Pantamera F Blå Svår (09) (2017/18)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 11:00 150361003 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2017-09-30 12:00 150361005 Täby FC (C) - Värmdö IF (A) Carl Kjellstrand, Tommy Hallgren Skarpängskolan A
2017-09-30 13:15 150361001 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Ida Lagerblad, Enya Hasselström Åkersberga Sporthall A
2017-09-30 14:00 150361004 IK Frej TäbyIBK - Huddinge IK (B) Hannes Hovmöller, Niklas Wedin Vikingavallen
2017-10-01 11:00 150361002 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Emil Aronsson, Noah Krona Hässelbyhallen
2017-11-18 16:00 150361006 Täby FC (A) - Täby FC (B) Oscar Silverbratt, Emil Kirchner Skarpängskolan A
2017-10-07 11:15 150361011 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Enya Hasselström, Emil Kirchner Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 11:00 150361009 Huddinge IK (B) - Älvsjö AIK IBF Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Kvarnbergshallen
2017-10-08 12:15 150361012 Ekerö IK - Täby FC (A) Mats Andersson, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2017-10-08 14:00 150361007 Täby FC (B) - Täby FC (C) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-08 15:00 150361010 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK Totte Hallgren, Mimma Spasic Björkebyhallen
2017-10-08 16:15 150361008 Värmdö IF (A) - IK Frej TäbyIBK Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2017-10-14 11:00 150361014 Hässelby SK IBK - Huddinge IK (B) Noah Krona, Emil Aronsson Hässelbyhallen
2017-10-14 12:30 150361015 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (A) Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Sätrahallen
2017-10-14 15:00 150361016 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (B) Oscar Silverbratt, Jakob Iskander Vikingavallen
2017-10-15 11:15 150361018 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-15 12:15 150361013 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-15 13:00 150361017 Täby FC (C) - Täby FC (A) Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2017-10-21 13:15 150361022 Huddinge IK (B) - Åkersberga IBF (A) Johan Hessing, Shabbir Ahmed Kvarnbergshallen
2017-10-22 11:00 150361020 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Tim Svensson, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-10-22 11:15 150361021 Värmdö IF (A) - Hässelby SK IBK Tommy Egman, Theodore Hurtig Värmdö sporthall
2017-10-22 12:00 150361019 Täby FC (A) - IK Frej TäbyIBK Tim Svensson, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-10-22 12:00 150361024 Ekerö IK - Täby FC (C) Patrik Arvinder, Mats Järnmark Tappströms Bollhall
2017-10-22 14:00 150361023 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-10-28 10:00 150361026 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Niklas Van Lienden, William Wetterud Hässelbyhallen
2017-10-28 12:45 150361027 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (A) Henrik Sommerville, Linnea Westerlund Sätrahallen
2017-10-28 13:15 150361025 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF (A) Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-10-28 16:00 150361028 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (C) Niklas Wedin, Sebastian Zetterberg Skarpängskolan A
2017-10-29 09:15 150361030 Åkersberga IBF (B) - Huddinge IK (B) Jakob Iskander, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2017-10-29 11:00 150361029 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ekerö IK Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-11-11 10:00 150361036 Ekerö IK - IK Frej TäbyIBK Noah Krona, Emil Aronsson Mälaröhallen
2017-11-11 14:15 150361035 Huddinge IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Filippa Agnekil, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2017-11-12 10:00 150361031 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-11-12 11:00 150361032 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Oscar Silverbratt, Fredrik Bokström Skarpängskolan A
2017-11-12 12:00 150361033 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Emil Kirchner, Niklas Wedin Skarpängskolan A
2017-11-12 12:15 150361034 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (B) William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2017-11-18 09:00 150361038 Hässelby SK IBK - Täby FC (C) Niclas Andersson, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2017-11-18 09:00 150361039 Älvsjö AIK IBF - IK Frej TäbyIBK Rebecka Edin, Sam Robertsson Sätrahallen
2017-11-18 12:15 150361042 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) Philip Edlund, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2017-11-19 10:15 150361037 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Simon Åbom, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2017-11-19 11:00 150361040 Huddinge IK (B) - Ekerö IK My Källström Lyly, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2017-11-19 11:00 150361041 Bele Barkarby IF IBF (A) - Värmdö IF (A) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Björkebyhallen
2017-11-25 12:00 150361043 IK Frej TäbyIBK - Hässelby SK IBK Carl Kjellstrand, Tommy Hallgren Vikingavallen
2017-11-25 12:00 150361045 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Lovisa Lindblom, Patrik Arvinder Skarpängskolan A
2017-11-25 13:00 150361046 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Lovisa Lindblom, Patrik Arvinder Skarpängskolan A
2017-11-25 14:00 150361044 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Richard Jonsson, Patrik Arvinder Skarpängskolan A
2017-11-26 11:15 150361047 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (B) Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-11-26 16:15 150361048 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Patrik Larsson, Adam Gustafsson Tappströms Bollhall
2017-12-02 11:15 150361049 Åkersberga IBF (A) - IK Frej TäbyIBK Enya Hasselström, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 12:00 150361050 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Hässelbyhallen
2017-12-03 11:00 150361053 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Christoffer Andersson, Mattias Thomasson Björkebyhallen
2017-12-03 12:00 150361052 Huddinge IK (B) - Täby FC (B) Jacob Leijon, Filippa Agnekil Kvarnbergshallen
2017-12-03 12:15 150361051 Värmdö IF (A) - Ekerö IK Sezgin Youmer, Christian Berger Värmdö sporthall
2017-12-03 14:15 150361054 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-12-09 11:00 150361060 Ekerö IK - Hässelby SK IBK Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Mälaröhallen
2017-12-09 12:00 150361058 Täby FC (A) - Huddinge IK (B) Sebastian Johansson, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-12-09 13:00 150361056 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (B) Oscar Silverbratt, Tilde Levinson Vikingavallen
2017-12-09 13:00 150361059 Täby FC (B) - Värmdö IF (A) Sebastian Johansson, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2017-12-09 14:00 150361057 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2017-12-10 11:00 150361055 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (A) Johan Ståhl, Leo Odell/Johansson Vintervikshallen
2017-12-16 09:15 150361061 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK Jakob Iskander, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-12-16 10:15 150361066 Åkersberga IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Jakob Iskander, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-12-16 14:00 150361062 Täby FC (B) - Ekerö IK Oscar Silverbratt, Andreas Beijer Skarpängskolan A
2017-12-16 16:00 150361065 Bele Barkarby IF IBF (A) - IK Frej TäbyIBK Mattias Thomasson, Daniel Bäckner Herresta Sporthall
2017-12-17 12:00 150361064 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) Ida Sandberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2017-12-17 14:15 150361063 Värmdö IF (A) - Täby FC (A) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
150361068 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Värmdö sporthall
2017-11-01 18:00 150361071 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK Enya Hasselström, Stefano Bianque Åkersberga Sporthall A
2017-12-02 16:00 150361070 Bele Barkarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF Johannes Sandberg, Sezgin Youmer Herresta Sporthall
2017-12-16 10:00 150361069 Huddinge IK (B) - IK Frej TäbyIBK Gustav Frank, Johannes Sandberg Kvarnbergshallen
2018-01-14 11:00 150361067 Täby FC (B) - Täby FC (A) Oskar Jakobsson, Christer Jacobsson Skarpängskolan A
2018-02-18 17:15 150361072 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A) Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Tappströms Bollhall
2018-01-13 09:00 150361074 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Noah Krona, Emil Aronsson Hässelbyhallen
2018-01-13 10:00 150361078 Täby FC (A) - Ekerö IK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-13 12:45 150361076 IK Frej TäbyIBK - Värmdö IF (A) Lars Sundlöf, Lars Samuelsson Vikingavallen
2018-01-13 17:00 150361077 Täby FC (C) - Täby FC (B) Richard Jonsson, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2018-01-14 10:30 150361073 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Aldin Imamovic, Stefano Bianque Åkersberga Sporthall A
2018-01-14 11:00 150361075 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK (B) Fredrik Hallenberg, William Albrecht Vintervikshallen
2018-01-20 11:00 150361080 Täby FC (B) - IK Frej TäbyIBK Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Skarpängskolan A
2018-01-20 11:00 150361084 Ekerö IK - Åkersberga IBF (B) Gustav Fohlstedt, Mourice Åkerblom Mälaröhallen
2018-01-20 15:00 150361079 Täby FC (A) - Täby FC (C) Adam Sundbom, Ulf Jonsson Skarpängskolan A
2018-01-21 12:00 150361082 Huddinge IK (B) - Hässelby SK IBK Fredrik Hallenberg, Johannes Sandberg Kvarnbergshallen
2018-01-21 14:00 150361083 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (A) Totte Hallgren, Max Ekstedt Björkebyhallen
2018-01-21 16:00 150361081 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2018-01-27 10:15 150361088 IK Frej TäbyIBK - Täby FC (A) Björn Söderström, Oscar Silverbratt Vikingavallen
2018-01-27 15:30 150361089 Täby FC (C) - Ekerö IK Philip Edlund, Oskar Mattsson Erikslundshallen
2018-01-28 11:00 150361086 Hässelby SK IBK - Värmdö IF (A) Felix Wennerstein, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2018-01-28 11:00 150361087 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Erik Adolfsson, Jonathan Wallén Brobäck Vintervikshallen
2018-01-28 14:15 150361085 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IK (B) Manne Jahnsson, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-01-28 15:15 150361090 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Manne Jahnsson, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-02-03 10:45 150361096 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Daniel Eklund, Adam Gustafsson Mälaröhallen
2018-02-03 13:30 150361095 Huddinge IK (B) - Åkersberga IBF (B) Erik Adolfsson, Leif Karlsson Kvarnbergshallen
2018-02-04 11:00 150361092 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Grindtorpshallen
2018-02-04 12:00 150361093 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Grindtorpshallen
2018-02-04 12:15 150361094 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (A) Sezgin Youmer, Adam Lindell Värmdö sporthall
2018-02-04 13:00 150361091 Täby FC (C) - IK Frej TäbyIBK Tim Svensson, Dennis Svensson Erikslundshallen
2018-02-10 09:15 150361102 Åkersberga IBF (B) - Värmdö IF (A) Emil Kirchner, Patrik Arvinder Åkersberga Sporthall A
2018-02-10 11:15 150361097 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Emil Kirchner, Patrik Arvinder Åkersberga Sporthall A
2018-02-10 12:00 150361099 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Leo Odell/Johansson, Christian Berger Sätrahallen
2018-02-10 17:00 150361100 IK Frej TäbyIBK - Ekerö IK Oskar Mattsson, Mats Järnmark Vikingavallen
2018-02-11 09:00 150361098 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Sebastian Johansson, Arne Brovig Hässelbyhallen
2018-02-11 11:00 150361101 Bele Barkarby IF IBF (A) - Huddinge IK (B) Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2018-02-17 10:00 150361103 IK Frej TäbyIBK - Älvsjö AIK IBF Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Vikingavallen
2018-02-17 10:45 150361108 Ekerö IK - Huddinge IK (B) Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Mälaröhallen
2018-02-17 11:00 150361105 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Oscar Silverbratt, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2018-02-17 12:00 150361106 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Oscar Silverbratt, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2018-02-17 17:30 150361107 Värmdö IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mats Andersson, Christian Berger Värmdö sporthall
2018-02-18 14:00 150361104 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK Philip Edlund, Oskar Mattsson Skarpängskolan A
2018-03-10 12:00 150361110 Hässelby SK IBK - IK Frej TäbyIBK Kenny Ly, Totte Hallgren Hässelbyhallen
2018-03-10 15:00 150361111 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Tommy Egman, Tuva Egman Sätrahallen
2018-03-11 09:15 150361109 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-03-11 11:15 150361114 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-03-11 12:00 150361113 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (B) Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2018-03-11 13:00 150361112 Huddinge IK (B) - Värmdö IF (A) Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-03-17 10:45 150361120 Ekerö IK - Värmdö IF (A) Nihada Cenanovic, Leif Karlsson Mälaröhallen
2018-03-17 13:00 150361116 IK Frej TäbyIBK - Åkersberga IBF (A) Fredrik Hallenberg, Simon Åbom Vikingavallen
2018-03-17 13:00 150361119 Täby FC (B) - Huddinge IK (B) Adam Sundbom, Andreas Sandgren Skarpängskolan A
2018-03-17 14:00 150361118 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Adam Sundbom, Jacob Almefelt Skarpängskolan A
2018-03-17 16:00 150361117 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B) Richard Jonsson, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-03-18 11:00 150361115 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK Tommy Hallgren, Buster Wickenbergh Vintervikshallen
2018-03-24 15:15 150361124 Huddinge IK (B) - Täby FC (A) Marco Svenström, Theodore Hurtig Kvarnbergshallen
2018-03-25 09:00 150361125 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Ricky Bagge, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2018-03-25 12:00 150361122 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Hässelbyhallen
2018-03-25 15:00 150361126 Åkersberga IBF (B) - IK Frej TäbyIBK Simon Åbom, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 16:00 150361121 Åkersberga IBF (A) - Älvsjö AIK IBF Philip Edlund, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 18:30 150361123 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Håkan Taxén, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-03-18 13:00 150361130 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Fredrik Hallenberg, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-04-07 10:00 150361127 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A) Samuel Oreland, Mourice Åkerblom Hässelbyhallen
2018-04-07 12:00 150361129 IK Frej TäbyIBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Roger Nyström, Oscar Silverbratt Vikingavallen
2018-04-07 12:00 150361132 Ekerö IK - Täby FC (B) Patrik Larsson, Stefano Bianque Mälaröhallen
2018-04-07 13:00 150361131 Täby FC (A) - Värmdö IF (A) Andreas Beijer, Armin Shafiei Skarpängskolan A
2018-04-08 11:45 150361128 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (B) Rebecka Edin, Rebecka Eriksson Vintervikshallen
Pantamera Flickor Blå Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-09-30 10:15 150362006 Nynäshamns IBK - Värmdö IF (B) Johan Ståhl, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2017-09-30 12:00 150362005 Vendelsö IK - Tungelsta IF Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Vendelsömalmshallen
2017-09-30 13:00 150362003 Ingarö IF (A) - Västerhaninge IBK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2017-10-01 10:00 150362004 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge Gustav Frank, Sadjad Nima Kvarnbergshallen
2017-10-01 12:00 150362002 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Ida Sandberg, Manne Jahnsson Sköndalshallen
2017-10-07 10:15 150362009 FBI Tullinge - Ingarö IF (A) Gustav Frank, Marco Svenström Tullingehallen
2017-10-07 12:00 150362010 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Björn Landin, Roland Nester Söderbymalmskolan
2017-10-07 14:30 150362008 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) Daniel Enkulla, Svedje Ohlson Tungelsta Sporthall
2017-10-08 14:00 150362011 Bele Barkarby IF IBF (B) - Salems IF Totte Hallgren, Hussein Tourabi Björkebyhallen
2017-10-08 15:15 150362007 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Noah Hulin, Can Asal Värmdö sporthall
2017-10-12 18:00 150362014 Sköndals IK - FBI Tullinge Madelene Westerberg, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2017-10-14 09:45 150362013 Salems IF - Västerhaninge IBK Johan Ståhl, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2017-10-14 12:00 150362017 Vendelsö IK - Nynäshamns IBK Johan Hessing, Shabbir Ahmed Vendelsömalmshallen
2017-11-10 19:00 150362015 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF Jonas Robertson, Johan Ståhl Ingarö Sporthall
2017-11-14 19:00 150362016 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Rebecka Edin, Ida Sandberg Skogåshallen
2017-10-21 09:15 150362023 Västerhaninge IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Oscar Olsson Berglund, Sam Robertsson Söderbymalmskolan
2017-10-21 11:45 150362019 Nynäshamns IBK - Huddinge IK (A) Kenneth Johansson, Arne Brovig Kvarnängshallen
2017-10-21 14:15 150362022 FBI Tullinge - Salems IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2017-10-22 09:15 150362020 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Värmdö sporthall
2017-11-13 19:10 150362021 Tungelsta IF - Sköndals IK Jonas Robertson, Johan Ståhl Tungelsta Sporthall
2017-10-28 10:00 150362025 Salems IF - Tungelsta IF Tommy Egman, Tuva Egman Skogsängshallen
2017-10-28 10:00 150362028 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK Hilda Lundin, Torbjörn Lundin Kvarnbergshallen
2017-10-29 12:00 150362026 Sköndals IK - Värmdö IF (B) William Rennerfelt, Gustaf Reimer Sköndalshallen
2017-10-29 12:00 150362030 Bele Barkarby IF IBF (B) - FBI Tullinge Vilgot Widlöf, Max Ekstedt Björkebyhallen
2017-11-19 14:30 150362027 Ingarö IF (A) - Nynäshamns IBK Kenneth Johansson, Leif Karlsson Kvarnängshallen
2017-11-11 10:00 150362035 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK Sezgin Youmer, Sadjad Nima Tullingehallen
2017-11-11 11:00 150362031 Vendelsö IK - Ingarö IF (A) Johnny Andersson, Anton Forsell Vendelsömalmshallen
2017-11-11 11:00 150362032 Nynäshamns IBK - Sköndals IK Adrian Hiram, Arne Brovig Kvarnängshallen
2017-11-11 12:30 150362034 Tungelsta IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Kenneth Johansson, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-12 10:15 150362033 Värmdö IF (B) - Salems IF William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2017-11-18 10:00 150362037 Salems IF - Nynäshamns IBK Marco Svenström, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2017-11-18 11:00 150362039 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Kevin Helly, Daniel Wiberg Ingarö Sporthall
2017-11-18 15:00 150362041 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Sezgin Youmer Ribby Sporthall
2017-11-19 10:00 150362042 Bele Barkarby IF IBF (B) - Värmdö IF (B) Martin Hjelmberg, Fredrik Berglund Sonesson Björkebyhallen
2017-11-19 13:00 150362038 Sköndals IK - Vendelsö IK Adam Milestad, Gustaf Reimer Sköndalshallen
2017-11-25 12:15 150362045 Nynäshamns IBK - Bele Barkarby IF IBF (B) Kenneth Johansson, Arne Brovig Kvarnängshallen
2017-11-25 12:30 150362047 Tungelsta IF - FBI Tullinge Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2017-11-25 14:00 150362044 Vendelsö IK - Salems IF Nicholas Lindgren, Christian Berger Vendelsömalmshallen
2017-11-26 17:30 150362046 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Värmdö sporthall
2017-12-12 19:30 150362043 Huddinge IK (A) - Sköndals IK Johan Ståhl, Hampus Viking Skogåshallen
2017-12-02 11:30 150362050 Sköndals IK - Ingarö IF (A) Simon Holm Schlemowitz, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 3
2017-12-02 13:00 150362049 Salems IF - Huddinge IK (A) Mats Andersson, Sezgin Youmer Skogsängshallen
2017-12-02 13:00 150362052 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Jonas Robertson, Eskil Simonsen Tullingehallen
2017-12-02 16:00 150362053 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Kenneth Johansson, Leif Karlsson Ribby Sporthall
2017-12-03 10:00 150362054 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vendelsö IK Niklas Van Lienden, William Wetterud Björkebyhallen
2017-12-09 09:00 150362057 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Håkan Augustsson, Sezgin Youmer Vendelsömalmshallen
2017-12-09 10:00 150362055 Ingarö IF (A) - Salems IF Noah Pettersson-Fors, Milton Scholder Ingarö Sporthall
2017-12-09 10:00 150362058 Nynäshamns IBK - FBI Tullinge Kenneth Johansson, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2017-12-09 13:15 150362056 Huddinge IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Filippa Agnekil, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2017-12-09 15:15 150362059 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Johan Ståhl, Shabbir Ahmed Värmdö sporthall
2017-12-16 09:45 150362061 Salems IF - Sköndals IK Magnus Berg, Osama Abaied Skogsängshallen
2017-12-16 13:30 150362064 FBI Tullinge - Vendelsö IK Heimo Lyly, Gustav Frank Tullingehallen
2017-12-16 15:00 150362065 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (A) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Ribby Sporthall
2017-12-16 15:15 150362063 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK Gabriel Nääs, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2017-12-17 13:00 150362066 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ingarö IF (A) Charlie Bohlin, Daniel Bäckner Björkebyhallen
2017-12-04 19:10 150362068 Tungelsta IF - Vendelsö IK Nicholas Lindgren, Håkan Taxén Tungelsta Sporthall
2018-01-07 17:15 150362071 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sköndals IK Totte Hallgren, Max Ekstedt Viksjö Sporthall
2018-01-15 18:00 150362070 Västerhaninge IBK - Ingarö IF (A) Arne Brovig, Imtiaz Karim Söderbymalmskolan
2018-02-02 19:15 150362069 FBI Tullinge - Huddinge IK (A) Gustav Frank, Sezgin Youmer Tullingehallen
2018-03-23 18:00 150362067 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Kevin Helly, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2018-01-13 09:30 150362073 Salems IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Tommy Egman, Tuva Egman Skogsängshallen
2018-01-13 10:00 150362075 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge Kevin Helly, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-01-13 11:00 150362077 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Nicholas Lindgren, Johan Engvall Vendelsömalmshallen
2018-01-14 10:00 150362076 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF Hampus Viking, Sam Robertsson Kvarnbergshallen
2018-01-14 11:00 150362074 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Magnus Berg, Leo Odell/Johansson Sköndalshallen
2018-01-20 12:00 150362079 Nynäshamns IBK - Vendelsö IK Morgan Nordh, Anton Forsell Kvarnängshallen
2018-01-20 12:30 150362082 FBI Tullinge - Sköndals IK Johan Hessing, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2018-01-20 16:00 150362083 Västerhaninge IBK - Salems IF Nicholas Lindgren, Elias Gyllstedt Ribby Sporthall
2018-01-21 14:45 150362081 Tungelsta IF - Ingarö IF (A) Nicholas Lindgren, Sezgin Youmer Tungelsta Sporthall
2018-01-21 15:00 150362080 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) William Zetterquist, Noah Hulin Värmdö sporthall
2018-01-27 11:00 150362087 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Edvin Leijon, Henry Niss Lager Ingarö Sporthall
2018-01-28 11:00 150362090 Bele Barkarby IF IBF (B) - Västerhaninge IBK William Wetterud, Thomas Gjutarenäfve Björkebyhallen
2018-01-28 13:00 150362088 Huddinge IK (A) - Nynäshamns IBK Alva Forsberg, Rebecka Eriksson Kvarnbergshallen
2018-01-28 16:00 150362086 Sköndals IK - Tungelsta IF Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Sköndalshallen
2018-01-28 18:30 150362085 Salems IF - FBI Tullinge Marco Svenström, Mats Andersson Skogsängshallen
2018-02-03 12:00 150362092 Nynäshamns IBK - Ingarö IF (A) Patrik Arvinder, Bjarne Hekkelstrand Kvarnängshallen
2018-02-03 12:15 150362095 FBI Tullinge - Bele Barkarby IF IBF (B) Tommy Egman, Tuva Egman Tullingehallen
2018-02-03 13:30 150362094 Tungelsta IF - Salems IF Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2018-02-03 17:00 150362091 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) Kent Kastell, Christian Hamnström Vendelsömalmshallen
2018-02-04 13:15 150362093 Värmdö IF (B) - Sköndals IK Sezgin Youmer, Osama Abaied Värmdö sporthall
2018-02-10 09:30 150362101 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Aarre Hietanen, Marko Maikkunen Söderbymalmskolan
2018-02-10 11:00 150362097 Salems IF - Värmdö IF (B) Kent Budell, Mats Andersson Skogsängshallen
2018-02-10 11:00 150362099 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2018-02-11 12:00 150362102 Bele Barkarby IF IBF (B) - Tungelsta IF Charlie Bohlin, Totte Hallgren Björkebyhallen
2018-02-11 12:15 150362098 Sköndals IK - Nynäshamns IBK Linnea Westerlund, Ida Sandberg Sköndalshallen
2018-02-17 12:30 150362105 Nynäshamns IBK - Salems IF Johan Ståhl, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2018-02-17 14:00 150362104 Vendelsö IK - Sköndals IK Anton Forsell, Niclas Woxmark Vendelsömalmshallen
2018-02-17 15:15 150362107 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Robin Vall, Ola Bigestans Tungelsta Sporthall
2018-02-18 10:00 150362103 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Adam Milestad, William Rennerfelt Kvarnbergshallen
2018-02-18 11:30 150362106 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-03-10 09:00 150362113 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Söderbymalmskolan
2018-03-10 12:15 150362109 Salems IF - Vendelsö IK Johan Hessing, Shabbir Ahmed Skogsängshallen
2018-03-11 13:00 150362110 Sköndals IK - Huddinge IK (A) Nicholas Lindgren, Johannes Sandberg Sköndalshallen
2018-03-11 13:00 150362114 Bele Barkarby IF IBF (B) - Nynäshamns IBK Niklas Van Lienden, William Wetterud Björkebyhallen
2018-03-11 18:45 150362112 FBI Tullinge - Tungelsta IF Gustav Frank, Leif Karlsson Tullingehallen
2018-03-17 10:00 150362116 Huddinge IK (A) - Salems IF Mats Andersson, Isak Sjöblom Kvarnbergshallen
2018-03-17 11:00 150362115 Ingarö IF (A) - Sköndals IK Kevin Helly, Aldin Imamovic Ingarö Sporthall
2018-03-17 12:00 150362117 Vendelsö IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Daniel Enkulla, Joacim Hansson Vendelsömalmshallen
2018-03-17 12:30 150362118 Nynäshamns IBK - Västerhaninge IBK Kenneth Johansson, Adrian Hiram Kvarnängshallen
2018-03-18 15:15 150362119 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Didrik Axen, Wilmer Axén Värmdö sporthall
2018-03-24 12:00 150362124 FBI Tullinge - Nynäshamns IBK Leif Karlsson, Christian Berger Tullingehallen
2018-03-24 13:15 150362121 Salems IF - Ingarö IF (A) Jonas Holm, Hussein Tourabi Skogsängshallen
2018-03-24 16:00 150362125 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Leif Karlsson, Sezgin Youmer Ribby Sporthall
2018-03-25 10:00 150362126 Bele Barkarby IF IBF (B) - Huddinge IK (A) Ricky Bagge, Charlie Bohlin Björkebyhallen
2018-03-25 15:00 150362123 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Nicholas Lindgren, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2018-02-06 19:30 150362129 Huddinge IK (A) - Västerhaninge IBK Mats Andersson, Osama Abaied Skogåshallen
2018-03-22 18:00 150362127 Sköndals IK - Salems IF Johan Ståhl, Johannes Sandberg Sköndalshallen
2018-04-07 09:15 150362131 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Kenneth Johansson, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2018-04-07 10:00 150362130 Vendelsö IK - FBI Tullinge Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Vendelsömalmshallen
2018-04-07 13:00 150362128 Ingarö IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Leif Karlsson, Erik Nyman Ingarö Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis