Blånivå Flick Höst 23 (2019/20)

Gruppspel
Newbody Flick Serie A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 14:00 065000005 Surte IS IBK F08 - Lindome IBK F08/09 Erik Lantz, Isak Brogren Bohushallen
2020-01-11 15:50 065000002 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Öckerö IBK F08/09 Blå Tyra Hallin, Selma Albertsson Wallenstam Arena A
2020-01-12 10:00 065000003 FBC Vinga F08 - Ale IBF F08/09 Lisa Hall, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-01-12 13:00 065000004 Landvetter IBK F07/08 - FBC Lerum F08 Maximilian Sussman, Ella Zetterstedt Pinntorps Idrottshall
2020-01-18 12:00 065000010 Surte IS IBK F08 - Landvetter IBK F07/08 , Erik Lantz Bohushallen
2020-01-18 15:00 065000006 Öckerö IBK F08/09 Blå - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Lisa Ramstedt, Lova Ahlbaum Hedenskolans Idrottshall
2020-01-18 18:00 065000009 Lindome IBK F08/09 - FBC Vinga F08 Rasmus Lindvall, Noel Sager Skånhällaskolan
2020-01-19 10:00 065000008 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Fabian Lakander, Linus Nowén Rydsbergshallen
2020-01-25 12:30 065000014 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Surte IS IBK F08 Alfred Mastalir, Benjamin Schill Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 15:00 065000012 Öckerö IBK F08/09 Blå - FBC Lerum F08 , Neo Olovson Hedenskolans Idrottshall
2020-01-26 09:30 065000015 FBC Vinga F08 - Landvetter IBK F07/08 Sofia Rydne, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2020-01-26 14:00 065000011 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Ale IBF F08/09 Molly Larsson, Isabell Åkerberg Kastellegårdshallen
2020-02-01 10:30 065000018 Surte IS IBK F08 - Öckerö IBK F08/09 Blå Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2020-02-02 11:10 065000020 FBC Vinga F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Ida Abrahamsson, Betty Nordlund Hall Of Flame
2020-02-02 14:20 065000017 Lindome IBK F08/09 - Ale IBF F08/09 Nellie Wohlers, William Hellstrand Streteredsskolan
2020-02-02 16:45 065000016 FBC Lerum F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Sophie Brenner, Linn Löberg Lerum Arena A 2
2020-02-22 10:40 065000023 Ale IBF F08/09 - Landvetter IBK F07/08 Julia Toresson, Wilma Nielsen Ale Kulturrum
2020-02-22 15:00 065000024 Öckerö IBK F08/09 Blå - FBC Vinga F08 , Neo Olovson Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 12:15 065000022 FBC Lerum F08 - Surte IS IBK F08 Elin Glännå, Klara Sandin Rydsbergshallen
2020-02-23 12:45 065000021 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Lindome IBK F08/09 Isabell Åkerberg, Lee Johannisson Kastellegårdshallen
2020-02-29 11:30 065000026 Surte IS IBK F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Erik Lantz, Isak Brogren Bohushallen
2020-02-29 12:30 065000029 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Ale IBF F08/09 Ej offentliggjord, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 08:30 065000028 FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08 Ida Abrahamsson, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2020-03-01 15:10 065000027 Landvetter IBK F07/08 - Lindome IBK F08/09 Theo Sussman, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-03-07 11:30 065000032 Surte IS IBK F08 - FBC Vinga F08 , Erik Lantz Bohushallen
2020-03-07 12:20 065000035 Ale IBF F08/09 - Öckerö IBK F08/09 Blå Vivianne Olsson, Tim Ranebjörk Ale Kulturrum
2020-03-08 11:00 065000033 Lindome IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Hugo Jäderholm, Noel Sager Almåshallen A
2020-03-08 15:00 065000031 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Landvetter IBK F07/08 Isabell Åkerberg, Moa Asp Kastellegårdshallen
065000036 FBC Vinga F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Hall Of Flame
065000037 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Landvetter IBK F07/08 Mölnlycke Idrottshall B
065000039 Öckerö IBK F08/09 Blå - Lindome IBK F08/09 Hedenskolans Idrottshall
065000040 Ale IBF F08/09 - FBC Lerum F08 Ale Kulturrum
065000041 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBK F08 Kastellegårdshallen
065000043 Landvetter IBK F07/08 - Öckerö IBK F08/09 Blå Pinntorps Idrottshall
065000044 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09 Bohushallen
065000045 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08 Almåshallen A
Newbody Flick Serie B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 14:30 065001055 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Dingle AIK F07-08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-01-12 09:00 065001003 Floda IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Ellen Meuller, Sanna Söderqvist Alléhallen
2020-01-12 09:00 065001004 IBF Älvstranden F08 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Karolina Johansson, Ella Kroon Santoshallen
2020-01-12 09:30 065001002 FBC Lerum F09 Röd - IBK Bergum F07-09 Alice Clarin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2020-01-12 13:30 065001005 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Partille IBS F08 Vit Charlie Johansson, Pontus Nordström Munkegärdehallen
2020-01-12 15:20 065001006 Kärra IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08/09 Melvin Indevall, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-01-18 13:00 065001010 Partille IBS F08 Vit - Floda IBK F08/09 Ludvig Friberg, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-01-19 08:30 065001009 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - FBC Lerum F09 Röd Selma Albertsson, Teodor Stenberg Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 10:00 065001007 IBK Bergum F07-09 - Dingle AIK F07-08 Oskar Kanerva, Simon Lindholm Bergumsskolan
2020-01-19 10:00 065001012 Kärra IBK F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Max Gabrielii, Felix Larsson Kärra Sporthall
2020-01-19 15:00 065001011 Lindås Rasta IBK F08/09 - IBF Älvstranden F08 Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-01-25 10:00 065001013 Dingle AIK F07-08 - Stenungsunds IBK F08/09 Tindra Funevall, Oliver Pettersson Plate Munkedals Idrottshall
2020-01-25 14:30 065001056 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Partille IBS F08 Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-01-26 09:30 065001016 FBC Lerum F09 Röd - Lindås Rasta IBK F08/09 Sophie Brenner, Thyra Josefsson Rydsbergshallen
2020-01-26 10:20 065001017 Floda IBK F08/09 - Kärra IBK F08/09 Ellen Meuller, Leia Cardell Alléhallen
2020-01-26 11:00 065001014 IBK Bergum F07-09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Lucas Venderot, Emil Andersson Bergumsskolan
2020-01-26 13:00 065001018 IBF Älvstranden F08 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Jonatan Zachs, Oscar Larsson Santoshallen
2020-02-01 10:00 065001020 Partille IBS F08 Vit - Stenungsunds IBK F08/09 Linus Järrebring, Oskar Granat Qvisthallen
2020-02-02 10:00 065001024 IBF Älvstranden F08 - Floda IBK F08/09 Kajsa Löfås, Elsa Brattö Santoshallen
2020-02-02 11:30 065001023 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - FBC Lerum F09 Röd Pontus Nordström, Tim Vegelius Munkegärdehallen
2020-02-02 15:00 065001021 Lindås Rasta IBK F08/09 - IBK Bergum F07-09 Einar Pålsson, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2020-02-08 10:00 065001019 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Dingle AIK F07-08 Teodor Stenberg, Wictor Lundstedt Wallenstam Arena A
2020-02-22 09:00 065001027 Stenungsunds IBK F08/09 - Kärra IBK F08/09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-02-23 09:00 065001028 IBK Bergum F07-09 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Samuel Lindholm, Emil Andersson Bergumsskolan
2020-02-23 09:15 065001030 FBC Lerum F09 Röd - Floda IBK F08/09 Klara Sandin, Thyra Josefsson Rydsbergshallen
2020-02-23 13:00 065001057 IBF Älvstranden F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå Karolina Johansson, Elsa Brattö Santoshallen
2020-02-23 13:20 065001026 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Lindås Rasta IBK F08/09 Selma Albertsson, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 14:30 065001025 Dingle AIK F07-08 - Partille IBS F08 Vit , Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-02-29 13:20 065001031 Lindås Rasta IBK F08/09 - Dingle AIK F07-08 Daniel Kalentun, Elliot Södergren Lindås Waves Arena
2020-02-29 14:15 065001035 Floda IBK F08/09 - IBK Bergum F07-09 Johanna Oldborn, Sanna Söderqvist Alléhallen
2020-02-29 17:15 065001034 Stenungsunds IBK F08/09 - IBF Älvstranden F08 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-03-01 11:00 065001032 Kärra IBK F08/09 - Partille IBS F08 Vit Max Gabrielii, Felix Larsson Kärra Sporthall
2020-03-01 11:30 065001033 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Lee Johannisson, Molly Larsson Munkegärdehallen
2020-03-01 11:30 065001058 FBC Lerum F09 Röd - Stenungsunds IBK F08/09 Blå Fabian Lakander, Linus Nowén Rydsbergshallen
2020-03-07 10:00 065001039 Partille IBS F08 Vit - IBF Älvstranden F08 Saga-Maja Andersson, Rikard Petrusson Qvisthallen
2020-03-07 12:30 065001037 Dingle AIK F07-08 - Kärra IBK F08/09 , Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-07 14:30 065001041 Stenungsunds IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kyrkenorumskolans Idrottshall
2020-03-08 10:00 065001059 IBK Bergum F07-09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
2020-03-08 12:00 065001040 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Floda IBK F08/09 Ej offentliggjord, Isak Skarrie Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 18:10 065001038 Lindås Rasta IBK F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Einar Pålsson, Louranna Jacobsson Askims Sporthall
065001043 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Dingle AIK F07-08 Munkegärdehallen
065001044 IBF Älvstranden F08 - Kärra IBK F08/09 Santoshallen
065001045 Floda IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08/09 Alléhallen
065001046 FBC Lerum F09 Röd - Partille IBS F08 Vit Rydsbergshallen
065001048 IBK Bergum F07-09 - Stenungsunds IBK F08/09 Bergumsskolan
065001060 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Kyrkenorumskolans Idrottshall
065001049 Dingle AIK F07-08 - IBF Älvstranden F08 Munkedals Idrottshall
065001050 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Floda IBK F08/09 Kastellegårdshallen
065001051 Kärra IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd Kärra Sporthall
065001053 Partille IBS F08 Vit - IBK Bergum F07-09 Qvisthallen
065001054 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Stenungsunds IBK F08/09 Mölnlycke Idrottshall B
065001061 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08/09 Kyrkenorumskolans Idrottshall
Newbody Flick Serie C VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 11:00 065007002 Eken IBK F09/10 Gul - Öckerö IBK F09 Yao-Zu Galby, Hampus Larsson Ekenhallen 1
2020-01-11 16:50 065007006 Pixbo Wallenstam IBK F10 - Landvetter IBK F09 vit Lovisa Eliasson, Tyra Hallin Wallenstam Arena A
2020-01-12 10:00 065007005 IBF Backadalen F09/10 - Landvetter IBK F09 Vår Oscar Larsson, Leon Kimfors Tuve Sporthall
2020-01-12 11:45 065007004 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Alice Clarin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2020-01-12 12:00 065007003 Dingle AIK F09 - Kärra IBK F09 Agnes Albertsson, Tindra Funevall Munkedals Idrottshall
2020-01-18 13:00 065007007 Öckerö IBK F09 - Eken IBK F09/10 Lila Maja Hansson, Lisa Ramstedt Hedenskolans Idrottshall
2020-01-18 13:30 065007012 Pixbo Wallenstam IBK F10 - IBF Backadalen F09/10 Selma Albertsson, Lovisa Eliasson Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 10:00 065007011 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart Elin Bjelkström, Maja Enlund Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 10:30 065007009 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Eken IBK F09/10 Gul Tyra Hallin, Stina Wiberg Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 11:00 065007010 Landvetter IBK F09 Vår - Dingle AIK F09 Maximilian Sussman, Frida Hultback Pinntorps Idrottshall
2020-01-25 11:00 065007016 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 vit Emelie Lebell, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-01-25 11:00 065007017 Dingle AIK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Erik Heggenes, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-25 13:00 065007013 Eken IBK F09/10 Lila - Kärra IBK F09 Edvin Gremyr, Elin Blume Ekenhallen 1
2020-01-25 13:00 065007014 Öckerö IBK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Maja Hansson, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2020-01-26 15:30 065007018 FBC Lerum F09 Svart - IBF Backadalen F09/10 Oscar Wernås, Minni Björsander Lerum Arena A 3
2020-02-02 10:00 065007020 Landvetter IBK F09 Vår - Kärra IBK F09 Cheri Lundberg-Davidson, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-02-02 11:30 065007023 IBF Backadalen F09/10 - Eken IBK F09/10 Gul Iris Berglund, Amanda Olsson Tuve Sporthall
2020-02-02 15:30 065007024 FBC Lerum F09 Svart - Dingle AIK F09 Alice Clarin, Elin Glännå Lerum Arena A 2
2020-02-08 12:00 065007019 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Eken IBK F09/10 Lila Teodor Stenberg, Wictor Lundstedt Wallenstam Arena A
2020-02-22 10:00 065007025 Eken IBK F09/10 Lila - Landvetter IBK F09 Vår Emelie Lebell, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-02-22 12:00 065007030 Eken IBK F09/10 Gul - Dingle AIK F09 Elin Blume, Hampus Larsson Ekenhallen 1
2020-02-22 13:00 065007028 Öckerö IBK F09 - IBF Backadalen F09/10 Agnes Spengler, Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2020-02-23 10:00 065007027 Kärra IBK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F10 Felix Larsson, Filip Eckert Kärra Sporthall
2020-02-23 14:20 065007026 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Landvetter IBK F09 vit Hanna Hanselius, Selma Albertsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-29 13:30 065007032 Pixbo Wallenstam IBK F10 - Landvetter IBK F09 Vår Ej offentliggjord, Gustav Garplid Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 10:00 065007031 Landvetter IBK F09 vit - Eken IBK F09/10 Lila Maximilian Sussman, Frida Hultback Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 10:00 065007033 IBF Backadalen F09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Leon Kimfors, Oscar Larsson Tuve Sporthall
2020-03-01 15:00 065007035 Dingle AIK F09 - Öckerö IBK F09 , Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-01 16:45 065007034 FBC Lerum F09 Svart - Kärra IBK F09 Felicia Göransson, Elias Sandin Lerum Arena A 3
2020-03-07 09:00 065007037 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Elin Blume, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2020-03-07 09:00 065007038 Landvetter IBK F09 vit - IBF Backadalen F09/10 Elin Bjelkström, Maja Enlund Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 10:00 065007039 Landvetter IBK F09 Vår - FBC Lerum F09 Svart Frida Hultback, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-03-08 11:00 065007041 Kärra IBK F09 - Eken IBK F09/10 Gul Elias Andersson, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2020-03-08 14:00 065007040 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Dingle AIK F09 Wictor Lundstedt, Nils Rystedt Mölnlycke Idrottshall B
065007043 IBF Backadalen F09/10 - Eken IBK F09/10 Lila Tuve Sporthall
065007044 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F10 Hjällsnäshallen B-hallen
065007045 Dingle AIK F09 - Landvetter IBK F09 vit Munkedals Idrottshall
065007046 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 Vår Ekenhallen 1
065007048 Öckerö IBK F09 - Kärra IBK F09 Hedenskolans Idrottshall
065007049 Eken IBK F09/10 Lila - FBC Lerum F09 Svart Ekenhallen 1
065007050 IBF Backadalen F09/10 - Dingle AIK F09 Tuve Sporthall
065007051 Pixbo Wallenstam IBK F10 - Eken IBK F09/10 Gul Wallenstam Arena A
065007053 Landvetter IBK F09 Vår - Öckerö IBK F09 Pinntorps Idrottshall
065007054 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Kärra IBK F09 Wallenstam Arena A
Newbody Flick Serie D VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:00 065008005 Mölndals IBF F10 - Utbynäs SK F 09/10 , Simon Hulten Katrinebergshallen
2020-01-11 12:00 065008004 Stenungsunds IBK F10/11 - Lindome IBK F10/11 Filip Nergård, Melvin Jensen Stenungsund Arena
2020-01-11 15:10 065008003 Hindås IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-12 08:30 065008002 FBC Lerum F10 - Lindås Rasta IBK F10/11 Alice Clarin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2020-01-18 13:00 065008010 Mölndals IBF F10 - Stenungsunds IBK F10/11 Erik Hjelmström, Hugo Jäderholm Katrinebergshallen
2020-01-18 14:00 065008008 Lindome IBK F10/11 - FBC Lerum F10 Linus Berthou, William Hellstrand Skånhällaskolan
2020-01-18 14:40 065008006 Lindås Rasta IBK F10/11 - IBF Älvstranden F10 Anton Rosberg, Daniel Kalentun Askims Sporthall
2020-01-19 13:30 065008009 Utbynäs SK F 09/10 - Hindås IBK F10/11 Hanna Loebbert, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-25 10:30 065008015 Hindås IBK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-01-25 16:00 065008012 Lindås Rasta IBK F10/11 - Lindome IBK F10/11 Bianca Fall, Hugo Granhage Askims Sporthall
2020-01-26 14:00 065008011 IBF Älvstranden F10 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit Oscar Larsson, Jonatan Zachs Santoshallen
2020-01-26 16:45 065008014 FBC Lerum F10 - Mölndals IBF F10 Oscar Wernås, Fabian Lakander Lerum Arena A 3
2020-02-01 16:20 065008020 Hindås IBK F10/11 - FBC Lerum F10 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-02-02 13:20 065008016 Lindome IBK F10/11 - IBF Älvstranden F10 William Hellstrand, Nellie Wohlers Streteredsskolan
2020-02-02 13:30 065008017 Utbynäs SK F 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit Adam Ottosson, Hanna Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-02 14:00 065008018 Mölndals IBF F10 - Lindås Rasta IBK F10/11 Simon Hulten, Viktor Petersson Aktiviteten B-Hall
2020-02-22 12:00 065008022 Lindome IBK F10/11 - Mölndals IBF F10 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2020-02-22 13:30 065008023 Pixbo Wallenstam IBK F10 vit - Stenungsunds IBK F10/11 Selma Albertsson, Olle Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-22 13:40 065008024 Lindås Rasta IBK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2020-02-23 09:00 065008021 IBF Älvstranden F10 - Utbynäs SK F 09/10 Nelly Cerina, Freja Wikström Santoshallen
2020-02-29 09:30 065008027 Stenungsunds IBK F10/11 - Utbynäs SK F 09/10 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Stenungsund Arena
2020-02-29 11:00 065008026 Mölndals IBF F10 - IBF Älvstranden F10 , Hugo Jäderholm Katrinebergshallen
2020-02-29 15:10 065008028 Hindås IBK F10/11 - Lindome IBK F10/11 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-03-01 15:30 065008029 FBC Lerum F10 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit Ej offentliggjord, Klara Sandin Lerum Arena A 2
2020-03-07 12:00 065008032 Mölndals IBF F10 - Hindås IBK F10/11 Isak Lundström, Viktor Petersson Katrinebergshallen
2020-03-07 13:30 065008035 Pixbo Wallenstam IBK F10 vit - Lindås Rasta IBK F10/11 Nils Rystedt, Simon Woodrow Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 09:00 065008031 IBF Älvstranden F10 - Stenungsunds IBK F10/11 , Jakob Lundberg Santoshallen
2020-03-08 10:00 065008033 Utbynäs SK F 09/10 - FBC Lerum F10 Hanna Loebbert, Adam Ottosson Svingelns Sporthall
065008036 Hindås IBK F10/11 - IBF Älvstranden F10 Hindås Idrottshall
065008037 FBC Lerum F10 - Stenungsunds IBK F10/11 Hjällsnäshallen B-hallen
065008039 Lindås Rasta IBK F10/11 - Utbynäs SK F 09/10 Lindås Waves Arena
065008040 Pixbo Wallenstam IBK F10 vit - Lindome IBK F10/11 Mölnlycke Idrottshall B
065008041 IBF Älvstranden F10 - FBC Lerum F10 Santoshallen
065008043 Stenungsunds IBK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11 Stenungsund Arena
065008044 Mölndals IBF F10 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit Aktiviteten A-Hall
065008045 Utbynäs SK F 09/10 - Lindome IBK F10/11 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Newbody Flick Serie E VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-18 12:00 065009003 Partille IBS F10/11 - FBC Lerum F11 Ludvig Friberg, Emrik Hammarstedt Qvisthallen
2020-01-19 09:00 065009002 Landvetter IBK F11 blåvit - Eken IBK F11/12 Frida Hultback, Ida Körle Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 09:30 065009004 Pixbo Wallenstam IBK F11 - IBK Bergum F10/11 Tyra Hallin, Stina Wiberg Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 14:00 065009005 Eken IBK F11/12 - Floda IBK F11-13 Edvin Gremyr, Elin Blume Ekenhallen 1
2020-01-26 11:00 065009008 Pixbo Wallenstam IBK F11 - Partille IBS F10/11 Gustav Garplid, Isak Skarrie Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 12:00 065009007 IBK Bergum F10/11 - Landvetter IBK F11 blåvit Wilmer Hellström, Robin Lindqvist Bergumsskolan
2020-02-01 08:00 065009012 Landvetter IBK F11 blåvit - Partille IBS F10/11 Clara Bergström, Isola Forsman Pinntorps Idrottshall
2020-02-01 09:00 065009010 Eken IBK F11/12 - IBK Bergum F10/11 Elin Blume, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2020-02-02 16:25 065009009 Floda IBK F11-13 - FBC Lerum F11 Johanna Oldborn, Elin Johansson Alléhallen
2020-02-22 09:00 065009015 Partille IBS F10/11 - Eken IBK F11/12 Leo Hammarstedt, Linus Järrebring Qvisthallen
2020-02-22 10:30 065009013 IBK Bergum F10/11 - Floda IBK F11-13 Lucas Venderot, Joar Lukkari Bergumsskolan
2020-02-23 12:20 065009014 Pixbo Wallenstam IBK F11 - FBC Lerum F11 Lina Evheden, Hanna Hanselius Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-01 09:00 065009017 Floda IBK F11-13 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Ida Juopperi, Elin Johansson Alléhallen
2020-03-01 09:00 065009018 IBK Bergum F10/11 - Partille IBS F10/11 Wilmer Hellström, Robin Lindqvist Bergumsskolan
2020-03-01 16:45 065009019 FBC Lerum F11 - Landvetter IBK F11 blåvit Ej offentliggjord, Klara Sandin Lerum Arena A 2
065009021 Partille IBS F10/11 - Floda IBK F11-13 Qvisthallen
065009022 Landvetter IBK F11 blåvit - Pixbo Wallenstam IBK F11 Pinntorps Idrottshall
065009024 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F11 Ekenhallen 1
065009025 Floda IBK F11-13 - Landvetter IBK F11 blåvit Alléhallen
065009027 Pixbo Wallenstam IBK F11 - Eken IBK F11/12 Wallenstam Arena A
065009028 IBK Bergum F10/11 - FBC Lerum F11 Bergumsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis