Pojk Mörkröd Höst 22 (2021/22)

Gruppspel
Pantamera Pojk Mörkröd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 15:30 066700003 FBC Partille HJ - Lindome IBK HJ Lila 3 - 6 Erik Hulthén, Adnan Tongur Qvisthallen
2022-01-26 21:15 066700002 Varla IBK HJ Gbg - Lindås Rasta IBK HJ 2 - 7 Kim Nielsen, Dennis Jelse Lindälvshallen
2022-02-12 16:00 066700001 Mölndals IBF HJ - Kärra IBK HJ 6 - 7 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2022-01-22 15:20 066700006 FBC Partille HJ - Varla IBK HJ Gbg 9 - 3 Emma Lindell, Susanne Andersson Partillebohallen
2022-01-22 17:30 066700004 Lindås Rasta IBK HJ - Mölndals IBF HJ 5 - 5 Jesper Björklund Greter, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2022-02-03 20:00 066700005 Lindome IBK HJ Lila - Kärra IBK HJ 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Senad Olevic Almåshallen B
2022-01-29 17:20 066700007 Mölndals IBF HJ - Lindome IBK HJ Lila 2 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2022-01-29 18:18 066700008 Lindås Rasta IBK HJ - FBC Partille HJ 5 - 9 Tomas Levin, Emir Rajabi Askims Sporthall
2022-01-30 13:50 066700009 Kärra IBK HJ - Varla IBK HJ Gbg 6 - 3 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Kärra Sporthall
2022-02-05 14:45 066700012 Kärra IBK HJ - Lindås Rasta IBK HJ 7 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-02-27 16:45 066700010 FBC Partille HJ - Mölndals IBF HJ 9 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Partillebohallen
2022-03-25 20:00 066700011 Varla IBK HJ Gbg - Lindome IBK HJ Lila 5 - 5 Christer Arntzen, Ida Essung Lindälvshallen
2022-02-25 18:15 066700015 Lindome IBK HJ Lila - Lindås Rasta IBK HJ 4 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen A
2022-02-25 20:00 066700013 Mölndals IBF HJ - Varla IBK HJ Gbg 8 - 3 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Aktiviteten A-Hall
2022-03-18 18:45 066700014 FBC Partille HJ - Kärra IBK HJ 8 - 3 Albert Enlund, Narcis Hadziselimovic Qvisthallen
2022-03-04 18:00 066700017 Lindås Rasta IBK HJ - Varla IBK HJ Gbg 5 - 1 Albert Enlund, Håkan Krafft Askims Sporthall
2022-03-06 16:30 066700018 Lindome IBK HJ Lila - FBC Partille HJ 11 - 4 Emma Lindell, Susanne Andersson Almåshallen A
2022-03-07 18:45 066700016 Kärra IBK HJ - Mölndals IBF HJ 11 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lundbystrand 4
2022-03-12 10:20 066700019 Mölndals IBF HJ - Lindås Rasta IBK HJ 6 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Aktiviteten A-Hall
2022-03-13 11:45 066700020 Kärra IBK HJ - Lindome IBK HJ Lila 7 - 4 Mattias Strid, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-03-13 15:15 066700021 Varla IBK HJ Gbg - FBC Partille HJ 4 - 4 Dennis Jelse, Jonas Löfwander Lindälvshallen
2022-03-20 14:30 066700022 Lindome IBK HJ Lila - Mölndals IBF HJ 3 - 1 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Almåshallen A
2022-03-20 17:45 066700024 Varla IBK HJ Gbg - Kärra IBK HJ 0 - 11 Kim Nielsen, Dennis Jelse Lindälvshallen
2022-03-20 19:40 066700023 FBC Partille HJ - Lindås Rasta IBK HJ 8 - 4 Semir Aganspahic, Jesper Björklund Greter Partillebohallen
2022-03-26 13:40 066700025 Mölndals IBF HJ - FBC Partille HJ 5 - 5 Ali Noori, Henrik Nordström Aktiviteten A-Hall
2022-03-27 13:00 066700026 Lindome IBK HJ Lila - Varla IBK HJ Gbg 4 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
2022-04-04 17:30 066700027 Lindås Rasta IBK HJ - Kärra IBK HJ 11 - 3 Robin Boqvist, Adam Jällfält Salming Arena
2022-04-08 18:00 066700030 Lindås Rasta IBK HJ - Lindome IBK HJ Lila 1 - 6 Wessam Abdellrazek, Lazo Cesto Askims Sporthall
2022-04-10 11:45 066700029 Kärra IBK HJ - FBC Partille HJ 1 - 7 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Kärra Sporthall
2022-04-10 17:45 066700028 Varla IBK HJ Gbg - Mölndals IBF HJ 3 - 4 Christer Arntzen, Mats Lian Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK HJ 10 7 0 3 61-49 12 21
2. FBC Partille HJ 10 6 2 2 66-47 19 20
3. Lindome IBK HJ Lila 10 6 2 2 49-35 14 20
4. Lindås Rasta IBK HJ 10 4 2 4 54-51 3 14
5. Mölndals IBF HJ 10 2 2 6 45-57 -12 8
6. Varla IBK HJ Gbg 10 0 2 8 27-63 -36 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-16 11:30 066701003 IK Zenith HJ Grön - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 5 - 3 Mohamad Bahsson, Abdinasir Abdirahman Björlanda Idrottshall
2022-02-01 19:10 066701002 Ale IBF HJ Blå - Särö IBK U16 7 - 6 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Ale Kulturrum
2022-01-20 18:30 066701004 Särö IBK U16 - Träslövsläge IF HJ 5 - 4 Thomas Roos, Mats Lian Kullavikshallen
2022-01-23 17:00 066701006 IK Zenith HJ Grön - Ale IBF HJ Blå 5 - 2 Semir Aganspahic, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
2022-01-27 18:30 066701008 Särö IBK U16 - IK Zenith HJ Grön 3 - 4 Kim Nielsen, Christoffer Söderström Kullavikshallen
2022-03-17 20:15 066701007 Träslövsläge IF HJ - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 4 - 6 Eino Kozan, Jan Svensson Ankarhallen
2022-02-06 12:30 066701011 Ale IBF HJ Blå - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 4 - 6 William Malmqvist, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ale Kulturrum
2022-04-05 19:45 066701010 IK Zenith HJ Grön - Träslövsläge IF HJ 0 - 0 Ali Alizada, Emir Rajabi Torshallen
2022-02-27 12:20 066701015 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Särö IBK U16 8 - 0 Erik Hulthén, Axel Höglund Torpahallen
2022-03-10 20:15 066701013 Träslövsläge IF HJ - Ale IBF HJ Blå 8 - 2 Adam Carlsson, Jonas Söderberg Ankarhallen
2022-03-03 18:30 066701017 Särö IBK U16 - Ale IBF HJ Blå 2 - 6 Christer Arntzen, Oscar Johansson Kullavikshallen
2022-03-12 16:30 066701018 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - IK Zenith HJ Grön 4 - 3 Emir Rajabi, Mattias Strid Torpahallen
2022-03-12 16:30 066701019 Träslövsläge IF HJ - Särö IBK U16 4 - 4 Adam Carlsson, Jan Svensson Ankarhallen
2022-03-13 11:00 066701021 Ale IBF HJ Blå - IK Zenith HJ Grön 9 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Ale Kulturrum
2022-03-20 11:10 066701022 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Träslövsläge IF HJ 6 - 3 Simon Lindholm, Senad Olevic Torpahallen
2022-03-22 19:45 066701023 IK Zenith HJ Grön - Särö IBK U16 1 - 4 Rasty Al-barzngi, Senad Olevic Torshallen
2022-03-27 12:10 066701026 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Ale IBF HJ Blå 3 - 4 Erik Hulthén, Semir Aganspahic Torpahallen
2022-03-29 19:00 066701025 Träslövsläge IF HJ - IK Zenith HJ Grön 2 - 2 Andreas Christiansson, Daniel Stoltz Ankarhallen
2022-03-24 19:30 066701028 Ale IBF HJ Blå - Träslövsläge IF HJ 4 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Ale Kulturrum
2022-04-07 18:30 066701030 Särö IBK U16 - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 5 - 3 Ida Essung, Albin Jansson Kullavikshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg / IBK Bergum U16 8 5 0 3 39-28 11 15
2. Ale IBF HJ Blå 8 4 1 3 38-35 3 13
3. IK Zenith HJ Grön 8 3 2 3 21-27 -6 11
4. Särö IBK U16 8 3 1 4 29-37 -8 10
5. Träslövsläge IF HJ 8 1 4 3 29-29 0 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-16 15:00 066702002 IBK Kungälv Herrjuniorer - IBF Backadalen HJ Röd 7 - 2 Lazo Cesto, Goran Kuduzovic Kastellegårdshallen
2022-01-16 18:40 066702001 FBC Lerum Utveckling Svart - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ 2 - 5 Emir Rajabi, Rasty Al-barzngi Lerum Arena C
2022-02-27 14:00 066702003 Dingle AIK P04/05 - Utbynäs SK HJ 8 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-01-23 11:30 066702005 Utbynäs SK HJ - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ Inst. Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-02-12 16:00 066702006 Dingle AIK P04/05 - IBK Kungälv Herrjuniorer 8 - 3 Henrik Nordström, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Munkedals Idrottshall
2022-03-25 19:15 066702004 IBF Backadalen HJ Röd - FBC Lerum Utveckling Svart 6 - 3 Erik Hulthén, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Tuve Sporthall
2022-01-29 18:30 066702007 FBC Lerum Utveckling Svart - Utbynäs SK HJ 6 - 5 Lazo Cesto, Alexander Rydqvist Rydsbergshallen
2022-01-30 15:00 066702009 IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer 8 - 4 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Bergumsskolan
2022-03-30 19:30 066702008 IBF Backadalen HJ Röd - Dingle AIK P04/05 6 - 6 Narcis Hadziselimovic, Mükremin Er Lundbystrand 1
2022-02-04 19:45 066702011 IBK Kungälv Herrjuniorer - Utbynäs SK HJ 4 - 4 Erik Hulthén, Axel Höglund Munkegärdehallen
2022-02-05 16:00 066702010 Dingle AIK P04/05 - FBC Lerum Utveckling Svart 11 - 1 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-06 18:20 066702012 IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - IBF Backadalen HJ Röd 3 - 5 Amir Huseinovic, Henrik Nordström Bergumsskolan
2022-02-25 18:30 066702015 Utbynäs SK HJ - IBF Backadalen HJ Röd 5 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-02-26 13:00 066702014 Dingle AIK P04/05 - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ 3 - 2 Martin Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 20:15 066702013 FBC Lerum Utveckling Svart - IBK Kungälv Herrjuniorer 1 - 2 Håkan Krafft, Senad Olevic Rydsbergshallen
2022-03-05 18:00 066702017 IBF Backadalen HJ Röd - IBK Kungälv Herrjuniorer 2 - 3 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2022-03-06 12:20 066702018 Utbynäs SK HJ - Dingle AIK P04/05 2 - 5 Simon Lindholm, Emir Rajabi Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-30 19:45 066702016 IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - FBC Lerum Utveckling Svart 5 - 1 Senad Olevic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lerjehallen
2022-03-11 19:00 066702020 IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - Utbynäs SK HJ 6 - 7 Mustafa Kalajdzisalihovic, Henrik Nordström Bergumsskolan
2022-03-13 12:30 066702019 FBC Lerum Utveckling Svart - IBF Backadalen HJ Röd 0 - 8 Mats Sällberg, Christer Carlberg Lerum Arena C
2022-03-13 14:50 066702021 IBK Kungälv Herrjuniorer - Dingle AIK P04/05 5 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2022-03-20 12:30 066702022 Utbynäs SK HJ - FBC Lerum Utveckling Svart 4 - 3 Erik Hulthén, Axel Höglund Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-20 13:50 066702024 IBK Kungälv Herrjuniorer - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ 5 - 1 William Malmqvist, Jesper Björklund Greter Kastellegårdshallen
2022-03-20 14:00 066702023 Dingle AIK P04/05 - IBF Backadalen HJ Röd 4 - 2 Amir Huseinovic, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-03-27 12:30 066702026 Utbynäs SK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer 1 - 8 Mustafa Er, Henry Tames Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-27 14:00 066702025 FBC Lerum Utveckling Svart - Dingle AIK P04/05 4 - 5 Henrik Nordström, Rasty Al-barzngi Rydsbergshallen
2022-03-27 19:30 066702027 IBF Backadalen HJ Röd - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ 6 - 5 Mohsen Gholami, Rasty Al-barzngi Tuve Sporthall
2022-03-26 15:30 066702029 IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - Dingle AIK P04/05 4 - 6 Rasty Al-barzngi, Mükremin Er Bergumsskolan
2022-04-05 20:25 066702028 IBK Kungälv Herrjuniorer - FBC Lerum Utveckling Svart 8 - 6 Narcis Hadziselimovic, Pierre Eberhard Berg Kastellegårdshallen
2022-04-09 11:00 066702030 IBF Backadalen HJ Röd - Utbynäs SK HJ 6 - 6 Kian Keinia, Henrik Nordström Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK P04/ 05 10 9 1 0 63-31 32 28
2. IBK Kungälv Herrjuniorer 10 6 1 3 49-40 9 19
3. IBF Backadalen HJ Röd 10 4 3 3 48-42 6 15
4. IBK Bergum / IBK Göteborg HJ 9 3 0 6 39-39 0 9
5. Utbynäs SK HJ 9 2 3 4 36-51 -15 9
6. FBC Lerum Utveckling Svart 10 1 0 9 27-59 -32 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd D Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 11:15 066703001 Lindome IBK HJ Grön - Varla IBK P 06 5 - 3 Adem Can, Mustafa Er Almåshallen A
2022-01-15 14:15 066703002 Stenungsunds IBK HJ 2 - Kärra IBK P06 Röd 6 - 7 Per Sundvall, Rasty Al-barzngi Kyrkenorumsskolan
2022-03-19 15:40 066703003 Floda IBK P06 - IK Zenith HJ Vit 4 - 5 Mohsen Gholami, Axel Höglund Nova Floda Sportcenter
2022-01-23 12:00 066703004 Kärra IBK P06 Röd - Lindome IBK HJ Grön 5 - 2 Ludvig Granath, William Malmqvist Kärra Sporthall
2022-01-23 14:30 066703005 IK Zenith HJ Vit - Varla IBK P 06 7 - 4 Semir Aganspahic, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
2022-01-23 18:30 066703006 Floda IBK P06 - Stenungsunds IBK HJ 2 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2022-01-30 11:45 066703007 Lindome IBK HJ Grön - IK Zenith HJ Vit 8 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2022-01-30 14:30 066703009 Varla IBK P 06 - Stenungsunds IBK HJ 2 4 - 2 Christer Arntzen, Mats Lian Fjärås Idrottshall
2022-02-08 17:40 066703008 Kärra IBK P06 Röd - Floda IBK P06 6 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Kärra Sporthall
2022-02-05 17:00 066703012 Varla IBK P 06 - Kärra IBK P06 Röd 3 - 3 Kim Nielsen, Thomas Roos Lindälvshallen
2022-02-20 18:30 066703010 Floda IBK P06 - Lindome IBK HJ Grön 2 - 2 Mohsen Gholami, Mustafa Kalajdzisalihovic Nova Floda Sportcenter
2022-04-03 16:30 066703011 Stenungsunds IBK HJ 2 - IK Zenith HJ Vit 5 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Stenungsund Arena
2022-02-26 14:00 066703015 IK Zenith HJ Vit - Kärra IBK P06 Röd 3 - 5 Mohsen Gholami, Johan Ronge Björlanda Idrottshall
2022-02-26 18:40 066703013 Lindome IBK HJ Grön - Stenungsunds IBK HJ 2 6 - 1 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
2022-02-27 16:20 066703014 Floda IBK P06 - Varla IBK P 06 2 - 2 Wessam Abdellrazek, Robin Boqvist Nova Floda Sportcenter
2022-03-06 13:40 066703016 Varla IBK P 06 - Lindome IBK HJ Grön 3 - 1 Linus Karlsson, Oscar Johansson Fjärås Idrottshall
2022-03-08 19:45 066703018 IK Zenith HJ Vit - Floda IBK P06 2 - 1 Henrik Nordström, Semir Aganspahic Torshallen
2022-03-15 17:40 066703017 Kärra IBK P06 Röd - Stenungsunds IBK HJ 2 6 - 2 Jesper Björklund Greter, Henrik Nordström Kärra Sporthall
2022-03-11 18:30 066703019 Lindome IBK HJ Grön - Kärra IBK P06 Röd 1 - 3 Semir Aganspahic, Mükremin Er Almåshallen A
2022-03-13 17:30 066703021 Stenungsunds IBK HJ 2 - Floda IBK P06 2 - 12 Robin Boqvist, Emma Lindell Kyrkenorumsskolan
2022-03-13 18:00 066703020 Varla IBK P 06 - IK Zenith HJ Vit 2 - 1 Filip Andersson, Albin Persson Lindälvshallen
2022-03-20 10:20 066703023 Floda IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 3 - 1 Adnan Tongur, Ali Noori Nova Floda Sportcenter
2022-03-20 12:15 066703022 IK Zenith HJ Vit - Lindome IBK HJ Grön 3 - 3 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Björlanda Idrottshall
2022-03-29 19:30 066703024 Stenungsunds IBK HJ 2 - Varla IBK P 06 4 - 2 Ali Noori, Henrik Nordström Kyrkenorumsskolan
2022-03-22 19:10 066703027 Kärra IBK P06 Röd - Varla IBK P 06 5 - 2 Gabriel Adolfsson, Goran Kuduzovic Kärra Sporthall
2022-03-26 15:30 066703025 Lindome IBK HJ Grön - Floda IBK P06 3 - 5 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Almåshallen A
2022-04-02 16:30 066703026 IK Zenith HJ Vit - Stenungsunds IBK HJ 2 4 - 1 Håkan Krafft, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Björlanda Idrottshall
2022-04-06 19:45 066703029 Varla IBK P 06 - Floda IBK P06 7 - 2 Jonas Olsson, Dennis Jelse Fjärås Idrottshall
2022-04-09 17:00 066703028 Stenungsunds IBK HJ 2 - Lindome IBK HJ Grön 3 - 2 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Kyrkenorumsskolan
2022-04-12 17:40 066703030 Kärra IBK P06 Röd - IK Zenith HJ Vit 4 - 5 Amir Huseinovic, Jesper Björklund Greter Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P06 Röd 10 7 1 2 45-29 16 22
2. IK Zenith HJ Vit 10 5 1 4 35-37 -2 16
3. Varla IBK P 06 10 4 2 4 32-32 0 14
4. Floda IBK P06 10 3 3 4 37-34 3 12
5. Lindome IBK HJ Grön 10 3 2 5 33-30 3 11
6. Stenungsunds IBK HJ 2 10 3 1 6 30-50 -20 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd E Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-01-15 17:50 066704003 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 2 - 6 William Malmqvist, Ludvig Granath Salming Arena
2022-02-10 17:50 066704001 FBC Partille U15 1 - Kärra IBK P07 4 - 0 , Sebastian Kiejs Huhmarniemi Vallhamra Sportcenter
2022-02-27 12:00 066704004 Dingle AIK P05 - FBC Lerum Utveckling Vit 8 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-01-22 14:30 066704006 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - Kärra IBK P07 1 - 3 Henrik Nordström, Ali Noori Wallenstam Arena A
2022-01-23 14:00 066704007 FBC Lerum Utveckling Vit - Stenungsunds IBK HJ 1 4 - 12 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-01-23 14:00 066704008 Dingle AIK P05 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 6 - 8 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-01-29 14:30 066704009 FBC Partille U15 1 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 0 - 5 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Partillebohallen
2022-01-29 16:00 066704012 Stenungsunds IBK HJ 1 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 - 6 Semir Aganspahic, Per Sundvall Kyrkenorumsskolan
2022-01-29 17:30 066704011 Kärra IBK P07 - Dingle AIK P05 6 - 4 Pierre Eberhard Berg, Mathias Johansson Kärra Sporthall
2022-01-30 17:15 066704013 FBC Lerum Utveckling Vit - FBC Partille U15 1 2 - 6 Alexander Pavlovic, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2022-01-30 17:30 066704014 Dingle AIK P05 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 1 - 5 Per Sundvall, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-01 19:15 066704016 Stenungsunds IBK HJ 1 - Kärra IBK P07 4 - 5 Arvid Carlund, Unsal Yucel Kyrkenorumsskolan
2022-02-05 12:00 066704019 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - Stenungsunds IBK HJ 1 5 - 5 Jesper Björklund Greter, Goran Kuduzovic Wallenstam Arena A
2022-03-02 17:40 066704018 FBC Lerum Utveckling Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 - 11 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Alléhallen
2022-03-10 17:50 066704017 FBC Partille U15 1 - Dingle AIK P05 5 - 3 Adam Jällfält, Jesper Björklund Greter Vallhamra Sportcenter
2022-02-09 18:50 066704023 Kärra IBK P07 - FBC Lerum Utveckling Vit 5 - 1 Linda Lindskog, Pontus Ekengränd Kärra Sporthall
2022-02-12 13:20 066704021 Lindås Rasta IBK P06 Svart - FBC Partille U15 1 5 - 5 Erik Hulthén, Axel Höglund Salming Arena
2022-03-01 19:30 066704022 Stenungsunds IBK HJ 1 - Dingle AIK P05 1 - 5 Per Sundvall, Henrik Nordström Kyrkenorumsskolan
2022-02-19 12:15 066704025 FBC Partille U15 1 - Stenungsunds IBK HJ 1 8 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Rasty Al-barzngi Qvisthallen
2022-02-22 19:30 066704028 FBC Lerum Utveckling Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 1 - 10 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Lerum Arena C
2022-03-22 20:15 066704026 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Kärra IBK P07 10 - 5 Semir Aganspahic, Ludvig Granath Askims Sporthall
2022-02-26 13:30 066704031 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - Lindås Rasta IBK P06 Svart 2 - 4 Adam Jällfält, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2022-02-26 16:30 066704032 FBC Lerum Utveckling Vit - Dingle AIK P05 0 - 15 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lerum Arena A
2022-02-27 14:00 066704029 Kärra IBK P07 - FBC Partille U15 1 5 - 3 Aldin Hadziselmovic, Carl Flyning Kärra Sporthall
2022-03-06 12:40 066704034 Kärra IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 1 - 5 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Kärra Sporthall
2022-03-26 16:00 066704035 Stenungsunds IBK HJ 1 - FBC Lerum Utveckling Vit 3 - 2 Adem Can, Alexander Rydqvist Hallernaskolan
2022-04-10 14:30 066704036 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Dingle AIK P05 6 - 3 Mohsen Gholami, Lucas Venderot Salming Arena
2022-03-12 13:15 066704039 Dingle AIK P05 - Kärra IBK P07 7 - 3 Adem Can, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-03-12 15:40 066704040 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK HJ 1 3 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2022-03-12 17:15 066704037 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - FBC Partille U15 1 4 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Patrich Hellfärdsson Wallenstam Arena A
2022-03-19 11:30 066704042 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - Dingle AIK P05 3 - 8 Mohsen Gholami, Ali Alizada Wallenstam Arena A
2022-03-19 14:30 066704041 FBC Partille U15 1 - FBC Lerum Utveckling Vit 19 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Partillebohallen
2022-03-19 17:30 066704044 Kärra IBK P07 - Stenungsunds IBK HJ 1 12 - 6 Albert Enlund, Wessam Abdellrazek Kärra Sporthall
2022-03-17 19:45 066704046 Lindås Rasta IBK P06 Svart - FBC Lerum Utveckling Vit 11 - 6 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2022-03-26 12:15 066704047 Stenungsunds IBK HJ 1 - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar 3 - 4 Martin Andersson, Per Sundvall Kyrkenorumsskolan
2022-04-02 13:30 066704045 Dingle AIK P05 - FBC Partille U15 1 3 - 11 Rasty Al-barzngi, Adem Can Munkedals Idrottshall
2022-03-31 20:30 066704051 FBC Lerum Utveckling Vit - Kärra IBK P07 8 - 6 Rasty Al-barzngi, Henrik Nordström Hjällsnäshallen A-hallen
2022-04-01 19:30 066704050 Dingle AIK P05 - Stenungsunds IBK HJ 1 5 - 3 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-04-12 19:45 066704049 FBC Partille U15 1 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 2 - 5 Rasty Al-barzngi, Mats Sällberg Vallhamra Sportcenter
2022-04-06 18:50 066704054 Kärra IBK P07 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 1 - 11 Erik Hulthén, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2022-04-09 13:50 066704056 Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar - FBC Lerum Utveckling Vit 6 - 3 Erik Hulthén, Axel Höglund Wallenstam Arena A
2022-04-13 19:30 066704053 Stenungsunds IBK HJ 1 - FBC Partille U15 1 2 - 9 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Jesper Björklund Greter Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P06 Svart 12 9 1 2 82-49 33 28
2. Pixbo Wallenstam IBF P07/ 06 Blårävar 12 8 1 3 56-34 22 25
3. FBC Partille U15 1 12 7 1 4 75-39 36 22
4. Dingle AIK P05 12 6 0 6 68-53 15 18
5. Kärra IBK P07 12 6 0 6 52-64 -12 18
6. Stenungsunds IBK HJ 1 12 3 1 8 51-68 -17 10
7. FBC Lerum Utveckling Vit 12 1 0 11 35-112 -77 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis