Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Patrick Fjällborg patrick@fjallborg.se 0707791128 Svart/Svart
Danderyds SK IBF Jesper Wiberg jesper.wiberg@dnb.se 0703868599 Blå, Vit, Vita
Dubvo IK (A) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com röd/röd/svart
Enebybergs IF Mikael Bohlin Mikael@bohlins-maskiner.se Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Röd, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK (B) Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Vit
Rotebro IS IBK Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com 076-804 34 00 Blå/Blå/Vit
Sigtuna IF IBK (B) Anna Isberg anna.solveskog@gmail.com Blå, Blå, Blå
Täby FC (B) Ida Svensson Idasvensson80@gmail.com 0707420215 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Anders Elam Anders.elam@atrax.se Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Patrik Thörnqvist patrik.thornqvist@gmail.com 0705418308 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Peter Ågren haglf186@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (C) Peter Ågren haglf186@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (D) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 09:00 1 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 10:00 1 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 11:00 1 Vallentuna IBK (D) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 12:00 1 Dubvo IK (A) - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2018-09-30 09:00 1 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-09-30 10:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hässelbyhallen
2018-09-30 12:00 1 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 12:15 1 Danderyds SK IBF - Täby FC (D) Mörbyhallen
Omgång 2
2 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 10:00 2 Vallentuna IBK (B) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 12:00 2 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2018-10-07 10:00 2 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Viksjö Sporthall
2018-10-07 10:00 2 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF Prästängshallen
2018-10-07 14:00 2 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2018-10-07 16:15 2 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
2018-10-21 14:00 2 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
Omgång 3
2018-10-13 09:00 3 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 09:15 3 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:00 3 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (C) Viksjö Sporthall
2018-10-14 10:00 3 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Arena Satelliten
2018-10-14 10:00 3 Hässelby SK IBK (D) - Dubvo IK (A) Hässelbyhallen
2018-10-14 10:00 3 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2018-10-14 12:15 3 Danderyds SK IBF - Täby FC (F) Mörbyhallen
2018-10-14 13:00 3 AIK IBF - Sigtuna IF IBK (B) Tallbackaskolan
Omgång 4
2018-10-20 09:00 4 Dubvo IK (A) - Töjnan IBK (B) Brotorpshallen
2018-10-20 09:00 4 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 10:00 4 Vallentuna IBK (C) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 13:00 4 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-10-20 14:00 4 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-21 09:00 4 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2018-10-21 10:30 4 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-10-21 12:15 4 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (D) Mörbyhallen
Omgång 5
2018-10-27 09:00 5 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 12:00 5 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2018-10-27 13:45 5 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK (B) Sollentuna sim och sporthall
2018-10-27 14:15 5 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Riddersvik
2018-10-27 15:00 5 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2018-10-28 11:15 5 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 13:30 5 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 09:30 5 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF Mörbyhallen
Omgång 6
2018-11-10 09:15 6 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 10:00 6 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-10 11:00 6 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-10 11:00 6 Vallentuna IBK (B) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-11 09:00 6 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2018-11-11 11:00 6 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2018-11-11 12:15 6 Danderyds SK IBF - AIK IBF Mörbyhallen
2018-11-11 13:15 6 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 7
2018-11-04 09:15 7 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 10:00 7 Vallentuna IBK (D) - Jakobsbergs IBF Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 13:00 7 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2018-11-18 09:00 7 Sigtuna IF IBK (B) - Dubvo IK (A) Prästängshallen
2018-11-18 11:00 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Arena Satelliten
2018-11-18 11:00 7 Järfälla IBK (B) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2018-11-18 11:00 7 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hässelbyhallen
2018-11-18 12:30 7 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (F) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 8
2018-11-24 09:00 8 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 09:30 8 Vallentuna IBK (C) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 10:00 8 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-11-24 10:30 8 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 12:00 8 Täby FC (F) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 12:15 8 Enebybergs IF - Täby FC (D) Mörbyhallen
2018-11-25 13:00 8 AIK IBF - Vallentuna IBK (D) Tallbackaskolan
2018-11-25 13:15 8 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 09:00 9 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 9 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 12:00 9 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-12-02 09:00 9 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2018-12-02 10:30 9 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2018-12-02 13:30 9 Vaxholms IBF (A) - Jakobsbergs IBF Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 10:00 10 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 11:00 10 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-09 09:00 10 Täby FC (F) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2018-12-09 09:00 10 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-12-09 10:00 10 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2018-12-09 10:00 10 AIK IBF - Vaxholms IBF (A) Ulriksdalshallen
2018-12-09 12:15 10 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Skärgårdsstadshallen
2018-12-09 13:15 10 Danderyds SK IBF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 11
2018-12-15 09:00 11 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 10:00 11 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2018-12-16 09:00 11 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Prästängshallen
2018-12-16 09:00 11 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2018-12-16 09:00 11 Järfälla IBK (B) - AIK IBF Kallhälls sporthall
2018-12-16 14:30 11 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-16 16:15 11 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2019-01-06 10:00 11 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Silverdalshallen
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 09:00 12 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-12 10:00 12 Vallentuna IBK (D) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 14:00 12 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2019-01-13 09:00 12 AIK IBF - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2019-01-13 10:00 12 Jakobsbergs IBF - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-01-13 10:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hässelbyhallen
2019-01-13 12:15 12 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 13
2019-01-19 09:00 13 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-19 09:00 13 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2019-01-19 12:00 13 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2019-01-20 09:00 13 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Arena Satelliten
2019-01-20 09:00 13 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2019-01-20 13:30 13 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-20 16:15 13 Enebybergs IF - AIK IBF Danderyds Gymnasium
2019-03-24 10:00 13 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
Omgång 14
2019-01-26 10:00 14 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 13:30 14 Vaxholms IBF (A) - Dubvo IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-26 15:15 14 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Riddersvik
2019-01-26 16:15 14 Hässelby SK IBK (D) - Järfälla IBK (B) Riddersvik
2019-01-27 09:00 14 Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2019-01-27 09:00 14 AIK IBF - Täby FC (F) Ulriksdalshallen
2019-01-27 09:15 14 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 10:00 14 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2019-01-27 12:15 14 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 11:00 15 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-03 10:00 15 Töjnan IBK (B) - Jakobsbergs IBF Arena Satelliten
2019-02-03 10:00 15 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2019-02-03 10:00 15 Järfälla IBK (B) - Dubvo IK (A) Kallhälls sporthall
2019-02-03 11:00 15 Täby FC (F) - Täby FC (B) Erikslundshallen
2019-02-03 11:00 15 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Prästängshallen
2019-02-03 16:15 15 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2019-02-09 10:00 16 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 11:00 16 Dubvo IK (A) - Täby FC (D) Brotorpshallen
2019-02-09 12:00 16 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2019-02-09 12:30 16 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-09 16:00 16 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2019-02-10 09:00 16 AIK IBF - Jakobsbergs IBF Ulriksdalshallen
2019-02-10 13:15 16 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 17
2019-02-16 10:00 17 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-16 10:00 17 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-02-16 10:00 17 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-17 09:00 17 Jakobsbergs IBF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2019-02-17 09:30 17 Töjnan IBK (B) - AIK IBF Silverdalshallen
2019-02-17 10:00 17 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2019-02-17 13:15 17 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2019-02-17 14:15 17 Enebybergs IF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 18
2019-03-03 10:00 18 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 09:00 18 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-03-09 09:30 18 Dubvo IK (A) - Täby FC (F) Brotorpshallen
2019-03-09 11:00 18 Vallentuna IBK (D) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 12:00 18 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2019-03-09 12:00 18 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-09 13:00 18 Täby FC (B) - AIK IBF Skarpängskolan A
2019-03-09 14:30 18 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-10 10:00 18 Järfälla IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Viksjö Sporthall
Omgång 19
2019-03-16 09:00 19 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 10:00 19 Rotebro IS IBK - Dubvo IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 10:15 19 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-17 09:15 19 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 09:15 19 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (D) Kallhälls sporthall
2019-03-17 11:00 19 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2019-03-17 13:00 19 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Tallbackaskolan
2019-03-17 16:15 19 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 Vallentuna IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:00 20 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF Hässelbyhallen
2019-03-23 10:00 20 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:15 20 Dubvo IK (A) - Jakobsbergs IBF Brotorpshallen
2019-03-23 12:00 20 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2019-03-23 13:30 20 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-23 15:00 20 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2019-03-24 17:15 20 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 21
2019-03-30 10:00 21 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-03-30 10:00 21 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 11:00 21 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-30 14:00 21 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2019-03-31 08:30 21 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Arena Satelliten
2019-03-31 09:00 21 AIK IBF - Dubvo IK (A) Ulriksdalshallen
2019-03-31 13:15 21 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2019-03-31 13:15 21 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK (B) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis