Pojkar Jämna serier Ljusröd nivå (2017/18)

Gruppspel
Pantamera P Div. 10 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-28 11:00 194360001 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBK P08/Svart , Patrik Häggström Anderstorpshallen
2017-10-29 10:00 194360003 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBS P08 Casper Hjelte, Olle Hedman Balderhallen B
2017-10-29 12:00 194360002 Gamla Stan IBK/Svart 08 - Skellefteå IBK P07/Röd Casper Hjelte, Olle Hedman Balderhallen B
2017-11-12 00:00 194360004 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBK P07/Röd Balderhallen B
2018-03-18 00:00 194360005 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK/Svart 08 Eddahallen
2017-11-25 09:00 194360008 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBK P08/Svart Casper Hjelte, Olle Hedman Eddahallen
2017-11-25 15:45 194360007 Gamla Stan IBK/Svart 08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Per Andersson, Tim Åhlund Eddahallen
2017-11-25 16:45 194360006 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBS P08 Per Andersson, Tim Åhlund Eddahallen
2017-11-26 00:00 194360010 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Svart 08 Campushallen
2017-12-03 00:00 194360009 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBS P07 Balderhallen A
2017-12-09 09:30 194360013 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBS P08 Elias Bark Pettersson, Isaac Sjunnesson Balderhallen A
2017-12-10 09:45 194360012 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK/Svart 08 Elias Norden, Alvin Gustavsson Eddahallen
2017-12-10 15:00 194360011 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK /Gul 07 Casper Hjelte, Olle Hedman Campushallen
2017-12-17 00:00 194360014 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBK P07/Röd Balderhallen B
2017-12-24 00:00 194360015 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBK P08/Svart Campushallen
2018-01-19 18:00 194360018 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 , Joakim Broman Lejonströmshallen
2018-01-20 10:00 194360017 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK/Svart 08 Joakim Broman, Per Andersson Eddahallen
2018-01-21 09:30 194360016 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBS P07 Tim Åhlund, Per Andersson Eddahallen
2017-12-16 00:00 194360020 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK/Svart 08 Örjanshallen
2018-01-28 00:00 194360019 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBS P07 Eddahallen
2018-02-11 11:00 194360023 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBK P07/Röd Oskar Carlsson, Simon Blom Balderhallen B
2018-02-11 12:00 194360022 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Gamla Stan IBK/Svart 08 Lasse Ekesryd, David Morén Balderhallen B
2018-02-11 12:30 194360021 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBS P07 Casper Hjelte, Olle Hedman Balderhallen A
2018-02-10 00:00 194360025 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Svart 08 Balderhallen B
2018-02-18 00:00 194360024 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Balderhallen B
2018-02-25 00:00 194360026 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Gul 07 Eddahallen
2018-04-01 00:00 194360027 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBS P08 Campushallen
2018-03-17 09:30 194360029 Gamla Stan IBK/Svart 08 - Skellefteå IBS P07 Bobby Hjelte Eddahallen
2018-03-17 11:30 194360030 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBK P07/Röd Carl Rosenberg, Simon Blom Eddahallen
2018-03-17 12:30 194360028 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBK P08/Svart Carl Rosenberg, Simon Blom Eddahallen
Pantamera P Div. 16
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 12:30 194316001 Sandåkerns SK/P06 - Spöland Vännäs IF Elsa Lustig, Hanna Nilsson Vildmannahallen
2017-10-22 13:30 194316002 IBF Dalen /Södra - Umeå City IBF/Blå Julia Fältén, Lisa Vestman Musköten 1
2017-11-11 00:00 194316004 Sandåkerns SK/P06 - Umeå City IBF/Blå Sporthushallen
2017-11-26 11:00 194316008 Umeå City IBF/Blå - Spöland Vännäs IF Hanna Edholm, Lina Norman Vildmannahallen
2017-11-26 12:00 194316007 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen /P06 Hanna Edholm, Lina Norman Vildmannahallen
2017-12-02 00:00 194316009 IBF Dalen /P06 - Sandåkerns SK/P06 Musköten 1
2017-12-02 00:00 194316010 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /Södra Hammarhallen Vännäs
2017-12-09 12:00 194316012 Sandåkerns SK/P06 - IBF Dalen /Södra , Klas Höglund Midgårdshallen
2017-12-09 13:00 194316011 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen /P06 Magnus Fessé, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2017-12-16 00:00 194316014 IBF Dalen /P06 - Umeå City IBF/Blå Musköten 1
2018-01-20 13:00 194316016 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/P06 Nelly Saari, Alvina Mukkala Hammarhallen Vännäs
2018-01-20 17:00 194316017 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen /Södra Kim Fallbjörk, David Karlsson Midgårdshallen
2018-02-04 00:00 194316019 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK/P06 Midgårdshallen
2018-02-17 12:30 194316022 IBF Dalen /P06 - IBF Dalen /Södra Lucas Arvidsson, Mattias Glad Musköten 1
2018-02-17 15:30 194316023 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/Blå Andreas Eriksson, Rasmus Säfvenberg Hammarhallen Vännäs
2018-02-24 00:00 194316025 IBF Dalen /Södra - Spöland Vännäs IF Midgårdshallen
2018-02-25 00:00 194316024 Sandåkerns SK/P06 - IBF Dalen /P06 Vildmannahallen
2018-03-18 00:00 194316026 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen /P06 Midgårdshallen
2018-03-25 14:00 194316028 IBF Dalen /P06 - Spöland Vännäs IF Amelia Forsgren, Elsa Wiklund Midgårdshallen
2018-03-25 15:00 194316029 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK/P06 Amelia Forsgren, Elsa Wiklund Midgårdshallen
Pantamera P Div. 18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-21 11:00 194318002 Umeå City IBF/Vit - Umeå City IBF/BlåNorr Lina Näsström, Alva Forss Vildmannahallen
2017-10-21 11:30 194318001 IBF Dalen/P06 - Sandåkerns SK Clara Thunell, Frida Thunell Musköten 1
2017-10-21 15:00 194318003 Röbäcks IF P-06 - Ersboda SK , Rasmus Säfvenberg Elofssonhallen
2017-11-11 00:00 194318005 Umeå City IBF/Vit - Ersboda SK Sporthushallen
2017-11-12 00:00 194318004 IBF Dalen/P06 - Umeå City IBF/BlåNorr Musköten 1
2017-11-25 11:30 194318007 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF P-06 Alva Bergström, Elin Wirtala Midgårdshallen
2017-11-25 12:30 194318008 Umeå City IBF/BlåNorr - Sandåkerns SK Alva Bergström, Elin Wirtala Midgårdshallen
2017-11-26 14:00 194318006 IBF Dalen/P06 - Ersboda SK Alva Forss, Isak Lindeberg Svensson Vildmannahallen
2017-12-02 00:00 194318010 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Vit Vildmannahallen
2017-12-03 00:00 194318009 Röbäcks IF P-06 - IBF Dalen/P06 Elofssonhallen
2017-12-10 12:00 194318013 Umeå City IBF/BlåNorr - Ersboda SK Alva Forss, Elin Wirtala Vildmannahallen
2017-12-10 13:00 194318011 Sandåkerns SK - Röbäcks IF P-06 Alva Forss, Elin Wirtala Vildmannahallen
2017-12-10 15:30 194318012 IBF Dalen/P06 - Umeå City IBF/Vit Elin Lustig, Cajsa Lundkvist Musköten 1
2017-12-16 00:00 194318015 Ersboda SK - Sandåkerns SK Ersängshallen
2017-12-17 00:00 194318014 Röbäcks IF P-06 - Umeå City IBF/BlåNorr Elofssonhallen
2018-01-21 11:30 194318018 Ersboda SK - Röbäcks IF P-06 Agnes Persson, Matilda Karlsson Ersängshallen
2018-01-21 14:30 194318016 Sandåkerns SK - IBF Dalen/P06 Elina Snickars, Lina Näsström Midgårdshallen
2018-02-04 16:30 194318017 Umeå City IBF/BlåNorr - Umeå City IBF/Vit Lydia Elstig, Hanna Wendén Vildmannahallen
2018-01-28 00:00 194318019 Umeå City IBF/BlåNorr - IBF Dalen/P06 Midgårdshallen
2018-02-03 00:00 194318020 Ersboda SK - Umeå City IBF/Vit Ersängshallen
2018-02-17 15:30 194318021 Ersboda SK - IBF Dalen/P06 Klas Höglund, Christoffer Lind Ersängshallen
2018-02-18 12:00 194318022 Röbäcks IF P-06 - Umeå City IBF/Vit Louise Ramebäck Elofssonhallen
2018-02-18 14:30 194318023 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/BlåNorr Ludvig Andersson, Henning Löfgren Vildmannahallen
2018-02-24 00:00 194318024 IBF Dalen/P06 - Röbäcks IF P-06 Musköten 1
2018-02-25 00:00 194318025 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK Midgårdshallen
2018-03-17 00:00 194318026 Umeå City IBF/BlåNorr - Röbäcks IF P-06 Vildmannahallen
2018-03-17 00:00 194318027 Sandåkerns SK - Ersboda SK Vildmannahallen
2018-03-24 11:00 194318029 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen/P06 Wilda Berglund, Wilma Norberg Midgårdshallen
2018-03-24 15:00 194318028 Röbäcks IF P-06 - Sandåkerns SK Julia Fältén, Lisa Vestman Elofssonhallen
2018-03-25 13:30 194318030 Ersboda SK - Umeå City IBF/BlåNorr Alva Forss, Viktoria Nordqvist Ersängshallen
Pantamera P Div. 20
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 11:00 194320002 Röbäcks IF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Svart Anna Andersson, Moa Stödberg Elofssonhallen
2017-10-22 12:00 194320003 Umeå City IBF/Blå - Obbola IK Hanna Edholm, Lina Norman Midgårdshallen
2017-11-11 00:00 194320005 Röbäcks IF/Blå - Obbola IK Elofssonhallen
2017-11-12 00:00 194320004 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Svart Elofssonhallen
2017-11-25 11:00 194320006 Sävar IK - Obbola IK Mattias Glad, Lucas Arvidsson Sävaråhallen
2017-11-26 11:00 194320007 Röbäcks IF/Blå - Umeå City IBF/Blå Lydia Elstig, Hanna Wendén Elofssonhallen
2017-12-02 00:00 194320009 Umeå City IBF/Blå - Sävar IK Vildmannahallen
2017-12-09 11:30 194320013 Gimonäs Umeå IF/Svart - Obbola IK Alva Forss, Ludvig Andersson Ålidhemshallen
2017-12-10 11:30 194320012 Sävar IK - Röbäcks IF/Blå Elsa Lustig, Ida Reian Sävaråhallen
2017-12-16 00:00 194320014 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Svart Umeå Energi Arena Öst
2018-01-20 11:30 194320017 Gimonäs Umeå IF/Svart - Röbäcks IF/Blå Meja Fjällström, Ella Swanemar Ålidhemshallen
2018-01-20 13:30 194320018 Obbola IK - Umeå City IBF/Blå Erik Hörnros, Jimmy Halldin Olasjöhallen
2018-02-04 00:00 194320019 Gimonäs Umeå IF/Svart - Sävar IK Midgårdshallen
2018-02-04 00:00 194320020 Obbola IK - Röbäcks IF/Blå Olasjöhallen
2018-02-17 12:30 194320021 Obbola IK - Sävar IK Hanna Edholm, Lina Norman Olasjöhallen
2018-02-17 16:00 194320022 Umeå City IBF/Blå - Röbäcks IF/Blå Anna Andersson, Moa Stödberg Midgårdshallen
2018-02-24 00:00 194320024 Sävar IK - Umeå City IBF/Blå Sävaråhallen
2018-03-17 00:00 194320026 Gimonäs Umeå IF/Svart - Umeå City IBF/Blå Sjöfruhallen
2018-03-25 11:00 194320029 Röbäcks IF/Blå - Sävar IK William Johansson, Andre Williams Elofssonhallen
2018-03-25 15:00 194320030 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Svart Hanna Edholm, Lina Norman Olasjöhallen
Pantamera P Div. 22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-21 11:30 194322001 Gimonäs Umeå IF/Vit - Sävar IK /Blå Elsa Lustig, Hanna Nilsson Sjöfruhallen
2017-10-21 12:00 194322003 Tegs SK IBF - IBF Dalen Lina Näsström, Alva Forss Vildmannahallen
2017-10-21 13:00 194322002 Vindelns IF - Umeå City IBF/Vit Gustav Granström, Joel Nylund FC Vindeln
2017-11-12 00:00 194322004 Gimonäs Umeå IF/Vit - Umeå City IBF/Vit Sjöfruhallen
2017-11-12 00:00 194322005 Vindelns IF - IBF Dalen FC Vindeln
2017-11-25 11:30 194322006 Gimonäs Umeå IF/Vit - IBF Dalen Ida Nilsson, Elsa Lustig Ålidhemshallen
2017-11-25 14:30 194322008 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK /Blå Lina Holmgren, Matilda Karlsson Vildmannahallen
2017-11-26 11:30 194322007 Vindelns IF - Tegs SK IBF Marcus Gabrielsson, Gustav Granström FC Vindeln
2017-12-03 00:00 194322009 Tegs SK IBF - Gimonäs Umeå IF/Vit Vildmannahallen
2017-12-03 00:00 194322010 Sävar IK /Blå - Vindelns IF Sävaråhallen
2017-12-10 10:00 194322013 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen Wilda Berglund, Elsa Lustig Umeå Energi Arena Väst
2017-12-10 12:30 194322011 Sävar IK /Blå - Tegs SK IBF Elsa Lustig, Ida Reian Sävaråhallen
2017-12-10 14:30 194322012 Gimonäs Umeå IF/Vit - Vindelns IF Mattias Glad, Alexander Holmgren Sjöfruhallen
2017-12-16 00:00 194322015 IBF Dalen - Sävar IK /Blå Musköten 1
2017-12-17 00:00 194322014 Tegs SK IBF - Umeå City IBF/Vit Midgårdshallen
2018-01-21 10:00 194322016 Sävar IK /Blå - Gimonäs Umeå IF/Vit Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Sävaråhallen
2018-01-21 13:30 194322018 IBF Dalen - Tegs SK IBF Björn Glad, Mattias Glad Musköten 1
2018-01-21 15:30 194322017 Umeå City IBF/Vit - Vindelns IF Elina Snickars, Lina Näsström Midgårdshallen
2018-01-28 00:00 194322020 IBF Dalen - Vindelns IF Musköten 1
2018-02-04 00:00 194322019 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Midgårdshallen
2018-02-17 11:30 194322021 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/Vit Lucas Arvidsson, Mattias Glad Musköten 1
2018-02-17 13:00 194322023 Sävar IK /Blå - Umeå City IBF/Vit Ida Edström, Frida Nilsson-Wihlbäck Sävaråhallen
2018-02-18 12:00 194322022 Tegs SK IBF - Vindelns IF Clara Thunell, Frida Thunell Midgårdshallen
2018-02-25 00:00 194322024 Gimonäs Umeå IF/Vit - Tegs SK IBF Sjöfruhallen
2018-02-25 00:00 194322025 Vindelns IF - Sävar IK /Blå FC Vindeln
2018-03-17 00:00 194322026 Umeå City IBF/Vit - Tegs SK IBF Vildmannahallen
2018-03-18 00:00 194322027 Sävar IK /Blå - IBF Dalen Sävaråhallen
2018-03-24 11:00 194322029 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF/Vit David Karlsson, Rasmus Säfvenberg FC Vindeln
2018-03-24 12:00 194322028 Tegs SK IBF - Sävar IK /Blå Wilda Berglund, Wilma Norberg Midgårdshallen
2018-03-24 15:30 194322030 IBF Dalen - Umeå City IBF/Vit Alvina Mukkala, Alva Forss Musköten 1
Pantamera P Div. 24
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-22 11:30 194324002 Sandåkerns SK/1 - Holmsund City IBC Elsa Lustig, Hanna Nilsson Vildmannahallen
2017-10-22 12:00 194324001 Täfteå IK /P07 - Täfteå IK Mattias Glad, Alexander Holmgren Täftehallen
2017-10-22 12:00 194324003 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Anna Andersson, Moa Stödberg Elofssonhallen
2017-11-11 00:00 194324004 Täfteå IK /P07 - Holmsund City IBC Täftehallen
2017-11-12 00:00 194324005 Sandåkerns SK/1 - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Vildmannahallen
2017-11-26 11:00 194324006 Täfteå IK /P07 - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Elsa Lustig, Ida Nilsson Täftehallen
2017-11-26 14:30 194324008 Holmsund City IBC - Täfteå IK Björn Glad, Marcus Glad Storsjöhallen
2017-11-26 15:00 194324007 Sandåkerns SK/1 - Röbäcks IF/Röd Alva Forss, Isak Lindeberg Svensson Vildmannahallen
2017-12-02 00:00 194324009 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK /P07 Elofssonhallen
2017-12-03 00:00 194324010 Täfteå IK - Sandåkerns SK/1 Täftehallen
2017-12-09 12:00 194324011 Täfteå IK - Röbäcks IF/Röd Tilda Hamrén, Robert Segerstedt Täftehallen
2017-12-09 13:00 194324012 Täfteå IK /P07 - Sandåkerns SK/1 Tilda Hamrén, Robert Segerstedt Täftehallen
2017-12-10 14:30 194324013 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Hanna Edholm, Lina Norman Storsjöhallen
2017-12-16 00:00 194324014 Röbäcks IF/Röd - Holmsund City IBC Elofssonhallen
2017-12-16 00:00 194324015 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Täfteå IK Sjöfruhallen
2018-01-20 12:00 194324016 Täfteå IK - Täfteå IK /P07 Hanna Wendén, Lydia Elstig Täftehallen
2018-01-20 12:30 194324018 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Röbäcks IF/Röd Meja Fjällström, Ella Swanemar Ålidhemshallen
2018-01-20 15:30 194324017 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/1 Ludvig Andersson, Henning Löfgren Storsjöhallen
2018-01-28 00:00 194324019 Holmsund City IBC - Täfteå IK /P07 Storsjöhallen
2018-01-28 00:00 194324020 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Sandåkerns SK/1 Ålidhemshallen
2018-02-17 11:00 194324022 Röbäcks IF/Röd - Sandåkerns SK/1 Sofia Deijer, Marcus Eliasson Elofssonhallen
2018-02-17 12:30 194324021 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Täfteå IK /P07 Robert Segerstedt Ålidhemshallen
2018-02-17 13:00 194324023 Täfteå IK - Holmsund City IBC Adam Andersson, Jonatan Vallin Täftehallen
2018-02-24 00:00 194324025 Sandåkerns SK/1 - Täfteå IK Vildmannahallen
2018-02-25 00:00 194324024 Täfteå IK /P07 - Röbäcks IF/Röd Täftehallen
2018-03-17 00:00 194324027 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To-Svart Täftehallen
2018-03-18 00:00 194324026 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Röd Storsjöhallen
2018-03-25 12:00 194324028 Röbäcks IF/Röd - Täfteå IK William Johansson, Andre Williams Elofssonhallen
2018-03-25 14:30 194324030 Gimonäs Umeå IF/To-Svart - Holmsund City IBC Meja Fjällström, Ella Swanemar Sjöfruhallen
2018-03-25 16:05 194324029 Sandåkerns SK/1 - Täfteå IK /P07 Wilma Norberg, Hanna Nilsson Vildmannahallen
Pantamera P Div. 26
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-21 10:00 194326001 Hörnefors IF - Sandåkerns SK/2 , Ulf Stödberg Bråvallahallen
2017-10-21 12:00 194326003 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC Robert Segerstedt, Peter Saari Hammarhallen Vännäs
2017-10-21 12:30 194326002 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - IBF Dalen/P07 Cajsa Alm, Lisa Bergström Sjöfruhallen
2017-11-12 00:00 194326004 Hörnefors IF - IBF Dalen/P07 Bråvallahallen
2017-11-12 00:00 194326005 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Holmsund City IBC Sjöfruhallen
2017-11-25 11:00 194326006 Hörnefors IF - Holmsund City IBC Klas Höglund, Ulf Stödberg Bråvallahallen
2017-11-25 12:30 194326007 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Spöland Vännäs IF Ida Nilsson, Elsa Lustig Ålidhemshallen
2017-11-25 16:30 194326008 IBF Dalen/P07 - Sandåkerns SK/2 Erik Hörnros, Jimmy Halldin Musköten 1
2017-12-02 00:00 194326009 Spöland Vännäs IF - Hörnefors IF Hammarhallen Vännäs
2017-12-02 00:00 194326010 Sandåkerns SK/2 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Vildmannahallen
2017-12-10 12:00 194326012 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Anna Andersson, Christoffer Lind Bråvallahallen
2017-12-10 13:30 194326013 IBF Dalen/P07 - Holmsund City IBC Elin Lustig, Cajsa Lundkvist Musköten 1
2017-12-10 14:00 194326011 Sandåkerns SK/2 - Spöland Vännäs IF Alva Forss, Elin Wirtala Vildmannahallen
2017-12-16 00:00 194326014 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/P07 Hammarhallen Vännäs
2017-12-16 00:00 194326015 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/2 Storsjöhallen
2018-01-21 11:30 194326017 IBF Dalen/P07 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Björn Glad, Mattias Glad Musköten 1
2018-01-21 12:30 194326016 Sandåkerns SK/2 - Hörnefors IF Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Vildmannahallen
2018-01-21 13:30 194326018 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Hanna Wendén, Lydia Elstig Storsjöhallen
2018-02-04 00:00 194326020 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Storsjöhallen
2018-03-25 00:00 194326019 IBF Dalen/P07 - Hörnefors IF Vildmannahallen
2018-02-18 12:30 194326023 Sandåkerns SK/2 - IBF Dalen/P07 Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Vildmannahallen
2018-02-18 14:00 194326022 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Klas Höglund, Christoffer Lind Hammarhallen Vännäs
2018-02-18 14:30 194326021 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Edvin Bonn, Joel Långström Storsjöhallen
2018-02-24 00:00 194326024 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Bråvallahallen
2018-02-25 00:00 194326025 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Sandåkerns SK/2 Sjöfruhallen
2018-03-17 00:00 194326026 IBF Dalen/P07 - Spöland Vännäs IF Musköten 1
2018-03-18 00:00 194326027 Sandåkerns SK/2 - Holmsund City IBC Vildmannahallen
2018-03-24 11:10 194326029 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Hörnefors IF Louise Ramebäck, Elin Wirtala Sjöfruhallen
2018-03-24 14:30 194326030 Holmsund City IBC - IBF Dalen/P07 Lina Holmgren, Klas Höglund Storsjöhallen
2018-03-29 18:30 194326028 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/2 Klara-Marie Laggar, Nelly Saari Vännäsby Sporthall
Pantamera P Div. 8 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-28 10:30 194358003 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Gamla Stan IBK /Gul 06 Ville Hedsberg, Elias Norden Balderhallen B
2017-10-28 11:00 194358002 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P07/Svart Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-10-28 12:00 194358001 Bureå Idrottsförening P06 - Boliden FFI P06-08 , David Morén Eddahallen
2017-11-11 00:00 194358004 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBK P07/Svart Örjanshallen
2017-11-11 00:00 194358005 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK /Gul 06 Örjanshallen
2017-11-25 09:30 194358006 Bureå Idrottsförening P06 - Gamla Stan IBK /Gul 06 Patrik Häggström, Anton Sundström Balderhallen B
2017-11-25 10:30 194358007 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Melker Westerberg, Elliot Johansson Örjanshallen
2017-11-26 12:00 194358008 Skellefteå IBK P07/Svart - Boliden FFI P06-08 Tim Åhlund, Per Andersson Eddahallen
2017-12-02 00:00 194358009 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Bureå Idrottsförening P06 Balderhallen A
2017-12-02 00:00 194358010 Boliden FFI P06-08 - Clemensnäs IF P07 Balderhallen B
2017-12-09 10:00 194358013 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Gul 06 Jens Marklund, Patrik Häggström Eddahallen
2017-12-09 12:30 194358012 Bureå Idrottsförening P06 - Clemensnäs IF P07 Örjan Arvidsson, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-12-09 13:00 194358011 Boliden FFI P06-08 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Joakim Broman, Per Andersson Balderhallen B
2017-12-16 00:00 194358014 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Svart Balderhallen B
2017-12-17 00:00 194358015 Gamla Stan IBK /Gul 06 - Boliden FFI P06-08 Balderhallen A
2018-01-20 11:00 194358016 Boliden FFI P06-08 - Bureå Idrottsförening P06 Casper Hjelte, Olle Hedman Balderhallen A
2018-01-20 12:00 194358018 Gamla Stan IBK /Gul 06 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Casper Hjelte, Olle Hedman Balderhallen A
2018-01-21 10:30 194358017 Skellefteå IBK P07/Svart - Clemensnäs IF P07 Tim Åhlund, Per Andersson Eddahallen
2018-01-27 00:00 194358019 Skellefteå IBK P07/Svart - Bureå Idrottsförening P06 Balderhallen B
2018-01-27 00:00 194358020 Gamla Stan IBK /Gul 06 - Clemensnäs IF P07 Balderhallen A
2018-02-09 18:05 194358022 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Clemensnäs IF P07 Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2018-02-10 11:00 194358021 Gamla Stan IBK /Gul 06 - Bureå Idrottsförening P06 Tim Åhlund, Per Andersson Eddahallen
2018-02-10 12:00 194358023 Boliden FFI P06-08 - Skellefteå IBK P07/Svart Tim Åhlund, Per Andersson Eddahallen
2018-02-17 00:00 194358024 Bureå Idrottsförening P06 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Balderhallen B
2018-02-17 00:00 194358025 Clemensnäs IF P07 - Boliden FFI P06-08 Örjanshallen
2018-02-24 00:00 194358026 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Svart 07 Balderhallen A
2018-02-24 00:00 194358027 Boliden FFI P06-08 - Gamla Stan IBK /Gul 06 Balderhallen B
2018-03-18 09:30 194358028 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Boliden FFI P06-08 Elias Bark Pettersson, Samuel Sundqvist Balderhallen B
2018-03-18 17:00 194358030 Gamla Stan IBK /Gul 06 - Skellefteå IBK P07/Svart Andreas Åström, Joakim Broman Balderhallen A
2018-03-21 18:35 194358029 Clemensnäs IF P07 - Bureå Idrottsförening P06 Joakim Broman Lejonströmshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis