Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS Stefan Rundström stefan.rundstrom@gmail.com 076-882 45 13 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Duvbo IK (B) Jonny Isaksson jonny@vemanord.se Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Joakim Arneland joakim_arneland@icloud.com 070-303 32 85 Blå, Blå, Blå
IK Frej Täby IBK (A) Petri Kuusisto varmpost07@hotmail.com 0735080880 Gul, Svart, Gul
Mariebergs SK (A) Peter Johansson Peter.johansson@tmiab.se 0734484143 röd, blå, röda
Nacka IBK (C) Lene Sandvoll Stern lene.stern@gmail.com 070-281 34 24 Vit, Svart, Vit
Älta IF Magnus Ahlkvist magnus.ahlkvist@gmail.com Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF Johan Wallskog wallskogjohan@gmail.com 0705174800 Blå/Blå/Blå
Ängby IF (A) Johan Wejdmark wejdmark@gmail.com 0702644405 Grön, Svart, Grön
Ängby IF (C) Johan Jentell johan@jentell.se 0735938007 Grön, Svart, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-30 12:15 1 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF (A) Carl Theorén, Emma Theorén Vikingavallen
2023-09-30 13:30 1 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (A) Isak Lampa Halling, Henrik Nilsson Brotorpshallen
2023-09-30 15:00 1 Djurgårdens IF IBS - Ekerö IK Leo Haochen Li, Vilmer Björkman Hjorthagshallen
2023-10-01 09:00 1 Nacka IBK (C) - Älvsjö AIK IBF Stefan Ålander, Elliot Ålander Ormingehallen
Omgång 2
2023-10-07 09:45 2 Ekerö IK - Duvbo IK (B) Michael Leimer, Robert Milerud Mälaröhallen Plan 1
2023-10-08 12:00 2 Ängby IF (A) - Älta IF Melwin Bergqvist, Tuve Rosen Grimstahallen
2023-10-08 13:00 2 Ängby IF (C) - IK Frej Täby IBK (A) John Wuolikainen, Lucas Jansson Grimstahallen
2023-10-08 15:00 2 Mariebergs SK (A) - Nacka IBK (C) Alvin Aronsson, Arvid Klomark Grimstahallen
Omgång 3
2023-10-14 10:00 3 IK Frej Täby IBK (A) - Älvsjö AIK IBF Gabriella Kallner, Nora Wagner Nottberg Vikingavallen
2023-10-14 11:15 3 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (A) Leo Haochen Li, Johan Eklund Hjorthagshallen
2023-10-15   Uppskj. 3 Nacka IBK (C) - Duvbo IK (B) Ormingehallen
2023-11-19 15:45 3 Älta IF - Ängby IF (C) Melvin Djäken, Jonas Djäken Stavsborgs sporthall
Omgång 4
2023-10-21 10:00 4 Ängby IF (C) - Djurgårdens IF IBS Alvin Aronsson, Arvid Klomark Stora Mossen 1
2023-10-21 12:00 4 Älvsjö AIK IBF - Älta IF Elina Zibell, Marcus Lundelin Kämpetorpshallen 2
2023-10-21 14:00 4 Ekerö IK - Nacka IBK (C) Johanna Kjebon, Isak Eriksson Tappströms Bollhall
2023-10-22 09:00 4 Mariebergs SK (A) - IK Frej Täby IBK (A) Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Vintervikshallen
Omgång 5
2023-10-28 13:00 5 IK Frej Täby IBK (A) - Duvbo IK (B) Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2023-10-29 10:00 5 Älta IF - Mariebergs SK (A) Hugo Stensrud, Martin Åkesson Stavsborgs sporthall
2023-10-29 11:00 5 Djurgårdens IF IBS - Älvsjö AIK IBF Tomas Jansson, Johan Eklund Hjorthagshallen
2023-10-29 13:00 5 Ängby IF (A) - Ekerö IK Nova-Lee Ekelund, Mirella Layous Grimstahallen
Omgång 7
2023-11-11 15:45 7 Djurgårdens IF IBS - Duvbo IK (B) Oliver Magnusson, Johan Hessing Hjorthagshallen
2023-11-12 12:00 7 Ängby IF (C) - Ekerö IK Olof Sandström, Wilma Sundnäs Grimstahallen
2023-11-12 14:00 7 Älta IF - Nacka IBK (C) Melanie Sundell, Casper Brusell Stavsborgs sporthall
2023-11-12 14:00 7 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF Wilma Sundnäs, Olof Sandström Grimstahallen
Omgång 8
2023-11-18 11:00 8 Ekerö IK - IK Frej Täby IBK (A) Johanna Kjebon, Alexander Friberg Mälaröhallen Plan 1
2023-11-18 11:30 8 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (C) Tuva Gustafsson, Victoria Hu Kämpetorpshallen 2
2023-11-19 10:15 8 Nacka IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Klara Ribrant, Zoe Tellerhag Ormingehallen
2023-11-19 12:00 8 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (A) Muhsin Bashir Ali, Wilma Sundnäs Grimstahallen
Omgång 9
2023-11-25 10:00 9 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK John Degerkvist, Tuva Gustafsson Kämpetorpshallen 1
2023-11-26 09:00 9 Ängby IF (A) - Duvbo IK (B) Max Mårtensson, Oliver Magnusson Grimstahallen
2023-11-26 10:00 9 Ängby IF (C) - Mariebergs SK (A) Max Mårtensson, Oliver Magnusson Grimstahallen
2023-11-26 12:00 9 Älta IF - IK Frej Täby IBK (A) Hugo Stensrud, Filip Witoldsson Stavsborgs sporthall
Omgång 10
2023-12-02 12:00 10 Ekerö IK - Älta IF Alice Ljungqvist, Thea Elfqvist Mälaröhallen Plan 1
2023-12-02 14:15 10 IK Frej Täby IBK (A) - Djurgårdens IF IBS Dante Perra, Edvin Carlsson Vikingavallen
2023-12-02 16:00 10 Nacka IBK (C) - Ängby IF (A) Ava Talianzadeh, Jasmine Berggren Myrsjöskolan
2023-12-03 11:45 10 Mariebergs SK (A) - Älvsjö AIK IBF Stefan Ålander, Isak Eriksson Vintervikshallen
2023-12-03 12:00 10 Duvbo IK (B) - Ängby IF (C) Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Löthallen
Omgång 11
2023-12-09 11:00 11 Djurgårdens IF IBS - Älta IF Erik Peters, Petter Bruzelius Hjorthagshallen
2023-12-09 12:45 11 Älvsjö AIK IBF - Duvbo IK (B) Marcus Lundelin, Filip Witoldsson Kämpetorpshallen 2
2023-12-10 12:15 11 Mariebergs SK (A) - Ekerö IK Edvin Liljekvist, Emanuel Schüssler Vintervikshallen
2023-12-10 12:45 11 Ängby IF (C) - Nacka IBK (C) Ture Bengtsson, Hugo Cleve Grimstahallen
Omgång 12
2023-12-16 11:00 12 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS Emil Kjebon, Emma Tryselius Mälaröhallen Plan 1
2023-12-16 15:00 12 Älvsjö AIK IBF - Nacka IBK (C) Filip Witoldsson, Klara Ribrant Kämpetorpshallen 2
2023-12-17 11:00 12 Ängby IF (A) - IK Frej Täby IBK (A) Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Grimstahallen
2023-12-17 11:30 12 Mariebergs SK (A) - Duvbo IK (B) My Källström Lyly, Heimo Lyly Vintervikshallen
Omgång 14
2024-01-13 11:00 14 Älvsjö AIK IBF - IK Frej Täby IBK (A) Ebba Bramberg, Love Månsson Patrickson Kämpetorpshallen 2
2024-01-13 11:15 14 Ängby IF (C) - Älta IF Joel Forssell, Ludvig Finnhammar Stora Mossen 1
2024-01-13 12:15 14 Ängby IF (A) - Djurgårdens IF IBS Ludvig Finnhammar, Joel Forssell Stora Mossen 1
2024-01-13 14:45 14 Duvbo IK (B) - Nacka IBK (C) Victor Andersson, Charlie Norén Brotorpshallen
Omgång 15
2024-01-20 11:45 15 Älta IF - Älvsjö AIK IBF Johan Eklund, Hugo Stensrud Stavsborgs sporthall
2024-01-20 12:00 15 Djurgårdens IF IBS - Ängby IF (C) Julia Tegnér, Gabriella Kallner Hjorthagshallen
2024-01-20 13:00 15 IK Frej Täby IBK (A) - Mariebergs SK (A) Rasmus Bolk, Isak Eriksson Vikingavallen
2024-01-20 16:00 15 Nacka IBK (C) - Ekerö IK Elliot Ålander, Stefan Ålander Myrsjöskolan
Omgång 16
2024-01-27 10:00 16 Mariebergs SK (A) - Älta IF Carl Theorén, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2024-01-27 10:00 16 Älvsjö AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Elina Zibell, Axel Melakari Västertorpshallen
2024-01-27 11:45 16 Ekerö IK - Ängby IF (A) Thea Elfqvist, Alice Ljungqvist Mälaröhallen Plan 1
2024-01-27 12:00 16 Duvbo IK (B) - IK Frej Täby IBK (A) Alfred Lampa Halling, Joula Wahlström Brotorpshallen
Omgång 17
2024-02-03 11:00 17 Djurgårdens IF IBS - Mariebergs SK (A) Birger Dahlgren, Vincent Von Zeipel Hjorthagshallen
2024-02-03 13:15 17 IK Frej Täby IBK (A) - Nacka IBK (C) Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-03 13:30 17 Ängby IF (A) - Ängby IF (C) Oliver Magnusson, Carl Theorén Stora Mossen 1
2024-02-04 11:30 17 Älta IF - Duvbo IK (B) Elina Zibell, Petra Dynesius Stavsborgs sporthall
Omgång 18
2024-02-10 11:15 18 Ekerö IK - Ängby IF (C) Lotta Sirberg, Freja Wikman Mälaröhallen Plan 1
2024-02-10 15:15 18 Älvsjö AIK IBF - Ängby IF (A) Erik Peters, Filip Witoldsson Kämpetorpshallen 2
2024-02-10 15:45 18 Duvbo IK (B) - Djurgårdens IF IBS Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Brotorpshallen
2024-02-10 18:00 18 Nacka IBK (C) - Älta IF Isak Lampa Halling, Elizabeth Chandler Myrsjöskolan
Omgång 19
2024-02-17 10:30 19 Djurgårdens IF IBS - Nacka IBK (C) Emanuel Schüssler, Edvin Liljekvist Hjorthagshallen
2024-02-17 13:15 19 IK Frej Täby IBK (A) - Ekerö IK Svante Ehn, Malte Jonson Vikingavallen
2024-02-18 10:00 19 Ängby IF (A) - Mariebergs SK (A) Alfred Lampa Halling, Isak Lampa Halling Grimstahallen
2024-02-18 11:00 19 Ängby IF (C) - Älvsjö AIK IBF Isak Lampa Halling, Alfred Lampa Halling Grimstahallen
Omgång 20
2024-03-09 11:30 20 IK Frej Täby IBK (A) - Älta IF Filip Rylander, Josefine Ericson Vikingavallen
2024-03-09 12:00 20 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Thea Elfqvist, Alice Ljungqvist Mälaröhallen Plan 1
2024-03-10 10:00 20 Mariebergs SK (A) - Ängby IF (C) Johan Eklund, Sadjad Nima Stora Mossen 1
2024-03-10 10:30 20 Duvbo IK (B) - Ängby IF (A) Bernard Larsson, Victor Andersson Hallonbergshallen
Omgång 21
2024-03-16 11:00 21 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK (A) Axel Jelinek, Frans Levin Kämpetorpshallen 2
2024-03-16 11:15 21 Djurgårdens IF IBS - IK Frej Täby IBK (A) Birger Dahlgren, Vincent Von Zeipel Hjorthagshallen
2024-03-16 14:30 21 Ängby IF (C) - Duvbo IK (B) , Ricky Bagge Riddersvik
2024-03-17 13:00 21 Älta IF - Ekerö IK Axel Hörman, Oscar Kessling Stavsborgs sporthall
2024-03-17 13:15 21 Ängby IF (A) - Nacka IBK (C) Nikita Lindberg, Freja Wikman Grimstahallen
Omgång 22
2024-03-23 09:30 22 Ekerö IK - Mariebergs SK (A) Emil Kjebon, Freja Wikman Mälaröhallen Plan 1
2024-03-23 12:00 22 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF Emma Theorén, Jakob Stenbom Brotorpshallen
2024-03-23 14:15 22 Älta IF - Djurgårdens IF IBS Casper Brusell, Elliot Andersson Järla Sporthall
2024-03-24 14:00 22 Nacka IBK (C) - Ängby IF (C) Casper Brusell, Johan Eklund Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis