Pojkar D (2015/16)

Gruppspel
Pantamera Pojkar D (P02) Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-09-25 19:00 133301004 IBK Osby P01 - Röke IBK 4 - 3 Osby Sporthall
2015-09-25 19:00 133301005 Örkelljunga IF - Förslövs IF 5 - 1 Örkelljunga Idrottshall
2015-09-26 10:00 133301002 Perstorp Bälinge IK - Åstorp/Kvidinge IBS 1 - 13 Centralskolans IH
2015-10-04 11:30 133301006 FBC Engelholm - FBC Viljan 4 - 13 Ängelholms Idrottshall
2015-10-03 15:00 133301008 Röke IBK - Perstorp Bälinge IK 8 - 3 T4 Sporthall
2015-11-01 16:00 133301010 FBC Viljan - IBK Osby P01 4 - 4 Ljungbyheds Idrottshall
2015-11-22 13:30 133301012 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm 5 - 5 Åstorps Sporthall
2015-10-09 19:00 133301016 IBK Osby P01 - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 8 Osby Sporthall
2015-10-10 10:00 133301017 Örkelljunga IF - FBC Viljan 4 - 7 Örkelljunga Idrottshall
2015-10-11 11:30 133301018 FBC Engelholm - Förslövs IF 2 - 5 Ängelholms Idrottshall
2015-10-17 10:00 133301022 Åstorp/Kvidinge IBS - IBK Osby P01 7 - 4 Åstorps Sporthall
2015-10-17 17:00 133301023 Munka Ljungby IBK Akademi - Örkelljunga IF 5 - 2 Munkahallen
2015-10-18 15:00 133301020 FBC Viljan - Perstorp Bälinge IK 21 - 1 Ljungbyheds Idrottshall
2015-11-03 19:30 133301024 Röke IBK - FBC Engelholm 1 - 4 Tyrs Hovs Sportcentra
2015-10-24 12:00 133301026 Perstorp Bälinge IK - Förslövs IF 2 - 12 Centralskolans IH
2015-10-24 12:00 133301029 Örkelljunga IF - Röke IBK 9 - 1 Örkelljunga Idrottshall
2015-10-25 11:30 133301030 FBC Engelholm - Munka Ljungby IBK Akademi 3 - 13 Ängelholms Idrottshall
2015-11-08 10:30 133301034 Förslövs IF - IBK Osby P01 5 - 5 Förslövs Idrottshall
2015-11-08 16:30 133301031 Munka Ljungby IBK Akademi - Perstorp Bälinge IK 13 - 1 Munkahallen
2015-11-27 19:00 133301035 Örkelljunga IF - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 5 Örkelljunga Idrottshall
2015-11-14 12:00 133301038 Perstorp Bälinge IK - Örkelljunga IF 1 - 17 Centralskolans IH
2015-11-14 15:00 133301042 Röke IBK - FBC Viljan 4 - 10 T4 Sporthall
2015-11-15 10:00 133301041 Åstorp/Kvidinge IBS - Förslövs IF 3 - 5 Åstorps Sporthall
2015-11-15 11:30 133301039 FBC Engelholm - IBK Osby P01 4 - 4 Ängelholms Idrottshall
2015-11-21 09:30 133301047 Åstorp/Kvidinge IBS - Röke IBK 5 - 1 Åstorps Sporthall
2015-11-21 13:00 133301048 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Viljan 4 - 4 Munkahallen
2015-12-12 14:30 133301043 IBK Osby P01 - Perstorp Bälinge IK 11 - 2 Osby Sporthall
2015-11-28 10:00 133301051 Perstorp Bälinge IK - FBC Engelholm 1 - 5 Centralskolans IH
2015-11-29 15:00 133301054 FBC Viljan - Åstorp/Kvidinge IBS 7 - 8 Ljungbyheds Idrottshall
2015-11-29 16:30 133301053 Munka Ljungby IBK Akademi - Förslövs IF 5 - 2 Munkahallen
2015-12-05 15:00 133301059 Röke IBK - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 9 T4 Sporthall
2015-12-06 11:30 133301057 FBC Engelholm - Örkelljunga IF 0 - 2 Ängelholms Idrottshall
2015-12-06 15:00 133301060 FBC Viljan - Förslövs IF 7 - 0 Ljungbyheds Idrottshall
2015-12-13 10:00 133301063 Örkelljunga IF - IBK Osby P01 3 - 6 Örkelljunga Idrottshall
2015-12-13 10:30 133301066 Förslövs IF - Röke IBK 6 - 2 Förslövs Idrottshall
2015-12-13 14:00 133301065 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 8 Munkahallen
2015-12-19 12:45 133301068 Åstorp/Kvidinge IBS - Perstorp Bälinge IK 13 - 1 Åstorps Sporthall
2015-12-19 15:00 133301070 Röke IBK - IBK Osby P01 0 - 3 T4 Sporthall
2015-12-20 10:30 133301071 Förslövs IF - Örkelljunga IF 3 - 0 Förslövs Idrottshall
2015-12-20 15:00 133301072 FBC Viljan - FBC Engelholm 12 - 5 Ljungbyheds Idrottshall
2016-01-09 11:00 133301074 Perstorp Bälinge IK - Röke IBK 3 - 7 Centralskolans IH
2016-01-10 11:30 133301078 FBC Engelholm - Åstorp/Kvidinge IBS 0 - 6 Ängelholms Idrottshall
2016-01-10 17:00 133301076 IBK Osby P01 - FBC Viljan 1 - 7 Osby Sporthall
2016-01-17 10:30 133301084 Förslövs IF - FBC Engelholm 6 - 3 Förslövs Idrottshall
2016-01-17 12:00 133301082 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby P01 7 - 3 Munkahallen
2016-02-04 18:15 133301083 FBC Viljan - Örkelljunga IF 4 - 2 Ljungbyheds Idrottshall
2016-01-23 12:00 133301089 Örkelljunga IF - Munka Ljungby IBK Akademi 4 - 5 Örkelljunga Idrottshall
2016-01-23 12:30 133301086 Perstorp Bälinge IK - FBC Viljan 0 - 5 Centralskolans IH
2016-01-24 17:00 133301088 IBK Osby P01 - Åstorp/Kvidinge IBS 5 - 6 Osby Sporthall
2016-02-07 18:00 133301090 FBC Engelholm - Röke IBK 9 - 1 Ängelholms Idrottshall
2016-01-29 18:15 133301096 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm 11 - 5 Munkahallen
2016-01-30 15:00 133301095 Röke IBK - Örkelljunga IF 2 - 3 T4 Sporthall
2016-01-31 10:30 133301092 Förslövs IF - Perstorp Bälinge IK 7 - 0 Förslövs Idrottshall
2016-02-10 18:00 133301101 Åstorp/Kvidinge IBS - Örkelljunga IF 4 - 6 Åstorps Sporthall
2016-03-16 19:15 133301097 Perstorp Bälinge IK - Munka Ljungby IBK Akademi 1 - 18 Centralskolans IH
2016-03-20 17:00 133301100 IBK Osby P01 - Förslövs IF 1 - 4 Osby Sporthall
2016-02-12 19:00 133301105 IBK Osby P01 - FBC Engelholm 7 - 2 Osby Sporthall
2016-02-13 09:00 133301104 Örkelljunga IF - Perstorp Bälinge IK 14 - 2 Örkelljunga Idrottshall
2016-02-14 14:30 133301107 Förslövs IF - Åstorp/Kvidinge IBS 3 - 3 Förslövs Idrottshall
2016-02-14 15:00 133301108 FBC Viljan - Röke IBK 12 - 1 Ljungbyheds Idrottshall
2016-02-18 18:15 133301114 FBC Viljan - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 3 Ljungbyheds Idrottshall
2016-02-20 15:00 133301113 Röke IBK - Åstorp/Kvidinge IBS 2 - 3 T4 Sporthall
2016-03-10 18:15 133301109 Perstorp Bälinge IK - IBK Osby P01 3 - 10 Centralskolans IH
2016-03-06 10:30 133301119 Förslövs IF - Munka Ljungby IBK Akademi 8 - 4 Förslövs Idrottshall
2016-03-06 11:30 133301117 FBC Engelholm - Perstorp Bälinge IK 6 - 2 Ängelholms Idrottshall
2016-03-15 18:15 133301120 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Viljan 8 - 9 Kvidinge Sporthall
2016-03-12 10:00 133301123 Örkelljunga IF - FBC Engelholm 1 - 3 Örkelljunga Idrottshall
2016-03-12 14:00 133301126 Förslövs IF - FBC Viljan 4 - 8 Förslövs Idrottshall
2016-03-12 16:30 133301125 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK 10 - 1 Munkahallen
2016-03-19 10:00 133301129 IBK Osby P01 - Örkelljunga IF 4 - 5 Osby Sporthall
2016-03-19 10:00 133301131 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka Ljungby IBK Akademi 2 - 8 Åstorps Sporthall
2016-03-19 15:00 133301132 Röke IBK - Förslövs IF 1 - 6 T4 Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Viljan 16 13 2 1 138-53 85 41
2. Munka Ljungby IBK Akademi 16 12 1 3 126-55 71 37
3. Åstorp/ Kvidinge IBS 16 10 2 4 99-63 36 32
4. Förslövs IF 16 10 2 4 77-51 26 32
5. Örkelljunga IF 16 8 0 8 80-53 27 24
6. IBK Osby P01 16 6 3 7 74-70 4 21
7. FBC Engelholm 16 5 2 9 60-90 -30 17
8. Röke IBK 16 2 0 14 36-99 -63 6
9. Perstorp Bälinge IK 16 0 0 16 24-180 -156 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar D (P02) Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 09:30 133302002 Oxie SK - Gårdarike IBK 0 - 7 Oxievångs Sporthall
2015-10-03 10:30 133302005 IBK Höllviken P03 - IBF Veberöd/Blentarp 19 - 1 Halörhallen
2015-10-04 11:30 133302004 Malmö FBC 2 - Palmstaden IK 10 - 3 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-10-04 12:00 133302001 IBS Svedala - Genarps IBK 5 - 17 Svedala Sporthall
2015-10-04 12:40 133302003 IBK Lund SanDal - Bjärreds IBK 2 3 - 8 Killebäckshallen
2015-10-11 10:00 133302008 Palmstaden IK - IBK Lund SanDal 1 - 14 Liljeborgsskolan
2015-10-11 14:00 133302006 Genarps IBK - IBK Höllviken P03 3 - 3 Genarps Idrottshall
2015-10-11 15:00 133302009 Bjärreds IBK 2 - Oxie SK 8 - 1 Bjärehovshallen
2015-10-11 15:00 133302010 Gårdarike IBK - IBS Svedala 11 - 1 Vellinge Sporthall
2015-10-11 15:20 133302007 IBF Veberöd/Blentarp - Malmö FBC 2 3 - 14 Svaleboskolan
2015-10-16 18:30 133302011 Genarps IBK - Gårdarike IBK 4 - 1 Genarps Idrottshall
2015-10-17 09:00 133302015 IBK Höllviken P03 - Malmö FBC 2 2 - 7 Halörhallen
2015-10-17 09:30 133302013 Oxie SK - Palmstaden IK 3 - 10 Oxievångs Sporthall
2015-10-18 16:10 133302014 IBK Lund SanDal - IBF Veberöd/Blentarp 9 - 2 Killebäckshallen
2016-03-14 18:50 133302012 IBS Svedala - Bjärreds IBK 2 4 - 8 Svedala Sporthall
2015-10-24 09:30 133302016 Oxie SK - Genarps IBK 0 - 9 Oxievångs Sporthall
2015-10-24 10:30 133302019 IBK Höllviken P03 - Bjärreds IBK 2 8 - 2 Halörhallen
2015-10-25 13:00 133302018 Malmö FBC 2 - Gårdarike IBK 3 - 7 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-10-25 17:20 133302020 IBF Veberöd/Blentarp - Palmstaden IK 4 - 8 Svaleboskolan
2016-01-17 16:10 133302017 IBK Lund SanDal - IBS Svedala 7 - 6 Vipeholmshallen
2015-11-08 10:00 133302022 Palmstaden IK - IBK Höllviken P03 3 - 7 Liljeborgsskolan
2015-11-08 11:00 133302023 Bjärreds IBK 2 - Malmö FBC 2 3 - 5 Bjärehovshallen
2015-11-08 14:00 133302021 Genarps IBK - IBF Veberöd/Blentarp 23 - 1 Genarps Idrottshall
2015-11-08 14:00 133302025 IBS Svedala - Oxie SK 8 - 5 Svedala Sporthall
2015-11-08 15:00 133302024 Gårdarike IBK - IBK Lund SanDal 7 - 3 Vellinge Sporthall
2015-11-13 19:00 133302027 Malmö FBC 2 - Oxie SK 12 - 0 Kirsebergs Sporthall
2015-11-14 10:30 133302028 IBK Höllviken P03 - IBS Svedala 14 - 3 Halörhallen
2015-11-14 16:30 133302026 IBK Lund SanDal - Genarps IBK 1 - 7 Nyvångsskolan
2015-11-15 12:00 133302030 Palmstaden IK - Bjärreds IBK 2 3 - 7 Serresjöskolan
2015-11-15 13:20 133302029 IBF Veberöd/Blentarp - Gårdarike IBK 2 - 8 Svaleboskolan
2015-11-21 13:00 133302033 Gårdarike IBK - IBK Höllviken P03 1 - 2 Vellinge Sporthall
2015-11-28 09:30 133302035 Oxie SK - IBK Lund SanDal 0 - 2 Oxievångs Sporthall
2015-11-29 12:00 133302034 IBS Svedala - Malmö FBC 2 2 - 11 Svedala Sporthall
2015-11-29 14:00 133302031 Genarps IBK - Palmstaden IK 12 - 1 Genarps Idrottshall
2015-11-29 16:00 133302032 Bjärreds IBK 2 - IBF Veberöd/Blentarp 6 - 6 Bjärehovshallen
2015-12-05 09:00 133302037 IBK Höllviken P03 - IBK Lund SanDal 3 - 3 Halörhallen
2015-12-05 13:00 133302039 Palmstaden IK - IBS Svedala 11 - 4 Liljeborgsskolan
2015-12-05 15:30 133302040 Bjärreds IBK 2 - Gårdarike IBK 6 - 11 Bjärehovshallen
2015-12-06 14:30 133302036 Malmö FBC 2 - Genarps IBK 3 - 6 Kirsebergs Sporthall
2015-12-06 17:20 133302038 IBF Veberöd/Blentarp - Oxie SK 9 - 6 Svaleboskolan
2015-12-12 09:30 133302044 Oxie SK - IBK Höllviken P03 0 - 10 Oxievångs Sporthall
2015-12-12 14:00 133302042 Gårdarike IBK - Palmstaden IK 7 - 4 Vellinge Sporthall
2015-12-13 12:00 133302043 IBS Svedala - IBF Veberöd/Blentarp 3 - 2 Svedala Sporthall
2015-12-13 17:00 133302041 Genarps IBK - Bjärreds IBK 2 8 - 1 Genarps Idrottshall
2016-02-20 12:40 133302045 IBK Lund SanDal - Malmö FBC 2 2 - 3 Vipeholmshallen
2016-01-09 13:00 133302049 Palmstaden IK - Malmö FBC 2 5 - 6 Liljeborgsskolan
2016-01-10 15:00 133302047 Gårdarike IBK - Oxie SK 4 - 1 Vellinge Sporthall
2016-01-10 16:20 133302050 IBF Veberöd/Blentarp - IBK Höllviken P03 2 - 13 Svaleboskolan
2016-01-10 17:00 133302048 Bjärreds IBK 2 - IBK Lund SanDal 4 - 3 Bjärehovshallen
2016-01-27 18:45 133302046 Genarps IBK - IBS Svedala 6 - 2 Genarps Idrottshall
2016-01-16 10:30 133302051 IBK Höllviken P03 - Genarps IBK 0 - 5 Halörhallen
2016-01-16 12:00 133302055 IBS Svedala - Gårdarike IBK 2 - 7 Svedala Sporthall
2016-01-16 15:40 133302053 IBK Lund SanDal - Palmstaden IK 8 - 1 Nyvångsskolan
2016-01-16 16:00 133302052 Malmö FBC 2 - IBF Veberöd/Blentarp 26 - 1 Kirsebergs Sporthall
2016-01-17 09:30 133302054 Oxie SK - Bjärreds IBK 2 1 - 7 Oxievångs Sporthall
2016-01-23 13:00 133302058 Palmstaden IK - Oxie SK 12 - 3 Liljeborgsskolan
2016-01-23 15:00 133302056 Gårdarike IBK - Genarps IBK 0 - 2 Vellinge Sporthall
2016-01-23 15:20 133302059 IBF Veberöd/Blentarp - IBK Lund SanDal 4 - 9 Genarps Idrottshall
2016-01-23 17:30 133302057 Bjärreds IBK 2 - IBS Svedala 3 - 3 Bjärehovshallen
2016-01-24 16:00 133302060 Malmö FBC 2 - IBK Höllviken P03 4 - 2 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-01-31 12:30 133302062 IBS Svedala - IBK Lund SanDal 1 - 8 Svedala Sporthall
2016-01-31 13:30 133302061 Genarps IBK - Oxie SK WO (5 - 0) Genarps Idrottshall
2016-01-31 14:00 133302065 Palmstaden IK - IBF Veberöd/Blentarp 13 - 2 Liljeborgsskolan
2016-01-31 14:30 133302064 Bjärreds IBK 2 - IBK Höllviken P03 0 - 4 Bjärehovshallen
2016-02-11 18:00 133302063 Gårdarike IBK - Malmö FBC 2 4 - 6 Vellinge Sporthall
2016-02-04 18:45 133302068 Malmö FBC 2 - Bjärreds IBK 2 5 - 3 Videdals Sporthall
2016-02-06 09:00 133302067 IBK Höllviken P03 - Palmstaden IK 4 - 2 Halörhallen
2016-02-06 09:30 133302070 Oxie SK - IBS Svedala 5 - 3 Oxievångs Sporthall
2016-02-07 15:40 133302069 IBK Lund SanDal - Gårdarike IBK 4 - 3 Killebäckshallen
2016-02-09 19:50 133302066 IBF Veberöd/Blentarp - Genarps IBK 0 - 22 Svaleboskolan
2016-02-12 17:30 133302075 Bjärreds IBK 2 - Palmstaden IK 4 - 1 Rutsborgsskolans Sporthall
2016-02-13 09:30 133302072 Oxie SK - Malmö FBC 2 2 - 5 Oxievångs Sporthall
2016-02-14 12:00 133302073 IBS Svedala - IBK Höllviken P03 5 - 7 Svedala Sporthall
2016-02-14 15:00 133302074 Gårdarike IBK - IBF Veberöd/Blentarp 11 - 1 Vellinge Sporthall
2016-02-14 15:45 133302071 Genarps IBK - IBK Lund SanDal 5 - 5 Genarps Idrottshall
2016-02-21 15:40 133302080 IBK Lund SanDal - Oxie SK 4 - 3 Killebäckshallen
2016-03-01 19:50 133302077 IBF Veberöd/Blentarp - Bjärreds IBK 2 0 - 12 Svaleboskolan
2016-03-02 18:45 133302076 Palmstaden IK - Genarps IBK 3 - 10 Genarps Idrottshall
2016-03-10 19:00 133302079 Malmö FBC 2 - IBS Svedala 18 - 5 Videdals Sporthall
2016-03-19 10:00 133302078 IBK Höllviken P03 - Gårdarike IBK 2 - 3 Gyahallen
2016-03-05 09:30 133302083 Oxie SK - IBF Veberöd/Blentarp 3 - 1 Oxievångs Sporthall
2016-03-05 17:00 133302082 IBK Lund SanDal - IBK Höllviken P03 5 - 7 Nyvångsskolan
2016-03-06 12:00 133302084 IBS Svedala - Palmstaden IK 2 - 8 Svedala Sporthall
2016-03-06 14:30 133302081 Genarps IBK - Malmö FBC 2 4 - 4 Genarps Idrottshall
2016-03-06 15:00 133302085 Gårdarike IBK - Bjärreds IBK 2 3 - 5 Vellinge Sporthall
2016-03-11 19:15 133302090 Malmö FBC 2 - IBK Lund SanDal 8 - 4 Kirsebergs Sporthall
2016-03-12 09:00 133302089 IBK Höllviken P03 - Oxie SK 14 - 1 Halörhallen
2016-03-12 13:00 133302087 Palmstaden IK - Gårdarike IBK 0 - 1 Liljeborgsskolan
2016-03-12 16:20 133302088 IBF Veberöd/Blentarp - IBS Svedala 1 - 15 Svaleboskolan
2016-03-12 17:30 133302086 Bjärreds IBK 2 - Genarps IBK 2 - 13 Bjärehovshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Genarps IBK 18 15 3 0 161-32 129 48
2. Malmö FBC 2 18 15 1 2 150-58 92 46
3. IBK Höllviken P03 18 12 2 4 121-50 71 38
4. Gårdarike IBK 18 12 0 6 96-48 48 36
5. IBK Lund SanDal 18 9 2 7 94-73 21 29
6. Bjärreds IBK 2 18 9 2 7 89-82 7 29
7. Palmstaden IK 18 6 0 12 89-108 -19 18
8. IBS Svedala 18 3 1 14 74-149 -75 10
9. Oxie SK 18 2 0 16 34-130 -96 6
10. IBF Veberöd/ Blentarp 18 1 1 16 42-220 -178 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar D (P02) Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2015-10-03 12:30 133303005 Hofterups IBF - IBK Höllviken P02 1 - 12 Tolvåkershallen
2015-10-03 15:40 133303002 IBK Lund P02/03 Norr - Malmö FBC 1 12 - 0 Vipeholmshallen
2015-10-04 09:30 133303001 FC Helsingborg - SST NET Landskrona IBK Svart 4 - 1 Helsingborg Arena B
2015-10-04 19:00 133303004 Bjärreds IBK 1 - Malmhaug KFUM IBF 7 - 8 Bjärehovshallen
2015-10-09 17:45 133303010 Malmö FBC 1 - FC Helsingborg 1 - 5 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-10-10 09:00 133303006 SST NET Landskrona IBK Svart - Hofterups IBF 4 - 4 Landskrona Idrottshall
2015-10-11 09:00 133303007 IBK Höllviken P02 - Bjärreds IBK 1 5 - 4 Gyahallen
2016-03-16 19:30 133303008 Malmhaug KFUM IBF - Frosta IBF 4 - 1 Kulladals Sporthall
2015-10-13 19:10 133303013 IBK Lund P02/03 Norr - Malmhaug KFUM IBF 9 - 0 Östratornhallen
2015-10-17 09:00 133303011 SST NET Landskrona IBK Svart - Malmö FBC 1 1 - 4 Semmehallen
2015-10-17 11:30 133303015 Hofterups IBF - Bjärreds IBK 1 7 - 1 Tolvåkershallen
2015-11-21 10:30 133303014 Frosta IBF - IBK Höllviken P02 3 - 13 Lågehall 1
2015-10-20 19:10 133303016 IBK Lund P02/03 Norr - SST NET Landskrona IBK Svart 18 - 2 Östratornhallen
2015-10-21 18:45 133303017 Frosta IBF - FC Helsingborg 1 - 11 Höörs Idrottshall
2015-10-23 19:30 133303018 Bjärreds IBK 1 - Malmö FBC 1 6 - 4 Bjärehovshallen
2016-03-04 18:00 133303020 IBK Höllviken P02 - Malmhaug KFUM IBF 7 - 1 Halörhallen
2015-11-07 13:30 133303022 Malmhaug KFUM IBF - Hofterups IBF 3 - 2 Sundsbrohallen
2015-11-08 11:30 133303021 SST NET Landskrona IBK Svart - IBK Höllviken P02 2 - 9 Semmehallen
2015-11-08 13:00 133303024 Malmö FBC 1 - Frosta IBF 3 - 6 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-11-21 11:00 133303025 FC Helsingborg - IBK Lund P02/03 Norr 1 - 4 Helsingborg Arena C
2015-11-14 09:00 133303029 IBK Höllviken P02 - Malmö FBC 1 4 - 1 Halörhallen
2015-11-14 13:00 133303026 Frosta IBF - SST NET Landskrona IBK Svart 0 - 1 Höörs Idrottshall
2015-11-15 13:30 133303027 Bjärreds IBK 1 - IBK Lund P02/03 Norr 0 - 8 Bjärehovshallen
2015-11-15 17:40 133303028 Hofterups IBF - FC Helsingborg 7 - 5 Tolvåkershallen
2015-11-28 09:45 133303034 FC Helsingborg - Bjärreds IBK 1 6 - 4 Helsingborg Arena B
2015-11-28 12:40 133303035 IBK Lund P02/03 Norr - Frosta IBF 9 - 1 Vipeholmshallen
2015-11-28 13:30 133303033 Malmö FBC 1 - Hofterups IBF 0 - 14 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-03-02 18:45 133303031 SST NET Landskrona IBK Svart - Malmhaug KFUM IBF 5 - 5 Semmehallen
2015-12-04 19:00 133303038 IBK Höllviken P02 - IBK Lund P02/03 Norr 7 - 9 Halörhallen
2015-12-05 10:00 133303037 Hofterups IBF - Frosta IBF 6 - 5 Tolvåkershallen
2015-12-05 13:30 133303039 Malmhaug KFUM IBF - FC Helsingborg 3 - 3 Kulladals Sporthall
2015-12-06 15:30 133303036 Bjärreds IBK 1 - SST NET Landskrona IBK Svart 9 - 0 Bjärehovshallen
2015-12-12 10:30 133303043 FC Helsingborg - IBK Höllviken P02 4 - 8 Helsingborg Arena B
2015-12-12 13:00 133303045 Frosta IBF - Bjärreds IBK 1 2 - 6 Höörs Idrottshall
2015-12-12 13:30 133303042 Malmö FBC 1 - Malmhaug KFUM IBF 4 - 5 Bäckagårdskolan Sporthall
2015-12-12 14:10 133303044 IBK Lund P02/03 Norr - Hofterups IBF 4 - 1 Vipeholmshallen
2016-01-09 13:30 133303049 Malmhaug KFUM IBF - Bjärreds IBK 1 6 - 2 Kulladals Sporthall
2016-01-10 13:00 133303047 Malmö FBC 1 - IBK Lund P02/03 Norr 2 - 7 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-02-28 09:00 133303046 SST NET Landskrona IBK Svart - FC Helsingborg 1 - 9 Landskrona Idrottshall
2016-03-19 11:30 133303050 IBK Höllviken P02 - Hofterups IBF WO (5 - 0) Gyahallen
2016-01-16 10:30 133303053 Frosta IBF - Malmhaug KFUM IBF 1 - 7 Höörs Idrottshall
2016-01-16 11:30 133303051 Hofterups IBF - SST NET Landskrona IBK Svart 11 - 4 Tolvåkershallen
2016-01-16 15:30 133303052 Bjärreds IBK 1 - IBK Höllviken P02 3 - 8 Bjärehovshallen
2016-01-17 14:30 133303055 FC Helsingborg - Malmö FBC 1 4 - 1 Högastenshallen
2016-01-23 15:00 133303058 Malmhaug KFUM IBF - IBK Lund P02/03 Norr 1 - 8 Sundsbrohallen
2016-01-24 13:30 133303060 Bjärreds IBK 1 - Hofterups IBF 5 - 1 Bjärehovshallen
2016-01-24 14:00 133303056 Malmö FBC 1 - SST NET Landskrona IBK Svart 5 - 4 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-02-12 18:15 133303059 IBK Höllviken P02 - Frosta IBF 14 - 0 Halörhallen
2016-01-30 13:00 133303063 Malmö FBC 1 - Bjärreds IBK 1 6 - 6 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-01-31 10:00 133303062 FC Helsingborg - Frosta IBF 4 - 0 Helsingborg Arena B
2016-02-10 18:45 133303061 SST NET Landskrona IBK Svart - IBK Lund P02/03 Norr 0 - 16 Semmehallen
2016-03-19 13:30 133303065 Malmhaug KFUM IBF - IBK Höllviken P02 3 - 7 Sundsbrohallen
2016-02-06 13:30 133303066 IBK Höllviken P02 - SST NET Landskrona IBK Svart 21 - 1 Halörhallen
2016-02-06 14:00 133303069 Frosta IBF - Malmö FBC 1 3 - 2 Höörs Idrottshall
2016-02-06 14:00 133303070 IBK Lund P02/03 Norr - FC Helsingborg 2 - 2 Vipeholmshallen
2016-02-11 18:50 133303067 Hofterups IBF - Malmhaug KFUM IBF WO (5 - 0) Tolvåkershallen
2016-02-13 12:30 133303072 IBK Lund P02/03 Norr - Bjärreds IBK 1 10 - 2 Vipeholmshallen
2016-02-14 09:45 133303071 SST NET Landskrona IBK Svart - Frosta IBF 2 - 8 Landskrona Idrottshall
2016-02-14 14:00 133303073 FC Helsingborg - Hofterups IBF 4 - 3 Helsingborg Arena C
2016-02-14 16:30 133303074 Malmö FBC 1 - IBK Höllviken P02 3 - 8 Bäckagårdskolan Sporthall
2016-02-16 17:45 133303079 Bjärreds IBK 1 - FC Helsingborg 4 - 6 Bjärehovshallen
2016-02-17 18:45 133303080 Frosta IBF - IBK Lund P02/03 Norr 1 - 5 Höörs Idrottshall
2016-02-20 11:30 133303078 Hofterups IBF - Malmö FBC 1 3 - 3 Tolvåkershallen
2016-03-09 19:00 133303076 Malmhaug KFUM IBF - SST NET Landskrona IBK Svart 6 - 2 Sundsbrohallen
2016-03-05 10:30 133303082 Frosta IBF - Hofterups IBF 2 - 6 Höörs Idrottshall
2016-03-05 11:00 133303081 SST NET Landskrona IBK Svart - Bjärreds IBK 1 4 - 8 Landskrona Idrottshall
2016-03-06 12:10 133303083 IBK Lund P02/03 Norr - IBK Höllviken P02 4 - 1 Vipeholmshallen
2016-03-15 20:00 133303084 FC Helsingborg - Malmhaug KFUM IBF WO (5 - 0) Norrehedshallen
2016-03-12 12:00 133303088 IBK Höllviken P02 - FC Helsingborg 2 - 5 Halörhallen
2016-03-12 13:30 133303089 Hofterups IBF - IBK Lund P02/03 Norr 2 - 9 Tolvåkershallen
2016-03-12 15:00 133303087 Malmhaug KFUM IBF - Malmö FBC 1 5 - 4 Kulladals Sporthall
2016-03-13 13:00 133303090 Bjärreds IBK 1 - Frosta IBF 4 - 0 Bjärehovshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Lund P02/ 03 Norr 16 15 1 0 134-23 111 46
2. IBK Höllviken P02 16 13 0 3 131-44 87 39
3. FC Helsingborg 16 11 2 3 78-42 36 35
4. Malmhaug KFUM IBF 16 8 2 6 57-72 -15 26
5. Hofterups IBF 16 7 2 7 73-66 7 23
6. Bjärreds IBK 1 16 6 1 9 71-81 -10 19
7. Frosta IBF 16 3 0 13 34-97 -63 9
8. Malmö FBC 1 16 2 2 12 43-93 -50 8
9. SST NET Landskrona IBK Svart 16 1 2 13 34-137 -103 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis