Träningsmatcher Uppland (2022/23)

Övriga matcher
Träningsmatcher Uppland 2022/23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
175555116 Stenhagens KK P07/08 Svart - SK Vide P08 Inst. Stenhagen BoKC
2022-08-12 19:30 175555014 Hagunda IF Herr - Grasshoppers Andreas Morelius, Frans Dahlstedt IFU Arena A
2022-08-12 19:30 175555018 Älvsjö AIK IBF Herr - Motståndare ej klar IFU Arena Upplands Energi
2022-08-13 09:00 175555019 Älvsjö AIK IBF F09 Röd ML - Frötuna IBF F08/09 vit 1 - 5 Thomas Larsson IFU Arena A
2022-08-13 09:00 175555021 Älvsjö AIK IBF F08 Röd ML - IK Sirius IBK F08 2 - 2 Tony Nyberg, Albin Karlsson IFU Arena DHinox
2022-08-13 09:00 175555020 Älvsjö AIK IBF P09 Svårlätt - Motståndare ej klar -1 - -1 Jonas Nordqvist, Handrin Thunqvist IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-08-13 10:00 175555022 Älvsjö AIK IBF HJ JAS - Hagunda IF (JAS) 2 - 6 Pontus Orebrand, Bo Pettersson Loklint IFU Arena Upplands Energi
2022-08-13 10:30 175555027 Älvsjö AIK IBF B (Herr) - IBK Uppsala Teknologer U 6 - 3 Handrin Thunqvist, Jonas Nordqvist IFU Arena Gibon
2022-08-13 10:30 175555024 Älvsjö AIK IBF F06/07 Röd S - IK Sirius IBK F06 7 - 6 , Thomas Larsson IFU Arena A
2022-08-13 11:30 175555023 Älvsjö AIK IBF HJ JAS - IBK Runsten HJ GUD 7 - 6 Bo Pettersson Loklint, Pontus Orebrand IFU Arena Upplands Energi
2022-08-13 12:00 175555025 Älvsjö AIK IBF P06 MR MS - IK Sirius FBC HJ 17 6 - 3 Thomas Larsson IFU Arena A
2022-08-13 13:00 175555026 Älvsjö AIK IBF Herr - Skälby IBK H1 Jonas Nordqvist, Handrin Thunqvist IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-08-13 14:00 175555028 Älvsjö AIK IBF Dam - Gävle GIK Dam Oskar Wallin, Simon Hillerius Öberg IFU Arena A
2022-08-13 17:00 175555038 IK Sirius IBK Herr - Grasshoppers Thomas Andersson, Rickard Wissman IFU Arena A
2022-08-14 10:30 175555029 Älvsjö AIK IBF Herr - IBK Uppsala Teknologer H1 Jonas Nordqvist, Handrin Thunqvist IFU Arena A
2022-08-14 13:00 175555004 Hagunda IF Allsvenskan Dam - Skoghalls IBK Dam 1 - 3 Simon Hillerius Öberg, Oskar Wallin IFU Arena Gibon
2022-08-14 14:00 175555030 Älvsjö AIK IBF B (Herr) - Ingarö IF Herr 4 - 5 Felix Pettersson, Erik Andersson IFU Arena A
2022-08-18 19:30 175555042 Aligator Malans - AIK IBF SSL Herr Pontus Orebrand, Bo Pettersson Loklint Uppsala Life Arena
2022-08-18 19:30 175555006 Alunda IBF Dam - Gävle GIK Div 1 Handrin Thunqvist, Jonas Nordqvist Olandshallen
2022-08-19 19:00 175555013 Hagunda IF Herr - Aligator Malans Andreas Morelius, Glenn Boström IFU Arena A
2022-08-19 19:00 175555031 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - Rotebro IS IBK Herrar Div2 9 - 5 Tony Nyberg, Sean Norouz Rosershallen
2022-08-20 11:50 175555048 IBK Uppsala Teknologer U - Alunda IBF U 7 - 2 Per-Olof Svensson, Fredrik Karlsson Lindbackens Sporthall
2022-08-20 12:00 175555007 Alunda IBF Dam - IK Sirius FBC SSL 4 - 5 Oskar Wallin, Simon Hillerius Öberg Olandshallen
2022-08-20 12:00 175555033 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Vallentuna IBK D1 4 - 3 Tony Nyberg, Isak Norén Ekilla Sporthall
2022-08-20 13:00 175555037 Storvreta IBK DJ18/D2 - IK Sirius IBK D1/JAS Lars Halvarsson, Christoffer Fredriksson Storvreta IBK Sporthall
2022-08-20 13:45 Speltid: 2X20min 175555001 Bälinge IF F06/07 - Värmdö IF U16 (Flickor Röd) 0 - 0 Niklas Arvidsson, Albin Karlsson Tiundaskolan
2022-08-20 14:30 175555009 Alunda IBF Herr - Björklinge BK H1 2 - 4 Simon Hillerius Öberg, Oskar Wallin Olandshallen
2022-08-20 14:45 Speltid: 2X20min 175555002 Bälinge IF F06/07 - Värmdö IF U16 (Flickor Röd) 1 - 4 Niklas Arvidsson, Albin Karlsson Tiundaskolan
2022-08-20 16:00 175555053 IBK Uppsala Teknologer H1 - Farsta IBK Herr A Div 1 5 - 5 Isak Norén, Tony Nyberg IFU Arena Gibon
2022-08-21 10:00 175555005 IS Saga P06/07 - Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 IFU Arena A
2022-08-21 13:00 175555045 Storvreta IBK DJ18/D2 - IK Sirius IBK D1/JAS Per-Olof Svensson, David Söderström Storvreta IBK Sporthall
2022-08-21 13:30 3x15 min 175555044 Hagunda IF F06/08 - Huddinge IBS Röd-Svår F06 Vesa Petterson, Albin Karlsson Stenhagen BoKC
2022-08-21 14:00 175555040 IBK Uppsala Teknologer H1 - Sundsvall FBC H1 6 - 9 Tony Nyberg, Jussi Nissinen IFU Arena Gibon
2022-08-21 14:00 3x20min 175555046 Danderyds SK IBF Mörkröd Medel Norra P06 - Storvreta IBK HJ17 Anton Ceder, Christoffer Fredriksson IFU Arena A
2022-08-21 14:45 3x15 min 175555043 Hagunda IF F07/08 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår F07 (A) Vesa Petterson, Albin Karlsson Stenhagen BoKC
2022-08-21 15:00 3x20min 175555051 IK Sirius IBK F08 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår F07 (B) Pontus Rosendal IFU Arena Upplands Energi
2022-08-21 16:00 175555052 FBC Uppsala P08 - Vallentuna IBK P08 LR M A Christoffer Fredriksson, Anton Ceder Tiundaskolan
2022-08-24 18:45 175555012 Hagunda IF Herr - Storvreta IBK SSL Herr Jonas Tidsjö, Jakob Westerlund IFU Arena A
2022-08-25 18:00 175555060 FBC Uppsala P08 - Stenhagens KK P07/08 Svart Mattias Patrik Robert Thorsén, Haris Hodzic Tunabergsskolan
2022-08-26 18:00 175555055 FBC Uppsala P08 - IK Sirius IBK P-07 Mattias Patrik Robert Thorsén, Haris Hodzic Stenhagenskolans Sporthall
2022-08-26 19:30 175555015 Hagunda IF Herr - Älvsjö AIK IBF Herr IFU Arena A
2022-08-27 19:30 175555034 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Enköpings IBK D2 Jonatan Svahn, Daniel Bäckner Ekilla Sporthall
2022-08-28 12:30 175555059 Rotebro IS IBK F09-11 Blå Medel Lätt - Frötuna IBF F-10/11 3 - 6 Elsa Öhrn, Haris Hodzic IFU Arena Upplands Energi
2022-08-28 15:00 175555032 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - IBF Västerås Herr 7 - 6 Fabian Fahimi, Bo Pettersson Loklint Rosershallen
2022-08-28 17:30 175555035 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - SK Vide Dam 14 - 2 Bo Pettersson Loklint, Fabian Fahimi Rosershallen
2022-09-02 18:00 175555069 FBC Uppsala P08 - AIK IBF Svart P08 Ljusröd Svår Albin Karlsson, Tima Shtutman IFU Arena Upplands Energi
2022-09-02 19:30 175555036 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Hässelby SK IBK Dam A 5 - 3 Tony Nyberg, Christoffer Stenlund Ekilla Sporthall
2022-09-03 10:00 175555072 Täby FC H1 - Björklinge BK H1 5 - 5 Handrin Thunqvist, Tony Nyberg IFU Arena A
2022-09-03 13:00 175555064 Rasbo IK H2 - Vallentuna IBK H1 6 - 4 Bo Pettersson Loklint, Jonas Nordqvist Hall 2000
2022-09-03 13:00 175555039 IK Sirius IBK Herr - AIK IBF SSL Herr 4 - 12 Daniel Larsson, Amir Zilic IFU Arena A
2022-09-03 16:30 175555016 Hagunda IF Herr - Karlstad IBF Allsvenskan Herr IFU Arena A
2022-09-03 18:30 175555017 Täby FC IBK Dam - IK Sirius FBC SSL Amir Zilic, Daniel Larsson IFU Arena A
2022-09-04 08:00 175555067 Täby FC HJ1 DM JAS - Hagunda IF (JAS) Handrin Thunqvist, Erik Andersson IFU Arena Gibon
2022-09-04 09:30 175555068 Täby FC HJ2 - Hagunda IF Junior (H) Handrin Thunqvist, Erik Andersson IFU Arena Gibon
2022-09-04 10:00 175555065 Storvreta IBK HJ17 - Täby FC HJ3 Thomas Lundqvist, Olle Isacsson IFU Arena DHinox
2022-09-04 12:00 175555062 Alunda IBF U-Dam (D2) - Strömsbro IF Dam 3 - 2 Tony Nyberg, Mikael Eriksson Olandshallen
2022-09-04 13:00 175555076 IK Sirius IBK F08 - Rönnby Västerås IBK Ung FK1 08/09 IFU Arena A
2022-09-04 16:30 175555077 IK Sirius IBK F08 - Rönnby Västerås IBK Ung Träningsmatch F07 6 - 6 IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-09-04 18:15 175555071 Hagunda IF Allsvenskan Dam - IBK Uppsala Teknologer Dam 11 - 3 Felix Pettersson, Fabian Fahimi IFU Arena Gibon
2022-09-06 18:30 175555073 IK Sirius FBC SSL - Hagunda IF Allsvenskan Dam 10 - 5 Felix Pettersson, Erik Andersson IFU Arena A
2022-09-07 20:00 175555061 Rosersberg Arlanda IBK Herr A-lag Div 1 - IK Sirius IBK Herr 7 - 6 Handrin Thunqvist, Bo Pettersson Loklint Rosershallen
2022-09-08 19:30 175555075 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Kungsängens IF Dam A-Lag , Tony Nyberg Ekilla Sporthall
2022-09-09 10:00 175555041 IBK Uppsala Teknologer U - Rasbo IK H2 Inst. IFU Arena A
2022-09-10 13:00 175555058 SK Vide Dam - FBC Uppsala DJ Inst. CIK A
2022-09-10 14:00 3x20min 175555054 Frötuna IBF Damer A - FBC Uppsala Dam (D2) Inst. Sävja Sporthall
2022-09-10 14:10 3x20min 175555078 Storvreta IBK P07 - Alunda IBF P06-07 6 - 3 Alexander Stolt, Rebecka Törnfeldt Storvreta IBK Sporthall
2022-09-10 15:40 3x20min 175555079 Storvreta IBK P07 - Bålsta FBC P05/06/07 1 - 3 Rebecka Törnfeldt, Alexander Stolt Storvreta IBK Sporthall
2022-09-11 14:10 3x20min 175555080 Storvreta IBK P07 - Almunge IK P06/07 8 - 3 Mattias Patrik Robert Thorsén, Alexander Stolt Storvreta IBK Sporthall
2022-09-11 15:40 3x20min 175555081 Storvreta IBK P07 - IFK Dannemora/Ö P-07/-09 5 - 0 Mattias Patrik Robert Thorsén, Alexander Stolt Storvreta IBK Sporthall
2022-09-14 19:30 175555088 Rasbo IK H2 - Storvreta IBK JAS Herr 5 - 4 Isak Norén, Jonas Nordqvist Hall 2000
2022-09-15 19:30 3x15min 175555089 IFK Dannemora/Ö F05-09 - Alunda IBF F05-08 Christian Brundin, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-09-16 18:00 175555087 FBC Uppsala P08 - IK Sirius FBC P08 Svart Tima Shtutman, Georgios Papadakis IFU Arena Upplands Energi
2022-09-16 18:10 175555095 Björklinge BK F06 - Valbo IBF DJ Tony Nyberg, Gabriel Wall Vattholma Sporthall
2022-09-17 10:30 175555050 Wåhla IBK D3 - FBC Uppsala U (D3) Inst. Östervåla Sporthall
2022-09-17 12:00 175555063 Alunda IBF U-Dam (D2) - Rasbo IK Dam 5 - 3 Jonas Nordqvist, David Söderström Olandshallen
2022-09-17 12:15 3x20min effektiv tid 175555082 Storvreta IBK F07 - Hagunda IF F07/08 Inst. Storvreta IBK Sporthall
2022-09-17 14:00 175555057 Enköpings IBK D2 - IK Råby Västerås D2 4 - 7 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Bergvretenhallen
2022-09-17 15:00 175555008 Alunda IBF Dam - Telge SIBK Allsvenskan Dam 3 - 3 Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Olandshallen
2022-09-17 17:30 175555070 Rosersberg Arlanda IBK Dam A-lag - Bele Barkarby IF IBF Damer Div 1 Inst. Ekilla Sporthall
2022-09-18 11:30 175555094 Storvreta IBK JAS Herr - Rosersberg Arlanda IBK HJ/JAS Anton Ceder, Tony Nyberg Storvreta IBK Sporthall
2022-09-18 11:30 3x20min 175555091 FBC Åland (H3) - IBK Uppsala Teknologer U Tima Shtutman, Gabriel Wall IFU Arena Gibon
2022-09-18 11:30 3x20min 175555092 FBC Åland U - Ärentuna SK (H6) IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-09-18 11:30 175555093 FBC Åland (D3) - Björklinge BK Dam IFU Arena DHinox
2022-09-18 12:00 175555066 FBC Uppsala DJ - Strömsbro IF DJ19 GUD 5 - 4 Maja Rikner, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena Upplands Energi
2022-09-18 15:00 175555086 Vaksala SK P 09 - Bälinge IF P09 1 - 7 Mattias Patrik Robert Thorsén, Maja Rikner IFU Arena Upplands Energi
2022-09-20 19:20 3x20 min rullande, + straffläggning oavsett resultat. 175555056 Bälinge IF DJ16 (JAS) - Hagunda IF JAS DJ17 Inst. Vattholma Sporthall
2022-09-20 20:00 175555090 Bålsta FBC - Kungsängens IF (H4) 3 - 8 Erik Rosvall, Jan-Olov Cederholm Fridegårdsskolan
2022-09-21 19:00 3x15min 175555074 Hagunda IF F07/08 - Stenhagens KK F07/08 röd Rebecka Törnfeldt, Alexander Stolt Stenhagen BoKC
2022-09-21 19:30 175555098 IFK Dannemora/Ö F06-09 - IK Sirius IBK F08 Christian Brundin, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-09-22 17:30 175555099 Storvreta IBK P08 - FBC Uppsala P08 Mattias Dahlqvist, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2022-09-22 23:59   Uppskj. SKA INTE SPELAS. TESTMATCH för sekretariatskurs! 175555085 SK Vide Herr A-lag - SK Vide HJ 2020/21 0 - 0 Hälsohuset
2022-09-23 19:45 175555100 Storvreta IBK P08 - Midas IBK P08 Mattias Dahlqvist, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall
2022-09-24 10:30 3x15 min 175555047 Vaksala SK P 09 - Midas IBK P10 3 - 4 Jouni Myller, Fredrik Longgren IFU Arena Gibon
2022-09-24 13:00 175555097 SK Vide Dam - Sigtuna IF IBK Dam Tony Nyberg, Christoffer Stenlund CIK A
2022-09-24 13:15 3x20 min 175555083 Stenhagens KK D3 - FBC Uppsala Dam (D2) 3 - 3 Anton Ceder, Vendela Eklund Stenhagen BoKC
2022-09-24 15:00 175555010 Strömsbro IF DJ19 GUD - IK Sirius IBK F06 Jan-Olov Cederholm, Lars Halvarsson IFU Arena Upplands Energi
2022-09-25 10:00 4 x 15 min 175555011 Strömsbro IF DJ19 GUD - Uppland F16 2 - 9 Jan-Olov Cederholm, Per-Olof Svensson IFU Arena DHinox
2022-09-25 13:30 175555003 Vaksala SK P07/BIF - Björklinge BK P06/07 Mattias Patrik Robert Thorsén, Christoffer Stenlund IFU Arena DHinox
2022-09-25 20:00 175555096 Storvreta IBK Legends - Almunge IK H6 Fabian Fahimi, Tima Shtutman Storvreta IBK Sporthall
2022-09-25 23:59 175555104 Stenhagens KK P07/08 Svart - Stenhagens KK P07/08 1 - 1 Stenhagenskolans Sporthall
2022-09-29 20:40 175555101 Fyris Nabla IBK - Hagunda IBF U Inst. IFU Arena Gibon
2022-10-01 11:00 175555103 IFK Dannemora/Ö P07/09 - Alunda IBF P07 blå Inst. Österby Sim o Sporthall
2022-10-01 15:15 3x15 min 175555084 Stenhagens KK F07/08 röd - Vaksala SK F08 Haris Hodzic, Wilbur Trost Stenhagen BoKC
2022-10-01 16:30 175555102 Frötuna IBF F08/09 vit - Frötuna IBF F08/09 vit , Markus Lundquist Sävja Sporthall
2022-10-08 10:00 175555105 Frötuna IBF F08/09 vit - Storvreta IBK F09 Bo Pettersson Loklint, Haris Hodzic Sävja Sporthall
2022-10-11 19:20 4x15 min

Ev PP åt varje håll & 5 straffar/lag
En domare räcker 175555106 Uppland F16-distriktslag 05 - Uppland F16-distriktslag 06 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena DHinox
2022-10-13 20:00 175555109 Bälinge IF F08/09 - IK Sirius IBK F09 3 - 4 Lars Halvarsson, Vesa Petterson Vattholma Sporthall
2022-10-21 17:30 175555111 Stenhagens KK P07/08 Svart - Vaksala SK P 09 5 - 6 Vesa Petterson, Rebecka Ulriksson Stenhagen BoKC
2022-10-26 20:00 175555110 Stenhagens KK P07/08 Svart - Hagunda IF P08/09 5 - 2 Love Gustafsson, Noah Gustafsson Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 09:45 175555107 Uppland F16-distriktslag - Gävleborg IBF F16 7 - 0 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena Upplands Energi
2022-10-29 12:00 175555108 Upplands P16-Distriktslag - Gävleborgs IBF P16 4 - 2 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena Upplands Energi
2022-11-05 10:00 175555112 Bålsta FBC FP 09/10 - Bro IK P08-10 12 - 4 Albin Forsman, Elias Forsman Fridegårdsskolan
2022-11-09 20:15 175555113 Storvreta Ungdom IBK P16 USM - Hagunda IF P06/07 8 - 1 Bo Pettersson Loklint, Fabian Fahimi Storvreta IBK Sporthall
2022-11-20 12:10 175555117 Stenhagens KK P09/10 - Hagunda IF P10 4 - 4 Stenhagenskolans Sporthall
2022-11-26 16:30 175555115 Stenhagens KK P09/10 - IK Sirius FBC P10/11 3 - 8 Vendela Eklund, Elin Bexell Stenhagen BoKC
2022-12-03 12:45 175555118 Lokomotiv Grillby IBK - FBC Åland P09/10 Simon Hillerius Öberg, Rebecka Törnfeldt IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-12-14 19:45 175555120 Alunda IBF JAS - Uppland P 16 5 - 1 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink Olandshallen
2022-12-28 18:00 175555124 IFK Dannemora/Ö F10-12 - Alunda IBF F11-12 2 - 5 Christian Brundin, Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2023-01-02 18:00 175555121 Uppland P 16 - Västmanlands IBF P16 4 - 2 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-01-02 19:30 175555122 Uppland F16 - Västmanland F 16 5 - 3 Christoffer Stenlund, Niklas Arvidsson IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-01-08 12:15 175555123 Vaksala SK F06 Svart - Huddinge IBS USM F16 Felicia Hoff, Elin Trolin IFU Arena Upplands Energi
2023-01-15 13:15 175555119 Hagunda IF F06/08 - Huddinge IBS Röd-Svår F06 1 - 4 Lars Karlsson, Tony Sundström IFU Arena Upplands Energi
2023-02-04 16:15 175555114 Stenhagens KK P09/10 - Bälinge IF P09 1 - 7 Felicia Hoff, Villiam Lööf Stenhagen BoKC
2023-02-05 13:30 175555125 Storvreta IBK F08 - Töjnan IBK Röd MedelSvår F07/08 5 - 4 Felicia Hoff, Vesa Petterson Ärentunaskolan
2023-02-26 17:15 175555131 Vaksala SK F 2009 - Hagunda IF F09/10 Werner Trost, Lars Karlsson IFU Arena DHinox
2023-03-04 11:15 175555127 Vaksala SK P 2012 svart - Tobo/Örbyhus FF PF10/11/12 4 - 7 Fredrik Stolt, Werner Trost IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-03-08 20:00 175555133 Stenhagens KK P07/08 Svart - Vaksala SK P 09 6 - 4 Christian Brundin, Fredrik Longgren Stenhagenskolans Sporthall
2023-03-12 15:15 175555132 Vaksala SK P 09 - Rosersberg Arlanda IBK P06-08 6 - 2 Noah Gustafsson, Fredrik Longgren IFU Arena DHinox
2023-03-17 18:30 175555135 Stenhagens KK P09/10 - Björklinge BK P08/09 1 - 4 Max Nordhall, Fredrik Longgren Stenhagen BoKC
2023-03-18 16:45 175555128 Bälinge IF P12 - Vaksala SK P 2012 svart 6 - 8 William Lundström, Fredrik Longgren IFU Arena DHinox
2023-03-24 17:45 175555134 Björklinge BK P08/09 - Hagunda IF P10 Vesa Petterson, Noah Gustafsson Björklinge Sporthall
2023-03-25 16:45 175555136 Vaksala SK F 10 - Vaksala SK F 10 3 - 2 Georgios Papadakis, Mattias Patrik Robert Thorsén IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-03-25 17:00 175555129 Vaksala SK P 2012 svart - IFK Dannemora/Ö P-10/12 Hedvig Ehrengren, Nelly Hultgren IFU Arena Upplands Energi
2023-04-10 16:00 175555137 Hagunda IF P06/07 - Väsby AIK P06 7 - 3 Noah Gustafsson, Anton Ceder IFU Arena DHinox
2023-04-16 15:45 175555139 Hagunda IF F09/10 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK4 4 - 0 Noah Gustafsson, Elsa Öhrn Stenhagen BoKC
2023-04-18 17:30 175555140 IK Sirius FBC P08 Svart - Storvreta IBK P08 röd 6 - 3 Tima Shtutman, Jesper Thorsbrink IFU Arena DHinox
2023-04-19 17:15 175555141 Vaksala SK P 09 - FBC Uppsala P08 0 - 6 Christoffer Stenlund, Noah Gustafsson IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-04-21 18:30 175555144 Alunda IBF P12 blå - Vaksala SK P 12 svart 12 - 6 Hugo Bernelind, Georgios Papadakis Olandshallen
2023-04-23 11:30 175555142 Storvreta IBK F09 - Gävle GIK F08/09 2 - 4 Haris Hodzic, Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2023-04-23 15:30 175555138 Storvreta IBK P08 - Bele Barkarby IF IBF P-LR MS 1 - 6 Haris Hodzic, Noah Gustafsson Storvreta IBK Sporthall
2023-05-03 21:00 175555145 Stenhagens KK P07/08 - Stenhagens KK H6 Legends 7 - 9 Felicia Hoff, Noah Gustafsson Stenhagen BoKC
2023-05-05 17:15 175555146 Stenhagens KK P07/08 - Vaksala SK P07/BIF 11 - 3 Felicia Hoff, Christian Brundin Stenhagen BoKC
2023-05-06 15:00 175555143 Storvreta IBK F09 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3 11 - 2 Noah Gustafsson, Haris Hodzic Storvreta IBK Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis