK P07 6 - 4 Strandängsskolan
2019-11-14 19:00 131061023 Höganäs IBF P06/07 - Båstads GIF P06 1 - 6 Höganäs Sportcenter B
2019-11-16 10:45 131061024 Lönsboda IBK P07 - VV-84 SK Bjuv 7 - 3 Lönsboda Sporthall
2019-11-16 12:00 131061022 Röke IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 6 - 1 T4 Sporthall
2019-11-16 15:30 131061021 IBK Osby - Åstorp/Kvidinge IBS P07 7 - 7 Osby Sporthall
2019-11-17 14:30 131061025 FC Helsingborg P06-Svart - Frosta IBF P06/07 11 - 2 Mariahallen
2019-11-23 10:30 131061026 VV-84 SK Bjuv - IBK Osby 7 - 3 Brogårdaskolan
2019-11-23 11:00 131061030 Röke IBK - Höganäs IBF P06/07 9 - 3 T4 Sporthall
2019-11-24 13:30 131061029 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Lönsboda IBK P07 3 - 5 Kvidinge Sporthall
2019-11-24 17:00 131061028 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P06-Svart 7 - 1 Munkahallen
2019-12-04 00:00 131061027 Båstads GIF P06 - Frosta IBF P06/07 WO (5 - 0)
2019-11-30 09:00 131061033 Lönsboda IBK P07 - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 4 Lönsboda Sporthall
2019-11-30 11:00 131061035 Frosta IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv 5 - 2 Höörs Idrottshall
2019-12-01 09:30 131061032 Höganäs IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 3 - 4 Höganäs Sportcenter B
2019-12-01 16:00 131061034 FC Helsingborg P06-Svart - Båstads GIF P06 5 - 6 Helsingborg Arena C
2019-12-01 17:00 131061031 IBK Osby - Röke IBK 6 - 15 Osby Sporthall
2019-12-08 11:00 131061039 Röke IBK - FC Helsingborg P06-Svart 6 - 5 T4 Sporthall
2019-12-08 12:00 131061036 Båstads GIF P06 - IBK Osby 12 - 3 Strandängsskolan
2019-12-08 13:30 131061037 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 5 - 7 Munkahallen
2019-12-15 13:30 131061040 Höganäs IBF P06/07 - Lönsboda IBK P07 6 - 7 Höganäs Sportcenter B
2020-02-15 12:00 131061038 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Frosta IBF P06/07 WO (5 - 0) Åstorps Sporthall
2019-12-12 19:30 131061041 IBK Osby - Höganäs IBF P06/07 9 - 3 Osby Sporthall
2019-12-14 09:00 131061042 Lönsboda IBK P07 - Röke IBK 5 - 10 Lönsboda Sporthall
2019-12-14 11:00 131061044 Frosta IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 9 Höörs Idrottshall
2019-12-14 12:15 131061045 VV-84 SK Bjuv - Båstads GIF P06 6 - 8 Brogårdaskolan
2019-12-15 09:30 131061043 FC Helsingborg P06-Svart - Åstorp/Kvidinge IBS P07 3 - 4 Helsingborg Arena C
2020-01-10 19:00 131061046 IBK Osby - FC Helsingborg P06-Svart 4 - 8 Osby Sporthall
2020-01-11 10:00 131061050 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 1 Åstorps Sporthall
2020-01-12 11:00 131061047 Lönsboda IBK P07 - Frosta IBF P06/07 10 - 2 Lönsboda Sporthall
2020-01-12 14:00 131061049 Röke IBK - Båstads GIF P06 3 - 4 T4 Sporthall
2020-01-27 19:00 131061048 Höganäs IBF P06/07 - VV-84 SK Bjuv 7 - 9 Höganäs Sportcenter B
2020-01-18 11:30 131061053 VV-84 SK Bjuv - Röke IBK 7 - 15 Brogårdaskolan
2020-01-18 12:00 131061054 Frosta IBF P06/07 - Höganäs IBF P06/07 1 - 11 Höörs Idrottshall
2020-01-18 13:00 131061051 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby 8 - 7 Munkahallen
2020-01-19 12:00 131061052 Båstads GIF P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 5 - 0 Strandängsskolan
2020-01-19 15:30 131061055 FC Helsingborg P06-Svart - Lönsboda IBK P07 6 - 3 Högastenshallen
2020-01-21 19:00 131061057 Höganäs IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart 5 - 7 Höganäs Sportcenter B
2020-01-25 10:00 131061059 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - VV-84 SK Bjuv 6 - 4 Åstorps Sporthall
2020-01-25 13:00 131061056 Lönsboda IBK P07 - IBK Osby 8 - 2 Lönsboda Sporthall
2020-01-26 14:00 131061058 Röke IBK - Frosta IBF P06/07 21 - 4 T4 Sporthall
2020-01-26 14:00 131061060 Båstads GIF P06 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 2 Strandängsskolan
2020-02-01 13:00 131061063 Lönsboda IBK P07 - Båstads GIF P06 8 - 1 Lönsboda Sporthall
2020-02-02 09:00 131061062 FC Helsingborg P06-Svart - VV-84 SK Bjuv 9 - 3 Helsingborg Arena B
2020-02-02 14:15 131061064 Höganäs IBF P06/07 - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 2 Höganäs Sportcenter B
2020-02-02 17:00 131061061 IBK Osby - Frosta IBF P06/07 5 - 4 Osby Sporthall
2020-03-02 19:00 131061065 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P07 2 - 9 T4 Sporthall
2020-02-08 12:45 131061066 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - IBK Osby 10 - 6 Åstorps Sporthall
2020-02-08 13:00 131061070 Frosta IBF P06/07 - FC Helsingborg P06-Svart 2 - 13 Höörs Idrottshall
2020-02-09 12:00 131061067 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK 10 - 9 Munkahallen
2020-02-09 14:00 131061068 Båstads GIF P06 - Höganäs IBF P06/07 7 - 7 Strandängsskolan
2020-02-16 13:00 131061069 VV-84 SK Bjuv - Lönsboda IBK P07 1 - 4 Brogårdaskolan
131061072 Frosta IBF P06/07 - Båstads GIF P06
2020-02-29 15:00 131061075 Höganäs IBF P06/07 - Röke IBK 6 - 5 Höganäs Sportcenter B
2020-02-29 15:30 131061071 IBK Osby - VV-84 SK Bjuv 1 - 8 Osby Sporthall
2020-02-29 16:00 131061074 Lönsboda IBK P07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07 4 - 8 Lönsboda Sporthall
2020-03-01 12:30 131061073 FC Helsingborg P06-Svart - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 4 Helsingborg Arena C
2020-03-07 09:00 131061077 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - Höganäs IBF P06/07 3 - 5 Åstorps Sporthall
2020-03-07 10:30 131061080 VV-84 SK Bjuv - Frosta IBF P06/07 WO (5 - 0) Brogårdaskolan
2020-03-08 14:00 131061079 Båstads GIF P06 - FC Helsingborg P06-Svart 3 - 3 Strandängsskolan
2020-03-08 16:30 131061078 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P07 1 - 9 Munkahallen
2020-03-09 19:00 131061076 Röke IBK - IBK Osby 9 - 6 T4 Sporthall
131061081 IBK Osby - Båstads GIF P06
131061082 VV-84 SK Bjuv - Munka Ljungby IBK Akademi
131061083 Frosta IBF P06/07 - Åstorp/Kvidinge IBS P07
131061084 FC Helsingborg P06-Svart - Röke IBK
131061085 Lönsboda IBK P07 - Höganäs IBF P06/07
131061086 Höganäs IBF P06/07 - IBK Osby
131061087 Röke IBK - Lönsboda IBK P07
131061088 Åstorp/Kvidinge IBS P07 - FC Helsingborg P06-Svart
131061089 Munka Ljungby IBK Akademi - Frosta IBF P06/07
131061090 Båstads GIF P06 - VV-84 SK Bjuv
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lönsboda IBK P07 16 12 0 4 113-59 54 36
2. Åstorp/ Kvidinge IBS P07 16 10 2 4 86-69 17 32
3. Röke IBK 16 10 1 5 147-86 61 31
4. Båstads GIF P06 15 9 3 3 73-51 22 30
5. FC Helsingborg P06-Svart 16 9 1 6 90-61 29 28
6. Munka Ljungby IBK Akademi 16 8 0 8 69-75 -6 24
7. Höganäs IBF P06/ 07 16 6 2 8 84-82 2 20
8. VV-84 SK Bjuv 16 5 2 9 78-100 -22 17
9. IBK Osby 16 3 1 12 71-119 -48 10
10. Frosta IBF P06/ 07 15 1 0 14 31-140 -109 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar D (P06) Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 15:00 131062004 Hofterups IBF P05-2 - IBK Lund P06/07 L 20 - 2 Lödde Idrottshall
2019-10-13 12:00 131062001 IBK Höllviken P06 - Åkarps IBK P06/07 4 - 3 Gyahallen
2019-10-13 14:00 131062002 Bjärreds IBK P06 - Oxie SK P06-08 15 - 4 Bjärehovhallen
2019-10-20 11:00 131062006 Åkarps IBK P06/07 - FC Helsingborg P07-Vit 5 - 4 Dalslunds Idrottshall
2019-10-20 12:00 131062010 Oxie SK P06-08 - IBK Höllviken P06 1 - 12 Oxievångs Sporthall
2019-10-20 12:20 131062008 IBK Lund P06/07 L - FC Cimrishamn P05 2 - 7 Vipeholmshallen
2019-10-22 19:00 131062011 Åkarps IBK P06/07 - Oxie SK P06-08 5 - 4 Dalslunds Idrottshall
2019-10-26 14:00 131062013 Bjärreds IBK P06 - IBK Lund P06/07 L 7 - 1 Bjärehovhallen
2019-11-03 11:00 131062015 FC Helsingborg P07-Vit - Hofterups IBF P05-2 10 - 3 Helsingborg Arena B
2019-11-09 09:30 131062017 FC Cimrishamn P05 - IBK Höllviken P06 1 - 6 Jonebergshallen
2019-11-09 13:30 131062018 Hofterups IBF P05-2 - Oxie SK P06-08 11 - 5 Lödde Idrottshall
2019-11-10 12:00 131062016 Bjärreds IBK P06 - Åkarps IBK P06/07 8 - 4 Bjärehovhallen
2019-11-16 11:00 131062025 IBK Höllviken P06 - Bjärreds IBK P06 3 - 5 Halörhallen
2019-11-17 12:30 131062022 IBK Lund P06/07 L - FC Helsingborg P07-Vit 2 - 14 Vipeholmshallen
2019-11-17 13:00 131062024 Oxie SK P06-08 - FC Cimrishamn P05 4 - 5 Oxievångs Sporthall
2019-11-23 10:30 131062027 Hofterups IBF P05-2 - Bjärreds IBK P06 6 - 9 Lödde Idrottshall
2019-11-23 11:00 131062026 FC Cimrishamn P05 - Åkarps IBK P06/07 2 - 4 Jonebergshallen
2019-11-23 12:45 131062028 FC Helsingborg P07-Vit - IBK Höllviken P06 3 - 7 Toftahallen
2019-11-27 19:00 131062033 Oxie SK P06-08 - FC Helsingborg P07-Vit 7 - 15 Oxievångs Sporthall
2019-12-01 13:30 131062031 Åkarps IBK P06/07 - IBK Lund P06/07 L 22 - 2 Dalslunds Idrottshall
2019-12-01 15:30 131062035 Bjärreds IBK P06 - FC Cimrishamn P05 2 - 8 Bjärehovhallen
2020-01-15 19:30 131062034 IBK Höllviken P06 - Hofterups IBF P05-2 4 - 10 Gyahallen
2019-12-07 10:30 131062036 Hofterups IBF P05-2 - Åkarps IBK P06/07 7 - 8 Lödde Idrottshall
2019-12-07 10:45 131062037 FC Helsingborg P07-Vit - FC Cimrishamn P05 6 - 6 Helsingborg Arena A
2019-12-08 16:00 131062039 IBK Lund P06/07 L - IBK Höllviken P06 2 - 13 Vipeholmshallen
2019-12-04 19:00 131062042 Oxie SK P06-08 - IBK Lund P06/07 L 9 - 5 Oxievångs Sporthall
2019-12-14 13:00 131062045 FC Cimrishamn P05 - Hofterups IBF P05-2 9 - 3 Jonebergshallen
2019-12-15 10:30 131062044 Bjärreds IBK P06 - FC Helsingborg P07-Vit 10 - 3 Bjärehovhallen
2020-01-12 13:30 131062047 Oxie SK P06-08 - Bjärreds IBK P06 1 - 8 Oxievångs Sporthall
2020-01-12 15:50 131062049 IBK Lund P06/07 L - Hofterups IBF P05-2 3 - 11 Vipeholmshallen
2020-02-11 19:15 131062046 Åkarps IBK P06/07 - IBK Höllviken P06 2 - 3 Dalslunds Idrottshall
2020-01-18 12:00 131062051 FC Helsingborg P07-Vit - Åkarps IBK P06/07 3 - 6 Helsingborg Arena B
2020-01-19 14:00 131062055 IBK Höllviken P06 - Oxie SK P06-08 6 - 1 Gyahallen
2020-01-19 15:15 131062053 FC Cimrishamn P05 - IBK Lund P06/07 L 22 - 1 Jonebergshallen
2020-01-25 10:30 131062060 Hofterups IBF P05-2 - FC Helsingborg P07-Vit 11 - 5 Lödde Idrottshall
2020-01-25 12:30 131062056 Oxie SK P06-08 - Åkarps IBK P06/07 5 - 5 Oxievångs Sporthall
2020-03-01 15:30 131062058 IBK Lund P06/07 L - Bjärreds IBK P06 2 - 13 Vipeholmshallen
2020-01-29 19:00 131062063 Oxie SK P06-08 - Hofterups IBF P05-2 3 - 3 Oxievångs Sporthall
2020-02-02 11:00 131062061 Åkarps IBK P06/07 - Bjärreds IBK P06 9 - 4 Dalslunds Idrottshall
2020-02-02 12:00 131062062 IBK Höllviken P06 - FC Cimrishamn P05 1 - 5 Gyahallen
131062070 Bjärreds IBK P06 - IBK Höllviken P06
2020-02-08 13:00 131062069 FC Cimrishamn P05 - Oxie SK P06-08 3 - 3 Jonebergshallen
2020-02-09 10:00 131062067 FC Helsingborg P07-Vit - IBK Lund P06/07 L WO (5 - 0) Helsingborg Arena C
2020-02-29 11:00 131062073 IBK Höllviken P06 - FC Helsingborg P07-Vit 8 - 6 Halörhallen
2020-02-29 14:00 131062072 Bjärreds IBK P06 - Hofterups IBF P05-2 8 - 8 Bjärehovhallen
2020-03-01 14:00 131062071 Åkarps IBK P06/07 - FC Cimrishamn P05 2 - 2 Dalslunds Idrottshall
2020-03-07 13:00 131062079 Hofterups IBF P05-2 - IBK Höllviken P06 10 - 2 Lödde Idrottshall
2020-03-07 13:45 131062078 FC Helsingborg P07-Vit - Oxie SK P06-08 7 - 7 Högastenshallen
2020-03-07 13:45 131062080 FC Cimrishamn P05 - Bjärreds IBK P06 3 - 6 Jonebergshallen
2020-03-08 14:00 131062076 IBK Lund P06/07 L - Åkarps IBK P06/07 2 - 14 Lerbäckshallen A
131062081 Åkarps IBK P06/07 - Hofterups IBF P05-2
131062082 FC Cimrishamn P05 - FC Helsingborg P07-Vit
131062084 IBK Höllviken P06 - IBK Lund P06/07 L
131062087 IBK Lund P06/07 L - Oxie SK P06-08
131062089 FC Helsingborg P07-Vit - Bjärreds IBK P06
131062090 Hofterups IBF P05-2 - FC Cimrishamn P05
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Bjärreds IBK P06 12 9 1 2 95-52 43 28
2. Åkarps IBK P06/ 07 13 8 2 3 89-50 39 26
3. IBK Höllviken P06 12 8 0 4 69-49 20 24
4. FC Cimrishamn P05 12 6 3 3 73-40 33 21
5. Hofterups IBF P05-2 12 6 2 4 103-68 35 20
6. FC Helsingborg P07-Vit 12 4 2 6 81-72 9 14
7. Oxie SK P06-08 13 1 4 8 54-100 -46 7
8. IBK Lund P06/ 07 L 12 0 0 12 24-157 -133 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis