Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Robert Ek ek_robert@yahoo.se 070-3544328 Svart/Vit/Svartgula
Danderyds SK IBF Urban Meijer urban.meijer@opusbilprovning.se 070-2454172 Blå, Vit, Vita
Ekerö IK (A) Rickard Markusson rickard.markusson@ekeroik.se 072-3349344 Blå, Blå, Blå
Ekerö IK (D) Jörgen Gren Jorgen.gren@nordea.com 0733-215238 Blå, Blå, Blå
Enebybergs IF Kristina Trossmo k.trossmo@gmail.com 0736960887 Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (A) Therese Sjöberg therese_sjoberg@hotmail.com 0709261160 Röd/svart/svart
IBF Offensiv Lidingö Henrik Örnhammar henrik.ornhammar@gmail.com 070-5263068 blå, blå, blå
Kungsängens IF Linda Pettersson Linda.pettersson@bahnhof.se Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK Linda Idevall linda.idevall73@gmail.com 0760-40 93 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Råsunda IS Håkan Lampa hakanlampa1@gmail.com
Sigtuna IF IBK Fredric Wismar fredric.wismar@combisafe.com 0702282385 Blå, Blå, Blå
Silverdals IF Sandra Norgren norgrensandra@hotmail.com 0706789823 Vit, Vit, Vit
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Johan Rilegård Johan.rilegard@gmail.com 0707944095 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (A) Petra Zachrisson zapx71@yahoo.se 076-265 51 83 Röd/Röd/Vit
Väsby AIK (B) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Ängby IF (A) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 IBF Offensiv Lidingö - Råsunda IS Bodals Bollhall
2019-09-28 09:00 1 Väsby AIK (B) - Väsby AIK (A) Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Väsby skolan
2019-09-28 10:15 1 Kungsängens IF - AIK IBF Mats Järnmark, Johan Engvall Hagnäshallen
2019-09-28 11:00 1 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Adam Sundbom, Oscar Uhlir Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 13:00 1 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Carl Theorén, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2019-09-28 15:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (B) Filip Lövenklint, Elliot Karlsson Riddersvik
2019-09-29 09:15 1 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF Robert Milerud, Sezgin Youmer Mälaröhallen
2019-09-29 14:00 1 Silverdals IF - Täby FC (D) Joel Holm, Oscar Wernborg Silverdalshallen
2019-09-29 17:00 1 Täby FC (E) - Ekerö IK (D) Grindtorpshallen
2019-10-14 18:30 1 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Häggvikshallen
Omgång 2
2019-10-04 18:00 2 Vallentuna IBK - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 09:30 2 Ekerö IK (D) - Kungsängens IF Mälaröhallen
2019-10-05 10:00 2 Täby FC (B) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2019-10-05 11:00 2 Täby FC (D) - Ängby IF (A) Grindtorpshallen
2019-10-06 11:00 2 Råsunda IS - Väsby AIK (A) Ulriksdalshallen
2019-10-06 11:00 2 Rotebro IS IBK - Silverdals IF Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 12:00 2 AIK IBF - Ekerö IK (A) Ulriksdalshallen
2019-10-06 12:30 2 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 16:00 2 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (B) Mörbyhallen
2019-11-17 14:00 2 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 3
2019-10-12 08:30 3 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (D) Mälaröhallen
2019-10-12 10:15 3 Kungsängens IF - Vallentuna IBK Hagnäshallen
2019-10-12 11:00 3 Väsby AIK (B) - Råsunda IS Väsby skolan
2019-10-12 16:15 3 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (D) Bodals Bollhall
2019-10-12 18:00 3 Täby FC (E) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2019-10-13 10:00 3 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2019-10-13 11:15 3 Silverdals IF - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2019-10-13 12:15 3 Danderyds SK IBF - AIK IBF Mörbyhallen
2019-10-13 18:15 3 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
2019-10-20 10:00 3 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK Grimstahallen
Omgång 4
2019-10-26 09:45 4 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Rotebrohallen (Nya)
2019-10-26 14:00 4 Täby FC (B) - Kungsängens IF Grindtorpshallen
2019-10-27 10:00 4 Täby FC (A) - Täby FC (E) Grindtorpshallen
2019-10-27 10:15 4 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Prästängshallen
2019-10-27 10:30 4 AIK IBF - Väsby AIK (B) Ulriksdalshallen
2019-10-27 11:00 4 Täby FC (D) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2019-10-27 11:15 4 Ekerö IK (D) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
2019-10-27 13:00 4 Vallentuna IBK - Ekerö IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 13:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2019-10-27 14:45 4 Vaxholms IBF - Ängby IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 5
2019-11-09 10:15 5 Kungsängens IF - Täby FC (A) Hagnäshallen
2019-11-09 11:00 5 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2019-11-09 11:00 5 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2019-11-09 11:30 5 IBF Offensiv Lidingö - Vaxholms IBF Bodals Bollhall
2019-11-10 09:00 5 Råsunda IS - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2019-11-10 10:00 5 AIK IBF - Ekerö IK (D) Ulriksdalshallen
2019-11-10 10:00 5 Silverdals IF - Enebybergs IF Arena Satelliten
2019-11-10 14:00 5 Täby FC (E) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2019-11-10 15:00 5 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
2019-11-10 16:15 5 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Grimstahallen
Omgång 6
2019-11-23 10:15 6 Ekerö IK (D) - Väsby AIK (B) Mälaröhallen
2019-11-23 12:00 6 Vaxholms IBF - Väsby AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 13:00 6 Vallentuna IBK - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 15:00 6 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2019-11-23 16:00 6 Täby FC (A) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2019-11-24 09:00 6 Rotebro IS IBK - Råsunda IS Rotebrohallen (Nya)
2019-11-24 10:00 6 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF Prästängshallen
2019-11-24 11:00 6 Silverdals IF - Täby FC (E) Silverdalshallen
2019-11-24 12:00 6 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Hässelbyhallen
2019-11-24 17:15 6 Enebybergs IF - Ängby IF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2019-11-30 10:15 7 Kungsängens IF - Silverdals IF Hagnäshallen
2019-11-30 11:00 7 Väsby AIK (B) - Täby FC (D) Väsby skolan
2019-11-30 13:00 7 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2019-11-30 13:15 7 IBF Offensiv Lidingö - Enebybergs IF Bodals Bollhall
2019-11-30 14:15 7 Ekerö IK (D) - Vallentuna IBK Tappströms Bollhall
2019-11-30 16:15 7 Ekerö IK (A) - Sigtuna IF IBK Tappströms Bollhall
2019-12-01 13:15 7 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
2019-12-01 14:00 7 Ängby IF (A) - Täby FC (E) Grimstahallen
2019-12-01 15:00 7 AIK IBF - Täby FC (B) Tallbackaskolan
2019-12-01 16:00 7 Råsunda IS - Vaxholms IBF Tallbackaskolan
Omgång 8
2019-12-07 13:15 8 Vallentuna IBK - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 18:00 8 Täby FC (A) - AIK IBF Grindtorpshallen
2019-12-08 10:00 8 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Nya)
2019-12-08 10:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Råsunda IS Hässelbyhallen
2019-12-08 10:15 8 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2019-12-08 11:00 8 Täby FC (B) - Ekerö IK (D) Grindtorpshallen
2019-12-08 11:45 8 Ängby IF (A) - Kungsängens IF Grimstahallen
2019-12-08 12:00 8 Täby FC (E) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2019-12-08 13:30 8 Silverdals IF - Ekerö IK (A) Silverdalshallen
2019-12-08 14:00 8 Enebybergs IF - Väsby AIK (A) Mörbyhallen
Omgång 9
2019-12-14 09:15 9 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2019-12-14 11:00 9 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2019-12-14 11:15 9 Ekerö IK (D) - Täby FC (A) Mälaröhallen
2019-12-14 12:00 9 Väsby AIK (A) - Täby FC (E) Väsby skolan
2019-12-14 12:15 9 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A) Mälaröhallen
2019-12-14 14:00 9 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2019-12-14 17:15 9 IBF Offensiv Lidingö - Kungsängens IF Bodals Bollhall
2019-12-15 09:00 9 Råsunda IS - Enebybergs IF Ulriksdalshallen
2019-12-15 10:00 9 AIK IBF - Sigtuna IF IBK Ulriksdalshallen
2019-12-15 14:15 9 Danderyds SK IBF - Silverdals IF Mörbyhallen
Omgång 10
2020-01-11 10:15 10 Kungsängens IF - Väsby AIK (A) Hagnäshallen
2020-01-11 11:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Riddersvik
2020-01-11 14:30 10 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-11 17:45 10 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (A) Bodals Bollhall
2020-01-11 18:00 10 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2020-01-12 10:00 10 Täby FC (E) - Råsunda IS Grindtorpshallen
2020-01-12 10:30 10 Sigtuna IF IBK - Ekerö IK (D) Prästängshallen
2020-01-12 11:00 10 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2020-01-12 11:00 10 Silverdals IF - AIK IBF Silverdalshallen
2020-01-12 12:00 10 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF Grimstahallen
Omgång 11
2020-01-18 10:45 11 Ekerö IK (D) - Silverdals IF Mälaröhallen
2020-01-18 11:00 11 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2020-01-18 11:15 11 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 12:00 11 Täby FC (D) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-01-18 12:00 11 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2020-01-18 13:00 11 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2020-01-19 09:00 11 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-01-19 11:00 11 Råsunda IS - Kungsängens IF Ulriksdalshallen
2020-01-19 12:00 11 AIK IBF - Ängby IF (A) Ulriksdalshallen
2020-01-19 14:45 11 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö Mörbyhallen
Omgång 12
2020-01-25 12:00 12 Täby FC (A) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2020-01-25 13:00 12 Täby FC (E) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2020-01-25 17:00 12 Ekerö IK (A) - Råsunda IS Tappströms Bollhall
2020-01-25 17:15 12 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF Bodals Bollhall
2020-01-26 10:30 12 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) Prästängshallen
2020-01-26 12:00 12 Ängby IF (A) - Ekerö IK (D) Grimstahallen
2020-01-26 13:00 12 Väsby AIK (A) - Danderyds SK IBF Väsby skolan
2020-01-26 13:15 12 Silverdals IF - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2020-01-26 14:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2020-01-26 19:15 12 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 13
2020-02-01 09:00 13 Ekerö IK (D) - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2020-02-01 10:00 13 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2020-02-01 13:30 13 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-02 09:15 13 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2020-02-02 10:15 13 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2020-02-02 11:00 13 Rotebro IS IBK - Täby FC (E) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 11:15 13 Täby FC (D) - Kungsängens IF Grindtorpshallen
2020-02-02 13:15 13 AIK IBF - Väsby AIK (A) Tallbackaskolan
2020-02-02 14:15 13 Vallentuna IBK - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-02 17:00 13 Råsunda IS - Danderyds SK IBF Ulriksdalshallen
Omgång 14
2020-02-08 10:15 14 Kungsängens IF - Rotebro IS IBK Hagnäshallen
2020-02-08 12:00 14 Ekerö IK (A) - Täby FC (D) Tappströms Bollhall
2020-02-08 13:00 14 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (D) Väsby skolan
2020-02-09 11:00 14 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Grimstahallen
2020-02-09 12:00 14 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Prästängshallen
2020-02-09 12:00 14 Täby FC (E) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-02-09 13:15 14 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
2020-02-09 14:00 14 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2020-02-09 14:00 14 Råsunda IS - AIK IBF Tallbackaskolan
2020-02-09 17:30 14 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK Bodals Bollhall
Omgång 15
2020-02-14 19:00 15 Ekerö IK (D) - Råsunda IS Tappströms Bollhall
2020-02-15 09:00 15 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2020-02-15 10:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (E) Hässelbyhallen
2020-02-15 12:00 15 Vallentuna IBK - Väsby AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-16 10:00 15 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF Prästängshallen
2020-02-16 12:00 15 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-16 13:00 15 Täby FC (A) - Ängby IF (A) Grindtorpshallen
2020-02-16 13:30 15 Vaxholms IBF - Kungsängens IF Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-16 15:00 15 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2020-02-16 16:00 15 Täby FC (D) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
Omgång 16
2020-03-07 10:15 16 Kungsängens IF - Hässelby SK IBK (A) Hagnäshallen
2020-03-07 11:00 16 Väsby AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
2020-03-07 12:00 16 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF Tappströms Bollhall
2020-03-07 15:15 16 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Bodals Bollhall
2020-03-08 10:00 16 Ängby IF (A) - Sigtuna IF IBK Grimstahallen
2020-03-08 10:00 16 AIK IBF - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2020-03-08 11:00 16 Täby FC (E) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-03-08 12:00 16 Silverdals IF - Väsby AIK (B) Arena Satelliten
2020-03-08 14:00 16 Råsunda IS - Vallentuna IBK Ulriksdalshallen
2020-03-08 15:00 16 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Mörbyhallen
Omgång 17
2020-03-21 11:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2020-03-21 12:00 17 Väsby AIK (B) - Täby FC (E) Väsby skolan
2020-03-21 14:00 17 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-03-22 09:00 17 Täby FC (B) - Råsunda IS Grindtorpshallen
2020-03-22 10:00 17 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-03-22 10:00 17 Täby FC (D) - Ekerö IK (D) Grindtorpshallen
2020-03-22 11:00 17 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö Prästängshallen
2020-03-22 12:15 17 Silverdals IF - Ängby IF (A) Arena Satelliten
2020-03-22 13:30 17 Vaxholms IBF - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-22 19:15 17 Enebybergs IF - Kungsängens IF Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2020-03-28 10:15 18 Kungsängens IF - Täby FC (E) Hagnäshallen
2020-03-28 12:00 18 Ekerö IK (A) - Enebybergs IF Mälaröhallen
2020-03-28 15:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Silverdals IF Bodals Bollhall
2020-03-29 11:00 18 Råsunda IS - Täby FC (A) Ulriksdalshallen
2020-03-29 12:00 18 AIK IBF - Vaxholms IBF Ulriksdalshallen
2020-03-29 12:30 18 Väsby AIK (A) - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2020-03-29 13:00 18 Ängby IF (A) - Väsby AIK (B) Grimstahallen
2020-03-29 13:00 18 Ekerö IK (D) - Rotebro IS IBK Mälaröhallen
2020-03-29 15:15 18 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
2020-03-29 17:00 18 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis