Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Enebybergs IF Tomas Majak tomas.majak@gmail.com 0701494912 Lila/Vit/Lila
Erikslunds KF Rickard Andersson rickard.andersson@ekf.nu Grön, Svart, Grön
Hässelby SK IBK (A) Tomas Johansson daludden70@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Niklas Viklund niklas.viklund@lexus.se 0768307188 Gul/Svart/Gul
Jakobsbergs IBF (A) Niklas Lagerhäll Niklas.lagerhall@gmail.com 0705502531 Svart/Svart/Svart
Sigtuna IF IBK (A) Anna Isberg anna.solveskog@gmail.com Blå, Blå, Blå
Sigtuna IF IBK (B) Johan Krohné Johan.krohne@live.se 0705330088 Blå tröja
Täby FC (B) Anders Norder Anders.norder@gmail.com 0768314110 Vit
Täby FC (D) Oskar Kihlmark Fam.kihlmark@gmail.com 0706677525 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (B) Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart
Vallentuna IBK (C) Hannah Brygt hbrygt@gmail.com 0736122768 Svart
Vallentuna IBK P10 Jesper Lindau jeppe.lindau@hotmail.com 0709486064 Svart
Vaxholms IBF Sven Skarlöv svenskarlov@gmail.com 070-6626670 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (B) Andreas Nyström andreas_nystrom@icloud.com Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF (A) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange/Svart/Orange
Åkersberga IBF (B) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Svart/orange
Ängby IF Joakim Björne joakim.bjorne@seb.se 0707639031 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 11:00 1 Vallentuna IBK P10 - Enebybergs IF Jacob Appeltofft, Max Hasselrot Hammarbackens Sporthall
2020-09-26 13:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Totte Hallgren, Oliver Hallgren Hässelbyhallen
2020-09-26 13:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Marcus Höök, Elliot Karlsson Riddersvik
2020-09-27 08:00 1 Bele Barkaby IF IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A) Johanna Kjebon, Ella Lassen Eriksson Björkebyhallen
2020-09-27 11:00 1 Ängby IF - Väsby AIK (B) Olle Forsberg, Hannes Öhman Torp Grimstahallen
2020-09-27 11:00 1 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Mattias Thomasson, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-09-27 11:15 1 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej Täby IBK Elin Holm, Dilshad Abdulla Prästängshallen
2020-09-27 15:00 1 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
Omgång 2
2020-10-03 09:00 2 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Andreas Theorén, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-03 10:00 2 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF Andreas Theorén, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-03 11:00 2 Väsby AIK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Ludwig Idevall, Filip Saverstam Väsby skolan
2020-10-03 14:30 2 Vaxholms IBF - Bele Barkaby IF IBF (A) Mario Mallengren, Anna Mandelstam Vaxholm innebandyhallen
2020-10-03 16:15 2 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Jakob Iskander, Max Åstrand Åkersberga Sporthall A
2020-10-04 10:00 2 Sigtuna IF IBK (A) - IK Frej Täby IBK Lea Gergi, Thomas Larsson Prästängshallen
2020-10-04 11:00 2 Hässelby SK IBK (A) - Erikslunds KF Mattias Thomasson, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2020-10-04 17:15 2 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Agaton Östlund, Hannes Öhman Torp Danderyds Gymnasium
Omgång 3
3 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-10-10 10:30 3 IK Frej Täby IBK - Jakobsbergs IBF (A) Andreas Beijer, William De Besche Vikingavallen
2020-10-10 11:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Alexander Friberg, Imtiaz Karim Ärvingehallen
2020-10-10 13:45 3 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (C) Jonas Vedin, Hugo Nilsson Väsby skolan
2020-10-10 14:00 3 Vallentuna IBK P10 - Åkersberga IBF (B) Simon Åbom, Ann-Katrin Willuhn Hammarbackens Sporthall
2020-10-11 11:00 3 Ängby IF - Enebybergs IF Mattias Thomasson, Ayub Aden Grimstahallen
2020-10-11 11:30 3 Sigtuna IF IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Petra Dynesius, Mio Fagerström Prästängshallen
2020-10-11 18:00 3 Täby FC (B) - Erikslunds KF Linus Strandwitz, Ayub Aden Grindtorpshallen
Omgång 4
2020-10-17 13:00 4 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF Sabina Åström, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2020-10-17 13:00 4 Erikslunds KF - Vallentuna IBK P10 William Tegnér, Emmie Helleday Erikslundshallen
2020-10-17 14:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Elliot Karlsson, Isak Ålenius Riddersvik
2020-10-17 16:30 4 Enebybergs IF - Väsby AIK (B) Agaton Östlund, Ann-Katrin Willuhn Danderyds Gymnasium
2020-10-18 10:00 4 Jakobsbergs IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Thomas Josbrink, Johanna Kjebon Viksjö Sporthall
2020-10-18 10:15 4 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 11:00 4 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Carl Theorén, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-10-18 14:00 4 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK (B) Jan Erik Kristofersson, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2020-10-18 16:30 4 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Vaxholm innebandyhallen
Omgång 5
2020-10-24 11:00 5 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF Edvin Johansson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 11:00 5 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK (B) Fredrik Nensén, Jesper Sandström Väsby skolan
2020-10-24 16:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Erikslunds KF Totte Hallgren, Oliver Hallgren Riddersvik
2020-10-25 10:00 5 Sigtuna IF IBK (A) - Vaxholms IBF Jan Erik Kristofersson, Fredrik Nensén Prästängshallen
2020-10-25 13:00 5 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Ärvingehallen
2020-10-25 13:45 5 Vallentuna IBK P10 - Åkersberga IBF (A) Ricky Bagge, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2020-10-25 15:00 5 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF (A) Jan Erik Kristofersson, Fabian Fahimi Prästängshallen
2020-12-06 11:00 5 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
Omgång 7
7 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF Prästängshallen
7 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
7 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen
Omgång 8
2020-11-21 11:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A) Hässelbyhallen
2020-11-21 12:45 8 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (C) Erikslundshallen
2020-11-21 14:00 8 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-11-21 19:00 8 Bele Barkaby IF IBF (A) - Ängby IF Björkebyhallen
2020-11-22 12:15 8 Vallentuna IBK P10 - IK Frej Täby IBK Hammarbackens Sporthall
2020-11-22 13:15 8 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-11-22 14:00 8 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2020-11-22 15:00 8 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
2020-12-06 15:15 8 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (A) Grindtorpshallen
Omgång 9
2020-11-28 10:00 9 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 11:00 9 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2020-11-28 13:15 9 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen
2020-11-29 10:15 9 Sigtuna IF IBK (A) - Vallentuna IBK P10 Prästängshallen
2020-11-29 12:00 9 Väsby AIK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Väsby skolan
2020-11-29 13:45 9 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2020-11-29 14:15 9 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2020-11-29 15:30 9 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2020-11-29 18:15 9 Enebybergs IF - Erikslunds KF Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2020-12-06 12:30 10 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2020-12-06 13:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Hässelbyhallen
2020-12-11 18:45 10 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (B) Erikslundshallen
2020-12-12 10:45 10 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Hässelbyhallen
2020-12-12 11:00 10 Vallentuna IBK P10 - Jakobsbergs IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-13 11:00 10 Ängby IF - IK Frej Täby IBK Grimstahallen
2020-12-13 13:00 10 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Björkebyhallen
2020-12-13 15:00 10 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2020-12-13 17:15 10 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 11
2020-12-19 09:15 11 Täby FC (D) - Täby FC (B) K-Rauta Arena
2020-12-19 11:15 11 Åkersberga IBF (B) - Erikslunds KF Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 12:00 11 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-12-20 11:00 11 Jakobsbergs IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2020-12-20 11:30 11 Sigtuna IF IBK (A) - Ängby IF Prästängshallen
2020-12-20 12:00 11 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2020-12-20 14:30 11 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK P10 Vaxholm innebandyhallen
2020-12-20 17:45 11 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2020-12-20 18:30 11 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2021-01-09 11:30 12 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK (B) Erikslundshallen
2021-01-10 16:00 12 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2021-01-16 10:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2021-01-16 14:15 12 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (C) Vikingavallen
2021-01-16 14:15 12 Väsby AIK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Väsby skolan
2021-01-17 10:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Björkebyhallen
2021-01-17 12:00 12 Ängby IF - Jakobsbergs IBF (A) Grimstahallen
2021-01-17 12:45 12 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-17 13:15 12 Vallentuna IBK P10 - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
Omgång 13
2021-01-23 11:45 13 Erikslunds KF - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2021-01-23 12:00 13 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-23 13:15 13 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-01-24 09:00 13 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2021-01-24 10:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK P10 Hässelbyhallen
2021-01-24 14:00 13 Jakobsbergs IBF (A) - Väsby AIK (B) Kallhälls sporthall
2021-01-24 15:00 13 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2021-01-24 15:30 13 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
2021-01-24 18:15 13 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 14
2021-01-30 12:00 14 Vallentuna IBK (C) - Jakobsbergs IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2021-01-30 13:00 14 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2021-01-30 14:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Erikslunds KF Kallhälls sporthall
2021-01-30 14:00 14 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Riddersvik
2021-01-30 16:00 14 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen
2021-01-31 10:15 14 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-31 12:30 14 Sigtuna IF IBK (A) - Enebybergs IF Prästängshallen
2021-01-31 13:00 14 Ängby IF - Täby FC (D) Grimstahallen
2021-01-31 14:15 14 Vallentuna IBK P10 - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 15
2021-02-13 09:15 15 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 12:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Hässelbyhallen
2021-02-13 13:00 15 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A) Hammarbackens Sporthall
2021-02-13 14:30 15 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (C) Vaxholm innebandyhallen
2021-02-14 09:15 15 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-02-14 10:00 15 Täby FC (D) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2021-02-14 12:45 15 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Prästängshallen
2021-02-14 17:15 15 Enebybergs IF - Jakobsbergs IBF (A) Danderyds Gymnasium
2021-02-21 09:00 15 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
Omgång 16
2021-02-20 10:15 16 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK P10 Hässelbyhallen
2021-02-20 10:15 16 IK Frej Täby IBK - Erikslunds KF Vikingavallen
2021-02-20 12:00 16 Väsby AIK (B) - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2021-02-20 12:00 16 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 16:30 16 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2021-02-21 10:00 16 Jakobsbergs IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2021-02-21 10:45 16 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2021-02-21 16:00 16 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK (B) Björkebyhallen
2021-02-21 19:00 16 Ängby IF - Täby FC (B) Grindtorpshallen
Omgång 17
2021-03-12 19:00 17 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Erikslundshallen
2021-03-13 09:00 17 Vallentuna IBK P10 - Ängby IF Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 09:00 17 Täby FC (D) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2021-03-13 11:00 17 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2021-03-13 11:45 17 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK (A) Erikslundshallen
2021-03-13 19:00 17 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
2021-03-14 10:30 17 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-14 11:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Hässelbyhallen
2021-03-14 15:30 17 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Prästängshallen
Omgång 18
2020-12-05 14:00 18 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2021-03-20 11:00 18 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK P10 Väsby skolan
2021-03-20 12:30 18 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen
2021-03-20 13:00 18 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2021-03-21 10:30 18 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2021-03-21 11:00 18 Jakobsbergs IBF (A) - Erikslunds KF Viksjö Sporthall
2021-03-21 12:00 18 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
2021-03-21 14:30 18 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Vaxholm innebandyhallen
2021-03-21 16:15 18 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 19
2021-03-26 19:00 19 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2021-03-27 11:00 19 Vallentuna IBK P10 - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-03-27 11:45 19 Erikslunds KF - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2021-03-27 15:00 19 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) Kallhälls sporthall
2021-03-28 11:15 19 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 12:45 19 Sigtuna IF IBK (B) - Ängby IF Prästängshallen
2021-03-28 14:00 19 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK (B) Hässelbyhallen
2021-03-28 14:30 19 Åkersberga IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 15:00 19 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis