Omgång 1 |
2023-10-10 18:45 |
1 |
Bergs IK P 09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
8 - 3 |
|
Rydshallen |
|
2023-10-14 15:30 |
1 |
Boxholms IBK P Röd - Söderköpings IBK P 07/09 |
9 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2023-10-15 13:30 |
1 |
Finspång IBK PF 08/10 - Rimforsa IF P-09 svart |
2 - 5 |
|
Arena Grosvad |
|
2023-10-15 14:15 |
1 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - IBK Mantorp P 08/10 |
6 - 4 |
|
Kärnahallen |
|
2023-10-15 15:45 |
1 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
1 - 4 |
|
Kärnahallen |
|
Omgång 2 |
2023-10-21 12:00 |
2 |
Rimforsa IF P-09 svart - Boxholms IBK P Röd |
1 - 3 |
|
Hackelhallen |
|
2023-10-21 13:30 |
2 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
4 - 0 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2023-10-21 16:00 |
2 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
2 - 4 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2023-10-22 13:00 |
2 |
IBK Mantorp P 08/10 - Finspång IBK PF 08/10 |
4 - 10 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2023-10-22 18:30 |
2 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Bergs IK P 09 Svart |
3 - 5 |
|
Åby Arena |
|
Omgång 3 |
2023-10-28 12:30 |
3 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Rimforsa IF P-09 svart |
0 - 2 |
|
Kärnahallen |
|
2023-10-28 13:00 |
3 |
Boxholms IBK P Röd - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
5 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2023-10-28 14:00 |
3 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - IBK Mantorp P 08/10 |
7 - 4 |
|
Stureforshallen |
|
2023-10-29 11:30 |
3 |
Finspång IBK PF 08/10 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
7 - 3 |
|
Arena Grosvad |
|
2023-10-29 15:30 |
3 |
Bergs IK P 09 Svart - Söderköpings IBK P 07/09 |
6 - 1 |
|
Wahlbeckshallen A |
|
Omgång 4 |
2023-11-07 19:00 |
4 |
Rimforsa IF P-09 svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
5 - 1 |
|
Hackelhallen |
|
2023-11-08 18:30 |
4 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Finspång IBK PF 08/10 |
3 - 5 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2023-11-08 19:30 |
4 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
2 - 1 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2023-11-08 19:45 |
4 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
7 - 11 |
|
Åby Arena |
32 |
2023-11-09 18:15 |
4 |
IBK Mantorp P 08/10 - Boxholms IBK P Röd |
3 - 1 |
|
Klämmetorpshallen |
|
Omgång 5 |
2023-11-11 13:00 |
5 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Söderköpings IBK P 07/09 |
2 - 5 |
|
Valkebohallen |
|
2023-11-11 16:00 |
5 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
7 - 5 |
|
Valkebohallen |
|
2023-11-11 16:30 |
5 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Rimforsa IF P-09 svart |
2 - 2 |
|
Stureforshallen |
100 |
2023-11-12 12:30 |
5 |
Bergs IK P 09 Svart - IBK Mantorp P 08/10 |
7 - 1 |
|
Kärnahallen |
|
2023-11-12 17:00 |
5 |
Finspång IBK PF 08/10 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
1 - 6 |
|
Arena Grosvad |
|
Omgång 6 |
2023-11-18 11:40 |
6 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Boxholms IBK P Röd |
5 - 2 |
|
Åby Arena |
|
2023-11-18 15:00 |
6 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
2 - 4 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2023-11-18 16:00 |
6 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
2 - 4 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2023-11-19 11:30 |
6 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - IBK Mantorp P 08/10 |
5 - 1 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
2023-11-19 15:15 |
6 |
Rimforsa IF P-09 svart - Bergs IK P 09 Svart |
0 - 4 |
|
Hackelhallen |
|
Omgång 7 |
2023-11-25 13:30 |
7 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Rimforsa IF P-09 svart |
5 - 2 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2023-11-25 16:00 |
7 |
IBK Mantorp P 08/10 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 5 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2023-11-25 16:30 |
7 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Bergs IK P 09 Svart |
0 - 3 |
|
Stureforshallen |
|
2023-11-26 11:00 |
7 |
Finspång IBK PF 08/10 - Boxholms IBK P Röd |
4 - 5 |
|
Arena Grosvad |
|
2023-11-26 17:00 |
7 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
0 - 0 |
|
Folkungahallen |
|
Omgång 8 |
2023-12-02 13:00 |
8 |
Boxholms IBK P Röd - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
14 - 4 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2023-12-02 14:00 |
8 |
IBK Mantorp P 08/10 - Söderköpings IBK P 07/09 |
3 - 8 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2023-12-03 09:30 |
8 |
Bergs IK P 09 Svart - Finspång IBK PF 08/10 |
7 - 1 |
|
Kärnahallen |
|
2023-12-03 13:45 |
8 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Rimforsa IF P-09 svart |
3 - 0 |
|
Motala Sporthall |
|
2023-12-06 18:45 |
8 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
0 - 1 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
Omgång 9 |
2023-12-05 18:45 |
9 |
Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
7 - 2 |
|
Rydshallen |
|
2023-12-05 19:00 |
9 |
Rimforsa IF P-09 svart - IBK Mantorp P 08/10 |
7 - 3 |
|
Hackelhallen |
|
2023-12-06 18:45 |
9 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Finspång IBK PF 08/10 |
6 - 13 |
|
Wahlbeckshallen A |
1 |
2023-12-10 10:30 |
9 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Boxholms IBK P Röd |
4 - 6 |
|
Kärnahallen |
|
2023-12-14 18:30 |
9 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
2 - 4 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
Omgång 10 |
2023-12-09 12:00 |
10 |
Boxholms IBK P Röd - Bergs IK P 09 Svart |
2 - 7 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2023-12-09 12:00 |
10 |
Rimforsa IF P-09 svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 6 |
|
Hackelhallen |
|
2023-12-09 12:30 |
10 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
1 - 2 |
|
Kärnahallen |
|
2023-12-09 18:30 |
10 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
3 - 3 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2023-12-10 15:00 |
10 |
Finspång IBK PF 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
3 - 5 |
|
Arena Grosvad |
|
Omgång 11 |
2023-12-16 10:00 |
11 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Söderköpings IBK P 07/09 |
3 - 3 |
|
Åby Arena |
|
2023-12-16 11:00 |
11 |
Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
6 - 3 |
|
Ljungsbro Sporthall |
|
2023-12-16 13:00 |
11 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Boxholms IBK P Röd |
2 - 5 |
|
Valkebohallen |
|
2023-12-16 17:30 |
11 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Finspång IBK PF 08/10 |
3 - 5 |
|
Stureforshallen |
|
2023-12-17 16:00 |
11 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - IBK Mantorp P 08/10 |
5 - 4 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
Omgång 12 |
2024-01-09 19:00 |
12 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Bergs IK P 09 Svart |
4 - 5 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2024-01-12 18:30 |
12 |
IBK Mantorp P 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
7 - 2 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2024-01-13 13:30 |
12 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Boxholms IBK P Röd |
5 - 5 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2024-01-13 13:45 |
12 |
Rimforsa IF P-09 svart - Finspång IBK PF 08/10 |
5 - 6 |
|
Hackelhallen |
|
2024-01-14 19:00 |
12 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
4 - 8 |
|
Åby Arena |
|
Omgång 13 |
2024-01-20 13:00 |
13 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Söderköpings IBK P 07/09 |
0 - 4 |
|
Valkebohallen |
|
2024-01-20 15:30 |
13 |
Boxholms IBK P Röd - Rimforsa IF P-09 svart |
2 - 5 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-01-21 11:00 |
13 |
Bergs IK P 09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 2 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
2024-01-21 12:30 |
13 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
4 - 3 |
|
Kärnahallen |
|
2024-01-21 14:00 |
13 |
Finspång IBK PF 08/10 - IBK Mantorp P 08/10 |
5 - 1 |
|
Arena Grosvad |
|
Omgång 14 |
2024-01-27 13:00 |
14 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Boxholms IBK P Röd |
5 - 2 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2024-01-27 17:20 |
14 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Finspång IBK PF 08/10 |
5 - 2 |
|
Billbäcks Arena |
|
2024-01-28 13:00 |
14 |
IBK Mantorp P 08/10 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
0 - 3 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2024-01-28 15:15 |
14 |
Rimforsa IF P-09 svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
3 - 3 |
|
Hackelhallen |
|
2024-01-28 15:30 |
14 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Bergs IK P 09 Svart |
0 - 3 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
Omgång 15 |
2024-01-20 17:00 |
15 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
8 - 2 |
|
Kärnahallen |
46 |
2024-01-29 18:30 |
15 |
Finspång IBK PF 08/10 - Söderköpings IBK P 07/09 |
7 - 2 |
|
Arena Grosvad |
52 |
2024-01-30 19:00 |
15 |
Boxholms IBK P Röd - IBK Mantorp P 08/10 |
13 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-01-30 19:45 |
15 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Rimforsa IF P-09 svart |
1 - 1 |
|
Wahlbeckshallen A |
|
2024-01-30 19:45 |
15 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
2 - 7 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
Omgång 16 |
2024-02-02 18:30 |
16 |
IBK Mantorp P 08/10 - Bergs IK P 09 Svart |
3 - 6 |
|
Klämmetorpshallen |
|
2024-02-03 13:45 |
16 |
Rimforsa IF P-09 svart - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
4 - 1 |
|
Hackelhallen |
|
2024-02-04 17:30 |
16 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Finspång IBK PF 08/10 |
3 - 3 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
2024-02-04 18:45 |
16 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
7 - 2 |
|
Åby Arena |
|
2024-02-06 19:00 |
16 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
1 - 3 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
Omgång 17 |
2024-02-10 12:30 |
17 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
3 - 3 |
|
Kärnahallen |
|
2024-02-10 13:00 |
17 |
Boxholms IBK P Röd - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
9 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-02-10 13:30 |
17 |
Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P-09 svart |
3 - 3 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
2024-02-10 16:00 |
17 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Söderköpings IBK P 07/09 |
7 - 2 |
|
Stureforshallen |
40 |
2024-02-11 15:00 |
17 |
IBK Mantorp P 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
1 - 7 |
|
Klämmetorpshallen |
|
Omgång 18 |
2024-03-02 12:30 |
18 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
5 - 1 |
|
Kärnahallen |
|
2024-03-02 14:00 |
18 |
Boxholms IBK P Röd - Finspång IBK PF 08/10 |
2 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-03-02 14:30 |
18 |
Bergs IK P 09 Svart - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
1 - 1 |
|
Ljungsbro Sporthall |
|
2024-03-02 16:45 |
18 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - IBK Mantorp P 08/10 |
5 - 4 |
|
Åby Arena |
|
2024-03-03 11:40 |
18 |
Rimforsa IF P-09 svart - Söderköpings IBK P 07/09 |
3 - 0 |
|
Hackelhallen |
|
Omgång 19 |
2024-03-09 13:30 |
19 |
Söderköpings IBK P 07/09 - IBK Mantorp P 08/10 |
4 - 2 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2024-03-09 16:30 |
19 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
1 - 2 |
|
Stureforshallen |
|
2024-03-10 11:00 |
19 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Boxholms IBK P Röd |
3 - 11 |
|
Wahlbeckshallen B |
|
2024-03-10 13:40 |
19 |
Rimforsa IF P-09 svart - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
7 - 4 |
|
Hackelhallen |
|
2024-03-10 14:30 |
19 |
Finspång IBK PF 08/10 - Bergs IK P 09 Svart |
4 - 8 |
|
Arena Grosvad |
|
Omgång 20 |
2024-03-12 19:00 |
20 |
Boxholms IBK P Röd - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
3 - 2 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-03-12 19:45 |
20 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Bergs IK P 09 Svart |
6 - 8 |
|
Wahlbeckshallen A |
|
2024-03-13 18:30 |
20 |
Finspång IBK PF 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
6 - 3 |
|
Arena Grosvad |
|
2024-03-13 19:30 |
20 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
3 - 2 |
|
Åby Arena |
|
2024-03-14 18:00 |
20 |
IBK Mantorp P 08/10 - Rimforsa IF P-09 svart |
1 - 6 |
|
Klämmetorpshallen |
|
Omgång 21 |
2024-03-15 19:30 |
21 |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
1 - 0 |
|
Stureforshallen |
53 |
2024-03-15 19:30 |
21 |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Rimforsa IF P-09 svart |
2 - 8 |
|
Åby Arena |
|
2024-03-16 16:00 |
21 |
Bergs IK P 09 Svart - Boxholms IBK P Röd |
13 - 1 |
|
Ljungsbro Sporthall |
87 |
2024-03-17 14:00 |
21 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Finspång IBK PF 08/10 |
2 - 5 |
|
Kärnahallen |
|
2024-03-17 18:00 |
21 |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Söderköpings IBK P 07/09 |
4 - 4 |
|
Radiomasten Innebandycenter |
|
Omgång 22 |
2024-03-19 18:00 |
22 |
Finspång IBK PF 08/10 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
3 - 4 |
|
Bergska Skolan |
|
2024-03-20 18:45 |
22 |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Bergs IK P 09 Svart |
3 - 4 |
|
Wahlbeckshallen A |
|
2024-03-23 11:30 |
22 |
Söderköpings IBK P 07/09 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
3 - 7 |
|
Sporthallen Vikingen |
|
2024-03-23 17:00 |
22 |
Boxholms IBK P Röd - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
4 - 3 |
|
Boxholm Sporthall |
|
2024-03-24 13:00 |
22 |
IBK Mantorp P 08/10 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
1 - 2 |
|
Klämmetorpshallen |
|