Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgula
Danderyds SK IBF Blå, Vit, Vita
Dubvo IK (A) Röd, Svart, Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Röd, Svart, Svart
Jakobsbergs IBF Svart, Svart, Svart
Järfälla IBK (B) Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Svart
Rotebro IS IBK Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com 076-804 34 00 Blå/Blå/Vit
Sigtuna IF IBK (B) Blå, Blå, Blå
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Anders Elam Anders.elam@atrax.se Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Patrik Thörnqvist patrik.thornqvist@gmail.com 0705418308 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (C) Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (D) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (A) Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 09:00 1 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 10:00 1 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-09-29 11:00 1 Vallentuna IBK (D) - Vaxholms IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-09-29 12:00 1 Dubvo IK (A) - Täby FC (B) Hallonbergshallen
2018-09-30 09:00 1 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-09-30 10:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hässelbyhallen
2018-09-30 12:00 1 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2018-09-30 12:15 1 Danderyds SK IBF - Täby FC (D) Mörbyhallen
Omgång 2
2 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 10:00 2 Vallentuna IBK (B) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-06 12:00 2 Dubvo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2018-10-07 10:00 2 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Viksjö Sporthall
2018-10-07 10:00 2 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF Prästängshallen
2018-10-07 14:00 2 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2018-10-07 16:15 2 Enebybergs IF - Danderyds SK IBF Danderyds Gymnasium
2018-10-21 14:00 2 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
Omgång 3
2018-10-13 09:00 3 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2018-10-13 09:15 3 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
2018-10-14 09:00 3 Jakobsbergs IBF - Vallentuna IBK (C) Viksjö Sporthall
2018-10-14 10:00 3 Töjnan IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Arena Satelliten
2018-10-14 10:00 3 Hässelby SK IBK (D) - Dubvo IK (A) Hässelbyhallen
2018-10-14 10:00 3 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2018-10-14 12:15 3 Danderyds SK IBF - Täby FC (F) Mörbyhallen
2018-10-14 13:00 3 AIK IBF - Sigtuna IF IBK (B) Tallbackaskolan
Omgång 4
2018-10-20 09:00 4 Dubvo IK (A) - Töjnan IBK (B) Brotorpshallen
2018-10-20 09:00 4 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 10:00 4 Vallentuna IBK (C) - AIK IBF Hammarbackens Sporthall
2018-10-20 13:00 4 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-10-20 14:00 4 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-21 09:00 4 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B) Prästängshallen
2018-10-21 10:30 4 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Viksjö Sporthall
2018-10-21 12:15 4 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (D) Mörbyhallen
Omgång 5
2018-10-27 09:00 5 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-10-27 12:00 5 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2018-10-27 13:45 5 Töjnan IBK (B) - Järfälla IBK (B) Sollentuna sim och sporthall
2018-10-27 14:15 5 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Riddersvik
2018-10-27 15:00 5 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2018-10-28 11:15 5 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2018-10-28 13:30 5 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 09:30 5 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF Mörbyhallen
Omgång 6
2018-11-10 09:15 6 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 10:00 6 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-10 11:00 6 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-10 11:00 6 Vallentuna IBK (B) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-11 09:00 6 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF (B) Viksjö Sporthall
2018-11-11 11:00 6 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK (B) Hässelbyhallen
2018-11-11 12:15 6 Danderyds SK IBF - AIK IBF Mörbyhallen
2018-11-11 13:15 6 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 7
2018-11-04 09:15 7 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 10:00 7 Vallentuna IBK (D) - Jakobsbergs IBF Hammarbackens Sporthall
2018-11-17 13:00 7 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2018-11-18 09:00 7 Sigtuna IF IBK (B) - Dubvo IK (A) Prästängshallen
2018-11-18 11:00 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (D) Arena Satelliten
2018-11-18 11:00 7 Järfälla IBK (B) - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2018-11-18 11:00 7 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hässelbyhallen
2018-11-18 12:30 7 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (F) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 8
2018-11-24 09:00 8 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-24 09:30 8 Vallentuna IBK (C) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 10:00 8 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan A
2018-11-24 10:30 8 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-11-24 12:00 8 Täby FC (F) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2018-11-25 12:15 8 Enebybergs IF - Täby FC (D) Mörbyhallen
2018-11-25 13:00 8 AIK IBF - Vallentuna IBK (D) Tallbackaskolan
2018-11-25 13:15 8 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 9
2018-12-01 09:00 9 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 09:00 9 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2018-12-01 10:00 9 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-01 12:00 9 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-12-02 09:00 9 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2018-12-02 10:30 9 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Arena Satelliten
2018-12-02 13:30 9 Vaxholms IBF (A) - Jakobsbergs IBF Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 10
2018-12-08 09:00 10 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 10:00 10 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-08 11:00 10 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-12-09 09:00 10 Täby FC (F) - Enebybergs IF Skarpängskolan A
2018-12-09 09:00 10 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK (B) Viksjö Sporthall
2018-12-09 10:00 10 Sigtuna IF IBK (B) - Töjnan IBK (B) Prästängshallen
2018-12-09 10:00 10 AIK IBF - Vaxholms IBF (A) Ulriksdalshallen
2018-12-09 12:15 10 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (D) Skärgårdsstadshallen
2018-12-09 13:15 10 Danderyds SK IBF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 11
2018-12-15 09:00 11 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2018-12-15 10:00 11 Dubvo IK (A) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2018-12-16 09:00 11 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Prästängshallen
2018-12-16 09:00 11 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2018-12-16 09:00 11 Järfälla IBK (B) - AIK IBF Kallhälls sporthall
2018-12-16 14:30 11 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-16 16:15 11 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2019-01-06 10:00 11 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Silverdalshallen
Omgång 12
2019-01-12 09:00 12 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 09:00 12 Rotebro IS IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-12 10:00 12 Vallentuna IBK (D) - Dubvo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-01-12 14:00 12 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
2019-01-13 09:00 12 AIK IBF - Täby FC (D) Ulriksdalshallen
2019-01-13 10:00 12 Jakobsbergs IBF - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-01-13 10:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Hässelbyhallen
2019-01-13 12:15 12 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 13
2019-01-19 09:00 13 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-19 09:00 13 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan A
2019-01-19 12:00 13 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF Skarpängskolan A
2019-01-20 09:00 13 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Arena Satelliten
2019-01-20 09:00 13 Sigtuna IF IBK (B) - Danderyds SK IBF Prästängshallen
2019-01-20 13:30 13 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-20 16:15 13 Enebybergs IF - AIK IBF Danderyds Gymnasium
2019-03-24 10:00 13 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
Omgång 14
2019-01-26 10:00 14 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-01-26 13:30 14 Vaxholms IBF (A) - Dubvo IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-26 15:15 14 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (D) Riddersvik
2019-01-26 16:15 14 Hässelby SK IBK (D) - Järfälla IBK (B) Riddersvik
2019-01-27 09:00 14 Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK Kallhälls sporthall
2019-01-27 09:00 14 AIK IBF - Täby FC (F) Ulriksdalshallen
2019-01-27 09:15 14 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 10:00 14 Täby FC (B) - Enebybergs IF Erikslundshallen
2019-01-27 12:15 14 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen
Omgång 15
2019-02-02 09:00 15 Rotebro IS IBK - AIK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 11:00 15 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-03 10:00 15 Töjnan IBK (B) - Jakobsbergs IBF Arena Satelliten
2019-02-03 10:00 15 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2019-02-03 10:00 15 Järfälla IBK (B) - Dubvo IK (A) Kallhälls sporthall
2019-02-03 11:00 15 Täby FC (F) - Täby FC (B) Erikslundshallen
2019-02-03 11:00 15 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK (D) Prästängshallen
2019-02-03 16:15 15 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2019-02-09 09:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2019-02-09 10:00 16 Vallentuna IBK (D) - Vallentuna IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-02-09 11:00 16 Dubvo IK (A) - Täby FC (D) Brotorpshallen
2019-02-09 12:00 16 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2019-02-09 12:30 16 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-09 16:00 16 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan B
2019-02-10 09:00 16 AIK IBF - Jakobsbergs IBF Ulriksdalshallen
2019-02-10 13:15 16 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 17
2019-02-16 10:00 17 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-16 10:00 17 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-02-16 10:00 17 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-02-17 09:00 17 Jakobsbergs IBF - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2019-02-17 09:30 17 Töjnan IBK (B) - AIK IBF Silverdalshallen
2019-02-17 10:00 17 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF (A) Prästängshallen
2019-02-17 13:15 17 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (B) Mörbyhallen
2019-02-17 14:15 17 Enebybergs IF - Dubvo IK (A) Mörbyhallen
Omgång 18
2019-03-03 10:00 18 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 09:00 18 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF Hässelbyhallen
2019-03-09 09:30 18 Dubvo IK (A) - Täby FC (F) Brotorpshallen
2019-03-09 11:00 18 Vallentuna IBK (D) - Danderyds SK IBF Hammarbackens Sporthall
2019-03-09 12:00 18 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2019-03-09 12:00 18 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-09 13:00 18 Täby FC (B) - AIK IBF Skarpängskolan A
2019-03-09 14:30 18 Vaxholms IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-10 10:00 18 Järfälla IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B) Viksjö Sporthall
Omgång 19
2019-03-16 09:00 19 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 10:00 19 Rotebro IS IBK - Dubvo IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-16 10:15 19 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Sollentuna sim och sporthall
2019-03-17 09:15 19 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2019-03-17 09:15 19 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (D) Kallhälls sporthall
2019-03-17 11:00 19 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D) Prästängshallen
2019-03-17 13:00 19 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Tallbackaskolan
2019-03-17 16:15 19 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 20
2019-03-23 09:00 20 Vallentuna IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:00 20 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF Hässelbyhallen
2019-03-23 10:00 20 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2019-03-23 10:15 20 Dubvo IK (A) - Jakobsbergs IBF Brotorpshallen
2019-03-23 12:00 20 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2019-03-23 13:30 20 Vaxholms IBF (A) - Danderyds SK IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-23 15:00 20 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C) Skarpängskolan A
2019-03-24 17:15 20 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 21
2019-03-30 10:00 21 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (D) Skarpängskolan A
2019-03-30 10:00 21 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-30 11:00 21 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (B) Skarpängskolan A
2019-03-30 14:00 21 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
2019-03-31 08:30 21 Töjnan IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Arena Satelliten
2019-03-31 09:00 21 AIK IBF - Dubvo IK (A) Ulriksdalshallen
2019-03-31 13:15 21 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Skärgårdsstadshallen
2019-03-31 13:15 21 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK (B) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis