Blånivå Flick Vår 23 (2017/18)

Gruppspel
NEWBODY Flickor - 06 Höst -Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 10:00 065002009 Ale IBF F06 Grön - IK Zenith F06/07 9 - 3 , Ej offentliggjord Ale Kulturrum
2017-10-14 12:30 065002007 Öckerö IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 1 - 3 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2017-10-14 13:30 065002001 Eken IBK F05/06/07 - IBK Alingsås F06-07 GBG 0 - 1 Christina Karlsson, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2017-10-15 09:50 065002008 Floda IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 1 - 4 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2017-10-15 12:00 065002004 Dingle AIK F05-06 - Partille IBS F06 5 - 2 Munkedals Idrottshall
2017-10-15 12:00 065002005 IBK Bergum F05/06 - Fristads GoIF F06 Gbg 0 - 5 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2017-10-21 09:00 065002012 Partille IBS F06 - Ale IBF F06 Blå 6 - 8 Filippa Lindeberg, Isabella Fröberg Qvisthallen
2017-10-21 11:10 065002014 Lindome IBK F06 Grön - Dingle AIK F05-06 2 - 4 Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen B
2017-10-21 13:00 065002017 IK Zenith F06/07 - Öckerö IBK F06 3 - 1 , Almir Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2017-10-22 09:50 065002015 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - IBK Bergum F05/06 0 - 0 Madicken Sandvad, Emma Grauss Wallenstam Arena A
2017-10-22 12:30 065002018 Ale IBF F06 Grön - Floda IBK F06 2 - 3 Linnea Olsson, Andrea Frick Kronan Älvängen
2017-10-22 13:30 065002011 Marstrands IBK F06 - IBK Alingsås F06-07 GBG 11 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-10-28 09:00 065002019 Eken IBK F05/06/07 - Marstrands IBK F06 0 - 6 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-10-28 10:00 065002022 Ale IBF F06 Blå - Lindome IBK F06 Grön 5 - 2 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-10-29 11:00 065002025 IBK Bergum F05/06 - IK Zenith F06/07 3 - 5 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-11-04 12:15 065002021 IBK Alingsås F06-07 GBG - Fristads GoIF F06 Gbg 6 - 0 Fristadhallen, Fristad
2018-01-07 14:45 065002024 Dingle AIK F05-06 - FBC Lerum F06 Röd 6 - 1 Munkedals Idrottshall
2018-03-10 12:15 065002027 Öckerö IBK F06 - Floda IBK F06 5 - 4 , Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2017-11-04 11:00 065002029 Fristads GoIF F06 Gbg - Marstrands IBK F06 0 - 12 Fristadhallen, Fristad
2017-11-11 13:00 065002031 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - IBK Alingsås F06-07 GBG 4 - 0 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2017-11-11 13:00 065002034 Ale IBF F06 Grön - Dingle AIK F05-06 3 - 7 Andrea Frick, Wilma Irving Ale Kulturrum
2017-11-11 14:00 065002028 Partille IBS F06 - Eken IBK F05/06/07 0 - 5 Jolin Garcia, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2017-11-11 14:10 065002035 Floda IBK F06 - IBK Bergum F05/06 4 - 1 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2017-11-12 10:00 065002032 FBC Lerum F06 Röd - Ale IBF F06 Blå 7 - 5 Josefin Bistedt, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2017-11-15 18:30 065002041 IBK Alingsås F06-07 GBG - IK Zenith F06/07 5 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2017-11-18 09:00 065002038 Partille IBS F06 - Lindome IBK F06 Grön 0 - 2 Isabella Fröberg, Jolin Garcia Qvisthallen
2017-11-18 10:00 065002037 Eken IBK F05/06/07 - Fristads GoIF F06 Gbg 8 - 0 Markus Vilhelmsson, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-11-18 12:00 065002044 Dingle AIK F05-06 - Öckerö IBK F06 0 - 0 Munkedals Idrottshall
2017-11-19 16:30 065002039 Marstrands IBK F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 0 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-11-20 18:00 065002042 Ale IBF F06 Blå - Ale IBF F06 Grön 2 - 2 Kronan Älvängen
2017-11-25 13:45 065002052 Öckerö IBK F06 - Ale IBF F06 Blå 1 - 6 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2017-11-26 09:00 065002049 IK Zenith F06/07 - Marstrands IBK F06 0 - 7 Axel Höglund, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2017-11-26 09:30 065002047 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Fristads GoIF F06 Gbg 6 - 0 Emma Grauss, Filippa Lindström Wallenstam Arena A
2017-11-26 09:30 065002048 FBC Lerum F06 Röd - Partille IBS F06 0 - 0 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2017-11-26 10:00 065002054 IBK Bergum F05/06 - Dingle AIK F05-06 3 - 3 Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2017-11-26 11:30 065002051 Floda IBK F06 - IBK Alingsås F06-07 GBG 2 - 3 , Andreas Henriksson Alléhallen
2017-11-26 11:50 065002046 Lindome IBK F06 Grön - Eken IBK F05/06/07 0 - 3 Thilda Aspholm, Beata Bartler Almåshallen B
2017-12-02 10:00 065002058 Partille IBS F06 - Ale IBF F06 Grön 1 - 4 Ida Öjteg, Filippa Lindeberg Vallhamra Sportcenter
2017-12-02 11:00 065002056 Lindome IBK F06 Grön - FBC Lerum F06 Röd 0 - 3 Truls Henriksson, Marcus Ullerholt Almåshallen B
2017-12-02 13:10 065002055 Eken IBK F05/06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 3 - 2 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2017-12-03 10:00 065002057 Fristads GoIF F06 Gbg - IK Zenith F06/07 0 - 1 Fristadhallen, Fristad
2017-12-03 11:00 065002062 Ale IBF F06 Blå - IBK Bergum F05/06 4 - 4 Max Dreifeldt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-12-03 12:30 065002059 Marstrands IBK F06 - Floda IBK F06 5 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-09 10:00 065002066 Ale IBF F06 Grön - Lindome IBK F06 Grön 1 - 6 Julia Kanebratt, Linnea Olsson Ale Kulturrum
2017-12-09 13:10 065002067 Floda IBK F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 5 - 1 Tilda Kautto, Sara Pettersson Alléhallen
2017-12-09 13:30 065002068 Öckerö IBK F06 - Partille IBS F06 1 - 4 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2017-12-10 10:30 065002064 FBC Lerum F06 Röd - Eken IBK F05/06/07 1 - 5 Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-12-10 11:00 065002065 IK Zenith F06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 2 Elin Fors, Kornelia Skoglund Björlanda Idrottshall
2017-12-10 12:00 065002071 Dingle AIK F05-06 - IBK Alingsås F06-07 GBG 5 - 0 Munkedals Idrottshall
2017-12-16 12:10 065002076 Lindome IBK F06 Grön - Öckerö IBK F06 7 - 4 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Herman Ahlstedt Almåshallen B
2017-12-16 13:10 065002073 Eken IBK F05/06/07 - IK Zenith F06/07 10 - 0 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2017-12-16 14:00 065002078 Partille IBS F06 - IBK Bergum F05/06 0 - 3 Simon Lindén, Rikard Petrusson Qvisthallen
2017-12-17 08:40 065002075 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Floda IBK F06 3 - 0 Ellen Knaack, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-17 09:30 065002074 FBC Lerum F06 Röd - Ale IBF F06 Grön 4 - 0 Tea Kralj, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2017-12-17 12:15 065002081 IBK Alingsås F06-07 GBG - Ale IBF F06 Blå 3 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2017-12-17 12:30 065002079 Marstrands IBK F06 - Dingle AIK F05-06 6 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-13 10:30 065002089 Ale IBF F06 Blå - Marstrands IBK F06 1 - 4 Julia Kanebratt, Linnea Olsson Ale Kulturrum
2018-01-13 12:15 065002084 Öckerö IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 2 - 8 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-01-14 00:00 065002087 Dingle AIK F05-06 - Fristads GoIF F06 Gbg 5 - 0 Munkedals Idrottshall
2018-01-14 10:00 065002086 IBK Bergum F05/06 - Lindome IBK F06 Grön 1 - 4 Lucas Venderot, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-01-14 10:10 065002083 Floda IBK F06 - IK Zenith F06/07 6 - 1 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-14 12:30 065002082 Ale IBF F06 Grön - Eken IBK F05/06/07 1 - 5 Erik Dreifeldt, Alfred Wendt Ale Kulturrum
2018-01-20 09:00 065002091 Eken IBK F05/06/07 - Floda IBK F06 7 - 1 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-01-20 11:00 065002097 Fristads GoIF F06 Gbg - Ale IBF F06 Blå 0 - 4 Fristadhallen, Fristad
2018-01-20 12:00 065002092 Ale IBF F06 Grön - Öckerö IBK F06 8 - 1 , Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-01-20 15:00 065002095 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Dingle AIK F05-06 1 - 0 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:30 065002094 FBC Lerum F06 Röd - IBK Bergum F05/06 7 - 4 Cajsa Reuterberg, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2018-01-21 10:30 065002098 Partille IBS F06 - IBK Alingsås F06-07 GBG 2 - 4 Linnea Skoglund, Elin Sorting Vallhamra Sportcenter
2018-01-27 12:00 065002103 Dingle AIK F05-06 - IK Zenith F06/07 5 - 4 Munkedals Idrottshall
2018-01-27 14:15 065002100 Öckerö IBK F06 - Eken IBK F05/06/07 0 - 9 Julia Wallin, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-01-28 09:00 065002102 IBK Bergum F05/06 - Ale IBF F06 Grön 4 - 9 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-01-28 10:30 065002106 IBK Alingsås F06-07 GBG - Lindome IBK F06 Grön 1 - 0 Stadsskogshallen, Alingsås
2018-01-28 11:20 065002105 Ale IBF F06 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 4 Markus Berntsson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2018-01-28 14:30 065002108 Marstrands IBK F06 - Partille IBS F06 7 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-03 12:15 065002110 Öckerö IBK F06 - IBK Bergum F05/06 11 - 0 Julia Wallin, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-02-03 14:00 065002113 IK Zenith F06/07 - Ale IBF F06 Blå 1 - 0 Kornelia Skoglund, Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-02-04 09:40 065002114 FBC Lerum F06 Röd - IBK Alingsås F06-07 GBG 1 - 1 Emelie Larsson, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2018-02-04 13:40 065002116 Lindome IBK F06 Grön - Marstrands IBK F06 0 - 5 Sebastian Sannerholm, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Streteredsskolan
2018-02-04 16:30 065002117 Fristads GoIF F06 Gbg - Partille IBS F06 0 - 0 Fristadhallen, Fristad
2018-02-25 15:15 065002111 Floda IBK F06 - Dingle AIK F05-06 2 - 5 Tilda Kautto, Sara Pettersson Alléhallen
2018-02-24 12:00 065002121 Ale IBF F06 Blå - Floda IBK F06 3 - 2 Markus Berntsson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2018-02-24 12:00 065002125 Partille IBS F06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 0 - 0 Filippa Lindeberg, Alva Sävinger Qvisthallen
2018-02-25 10:00 065002118 IBK Bergum F05/06 - Eken IBK F05/06/07 0 - 9 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-02-25 14:00 065002122 IBK Alingsås F06-07 GBG - Ale IBF F06 Grön 1 - 0 Stadsskogshallen, Alingsås
2018-02-25 16:15 065002126 Fristads GoIF F06 Gbg - Lindome IBK F06 Grön 0 - 7 Fristadhallen, Fristad
2018-02-25 17:00 065002124 Marstrands IBK F06 - FBC Lerum F06 Röd 5 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-03 09:40 065002132 Ale IBF F06 Grön - Marstrands IBK F06 1 - 1 Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-03-03 11:00 065002127 Eken IBK F05/06/07 - Dingle AIK F05-06 1 - 2 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-03-03 12:15 065002130 Öckerö IBK F06 - IBK Alingsås F06-07 GBG 0 - 0 , Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-03-04 10:00 065002133 IK Zenith F06/07 - Partille IBS F06 0 - 0 Erik Hultén, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-03-04 10:00 065002134 FBC Lerum F06 Röd - Fristads GoIF F06 Gbg 2 - 0 Felix Brendelökken, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-03-04 15:30 065002135 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - Lindome IBK F06 Grön 1 - 1 Erik Rådhall, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-17 09:00 065002141 Partille IBS F06 - Floda IBK F06 0 - 0 Simon Lindén, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-03-17 10:30 065002138 IBK Alingsås F06-07 GBG - IBK Bergum F05/06 9 - 1 Stadsskogshallen, Alingsås
2018-03-17 11:00 065002142 Fristads GoIF F06 Gbg - Ale IBF F06 Grön 3 - 7 Fristadhallen, Fristad
2018-03-17 11:10 065002143 Lindome IBK F06 Grön - IK Zenith F06/07 5 - 2 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2018-03-18 12:30 065002140 Marstrands IBK F06 - Öckerö IBK F06 23 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-18 13:10 065002144 Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart - FBC Lerum F06 Röd 4 - 0 Filippa Lindström, Maja Andersson Wallenstam Arena A
2018-03-19 18:00 065002137 Ale IBF F06 Blå - Dingle AIK F05-06 0 - 6 Elin Martinsson, Linnea Olsson Kronan Älvängen
2018-02-25 09:45 065002153 IK Zenith F06/07 - FBC Lerum F06 Röd 1 - 3 Lundbystrand 21
2018-03-24 10:00 065002145 Eken IBK F05/06/07 - Ale IBF F06 Blå 5 - 0 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-03-24 12:15 065002150 Öckerö IBK F06 - Fristads GoIF F06 Gbg 0 - 5 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2018-03-24 15:30 065002151 Floda IBK F06 - Lindome IBK F06 Grön 8 - 4 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-03-25 09:00 065002148 IBK Bergum F05/06 - Marstrands IBK F06 0 - 11 Simon Lindholm, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-03-25 10:20 065002152 Ale IBF F06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Svart 1 - 6 Andrea Frick, Elin Martinsson Ale Kulturrum
NEWBODY Flickor - 07 Höst -Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 12:00 065003006 Mölndals IBF F06-07 - Eken IBK F07 2 - 7 Sebastian Sannerholm, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Katrinebergshallen
2017-10-14 17:00 065003003 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Stenungsunds IBK F07 Gbg 6 - 5 Maja Andersson, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-15 10:30 065003002 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07/08 Vit 1 - 4 Josefin Bistedt, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2017-10-15 11:10 065003007 Lindome IBK F07 Lila - Ale IBF F07 3 - 3 Beata Bartler, Herman Ahlstedt Almåshallen B
2017-10-15 15:30 065003001 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 3 - 2 , Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2017-10-21 12:10 065003014 Lindome IBK F07 Lila - Mölndals IBF F06-07 11 - 0 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2017-10-21 15:45 065003009 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 5 - 1 Kyrkenorumsskolan
2017-10-22 08:30 065003008 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Lerum F07 Röd 2 - 1 Kim Nielsen, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-10-22 11:30 065003013 Ale IBF F07 - Kärra IBK F-07 6 - 2 Linnea Olsson, Andrea Frick Kronan Älvängen
2017-10-22 12:00 065003010 Hindås IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Svart 2 - 3 Hindås Idrottshall
2017-10-28 14:00 065003019 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Ale IBF F07 2 - 4 Johan Arplöw, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-29 08:30 065003018 FBC Lerum F07 Svart - Eken IBK F07 2 - 3 Jonathan Vikberg, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2017-10-29 10:30 065003015 FBC Lerum F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 4 Jonathan Vikberg, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2017-10-29 10:50 065003016 Landvetter IBK F07/08 Vit - Hindås IBK F06/07 12 - 2 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-10-29 13:00 065003021 Kärra IBK F-07 - Mölndals IBF F06-07 10 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-11-11 09:00 065003027 Mölndals IBF F06-07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 6 - 5 Emrik Lindahl, Johannes Wikström Katrinebergshallen
2017-11-11 10:00 065003024 Eken IBK F07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 4 - 3 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2017-11-11 12:00 065003025 Ale IBF F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 1 - 1 Andrea Frick, Wilma Irving Ale Kulturrum
2017-11-12 10:00 065003026 Lindome IBK F07 Lila - FBC Lerum F07 Svart 1 - 1 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Skånhällaskolan
2017-11-12 14:45 065003022 Hindås IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Röd 3 - 9 Hindås Idrottshall
2017-11-18 11:15 065003031 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F07 2 - 3 Spekerödsskolan
2017-11-18 13:00 065003033 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Mölndals IBF F06-07 1 - 1 , Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2017-11-19 08:30 065003034 FBC Lerum F07 Svart - Kärra IBK F-07 3 - 3 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2017-11-19 09:30 065003032 Landvetter IBK F07/08 Vit - Lindome IBK F07 Lila 1 - 3 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-11-19 12:15 065003030 Hindås IBK F06/07 - Eken IBK F07 3 - 3 , Janne Ranelöv Hindås Idrottshall
2018-03-11 10:15 065003029 FBC Lerum F07 Röd - FBC Vinga F07 Vår 7 - 1 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2017-12-02 09:00 065003039 Mölndals IBF F06-07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 0 - 5 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-12-02 12:00 065003038 Lindome IBK F07 Lila - Hindås IBK F06/07 2 - 1 Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen B
2017-12-02 14:10 065003036 Eken IBK F07 - FBC Lerum F07 Röd 1 - 4 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2017-12-03 15:30 065003042 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Svart 0 - 3 Johan Arplöw, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 10:00 065003040 Kärra IBK F-07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 6 - 3 Oliver Gander, Richard Tran Önnerödshallen
2017-12-08 18:20 065003044 Eken IBK F07 - Lindome IBK F07 Lila 0 - 6 Christina Karlsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-12-09 13:00 065003049 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Svart 1 - 2 Maja Andersson, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-10 08:30 065003043 FBC Lerum F07 Röd - Ale IBF F07 4 - 3 Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-12-10 10:30 065003048 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 0 - 5 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-12-10 13:20 065003046 Hindås IBK F06/07 - Kärra IBK F-07 2 - 3 Merwan Bashir, Abdinasir Abdirahman Hindås Idrottshall
2017-12-16 09:00 065003051 Mölndals IBF F06-07 - Ale IBF F07 1 - 5 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-12-16 13:10 065003050 Lindome IBK F07 Lila - FBC Lerum F07 Röd 2 - 4 Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen B
2017-12-16 15:00 065003054 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Hindås IBK F06/07 2 - 2 Agnes Norin, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-16 17:00 065003056 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Landvetter IBK F07/08 Vit 1 - 1 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-17 08:45 065003052 Kärra IBK F-07 - Eken IBK F07 2 - 4 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2017-12-17 11:30 065003055 FBC Lerum F07 Svart - Stenungsunds IBK F07 Gbg 0 - 0 Tilda Wallin, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2018-01-13 09:00 065003060 Eken IBK F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 3 - 1 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-01-13 09:15 065003063 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Landvetter IBK F07/08 Vit 4 - 3 Stenungsund Arena
2018-01-13 14:30 065003057 FBC Lerum F07 Röd - Mölndals IBF F06-07 8 - 0 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-01-14 10:00 065003061 FBC Vinga F07 Vår - FBC Lerum F07 Svart 1 - 11 Fanny Ginman, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-14 12:00 065003058 Lindome IBK F07 Lila - Kärra IBK F-07 4 - 1 Herman Ahlstedt, Thilda Aspholm Skånhällaskolan
2018-01-14 12:30 065003059 Ale IBF F07 - Utbynäs SK F 06/08 vår 19 - 0 Fabian Janz, Markus Berntsson Kronan Älvängen
2018-01-14 13:20 065003062 Hindås IBK F06/07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 0 - 5 , Janne Ranelöv Hindås Idrottshall
2018-01-20 12:15 065003070 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Hindås IBK F06/07 3 - 2 Stenungsund Arena
2018-01-20 17:00 065003066 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Lindome IBK F07 Lila 2 - 4 Gustaf Broström, Johan Arplöw Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-20 19:00 065003068 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Eken IBK F07 4 - 3 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 08:30 065003067 FBC Lerum F07 Svart - Ale IBF F07 1 - 3 Cajsa Reuterberg, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2018-01-21 09:00 065003069 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Vinga F07 Vår 9 - 0 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-21 12:50 065003064 Kärra IBK F-07 - FBC Lerum F07 Röd 1 - 1 David Larsson, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2018-01-21 15:50 065003065 Utbynäs SK F 06/08 vår - Mölndals IBF F06-07 0 - 3 Kalle Loebbert, Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-01-27 09:30 065003075 Ale IBF F07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 3 - 1 Elin Martinsson, Linnea Olsson Ale Kulturrum
2018-01-27 10:00 065003073 Mölndals IBF F06-07 - FBC Lerum F07 Svart 4 - 7 Emrik Lindahl, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-01-27 10:00 065003076 Eken IBK F07 - Stenungsunds IBK F07 Gbg 4 - 2 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-01-27 13:30 065003074 Lindome IBK F07 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 6 - 1 Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2018-01-27 18:00 065003072 Kärra IBK F-07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 2 - 0 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2018-01-28 11:00 065003077 FBC Vinga F07 Vår - Hindås IBK F06/07 0 - 10 Viking Herrström, Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-01-28 13:30 065003071 FBC Lerum F07 Röd - Utbynäs SK F 06/08 vår 15 - 0 Jonathan Vikberg, Josefin Bistedt Hjällsnäshallen B-hallen
2018-02-03 11:15 065003082 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Lindome IBK F07 Lila 3 - 4 Stenungsund Arena
2018-02-04 08:00 065003081 Landvetter IBK F07/08 Vit - Mölndals IBF F06-07 2 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-02-04 10:00 065003083 FBC Vinga F07 Vår - Eken IBK F07 0 - 11 Sofia Rydne, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-02-04 11:00 065003084 Hindås IBK F06/07 - Ale IBF F07 1 - 8 Mohammed Qayre, Abdinasir Abdirahman Hindås Idrottshall
2018-02-18 11:30 065003080 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Kärra IBK F-07 3 - 3 Maja Andersson, Maja Eklund Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-18 13:30 065003078 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd 2 - 4 Maja Eklund, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 10:00 065003079 FBC Lerum F07 Svart - Utbynäs SK F 06/08 vår 11 - 0 Cajsa Reuterberg, Emelie Larsson Berghalla
2018-03-03 09:00 065003097 Eken IBK F07 - Mölndals IBF F06-07 2 - 0 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-03-03 11:15 065003094 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 3 - 4 Stenungsund Arena
2018-03-03 13:45 065003092 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd 3 - 2 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 09:00 065003096 FBC Vinga F07 Vår - Kärra IBK F-07 0 - 6 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-04 09:30 065003093 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Lerum F07 Svart 2 - 0 Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 09:50 065003095 Hindås IBK F06/07 - Utbynäs SK F 06/08 vår 0 - 0 Ayub Mohamed, Abdirizak Ali Hindås Idrottshall
2018-03-04 11:20 065003098 Ale IBF F07 - Lindome IBK F07 Lila 1 - 1 , Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-03-17 09:00 065003105 Mölndals IBF F06-07 - Lindome IBK F07 Lila 2 - 3 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-03-17 14:15 065003101 FBC Lerum F07 Svart - Hindås IBK F06/07 4 - 1 Emelie Larsson, Cajsa Reuterberg Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-17 16:25 065003099 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07/08 Vit 9 - 1 Erik Norrsell, Elias Sandin Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-17 16:30 065003100 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg 1 - 0 Ellen Knaack, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-17 18:30 065003102 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Vinga F07 Vår 7 - 0 Ellen Knaack, Emma Grauss Wallenstam Arena A
2018-03-18 08:45 065003104 Kärra IBK F-07 - Ale IBF F07 3 - 3 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-18 15:50 065003103 Utbynäs SK F 06/08 vår - Eken IBK F07 0 - 10 Manuel Bäckström Cantero, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-24 09:00 065003112 Mölndals IBF F06-07 - Kärra IBK F-07 0 - 3 Emrik Lindahl, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-24 11:00 065003109 Eken IBK F07 - FBC Lerum F07 Svart 1 - 2 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-24 14:15 065003106 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F07 Röd 8 - 1 Kyrkenorumsskolan
2018-03-25 11:00 065003108 FBC Vinga F07 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd 0 - 0 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-25 11:20 065003110 Ale IBF F07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit 8 - 2 Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-03-25 13:20 065003107 Hindås IBK F06/07 - Landvetter IBK F07/08 Vit 0 - 0 Abdifatah Amiin, Ayub Mohamed Hindås Idrottshall
2018-02-24 10:10 065003115 Landvetter IBK F07/08 Vit - Eken IBK F07 1 - 3 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-02-24 10:15 065003114 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Vinga F07 Vår 10 - 2 Stenungsund Arena
2018-02-24 16:45 065003116 Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - Ale IBF F07 4 - 2 Maja Isaksson, Hanna Caporicci Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 18:45 065003118 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Mölndals IBF F06-07 2 - 1 Maja Eklund, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 10:00 065003117 FBC Lerum F07 Svart - Lindome IBK F07 Lila 0 - 5 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2018-02-25 12:30 065003113 FBC Lerum F07 Röd - Hindås IBK F06/07 4 - 2 Lise Wadheden, Linus Nowén Hjällsnäshallen B-hallen
2018-02-25 14:10 065003119 Utbynäs SK F 06/08 vår - Kärra IBK F-07 0 - 0 Rasmus Gyllenhammar, Kalle Loebbert Sandeklevshallen
NEWBODY Flickor - 08 Höst -Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 11:30 065005005 Surte IS IBK F08 - Stenungsunds IBK F08 1 - 5 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2017-10-14 13:00 065005002 Partille IBS F08 Vit - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 1 - 4 Saga-Maja Andersson, Isabella Fröberg Qvisthallen
2017-10-14 13:00 065005006 Floda IBK F08 - Ale IBF F08 9 - 1 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2017-10-14 16:00 065005007 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Lindås IBK F08 2 - 2 Maja Eklund, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-15 09:30 065005008 FBC Lerum F08 - Kärra IBK F08 2 - 2 Josefin Bistedt, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2017-10-15 11:00 065005003 IBF Älvstranden F07/08 - Lindome IBK F08/09 5 - 4 Lundbystrand 3
2017-10-15 12:00 065005004 Landvetter IBK F08 - Marstrands IBK F08 19 - 1 Landvetter Idrottshall
2017-10-15 15:00 065005014 Lindås IBK F08 - Surte IS IBK F08 0 - 0 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2017-10-21 11:15 065005012 Stenungsunds IBK F08 - IBF Älvstranden F07/08 6 - 0 Spekerödsskolan
2017-10-22 08:45 065005015 Kärra IBK F08 - Floda IBK F08 1 - 1 Nick Trieu, Fredrik Gander Kärra Sporthall
2017-10-22 09:30 065005013 Ale IBF F08 - Landvetter IBK F08 1 - 16 Julia Kanebratt, Elin Martinsson Kronan Älvängen
2017-10-22 09:30 065005016 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 2 - 4 Jonathan Vikberg, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2017-10-22 16:50 065005011 Marstrands IBK F08 - Partille IBS F08 Vit 7 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
065005017 Dingle AIK F07-09 vår - Lindome IBK F08/09 Qvisthallen
2017-10-23 17:45 065005023 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08 5 - 12 Mohammed Ansara, Kevin Hjertberg Bohushallen
2017-10-28 09:30 065005020 Partille IBS F08 Vit - Ale IBF F08 3 - 2 Linnea Skoglund, Amanda Carlson Qvisthallen
2017-10-29 13:50 065005022 Landvetter IBK F08 - Kärra IBK F08 6 - 2 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-10-29 17:00 065005021 IBF Älvstranden F07/08 - Lindås IBK F08 4 - 7 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Lundbystrand 3
2017-11-05 14:00 065005018 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Marstrands IBK F08 2 - 2 Alice Sandkvist, Agnes Börjesson Sparråsskolan
2017-11-25 11:15 065005024 Floda IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 0 - 8 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2017-11-11 10:00 065005026 Stenungsunds IBK F08 - Lindome IBK F08/09 2 - 6 Stenungsund Arena
2017-11-11 11:00 065005027 Ale IBF F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 2 - 7 Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2017-11-11 13:00 065005032 Floda IBK F08 - Surte IS IBK F08 0 - 0 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2017-11-11 14:00 065005031 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Landvetter IBK F08 2 - 9 Ej offentliggjord, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2017-11-11 14:30 065005030 FBC Lerum F08 - IBF Älvstranden F07/08 1 - 7 Filip Lakander, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-11-12 08:45 065005029 Kärra IBK F08 - Partille IBS F08 Vit 12 - 0 Jaana Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2017-11-18 10:00 065005038 Partille IBS F08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F08 0 - 8 Elin Sorting, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-11-18 11:20 065005035 Lindome IBK F08/09 - Lindås IBK F08 7 - 2 Rasmus Eriksson, Truls Henriksson Almåshallen B
2017-11-18 12:00 065005039 IBF Älvstranden F07/08 - Floda IBK F08 3 - 1 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Tuve Sporthall
2017-11-19 08:30 065005040 Landvetter IBK F08 - Surte IS IBK F08 11 - 1 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-11-19 12:00 065005036 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Kärra IBK F08 3 - 4 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2017-11-19 12:30 065005034 Marstrands IBK F08 - Ale IBF F08 4 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-02 10:30 065005047 Surte IS IBK F08 - Partille IBS F08 Vit 0 - 0 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2017-12-02 14:00 065005045 Pixbo Wallenstam IBK F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 0 - 0 Madicken Sandvad, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-02 16:30 065005044 FBC Lerum F08 - Lindome IBK F08/09 2 - 3 Tea Kralj, Cajsa Reuterberg Hjällsnäshallen B-hallen
2017-12-03 09:30 065005048 Landvetter IBK F08 - IBF Älvstranden F07/08 8 - 1 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-12-03 11:00 065005042 Lindås IBK F08 - Stenungsunds IBK F08 0 - 0 Paula Granlund, Isak Börjesson Salming Arena
2017-12-03 16:40 065005043 Kärra IBK F08 - Marstrands IBK F08 8 - 1 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2017-12-09 11:00 065005050 Ale IBF F08 - Kärra IBK F08 0 - 10 Linnea Olsson, Julia Kanebratt Ale Kulturrum
2017-12-09 11:00 065005051 Stenungsunds IBK F08 - FBC Lerum F08 9 - 6 Stenungsund Arena
2017-12-09 11:00 065005056 Partille IBS F08 Vit - IBF Älvstranden F07/08 2 - 4 Linnea Grunditz, Linnea Skoglund Qvisthallen
2017-12-10 10:00 065005053 Lindome IBK F08/09 - Floda IBK F08 2 - 1 Emil Blom, Rasmus Eriksson Almåshallen B
2017-12-10 12:00 065005054 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Surte IS IBK F08 5 - 1 Thomas Lönnberg, Disa Antan Kastellegårdshallen
2017-12-10 15:30 065005052 Marstrands IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 0 - 11 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-16 10:30 065005061 Surte IS IBK F08 - Marstrands IBK F08 5 - 5 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-12-16 13:00 065005059 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Ale IBF F08 0 - 0 Maja Isaksson, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-17 08:30 065005058 FBC Lerum F08 - Lindås IBK F08 4 - 1 Tea Kralj, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2017-12-17 10:10 065005060 Floda IBK F08 - Stenungsunds IBK F08 0 - 0 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2017-12-17 11:30 065005062 Landvetter IBK F08 - Lindome IBK F08/09 6 - 0 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-12-17 16:30 065005063 IBF Älvstranden F07/08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 3 - 2 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Tuve Sporthall
2018-01-07 13:30 065005065 Dingle AIK F07-09 vår - FBC Lerum F08 1 - 10 Munkedals Idrottshall
2018-01-13 09:30 065005068 Ale IBF F08 - Surte IS IBK F08 3 - 5 Julia Kanebratt, Linnea Olsson Ale Kulturrum
2018-01-13 10:15 065005069 Stenungsunds IBK F08 - Landvetter IBK F08 2 - 8 Stenungsund Arena
2018-01-14 08:45 065005066 Kärra IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 0 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-01-14 11:00 065005071 Lindome IBK F08/09 - Partille IBS F08 Vit 3 - 4 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Skånhällaskolan
2018-01-14 12:00 065005072 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindås IBK F08 VÅR 4 - 1 Thea Vegelius, Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2018-01-14 13:30 065005070 Marstrands IBK F08 - IBF Älvstranden F07/08 2 - 6 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-14 15:00 065005067 Lindås IBK F08 - Floda IBK F08 0 - 0 Felix Holmström, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-01-20 11:00 065005078 Partille IBS F08 Vit - Stenungsunds IBK F08 2 - 8 Rikard Petrusson, Fabian Lindquist Qvisthallen
2018-01-20 16:00 065005073 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Dingle AIK F07-09 vår 6 - 2 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:00 065005077 IBF Älvstranden F07/08 - Ale IBF F08 11 - 3 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Lundbystrand 3
2018-01-21 10:00 065005074 Floda IBK F08 - FBC Lerum F08 0 - 0 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-01-21 10:45 065005080 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindome IBK F08/09 5 - 1 Hannes Andersson, Disa Antan Sparråsskolan
2018-01-21 11:00 065005079 Lindås IBK F08 VÅR - Marstrands IBK F08 2 - 2 Isaac Werner, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-01-21 12:00 065005076 Landvetter IBK F08 - Lindås IBK F08 9 - 0 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-12 18:00 065005075 Surte IS IBK F08 - Kärra IBK F08 0 - 0 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-01-27 09:30 065005087 Stenungsunds IBK F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 1 - 3 Spekerödsskolan
2018-01-27 10:00 065005081 Dingle AIK F07-09 vår - Floda IBK F08 2 - 6 Munkedals Idrottshall
2018-01-27 13:30 065005083 FBC Lerum F08 - Landvetter IBK F08 3 - 11 Josefin Bistedt, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2018-01-27 13:30 065005085 Lindås IBK F08 - Partille IBS F08 Vit 0 - 0 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-01-27 15:00 065005082 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Surte IS IBK F08 0 - 0 Carl Rudmark, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-28 12:00 065005084 Kärra IBK F08 - IBF Älvstranden F07/08 9 - 2 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2018-01-28 12:20 065005086 Ale IBF F08 - Lindås IBK F08 VÅR 1 - 5 Wilma Irving, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-01-28 13:30 065005088 Marstrands IBK F08 - Lindome IBK F08/09 0 - 7 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-03 09:00 065005092 Partille IBS F08 Vit - FBC Lerum F08 1 - 8 Amanda Carlson, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-02-03 10:30 065005089 Surte IS IBK F08 - Dingle AIK F07-09 vår 0 - 0 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-02-03 14:40 065005095 Lindome IBK F08/09 - Ale IBF F08 10 - 5 Herman Ahlstedt, Truls Henriksson Streteredsskolan
2018-02-04 08:30 065005090 Landvetter IBK F08 - Floda IBK F08 7 - 1 Hindås Idrottshall
2018-02-04 09:00 065005091 IBF Älvstranden F07/08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 10 - 6 Vidar Olofsson, Jesper Svensson Lundbystrand 3
2018-02-04 12:30 065005096 Marstrands IBK F08 - Stenungsunds IBK F08 1 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-04 13:00 065005094 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindås IBK F08 7 - 2 David Samuelsson, Jakob Svensson Kastellegårdshallen
2018-02-04 16:00 065005093 Lindås IBK F08 VÅR - Kärra IBK F08 0 - 0 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-02-24 10:00 065005098 Surte IS IBK F08 - IBF Älvstranden F07/08 1 - 3 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-02-24 11:00 065005104 Ale IBF F08 - Stenungsunds IBK F08 1 - 10 , Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-02-24 11:30 065005097 Dingle AIK F07-09 vår - Landvetter IBK F08 2 - 12 Munkedals Idrottshall
2018-02-24 12:10 065005103 Lindås IBK F08 - Marstrands IBK F08 2 - 4 Isaac Werner, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-02-24 14:10 065005101 FBC Lerum F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 4 - 1 Jonathan Vikberg, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2018-02-24 17:45 065005100 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Lindås IBK F08 VÅR 0 - 0 Maja Eklund, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 09:00 065005099 Floda IBK F08 - Partille IBS F08 Vit 0 - 0 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-02-25 12:00 065005102 Kärra IBK F08 - Lindome IBK F08/09 0 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-03 10:00 065005106 Partille IBS F08 Vit - Landvetter IBK F08 0 - 14 Ida Öjteg, Amanda Carlson Qvisthallen
2018-03-03 10:15 065005111 Stenungsunds IBK F08 - Kärra IBK F08 0 - 0 Stenungsund Arena
2018-03-03 12:20 065005109 Lindome IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBK F08 1 - 3 Almåshallen B
2018-03-03 13:30 065005107 Lindås IBK F08 VÅR - Surte IS IBK F08 0 - 0 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-03-04 10:00 065005105 IBF Älvstranden F07/08 - Dingle AIK F07-09 vår 2 - 5 Jakob Mentzer, Vidar Olofsson Lundbystrand 3
2018-03-04 10:20 065005112 Ale IBF F08 - Lindås IBK F08 3 - 1 , Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-03-04 11:45 065005108 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Floda IBK F08 0 - 0 Agnes Andersson, Thea Vegelius Sparråsskolan
2018-03-04 14:30 065005110 Marstrands IBK F08 - FBC Lerum F08 2 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-24 09:30 065005124 Marstrands IBK F08 - Landvetter IBK F08 0 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-25 11:30 065005123 Lindome IBK F08/09 - IBF Älvstranden F07/08 2 - 2 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Almåshallen B
2018-03-25 12:00 065005128 Kärra IBK F08 - FBC Lerum F08 0 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-25 12:20 065005126 Ale IBF F08 - Floda IBK F08 0 - 2 Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-03-25 12:30 065005121 Lindås IBK F08 VÅR - Dingle AIK F07-09 vår 0 - 0 Isaac Werner, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-03-25 13:00 065005122 STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Partille IBS F08 Vit 10 - 1 David Samuelsson, Jakob Svensson Kastellegårdshallen
2018-03-25 13:30 065005127 Lindås IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 0 - 0 Felix Fröhlander, Isaac Werner Salming Arena
2018-03-17 09:15 065005134 Surte IS IBK F08 - Lindås IBK F08 0 - 0 Mohammed Ansara, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-03-17 10:00 065005129 Dingle AIK F07-09 vår - STC Kungälvs IBK F 07-08-09 3 - 6 Munkedals Idrottshall
2018-03-17 10:00 065005131 Partille IBS F08 Vit - Marstrands IBK F08 1 - 4 Linnea Grunditz, Elvira Tavér Qvisthallen
2018-03-17 17:30 065005136 Pixbo Wallenstam IBK F08 - FBC Lerum F08 0 - 0 Ellen Knaack, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-18 10:00 065005132 IBF Älvstranden F07/08 - Stenungsunds IBK F08 1 - 2 Lundbystrand 4
2018-03-18 10:10 065005130 Lindås IBK F08 VÅR - Lindome IBK F08/09 0 - 0 Einar Pålsson, Filip Mattsson Salming Arena
2018-03-18 11:00 065005133 Landvetter IBK F08 - Ale IBF F08 0 - 0 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-18 14:30 065005135 Floda IBK F08 - Kärra IBK F08 0 - 0 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
Vårserien Flickor 09 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-27 09:00 065000002 Eken IBK F09 - Landvetter IBK F09 Vår 3 - 10 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-02-25 14:40 065000001 FBC Lerum F09 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vår 0 - 0 Filip Lakander, Arvid Petersén Hjällsnäshallen B-hallen
2018-02-03 10:00 065000004 Eken IBK F09 - FBC Lerum F09 Vår 1 - 2 Christina Karlsson, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-02-10 13:50 065000003 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vår - Kärra IBK F09 Svart Vår 0 - 0 Ellen Knaack, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 14:45 065000006 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vår - Eken IBK F09 0 - 0 Maja Isaksson, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 15:00 065000005 Kärra IBK F09 Svart Vår - Landvetter IBK F09 Vår 3 - 7 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-03-03 12:00 065000007 Eken IBK F09 - Kärra IBK F09 Svart Vår 0 - 0 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-04 09:00 065000008 FBC Lerum F09 Vår - Landvetter IBK F09 Vår 0 - 0 Felix Brendelökken, Elias Sandin Rydsbergshallen
2018-03-18 10:00 065000010 Landvetter IBK F09 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vår 4 - 4 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-03-18 13:00 065000009 Kärra IBK F09 Svart Vår - FBC Lerum F09 Vår 0 - 0 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis