Pojk Mörkröd Höst 19 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P MR 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 21:00 066700003 IBK Kungälv HJ - Lindome IBK U16 5 - 11 Felix Bark Peterson, Javed Khan Munkegärdehallen
2019-01-12 16:30 066700002 IBF Backadalen HJ - Lindås Rasta IBK JR akademi 2 - 4 Kim Nielsen, Mattias Strid Tuve Sporthall
2019-02-16 14:30 066700001 FBC Aspen HJ Svart - Varla IBK HJ 2 3 - 7 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2019-01-18 18:30 066700005 Lindome IBK U16 - Varla IBK HJ 2 10 - 6 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Almåshallen A
2019-01-20 14:30 066700006 IBK Kungälv HJ - IBF Backadalen HJ 3 - 1 Emma Lindell, Pelle Hellberg Munkegärdehallen
2019-02-01 18:50 066700004 Lindås Rasta IBK JR akademi - FBC Aspen HJ Svart 5 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Salming Arena
2019-01-25 20:20 066700009 Varla IBK HJ 2 - IBF Backadalen HJ 5 - 2 Mats Lian, Daniel Lian Lindälvshallen
2019-01-27 12:00 066700008 Lindås Rasta IBK JR akademi - IBK Kungälv HJ 2 - 0 , Kim Nielsen Salming Arena
2019-01-27 17:50 066700007 FBC Aspen HJ Svart - Lindome IBK U16 7 - 5 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Rydsbergshallen
2019-01-28 19:00 066700012 Varla IBK HJ 2 - Lindås Rasta IBK JR akademi 3 - 3 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Lindälvshallen
2019-02-02 13:00 066700011 IBF Backadalen HJ - Lindome IBK U16 6 - 9 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Lundbystrand 1
2019-02-03 15:00 066700010 IBK Kungälv HJ - FBC Aspen HJ Svart 2 - 3 Eric Hemmingsson, Emil Rydberg Munkegärdehallen
2019-02-08 18:30 066700015 Lindome IBK U16 - Lindås Rasta IBK JR akademi 7 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Almåshallen A
2019-02-10 17:00 066700014 IBK Kungälv HJ - Varla IBK HJ 2 2 - 5 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Munkegärdehallen
2019-02-10 18:30 066700013 FBC Aspen HJ Svart - IBF Backadalen HJ 7 - 2 Felix Bark Peterson, Goran Kuduzovic Rydsbergshallen
2019-02-23 13:30 066700016 Varla IBK HJ 2 - FBC Aspen HJ Svart 5 - 10 Jacob Johansson, Karl Nilsson Lindälvshallen
2019-02-23 15:30 066700017 Lindås Rasta IBK JR akademi - IBF Backadalen HJ 5 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Salming Arena
2019-02-23 16:30 066700018 Lindome IBK U16 - IBK Kungälv HJ 3 - 6 Henry Tames, Tomas Levin Almåshallen A
2019-03-03 18:10 066700020 Varla IBK HJ 2 - Lindome IBK U16 6 - 3 Jonas Löfwander, Tobias Anderberg Lindälvshallen
2019-03-03 18:30 066700019 FBC Aspen HJ Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi 7 - 2 Felix Bark Peterson, Oscar Kjellgren Elgestål Rydsbergshallen
2019-03-03 19:30 066700021 IBF Backadalen HJ - IBK Kungälv HJ 8 - 1 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Tuve Sporthall
2019-03-08 18:30 066700022 Lindome IBK U16 - FBC Aspen HJ Svart 6 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2019-03-09 11:30 066700024 IBF Backadalen HJ - Varla IBK HJ 2 2 - 10 Oscar Kjellgren Elgestål, Tomas Levin Tuve Sporthall
2019-03-10 17:15 066700023 IBK Kungälv HJ - Lindås Rasta IBK JR akademi 2 - 6 Abdirizak Ali, Abdinasir Abdirahman Munkegärdehallen
2019-03-15 17:40 066700027 Lindås Rasta IBK JR akademi - Varla IBK HJ 2 7 - 2 Kim Nielsen, Goran Kuduzovic Salming Arena
2019-03-15 18:30 066700026 Lindome IBK U16 - IBF Backadalen HJ 22 - 1 Roger Zahnér, Gustav Glansén Almåshallen A
2019-03-16 13:50 066700025 FBC Aspen HJ Svart - IBK Kungälv HJ 6 - 0 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Rydsbergshallen
2019-03-23 14:30 066700029 Varla IBK HJ 2 - IBK Kungälv HJ 6 - 3 Jonas Löfwander, Mats Andersson Lindälvshallen
2019-03-23 16:30 066700030 Lindås Rasta IBK JR akademi - Lindome IBK U16 5 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Salming Arena
2019-03-24 14:00 066700028 IBF Backadalen HJ - FBC Aspen HJ Svart 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK JR akademi 10 7 1 2 43-33 10 22
2. FBC Aspen HJ Svart 10 6 1 3 54-37 17 19
3. Varla IBK HJ 2 10 6 1 3 55-45 10 19
4. Lindome IBK U16 10 6 0 4 79-50 29 18
5. IBK Kungälv HJ 10 2 0 8 24-51 -27 6
6. IBF Backadalen HJ 10 1 1 8 30-69 -39 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 15:30 066701003 Frölunda IBK P02 - FBC Aspen HJ Vit 4 - 9 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2019-03-30 13:00 066701002 Mölndals IBF HJ - IK Zenith P03 Grön 3 - 6 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Aktiviteten A-Hall
2019-01-20 17:00 066701004 IK Zenith P03 Grön - Kärra IBK P03 Röd 5 - 0 Petter Enlund, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-01-26 13:15 066701006 Frölunda IBK P02 - Mölndals IBF HJ 2 - 2 Emma Lindell, Peter Axelsson Frölunda Kulturhus
2019-01-23 20:30 066701008 IK Zenith P03 Grön - Frölunda IBK P02 6 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2019-01-26 15:45 066701007 Kärra IBK P03 Röd - FBC Aspen HJ Vit 6 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2019-02-02 15:10 066701011 Mölndals IBF HJ - FBC Aspen HJ Vit 3 - 5 Caroline Johansson, Per Sundvall Ekenskolan
2019-02-07 19:00 066701010 Frölunda IBK P02 - Kärra IBK P03 Röd 6 - 2 Jesper Björklund Greter, Mattias Strid Frölunda Kulturhus
2019-01-18 18:45 066701015 FBC Aspen HJ Vit - IK Zenith P03 Grön 7 - 4 Isak Brogren, Javed Khan Rydsbergshallen
2019-03-26 19:05 066701013 Kärra IBK P03 Röd - Mölndals IBF HJ 3 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2019-02-23 17:30 066701018 FBC Aspen HJ Vit - Frölunda IBK P02 9 - 7 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rydsbergshallen
2019-02-24 17:30 066701017 IK Zenith P03 Grön - Mölndals IBF HJ 6 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2019-03-02 18:30 066701019 Kärra IBK P03 Röd - IK Zenith P03 Grön 4 - 5 Isak Brogren, Sebastian Meza Kärra Sporthall
2019-03-15 20:30 066701021 Mölndals IBF HJ - Frölunda IBK P02 5 - 2 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-09 13:30 066701023 Frölunda IBK P02 - IK Zenith P03 Grön 6 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Frölunda Kulturhus
2019-03-09 15:00 066701022 FBC Aspen HJ Vit - Kärra IBK P03 Röd 6 - 1 Mustafa Er, Mükremin Er Rydsbergshallen
2019-03-16 15:30 066701026 FBC Aspen HJ Vit - Mölndals IBF HJ 2 - 0 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Hjällsnäshallen
2019-03-17 12:15 066701025 Kärra IBK P03 Röd - Frölunda IBK P02 6 - 5 Adnan Mehmedagic, Felix Bark Peterson Kärra Sporthall
2019-03-23 12:10 066701028 Mölndals IBF HJ - Kärra IBK P03 Röd 5 - 5 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Aktiviteten A-Hall
2019-03-24 15:30 066701030 IK Zenith P03 Grön - FBC Aspen HJ Vit 6 - 2 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Björlanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P03 Grön 8 6 0 2 43-24 19 18
2. FBC Aspen HJ Vit 8 6 0 2 43-31 12 18
3. Kärra IBK P03 Röd 8 2 2 4 27-38 -11 8
4. Frölunda IBK P02 8 2 1 5 33-44 -11 7
5. Mölndals IBF HJ 8 1 3 4 22-31 -9 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-13 12:50 066702002 IBK Göteborg U15 - Sandö IBK Juniorlag 8 - 3 Albert Enlund, Oscar Kjellgren Elgestål Torpahallen
2019-01-13 14:30 066702001 FBC Aspen HJ Röd - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 4 - 6 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Hjällsnäshallen
2019-01-28 19:45 066702003 Stenungsunds IBK HJ 2 - Särö IBK P03 1 - 3 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Sanne Spekerödsskolan
2019-01-19 14:00 066702006 Stenungsunds IBK HJ 2 - IBK Göteborg U15 4 - 7 Per Sundvall, Meisam Hosseini Stenungsund Arena
2019-01-20 14:20 066702005 Särö IBK P03 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 2 - 8 Marcus Gustafsson, Christer Arntzen Kullavikshallen
2019-01-20 15:30 066702004 Sandö IBK Juniorlag - FBC Aspen HJ Röd 6 - 6 Mats Lian, Christopher McGillivray Vallda Idrottshall
2019-01-26 15:00 066702009 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - IBK Göteborg U15 2 - 5 Narcis Hadziselimovic, Adam Evheden Wallenstamhallen
2019-01-27 14:40 066702007 FBC Aspen HJ Röd - Särö IBK P03 3 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Rydsbergshallen
2019-01-27 15:30 066702008 Sandö IBK Juniorlag - Stenungsunds IBK HJ 2 4 - 4 Jacob Johansson, Tobias Anderberg Vallda Idrottshall
2019-02-01 18:30 066702012 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - Sandö IBK Juniorlag 3 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Mölnlycke Idrottshall
2019-02-02 16:00 066702010 Stenungsunds IBK HJ 2 - FBC Aspen HJ Röd 7 - 5 Susanne Andersson, Martin Larsson Kyrkenorumsskolan
2019-02-03 12:20 066702011 IBK Göteborg U15 - Särö IBK P03 5 - 4 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torpahallen
2019-02-06 20:00 066702015 Särö IBK P03 - Sandö IBK Juniorlag 1 - 7 Mats Lian, Jonas Löfwander Särö Idrottshall B-hallen
2019-02-07 19:15 066702014 Stenungsunds IBK HJ 2 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 5 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kyrkenorumsskolan
2019-02-17 16:00 066702013 FBC Aspen HJ Röd - IBK Göteborg U15 8 - 6 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2019-02-22 19:45 066702018 Särö IBK P03 - Stenungsunds IBK HJ 2 6 - 4 Christoffer Söderström, Mats Andersson Kullavikshallen
2019-02-23 14:30 066702016 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - FBC Aspen HJ Röd 4 - 3 Per Sundvall, Adam Evheden Wallenstamhallen
2019-02-24 17:00 066702017 Sandö IBK Juniorlag - IBK Göteborg U15 5 - 2 Jonas Löfwander, Jonas Söderberg Vallda Idrottshall
2019-03-02 16:10 066702020 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - Särö IBK P03 5 - 3 Mustafa Er, Meisam Hosseini Mölnlycke Idrottshall
2019-03-02 17:10 066702019 FBC Aspen HJ Röd - Sandö IBK Juniorlag 4 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hjällsnäshallen
2019-03-03 12:10 066702021 IBK Göteborg U15 - Stenungsunds IBK HJ 2 5 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2019-03-09 15:45 066702023 Stenungsunds IBK HJ 2 - Sandö IBK Juniorlag 1 - 5 Ali Noori, Javed Khan Kyrkenorumsskolan
2019-03-10 12:20 066702024 IBK Göteborg U15 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 7 - 6 Mükremin Er, Sebastian Meza Torpahallen
2019-03-10 15:20 066702022 Särö IBK P03 - FBC Aspen HJ Röd 3 - 5 Jonas Löfwander, Daniel Lian Kullavikshallen
2019-03-16 16:30 066702026 Särö IBK P03 - IBK Göteborg U15 1 - 4 Mats Lian, Daniel Lian Kullavikshallen
2019-03-17 16:30 066702025 FBC Aspen HJ Röd - Stenungsunds IBK HJ 2 7 - 1 Marcus Larsson, Isak Brogren Hjällsnäshallen
2019-03-17 18:00 066702027 Sandö IBK Juniorlag - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 7 - 3 Tobias Sandblom, Peter Bergstrand Vallda Idrottshall
2019-03-21 20:00 066702030 Sandö IBK Juniorlag - Särö IBK P03 6 - 1 Christoffer Söderström, Mats Andersson Vallda Idrottshall
2019-03-23 16:00 066702028 IBK Göteborg U15 - FBC Aspen HJ Röd 7 - 6 Mükremin Er, Wessam Abdellrazek Torpahallen
2019-03-24 14:30 066702029 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - Stenungsunds IBK HJ 2 3 - 4 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Mölnlycke Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg U15 10 8 0 2 56-41 15 24
2. Sandö IBK Juniorlag 10 7 2 1 55-33 22 23
3. Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 10 4 0 6 44-47 -3 12
4. FBC Aspen HJ Röd 10 3 1 6 51-49 2 10
5. Stenungsunds IBK HJ 2 10 3 1 6 33-49 -16 10
6. Särö IBK P03 10 3 0 7 28-48 -20 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-13 12:00 066703003 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Warberg IBF P03 4 - 1 Alfred Wendt, Sebastian Meza Askims Sporthall
2019-01-13 18:30 066703001 Partille IBS P03/P04 - Lindome IBK P02/03 Lila 2 - 1 Javed Khan, Senad Olevic Vallhamra Sportcenter
2019-01-15 19:45 066703002 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 7 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Kastellegårdshallen
2019-01-19 13:00 066703005 Warberg IBF P03 - Lindome IBK P02/03 Lila 2 - 4 Jesper Wallström, Karl Nilsson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-01-19 14:00 066703004 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Partille IBS P03/P04 4 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstamhallen
2019-01-20 15:00 066703006 Lindås Rasta IBK P03 Vit - IBK Kungälv P 03 Kastelle 8 - 3 Per Sundvall, Jesper Dammert Salming Arena
2019-01-26 18:00 066703008 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Lindås Rasta IBK P03 Vit 3 - 4 Irmeli Wikström, Felix Bark Peterson Wallenstamhallen
2019-01-26 18:40 066703009 Lindome IBK P02/03 Lila - IBK Kungälv P 03 Kastelle 4 - 6 Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-02-21 19:00 066703007 Partille IBS P03/P04 - Warberg IBF P03 2 - 4 Jesper Dammert, Juliano Boric Vallhamra Sportcenter
2019-02-01 19:45 066703011 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Warberg IBF P03 4 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Kastellegårdshallen
2019-02-02 15:00 066703010 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Partille IBS P03/P04 4 - 3 Agnes Andersson, Linnea Adielsson Salming Arena
2019-02-03 14:30 066703012 Lindome IBK P02/03 Lila - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 5 - 2 Per Sundvall, Erik Hultén Skånhällaskolan
2019-02-06 18:30 066703013 Partille IBS P03/P04 - IBK Kungälv P 03 Kastelle 5 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Ugglumshallen
2019-02-09 17:00 066703014 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Lindome IBK P02/03 Lila 5 - 4 Felix Bark Peterson, Senad Olevic Salming Arena
2019-03-08 19:00 066703015 Warberg IBF P03 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 4 - 5 Erik Caverö, Marcus Johansson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-02-23 11:00 066703016 Lindome IBK P02/03 Lila - Partille IBS P03/P04 7 - 2 Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-02-23 19:00 066703017 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - IBK Kungälv P 03 Kastelle 4 - 9 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2019-02-24 11:30 066703018 Warberg IBF P03 - Lindås Rasta IBK P03 Vit 7 - 6 Christoffer Söderström, Max Bjurlöf Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-03-02 17:30 066703021 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Lindås Rasta IBK P03 Vit 9 - 7 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2019-03-03 12:30 066703019 Partille IBS P03/P04 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 3 - 6 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Vallhamra Sportcenter
2019-03-03 13:30 066703020 Lindome IBK P02/03 Lila - Warberg IBF P03 2 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-03-09 17:30 066703024 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Lindome IBK P02/03 Lila 7 - 2 Marcus Larsson, Adnan Mehmedagic Kastellegårdshallen
2019-03-09 18:00 066703023 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 3 - 4 Mats Sällberg, Alexander Pavlovic Salming Arena
2019-03-10 12:00 066703022 Warberg IBF P03 - Partille IBS P03/P04 6 - 4 Jan Svensson, Viktoria Wallström Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2019-03-16 10:40 066703027 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Lindome IBK P02/03 Lila 1 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Wallenstamhallen
2019-03-16 15:45 066703026 Warberg IBF P03 - IBK Kungälv P 03 Kastelle 4 - 2 Erik Caverö, Hampus Åkeson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2019-03-17 11:00 066703025 Partille IBS P03/P04 - Lindås Rasta IBK P03 Vit 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Besim Mehmedagic Vallhamra Sportcenter
2019-03-24 17:30 066703028 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Partille IBS P03/P04 6 - 2 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2019-03-24 17:30 066703030 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Warberg IBF P03 2 - 6 Kevin Nilsson, Oscar Kjellgren Elgestål Mölnlycke Idrottshall
2019-03-30 15:30 066703029 Lindome IBK P02/03 Lila - Lindås Rasta IBK P03 Vit 4 - 5 Ali Noori, Sebastian Meza Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF P03 10 7 0 3 43-35 8 21
2. Lindås Rasta IBK P03 Vit 10 6 1 3 51-43 8 19
3. IBK Kungälv P 03 Kastelle 10 6 0 4 57-45 12 18
4. Lindome IBK P02/ 03 Lila 10 4 0 6 39-36 3 12
5. Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 10 4 0 6 35-50 -15 12
6. Partille IBS P03/ P04 10 2 1 7 31-47 -16 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 18:00 066704001 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - Floda IBK P03/01 1 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Wallenstamhallen
2019-01-13 15:25 066704002 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - IBK Bergum junior herr 6 - 5 Christer Carlberg, Alf Björkner Munkegärdehallen
2019-01-13 19:00 066704003 Landvetter IBK P02/04 Blå - FBC Vinga P00-02 8 - 8 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Pinntorps Idrottshall
2019-01-19 11:10 066704006 Landvetter IBK P02/04 Blå - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 5 - 11 Albert Enlund, Petter Enlund Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 15:20 066704005 FBC Vinga P00-02 - Floda IBK P03/01 2 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Hall Of Flame
2019-01-20 18:30 066704004 IBK Bergum junior herr - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 0 - 3 Håkan Krafft, Mattias Strid Bergumsskolan
2019-01-26 13:00 066704008 IBK Bergum junior herr - Landvetter IBK P02/04 Blå 8 - 11 Joakim Amri Nilsson, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2019-01-26 13:15 066704009 Floda IBK P03/01 - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 5 - 2 Jesper Björklund Greter, Agnes Andersson Alléhallen
2019-01-27 17:30 066704007 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - FBC Vinga P00-02 9 - 6 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Wallenstamhallen
2019-02-03 16:30 066704011 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - FBC Vinga P00-02 3 - 2 Eric Hemmingsson, Emil Rydberg Munkegärdehallen
2019-02-03 17:30 066704010 Landvetter IBK P02/04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 8 - 6 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Pinntorps Idrottshall
2019-02-03 18:15 066704012 Floda IBK P03/01 - IBK Bergum junior herr 13 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Alléhallen
2019-02-09 12:10 066704013 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 2 - 2 Jesper Björklund Greter, Emil Rydberg Wallenstamhallen
2019-02-18 21:00 066704015 FBC Vinga P00-02 - IBK Bergum junior herr 5 - 7 Meisam Hosseini, Ali Noori Hall Of Flame
2019-03-15 19:15 066704014 Landvetter IBK P02/04 Blå - Floda IBK P03/01 5 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2019-02-23 13:00 066704017 IBK Bergum junior herr - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 4 - 6 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Bergumsskolan
2019-02-24 09:40 066704016 Floda IBK P03/01 - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 1 - 9 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2019-02-24 14:15 066704018 FBC Vinga P00-02 - Landvetter IBK P02/04 Blå 6 - 7 Håkan Krafft, Joakim Amri Nilsson Hall Of Flame
2019-03-02 17:40 066704019 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - IBK Bergum junior herr 7 - 4 Mustafa Er, Meisam Hosseini Mölnlycke Idrottshall
2019-03-03 15:30 066704021 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Landvetter IBK P02/04 Blå 16 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2019-03-03 16:15 066704020 Floda IBK P03/01 - FBC Vinga P00-02 8 - 4 Alf Björkner, Javed Khan Alléhallen
2019-03-09 15:30 066704023 Landvetter IBK P02/04 Blå - IBK Bergum junior herr 6 - 8 Sebastian Meza, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 11:00 066704022 FBC Vinga P00-02 - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 3 - 5 Per Sundvall, Adam Jällfält Hall Of Flame
2019-03-10 15:45 066704024 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Floda IBK P03/01 8 - 3 Abdirizak Ali, Abdinasir Abdirahman Munkegärdehallen
2019-03-16 18:30 066704025 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - Landvetter IBK P02/04 Blå 3 - 3 Javed Khan, Henry Tames Wallenstamhallen
2019-03-17 13:10 066704027 IBK Bergum junior herr - Floda IBK P03/01 5 - 6 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Bergumsskolan
2019-03-17 16:50 066704026 FBC Vinga P00-02 - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 2 - 7 Per Sundvall, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-03-20 19:40 066704028 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 3 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Sanne Munkegärdehallen
2019-03-24 16:30 066704030 IBK Bergum junior herr - FBC Vinga P00-02 6 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Bergumsskolan
2019-03-24 17:10 066704029 Floda IBK P03/01 - Landvetter IBK P02/04 Blå 6 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK P03/ 01 10 8 0 2 54-41 13 24
2. IBK Kungälv P 03/ 04 Munkgärde 10 7 1 2 64-40 24 22
3. Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/ 03 Vit 10 6 2 2 52-32 20 20
4. Landvetter IBK P02/ 04 Blå 10 3 2 5 62-79 -17 11
5. IBK Bergum junior herr 10 2 0 8 48-70 -22 6
6. FBC Vinga P00-02 10 1 1 8 45-63 -18 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 16:30 066705004 Herrestads AIF P03/04 Röd - Lindås Rasta IBK P04 Blå 5 - 8 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rimnershallen B-hallen
2019-01-12 17:15 066705001 Myggenäs IBK P 03 1 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 6 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2019-01-13 11:20 066705002 IBK Göteborg P03 - Landvetter IBK P02/04 Svart 3 - 7 Albert Enlund, Oscar Kjellgren Elgestål Torpahallen
2019-01-13 12:30 066705005 IBF Backadalen P02/03 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 2 - 7 Amir Huseinovic, Abdirizak Ali Tuve Sporthall
2019-01-13 13:55 066705003 FBC Lerum P04 Svart - Partille IBS P04 Röd 7 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2019-01-19 14:00 066705010 IBF Backadalen P02/03 - Herrestads AIF P03/04 Röd 3 - 7 Senad Olevic, Mustafa Er Tuve Sporthall
2019-01-19 18:00 066705006 Landvetter IBK P02/04 Svart - Myggenäs IBK P 03 1 11 - 7 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 16:25 066705009 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - FBC Lerum P04 Svart 3 - 2 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2019-01-20 16:30 066705007 Partille IBS P04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 5 - 5 Senad Olevic, Mustafa Er Vallhamra Sportcenter
2019-01-20 16:40 066705008 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBK Göteborg P03 2 - 2 Per Sundvall, Tomas Levin Salming Arena
2019-01-26 16:30 066705013 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 9 - 4 Irmeli Wikström, Felix Bark Peterson Wallenstamhallen
2019-01-26 17:15 066705011 Myggenäs IBK P 03 1 - Partille IBS P04 Röd 6 - 6 Walter Wästhage, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2019-01-27 11:00 066705014 IBK Göteborg P03 - IBF Backadalen P02/03 5 - 4 Petter Enlund, Andreas Julin Lundenhallen
2019-01-27 12:10 066705012 Landvetter IBK P02/04 Svart - Lindås Rasta IBK P04 Blå 15 - 5 Eric Hemmingsson, Mattias Strid Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 16:15 066705015 FBC Lerum P04 Svart - Herrestads AIF P03/04 Röd 8 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Rydsbergshallen
2019-02-02 11:30 066705018 IBF Backadalen P02/03 - Landvetter IBK P02/04 Svart 4 - 11 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Lundbystrand 1
2019-02-02 18:30 066705020 FBC Lerum P04 Svart - IBK Göteborg P03 8 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Rydsbergshallen
2019-02-03 14:15 066705019 Herrestads AIF P03/04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 3 - 2 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2019-02-03 15:35 066705017 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - Partille IBS P04 Röd 6 - 2 Sebastian Meza, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2019-03-10 14:40 066705016 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Myggenäs IBK P 03 1 7 - 6 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Askims Sporthall
2019-02-09 13:40 066705025 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - IBK Göteborg P03 2 - 2 Mustafa Er, Mükremin Er Wallenstamhallen
2019-02-09 17:00 066705021 Myggenäs IBK P 03 1 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 9 - 4 Susanne Andersson, Mathias Johansson Häggvallsskolan
2019-03-01 18:00 066705022 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBF Backadalen P02/03 4 - 3 Sofia Mälsjö, Wessam Abdellrazek Askims Sporthall
2019-03-09 18:00 066705023 Partille IBS P04 Röd - Herrestads AIF P03/04 Röd 2 - 3 Oscar Kjellgren Elgestål, Adam Jällfält Qvisthallen
2019-03-23 12:10 066705024 Landvetter IBK P02/04 Svart - FBC Lerum P04 Svart 7 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Pinntorps Idrottshall
2019-02-23 16:00 066705030 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Landvetter IBK P02/04 Svart 16 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2019-02-24 11:10 066705029 IBK Göteborg P03 - Partille IBS P04 Röd 6 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2019-02-24 12:50 066705028 FBC Lerum P04 Svart - Lindås Rasta IBK P04 Blå 6 - 5 Mattias Strid, Tomas Levin Rydsbergshallen
2019-02-24 13:30 066705026 IBF Backadalen P02/03 - Myggenäs IBK P 03 1 2 - 1 Senad Olevic, Mustafa Er Tuve Sporthall
2019-02-24 15:00 066705027 Herrestads AIF P03/04 Röd - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 7 - 9 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rimnershallen B-hallen
2019-03-02 12:35 066705033 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - IBK Göteborg P03 5 - 2 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Munkegärdehallen
2019-03-03 09:50 066705035 Partille IBS P04 Röd - Landvetter IBK P02/04 Svart 3 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Vallhamra Sportcenter
2019-03-03 11:45 066705031 Myggenäs IBK P 03 1 - Herrestads AIF P03/04 Röd 2 - 13 Tomas Levin, Senad Olevic Häggvallsskolan
2019-03-03 15:30 066705032 IBF Backadalen P02/03 - FBC Lerum P04 Svart 2 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Lundbystrand 5
2019-03-03 16:30 066705034 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 11 - 7 Sofia Mälsjö, Ella Wallsten Salming Arena
2019-03-16 15:30 066705036 FBC Lerum P04 Svart - Myggenäs IBK P 03 1 11 - 0 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Rydsbergshallen
2019-03-17 11:10 066705037 IBK Göteborg P03 - Herrestads AIF P03/04 Röd 9 - 3 Rasmus Eriksson, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Torpahallen
2019-03-17 14:40 066705040 Partille IBS P04 Röd - Lindås Rasta IBK P04 Blå 2 - 5 Aldin Hadziselmovic, Mats Sällberg Vallhamra Sportcenter
2019-03-17 15:45 066705038 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - IBF Backadalen P02/03 6 - 4 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2019-03-22 19:15 066705039 Landvetter IBK P02/04 Svart - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 9 - 5 Goran Kuduzovic, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2019-03-24 12:00 066705041 Myggenäs IBK P 03 1 - IBK Göteborg P03 6 - 8 Adem Can, Tomas Levin Häggvallsskolan
2019-03-24 12:15 066705043 Herrestads AIF P03/04 Röd - Landvetter IBK P02/04 Svart 4 - 3 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Rimnershallen B-hallen
2019-03-24 12:30 066705044 IBF Backadalen P02/03 - Partille IBS P04 Röd 2 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2019-03-24 13:00 066705042 FBC Lerum P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 3 - 5 Sebastian Meza, Filip Lakander Rydsbergshallen
2019-03-24 16:00 066705045 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - Lindås Rasta IBK P04 Blå 6 - 3 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P02/ 04 Svart 9 7 0 2 71-51 20 21
2. FBC Lerum P04 Svart 9 6 0 3 52-33 19 18
3. IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 9 6 0 3 49-45 4 18
4. Lindås Rasta IBK P04 Blå 9 5 1 3 50-52 -2 16
5. Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 9 4 3 2 58-42 16 15
6. Herrestads AIF P03/ 04 Röd 9 5 0 4 48-46 2 15
7. IBK Göteborg P03 9 4 2 3 41-42 -1 14
8. Partille IBS P04 Röd 9 1 2 6 36-44 -8 5
9. Myggenäs IBK P 03 1 9 1 2 6 43-68 -25 5
10. IBF Backadalen P02/ 03 9 1 0 8 26-51 -25 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 18:45 066706003 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Lindome IBK P02/03 Grön 8 - 4 Per Sundvall, Oscar Skogsberg Askims Sporthall
2019-01-12 09:15 066706001 FBC Vinga P03-04 Blå - IK Zenith P03 Vit 8 - 8 Thomas Johansson, Adam Jällfält Hall Of Flame
2019-01-12 15:30 066706004 Stenungsunds IBK HJ 3 - Partille IBS P03 Röd 2 - 4 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Kyrkenorumsskolan
2019-01-12 19:45 066706005 FBC Lerum P04 Röd - Ale IBF P03 3 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2019-01-13 16:00 066706002 IBF Älvstranden P03 Svart - IBK Göteborg P04 Vit 7 - 5 Per Sundvall, Mikael Wiklund Santoshallen
2019-01-18 19:00 066706006 IBK Göteborg P04 Vit - FBC Vinga P03-04 Blå 4 - 12 Sebastian Meza, Eric Hemmingsson Torpahallen
2019-01-18 19:30 066706008 Partille IBS P03 Röd - IBF Älvstranden P03 Svart 4 - 4 Felix Bark Peterson, Per Sundvall Vallhamra Sportcenter
2019-01-19 15:30 066706010 FBC Lerum P04 Röd - Stenungsunds IBK HJ 3 3 - 5 Mattias Strid, Tobias Sanne Rydsbergshallen
2019-01-19 17:30 066706009 Ale IBF P03 - Lindås Rasta IBK P04 Svart 6 - 6 Sebastian Meza, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2019-03-29 18:30 066706007 Lindome IBK P02/03 Grön - IK Zenith P03 Vit 4 - 6 Joakim Jögi, Jesper Dammert Almåshallen A
2019-01-25 19:00 066706012 IBK Göteborg P04 Vit - Partille IBS P03 Röd 6 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2019-01-26 17:00 066706015 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Stenungsunds IBK HJ 3 9 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Askims Sporthall
2019-01-26 17:30 066706011 FBC Vinga P03-04 Blå - Lindome IBK P02/03 Grön 2 - 6 Javed Khan, Sebastian Meza Hall Of Flame
2019-01-27 12:10 066706014 IBF Älvstranden P03 Svart - FBC Lerum P04 Röd 7 - 8 Pelle Hellberg, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Santoshallen
2019-01-27 13:30 066706013 IK Zenith P03 Vit - Ale IBF P03 5 - 7 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-02-02 14:30 066706019 Stenungsunds IBK HJ 3 - IK Zenith P03 Vit 5 - 4 Susanne Andersson, Martin Larsson Kyrkenorumsskolan
2019-02-03 10:30 066706017 Ale IBF P03 - Lindome IBK P02/03 Grön 4 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Ale Kulturrum
2019-02-03 13:30 066706018 FBC Lerum P04 Röd - IBK Göteborg P04 Vit 5 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Hjällsnäshallen
2019-02-03 14:00 066706016 Partille IBS P03 Röd - FBC Vinga P03-04 Blå 2 - 1 Roger Zahnér, Juliano Boric Vallhamra Sportcenter
2019-03-09 18:00 066706020 Lindås Rasta IBK P04 Svart - IBF Älvstranden P03 Svart 4 - 9 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Askims Sporthall
2019-02-01 18:30 066706025 IK Zenith P03 Vit - IBF Älvstranden P03 Svart 6 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Björlanda Idrottshall
2019-02-07 20:00 066706022 Partille IBS P03 Röd - FBC Lerum P04 Röd 10 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Vallhamra Sportcenter
2019-02-09 12:10 066706023 Lindome IBK P02/03 Grön - Stenungsunds IBK HJ 3 2 - 3 Emma Lindell, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-02-10 14:30 066706024 IBK Göteborg P04 Vit - Lindås Rasta IBK P04 Svart 2 - 8 Felix Bark Peterson, Ella Wallsten Torpahallen
2019-02-25 18:15 066706021 FBC Vinga P03-04 Blå - Ale IBF P03 5 - 4 Alf Björkner, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Hall Of Flame
2019-02-21 19:30 066706030 IK Zenith P03 Vit - IBK Göteborg P04 Vit 4 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torshallen
2019-02-23 15:45 066706027 Stenungsunds IBK HJ 3 - Ale IBF P03 4 - 2 Ali Noori, Meisam Hosseini Stenungsund Arena
2019-02-23 17:40 066706028 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Partille IBS P03 Röd 6 - 2 Emma Lindell, Caroline Johansson Askims Sporthall
2019-02-23 19:00 066706026 FBC Lerum P04 Röd - FBC Vinga P03-04 Blå 2 - 8 Marcus Orrhult, Per Sundvall Rydsbergshallen
2019-02-24 13:40 066706029 IBF Älvstranden P03 Svart - Lindome IBK P02/03 Grön 4 - 3 Jesper Björklund Greter, Morgan Ekberg Santoshallen
2019-03-01 18:30 066706035 Lindome IBK P02/03 Grön - IBK Göteborg P04 Vit 6 - 6 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2019-03-02 18:45 066706032 FBC Lerum P04 Röd - Lindås Rasta IBK P04 Svart 7 - 11 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Hjällsnäshallen
2019-03-03 10:30 066706033 Ale IBF P03 - IBF Älvstranden P03 Svart 3 - 6 Jesper Björklund Greter, Sebastian Meza Ale Kulturrum
2019-03-03 15:10 066706031 FBC Vinga P03-04 Blå - Stenungsunds IBK HJ 3 4 - 7 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Flatåsskolan
2019-03-08 19:30 066706034 Partille IBS P03 Röd - IK Zenith P03 Vit 5 - 2 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Qvisthallen
2019-03-15 19:00 066706039 IBK Göteborg P04 Vit - Ale IBF P03 8 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Torpahallen
2019-03-16 16:45 066706036 Lindås Rasta IBK P04 Svart - FBC Vinga P03-04 Blå 3 - 6 Sofia Mälsjö, Jesper Dammert Askims Sporthall
2019-03-16 18:30 066706040 Lindome IBK P02/03 Grön - Partille IBS P03 Röd 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Emmy Vikström Almåshallen A
2019-03-17 15:10 066706037 IBF Älvstranden P03 Svart - Stenungsunds IBK HJ 3 6 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Fredrik Ohlsson Santoshallen
2019-03-17 17:20 066706038 IK Zenith P03 Vit - FBC Lerum P04 Röd 3 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2019-03-10 14:00 066706044 FBC Lerum P04 Röd - Lindome IBK P02/03 Grön 2 - 5 Kim Nielsen, Javed Khan Hjällsnäshallen
2019-03-22 20:15 066706045 Ale IBF P03 - Partille IBS P03 Röd 9 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Ale Kulturrum
2019-03-23 13:30 066706042 Lindås Rasta IBK P04 Svart - IK Zenith P03 Vit 3 - 7 Wessam Abdellrazek, Ella Wallsten Askims Sporthall
2019-03-24 10:30 066706043 Stenungsunds IBK HJ 3 - IBK Göteborg P04 Vit 3 - 3 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Stenungsund Arena
2019-03-24 13:10 066706041 FBC Vinga P03-04 Blå - IBF Älvstranden P03 Svart 3 - 7 Javed Khan, Mattias Strid Hall Of Flame
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Älvstranden P03 Svart 9 6 1 2 55-37 18 19
2. Lindås Rasta IBK P04 Svart 9 5 1 3 58-46 12 16
3. Stenungsunds IBK HJ 3 9 5 1 3 33-37 -4 16
4. IK Zenith P03 Vit 9 4 2 3 45-42 3 14
5. Partille IBS P03 Röd 9 4 2 3 33-34 -1 14
6. FBC Vinga P03-04 Blå 9 4 1 4 49-43 6 13
7. Ale IBF P03 9 3 2 4 45-43 2 11
8. IBK Göteborg P04 Vit 9 3 2 4 45-50 -5 11
9. Lindome IBK P02/ 03 Grön 9 2 3 4 37-38 -1 9
10. FBC Lerum P04 Röd 9 1 1 7 34-64 -30 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-11 20:00 066707001 Melleruds IBK P02 - Herrestads AIF P03/04 Blå 4 - 2 Martin Larsson, Mathias Johansson Rådahallen
2019-01-12 15:00 066707003 IBF Backadalen P03 - IK Zenith P04 Grön 4 - 3 Kim Nielsen, Mattias Strid Tuve Sporthall
2019-01-12 17:45 066707004 Stenungsunds IBK HJ 4 - Överby IBK P03 7 - 5 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kyrkenorumsskolan
2019-01-13 14:30 066707005 IBF Älvstranden P03 Vit - Dingle AIK P02/03 6 - 14 Per Sundvall, Mikael Wiklund Santoshallen
2019-01-13 15:25 066707002 Utbynäs SK P03/04 - FBC Vinga P03-04 Orange 4 - 8 Besim Mehmedagic, Adnan Tongur Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-01-19 16:30 066707009 Dingle AIK P02/03 - IBF Backadalen P03 6 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Felix Bark Peterson Munkedals Idrottshall
2019-01-20 13:50 066707006 FBC Vinga P03-04 Orange - Melleruds IBK P02 11 - 9 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Hall Of Flame
2019-01-20 15:30 066707007 IK Zenith P04 Grön - Herrestads AIF P03/04 Blå 12 - 0 Petter Enlund, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-02-24 12:10 066707010 IBF Älvstranden P03 Vit - Stenungsunds IBK HJ 4 3 - 1 , Jesper Björklund Greter Santoshallen
2019-03-31 15:45 066707008 Överby IBK P03 - Utbynäs SK P03/04 6 - 6 Susanne Andersson, Martin Larsson Nordby Supermarkethallen
2019-01-26 13:00 066707011 Melleruds IBK P02 - IK Zenith P04 Grön 5 - 13 Leif Pettersson, Magnus Fransson Rådahallen
2019-01-26 15:30 066707015 IBF Backadalen P03 - Stenungsunds IBK HJ 4 3 - 3 Peter Axelsson, Håkan Krafft Tuve Sporthall
2019-01-27 12:10 066707012 FBC Vinga P03-04 Orange - Överby IBK P03 13 - 4 Per Sundvall, Emma Lindell Hall Of Flame
2019-01-27 16:00 066707013 Herrestads AIF P03/04 Blå - Dingle AIK P02/03 1 - 14 Oscar Kjellgren Elgestål, Peter Axelsson Rimnershallen B-hallen
2019-03-08 18:30 066707014 Utbynäs SK P03/04 - IBF Älvstranden P03 Vit 5 - 11 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-02 14:00 066707019 Stenungsunds IBK HJ 4 - Herrestads AIF P03/04 Blå 4 - 3 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Stenungsund Arena
2019-02-03 15:00 066707017 Dingle AIK P02/03 - IK Zenith P04 Grön 7 - 8 Jim Olausson, Oscar Kjellgren Elgestål Munkedals Idrottshall
2019-02-03 17:50 066707018 IBF Älvstranden P03 Vit - FBC Vinga P03-04 Orange 6 - 7 Meisam Hosseini, Ali Noori Santoshallen
2019-02-10 16:45 066707016 Överby IBK P03 - Melleruds IBK P02 7 - 8 Oscar Kjellgren Elgestål, Jim Olausson Nordby Supermarkethallen
2019-03-09 14:20 066707020 IBF Backadalen P03 - Utbynäs SK P03/04 4 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Tuve Sporthall
2019-02-08 20:00 066707021 Melleruds IBK P02 - Dingle AIK P02/03 5 - 7 Walter Wästhage, Kevin Nilsson Rådahallen
2019-03-05 18:30 066707025 Herrestads AIF P03/04 Blå - Utbynäs SK P03/04 5 - 5 Susanne Andersson, Kevin Nilsson Rimnershallen B-hallen
2019-03-09 11:50 066707023 IK Zenith P04 Grön - Stenungsunds IBK HJ 4 5 - 1 Javed Khan, Mustafa Er Björlanda Idrottshall
2019-03-11 18:15 066707024 FBC Vinga P03-04 Orange - IBF Backadalen P03 6 - 2 Mustafa Er, Mükremin Er Hall Of Flame
2019-03-23 16:30 066707022 Överby IBK P03 - IBF Älvstranden P03 Vit 4 - 6 Jesper Dammert, Oscar Kjellgren Elgestål Nordby Supermarkethallen
2019-01-20 11:10 066707026 IBF Älvstranden P03 Vit - Melleruds IBK P02 7 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Santoshallen
2019-02-01 18:30 066707029 Utbynäs SK P03/04 - IK Zenith P04 Grön 7 - 9 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-02-23 12:15 066707030 Herrestads AIF P03/04 Blå - FBC Vinga P03-04 Orange 5 - 12 Susanne Andersson, Mathias Johansson Rimnershallen B-hallen
2019-02-23 14:15 066707027 Stenungsunds IBK HJ 4 - Dingle AIK P02/03 6 - 5 Ali Noori, Meisam Hosseini Stenungsund Arena
2019-03-17 18:20 066707028 IBF Backadalen P03 - Överby IBK P03 8 - 1 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Lundbystrand 4
2019-03-02 10:10 066707035 IK Zenith P04 Grön - FBC Vinga P03-04 Orange 10 - 6 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Björlanda Idrottshall
2019-03-02 14:00 066707031 Melleruds IBK P02 - Stenungsunds IBK HJ 4 11 - 5 Björn Svensson, Leif Pettersson Rådahallen
2019-03-03 12:20 066707032 IBF Älvstranden P03 Vit - IBF Backadalen P03 5 - 4 Mattias Strid, Wessam Abdellrazek Santoshallen
2019-03-03 17:00 066707033 Dingle AIK P02/03 - Utbynäs SK P03/04 5 - 7 Per Sundvall, Caroline Johansson Munkedals Idrottshall
2019-03-12 19:15 066707034 Överby IBK P03 - Herrestads AIF P03/04 Blå 7 - 6 Caroline Johansson, Per Sundvall Nordby Supermarkethallen
2019-03-16 13:45 066707038 Herrestads AIF P03/04 Blå - IBF Älvstranden P03 Vit 3 - 2 Susanne Andersson, Mathias Johansson Rimnershallen B-hallen
2019-03-16 14:15 066707036 IBF Backadalen P03 - Melleruds IBK P02 5 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Eric Hemmingsson Tuve Sporthall
2019-03-17 11:00 066707040 IK Zenith P04 Grön - Överby IBK P03 10 - 2 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2019-03-17 15:20 066707039 FBC Vinga P03-04 Orange - Dingle AIK P02/03 7 - 10 Per Sundvall, Kim Nielsen Flatåsskolan
2019-03-30 13:00 066707037 Utbynäs SK P03/04 - Stenungsunds IBK HJ 4 4 - 2 Abdinasir Abdirahman, Ali Noori Pjäshallen
2019-03-21 19:00 066707045 Dingle AIK P02/03 - Överby IBK P03 13 - 7 Jim Olausson, Carl Otterström Munkedals Idrottshall
2019-03-23 12:00 066707042 IBF Backadalen P03 - Herrestads AIF P03/04 Blå 3 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Tuve Sporthall
2019-03-23 12:30 066707041 Melleruds IBK P02 - Utbynäs SK P03/04 6 - 5 Jesper Dammert, Oscar Kjellgren Elgestål Rådahallen
2019-03-23 12:45 066707043 Stenungsunds IBK HJ 4 - FBC Vinga P03-04 Orange 4 - 2 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Stenungsund Arena
2019-03-24 16:30 066707044 IBF Älvstranden P03 Vit - IK Zenith P04 Grön 5 - 6 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P04 Grön 9 8 0 1 76-37 39 24
2. Dingle AIK P02/ 03 9 6 0 3 81-48 33 18
3. FBC Vinga P03-04 Orange 9 6 0 3 72-54 18 18
4. IBF Älvstranden P03 Vit 9 5 0 4 51-49 2 15
5. IBF Backadalen P03 9 4 2 3 34-32 2 14
6. Stenungsunds IBK HJ 4 9 4 1 4 33-41 -8 13
7. Melleruds IBK P02 9 4 0 5 56-62 -6 12
8. Utbynäs SK P03/ 04 9 2 3 4 47-56 -9 9
9. Överby IBK P03 9 1 1 7 43-77 -34 4
10. Herrestads AIF P03/ 04 Blå 9 1 1 7 26-63 -37 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis