Pojk Röd Vår 20 (2014/15)

Gruppspel
Pojkar Vår 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 19:00 062016001 IBF Göteborg P94 - Lindås IBK Hj 94 Svart 13 - 1 Oscar Carestam, Adnan Tongur Torpahallen
2015-01-11 20:30 062016002 FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 - Marstrands IBK P98 3 - 9 Oscar Carestam, Kim Nielsen Rydsbergshallen
2015-01-13 20:00 062016003 Lindome IBK HJ - Stenungsunds IBK HJ 9 - 3 Oliver Engström, Adnan Tongur Skånhällaskolan
2015-02-06 18:30 062016004 Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 - IK Zenith P97 8 - 7 Johannes Akyol, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2015-02-25 18:15 062016005 Mölndals IBF P96 1 - IBF Älvstranden HJ96 7 - 9 Besim Mehmedagic, Tomas Levin Aktiviteten A-Hall
2015-01-16 20:20 062016006 Marstrands IBK P98 - IBF Göteborg P94 7 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2015-01-18 13:30 062016008 IK Zenith P97 - FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 2 - 6 Alf Björkner, Andreas Julin Lundbystrand 4
2015-01-18 16:00 062016009 IBF Älvstranden HJ96 - Lindome IBK HJ 5 - 6 Alf Björkner, Andreas Julin Tuve Sporthall
2015-01-22 19:45 062016007 Stenungsunds IBK HJ - Lindås IBK Hj 94 Svart 9 - 3 Mikael Molldén, Sebastian Ohlsson Stora Höga Arena
2015-03-01 11:00 062016010 Mölndals IBF P96 1 - Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 7 - 8 Goran Kuduzovic, Jervand Hakopian Aktiviteten A-Hall
2015-01-23 20:20 062016012 Marstrands IBK P98 - IK Zenith P97 14 - 2 Adem Can, Mustafa Er Munkegärdehallen
2015-01-24 15:00 062016015 Lindome IBK HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 4 - 5 Jervand Hakopian, Dejan Cesto Skånhällaskolan
2015-01-24 15:30 062016013 Lindås IBK Hj 94 Svart - IBF Älvstranden HJ96 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Salming Arena
2015-01-24 17:15 062016014 FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 - Mölndals IBF P96 1 10 - 9 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Rydsbergshallen
2015-01-25 16:00 062016011 IBF Göteborg P94 - Stenungsunds IBK HJ 5 - 6 Kari Kyyrä, Magnus Persson Torpahallen
2015-01-31 14:20 062016018 Mölndals IBF P96 1 - Marstrands IBK P98 5 - 7 Narcis Hadziselimovic, Mikael Ärlig Aktiviteten A-Hall
2015-02-01 13:15 062016020 Lindome IBK HJ - FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 8 - 2 Adam Kruse, Minal Landin Skånhällaskolan
2015-02-01 16:00 062016017 IBF Älvstranden HJ96 - Stenungsunds IBK HJ 5 - 6 Kari Kyyrä, Magnus Persson Tuve Sporthall
2015-02-01 17:30 062016016 IK Zenith P97 - IBF Göteborg P94 7 - 5 Narcis Hadziselimovic, Jervand Hakopian Sjumilahallen
2015-02-08 11:00 062016019 Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 - Lindås IBK Hj 94 Svart 9 - 5 Adem Can, Mustafa Er Wallenstamhallen
2015-02-20 19:00 062016021 IBF Göteborg P94 - IBF Älvstranden HJ96 6 - 3 Lazo Cesto, Ulf Jonasson Torpahallen
2015-02-20 20:20 062016024 Marstrands IBK P98 - Lindome IBK HJ 5 - 5 Adem Can, Mustafa Er Munkegärdehallen
2015-02-21 18:00 062016025 Lindås IBK Hj 94 Svart - FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 7 - 4 Adam Kruse, Minal Landin Salming Arena
2015-02-22 12:15 062016023 Stenungsunds IBK HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 3 - 8 Carl Otterström, Jim Olausson Stenungsund Arena
2015-02-22 16:00 062016022 IK Zenith P97 - Mölndals IBF P96 1 4 - 8 Eleonore Green, Kim Nielsen Lundbystrand 1
2015-02-13 20:00 062016029 FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 - Stenungsunds IBK HJ 7 - 9 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen
2015-02-27 19:30 062016030 Lindås IBK Hj 94 Svart - Marstrands IBK P98 12 - 10 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2015-02-28 15:30 062016026 Mölndals IBF P96 1 - IBF Göteborg P94 7 - 7 Johan Larsson, Kevin Larsson Aktiviteten A-Hall
2015-03-14 14:30 062016027 Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 - IBF Älvstranden HJ96 6 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Lundbystrand 3
2015-03-28 15:00 062016028 Lindome IBK HJ - IK Zenith P97 7 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Skånhällaskolan
2015-02-08 15:45 062016035 Stenungsunds IBK HJ - Marstrands IBK P98 4 - 3 Carl Otterström, Mikael Molldén Stenungsund Arena
2015-03-07 09:00 062016032 Mölndals IBF P96 1 - Lindome IBK HJ 6 - 8 Tony Cederholm, Dejan Cesto Aktiviteten A-Hall
2015-03-08 13:30 062016031 IBF Göteborg P94 - Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 3 - 4 Peter Bertlin, Gabriel Holmberg Torpahallen
2015-03-08 14:30 062016034 IK Zenith P97 - Lindås IBK Hj 94 Svart 4 - 13 Hajrudin Begic, Goran Kuduzovic Björlanda Idrottshall
2015-03-08 16:00 062016033 IBF Älvstranden HJ96 - FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 9 - 2 Robin Cederdahl, Erik Gaberud Tuve Sporthall
2015-03-13 20:45 062016037 FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 - Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 1 - 18 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2015-03-14 11:50 062016040 Stenungsunds IBK HJ - IK Zenith P97 10 - 2 Carl Otterström, Matilda Svenblad Stenungsund Arena
2015-03-16 19:00 062016038 Lindås IBK Hj 94 Svart - Mölndals IBF P96 1 5 - 3 Pontus Ekengränd, Kim Nielsen Askims Sporthall
2015-03-17 18:30 062016036 Lindome IBK HJ - IBF Göteborg P94 2 - 2 Johannes Akyol, Adam Jällfält Almåshallen B
2015-03-25 20:20 062016039 Marstrands IBK P98 - IBF Älvstranden HJ96 8 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2015-03-21 15:30 062016042 Lindome IBK HJ - Lindås IBK Hj 94 Svart 3 - 5 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Almåshallen B
2015-03-22 10:40 062016044 Mölndals IBF P96 1 - Stenungsunds IBK HJ 8 - 18 Oscar Carestam, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2015-03-22 15:20 062016043 Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 - Marstrands IBK P98 10 - 9 Gustav Glansén, Andreas Rolén Wallenstamhallen
2015-03-22 15:50 062016041 IBF Göteborg P94 - FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/Floda IBK P97/98 10 - 9 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Torpahallen
2015-03-22 16:00 062016045 IBF Älvstranden HJ96 - IK Zenith P97 3 - 10 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF HJ-95 9 9 0 0 76-41 35 27
2. Stenungsunds IBK HJ 9 7 0 2 68-50 18 21
3. Lindås IBK Hj 94 Svart 9 6 0 3 54-57 -3 18
4. Lindome IBK HJ 9 5 2 2 52-36 16 17
5. Marstrands IBK P98 9 4 2 3 72-52 20 14
6. IBF Göteborg P94 9 3 2 4 54-46 8 11
7. IBF Älvstranden HJ96 9 2 1 6 46-54 -8 7
8. IK Zenith P97 9 2 0 7 41-74 -33 6
9. FBC Lerum HJ 97 FBC Lerum/ Floda IBK P97/ 98 9 2 0 7 44-81 -37 6
10. Mölndals IBF P96 1 9 1 1 7 60-76 -16 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-11 08:30 062030004 Lindås IBK P01 Ruter - Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 6 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Salming Arena
2015-01-11 10:10 062030005 Landvetter IBK P01 - Skår IBK P00 3 - 8 Safija Dautovic, Narcis Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-01-11 12:20 062030001 IF Marin Väst 1 P01 - Onsala IBK P01 V 5 - 3 Jakob Hambert, Jesper Odeholm Hall Of Flame
2015-01-11 13:00 062030003 Kärra IBK P01 - IBF Göteborg P01 7 - 4 Johan Larsson, Rickard Anneräng Kärra Sporthall
2015-01-11 16:30 062030002 IK Zenith P00 - Myggenäs IBK P-01 V 7 - 1 Kim Nielsen, Roger Zahnér Björlanda Idrottshall
2015-01-17 13:30 062030008 Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd - IK Zenith P00 6 - 1 Gustav Glansén, Andreas Rolén Wallenstamhallen
2015-01-18 13:55 062030010 Landvetter IBK P01 - Lindås IBK P01 Ruter 2 - 6 Goran Kuduzovic Landvetter Idrottshall
2015-01-18 16:20 062030007 IBF Göteborg P01 - Onsala IBK P01 V 2 - 6 Jakob Hambert, Rikard Mott Torpahallen
2015-01-18 18:00 062030009 Skår IBK P00 - Kärra IBK P01 8 - 5 Joakim Amri Nilsson, Rickard Anneräng Skepplanda Idrottshall
2015-01-21 18:30 062030006 Myggenäs IBK P-01 V - IF Marin Väst 1 P01 4 - 6 Häggvallsskolan
2015-01-24 18:00 062030012 Myggenäs IBK P-01 V - Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 5 - 1 Häggvallsskolan
2015-01-25 10:20 062030015 Kärra IBK P01 - Lindås IBK P01 Ruter 5 - 4 Goran Kuduzovic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-01-25 12:00 062030011 IF Marin Väst 1 P01 - IBF Göteborg P01 9 - 8 Besim Mehmedagic, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2015-01-25 15:30 062030013 Onsala IBK P01 V - Skår IBK P00 3 - 6 Presse Idrottshall
2015-01-25 15:40 062030014 IK Zenith P00 - Landvetter IBK P01 Peter Bertlin, Ulf Liljekrantz Björlanda Idrottshall
2015-01-30 19:00 062030019 Lindås IBK P01 Ruter - Onsala IBK P01 V 6 - 2 Erik Schloenzig, Fabian Österman Askims Sporthall
2015-02-01 12:15 062030020 Kärra IBK P01 - IK Zenith P00 5 - 6 Johan Larsson, Tarek El Abtah Kärra Sporthall
2015-02-01 15:55 062030018 Landvetter IBK P01 - Myggenäs IBK P-01 V 3 - 6 Oscar Carestam, Oscar Olesen Landvetter Idrottshall
2015-02-01 16:00 062030017 Skår IBK P00 - IBF Göteborg P01 10 - 7 Johan Larsson, Tomas Levin Skepplanda Idrottshall
2015-02-20 18:50 062030016 Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd - IF Marin Väst 1 P01 11 - 5 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Wallenstamhallen
2015-02-21 17:00 062030023 IBF Göteborg P01 - Lindås IBK P01 Ruter 5 - 3 Oscar Carestam, Gabriel Holmberg Torpahallen
2015-02-21 18:40 062030022 Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd - Landvetter IBK P01 8 - 2 Peter Bertlin, Fabian Österman Wallenstamhallen
2015-02-22 12:00 062030021 IF Marin Väst 1 P01 - Skår IBK P00 5 - 6 Kim Nielsen, Mustafa Er Hall Of Flame
2015-02-22 12:00 062030024 Myggenäs IBK P-01 V - Kärra IBK P01 7 - 7 Häggvallsskolan
2015-02-22 12:30 062030025 Onsala IBK P01 V - IK Zenith P00 4 - 3 Presse Idrottshall
2015-03-01 12:00 062030029 IK Zenith P00 - IBF Göteborg P01 5 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2015-03-01 12:10 062030028 Kärra IBK P01 - Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 1 - 3 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2015-03-01 12:30 062030030 Onsala IBK P01 V - Myggenäs IBK P-01 V 7 - 5 Presse Idrottshall
2015-03-01 14:30 062030026 Landvetter IBK P01 - IF Marin Väst 1 P01 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-03-01 15:40 062030027 Lindås IBK P01 Ruter - Skår IBK P00 3 - 3 Adem Can, Mustafa Er Salming Arena
2015-03-07 16:50 062030034 Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd - Onsala IBK P01 V 10 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 11:10 062030031 IF Marin Väst 1 P01 - Lindås IBK P01 Ruter 4 - 6 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Hall Of Flame
2015-03-08 12:20 062030032 Landvetter IBK P01 - Kärra IBK P01 12 - 8 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Landvetter Idrottshall
2015-03-08 12:20 062030035 IBF Göteborg P01 - Myggenäs IBK P-01 V 10 - 2 Adam Kruse, Adam Kruse Torpahallen
2015-03-08 17:30 062030033 Skår IBK P00 - IK Zenith P00 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Mikael Ärlig Skepplanda Idrottshall
2015-03-15 11:00 062030036 Kärra IBK P01 - IF Marin Väst 1 P01 6 - 7 Adem Can, Mustafa Er Kärra Sporthall
2015-03-15 14:00 062030038 Onsala IBK P01 V - Landvetter IBK P01 4 - 6 Presse Idrottshall
2015-03-15 14:30 062030039 Myggenäs IBK P-01 V - Skår IBK P00 1 - 7 Häggvallsskolan
2015-03-15 15:50 062030037 IK Zenith P00 - Lindås IBK P01 Ruter Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Lundbystrand 4
2015-03-15 16:30 062030040 IBF Göteborg P01 - Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 2 - 3 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2015-03-22 13:45 062030042 Kärra IBK P01 - Onsala IBK P01 V 6 - 3 , Adam Kruse Kärra Sporthall
2015-03-22 15:10 062030045 Skår IBK P00 - Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 3 - 7 Thomas Johansson, Mikael Ärlig Skepplanda Idrottshall
2015-03-22 16:20 062030044 Landvetter IBK P01 - IBF Göteborg P01 4 - 7 William Hilmersson, Kim Nielsen Landvetter Idrottshall
2015-03-22 17:40 062030043 Lindås IBK P01 Ruter - Myggenäs IBK P-01 V 1 - 2 Mikael Ärlig, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2015-03-25 18:30 062030041 IF Marin Väst 1 P01 - IK Zenith P00 3 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Hall Of Flame
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Skår IBK P00 9 7 1 1 59-37 22 22
2. Pixbo Wallenstam IBF P01 Röd 9 7 0 2 53-28 25 21
3. Lindås IBK P01 Ruter 8 4 1 3 35-27 8 13
4. IK Zenith P00 7 4 0 3 29-28 1 12
5. IF Marin Väst 1 P01 8 4 0 4 44-48 -4 12
6. Kärra IBK P01 9 3 1 5 50-54 -4 10
7. Myggenäs IBK P-01 V 9 3 1 5 33-49 -16 10
8. IBF Göteborg P01 9 3 0 6 46-49 -3 9
9. Onsala IBK P01 V 9 3 0 6 35-49 -14 9
10. Landvetter IBK P01 7 2 0 5 32-47 -15 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 18:50 062031002 Sportlife Kungälvs IBK P01 - Varla IBK Pojkar -01 Gbg 8 - 3 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Kastellegårdshallen
2015-01-10 12:15 062031003 Öckerö IBK P01 - IF Marin Väst 2 P01 8 - 3 Ulf Liljekrantz, Mats Sällberg Hedenskolans Idrottshall
2015-01-10 15:00 062031005 Surte IS IBK P01 - FBC Lerum P01 Svart 5 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Bohushallen
2015-01-10 18:30 062031004 Mölndals IBF 02 P01 - Lindome IBK P01 Lila 7 - 3 Narcis Hadziselimovic, Ulf Liljekrantz Ekenskolan
2015-01-11 10:30 062031001 IBF Backadalen P01 - Ale IBF P01 V 6 - 6 William Hilmersson, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2015-01-14 18:15 062031010 Surte IS IBK P01 - Mölndals IBF 02 P01 7 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2015-01-16 18:30 062031008 Lindome IBK P01 Lila - Sportlife Kungälvs IBK P01 5 - 1 Andreas Julin, Ulf Liljekrantz Streteredsskolan
2015-01-17 17:45 062031009 FBC Lerum P01 Svart - Öckerö IBK P01 2 - 5 Alf Björkner, Henry Tames Hjällsnäshallen
2015-01-18 14:00 062031006 Varla IBK Pojkar -01 Gbg - IBF Backadalen P01 5 - 5 Lindälvshallen
2015-01-18 16:10 062031007 IF Marin Väst 2 P01 - Ale IBF P01 V 1 - 4 Sara Karlholm, Christina Karlsson Hall Of Flame
2015-01-24 12:30 062031013 Ale IBF P01 V - FBC Lerum P01 Svart 3 - 9 Alf Björkner, William Hilmersson Ale Kulturrum
2015-01-25 10:10 062031011 IBF Backadalen P01 - IF Marin Väst 2 P01 4 - 6 William Hilmersson, Rikard Mott Lundbystrand 1
2015-01-25 17:00 062031012 Varla IBK Pojkar -01 Gbg - Lindome IBK P01 Lila 5 - 7 Lindälvshallen
2015-01-25 19:55 062031014 Sportlife Kungälvs IBK P01 - Surte IS IBK P01 1 - 7 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2015-01-27 19:45 062031015 Öckerö IBK P01 - Mölndals IBF 02 P01 9 - 9 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 12:00 062031019 Mölndals IBF 02 P01 - Ale IBF P01 V 5 - 6 Mikael Ärlig, Sara Karlholm Aktiviteten A-Hall
2015-01-31 14:30 062031020 Öckerö IBK P01 - Sportlife Kungälvs IBK P01 5 - 3 Adem Can, Johan Larsson Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 15:30 062031016 Lindome IBK P01 Lila - IBF Backadalen P01 7 - 1 Tony Cederholm, Henry Tames Ekenskolan
2015-01-31 16:00 062031018 Surte IS IBK P01 - Varla IBK Pojkar -01 Gbg 7 - 3 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Bohushallen
2015-02-01 09:15 062031017 FBC Lerum P01 Svart - IF Marin Väst 2 P01 15 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Rydsbergshallen
2015-02-21 10:10 062031022 Lindome IBK P01 Lila - Surte IS IBK P01 2 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2015-02-21 10:30 062031025 Ale IBF P01 V - Sportlife Kungälvs IBK P01 9 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2015-02-22 12:00 062031024 Varla IBK Pojkar -01 Gbg - Öckerö IBK P01 1 - 3 Forsgläntans Idrottshall
2015-02-22 13:10 062031023 IF Marin Väst 2 P01 - Mölndals IBF 02 P01 3 - 7 Kim Nielsen, Mustafa Er Hall Of Flame
2015-02-22 14:10 062031021 IBF Backadalen P01 - FBC Lerum P01 Svart 5 - 9 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Lundbystrand 3
2015-02-26 19:10 062031030 Ale IBF P01 V - Varla IBK Pojkar -01 Gbg 2 - 6 Jesper Odeholm, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2015-02-28 13:10 062031027 Mölndals IBF 02 P01 - FBC Lerum P01 Svart 4 - 10 Louise Elgquist, Sara Karlholm Aktiviteten A-Hall
2015-02-28 17:00 062031026 Surte IS IBK P01 - IBF Backadalen P01 10 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-03-01 16:15 062031028 Öckerö IBK P01 - Lindome IBK P01 Lila 5 - 8 Eleonore Green, Mikael Ärlig Hedenskolans Idrottshall
2015-03-01 18:30 062031029 Sportlife Kungälvs IBK P01 - IF Marin Väst 2 P01 2 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2015-03-07 16:45 062031032 Surte IS IBK P01 - Öckerö IBK P01 7 - 2 Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Bohushallen
2015-03-08 10:00 062031035 IF Marin Väst 2 P01 - Varla IBK Pojkar -01 Gbg 2 - 11 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Hall Of Flame
2015-03-08 12:30 062031033 FBC Lerum P01 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P01 10 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
2015-03-08 15:40 062031031 IBF Backadalen P01 - Mölndals IBF 02 P01 4 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Lundbystrand 3
2015-03-08 19:00 062031034 Lindome IBK P01 Lila - Ale IBF P01 V 2 - 3 Goran Kuduzovic, Ulf Liljekrantz Streteredsskolan
2015-03-14 12:20 062031036 Öckerö IBK P01 - IBF Backadalen P01 2 - 0 Adem Can, Aldin Hadziselmovic Hedenskolans Idrottshall
2015-03-14 13:40 062031038 Ale IBF P01 V - Surte IS IBK P01 2 - 8 Mikael Ärlig, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2015-03-15 14:40 062031039 Varla IBK Pojkar -01 Gbg - FBC Lerum P01 Svart 9 - 12 Fjärås Idrottshall
2015-03-15 15:20 062031040 IF Marin Väst 2 P01 - Lindome IBK P01 Lila 4 - 4 Louise Elgquist, Oscar Kjellgren Elgestål Hall Of Flame
2015-03-28 17:30 062031037 Sportlife Kungälvs IBK P01 - Mölndals IBF 02 P01 2 - 5 Besim Mehmedagic, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2015-03-21 16:15 062031044 Surte IS IBK P01 - IF Marin Väst 2 P01 Thomas Johansson, Ulf Jonasson Bohushallen
2015-03-22 11:10 062031041 IBF Backadalen P01 - Sportlife Kungälvs IBK P01 7 - 3 Sara Karlholm, Christina Karlsson Valhalla C-hall
2015-03-22 13:15 062031045 FBC Lerum P01 Svart - Lindome IBK P01 Lila 1 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
2015-03-22 14:40 062031043 Mölndals IBF 02 P01 - Varla IBK Pojkar -01 Gbg 3 - 3 Oscar Carestam, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2015-03-28 12:00 062031042 Öckerö IBK P01 - Ale IBF P01 V Kim Nielsen, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Surte IS IBK P01 8 8 0 0 55-21 34 24
2. FBC Lerum P01 Svart 9 6 0 3 72-38 34 18
3. Lindome IBK P01 Lila 9 5 1 3 42-31 11 16
4. Öckerö IBK P01 8 5 1 2 39-33 6 16
5. Ale IBF P01 V 8 4 1 3 35-39 -4 13
6. Mölndals IBF 02 P01 9 3 3 3 48-47 1 12
7. Varla IBK Pojkar -01 Gbg 9 2 2 5 46-49 -3 8
8. IF Marin Väst 2 P01 8 2 1 5 28-55 -27 7
9. IBF Backadalen P01 9 1 3 5 35-52 -17 6
10. Sportlife Kungälvs IBK P01 9 1 0 8 24-59 -35 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 12
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 17:10 062032002 Partille IBS P01 Svart - Onsala IBK P02 V 3 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2015-01-10 18:00 062032003 IK Zenith P01 - Stenungsunds IBK P01V 6 - 4 Jesper Odeholm, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2015-01-11 10:50 062032004 FBC Lerum P02 Panthers - Sandö IBK P01 gbg 3 - 3 Jervand Hakopian, Andreas Julin Rydsbergshallen
2015-01-11 13:20 062032005 Ale IBF P02 Blå - IBF Backadalen P02 Blå 4 - 2 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-01-11 15:00 062032001 Marstrands IBK P01 Vit - IBF Backadalen P01 Blå 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Adam Jällfält Munkegärdehallen
2015-01-17 19:15 062032007 Stenungsunds IBK P01V - IBF Backadalen P01 Blå 3 - 3 Stenungsund Arena
2015-01-18 11:40 062032009 IBF Backadalen P02 Blå - IK Zenith P01 5 - 1 William Hilmersson, Isabel Ljungberg Skälltorpsskolan
2015-01-18 12:30 062032006 Onsala IBK P02 V - Marstrands IBK P01 Vit 4 - 3 Kaparehallen
2015-01-18 15:15 062032008 Sandö IBK P01 gbg - Partille IBS P01 Svart 7 - 4 Vallda Idrottshall
2015-03-27 18:40 062032010 Ale IBF P02 Blå - FBC Lerum P02 Panthers 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2015-01-24 11:10 062032014 Partille IBS P01 Svart - Ale IBF P02 Blå 8 - 5 Kari Kyyrä, Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2015-01-25 11:20 062032013 IBF Backadalen P01 Blå - IBF Backadalen P02 Blå 4 - 5 William Hilmersson, Rikard Mott Lundbystrand 1
2015-01-25 14:00 062032012 Onsala IBK P02 V - Sandö IBK P01 gbg 7 - 0 Presse Idrottshall
2015-01-25 14:30 062032015 IK Zenith P01 - FBC Lerum P02 Panthers 4 - 5 Adam Jällfält, Patrik Jonasson Björlanda Idrottshall
2015-01-25 15:00 062032011 Marstrands IBK P01 Vit - Stenungsunds IBK P01V 3 - 5 Kim Nielsen, Roger Zahnér Munkegärdehallen
2015-01-27 18:30 062032016 Sandö IBK P01 gbg - Marstrands IBK P01 Vit 2 - 4 Vallda Idrottshall
2015-02-01 10:30 062032019 FBC Lerum P02 Panthers - IBF Backadalen P01 Blå 4 - 2 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Rydsbergshallen
2015-02-01 15:20 062032017 IBF Backadalen P02 Blå - Stenungsunds IBK P01V 3 - 3 Javed Khan, Martin Helg Skälltorpsskolan
2015-02-01 16:10 062032020 IK Zenith P01 - Partille IBS P01 Svart 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Sjumilahallen
2015-03-29 13:20 062032018 Ale IBF P02 Blå - Onsala IBK P02 V 7 - 3 Hajrudin Begic, Mikael Ärlig Bohushallen
2015-02-21 13:15 062032023 Stenungsunds IBK P01V - FBC Lerum P02 Panthers 4 - 4 Stenungsund Arena
2015-02-22 15:10 062032021 Marstrands IBK P01 Vit - IBF Backadalen P02 Blå 6 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2015-02-22 15:30 062032024 Onsala IBK P02 V - IK Zenith P01 6 - 8 Presse Idrottshall
2015-02-22 18:00 062032022 Sandö IBK P01 gbg - Ale IBF P02 Blå 2 - 7 Vallda Idrottshall
2015-02-26 19:00 062032025 IBF Backadalen P01 Blå - Partille IBS P01 Svart 2 - 4 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Lundbystrand 3
2015-03-01 10:35 062032027 FBC Lerum P02 Panthers - IBF Backadalen P02 Blå 5 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
2015-03-01 12:10 062032030 IBF Backadalen P01 Blå - Onsala IBK P02 V 5 - 3 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Valhalla C-hall
2015-03-01 13:10 062032028 IK Zenith P01 - Sandö IBK P01 gbg 0 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2015-03-01 14:35 062032029 Partille IBS P01 Svart - Stenungsunds IBK P01V 12 - 2 Tony Cederholm, Narcis Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2015-03-01 18:30 062032026 Ale IBF P02 Blå - Marstrands IBK P01 Vit 3 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2015-03-07 17:00 062032034 Sandö IBK P01 gbg - IBF Backadalen P01 Blå 13 - 3 Vallda Idrottshall
2015-03-07 17:40 062032032 Ale IBF P02 Blå - IK Zenith P01 5 - 8 Mika Pulkkinen, Mikael Ärlig Ale Kulturrum
2015-03-08 16:50 062032033 IBF Backadalen P02 Blå - Partille IBS P01 Svart 5 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Lundbystrand 3
2015-03-08 18:00 062032035 Stenungsunds IBK P01V - Onsala IBK P02 V 2 - 5 Stenungsund Arena
2015-03-08 18:50 062032031 Marstrands IBK P01 Vit - FBC Lerum P02 Panthers 12 - 2 Pierre Eberhard Berg, Oscar Olesen Munkegärdehallen
2015-03-14 08:35 062032037 Partille IBS P01 Svart - FBC Lerum P02 Panthers 3 - 7 Patrik Jonasson, Fabian Österman Vallhamra Sportcenter
2015-03-14 10:20 062032040 Stenungsunds IBK P01V - Sandö IBK P01 gbg 3 - 6 Stenungsund Arena
2015-03-15 13:40 062032038 IBF Backadalen P01 Blå - Ale IBF P02 Blå 4 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Lundbystrand 1
2015-03-15 16:30 062032039 Onsala IBK P02 V - IBF Backadalen P02 Blå 1 - 1 Presse Idrottshall
2015-03-15 17:00 062032036 IK Zenith P01 - Marstrands IBK P01 Vit 5 - 7 Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Lundbystrand 4
2015-03-20 18:50 062032044 Ale IBF P02 Blå - Stenungsunds IBK P01V 5 - 3 Alf Björkner, William Hilmersson Ale Kulturrum
2015-03-22 12:20 062032045 IBF Backadalen P02 Blå - Sandö IBK P01 gbg 3 - 7 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Valhalla C-hall
2015-03-22 13:00 062032041 Marstrands IBK P01 Vit - Partille IBS P01 Svart 4 - 4 Alf Björkner, Andreas Julin Munkegärdehallen
2015-03-22 14:25 062032043 FBC Lerum P02 Panthers - Onsala IBK P02 V 3 - 5 Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
2015-03-22 19:20 062032042 IK Zenith P01 - IBF Backadalen P01 Blå 3 - 5 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Valhalla C-hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF P02 Blå 9 6 1 2 47-35 12 19
2. Sandö IBK P01 gbg 9 5 1 3 44-34 10 16
3. Onsala IBK P02 V 9 5 1 3 38-32 6 16
4. Marstrands IBK P01 Vit 9 4 2 3 45-30 15 14
5. Partille IBS P01 Svart 9 4 2 3 48-36 12 14
6. FBC Lerum P02 Panthers 9 4 2 3 35-40 -5 14
7. IBF Backadalen P02 Blå 9 3 2 4 28-35 -7 11
8. IBF Backadalen P01 Blå 9 3 2 4 32-40 -8 11
9. IK Zenith P01 9 3 0 6 40-47 -7 9
10. Stenungsunds IBK P01V 9 1 3 5 29-47 -18 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 13
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 17:20 062033005 Mölndals IBF P02 - Utbynäs SK P01 10 - 1 Narcis Hadziselimovic, Ulf Liljekrantz Ekenskolan
2015-01-11 10:10 062033004 IK Zenith P02 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 5 - 6 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Lundbystrand 4
2015-01-11 11:20 062033002 Landvetter IBK P02 - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 2 - 9 Safija Dautovic, Narcis Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-01-11 12:00 062033001 Frölunda IBK P02 - Lindås IBK P02 GUL 4 - 5 Lovisa Westlund Gotby, Ida Hagström Flatåsskolan
2015-02-21 11:00 062033003 FBC Lerum P02 Tigers Svart - Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 8 - 0 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Hjällsnäshallen
2015-01-17 12:30 062033009 Utbynäs SK P01 - FBC Lerum P02 Tigers Svart 1 - 11 Johannes Akyol, Adam Jällfält Berghalla
2015-01-17 18:30 062033008 Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange - Landvetter IBK P02 6 - 6 Thomas Johansson, Javed Khan Kastellegårdshallen
2015-01-17 18:50 062033006 Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd - Frölunda IBK P02 2 - 5 Rikard Mott, Fabian Österman Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 10:40 062033010 Mölndals IBF P02 - IK Zenith P02 Vit 11 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Ekenskolan
2015-01-18 14:50 062033007 Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba - Lindås IBK P02 GUL 4 - 3 Fjärås Idrottshall
2015-01-24 15:40 062033013 Lindås IBK P02 GUL - Utbynäs SK P01 8 - 0 Adnan Tongur, Tomas Levin Askims Sporthall
2015-01-25 10:00 062033011 Frölunda IBK P02 - Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 3 - 5 Jervand Hakopian, Dejan Cesto Flatåsskolan
2015-01-25 12:10 062033012 Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Wallenstamhallen
2015-01-25 12:45 062033014 Landvetter IBK P02 - Mölndals IBF P02 1 - 13 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Landvetter Idrottshall
2015-01-25 16:30 062033015 FBC Lerum P02 Tigers Svart - IK Zenith P02 Vit 11 - 8 Robin Cederdahl, Martin Helg Rydsbergshallen
2015-01-31 08:45 062033018 Mölndals IBF P02 - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 5 - 4 Mikael Ärlig, Sara Karlholm Aktiviteten A-Hall
2015-01-31 14:20 062033017 Utbynäs SK P01 - Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 3 - 8 Oscar Carestam, Johan Pedersen Gamlestadshallen
2015-02-01 15:25 062033020 FBC Lerum P02 Tigers Svart - Landvetter IBK P02 12 - 4 Besim Mehmedagic, Andreas Rolén Hjällsnäshallen
2015-02-01 16:40 062033019 IK Zenith P02 Vit - Lindås IBK P02 GUL 2 - 5 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Björlanda Idrottshall
2015-02-02 19:10 062033016 Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange - Frölunda IBK P02 4 - 6 Besim Mehmedagic, Ulf Liljekrantz Kastellegårdshallen
2015-02-21 14:00 062033024 Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd - FBC Lerum P02 Tigers Svart 5 - 6 Hajrudin Begic, Tomas Levin Wallenstamhallen
2015-02-21 15:15 062033022 Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange - Mölndals IBF P02 3 - 4 Ulf Liljekrantz, Patrik Jonasson Kastellegårdshallen
2015-02-22 12:00 062033021 Frölunda IBK P02 - Utbynäs SK P01 3 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Flatåsskolan
2015-02-22 14:40 062033023 Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba - IK Zenith P02 Vit 8 - 3 Fjärås Idrottshall
2015-02-22 15:40 062033025 Lindås IBK P02 GUL - Landvetter IBK P02 8 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2015-02-28 12:00 062033026 Mölndals IBF P02 - Frölunda IBK P02 11 - 7 Louise Elgquist, Sara Karlholm Aktiviteten A-Hall
2015-02-28 17:45 062033027 IK Zenith P02 Vit - Utbynäs SK P01 6 - 4 Narcis Hadziselimovic, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2015-03-01 09:25 062033028 FBC Lerum P02 Tigers Svart - Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 10 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Rydsbergshallen
2015-03-01 10:10 062033030 Lindås IBK P02 GUL - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 8 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Lindåshallen
2015-03-01 11:00 062033029 Landvetter IBK P02 - Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-03-08 10:30 062033033 Utbynäs SK P01 - Landvetter IBK P02 3 - 5 Peter Bertlin, Gabriel Holmberg Pjäshallen
2015-03-08 11:45 062033035 Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 4 - 8 Fjärås Idrottshall
2015-03-08 14:00 062033031 Frölunda IBK P02 - IK Zenith P02 Vit 9 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Flatåsskolan
2015-03-08 14:50 062033034 Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange - Lindås IBK P02 GUL 5 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2015-03-29 10:00 062033032 Mölndals IBF P02 - FBC Lerum P02 Tigers Svart 1 - 5 Thomas Johansson, Ulf Liljekrantz Aktiviteten A-Hall
2015-03-14 17:30 062033039 Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd - Utbynäs SK P01 9 - 1 Besim Mehmedagic, William Hilmersson Wallenstamhallen
2015-03-15 09:00 062033037 Landvetter IBK P02 - IK Zenith P02 Vit 2 - 10 Joakim Amri Nilsson, Andreas Julin Önnerödshallen
2015-03-15 13:20 062033040 Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba - Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 0 - 6 Fjärås Idrottshall
2015-03-15 17:20 062033038 Lindås IBK P02 GUL - Mölndals IBF P02 4 - 2 Jauni Collin, Mona Franzon Salming Arena
2015-03-15 20:10 062033036 FBC Lerum P02 Tigers Svart - Frölunda IBK P02 12 - 4 Roger Zahnér, Kent Österström Rydsbergshallen
2015-03-14 16:15 062033042 FBC Lerum P02 Tigers Svart - Lindås IBK P02 GUL 5 - 4 Lazo Cesto, Lazo Cesto Hjällsnäshallen
2015-03-22 10:45 062033041 Frölunda IBK P02 - Landvetter IBK P02 9 - 6 Adem Can, Mustafa Er Flatåsskolan
2015-03-22 13:30 062033043 IK Zenith P02 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 3 - 8 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Valhalla C-hall
2015-03-22 15:50 062033044 Mölndals IBF P02 - Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 5 - 2 Johan Larsson, Kevin Larsson Aktiviteten A-Hall
2015-03-22 16:00 062033045 Utbynäs SK P01 - Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 6 - 7 Tony Cederholm, Dejan Cesto Berghalla
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum P02 Tigers Svart 9 9 0 0 80-29 51 27
2. Mölndals IBF P02 9 7 0 2 62-29 33 21
3. Lindås IBK P02 GUL 9 6 1 2 50-30 20 19
4. Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd 9 5 0 4 55-36 19 15
5. Frölunda IBK P02 9 4 1 4 50-52 -2 13
6. Varla IBK Pojkar -02 - Svart - Kba 9 4 0 5 33-42 -9 12
7. Sportlife Kungälvs IBK P02 Orange 9 3 2 4 41-45 -4 11
8. Landvetter IBK P02 9 2 1 6 30-72 -42 7
9. IK Zenith P02 Vit 9 2 0 7 43-64 -21 6
10. Utbynäs SK P01 9 0 1 8 22-67 -45 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 14
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 13:30 062034004 Surte IS IBK P02 - FBC Lerum P02 Tigers Röd 3 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Bohushallen
2015-01-10 16:10 062034005 Eken IBK P02 - Lindome IBK P02 6 - 4 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Ekenskolan
2015-01-11 09:00 062034002 IK Zenith P02 Grön - IBF Backadalen P02 Vit 13 - 5 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Lundbystrand 4
2015-01-11 14:30 062034003 Ale IBF P02 Grön - Floda IBK P02 7 - 0 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-01-11 14:40 062034001 Bergums IF P02 Blå - Kärra IBK P02 4 - 8 Thomas Johansson, Javed Khan Bergumsskolan
2015-01-17 09:40 062034010 Eken IBK P02 - Surte IS IBK P02 0 - 5 Christina Karlsson, Sara Karlholm Ekenskolan
2015-01-17 15:00 062034009 Lindome IBK P02 - Ale IBF P02 Grön 5 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Ekenskolan
2015-01-18 12:50 062034006 IBF Backadalen P02 Vit - Bergums IF P02 Blå 2 - 5 William Hilmersson, Isabel Ljungberg Skälltorpsskolan
2015-01-18 16:40 062034007 Floda IBK P02 - Kärra IBK P02 5 - 7 Goran Kuduzovic, Mats Sällberg Alléhallen
2015-01-30 18:00 062034008 FBC Lerum P02 Tigers Röd - IK Zenith P02 Grön 8 - 7 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Hjällsnäshallen
2015-01-24 13:40 062034015 Ale IBF P02 Grön - Surte IS IBK P02 6 - 5 Hajrudin Begic, Adam Jällfält Ale Kulturrum
2015-01-25 09:10 062034013 Kärra IBK P02 - Lindome IBK P02 8 - 3 Goran Kuduzovic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-01-25 09:30 062034012 IBF Backadalen P02 Vit - FBC Lerum P02 Tigers Röd 3 - 14 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2015-01-25 13:10 062034011 Bergums IF P02 Blå - Floda IBK P02 5 - 2 Peter Bertlin, Kent Österström Bergumsskolan
2015-01-25 16:15 062034014 IK Zenith P02 Grön - Eken IBK P02 26 - 2 Fredrik Lahtela, Fredrik Lahtela Lundbystrand 4
2015-01-31 12:00 062034018 Eken IBK P02 - IBF Backadalen P02 Vit 8 - 2 Erik Schloenzig, Fabian Österman Ekenskolan
2015-01-31 13:30 062034019 Surte IS IBK P02 - Kärra IBK P02 4 - 5 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Bohushallen
2015-01-31 16:30 062034020 Ale IBF P02 Grön - IK Zenith P02 Grön 8 - 5 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Älvängenhallen
2015-01-31 16:40 062034017 Lindome IBK P02 - Floda IBK P02 8 - 8 Tony Cederholm, Henry Tames Ekenskolan
2015-02-01 14:15 062034016 FBC Lerum P02 Tigers Röd - Bergums IF P02 Blå 8 - 5 Besim Mehmedagic, Andreas Rolén Hjällsnäshallen
2015-02-21 17:25 062034022 FBC Lerum P02 Tigers Röd - Eken IBK P02 14 - 2 Rikard Mott, Jesper Odeholm Hjällsnäshallen
2015-02-22 10:40 062034023 Floda IBK P02 - Surte IS IBK P02 3 - 3 Javed Khan, Rikard Mott Alléhallen
2015-02-22 11:00 062034021 Bergums IF P02 Blå - Lindome IBK P02 5 - 5 Jervand Hakopian, Roger Zahnér Bergumsskolan
2015-02-22 15:10 062034025 Kärra IBK P02 - IK Zenith P02 Grön 3 - 4 Johan Larsson, Kevin Larsson Kärra Sporthall
2015-03-11 19:30 062034024 IBF Backadalen P02 Vit - Ale IBF P02 Grön 4 - 8 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Skälltorpsskolan
2015-02-28 11:00 062034026 Eken IBK P02 - Bergums IF P02 Blå 5 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Javed Khan Ekenskolan
2015-02-28 13:00 062034027 Surte IS IBK P02 - Lindome IBK P02 11 - 2 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-03-01 11:00 062034030 Kärra IBK P02 - IBF Backadalen P02 Vit 3 - 4 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2015-03-01 15:30 062034029 IK Zenith P02 Grön - Floda IBK P02 10 - 2 Javed Khan, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2015-03-01 17:20 062034028 Ale IBF P02 Grön - FBC Lerum P02 Tigers Röd 6 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2015-03-07 09:45 062034032 Eken IBK P02 - Ale IBF P02 Grön 1 - 6 Louise Elgquist, Lovisa Westlund Gotby Ekenskolan
2015-03-07 11:10 062034033 Lindome IBK P02 - IK Zenith P02 Grön 3 - 13 William Hilmersson, Javed Khan Almåshallen B
2015-03-08 10:20 062034031 Bergums IF P02 Blå - Surte IS IBK P02 3 - 2 Tony Cederholm, Adam Jällfält Bergumsskolan
2015-03-08 10:40 062034035 Floda IBK P02 - IBF Backadalen P02 Vit 5 - 5 Johan Larsson, Kevin Larsson Alléhallen
2015-03-08 11:20 062034034 FBC Lerum P02 Tigers Röd - Kärra IBK P02 6 - 1 Mats Sällberg, Mats Sällberg Rydsbergshallen
2015-03-14 12:30 062034036 Ale IBF P02 Grön - Bergums IF P02 Blå 6 - 5 Mikael Ärlig, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2015-03-15 10:10 062034039 IBF Backadalen P02 Vit - Lindome IBK P02 3 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lundbystrand 1
2015-03-15 12:10 062034038 Kärra IBK P02 - Eken IBK P02 8 - 4 Adem Can, Mustafa Er Kärra Sporthall
2015-03-15 15:40 062034040 Floda IBK P02 - FBC Lerum P02 Tigers Röd 4 - 7 Peter Bertlin, Christer Carlberg Alléhallen
2015-03-29 13:00 062034037 IK Zenith P02 Grön - Surte IS IBK P02 9 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2015-03-20 17:40 062034042 Ale IBF P02 Grön - Kärra IBK P02 5 - 3 Alf Björkner, William Hilmersson Ale Kulturrum
2015-03-21 10:00 062034044 Eken IBK P02 - Floda IBK P02 2 - 3 Sara Karlholm, Mikael Ärlig Ekenskolan
2015-03-21 15:00 062034043 Surte IS IBK P02 - IBF Backadalen P02 Vit 4 - 4 Thomas Johansson, Ulf Jonasson Bohushallen
2015-03-22 10:00 062034045 Lindome IBK P02 - FBC Lerum P02 Tigers Röd 1 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2015-03-22 11:30 062034041 Bergums IF P02 Blå - IK Zenith P02 Grön 4 - 22 Eleonore Green, Kent Österström Bergumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum P02 Tigers Röd 9 8 1 0 71-32 39 25
2. Ale IBF P02 Grön 9 7 1 1 55-34 21 22
3. IK Zenith P02 Grön 9 7 0 2 109-37 72 21
4. Kärra IBK P02 9 5 0 4 46-39 7 15
5. Bergums IF P02 Blå 9 3 1 5 39-60 -21 10
6. Eken IBK P02 9 3 0 6 30-71 -41 9
7. Surte IS IBK P02 9 2 2 5 39-37 2 8
8. Lindome IBK P02 9 2 2 5 35-60 -25 8
9. Floda IBK P02 9 1 3 5 32-54 -22 6
10. IBF Backadalen P02 Vit 9 1 2 6 32-64 -32 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 15
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-11 11:10 062035003 IF Marin Väst P02 - IBK Alingsås P02 GBG (P12) 5 - 3 Jakob Hambert, Jesper Odeholm Hall Of Flame
2015-01-11 16:10 062035002 Marstrands IBK P02 - IK Zenith P02 röd 7 - 3 Narcis Hadziselimovic, Adam Jällfält Munkegärdehallen
2015-02-15 16:50 062035001 Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart - IBF Göteborg P02 8 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2015-01-12 19:15 062035005 IBK Alingsås P02 GBG (P12) - IBF Göteborg P02 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-01-18 15:00 062035006 IF Marin Väst P02 - Marstrands IBK P02 3 - 4 Sara Karlholm, Christina Karlsson Hall Of Flame
2015-01-18 15:10 062035004 IK Zenith P02 röd - Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart 4 - 14 Ulf Liljekrantz, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2015-01-23 19:00 062035009 IBF Göteborg P02 - Marstrands IBK P02 3 - 8 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Torpahallen
2015-01-25 17:25 062035008 IK Zenith P02 röd - IF Marin Väst P02 3 - 8 Fredrik Lahtela, Fredrik Lahtela Lundbystrand 4
2015-01-25 18:45 062035007 Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart - IBK Alingsås P02 GBG (P12) 8 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2015-02-01 11:00 062035010 IF Marin Väst P02 - Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart 2 - 4 William Hilmersson, Besim Mehmedagic Hall Of Flame
2015-02-01 12:00 062035012 IBF Göteborg P02 - IK Zenith P02 röd 0 - 8 Oscar Carestam, Oscar Olesen Torpahallen
2015-02-01 17:10 062035011 Marstrands IBK P02 - IBK Alingsås P02 GBG (P12) 6 - 2 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Munkegärdehallen
2015-02-16 19:15 062035015 IBK Alingsås P02 GBG (P12) - IK Zenith P02 röd 2 - 11 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-02-22 14:20 062035014 IF Marin Väst P02 - IBF Göteborg P02 6 - 3 Oscar Carestam, Jesper Axelsson Hall Of Flame
2015-02-22 15:40 062035013 Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart - Marstrands IBK P02 4 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2015-02-28 18:55 062035017 IK Zenith P02 röd - Marstrands IBK P02 7 - 7 Narcis Hadziselimovic, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2015-03-01 13:00 062035016 IBF Göteborg P02 - Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart 2 - 6 Alf Björkner, Patrik Jonasson Torpahallen
2015-03-16 19:15 062035018 IBK Alingsås P02 GBG (P12) - IF Marin Väst P02 9 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-03-08 11:10 062035020 IBF Göteborg P02 - IBK Alingsås P02 GBG (P12) 8 - 3 Adam Kruse, Adam Kruse Torpahallen
2015-03-08 16:00 062035019 Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart - IK Zenith P02 röd 7 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Kastellegårdshallen
2015-03-08 17:40 062035021 Marstrands IBK P02 - IF Marin Väst P02 7 - 2 Pierre Eberhard Berg, Oscar Olesen Munkegärdehallen
2015-03-09 19:15 062035022 IBK Alingsås P02 GBG (P12) - Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart Stadsskogshallen, Alingsås
2015-03-15 13:00 062035023 IF Marin Väst P02 - IK Zenith P02 röd 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Hall Of Flame
2015-03-15 16:00 062035024 Marstrands IBK P02 - IBF Göteborg P02 6 - 4 Andreas Julin, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2015-03-14 11:45 062035026 IBK Alingsås P02 GBG (P12) - Marstrands IBK P02 Stadsskogshallen, Alingsås
2015-03-22 15:50 062035027 IK Zenith P02 röd - IBF Göteborg P02 6 - 3 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Valhalla C-hall
2015-03-22 18:40 062035025 Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart - IF Marin Väst P02 11 - 4 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2015-03-29 15:00 062035028 Marstrands IBK P02 - Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart 10 - 6 Adem Can, Mustafa Er Munkegärdehallen
2015-03-29 15:10 062035029 IBF Göteborg P02 - IF Marin Väst P02 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Torpahallen
2015-03-29 15:20 062035030 IK Zenith P02 röd - IBK Alingsås P02 GBG (P12) 6 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Marstrands IBK P02 9 8 1 0 64-34 30 25
2. Sportlife Kungälvs IBK P02 Svart 9 7 0 2 68-40 28 21
3. IK Zenith P02 röd 10 5 1 4 57-53 4 16
4. IF Marin Väst P02 9 3 0 6 36-48 -12 9
5. IBK Alingsås P02 GBG (P12) 7 1 0 6 24-47 -23 3
6. IBF Göteborg P02 8 1 0 7 24-51 -27 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 16
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 12:10 062036003 Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - Lindås IBK P02 RÖD 0 - 9 Thomas Johansson, Javed Khan Mölnlycke Idrottshall
2015-01-11 13:10 062036002 Bergums IF P02 Vit - IK Zenith P02 Svart 4 - 17 Thomas Johansson, Javed Khan Bergumsskolan
2015-01-17 16:30 062036006 Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - Bergums IF P02 Vit 11 - 5 Rikard Mott, Fabian Österman Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 16:30 062036004 IK Zenith P02 Svart - Skår IBK P02 5 - 0 Ulf Liljekrantz, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2015-01-25 18:30 062036007 Skår IBK P02 - Lindås IBK P02 RÖD 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Skepplanda Idrottshall
2015-01-25 18:35 062036008 IK Zenith P02 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart 4 - 3 Fredrik Lahtela, Robin Boqvist Lundbystrand 4
2015-02-01 14:00 062036011 Bergums IF P02 Vit - Lindås IBK P02 RÖD 4 - 6 Milan Siljegovic Bergumsskolan
2015-02-07 10:10 062036010 Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - Skår IBK P02 10 - 2 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Wallenstamhallen
2015-02-22 13:20 062036015 Lindås IBK P02 RÖD - IK Zenith P02 Svart 5 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2015-02-22 18:30 062036013 Skår IBK P02 - Bergums IF P02 Vit Thomas Johansson, Javed Khan Skepplanda Idrottshall
2015-03-01 09:00 062036018 Lindås IBK P02 RÖD - Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart 9 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Lindåshallen
2015-03-01 16:40 062036017 IK Zenith P02 Svart - Bergums IF P02 Vit 10 - 8 Javed Khan, Andreas Julin Björlanda Idrottshall
2015-03-08 11:30 062036021 Bergums IF P02 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart 6 - 4 Tony Cederholm, Adam Jällfält Bergumsskolan
2015-03-08 18:40 062036019 Skår IBK P02 - IK Zenith P02 Svart 4 - 12 Narcis Hadziselimovic, Mikael Ärlig Skepplanda Idrottshall
2015-03-14 11:00 062036023 Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - IK Zenith P02 Svart 6 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2015-03-15 10:40 062036022 Lindås IBK P02 RÖD - Skår IBK P02 10 - 4 Joakim Amri Nilsson, Joakim Amri Nilsson Salming Arena
2015-03-22 14:00 062036025 Skår IBK P02 - Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart Thomas Johansson, Mikael Ärlig Skepplanda Idrottshall
2015-03-22 14:10 062036026 Lindås IBK P02 RÖD - Bergums IF P02 Vit 9 - 4 Sara Karlholm, Hajrudin Begic Askims Sporthall
2015-03-29 13:10 062036028 Bergums IF P02 Vit - Skår IBK P02 7 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Bergumsskolan
2015-03-29 14:10 062036030 IK Zenith P02 Svart - Lindås IBK P02 RÖD 8 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P02 Svart 8 6 1 1 64-36 28 19
2. Lindås IBK P02 RÖD 8 6 1 1 60-37 23 19
3. Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart 7 3 0 4 41-38 3 9
4. Bergums IF P02 Vit 7 2 0 5 38-60 -22 6
5. Skår IBK P02 6 0 0 6 18-50 -32 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 20:15 062017002 Kärra IBK HJ-96 - Lindome IBK HJ 4 - 6 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Kärra Sporthall
2015-02-07 15:00 062017001 Stenungsunds IBK P-97 - Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 4 - 9 Jim Olausson, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2015-01-22 20:00 062017004 Lindome IBK HJ - Stenungsunds IBK P-97 3 - 1 Adem Can, Lazo Cesto Almåshallen B
2015-02-13 20:15 062017005 Sävedalens IBK Panthers - Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 3 - 11 Jervand Hakopian, Goran Kuduzovic Vallhamra Sportcenter
2015-01-24 13:20 062017007 Stenungsunds IBK P-97 - Sävedalens IBK Panthers 18 - 6 Alexander Antonsson, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2015-01-24 19:00 062017009 Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 - Kärra IBK HJ-96 9 - 3 Johan Larsson, Kevin Larsson Wallenstamhallen
2015-02-01 10:15 062017011 Kärra IBK HJ-96 - Sävedalens IBK Panthers 4 - 3 Johan Larsson, Tarek El Abtah Kärra Sporthall
2015-02-01 19:40 062017012 Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 - Lindome IBK HJ 8 - 5 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Wallenstamhallen
2015-02-14 16:45 062017013 Stenungsunds IBK P-97 - Kärra IBK HJ-96 13 - 7 Robin Nåred, Linus Backlund Stenungsund Arena
2015-02-21 18:30 062017015 Sävedalens IBK Panthers - Lindome IBK HJ 6 - 1 Hajrudin Begic, Jervand Hakopian Vallhamra Sportcenter
2015-03-01 13:40 062017016 Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 - Stenungsunds IBK P-97 6 - 6 Johan Larsson, Kevin Larsson Wallenstamhallen
2015-03-28 17:00 062017017 Lindome IBK HJ - Kärra IBK HJ-96 7 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Skånhällaskolan
2015-03-07 17:00 062017019 Stenungsunds IBK P-97 - Lindome IBK HJ 4 - 4 Jesper Larsson, Robin Nåred Stenungsund Arena
2015-03-08 19:30 062017020 Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 - Sävedalens IBK Panthers 7 - 6 Linus Backlund, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2015-03-14 18:30 062017022 Sävedalens IBK Panthers - Stenungsunds IBK P-97 14 - 3 Lazo Cesto, Ulf Jonasson Vallhamra Sportcenter
2015-03-17 18:35 062017024 Kärra IBK HJ-96 - Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 5 - 6 Johan Larsson, Kevin Larsson Kärra Sporthall
2015-03-20 19:40 062017027 Lindome IBK HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 5 - 4 Goran Kuduzovic, Kim Nielsen Almåshallen B
2015-03-21 19:30 062017026 Sävedalens IBK Panthers - Kärra IBK HJ-96 9 - 9 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2015-03-24 18:35 062017028 Kärra IBK HJ-96 - Stenungsunds IBK P-97 7 - 8 Johan Larsson, Kevin Larsson Kärra Sporthall
2015-03-29 11:30 062017030 Lindome IBK HJ - Sävedalens IBK Panthers 10 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF HJ-96 8 6 1 1 60-37 23 19
2. Lindome IBK HJ 8 5 1 2 41-34 7 16
3. Stenungsunds IBK P-97 8 3 2 3 57-56 1 11
4. Sävedalens IBK Panthers 8 2 1 5 50-63 -13 7
5. Kärra IBK HJ-96 8 1 1 6 43-61 -18 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 18:30 062018003 Herrestads AIF P98 - IBF Göteborg P98 6 - 9 Richard Berndtsson, Kim Berndtson Rimnershallen B-hallen
2015-02-08 11:00 062018002 Ale IBF HJ97 - Mölndals IBF Röd P96 WO (5 - 0) Adnan Tongur, Gabriel Holmberg Ale Kulturrum
2015-02-27 20:20 062018001 Sävedalens IBK Vit P98 - Stenungsunds IBK P98 2 - 3 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Vallhamra Sportcenter
2015-01-16 17:50 062018006 Herrestads AIF P98 - Ale IBF HJ97 1 - 3 Bo Olsson, Björn Svensson Rimnershallen B-hallen
2015-01-18 13:00 062018005 IBF Göteborg P98 - Stenungsunds IBK P98 8 - 4 Jakob Hambert, Rikard Mott Torpahallen
2015-03-18 18:15 062018004 Mölndals IBF Röd P96 - Sävedalens IBK Vit P98 11 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Aktiviteten A-Hall
2015-01-24 12:00 062018008 Mölndals IBF Röd P96 - Herrestads AIF P98 7 - 0 Besim Mehmedagic, Patrik Jonasson Ekenskolan
2015-01-24 17:30 062018009 Stenungsunds IBK P98 - Ale IBF HJ97 4 - 7 Kevin Nilsson, Linus Söderblom Stenungsund Arena
2015-01-24 18:30 062018007 Sävedalens IBK Vit P98 - IBF Göteborg P98 6 - 4 Javed Khan, Besim Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2015-02-03 20:15 062018010 Herrestads AIF P98 - Sävedalens IBK Vit P98 7 - 4 Mikael Molldén, Linus Söderblom Stenab arena
2015-02-04 19:40 062018011 Ale IBF HJ97 - IBF Göteborg P98 4 - 11 Peter Bertlin, Kari Kyyrä Bohushallen
2015-03-21 18:00 062018012 Stenungsunds IBK P98 - Mölndals IBF Röd P96 5 - 3 Johannes Svensson Stora Höga Arena
2015-02-20 20:15 062018013 Sävedalens IBK Vit P98 - Ale IBF HJ97 4 - 10 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Vallhamra Sportcenter
2015-02-21 13:50 062018015 IBF Göteborg P98 - Mölndals IBF Röd P96 8 - 10 Oscar Carestam, Gabriel Holmberg Torpahallen
2015-02-21 15:15 062018014 Herrestads AIF P98 - Stenungsunds IBK P98 2 - 9 Sebastian Ohlsson, Alexander Antonsson Rimnershallen B-hallen
2015-02-28 17:30 062018017 Mölndals IBF Röd P96 - Ale IBF HJ97 10 - 3 Johan Larsson, Kevin Larsson Aktiviteten A-Hall
2015-03-01 14:10 062018018 IBF Göteborg P98 - Herrestads AIF P98 5 - 5 Alf Björkner, Patrik Jonasson Torpahallen
2015-03-01 19:30 062018016 Stenungsunds IBK P98 - Sävedalens IBK Vit P98 3 - 6 Matilda Svenblad, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2015-03-07 16:15 062018019 Sävedalens IBK Vit P98 - Mölndals IBF Röd P96 6 - 10 Robin Cederdahl, Roger Zahnér Ugglumshallen
2015-03-08 12:30 062018021 Ale IBF HJ97 - Herrestads AIF P98 8 - 11 Kim Nielsen, Javed Khan Bohushallen
2015-03-08 19:25 062018020 Stenungsunds IBK P98 - IBF Göteborg P98 10 - 2 Alexander Antonsson, David Johansson Stenungsund Arena
2015-03-14 16:00 062018024 Ale IBF HJ97 - Stenungsunds IBK P98 4 - 4 Mikael Ärlig, Robin Cederdahl Ale Kulturrum
2015-03-15 12:45 062018023 Herrestads AIF P98 - Mölndals IBF Röd P96 5 - 14 David Johansson, Alexander Antonsson Rimnershallen B-hallen
2015-03-24 21:00 062018022 IBF Göteborg P98 - Sävedalens IBK Vit P98 6 - 4 Ulf Jonasson, Mikael Ärlig Torpahallen
2015-03-19 20:15 062018025 Sävedalens IBK Vit P98 - Herrestads AIF P98 10 - 6 Jervand Hakopian, Goran Kuduzovic Vallhamra Sportcenter
2015-03-21 17:50 062018026 IBF Göteborg P98 - Ale IBF HJ97 9 - 3 Kari Kyyrä, Magnus Persson Torpahallen
2015-03-22 12:40 062018027 Mölndals IBF Röd P96 - Stenungsunds IBK P98 6 - 8 Oscar Carestam, Adam Jällfält Aktiviteten A-Hall
2015-03-25 18:15 062018030 Mölndals IBF Röd P96 - IBF Göteborg P98 8 - 8 Mustafa Er, Adnan Tongur Aktiviteten A-Hall
2015-03-25 19:40 062018028 Ale IBF HJ97 - Sävedalens IBK Vit P98 5 - 5 Pierre Eberhard Berg, Peter Bertlin Bohushallen
2015-03-29 18:15 062018029 Stenungsunds IBK P98 - Herrestads AIF P98 14 - 2 Ej offentliggjord, Jesper Larsson Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF Röd P96 10 6 1 3 79-54 25 19
2. Stenungsunds IBK P98 10 6 1 3 64-42 22 19
3. IBF Göteborg P98 10 5 2 3 70-60 10 17
4. Ale IBF HJ97 10 4 2 4 52-59 -7 14
5. Sävedalens IBK Vit P98 10 3 1 6 53-65 -12 10
6. Herrestads AIF P98 10 2 1 7 45-83 -38 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 20:20 062024005 Marstrands IBK P99 Röd - Lindome IBK P99 grön 4 - 0 Mustafa Er, Adem Can Munkegärdehallen
2015-01-10 17:40 062024002 Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd - Stenungsunds IBK P99 1 3 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2015-01-10 18:30 062024004 Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 - Surte IS IBK P98 7 - 0 Mustafa Er, Adam Jällfält Kastellegårdshallen
2015-01-11 09:40 062024003 Lindås IBK P99 blå - IK Zenith P99 Grön 6 - 2 Kari Kyyrä, Magnus Persson Salming Arena
2015-01-11 15:20 062024001 Kärra IBK P98 - Partille IBS P99 Svart 4 - 1 Johan Larsson, Rickard Anneräng Kärra Sporthall
2015-01-13 18:00 062024008 Surte IS IBK P98 - Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 1 - 4 Peter Bertlin, Pontus Ekengränd Bohushallen
2015-01-18 12:00 062024007 IK Zenith P99 Grön - Partille IBS P99 Svart 6 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Lundbystrand 4
2015-01-24 18:00 062024009 Lindome IBK P99 grön - Lindås IBK P99 blå 1 - 4 Louise Elgquist, Lovisa Westlund Gotby Ekenskolan
2015-01-28 20:20 062024010 Marstrands IBK P99 Röd - Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 3 - 1 Patrik Jonasson, Robin Boqvist Munkegärdehallen
2015-02-08 14:00 062024006 Stenungsunds IBK P99 1 - Kärra IBK P98 4 - 1 Carl Otterström, Mikael Molldén Stenungsund Arena
2015-01-23 20:10 062024015 Lindås IBK P99 blå - Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 8 - 3 Roger Zahnér, Mikael Ärlig Askims Sporthall
2015-01-24 12:20 062024013 Partille IBS P99 Svart - Lindome IBK P99 grön 2 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2015-01-24 14:20 062024014 Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd - Marstrands IBK P99 Röd 5 - 3 Roger Zahnér, Oscar Kjellgren Elgestål Wallenstamhallen
2015-01-24 19:10 062024012 Stenungsunds IBK P99 1 - Surte IS IBK P98 3 - 1 Kevin Nilsson, Linus Söderblom Stenungsund Arena
2015-01-25 12:45 062024011 Kärra IBK P98 - IK Zenith P99 Grön 4 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-01-31 14:45 062024016 Surte IS IBK P98 - Kärra IBK P98 1 - 5 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Bohushallen
2015-02-01 15:00 062024017 Lindome IBK P99 grön - IK Zenith P99 Grön 2 - 5 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Skånhällaskolan
2015-02-01 15:20 062024020 Lindås IBK P99 blå - Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 0 - 3 Sara Karlholm, Christina Karlsson Askims Sporthall
2015-02-01 18:50 062024019 Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 - Partille IBS P99 Svart 3 - 5 Roger Zahnér, Kent Österström Kastellegårdshallen
2015-03-28 17:40 062024018 Marstrands IBK P99 Röd - Stenungsunds IBK P99 1 3 - 3 Ulf Liljekrantz, Rickard Anneräng Munkegärdehallen
2015-02-21 11:00 062024022 Surte IS IBK P98 - Marstrands IBK P99 Röd 5 - 3 Joakim Amri Nilsson, Tarek El Abtah Bohushallen
2015-02-22 10:20 062024024 Stenungsunds IBK P99 1 - Lindås IBK P99 blå 4 - 0 Carl Otterström, Jim Olausson Stenungsund Arena
2015-02-22 14:00 062024021 Kärra IBK P98 - Lindome IBK P99 grön 7 - 2 Johan Larsson, Kevin Larsson Kärra Sporthall
2015-02-22 15:10 062024023 IK Zenith P99 Grön - Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 5 - 3 Javed Khan, Patrik Jonasson Björlanda Idrottshall
2015-02-27 18:45 062024025 Partille IBS P99 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 0 - 5 Adem Can, Mustafa Er Lexby Idrottshall
2015-02-26 19:15 062024027 Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 - Lindome IBK P99 grön 4 - 3 Rickard Anneräng, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2015-02-28 11:50 062024030 Partille IBS P99 Svart - Stenungsunds IBK P99 1 3 - 2 Rikard Mott, Jesper Odeholm Lexby Idrottshall
2015-03-01 11:20 062024029 Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd - IK Zenith P99 Grön 2 - 1 Adem Can, Mustafa Er Wallenstamhallen
2015-03-01 16:00 062024026 Marstrands IBK P99 Röd - Kärra IBK P98 4 - 2 Peter Bertlin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2015-03-12 20:20 062024028 Lindås IBK P99 blå - Surte IS IBK P98 6 - 7 Ulf Jonasson, Tomas Levin Lindåshallen
2015-03-06 20:15 062024031 Kärra IBK P98 - Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 9 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-03-07 18:00 062024034 Surte IS IBK P98 - Partille IBS P99 Svart 3 - 0 Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Bohushallen
2015-03-08 12:30 062024033 Lindome IBK P99 grön - Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 3 - 5 Joakim Amri Nilsson, Ulf Liljekrantz Almåshallen B
2015-03-08 16:30 062024032 Marstrands IBK P99 Röd - Lindås IBK P99 blå 0 - 10 Pierre Eberhard Berg, Oscar Olesen Munkegärdehallen
2015-03-08 16:30 062024035 IK Zenith P99 Grön - Stenungsunds IBK P99 1 6 - 1 Hajrudin Begic, Goran Kuduzovic Björlanda Idrottshall
2015-03-14 11:10 062024038 Partille IBS P99 Svart - Marstrands IBK P99 Röd 1 - 4 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Lexby Idrottshall
2015-03-14 12:10 062024037 Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd - Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 3 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2015-03-14 14:10 062024039 Stenungsunds IBK P99 1 - Lindome IBK P99 grön 3 - 1 Carl Otterström, Matilda Svenblad Stenungsund Arena
2015-03-14 17:20 062024036 Lindås IBK P99 blå - Kärra IBK P98 5 - 6 Sara Karlholm, Patrik Jonasson Salming Arena
2015-03-15 13:30 062024040 IK Zenith P99 Grön - Surte IS IBK P98 5 - 3 Oscar Carestam, Oscar Olesen Lundbystrand 4
2015-03-18 20:10 062024044 Marstrands IBK P99 Röd - IK Zenith P99 Grön 4 - 7 Oliver Engström, Rickard Anneräng Munkegärdehallen
2015-03-20 18:40 062024043 Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 - Stenungsunds IBK P99 1 4 - 9 Johannes Akyol, Adam Jällfält Kastellegårdshallen
2015-03-20 19:30 062024042 Lindås IBK P99 blå - Partille IBS P99 Svart 7 - 3 Sara Karlholm, Christina Karlsson Askims Sporthall
2015-03-22 12:35 062024041 Kärra IBK P98 - Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 4 - 5 , Adam Kruse Kärra Sporthall
2015-03-22 13:30 062024045 Lindome IBK P99 grön - Surte IS IBK P98 6 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF P99 Röd 9 9 0 0 35-16 19 27
2. Kärra IBK P98 9 6 0 3 42-28 14 18
3. IK Zenith P99 Grön 9 6 0 3 40-27 13 18
4. Stenungsunds IBK P99 1 9 5 1 3 31-22 9 16
5. Lindås IBK P99 blå 9 5 0 4 46-29 17 15
6. Marstrands IBK P99 Röd 9 4 1 4 28-34 -6 13
7. Surte IS IBK P98 9 3 0 6 25-39 -14 9
8. Sportlife Kungälvs IBK HJ -95 9 2 0 7 30-45 -15 6
9. Lindome IBK P99 grön 9 2 0 7 22-38 -16 6
10. Partille IBS P99 Svart 9 2 0 7 17-38 -21 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 20:00 062025001 FBC Lerum P99 Lerum/Floda - Herrestads AIF (P-99) 9 - 2 Javed Khan, Martin Helg Rydsbergshallen
2015-01-10 15:20 062025005 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - Stenungsunds IBK P99 2 3 - 3 Martin Helg, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2015-01-11 12:00 062025003 Lindås IBK P99 Svart - Partille IBS P99 Vit 3 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Pelle Hellberg Salming Arena
2015-01-11 16:10 062025002 IBF Göteborg P99 - Lindome IBK P99 Lila 6 - 2 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Torpahallen
2015-02-15 18:00 062025004 Sportlife Kungälvs IBK P98 - Marstrands IBK P99 Vit 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2015-01-17 11:00 062025007 Partille IBS P99 Vit - Herrestads AIF (P-99) 5 - 3 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Vallhamra Sportcenter
2015-01-17 17:20 062025006 Lindome IBK P99 Lila - FBC Lerum P99 Lerum/Floda 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Ekenskolan
2015-01-18 16:20 062025008 Marstrands IBK P99 Vit - IBF Göteborg P99 3 - 2 Robin Petersson-Bark, Patrik Jonasson Munkegärdehallen
2015-02-20 20:00 062025010 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P98 5 - 0 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Wallenstamhallen
2015-03-05 19:30 062025009 Stenungsunds IBK P99 2 - Lindås IBK P99 Svart 2 - 4 Jesper Larsson, Robin Nåred Stenungsund Arena
2015-01-23 19:00 062025015 Lindås IBK P99 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P98 2 - 4 Roger Zahnér, Mikael Ärlig Askims Sporthall
2015-01-24 16:30 062025013 Herrestads AIF (P-99) - Stenungsunds IBK P99 2 0 - 4 Alexander Antonsson, Sebastian Ohlsson Rimnershallen B-hallen
2015-01-25 10:10 062025014 IBF Göteborg P99 - Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart 4 - 9 Thomas Johansson, Javed Khan Torpahallen
2015-01-25 14:20 062025012 Lindome IBK P99 Lila - Marstrands IBK P99 Vit 3 - 3 Thomas Johansson, Javed Khan Skånhällaskolan
2015-01-25 15:00 062025011 FBC Lerum P99 Lerum/Floda - Partille IBS P99 Vit 6 - 4 Robin Cederdahl, Martin Helg Rydsbergshallen
2015-01-30 20:20 062025016 Marstrands IBK P99 Vit - FBC Lerum P99 Lerum/Floda 2 - 3 Robin Petersson-Bark, Henry Tames Munkegärdehallen
2015-02-01 13:00 062025020 Lindås IBK P99 Svart - IBF Göteborg P99 3 - 2 Erik Schloenzig, Fabian Österman Askims Sporthall
2015-02-07 13:40 062025018 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - Lindome IBK P99 Lila 4 - 3 Thomas Johansson, Javed Khan Wallenstamhallen
2015-02-08 15:30 062025019 Sportlife Kungälvs IBK P98 - Herrestads AIF (P-99) 4 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2015-03-19 19:15 062025017 Stenungsunds IBK P99 2 - Partille IBS P99 Vit 3 - 2 Kevin Nilsson, Sebastian Ohlsson Stenungsund Arena
2015-02-20 18:10 062025024 Lindome IBK P99 Lila - Lindås IBK P99 Svart 3 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
2015-02-21 10:45 062025025 Herrestads AIF (P-99) - IBF Göteborg P99 David Johansson, Sebastian Ohlsson Rimnershallen B-hallen
2015-02-21 13:40 062025023 Partille IBS P99 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P98 4 - 1 Lazo Cesto, Safija Dautovic Vallhamra Sportcenter
2015-02-21 19:00 062025021 FBC Lerum P99 Lerum/Floda - Stenungsunds IBK P99 2 7 - 4 Adem Can, Mustafa Er Rydsbergshallen
2015-02-22 14:00 062025022 Marstrands IBK P99 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart 2 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2015-02-28 09:40 062025028 Lindås IBK P99 Svart - Marstrands IBK P99 Vit 1 - 8 Henry Tames, Mikael Ärlig Salming Arena
2015-02-28 09:45 062025030 Herrestads AIF (P-99) - Lindome IBK P99 Lila 1 - 3 Patrik Adamsson, Olle Adamsson Rimnershallen B-hallen
2015-03-01 09:00 062025026 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - FBC Lerum P99 Lerum/Floda 3 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Wallenstamhallen
2015-03-01 16:10 062025029 IBF Göteborg P99 - Partille IBS P99 Vit 2 - 4 Alf Björkner, Patrik Jonasson Torpahallen
2015-03-01 19:40 062025027 Sportlife Kungälvs IBK P98 - Stenungsunds IBK P99 2 1 - 4 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Kastellegårdshallen
2015-03-07 09:00 062025035 Partille IBS P99 Vit - Lindome IBK P99 Lila 2 - 2 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2015-03-07 18:00 062025032 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - Lindås IBK P99 Svart 4 - 1 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Mölnlycke Idrottshall
2015-03-07 19:00 062025033 Stenungsunds IBK P99 2 - IBF Göteborg P99 6 - 3 Jesper Larsson, Robin Nåred Stenungsund Arena
2015-03-07 19:30 062025031 FBC Lerum P99 Lerum/Floda - Sportlife Kungälvs IBK P98 4 - 0 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2015-03-08 15:20 062025034 Marstrands IBK P99 Vit - Herrestads AIF (P-99) 5 - 2 Ulf Jonasson, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2015-03-14 17:00 062025037 IBF Göteborg P99 - Sportlife Kungälvs IBK P98 3 - 6 Adnan Tongur, Kim Nielsen Svingelns Sporthall
2015-03-15 10:10 062025039 Lindome IBK P99 Lila - Stenungsunds IBK P99 2 4 - 3 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Almåshallen B
2015-03-15 11:20 062025038 Herrestads AIF (P-99) - Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart 0 - 8 David Johansson, Alexander Antonsson Rimnershallen B-hallen
2015-03-15 11:50 062025036 Lindås IBK P99 Svart - FBC Lerum P99 Lerum/Floda 1 - 7 Joakim Amri Nilsson, Ulf Jonasson Salming Arena
2015-03-15 12:25 062025040 Partille IBS P99 Vit - Marstrands IBK P99 Vit 6 - 3 William Hilmersson, Patrik Jonasson Vallhamra Sportcenter
2015-03-21 16:40 062025044 Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart - Partille IBS P99 Vit 7 - 1 Adem Can, Mustafa Er Wallenstamhallen
2015-03-21 18:30 062025043 Sportlife Kungälvs IBK P98 - Lindome IBK P99 Lila 4 - 2 Joakim Amri Nilsson, Mikael Ärlig Kastellegårdshallen
2015-03-22 16:30 062025042 Lindås IBK P99 Svart - Herrestads AIF (P-99) 7 - 2 Sara Karlholm, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2015-03-26 19:20 062025045 Stenungsunds IBK P99 2 - Marstrands IBK P99 Vit 3 - 0 Sebastian Ohlsson, David Johansson Stenungsund Arena
2015-03-28 18:00 062025041 FBC Lerum P99 Lerum/Floda - IBF Göteborg P99 6 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF P99 Svart 9 7 1 1 44-15 29 22
2. FBC Lerum P99 Lerum/ Floda 9 7 0 2 47-25 22 21
3. Stenungsunds IBK P99 2 9 5 1 3 32-24 8 16
4. Lindås IBK P99 Svart 9 5 0 4 28-33 -5 15
5. Marstrands IBK P99 Vit 9 4 1 4 28-24 4 13
6. Partille IBS P99 Vit 9 4 1 4 29-30 -1 13
7. Sportlife Kungälvs IBK P98 9 4 1 4 23-30 -7 13
8. Lindome IBK P99 Lila 9 3 2 4 27-33 -6 11
9. IBF Göteborg P99 8 1 0 7 26-39 -13 3
10. Herrestads AIF (P-99) 8 0 1 7 14-45 -31 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 18:50 062026005 Lindome IBK P00 grön - Herrestads AIF (P-00) 2 - 4 Peter Bertlin, Roger Zahnér Almåshallen B
2015-01-10 18:50 062026004 Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd - Lindås IBK P99 Vit 3 - 5 Besim Mehmedagic, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2015-01-11 13:10 062026003 Partille IBS P00 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P00 2 - 8 Kent Österström, Ulf Liljekrantz Vallhamra Sportcenter
2015-01-11 14:10 062026002 Kärra IBK P99/00 - IBF Backadalen P00 Röd 4 - 6 Johan Larsson, Rickard Anneräng Kärra Sporthall
2015-01-14 19:40 062026001 Ale IBF P99 - IK Zenith P99 Vit 6 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2015-01-13 17:30 062026009 Herrestads AIF (P-00) - Partille IBS P00 Röd 4 - 1 Kevin Nilsson, Johannes Svensson Stenab arena
2015-01-15 19:15 062026007 Sportlife Kungälvs IBK P00 - IK Zenith P99 Vit 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Javed Khan Kastellegårdshallen
2015-01-18 17:30 062026006 IBF Backadalen P00 Röd - Ale IBF P99 1 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Lundbystrand 3
2015-01-18 17:40 062026008 Lindås IBK P99 Vit - Kärra IBK P99/00 1 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Salming Arena
2015-01-31 14:20 062026010 Lindome IBK P00 grön - Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 0 - 7 Erik Schloenzig, Fabian Österman Ekenskolan
2015-01-21 19:40 062026011 Ale IBF P99 - Sportlife Kungälvs IBK P00 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Bohushallen
2015-01-25 11:35 062026014 Kärra IBK P99/00 - Lindome IBK P00 grön 1 - 3 Goran Kuduzovic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-01-25 12:30 062026012 IBF Backadalen P00 Röd - Lindås IBK P99 Vit 1 - 2 William Hilmersson, Rikard Mott Lundbystrand 1
2015-01-25 13:20 062026013 IK Zenith P99 Vit - Herrestads AIF (P-00) 1 - 8 Adam Jällfält, Patrik Jonasson Björlanda Idrottshall
2015-01-28 19:40 062026015 Partille IBS P00 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Javed Khan Ugglumshallen
2015-01-29 18:45 062026017 Herrestads AIF (P-00) - Sportlife Kungälvs IBK P00 4 - 3 Johannes Svensson, Jesper Larsson Stenab arena
2015-01-30 20:10 062026016 Lindås IBK P99 Vit - Ale IBF P99 2 - 8 Erik Schloenzig, Fabian Österman Askims Sporthall
2015-01-31 11:50 062026020 Partille IBS P00 Röd - Kärra IBK P99/00 4 - 4 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Lexby Idrottshall
2015-02-07 18:30 062026019 Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd - IK Zenith P99 Vit 4 - 3 Erik Schloenzig, Fabian Österman Wallenstamhallen
2015-03-27 18:30 062026018 Lindome IBK P00 grön - IBF Backadalen P00 Röd 3 - 2 Narcis Hadziselimovic, Ulf Liljekrantz Almåshallen B
2015-01-22 19:15 062026023 Sportlife Kungälvs IBK P00 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 5 - 3 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Kastellegårdshallen
2015-02-21 17:40 062026021 Ale IBF P99 - Herrestads AIF (P-00) 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2015-02-22 13:00 062026024 IBF Backadalen P00 Röd - Partille IBS P00 Röd 4 - 8 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Lundbystrand 3
2015-02-22 14:00 062026025 IK Zenith P99 Vit - Kärra IBK P99/00 8 - 3 Javed Khan, Patrik Jonasson Björlanda Idrottshall
2015-02-22 17:20 062026022 Lindås IBK P99 Vit - Lindome IBK P00 grön 1 - 1 Henrik Lord Johansson, Roger Zahnér Salming Arena
2015-02-28 19:40 062026027 Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd - Herrestads AIF (P-00) 5 - 3 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Wallenstamhallen
2015-03-01 12:25 062026026 Lindome IBK P00 grön - Ale IBF P99 4 - 0 William Hilmersson, Rikard Mott Skånhällaskolan
2015-03-01 14:20 062026030 IK Zenith P99 Vit - IBF Backadalen P00 Röd 4 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Björlanda Idrottshall
2015-03-01 15:45 062026028 Partille IBS P00 Röd - Lindås IBK P99 Vit 7 - 5 Tony Cederholm, Narcis Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2015-03-27 20:15 062026029 Kärra IBK P99/00 - Sportlife Kungälvs IBK P00 8 - 3 Jervand Hakopian, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2015-03-06 17:45 062026033 Herrestads AIF (P-00) - Kärra IBK P99/00 7 - 1 Jim Olausson, Joakim Almroth Rimnershallen B-hallen
2015-03-06 20:40 062026034 Lindås IBK P99 Vit - IK Zenith P99 Vit 3 - 3 Alf Björkner, Ulf Jonasson Salming Arena
2015-03-08 11:20 062026032 Lindome IBK P00 grön - Partille IBS P00 Röd 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Almåshallen B
2015-03-08 13:40 062026035 Sportlife Kungälvs IBK P00 - IBF Backadalen P00 Röd 5 - 1 Thomas Johansson, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2015-03-11 19:40 062026031 Ale IBF P99 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 5 - 4 Ulf Jonasson, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2015-03-15 11:20 062026039 IBF Backadalen P00 Röd - Herrestads AIF (P-00) 4 - 8 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Lundbystrand 1
2015-03-15 13:20 062026037 Kärra IBK P99/00 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 6 - 2 Adem Can, Mustafa Er Kärra Sporthall
2015-03-15 14:40 062026038 IK Zenith P99 Vit - Lindome IBK P00 grön 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Fabian Österman Lundbystrand 4
2015-03-15 17:10 062026040 Sportlife Kungälvs IBK P00 - Lindås IBK P99 Vit 2 - 0 Adem Can, Mustafa Er Kastellegårdshallen
2015-03-20 18:30 062026036 Partille IBS P00 Röd - Ale IBF P99 3 - 4 Adem Can, Mustafa Er Lexby Idrottshall
2015-03-18 19:40 062026041 Ale IBF P99 - Kärra IBK P99/00 4 - 5 Ulf Jonasson, Mika Pulkkinen Bohushallen
2015-03-21 14:20 062026043 Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd - IBF Backadalen P00 Röd 3 - 3 Goran Kuduzovic, Mikael Ärlig Wallenstamhallen
2015-03-21 14:30 062026045 Herrestads AIF (P-00) - Lindås IBK P99 Vit 5 - 6 Björn Svensson, Bo Olsson Stenab arena
2015-03-21 15:40 062026042 Partille IBS P00 Röd - IK Zenith P99 Vit 4 - 1 Pontus Ekengränd, Pierre Eberhard Berg Vallhamra Sportcenter
2015-03-22 11:10 062026044 Lindome IBK P00 grön - Sportlife Kungälvs IBK P00 2 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF P99 9 7 0 2 40-25 15 21
2. Lindome IBK P00 grön 9 6 1 2 28-21 7 19
3. Herrestads AIF (P-00) 9 6 0 3 46-30 16 18
4. Sportlife Kungälvs IBK P00 9 5 0 4 32-25 7 15
5. Kärra IBK P99/ 00 9 4 1 4 37-38 -1 13
6. Pixbo Wallenstam IBF P00 Röd 9 3 2 4 37-36 1 11
7. Partille IBS P00 Röd 9 3 2 4 38-44 -6 11
8. Lindås IBK P99 Vit 9 3 2 4 25-35 -10 11
9. IK Zenith P99 Vit 9 2 1 6 26-40 -14 7
10. IBF Backadalen P00 Röd 9 1 1 7 25-40 -15 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-10 16:30 062027001 Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart - Kärra IBK P99/00 4 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2015-01-11 09:20 062027005 IBF Backadalen P00 Blå - FBC Lerum P00 Röd 8 - 3 William Hilmersson, Adnan Tongur Skälltorpsskolan
2015-01-11 10:00 062027002 Warberg IBF P00 - Mölndals IBF 1 P00 8 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2015-01-11 10:50 062027004 Lindås IBK P00 Blå - Marstrands IBK P00 5 - 0 Kari Kyyrä, Magnus Persson Salming Arena
2015-01-11 12:30 062027003 Landvetter IBK P99 - Partille IBS P00 Vit 4 - 4 Safija Dautovic, Narcis Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-01-17 16:15 062027009 FBC Lerum P00 Röd - Landvetter IBK P99 4 - 6 Alf Björkner, Henry Tames Hjällsnäshallen
2015-01-18 18:40 062027010 IBF Backadalen P00 Blå - Lindås IBK P00 Blå 5 - 5 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Lundbystrand 3
2015-02-07 11:15 062027006 Mölndals IBF 1 P00 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart 3 - 4 Peter Bertlin, Tomas Levin Aktiviteten A-Hall
2015-03-13 18:30 062027007 Partille IBS P00 Vit - Kärra IBK P99/00 1 - 8 Adem Can, Mustafa Er Vallhamra Sportcenter
2015-03-20 19:30 062027008 Marstrands IBK P00 - Warberg IBF P00 2 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2015-01-23 19:30 062027015 Landvetter IBK P99 - Lindås IBK P00 Blå 5 - 8 Ulf Liljekrantz, Aldin Hadziselmovic Önnerödshallen
2015-01-24 13:10 062027011 Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart - Partille IBS P00 Vit 2 - 2 Kent Österström, Rikard Mott Wallenstamhallen
2015-01-24 14:00 062027012 Mölndals IBF 1 P00 - Marstrands IBK P00 7 - 4 Louise Elgquist, Lovisa Westlund Gotby Ekenskolan
2015-01-25 13:55 062027013 Kärra IBK P99/00 - FBC Lerum P00 Röd 5 - 3 Hajrudin Begic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2015-01-31 13:00 062027014 Warberg IBF P00 - IBF Backadalen P00 Blå 2 - 2 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2015-01-31 19:50 062027016 Marstrands IBK P00 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart 1 - 3 Fredrik Lahtela, Ulf Liljekrantz Munkegärdehallen
2015-02-01 11:45 062027017 FBC Lerum P00 Röd - Partille IBS P00 Vit 6 - 4 Oscar Kjellgren Elgestål, Ulf Liljekrantz Rydsbergshallen
2015-02-01 13:00 062027018 IBF Backadalen P00 Blå - Mölndals IBF 1 P00 4 - 4 Javed Khan, Martin Helg Skälltorpsskolan
2015-02-01 14:10 062027019 Lindås IBK P00 Blå - Kärra IBK P99/00 3 - 0 Erik Schloenzig, Fabian Österman Askims Sporthall
2015-02-01 17:05 062027020 Landvetter IBK P99 - Warberg IBF P00 6 - 3 Oscar Carestam, Oscar Olesen Landvetter Idrottshall
2015-02-21 11:20 062027023 Partille IBS P00 Vit - Lindås IBK P00 Blå 2 - 5 Lazo Cesto, Safija Dautovic Vallhamra Sportcenter
2015-02-21 12:35 062027025 Kärra IBK P99/00 - Warberg IBF P00 1 - 2 Eleonore Green, Kent Österström Lundbystrand 1
2015-02-21 16:20 062027021 Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart - FBC Lerum P00 Röd 2 - 4 Peter Bertlin, Fabian Österman Wallenstamhallen
2015-02-21 18:00 062027024 Mölndals IBF 1 P00 - Landvetter IBK P99 1 - 10 Javed Khan, Ulf Liljekrantz Aktiviteten A-Hall
2015-02-22 16:20 062027022 Marstrands IBK P00 - IBF Backadalen P00 Blå 1 - 8 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2015-02-28 13:15 062027029 Warberg IBF P00 - Partille IBS P00 Vit 3 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2015-03-01 11:00 062027026 IBF Backadalen P00 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart 6 - 4 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Valhalla C-hall
2015-03-01 13:20 062027028 Landvetter IBK P99 - Marstrands IBK P00 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2015-03-01 13:20 062027030 Kärra IBK P99/00 - Mölndals IBF 1 P00 4 - 2 Safija Dautovic, Mikael Ärlig Kärra Sporthall
2015-03-01 16:50 062027027 Lindås IBK P00 Blå - FBC Lerum P00 Röd 5 - 9 Adem Can, Mustafa Er Salming Arena
2015-03-07 11:20 062027035 Partille IBS P00 Vit - Mölndals IBF 1 P00 9 - 7 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2015-03-08 09:00 062027031 Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart - Lindås IBK P00 Blå 5 - 2 Alf Björkner, Andreas Julin Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 10:10 062027033 FBC Lerum P00 Röd - Warberg IBF P00 3 - 8 Mats Sällberg, Robin Boqvist Rydsbergshallen
2015-03-08 12:10 062027032 IBF Backadalen P00 Blå - Landvetter IBK P99 8 - 3 Minal Landin, Mikael Ärlig Lundbystrand 3
2015-03-08 14:10 062027034 Marstrands IBK P00 - Kärra IBK P99/00 4 - 7 Ulf Jonasson, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2015-03-14 13:00 062027039 Mölndals IBF 1 P00 - FBC Lerum P00 Röd 1 - 4 Kim Nielsen, Bjarne Wesenlund Aktiviteten A-Hall
2015-03-15 13:35 062027040 Partille IBS P00 Vit - Marstrands IBK P00 5 - 2 William Hilmersson, Patrik Jonasson Vallhamra Sportcenter
2015-03-15 16:50 062027038 Kärra IBK P99/00 - IBF Backadalen P00 Blå 3 - 2 William Hilmersson, Ulf Jonasson Kärra Sporthall
2015-03-15 18:10 062027036 Landvetter IBK P99 - Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart 1 - 5 Robin Cederdahl, Erik Gaberud Landvetter Idrottshall
2015-03-23 19:00 062027037 Warberg IBF P00 - Lindås IBK P00 Blå 6 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2015-03-20 19:30 062027043 Lindås IBK P00 Blå - Mölndals IBF 1 P00 8 - 4 Tomas Levin, Mikael Ärlig Salming Arena
2015-03-21 12:00 062027041 Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart - Warberg IBF P00 2 - 3 Goran Kuduzovic, Mikael Ärlig Wallenstamhallen
2015-03-22 10:00 062027044 IBF Backadalen P00 Blå - Partille IBS P00 Vit 3 - 1 Sara Karlholm, Christina Karlsson Valhalla C-hall
2015-03-22 12:00 062027045 FBC Lerum P00 Röd - Marstrands IBK P00 6 - 1 Kari Kyyrä, Magnus Persson Rydsbergshallen
2015-03-22 17:30 062027042 Landvetter IBK P99 - Kärra IBK P99/00 8 - 3 William Hilmersson, Kim Nielsen Landvetter Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P00 9 6 1 2 39-30 9 19
2. IBF Backadalen P00 Blå 9 5 3 1 46-26 20 18
3. Landvetter IBK P99 9 5 1 3 50-39 11 16
4. Lindås IBK P00 Blå 9 5 1 3 43-36 7 16
5. Pixbo Wallenstam IBF P00 Svart 9 5 1 3 31-24 7 16
6. Kärra IBK P99/ 00 9 5 0 4 33-29 4 15
7. FBC Lerum P00 Röd 9 5 0 4 42-40 2 15
8. Partille IBS P00 Vit 9 3 2 4 34-40 -6 11
9. Mölndals IBF 1 P00 9 1 1 7 35-55 -20 4
10. Marstrands IBK P00 9 0 0 9 18-52 -34 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-07 20:30 062028001 Lindome IBK P00 Lila - Ale IBF P00 1 - 1 Alf Björkner, Andreas Julin Streteredsskolan
2015-01-10 11:45 062028005 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - Marstrands IBK P01 Röd 2 - 6 Stenungsund Arena
2015-01-10 15:30 062028003 Öckerö IBK P00 - Floda IBK P99/00 4 - 1 Ulf Liljekrantz, Mats Sällberg Hedenskolans Idrottshall
2015-01-10 16:00 062028004 Partille IBS P01 Vit - Lindås IBK p01 Hjärter 2 - 7 Kari Kyyrä, Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2015-01-10 18:40 062028002 Mölndals IBF 2 P00 - FBC Lerum P01 Röd 1 - 8 Robin Petersson-Bark, William Hilmersson Aktiviteten A-Hall
2015-01-17 13:10 062028007 Floda IBK P99/00 - Ale IBF P00 7 - 3 Adnan Tongur, Joakim Amri Nilsson Alléhallen
2015-01-17 15:50 062028008 Lindås IBK p01 Hjärter - Mölndals IBF 2 P00 4 - 4 Mikael Ärlig, Besim Mehmedagic Askims Sporthall
2015-01-17 18:00 062028010 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - Partille IBS P01 Vit 8 - 2 Jesper Larsson Stora Höga Arena
2015-01-18 14:00 062028009 Marstrands IBK P01 Röd - Öckerö IBK P00 2 - 6 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2015-01-18 14:15 062028006 FBC Lerum P01 Röd - Lindome IBK P00 Lila 2 - 7 Johannes Akyol, Adam Jällfält Hjällsnäshallen
2015-01-24 11:20 062028013 Ale IBF P00 - Marstrands IBK P01 Röd 2 - 2 Alf Björkner, William Hilmersson Ale Kulturrum
2015-01-24 15:10 062028014 Mölndals IBF 2 P00 - Stenungsunds IBK (P-00) 1 4 - 2 Louise Elgquist, Lovisa Westlund Gotby Ekenskolan
2015-01-25 13:10 062028011 Lindome IBK P00 Lila - Floda IBK P99/00 7 - 9 Thomas Johansson, Javed Khan Skånhällaskolan
2015-01-25 13:45 062028012 FBC Lerum P01 Röd - Lindås IBK p01 Hjärter 9 - 7 Robin Cederdahl, Martin Helg Rydsbergshallen
2015-01-29 19:30 062028015 Öckerö IBK P00 - Partille IBS P01 Vit 9 - 6 Tomas Levin, Ulf Liljekrantz Hedenskolans Idrottshall
2015-01-31 10:40 062028019 Partille IBS P01 Vit - Ale IBF P00 3 - 3 Kim Nielsen, Bjarne Wesenlund Lexby Idrottshall
2015-01-31 14:45 062028018 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - FBC Lerum P01 Röd 4 - 2 Robin Nåred, Jesper Larsson Stenungsund Arena
2015-01-31 18:40 062028017 Marstrands IBK P01 Röd - Floda IBK P99/00 3 - 5 Fredrik Lahtela, Ulf Liljekrantz Munkegärdehallen
2015-02-01 12:00 062028016 Lindås IBK p01 Hjärter - Lindome IBK P00 Lila 6 - 4 Sara Karlholm, Christina Karlsson Salming Arena
2015-02-01 15:30 062028020 Öckerö IBK P00 - Mölndals IBF 2 P00 6 - 5 Ulf Jonasson Hedenskolans Idrottshall
2015-02-21 11:20 062028021 Lindome IBK P00 Lila - Marstrands IBK P01 Röd 2 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2015-02-21 13:10 062028023 Floda IBK P99/00 - Partille IBS P01 Vit 3 - 8 Adem Can, Mustafa Er Alléhallen
2015-02-21 16:15 062028024 FBC Lerum P01 Röd - Öckerö IBK P00 0 - 8 Rikard Mott, Jesper Odeholm Hjällsnäshallen
2015-02-21 16:30 062028025 Ale IBF P00 - Mölndals IBF 2 P00 2 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2015-02-22 18:00 062028022 Lindås IBK p01 Hjärter - Stenungsunds IBK (P-00) 1 4 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Askims Sporthall
2015-02-25 19:40 062028030 Ale IBF P00 - FBC Lerum P01 Röd 5 - 6 Lazo Cesto, Mika Pulkkinen Bohushallen
2015-02-28 14:20 062028029 Mölndals IBF 2 P00 - Floda IBK P99/00 0 - 5 Louise Elgquist, Sara Karlholm Aktiviteten A-Hall
2015-03-01 13:25 062028027 Partille IBS P01 Vit - Marstrands IBK P01 Röd 3 - 5 Tony Cederholm, Narcis Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2015-03-01 18:00 062028026 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - Lindome IBK P00 Lila 4 - 4 Matilda Svenblad, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2015-03-07 12:15 062028028 Öckerö IBK P00 - Lindås IBK p01 Hjärter 4 - 7 Gabriel Holmberg, Kim Nielsen Hedenskolans Idrottshall
2015-03-06 19:30 062028034 Lindås IBK p01 Hjärter - Ale IBF P00 1 - 6 Alf Björkner, Ulf Jonasson Salming Arena
2015-03-08 10:10 062028031 Lindome IBK P00 Lila - Partille IBS P01 Vit 4 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Almåshallen B
2015-03-08 11:50 062028035 Floda IBK P99/00 - FBC Lerum P01 Röd 11 - 4 Johan Larsson, Kevin Larsson Alléhallen
2015-03-08 13:00 062028033 Marstrands IBK P01 Röd - Mölndals IBF 2 P00 4 - 3 Ulf Jonasson, Mika Pulkkinen Munkegärdehallen
2015-03-08 14:30 062028032 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - Öckerö IBK P00 10 - 8 Carl Otterström, Martin Andersson Stenungsund Arena
2015-03-14 13:30 062028036 Öckerö IBK P00 - Lindome IBK P00 Lila 7 - 2 Adem Can, Aldin Hadziselmovic Hedenskolans Idrottshall
2015-03-14 14:10 062028037 Mölndals IBF 2 P00 - Partille IBS P01 Vit 9 - 6 Jakob Hambert, Andreas Julin Aktiviteten A-Hall
2015-03-14 14:50 062028038 Ale IBF P00 - Stenungsunds IBK (P-00) 1 8 - 3 Mikael Ärlig, Robin Cederdahl Ale Kulturrum
2015-03-14 15:15 062028039 FBC Lerum P01 Röd - Marstrands IBK P01 Röd 3 - 3 Jauni Collin, Pontus Ekengränd Rydsbergshallen
2015-03-15 18:00 062028040 Floda IBK P99/00 - Lindås IBK p01 Hjärter 6 - 8 Peter Bertlin, Christer Carlberg Alléhallen
2015-03-21 11:00 062028043 Partille IBS P01 Vit - FBC Lerum P01 Röd 9 - 4 Mats Sällberg, William Hilmersson Lexby Idrottshall
2015-03-21 14:15 062028042 Öckerö IBK P00 - Ale IBF P00 2 - 1 Johan Larsson, Kevin Larsson Hedenskolans Idrottshall
2015-03-21 17:30 062028044 Stenungsunds IBK (P-00) 1 - Floda IBK P99/00 3 - 8 Mathias Börtin, Carl Otterström Stenungsund Arena
2015-03-22 12:20 062028041 Lindome IBK P00 Lila - Mölndals IBF 2 P00 6 - 1 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
2015-03-22 14:10 062028045 Marstrands IBK P01 Röd - Lindås IBK p01 Hjärter 4 - 5 Alf Björkner, Andreas Julin Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öckerö IBK P00 9 7 0 2 54-34 20 21
2. Lindås IBK p01 Hjärter 9 6 1 2 49-42 7 19
3. Floda IBK P99/ 00 9 6 0 3 55-40 15 18
4. Marstrands IBK P01 Röd 9 4 2 3 32-31 1 14
5. Stenungsunds IBK (P-00) 1 9 3 1 5 39-46 -7 10
6. Mölndals IBF 2 P00 9 3 1 5 31-43 -12 10
7. FBC Lerum P01 Röd 9 3 1 5 38-55 -17 10
8. Ale IBF P00 9 2 3 4 31-29 2 9
9. Lindome IBK P00 Lila 9 2 3 4 37-37 0 9
10. Partille IBS P01 Vit 9 2 2 5 43-52 -9 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Vår 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-01-09 18:50 062029002 Sandö IBK P98/99/00 Gbg - FBC Lerum P00 Svart 3 - 3 Vallda Idrottshall
2015-01-09 19:00 062029005 Lindås IBK P00 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 4 - 0 Ulf Liljekrantz, Pierre Eberhard Berg Askims Sporthall
2015-01-09 19:45 062029003 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Landvetter IBK P99 9 - 4 Lindälvshallen
2015-01-10 10:15 062029004 Herrestads AIF (P-01) - Partille IBS P01 Röd 6 - 1 Richard Berndtsson, Kim Berndtson Rimnershallen B-hallen
2015-01-11 16:00 062029001 Onsala IBK P00 - Lindome IBK P01 Grön 3 - 4 Presse Idrottshall
2015-01-16 19:00 062029010 Lindås IBK P00 Röd - Herrestads AIF (P-01) 6 - 4 Besim Mehmedagic, Oscar Kjellgren Elgestål Askims Sporthall
2015-01-17 14:10 062029009 Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart - Varla IBK Pojkar -00 Gbg 4 - 3 Christina Karlsson, Sara Karlholm Mölnlycke Idrottshall
2015-01-18 11:30 062029008 Partille IBS P01 Röd - Sandö IBK P98/99/00 Gbg 4 - 8 Jesper Odeholm, Fabian Österman Vallhamra Sportcenter
2015-01-18 13:10 062029006 FBC Lerum P00 Svart - Onsala IBK P00 1 - 5 , Peter Bertlin Rydsbergshallen
2015-01-18 18:30 062029007 Landvetter IBK P99 - Lindome IBK P01 Grön 3 - 4 Kim Nielsen, Roger Zahnér Landvetter Idrottshall
2015-01-24 13:10 062029015 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Herrestads AIF (P-01) 7 - 5 Lindälvshallen
2015-01-25 12:00 062029013 Lindome IBK P01 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 7 - 3 Johan Larsson, Kevin Larsson Skånhällaskolan
2015-01-25 12:30 062029011 Onsala IBK P00 - Landvetter IBK P99 14 - 2 Presse Idrottshall
2015-01-25 12:30 062029012 FBC Lerum P00 Svart - Partille IBS P01 Röd 4 - 6 Robin Cederdahl, Martin Helg Rydsbergshallen
2015-01-25 16:30 062029014 Sandö IBK P98/99/00 Gbg - Lindås IBK P00 Röd 4 - 1 Vallda Idrottshall
2015-01-28 18:45 062029019 Herrestads AIF (P-01) - Lindome IBK P01 Grön 4 - 4 Rimnershallen B-hallen
2015-01-30 18:30 062029016 Partille IBS P01 Röd - Onsala IBK P00 7 - 6 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Vallhamra Sportcenter
2015-01-30 18:30 062029020 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Sandö IBK P98/99/00 Gbg 2 - 3 Lindälvshallen
2015-02-01 16:30 062029018 Lindås IBK P00 Röd - FBC Lerum P00 Svart 5 - 3 Erik Schloenzig, Fabian Österman Askims Sporthall
2015-02-07 09:00 062029017 Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart - Landvetter IBK P99 7 - 3 Maja Gustavsson, Isabel Ljungberg Wallenstamhallen
2015-02-13 19:30 062029023 Landvetter IBK P99 - Herrestads AIF (P-01) 6 - 9 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Önnerödshallen
2015-02-21 09:00 062029025 Lindome IBK P01 Grön - Sandö IBK P98/99/00 Gbg 2 - 3 Alf Björkner, Andreas Julin Almåshallen B
2015-02-21 18:35 062029024 FBC Lerum P00 Svart - Varla IBK Pojkar -00 Gbg 3 - 10 Rikard Mott, Jesper Odeholm Hjällsnäshallen
2015-02-22 12:20 062029022 Partille IBS P01 Röd - Lindås IBK P00 Röd 2 - 2 Peter Bertlin, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2015-02-22 14:00 062029021 Onsala IBK P00 - Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 4 - 4 Presse Idrottshall
2015-02-28 12:50 062029027 Herrestads AIF (P-01) - Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 5 - 12 Rimnershallen B-hallen
2015-02-28 13:10 062029028 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Partille IBS P01 Röd 7 - 2 Lindälvshallen
2015-03-01 11:15 062029030 Lindome IBK P01 Grön - FBC Lerum P00 Svart 2 - 3 William Hilmersson, Rikard Mott Skånhällaskolan
2015-03-01 11:45 062029029 Sandö IBK P98/99/00 Gbg - Landvetter IBK P99 8 - 3 Vallda Idrottshall
2015-03-29 14:00 062029026 Lindås IBK P00 Röd - Onsala IBK P00 3 - 4 Besim Mehmedagic, Kim Nielsen Askims Sporthall
2015-03-06 19:00 062029032 Lindås IBK P00 Röd - Varla IBK Pojkar -00 Gbg 3 - 4 Oliver Engström, Gabriel Holmberg Askims Sporthall
2015-03-07 10:10 062029034 Partille IBS P01 Röd - Lindome IBK P01 Grön 6 - 4 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2015-03-07 14:30 062029033 Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart - Sandö IBK P98/99/00 Gbg 8 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Mölnlycke Idrottshall
2015-03-08 11:10 062029035 Landvetter IBK P99 - FBC Lerum P00 Svart 1 - 2 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Landvetter Idrottshall
2015-03-08 13:00 062029031 Onsala IBK P00 - Herrestads AIF (P-01) 8 - 2 Presse Idrottshall
2015-02-15 12:00 062029039 FBC Lerum P00 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 2 - 3 Pierre Eberhard Berg, Andreas Julin Rydsbergshallen
2015-03-14 11:00 062029037 Sandö IBK P98/99/00 Gbg - Herrestads AIF (P-01) 6 - 2 Vallda Idrottshall
2015-03-14 16:00 062029036 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Onsala IBK P00 4 - 5 Lindälvshallen
2015-03-15 09:00 062029038 Lindome IBK P01 Grön - Lindås IBK P00 Röd 1 - 2 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Almåshallen B
2015-03-15 19:20 062029040 Landvetter IBK P99 - Partille IBS P01 Röd 2 - 4 Robin Cederdahl, Erik Gaberud Landvetter Idrottshall
2015-03-21 13:15 062029043 Herrestads AIF (P-01) - FBC Lerum P00 Svart 4 - 4 Rimnershallen B-hallen
2015-03-21 17:50 062029045 Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart - Partille IBS P01 Röd 2 - 2 Adem Can, Mustafa Er Wallenstamhallen
2015-03-22 15:20 062029044 Lindås IBK P00 Röd - Landvetter IBK P99 9 - 4 Sara Karlholm, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2015-03-22 16:00 062029041 Onsala IBK P00 - Sandö IBK P98/99/00 Gbg 6 - 2 Presse Idrottshall
2015-03-22 18:30 062029042 Varla IBK Pojkar -00 Gbg - Lindome IBK P01 Grön 10 - 7 Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onsala IBK P00 9 6 1 2 55-29 26 19
2. Sandö IBK P98/ 99/ 00 Gbg 9 6 1 2 42-31 11 19
3. Varla IBK Pojkar -00 Gbg 9 6 0 3 56-36 20 18
4. Pixbo Wallenstam IBF P01 Svart 9 5 2 2 43-35 8 17
5. Lindås IBK P00 Röd 9 5 1 3 35-26 9 16
6. Partille IBS P01 Röd 9 4 2 3 34-41 -7 14
7. Lindome IBK P01 Grön 9 3 1 5 35-37 -2 10
8. Herrestads AIF (P-01) 9 2 2 5 41-54 -13 8
9. FBC Lerum P00 Svart 9 2 2 5 25-39 -14 8
10. Landvetter IBK P99 9 0 0 9 28-66 -38 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis