Flick Röd Vår 20 (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Vår 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-12 18:40 064000002 Ale IBF F03 - FBC Lerum F03 Röd 10 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2018-01-13 09:30 064000001 Onsala IBK F01/02 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 3 - 5 Presse Idrottshall
2018-01-13 16:40 064000003 STC Kungälvs IBK F02/03 - Lindome IBK F02/03 Grön 1 - 6 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-01-14 11:50 064000004 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Partille IBS F02-03 Svart 4 - 3 Ella Wallsten, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2018-01-27 19:30 064000005 FBC Lerum F02 Svart - Landvetter IBK F04 Vit 1 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2018-01-20 16:20 064000007 Lindome IBK F02/03 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 2 - 3 Tomas Levin, Jesper Wångblad Skånhällaskolan
2018-01-20 18:45 064000006 FBC Lerum F03 Röd - Onsala IBK F01/02 Gbg 4 - 2 Joakim Jögi, Aldin Hadziselmovic Rydsbergshallen
2018-01-21 17:30 064000009 Landvetter IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F02/03 4 - 4 Aldin Hadziselmovic, Javed Khan Landvetter Idrottshall
2018-01-21 17:40 064000008 Partille IBS F02-03 Svart - Ale IBF F03 5 - 2 Patrik Jonasson, Tomas Levin Vallhamra Sportcenter
2018-01-21 18:30 064000010 FBC Lerum F02 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 1 - 10 Kim Nielsen, Senad Olevic Rydsbergshallen
2018-01-26 18:40 064000014 Ale IBF F03 - FBC Lerum F02 Svart 2 - 4 Ulf Jonasson, Felix Bark Peterson Ale Kulturrum
2018-01-26 19:45 064000015 STC Kungälvs IBK F02/03 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 4 - 10 Kim Nielsen, Narcis Hadziselimovic Kastellegårdshallen
2018-01-26 19:50 064000012 FBC Lerum F03 Röd - Partille IBS F02-03 Svart 5 - 5 Mustafa Er, Tomas Levin Rydsbergshallen
2018-01-27 16:30 064000013 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Landvetter IBK F04 Vit 3 - 4 Catrin Kleist, Walter Wästhage Wallenstamhallen
2018-01-28 17:30 064000011 Onsala IBK F01/02 Gbg - Lindome IBK F02/03 Grön 2 - 2 Presse Idrottshall
2018-02-02 17:20 064000019 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 8 - 6 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Önnerödshallen
2018-02-03 14:40 064000018 FBC Lerum F02 Svart - FBC Lerum F03 Röd 1 - 0 Jesper Wångblad, Linus Olsson Rydsbergshallen
2018-02-04 17:00 064000017 Landvetter IBK F04 Vit - Lindome IBK F02/03 Grön 2 - 3 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Landvetter Idrottshall
2018-02-06 19:40 064000020 STC Kungälvs IBK F02/03 - Ale IBF F03 3 - 2 Henry Tames, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-02-07 20:30 064000016 Partille IBS F02-03 Svart - Onsala IBK F01/02 Gbg 4 - 3 Roger Zahnér, Louise Nyman Qvisthallen
2018-02-23 20:00 064000024 FBC Lerum F03 Röd - STC Kungälvs IBK F02/03 5 - 6 Håkan Krafft, Rikard Mott Rydsbergshallen
2018-02-24 11:30 064000023 Lindome IBK F02/03 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 4 - 5 Wessam Abdellrazek, Andreas Julin Almåshallen B
2018-02-24 13:20 064000025 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Ale IBF F03 4 - 1 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Wallenstamhallen
2018-02-25 16:00 064000021 Onsala IBK F01/02 Gbg - Landvetter IBK F04 Vit 4 - 6 Rydets Idrottshall
2018-02-27 20:00 064000022 Partille IBS F02-03 Svart - FBC Lerum F02 Svart 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Tomas Levin Partille Arena B-hallen
2018-03-03 14:45 064000030 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - FBC Lerum F03 Röd 1 - 1 , Alf Björkner Mölnlycke Idrottshall
2018-03-03 16:15 064000027 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - Landvetter IBK F04 Vit 2 - 4 , Alf Björkner Mölnlycke Idrottshall
2018-03-04 14:30 064000029 Ale IBF F03 - Lindome IBK F02/03 Grön 5 - 5 , Alf Björkner Kronan Älvängen
2018-03-04 15:30 064000028 STC Kungälvs IBK F02/03 - Partille IBS F02-03 Svart 2 - 5 Jonatan Salmi, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-03-04 18:20 064000026 FBC Lerum F02 Svart - Onsala IBK F01/02 Gbg 3 - 3 Petter Enlund, Fredrik Ohlsson Rydsbergshallen
2018-03-09 20:00 064000032 FBC Lerum F02 Svart - STC Kungälvs IBK F02/03 3 - 6 Henry Tames, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2018-03-10 09:30 064000031 Onsala IBK F01/02 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 5 - 5 Presse Idrottshall
2018-03-11 12:40 064000035 Lindome IBK F02/03 Grön - FBC Lerum F03 Röd 3 - 3 Henry Tames, Lazo Cesto Skånhällaskolan
2018-03-11 15:30 064000034 Partille IBS F02-03 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 4 - 2 Felix Bark Peterson, Anela Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2018-03-11 16:30 064000033 Landvetter IBK F04 Vit - Ale IBF F03 9 - 4 Henry Tames, Lazo Cesto Landvetter Idrottshall
2018-03-16 18:40 064000037 Ale IBF F03 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 3 - 2 Alfred Wendt, Alf Björkner Ale Kulturrum
2018-03-16 20:00 064000039 FBC Lerum F03 Röd - Landvetter IBK F04 Vit 1 - 6 Adem Can, Tomas Levin Rydsbergshallen
2018-03-17 11:00 064000038 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - FBC Lerum F02 Svart 3 - 4 Adem Can, Tomas Levin Wallenstamhallen
2018-03-17 16:30 064000036 STC Kungälvs IBK F02/03 - Onsala IBK F01/02 Gbg 0 - 4 Catrin Kleist, Apilou Dragin Kastellegårdshallen
2018-03-17 16:40 064000040 Lindome IBK F02/03 Grön - Partille IBS F02-03 Svart 3 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen B
2018-03-18 14:15 064000044 FBC Lerum F02 Svart - Lindome IBK F02/03 Grön 3 - 5 Adem Can, Tomas Levin Hjällsnäshallen
2018-03-18 18:00 064000041 Onsala IBK F01/02 Gbg - Ale IBF F03 3 - 2 Presse Idrottshall
2018-03-20 19:40 064000042 STC Kungälvs IBK F02/03 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 2 - 8 Catrin Kleist, Apilou Dragin Kastellegårdshallen
2018-03-24 12:15 064000043 Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit - FBC Lerum F03 Röd 1 - 1 Patrik Jonasson, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2018-04-03 18:30 064000045 Landvetter IBK F04 Vit - Partille IBS F02-03 Svart 3 - 2 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Landvetter Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F04 Vit 9 7 1 1 44-24 20 22
2. Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit 9 5 2 2 47-31 16 17
3. Partille IBS F02-03 Svart 9 5 2 2 34-26 8 17
4. Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 9 4 1 4 35-29 6 13
5. Lindome IBK F02/ 03 Grön 9 3 4 2 33-27 6 13
6. FBC Lerum F02 Svart 9 3 1 5 22-38 -16 10
7. STC Kungälvs IBK F02/ 03 9 3 1 5 28-47 -19 10
8. Onsala IBK F01/ 02 Gbg 9 2 3 4 29-31 -2 9
9. Ale IBF F03 9 2 1 6 31-38 -7 7
10. FBC Lerum F03 Röd 9 1 4 4 23-35 -12 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 14:30 064013003 Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - IK Zenith F02-03 10 - 1 Ella Wallsten, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2018-01-16 18:30 064013001 FBC Vinga F01/02 - Varla IBK F03/04 Gbg 1 - 6 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Hall Of Flame
2018-01-16 19:45 064013002 STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 2 - 1 Javed Khan, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2018-01-20 08:30 064013006 Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - STC Kungälvs IBK F-Mix 7 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Wallenstamhallen
2018-01-21 11:30 064013004 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - FBC Vinga F01/02 6 - 0 Christer Carlberg, Adam Jällfält Wallenstamhallen
2018-01-21 15:30 064013005 IK Zenith F02-03 - Varla IBK F03/04 Gbg 4 - 3 Henry Tames, Lazo Cesto Björlanda Idrottshall
2018-01-27 19:10 064013008 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 0 - 3 Walter Wästhage, Eric Hemmingsson Wallenstamhallen
2018-01-28 13:10 064013007 FBC Vinga F01/02 - IK Zenith F02-03 1 - 1 Mustafa Er, Jonatan Salmi Hall Of Flame
2018-01-28 15:50 064013009 Varla IBK F03/04 Gbg - STC Kungälvs IBK F-Mix 2 - 0 Lindälvshallen
2018-02-04 12:00 064013012 Varla IBK F03/04 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 1 - 1 Lindälvshallen
2018-02-04 14:35 064013011 STC Kungälvs IBK F-Mix - IK Zenith F02-03 6 - 6 Pierre Eberhard Berg, Louise Nyman Sparråsskolan
2018-02-24 19:10 064013010 Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - FBC Vinga F01/02 4 - 2 Ella Wallsten, Emil Rydberg Wallenstamhallen
2018-02-22 18:30 064013015 IK Zenith F02-03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 3 - 7 Anela Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Björlanda Idrottshall
2018-03-03 17:00 064013013 FBC Vinga F01/02 - STC Kungälvs IBK F-Mix 1 - 3 Johannes Wikström, Fredrik Ohlsson Hall Of Flame
2018-03-11 08:40 064013014 Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - Varla IBK F03/04 Gbg 4 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2018-02-24 12:10 064013017 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - STC Kungälvs IBK F-Mix 3 - 1 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Wallenstamhallen
2018-02-25 11:20 064013018 IK Zenith F02-03 - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 2 - 10 Johannes Wikström, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-02-25 14:00 064013016 Varla IBK F03/04 Gbg - FBC Vinga F01/02 9 - 1 Lindälvshallen
2018-03-03 17:30 064013020 Varla IBK F03/04 Gbg - IK Zenith F02-03 6 - 3 Lindälvshallen
2018-03-04 14:20 064013019 FBC Vinga F01/02 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 2 - 7 Senad Olevic, Fredrik Ohlsson Hall Of Flame
2018-03-06 19:45 064013021 STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 1 - 5 Tomas Levin, Adem Can Kastellegårdshallen
2018-03-10 13:50 064013023 Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 4 - 0 Fredrik Gander, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2018-03-10 17:40 064013024 STC Kungälvs IBK F-Mix - Varla IBK F03/04 Gbg 4 - 3 Eric Hemmingsson, Marcus Larsson Kastellegårdshallen
2018-03-11 11:20 064013022 IK Zenith F02-03 - FBC Vinga F01/02 3 - 3 , Linus Olsson Björlanda Idrottshall
2018-03-17 12:30 064013027 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Varla IBK F03/04 Gbg 4 - 2 Alf Björkner, Tomas Levin Wallenstamhallen
2018-03-18 11:10 064013025 FBC Vinga F01/02 - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 2 - 5 Besim Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hall Of Flame
2018-03-18 12:20 064013026 IK Zenith F02-03 - STC Kungälvs IBK F-Mix 5 - 5 Alfred Wendt, Emil Rydberg Björlanda Idrottshall
2018-03-19 18:35 064013030 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - IK Zenith F02-03 6 - 3 , Jesper Dammert Mölnlycke Idrottshall
2018-03-25 18:00 064013029 Varla IBK F03/04 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 6 - 1 Lindälvshallen
2018-03-27 19:45 064013028 STC Kungälvs IBK F-Mix - FBC Vinga F01/02 7 - 1 Aldin Hadziselmovic, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F03 röd 10 8 0 2 53-23 30 24
2. Varla IBK F03/ 04 Gbg 10 6 1 3 43-23 20 19
3. Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 10 6 1 3 35-21 14 19
4. STC Kungälvs IBK F-Mix 10 4 2 4 33-34 -1 14
5. IK Zenith F02-03 10 1 4 5 31-57 -26 7
6. FBC Vinga F01/ 02 10 0 2 8 14-51 -37 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 12:00 064014001 IBF Backadalen F99-04 - Lindås IBK F03 6 - 1 Amir Huseinovic, Anela Hadziselimovic Tuve Sporthall
2018-01-14 11:45 064014003 FBC Lerum F03 Svart - Floda IBK /IBK Göteborg F02 1 - 0 Wessam Abdellrazek, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-03-17 16:15 064014002 Landvetter IBK F04 Blå - Warberg IBF F03 Gbg 3 - 3 Besim Mehmedagic, Alf Björkner Landvetter Idrottshall
2018-01-20 14:15 064014005 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Lindås IBK F03 3 - 1 Adem Can, Erik Borgvall Alléhallen
2018-01-21 13:45 064014006 FBC Lerum F03 Svart - Landvetter IBK F04 Blå 0 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hjällsnäshallen
2018-01-21 17:15 064014004 Warberg IBF F03 Gbg - IBF Backadalen F99-04 7 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-01-28 15:10 064014009 Lindås IBK F03 - Landvetter IBK F04 Blå 2 - 3 Ulf Jonasson, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2018-01-28 17:30 064014008 Warberg IBF F03 Gbg - FBC Lerum F03 Svart 4 - 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-01-31 20:10 064014007 IBF Backadalen F99-04 - Floda IBK /IBK Göteborg F02 4 - 4 Louise Nyman, Håkan Krafft Tuve Sporthall
2018-02-04 12:30 064014010 FBC Lerum F03 Svart - IBF Backadalen F99-04 6 - 3 Eric Hemmingsson, Filip Lakander Hjällsnäshallen
2018-02-04 14:40 064014012 Lindås IBK F03 - Warberg IBF F03 Gbg 2 - 2 Patrik Jonasson, Christian Jensen Salming Arena
2018-02-04 19:00 064014011 Landvetter IBK F04 Blå - Floda IBK /IBK Göteborg F02 3 - 2 Joakim Jögi, Adam Kruse Landvetter Idrottshall
2018-02-09 18:30 064014014 FBC Lerum F03 Svart - Lindås IBK F03 2 - 3 Roger Zahnér, Lazo Cesto Rydsbergshallen
2018-02-10 12:00 064014013 IBF Backadalen F99-04 - Landvetter IBK F04 Blå 1 - 4 Jaana Gander, Susanne Andersson Tuve Sporthall
2018-03-12 18:30 064014015 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Warberg IBF F03 Gbg 0 - 2 Jesper Dammert, Senad Olevic Torpahallen
2018-02-24 16:45 064014018 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - FBC Lerum F03 Svart 4 - 3 Wessam Abdellrazek, Andreas Julin Alléhallen
2018-02-25 12:00 064014016 Lindås IBK F03 - IBF Backadalen F99-04 2 - 1 Senad Olevic, Lazo Cesto Askims Sporthall
2018-02-25 12:00 064014017 Warberg IBF F03 Gbg - Landvetter IBK F04 Blå 1 - 4 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-03-03 12:00 064014019 IBF Backadalen F99-04 - Warberg IBF F03 Gbg 7 - 3 Adnan Mehmedagic, Joakim Jögi Tuve Sporthall
2018-03-03 16:30 064014020 Lindås IBK F03 - Floda IBK /IBK Göteborg F02 9 - 4 Aldin Hadziselmovic, Anela Hadziselimovic Salming Arena
2018-03-04 16:30 064014021 Landvetter IBK F04 Blå - FBC Lerum F03 Svart 2 - 3 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2018-03-10 19:40 064014022 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - IBF Backadalen F99-04 3 - 4 Senad Olevic, Felix Bark Peterson Torpahallen
2018-03-11 08:30 064014024 Landvetter IBK F04 Blå - Lindås IBK F03 5 - 1 Senad Olevic, Adnan Tongur Landvetter Idrottshall
2018-03-23 18:30 064014023 FBC Lerum F03 Svart - Warberg IBF F03 Gbg 3 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Rydsbergshallen
2018-03-17 12:00 064014025 IBF Backadalen F99-04 - FBC Lerum F03 Svart 8 - 6 Ulf Jonasson, Amir Huseinovic Tuve Sporthall
2018-03-18 17:10 064014026 Floda IBK /IBK Göteborg F02 - Landvetter IBK F04 Blå 1 - 4 Joakim Jögi, Gustav Jögi Alléhallen
2018-03-24 14:15 064014027 Warberg IBF F03 Gbg - Lindås IBK F03 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-03-04 17:00 064014030 Warberg IBF F03 Gbg - Floda IBK /IBK Göteborg F02 4 - 3 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-03-24 11:00 064014028 Landvetter IBK F04 Blå - IBF Backadalen F99-04 2 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Landvetter Idrottshall
2018-03-25 16:45 064014029 Lindås IBK F03 - FBC Lerum F03 Svart 1 - 7 Håkan Krafft, Peter Axelsson Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F04 Blå 10 7 1 2 33-21 12 22
2. Warberg IBF F03 Gbg 10 5 2 3 34-34 0 17
3. IBF Backadalen F99-04 10 5 1 4 47-38 9 16
4. Lindås IBK F03 10 4 1 5 27-37 -10 13
5. FBC Lerum F03 Svart 10 4 0 6 32-32 0 12
6. Floda IBK / IBK Göteborg F02 10 2 1 7 24-35 -11 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 13:10 064015002 Partille IBS F02-03 Vit - Marstrands IBK F03-04 röd 3 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Qvisthallen
2018-01-13 17:50 064015001 Ale IBF F02 - Lindås IBK F04/05 6 - 1 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-01-15 18:35 064015003 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Lindome IBK F03/04 Lila 2 - 4 Ella Wallsten, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2018-01-20 12:40 064015006 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Partille IBS F02-03 Vit 2 - 0 Kim Nielsen, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall
2018-01-20 14:15 064015004 Marstrands IBK F03-04 röd - Ale IBF F02 2 - 4 Andreas Julin, Ulf Jonasson Munkegärdehallen
2018-01-21 14:20 064015005 Lindome IBK F03/04 Lila - Lindås IBK F04/05 4 - 4 Senad Olevic, Kim Nielsen Skånhällaskolan
2018-01-23 18:25 064015007 Ale IBF F02 - Lindome IBK F03/04 Lila 3 - 7 Narcis Hadziselimovic, Senad Olevic Ale Kulturrum
2018-01-28 14:00 064015009 Lindås IBK F04/05 - Partille IBS F02-03 Vit 1 - 2 Ulf Jonasson, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2018-01-28 16:40 064015008 Marstrands IBK F03-04 röd - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 3 - 4 Henry Tames, Lazo Cesto Munkegärdehallen
2018-02-02 18:40 064015012 Lindås IBK F04/05 - Marstrands IBK F03-04 röd 0 - 3 Joakim Jögi, Gustav Jögi Salming Arena
2018-02-03 15:00 064015011 Partille IBS F02-03 Vit - Lindome IBK F03/04 Lila 2 - 5 Andreas Julin, Narcis Hadziselimovic Qvisthallen
2018-02-19 18:40 064015010 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Ale IBF F02 5 - 1 Besim Mehmedagic, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall
2018-02-04 13:00 064015013 Ale IBF F02 - Partille IBS F02-03 Vit 4 - 0 Andreas Julin, Javed Khan Kronan Älvängen
2018-02-10 11:50 064015015 Lindome IBK F03/04 Lila - Marstrands IBK F03-04 röd 4 - 2 Wessam Abdellrazek, Einar Pålsson Almåshallen B
2018-02-10 17:10 064015014 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Lindås IBK F04/05 1 - 2 Ella Wallsten, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
2018-02-25 10:10 064015018 Lindome IBK F03/04 Lila - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 3 - 3 Wessam Abdellrazek, Joakim Jögi Skånhällaskolan
2018-02-25 10:40 064015016 Lindås IBK F04/05 - Ale IBF F02 7 - 3 Senad Olevic, Lazo Cesto Askims Sporthall
2018-02-25 19:10 064015017 Marstrands IBK F03-04 röd - Partille IBS F02-03 Vit 3 - 3 Aldin Hadziselmovic, Mustafa Er Munkegärdehallen
2018-03-02 18:40 064015019 Ale IBF F02 - Marstrands IBK F03-04 röd 6 - 0 Emil Rydberg, Felix Bark Peterson Ale Kulturrum
2018-03-04 10:45 064015021 Partille IBS F02-03 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 2 - 2 Adnan Mehmedagic, Peter Axelsson Vallhamra Sportcenter
2018-03-04 14:00 064015020 Lindås IBK F04/05 - Lindome IBK F03/04 Lila 2 - 4 Ella Wallsten, Erik Borgvall Askims Sporthall
2018-03-10 15:00 064015022 Lindome IBK F03/04 Lila - Ale IBF F02 1 - 4 Pierre Eberhard Berg, Pierre Eberhard Berg Skånhällaskolan
2018-03-11 09:50 064015023 Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - Marstrands IBK F03-04 röd 5 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Wallenstamhallen
2018-03-11 13:05 064015024 Partille IBS F02-03 Vit - Lindås IBK F04/05 1 - 7 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2018-03-17 16:40 064015025 Ale IBF F02 - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 1 - 1 Alfred Wendt, Håkan Krafft Ale Kulturrum
2018-03-18 11:20 064015026 Lindome IBK F03/04 Lila - Partille IBS F02-03 Vit 4 - 6 Mustafa Er, Adam Jällfält Almåshallen B
2018-03-18 13:30 064015027 Marstrands IBK F03-04 röd - Lindås IBK F04/05 1 - 1 Eric Hemmingsson, Marcus Larsson Munkegärdehallen
2018-03-23 19:15 064015028 Partille IBS F02-03 Vit - Ale IBF F02 5 - 5 Susanna Furubom, Håkan Krafft Qvisthallen
2018-03-29 18:30 064015029 Lindås IBK F04/05 - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 2 - 8 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Askims Sporthall
2018-04-07 14:15 064015030 Marstrands IBK F03-04 röd - Lindome IBK F03/04 Lila 2 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F03/ 04 Lila 10 6 2 2 40-30 10 20
2. Pixbo Wallenstam IBF F04 vit 10 5 3 2 33-22 11 18
3. Ale IBF F02 10 5 2 3 37-29 8 17
4. Partille IBS F02-03 Vit 10 3 3 4 24-34 -10 12
5. Lindås IBK F04/ 05 10 3 2 5 27-33 -6 11
6. Marstrands IBK F03-04 röd 10 1 2 7 21-34 -13 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-12 18:40 064016001 Lindås IBK F04/05 svart - Partille IBS F04 Vit 0 - 1 Jesper Dammert, Patrik Jonasson Askims Sporthall
2018-01-14 10:45 064016003 Warberg IBF F04 Gbg - FBC Lerum F04 Röd 7 - 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-01-14 16:00 064016002 Dingle AIK Flickor 02-04 - Särö IBK F02-05 0 - 2 Susanne Andersson, John Bilén Munkedals Idrottshall
2018-01-19 18:30 064016004 Särö IBK F02-05 - Lindås IBK F04/05 svart 4 - 2 Kullavikshallen
2018-01-20 10:15 064016006 Warberg IBF F04 Gbg - Dingle AIK Flickor 02-04 4 - 0 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-01-21 12:30 064016005 FBC Lerum F04 Röd - Partille IBS F04 Vit 3 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hjällsnäshallen
2018-01-23 18:30 064016008 Särö IBK F02-05 - Warberg IBF F04 Gbg 6 - 2 Kullavikshallen
2018-01-26 18:40 064016007 Lindås IBK F04/05 svart - FBC Lerum F04 Röd 3 - 2 Jonatan Salmi, Gustav Jögi Askims Sporthall
2018-01-27 12:20 064016009 Partille IBS F04 Vit - Dingle AIK Flickor 02-04 5 - 1 Adem Can, Tomas Levin Qvisthallen
2018-02-01 19:20 064016012 Partille IBS F04 Vit - Särö IBK F02-05 6 - 1 Jesper Wångblad, Linus Olsson Partille Arena B-hallen
2018-02-04 15:15 064016010 Warberg IBF F04 Gbg - Lindås IBK F04/05 svart 5 - 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2018-02-27 19:15 064016011 Dingle AIK Flickor 02-04 - FBC Lerum F04 Röd 1 - 4 Adam Brändén, Lukas Andersson Munkedals Idrottshall
2018-01-28 18:00 064016015 FBC Lerum F04 Röd - Särö IBK F02-05 5 - 4 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen
2018-02-11 10:50 064016013 Lindås IBK F04/05 svart - Dingle AIK Flickor 02-04 2 - 3 Javed Khan, Andreas Julin Askims Sporthall
2018-02-11 12:45 064016014 Warberg IBF F04 Gbg - Partille IBS F04 Vit 2 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-02-24 15:10 064016018 FBC Lerum F04 Röd - Warberg IBF F04 Gbg 3 - 5 Rikard Mott, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2018-02-25 14:45 064016017 Särö IBK F02-05 - Dingle AIK Flickor 02-04 6 - 2 Kullavikshallen
2018-02-25 18:05 064016016 Partille IBS F04 Vit - Lindås IBK F04/05 svart 6 - 1 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2018-03-02 18:40 064016019 Lindås IBK F04/05 svart - Särö IBK F02-05 2 - 3 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Askims Sporthall
2018-03-03 08:50 064016020 Partille IBS F04 Vit - FBC Lerum F04 Röd 1 - 5 , Alf Björkner Qvisthallen
2018-03-04 13:00 064016021 Dingle AIK Flickor 02-04 - Warberg IBF F04 Gbg 0 - 2 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2018-03-10 17:45 064016022 FBC Lerum F04 Röd - Lindås IBK F04/05 svart 6 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Hjällsnäshallen
2018-03-11 12:45 064016023 Warberg IBF F04 Gbg - Särö IBK F02-05 8 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-03-11 13:00 064016024 Dingle AIK Flickor 02-04 - Partille IBS F04 Vit 0 - 7 John Bilén, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2018-03-16 18:30 064016025 Lindås IBK F04/05 svart - Warberg IBF F04 Gbg 0 - 9 Carl Flyning, Jesper Dammert Askims Sporthall
2018-03-16 19:45 064016027 Särö IBK F02-05 - Partille IBS F04 Vit 0 - 5 Kullavikshallen
2018-03-18 18:30 064016026 FBC Lerum F04 Röd - Dingle AIK Flickor 02-04 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Rydsbergshallen
2018-03-17 15:00 064016028 Dingle AIK Flickor 02-04 - Lindås IBK F04/05 svart 2 - 7 Adam Brändén, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2018-03-22 19:20 064016029 Partille IBS F04 Vit - Warberg IBF F04 Gbg 2 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Partille Arena B-hallen
2018-03-25 16:15 064016030 Särö IBK F02-05 - FBC Lerum F04 Röd 4 - 4 Kullavikshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF F04 Gbg 10 8 1 1 47-18 29 25
2. Partille IBS F04 Vit 10 6 2 2 38-16 22 20
3. FBC Lerum F04 Röd 10 5 2 3 41-36 5 17
4. Särö IBK F02-05 10 5 1 4 33-36 -3 16
5. Lindås IBK F04/ 05 svart 10 2 0 8 23-41 -18 6
6. Dingle AIK Flickor 02-04 10 1 0 9 12-47 -35 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 14:20 064017001 IBF Backadalen F02-03 - STC Kungälvs IBK F05 2 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
2018-01-13 16:40 064017002 Ale IBF F04/05 Grön - Lindome IBK F03/04 Grön 0 - 0 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-01-14 13:50 064017003 Floda IBK F04 - Lindås IBK F04/05 Vit 1 - 1 Adem Can, Tomas Levin Alléhallen
2018-01-19 18:40 064017005 Lindås IBK F04/05 Vit - STC Kungälvs IBK F05 3 - 5 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Askims Sporthall
2018-01-20 15:00 064017004 Lindome IBK F03/04 Grön - IBF Backadalen F02-03 1 - 3 Jesper Wångblad, Tomas Levin Skånhällaskolan
2018-01-21 15:15 064017006 Floda IBK F04 - Ale IBF F04/05 Grön 5 - 3 Mikael Molldén, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2018-01-28 16:00 064017007 IBF Backadalen F02-03 - Lindås IBK F04/05 Vit 3 - 2 Fredrik Ohlsson, Petter Enlund Tuve Sporthall
2018-01-28 17:40 064017008 Lindome IBK F03/04 Grön - Floda IBK F04 1 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Almåshallen B
2018-01-30 18:15 064017009 STC Kungälvs IBK F05 - Ale IBF F04/05 Grön 3 - 1 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
2018-02-03 15:40 064017010 Floda IBK F04 - IBF Backadalen F02-03 2 - 3 Jonatan Salmi, Johannes Svensson Alléhallen
2018-02-04 10:20 064017011 Ale IBF F04/05 Grön - Lindås IBK F04/05 Vit 0 - 1 Felix Bark Peterson, Ulf Jonasson Ale Kulturrum
2018-02-04 11:55 064017012 STC Kungälvs IBK F05 - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 2 Joakim Jögi, Linus Olsson Sparråsskolan
2018-02-11 11:00 064017013 IBF Backadalen F02-03 - Ale IBF F04/05 Grön 4 - 1 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Tuve Sporthall
2018-02-11 12:00 064017015 Lindås IBK F04/05 Vit - Lindome IBK F03/04 Grön 1 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Askims Sporthall
2018-03-10 17:00 064017014 Floda IBK F04 - STC Kungälvs IBK F05 3 - 2 Peter Axelsson, Peter Axelsson Alléhallen
2018-02-23 18:40 064017018 Lindås IBK F04/05 Vit - Floda IBK F04 4 - 0 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Askims Sporthall
2018-02-24 17:40 064017017 Lindome IBK F03/04 Grön - Ale IBF F04/05 Grön 1 - 0 Besim Mehmedagic, Felix Bark Peterson Skånhällaskolan
2018-02-25 15:10 064017016 STC Kungälvs IBK F05 - IBF Backadalen F02-03 5 - 3 Kevin Nilsson, Linus Söderblom Kastellegårdshallen
2018-03-03 15:40 064017021 Ale IBF F04/05 Grön - Floda IBK F04 3 - 3 Adem Can, Tomas Levin Ale Kulturrum
2018-03-04 13:10 064017020 STC Kungälvs IBK F05 - Lindås IBK F04/05 Vit 2 - 1 Jonatan Salmi, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-03-04 16:20 064017019 IBF Backadalen F02-03 - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 2 Senad Olevic, Adam Jällfält Tuve Sporthall
2018-03-09 18:40 064017022 Lindås IBK F04/05 Vit - IBF Backadalen F02-03 5 - 5 Louise Nyman, Joakim Jögi Askims Sporthall
2018-03-11 13:10 064017023 Floda IBK F04 - Lindome IBK F03/04 Grön 4 - 0 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Alléhallen
2018-03-16 17:30 064017024 Ale IBF F04/05 Grön - STC Kungälvs IBK F05 2 - 3 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-03-17 14:20 064017027 Lindome IBK F03/04 Grön - STC Kungälvs IBK F05 7 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen B
2018-03-18 11:10 064017025 IBF Backadalen F02-03 - Floda IBK F04 5 - 2 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Tuve Sporthall
2018-03-18 12:10 064017026 Lindås IBK F04/05 Vit - Ale IBF F04/05 Grön 3 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Salming Arena
2018-03-20 19:45 064017030 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås IBK F04/05 Vit 4 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Streteredsskolan
2018-03-25 13:30 064017028 Ale IBF F04/05 Grön - IBF Backadalen F02-03 1 - 7 Lazo Cesto, Rikard Mott Bohushallen
2018-04-08 16:00 064017029 STC Kungälvs IBK F05 - Floda IBK F04 6 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. STC Kungälvs IBK F05 10 8 0 2 35-28 7 24
2. IBF Backadalen F02-03 10 7 1 2 39-24 15 22
3. Floda IBK F04 10 4 2 4 26-28 -2 14
4. Lindome IBK F03/ 04 Grön 10 3 2 5 19-22 -3 11
5. Lindås IBK F04/ 05 Vit 10 2 3 5 23-26 -3 9
6. Ale IBF F04/ 05 Grön 10 1 2 7 16-30 -14 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 14:30 064018003 Stenungsunds IBK F03-05 - Partille IBS F04 Svart 3 - 2 Lukas Andersson, John Bilén Kyrkenorumsskolan
2018-01-14 17:10 064018005 STC Kungälvs IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 3 - 1 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Kastellegårdshallen
2018-01-14 17:40 064018004 IK Zenith F04-05 - Marstrands IBK F04 Vit 2 - 0 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Björlanda Idrottshall
2018-01-14 18:30 064018002 IBF Backadalen F04/05 - Myggenäs IBK F-03 2 6 - 1 Pierre Eberhard Berg, Mikael Molldén Tuve Sporthall
2018-01-19 18:45 064018006 Myggenäs IBK F-03 2 - Skår IBK F04 6 - 4 Victor Larsson, Elias Magnusson Häggvallsskolan
2018-01-20 18:00 064018010 STC Kungälvs IBK F04 - IK Zenith F04-05 1 - 3 Louise Nyman, Javed Khan Kastellegårdshallen
2018-01-21 09:10 064018009 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Stenungsunds IBK F03-05 1 - 2 Ella Wallsten, Erik Borgvall Wallenstamhallen
2018-01-21 15:30 064018008 Marstrands IBK F04 Vit - IBF Backadalen F04/05 1 - 1 Jesper Wångblad, Linus Olsson Munkegärdehallen
2018-01-27 13:30 064018012 Myggenäs IBK F-03 2 - Marstrands IBK F04 Vit 3 - 1 Oscar Pettersson, Elias Magnusson Häggvallsskolan
2018-01-27 15:30 064018015 Stenungsunds IBK F03-05 - IK Zenith F04-05 3 - 3 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kyrkenorumsskolan
2018-01-27 18:30 064018014 IBF Backadalen F04/05 - STC Kungälvs IBK F04 2 - 6 Patrik Jonasson, Lazo Cesto Tuve Sporthall
2018-01-28 17:00 064018011 Skår IBK F04 - Partille IBS F04 Svart 2 - 3 Kim Nielsen, Wessam Abdellrazek Skepplanda Idrottshall
2018-02-04 09:20 064018020 Stenungsunds IBK F03-05 - IBF Backadalen F04/05 1 - 3 Kevin Nilsson, Lukas Andersson Kyrkenorumsskolan
2018-02-04 10:45 064018018 STC Kungälvs IBK F04 - Myggenäs IBK F-03 2 3 - 3 Joakim Jögi, Linus Olsson Sparråsskolan
2018-02-04 15:30 064018016 Marstrands IBK F04 Vit - Skår IBK F04 8 - 1 Alf Björkner, Mikael Ärlig Munkegärdehallen
2018-02-18 14:20 064018017 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Partille IBS F04 Svart 0 - 2 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Wallenstamhallen
2018-02-22 18:45 064018021 Skår IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 1 - 4 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2018-02-24 13:30 064018024 Myggenäs IBK F-03 2 - Stenungsunds IBK F03-05 7 - 7 Victor Larsson, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2018-02-25 16:55 064018023 Partille IBS F04 Svart - IK Zenith F04-05 3 - 3 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2018-02-25 18:00 064018022 Marstrands IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F04 2 - 1 Aldin Hadziselmovic, Mustafa Er Munkegärdehallen
2018-03-03 14:20 064018029 IBF Backadalen F04/05 - Partille IBS F04 Svart 0 - 1 Adnan Mehmedagic, Joakim Jögi Tuve Sporthall
2018-03-03 14:45 064018028 Stenungsunds IBK F03-05 - Marstrands IBK F04 Vit 3 - 5 Walter Wästhage, Mustafa Er Stenungsund Arena
2018-03-04 14:20 064018026 STC Kungälvs IBK F04 - Skår IBK F04 2 - 3 Jonatan Salmi, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-03-04 15:10 064018027 IK Zenith F04-05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 4 - 1 Susanna Furubom, Oscar Kjellgren Elgestål Björlanda Idrottshall
2018-03-09 20:00 064018031 Skår IBK F04 - IK Zenith F04-05 2 - 8 , Linus Olsson Skepplanda Idrottshall
2018-03-10 14:20 064018035 Partille IBS F04 Svart - Myggenäs IBK F-03 2 1 - 1 Tomas Levin, Anela Hadziselimovic Ugglumshallen
2018-03-11 10:40 064018032 STC Kungälvs IBK F04 - Stenungsunds IBK F03-05 1 - 3 Pierre Eberhard Berg, Pierre Eberhard Berg Sparråsskolan
2018-03-11 15:20 064018033 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - IBF Backadalen F04/05 0 - 2 Adam Jällfält, Alf Björkner Mölnlycke Idrottshall
2018-03-17 12:30 064018039 Myggenäs IBK F-03 2 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 3 - 4 Victor Larsson, Elias Magnusson Häggvallsskolan
2018-03-17 14:30 064018040 Partille IBS F04 Svart - Marstrands IBK F04 Vit 0 - 1 Patrik Jonasson, Peter Axelsson Qvisthallen
2018-03-18 09:30 064018036 Stenungsunds IBK F03-05 - Skår IBK F04 4 - 2 Lukas Andersson, Senad Olevic Kyrkenorumsskolan
2018-03-18 13:30 064018037 IBF Backadalen F04/05 - IK Zenith F04-05 5 - 4 Alf Björkner, Adam Jällfält Tuve Sporthall
2018-03-13 18:30 064018043 IK Zenith F04-05 - Myggenäs IBK F-03 2 0 - 2 Tomas Levin, Louise Nyman Torshallen
2018-03-20 18:15 064018044 STC Kungälvs IBK F04 - Partille IBS F04 Svart 0 - 2 Catrin Kleist, Apilou Dragin Kastellegårdshallen
2018-03-20 19:15 064018041 Skår IBK F04 - IBF Backadalen F04/05 3 - 3 Håkan Krafft, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall
2018-03-25 10:50 064018045 Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd - Marstrands IBK F04 Vit 1 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Mölnlycke Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Marstrands IBK F04 Vit 8 5 1 2 20-12 8 16
2. IK Zenith F04-05 8 4 2 2 27-17 10 14
3. IBF Backadalen F04/ 05 8 4 2 2 22-17 5 14
4. Partille IBS F04 Svart 8 4 2 2 14-10 4 14
5. Stenungsunds IBK F03-05 8 4 2 2 26-24 2 14
6. Myggenäs IBK F-03 2 8 3 3 2 26-26 0 12
7. STC Kungälvs IBK F04 8 2 1 5 17-19 -2 7
8. Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd 8 2 0 6 12-19 -7 6
9. Skår IBK F04 8 1 1 6 18-38 -20 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
064019002 Orust IBK F-04 vår UTGÅR - FBC Lerum F05
2018-01-14 13:00 064019003 FBC Vinga F03/04 - Landvetter IBK F05 Vit 1 - 0 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Hall Of Flame
2018-01-14 16:00 064019005 Lindås IBK F05 - Öckerö IBK F04 8 - 1 Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2018-01-14 16:30 064019001 Varla IBK F05 Gbg - Hindås IBK F04/05 4 - 2 Lindälvshallen
2018-01-14 17:15 064019004 IBF Älvstranden F05 - Kärra IBK F05-06 3 - 5 Lundbystrand 4
064019008 Kärra IBK F05-06 - Orust IBK F-04 vår UTGÅR
2018-01-18 20:00 064019009 Öckerö IBK F04 - FBC Vinga F03/04 0 - 3 , Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-01-21 10:30 064019006 FBC Lerum F05 - Varla IBK F05 Gbg 4 - 8 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-01-21 12:00 064019010 Lindås IBK F05 - IBF Älvstranden F05 2 - 3 Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-01-21 14:00 064019007 Landvetter IBK F05 Vit - Hindås IBK F04/05 4 - 1 Maja Johansson Landvetter Idrottshall
064019014 Orust IBK F-04 vår UTGÅR - Lindås IBK F05
2018-01-28 12:00 064019015 FBC Vinga F03/04 - IBF Älvstranden F05 1 - 3 Jonatan Salmi, Mustafa Er Hall Of Flame
2018-01-28 14:30 064019011 Varla IBK F05 Gbg - Landvetter IBK F05 Vit 2 - 2 Lindälvshallen
2018-01-28 14:40 064019013 Hindås IBK F04/05 - Öckerö IBK F04 OW (0 - 5) Lukas Andersson, Adam Brändén Hindås Idrottshall
2018-01-28 16:45 064019012 FBC Lerum F05 - Kärra IBK F05-06 2 - 3 Arvid Petersén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
064019020 FBC Vinga F03/04 - Orust IBK F-04 vår UTGÅR
2018-02-04 08:45 064019016 Kärra IBK F05-06 - Varla IBK F05 Gbg 0 - 1 Fredrik Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-02-04 10:00 064019019 IBF Älvstranden F05 - Hindås IBK F04/05 2 - 2 Adam Lundqvist Blom, Aldin Hadziselmovic Lundbystrand 3
2018-02-04 13:40 064019018 Lindås IBK F05 - FBC Lerum F05 2 - 5 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-03-17 13:30 064019017 Öckerö IBK F04 - Landvetter IBK F05 Vit 5 - 2 Susanna Furubom, Adnan Mehmedagic Hedenskolans Idrottshall
064019025 Hindås IBK F04/05 - Orust IBK F-04 vår UTGÅR
2018-02-24 11:20 064019023 Landvetter IBK F05 Vit - IBF Älvstranden F05 2 - 8 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-02-24 16:30 064019022 Kärra IBK F05-06 - Lindås IBK F05 8 - 1 Fredrik Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-02-25 12:40 064019021 Varla IBK F05 Gbg - Öckerö IBK F04 4 - 1 Lindälvshallen
2018-02-25 13:30 064019024 FBC Lerum F05 - FBC Vinga F03/04 7 - 1 Linus Nowén, Filip Lakander Hjällsnäshallen
064019029 Orust IBK F-04 vår UTGÅR - Landvetter IBK F05 Vit
2018-03-01 18:15 064019026 Lindås IBK F05 - Varla IBK F05 Gbg 4 - 3 Filip Mattsson, Johanna Reckman Lindåshallen
2018-03-04 12:00 064019027 IBF Älvstranden F05 - Öckerö IBK F04 7 - 1 Mustafa Er, Håkan Krafft Lundbystrand 3
2018-03-04 12:00 064019028 FBC Vinga F03/04 - Kärra IBK F05-06 3 - 3 Ulf Jonasson, Fredrik Ohlsson Hall Of Flame
2018-03-04 14:40 064019030 Hindås IBK F04/05 - FBC Lerum F05 2 - 4 Andreas Julin, Kim Nielsen Hindås Idrottshall
064019033 Öckerö IBK F04 - Orust IBK F-04 vår UTGÅR
2018-03-10 10:00 064019035 Landvetter IBK F05 Vit - FBC Lerum F05 2 - 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-10 14:50 064019032 Lindås IBK F05 - FBC Vinga F03/04 5 - 0 Johanna Reckman, Paula Granlund Salming Arena
2018-03-11 08:45 064019034 Kärra IBK F05-06 - Hindås IBK F04/05 6 - 2 Fredrik Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-11 12:20 064019031 Varla IBK F05 Gbg - IBF Älvstranden F05 2 - 3 Lindälvshallen
064019037 Orust IBK F-04 vår UTGÅR - IBF Älvstranden F05
2018-03-18 10:00 064019036 FBC Vinga F03/04 - Varla IBK F05 Gbg 2 - 4 Besim Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hall Of Flame
2018-03-18 12:00 064019040 Landvetter IBK F05 Vit - Kärra IBK F05-06 4 - 6 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-18 12:45 064019039 FBC Lerum F05 - Öckerö IBK F04 1 - 1 , Susanna Furubom Rydsbergshallen
2018-03-18 14:40 064019038 Hindås IBK F04/05 - Lindås IBK F05 3 - 3 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Hindås Idrottshall
064019041 Varla IBK F05 Gbg - Orust IBK F-04 vår UTGÅR
2018-03-20 18:30 064019042 FBC Vinga F03/04 - Hindås IBK F04/05 5 - 5 Susanna Furubom, Adam Jällfält Hall Of Flame
2018-03-24 13:30 064019045 Öckerö IBK F04 - Kärra IBK F05-06 4 - 5 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-03-24 15:50 064019044 Lindås IBK F05 - Landvetter IBK F05 Vit 5 - 10 Filip Mattsson, Paula Granlund Salming Arena
2018-03-25 10:00 064019043 IBF Älvstranden F05 - FBC Lerum F05 4 - 1 Patrik Jonasson, Jesper Dammert Lundbystrand 3
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Älvstranden F05 8 6 1 1 33-16 17 19
2. Kärra IBK F05-06 8 6 1 1 36-20 16 19
3. Varla IBK F05 Gbg 8 5 1 2 28-18 10 16
4. FBC Lerum F05 8 3 2 3 26-23 3 11
5. Lindås IBK F05 8 3 1 4 30-33 -3 10
6. Landvetter IBK F05 Vit 8 2 2 4 26-30 -4 8
7. FBC Vinga F03/ 04 8 2 2 4 16-27 -11 8
8. Öckerö IBK F04 8 2 1 5 18-30 -12 7
9. Hindås IBK F04/ 05 8 0 3 5 17-33 -16 3
10. Orust IBK F-04 vår UTGÅR 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 11:20 064020003 Ale IBF F04/05 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 3 - 3 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-01-14 13:00 064020002 IBK Bergum F05 Vår - IBF Älvstranden F05/06 5 - 1 Mustafa Er, Jesper Wångblad Bergumsskolan
2018-01-26 19:00 064020001 Onsala IBK F05 Gbg - Landvetter IBK F05 Blå 2 - 4 Rydets Idrottshall
2018-01-20 10:50 064020006 Ale IBF F04/05 Blå - IBK Bergum F05 Vår 9 - 4 Senad Olevic, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-01-21 17:45 064020004 IBF Älvstranden F05/06 - Onsala IBK F05 Gbg 1 - 13 Linus Olsson Lundbystrand 4
2018-01-21 18:20 064020005 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Landvetter IBK F05 Blå 1 - 7 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall
2018-01-28 10:50 064020007 Onsala IBK F05 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 5 - 0 Rydets Idrottshall
2018-01-28 11:00 064020009 Landvetter IBK F05 Blå - IBK Bergum F05 Vår 9 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-01-28 15:30 064020008 IBF Älvstranden F05/06 - Ale IBF F04/05 Blå 5 - 7 Eric Hemmingsson, Fredrik Gander Lundbystrand 4
2018-02-03 11:50 064020010 Ale IBF F04/05 Blå - Onsala IBK F05 Gbg 3 - 4 Adnan Tongur, Adam Lundqvist Blom Ale Kulturrum
2018-02-04 10:00 064020011 IBK Bergum F05 Vår - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 3 Senad Olevic, Besim Mehmedagic Bergumsskolan
2018-02-04 14:30 064020012 Landvetter IBK F05 Blå - IBF Älvstranden F05/06 4 - 5 Jesper Dammert, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2018-02-09 18:40 064020014 Ale IBF F04/05 Blå - Landvetter IBK F05 Blå 1 - 0 Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2018-02-10 16:00 064020015 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - IBF Älvstranden F05/06 6 - 1 Malin Damgren, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall
2018-02-10 17:15 064020013 Onsala IBK F05 Gbg - IBK Bergum F05 Vår 5 - 0 Presse Idrottshall
2018-02-25 10:10 064020016 Landvetter IBK F05 Blå - Onsala IBK F05 Gbg 3 - 1 Milan Siljegovic, Alf Björkner Landvetter Idrottshall
2018-02-25 14:00 064020018 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Ale IBF F04/05 Blå 1 - 2 Ella Wallsten, Anton Sköld Wallenstamhallen
2018-02-25 15:30 064020017 IBF Älvstranden F05/06 - IBK Bergum F05 Vår 11 - 1 Adem Can, Tomas Levin Lundbystrand 3
2018-03-03 09:30 064020019 Onsala IBK F05 Gbg - IBF Älvstranden F05/06 7 - 1 Presse Idrottshall
2018-03-04 10:30 064020020 Landvetter IBK F05 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 2 Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 12:00 064020021 IBK Bergum F05 Vår - Ale IBF F04/05 Blå 0 - 11 Patrik Jonasson, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2018-03-10 12:00 064020023 Ale IBF F04/05 Blå - IBF Älvstranden F05/06 6 - 3 Emil Rydberg, Martin Andersson Ale Kulturrum
2018-03-11 10:00 064020024 IBK Bergum F05 Vår - Landvetter IBK F05 Blå 1 - 6 Adam Lundqvist Blom, Adnan Mehmedagic Bergumsskolan
2018-04-08 12:00 064020022 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - Onsala IBK F05 Gbg 7 - 2 Presse Idrottshall
2018-03-17 09:30 064020025 Onsala IBK F05 Gbg - Ale IBF F04/05 Blå 2 - 2 Presse Idrottshall
2018-03-17 16:45 064020027 IBF Älvstranden F05/06 - Landvetter IBK F05 Blå 3 - 9 Jim Olausson, Jim Olausson Lundbystrand 1
2018-03-18 15:20 064020026 Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit - IBK Bergum F05 Vår 1 - 4 Ella Wallsten, Malin Damgren Wallenstamhallen
2018-03-25 11:40 064020029 Landvetter IBK F05 Blå - Ale IBF F04/05 Blå 1 - 4 Milan Siljegovic, Susanna Furubom Landvetter Idrottshall
2018-03-25 14:10 064020028 IBK Bergum F05 Vår - Onsala IBK F05 Gbg 1 - 5 Andreas Julin, Kim Nielsen Bergumsskolan
2018-03-25 17:00 064020030 IBF Älvstranden F05/06 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 1 - 2 Felix Bark Peterson, Wessam Abdellrazek Lundbystrand 3
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF F04/ 05 Blå 10 7 2 1 48-23 25 23
2. Onsala IBK F05 Gbg 10 6 1 3 46-22 24 19
3. Landvetter IBK F05 Blå 10 6 0 4 44-22 22 18
4. Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit 10 5 1 4 26-27 -1 16
5. IBF Älvstranden F05/ 06 10 2 0 8 32-60 -28 6
6. IBK Bergum F05 Vår 10 2 0 8 19-61 -42 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis