Klubbhuset - Damer (2021/22)

Gruppspel
Damer Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-02 15:30 621201005 FBC Partille D1 - Burås IK D1 13 - 3 Martin Almsberg, Wessam Abdellrazek Qvisthallen
2021-10-02 16:00 621201001 FBC Lerum D1 - Mölndals IBF D1 12 - 2 Oscar Skogsberg, Marcus Orrhult Lerum Arena A
2021-10-02 17:30 621201006 IBF Backadalen D1 - Kärra IBK D1 15 - 3 Christian Jensen, Aldin Hadziselmovic Tuve Sporthall
2021-10-03 15:00 621201003 IBK Kungälv D1 - FBC Vinga D1 3 - 4 Alexander Pavlovic, Christian Jensen Mimershus A-hallen
2021-10-03 18:30 621201004 Stenungsunds IBK D1 - Guldhedens IK D1 4 - 3 Martin Almsberg, Christian Jensen Stenungsund Arena
2021-10-09 13:15 621201010 FBC Vinga D1 - Stenungsunds IBK D1 2 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2021-10-09 16:00 621201012 Mölndals IBF D1 - IK Zenith D1 2 - 6 Carl Flyning, Robin Cederdahl Ekenhallen 1
2021-10-10 14:30 621201008 Burås IK D1 - IBF Backadalen D1 2 - 4 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Lundenhallen
2021-10-10 16:00 621201007 Kärra IBK D1 - FBC Lerum D1 0 - 12 Goran Kuduzovic, Robin Cederdahl Kärra Sporthall
2021-10-10 16:30 621201009 Guldhedens IK D1 - FBC Partille D1 2 - 6 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Valhalla A-hall
2021-10-16 13:00 621201017 IBF Backadalen D1 - Guldhedens IK D1 7 - 2 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Tuve Sporthall
2021-10-16 14:00 621201013 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1 1 - 3 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Björlanda Idrottshall
2021-10-16 15:30 621201016 FBC Partille D1 - FBC Vinga D1 12 - 3 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Qvisthallen
2021-10-17 16:00 621201018 Kärra IBK D1 - Burås IK D1 2 - 10 Joakim Jögi, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2021-10-21 19:00 621201014 IBK Kungälv D1 - Mölndals IBF D1 6 - 4 Adnan Tongur, Aldin Hadziselmovic Mimershus A-hallen
2021-10-23 14:00 621201019 FBC Lerum D1 - Burås IK D1 7 - 2 Mats Sällberg, Christer Carlberg Lerum Arena A
2021-10-23 14:00 621201023 Mölndals IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 7 - 2 Aldin Hadziselmovic, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2021-10-23 15:45 621201021 FBC Vinga D1 - IBF Backadalen D1 1 - 4 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Frölunda Kulturhus
2021-10-23 17:00 621201024 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1 6 - 1 Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Björlanda Idrottshall
2021-10-24 16:00 621201020 Kärra IBK D1 - Guldhedens IK D1 5 - 7 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Kärra Sporthall
2021-10-30 15:30 621201027 FBC Partille D1 - Mölndals IBF D1 6 - 3 Adnan Tongur, Martin Almsberg Qvisthallen
2021-10-31 14:30 621201030 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1 2 - 3 Christian Jensen, Goran Kuduzovic Lundenhallen
2021-10-31 16:00 621201029 Kärra IBK D1 - FBC Vinga D1 1 - 0 e.förl. Christer Carlberg, Mats Sällberg Kärra Sporthall
2021-10-31 17:30 621201026 Stenungsunds IBK D1 - IK Zenith D1 0 - 9 Linus Söderblom, Marcus Orrhult Stenungsund Arena
2021-11-04 19:00 621201025 IBK Kungälv D1 - FBC Lerum D1 2 - 5 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Mimershus A-hallen
2021-11-06 14:00 621201031 FBC Lerum D1 - Guldhedens IK D1 5 - 1 Marcus Orrhult, Goran Kuduzovic Lerum Arena A
2021-11-06 14:00 621201035 IK Zenith D1 - FBC Partille D1 2 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2021-11-07 14:00 621201032 FBC Vinga D1 - Burås IK D1 4 - 5 e.förl. Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Frölunda Kulturhus
2021-11-07 15:30 621201034 Mölndals IBF D1 - IBF Backadalen D1 5 - 12 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Aktiviteten A-Hall
2022-01-13 19:00 621201036 IBK Kungälv D1 - Stenungsunds IBK D1 14 - 4 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2021-11-13 15:30 621201038 FBC Partille D1 - IBK Kungälv D1 5 - 1 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Qvisthallen
2021-11-14 11:30 621201037 Stenungsunds IBK D1 - FBC Lerum D1 4 - 5 Thomas Johansson, Adam Jällfält Stenungsund Arena
2021-11-14 13:30 621201042 Guldhedens IK D1 - FBC Vinga D1 5 - 2 Christian Jensen, Alexander Pavlovic Valhalla A-hall
2021-11-14 14:15 621201039 IBF Backadalen D1 - IK Zenith D1 3 - 3 e.förl. Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Tuve Sporthall
2021-11-14 16:00 621201040 Kärra IBK D1 - Mölndals IBF D1 5 - 10 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kärra Sporthall
2021-11-20 10:45 621201048 Stenungsunds IBK D1 - FBC Partille D1 3 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Stenungsund Arena
2021-11-20 13:30 621201045 Mölndals IBF D1 - Burås IK D1 5 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Aktiviteten A-Hall
2021-11-20 16:00 621201043 FBC Lerum D1 - FBC Vinga D1 9 - 3 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Lerum Arena A
2021-11-20 17:00 621201046 IK Zenith D1 - Kärra IBK D1 13 - 4 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Björlanda Idrottshall
2021-11-21 18:00 621201047 IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen D1 1 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2021-11-24 20:30 621201050 IBF Backadalen D1 - Stenungsunds IBK D1 7 - 1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundbystrand 1
2021-11-27 16:10 621201049 FBC Partille D1 - FBC Lerum D1 4 - 1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Partillebohallen
2021-11-27 17:30 621201052 Burås IK D1 - IK Zenith D1 6 - 7 e.förl. Alexander Pavlovic, Oliver Engström Lundenhallen
2021-11-27 17:30 621201053 Mölndals IBF D1 - Guldhedens IK D1 5 - 2 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Streteredsskolan
2021-11-28 16:00 621201051 Kärra IBK D1 - IBK Kungälv D1 0 - 7 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Kärra Sporthall
2021-12-04 14:00 621201057 IK Zenith D1 - Guldhedens IK D1 5 - 0 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Björlanda Idrottshall
2021-12-04 15:30 621201056 Mölndals IBF D1 - FBC Vinga D1 2 - 0 Martin Almsberg, Wessam Abdellrazek Aktiviteten A-Hall
2021-12-05 15:45 621201060 FBC Partille D1 - IBF Backadalen D1 4 - 6 Almir Mehmedagic, Christian Jensen Partillebohallen
2021-12-05 17:30 621201059 Stenungsunds IBK D1 - Kärra IBK D1 10 - 2 Pierre Eberhard Berg, Hajrudin Begic Spekerödskolans Idrottshall
2021-12-05 19:00 621201058 IBK Kungälv D1 - Burås IK D1 6 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Mimershus A-hallen
2021-12-09 20:00 621201061 IBF Backadalen D1 - FBC Lerum D1 5 - 4 e.förl. Adnan Tongur, Linda Lindskog Tuve Sporthall
2021-12-11 13:00 621201065 FBC Vinga D1 - IK Zenith D1 3 - 12 Aldin Hadziselmovic, Pierre Eberhard Berg Frölunda Kulturhus
2021-12-11 14:30 621201063 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1 3 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Lundenhallen
2021-12-12 14:00 621201064 Guldhedens IK D1 - IBK Kungälv D1 2 - 2 e.förl. Robin Cederdahl, Aldin Hadziselmovic Valhalla A-hall
2021-12-12 16:00 621201062 Kärra IBK D1 - FBC Partille D1 2 - 13 Albert Enlund, Petter Enlund Kärra Sporthall
2021-12-18 15:00 621201067 Mölndals IBF D1 - FBC Lerum D1 4 - 5 Christer Carlberg, Mats Sällberg Aktiviteten A-Hall
2021-12-18 15:00 621201069 FBC Vinga D1 - IBK Kungälv D1 3 - 2 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Frölunda Kulturhus
2021-12-19 13:00 621201070 Guldhedens IK D1 - Stenungsunds IBK D1 6 - 4 Christian Jensen, Almir Mehmedagic Valhalla A-hall
2021-12-19 14:30 621201071 Burås IK D1 - FBC Partille D1 3 - 15 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2021-12-19 16:00 621201072 Kärra IBK D1 - IBF Backadalen D1 2 - 16 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Kärra Sporthall
2022-01-15 18:00 621201075 FBC Partille D1 - Guldhedens IK D1 13 - 1 Oscar Skogsberg, Mats Sällberg Partillebohallen
2022-01-19 19:30 621201073 FBC Lerum D1 - Kärra IBK D1 12 - 0 Oscar Skogsberg, Martin Almsberg Rydsbergshallen
2022-02-03 19:45 621201074 IBF Backadalen D1 - Burås IK D1 9 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Tuve Sporthall
2022-03-03 19:00 621201078 IK Zenith D1 - Mölndals IBF D1 7 - 1 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Torshallen
2022-03-07 19:15 621201076 Stenungsunds IBK D1 - FBC Vinga D1 5 - 1 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Stenungsund Arena
2022-01-22 16:00 621201079 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 5 - 3 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Lerum Arena A
2022-01-23 12:00 621201084 Burås IK D1 - Kärra IBK D1 12 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Lundenhallen
2022-02-15 20:00 621201083 Guldhedens IK D1 - IBF Backadalen D1 5 - 4 Petter Enlund, Albert Enlund Valhalla C-hall
2022-02-17 20:20 621201082 FBC Vinga D1 - FBC Partille D1 0 - 9 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Frölunda Kulturhus
2022-03-12 16:30 621201080 Mölndals IBF D1 - IBK Kungälv D1 3 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Aktiviteten A-Hall
2022-01-29 16:00 621201087 IBF Backadalen D1 - FBC Vinga D1 5 - 1 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Lundbystrand 1
2022-01-29 17:00 621201085 Burås IK D1 - FBC Lerum D1 0 - 3 Hajrudin Begic, Christian Jensen Lundenhallen
2022-01-30 14:00 621201086 Guldhedens IK D1 - Kärra IBK D1 3 - 2 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Valhalla A-hall
2022-01-30 18:30 621201089 Stenungsunds IBK D1 - Mölndals IBF D1 3 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2022-02-24 19:00 621201090 IBK Kungälv D1 - IK Zenith D1 4 - 5 Oscar Skogsberg, Oliver Engström Mimershus A-hallen
2022-02-05 13:00 621201095 FBC Vinga D1 - Kärra IBK D1 7 - 3 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Frölunda Kulturhus
2022-02-05 14:00 621201092 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1 9 - 2 Pierre Eberhard Berg, Carl Flyning Björlanda Idrottshall
2022-02-05 14:30 621201091 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1 9 - 1 Amir Huseinovic, Torbjörn Zahner Lerum Arena A
2022-02-05 17:00 621201093 Mölndals IBF D1 - FBC Partille D1 5 - 9 Adnan Tongur, Oliver Engström Aktiviteten A-Hall
2022-02-06 16:30 621201096 Guldhedens IK D1 - Burås IK D1 2 - 5 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Valhalla A-hall
2022-02-11 19:00 621201101 FBC Partille D1 - IK Zenith D1 4 - 3 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Partillebohallen
2022-02-12 16:00 621201100 IBF Backadalen D1 - Mölndals IBF D1 6 - 4 Adnan Mehmedagic, Carl Flyning Tuve Sporthall
2022-02-13 12:00 621201098 Burås IK D1 - FBC Vinga D1 5 - 2 Alexander Pavlovic, Joakim Jögi Lundenhallen
2022-02-13 14:00 621201097 Guldhedens IK D1 - FBC Lerum D1 1 - 9 Oliver Engström, Adnan Tongur Valhalla A-hall
2022-02-14 19:30 621201102 Stenungsunds IBK D1 - IBK Kungälv D1 1 - 10 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Stenungsund Arena
2022-02-19 14:00 621201105 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1 4 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2022-02-19 15:45 621201108 FBC Vinga D1 - Guldhedens IK D1 3 - 5 Christian Jensen, Carl Flyning Frölunda Kulturhus
2022-02-19 16:00 621201103 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1 15 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lerum Arena A
2022-02-20 15:00 621201104 IBK Kungälv D1 - FBC Partille D1 4 - 9 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Mimershus A-hallen
2022-02-23 20:15 621201106 Mölndals IBF D1 - Kärra IBK D1 9 - 1 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Aktiviteten A-Hall
2022-02-26 13:00 621201109 FBC Vinga D1 - FBC Lerum D1 0 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Frölunda Kulturhus
2022-02-26 18:00 621201114 FBC Partille D1 - Stenungsunds IBK D1 12 - 1 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Partillebohallen
2022-02-27 14:30 621201111 Burås IK D1 - Mölndals IBF D1 4 - 5 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Lundenhallen
2022-02-27 16:00 621201112 Kärra IBK D1 - IK Zenith D1 2 - 18 Aldin Hadziselmovic, Carl Flyning Kärra Sporthall
2022-02-27 18:30 621201113 IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D1 4 - 1 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Lundbystrand 1
2022-03-01 20:00 621201118 IK Zenith D1 - Burås IK D1 8 - 1 Jesper Björklund Greter, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2022-03-02 20:00 621201115 FBC Lerum D1 - FBC Partille D1 3 - 3 e.förl. Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Lerum Arena A
2022-03-03 19:00 621201117 IBK Kungälv D1 - Kärra IBK D1 6 - 2 Felix Bark Peterson, Adnan Tongur Mimershus A-hallen
2022-03-03 19:30 621201116 Stenungsunds IBK D1 - IBF Backadalen D1 2 - 9 Jesper Björklund Greter, Oscar Skogsberg Spekerödskolans Idrottshall
2022-03-08 20:45 621201119 Guldhedens IK D1 - Mölndals IBF D1 3 - 0 Håkan Krafft, Hajrudin Begic Valhalla A-hall
2022-03-05 15:45 621201122 FBC Vinga D1 - Mölndals IBF D1 3 - 10 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Frölunda Kulturhus
2022-03-06 12:00 621201124 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1 5 - 6 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Lundenhallen
2022-03-06 14:00 621201123 Guldhedens IK D1 - IK Zenith D1 2 - 10 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Valhalla A-hall
2022-03-06 16:00 621201125 Kärra IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 4 - 4 e.förl. Alexander Pavlovic, Oliver Engström Kärra Sporthall
2022-03-06 19:30 621201126 IBF Backadalen D1 - FBC Partille D1 3 - 5 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Tuve Sporthall
2022-03-12 15:30 621201127 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1 4 - 3 e.förl. Joakim Jögi, Pelle Hellberg Lerum Arena A
2022-03-12 15:30 621201128 FBC Partille D1 - Kärra IBK D1 15 - 0 Aldin Hadziselmovic, Goran Kuduzovic Partillebohallen
2022-03-12 15:30 621201131 IK Zenith D1 - FBC Vinga D1 12 - 3 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Björlanda Idrottshall
2022-03-13 13:30 621201130 IBK Kungälv D1 - Guldhedens IK D1 9 - 2 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Mimershus A-hallen
2022-03-13 19:00 621201129 Stenungsunds IBK D1 - Burås IK D1 4 - 8 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Stenungsund Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Partille D1 20 18 1 (0) 1 167-49 118 55
2. FBC Lerum D1 20 16 3 (1) 1 136-40 96 52
3. IBF Backadalen D1 20 15 3 (1) 2 130-58 72 49
4. IK Zenith D1 20 13 2 (1) 5 143-56 87 42
5. IBK Kungälv D1 20 9 1 (0) 10 93-79 14 28
6. Mölndals IBF D1 20 9 0 (0) 11 91-103 -12 27
7. Guldhedens IK D1 20 8 1 (0) 11 57-102 -45 25
8. Burås IK D1 20 6 2 (1) 12 87-108 -21 21
9. Stenungsunds IBK D1 20 4 1 (0) 15 60-136 -76 13
10. FBC Vinga D1 20 3 2 (0) 15 45-120 -75 11
11. Kärra IBK D1 20 0 2 (1) 18 41-199 -158 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 12:30 621301001 Myggenäs IBK D2 - FBC Lerum D2 1 - 4 Susanne Andersson, Martin Andersson Häggvallsskolan
2021-10-10 12:00 621301002 Landvetter IBK D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 9 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2021-10-10 14:30 621301004 IBK Kungälv D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 16 Thomas Johansson, Adam Jällfält Munkegärdehallen
2021-10-10 16:00 621301005 Lindås Rasta IBK D2 - Lindome IBK Utv D2 5 - 1 Martin Almsberg, Amir Huseinovic Lindås Waves Arena
2021-10-15 20:00 621301006 Lindome IBK Utv D2 - IBK Kungälv D2 9 - 2 Oscar Skogsberg, Joel Olausson Almåshallen A
2021-10-15 20:00 621301010 FBC Lerum D2 - Lindås Rasta IBK D2 4 - 2 Petter Enlund, Albert Enlund Lerum Arena A 3
2021-10-16 15:00 621301009 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Myggenäs IBK D2 5 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Hedenskolans Idrottshall
2021-10-17 12:45 621301007 Pixbo Wallenstam IBF D2 - FBC Partille D2 8 - 0 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena A
2021-10-23 16:30 621301015 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - FBC Lerum D2 3 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Hedenskolans Idrottshall
2021-10-23 17:40 621301013 FBC Partille D2 - Lindome IBK Utv D2 5 - 7 Peter Jaeger, Måns Löfgren Partillebohallen
2021-10-24 12:00 621301012 Landvetter IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 5 - 7 Adnan Mehmedagic, Oliver Engström Pinntorps Idrottshall
2021-10-24 18:00 621301014 IBK Kungälv D2 - Lindås Rasta IBK D2 3 - 12 Roger Zahnér, Per Sundvall Munkegärdehallen
2021-11-13 13:15 621301020 FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D2 9 - 3 Erik Hulthén, Jesper Björklund Greter Lerum Arena A 3
2021-11-14 10:00 621301018 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Myggenäs IBK D2 WO (5 - 0) Christer Carlberg, Mats Sällberg Wallenstam Arena A
2021-11-14 18:00 621301016 Lindås Rasta IBK D2 - FBC Partille D2 7 - 4 Marcus Orrhult, Joakim Jögi Lindås Waves Arena
2021-11-14 18:00 621301017 Lindome IBK Utv D2 - Landvetter IBK D2 5 - 8 Henrik Nordström, Ali Noori Streteredsskolan
2021-11-19 19:30 621301025 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 8 Thomas Johansson, Adam Jällfält Hedenskolans Idrottshall
2021-11-20 14:30 621301022 Landvetter IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 10 - 7 Mats Sällberg, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2021-11-20 15:30 621301021 Myggenäs IBK D2 - Lindome IBK Utv D2 3 - 10 Oskar Kanerva, Adam Jällfält Häggvallsskolan
2021-11-20 17:00 621301023 FBC Partille D2 - IBK Kungälv D2 11 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Qvisthallen
2021-11-26 20:00 621301030 FBC Lerum D2 - FBC Partille D2 8 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lerum Arena A 3
2021-11-26 20:10 621301027 Lindås Rasta IBK D2 - Myggenäs IBK D2 17 - 1 Pierre Eberhard Berg, Linda Lindskog Askims Sporthall
2021-11-27 14:45 621301028 Lindome IBK Utv D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 9 - 7 Simon Lindholm, Mükremin Er Almåshallen A
2021-11-28 17:30 621301026 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2 1 - 11 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkegärdehallen
2021-12-03 19:30 621301035 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Lindås Rasta IBK D2 6 - 7 Håkan Krafft, Jesper Björklund Greter Hedenskolans Idrottshall
2021-12-04 17:30 621301031 Myggenäs IBK D2 - IBK Kungälv D2 0 - 7 Carl Flyning, Marcus Orrhult Häggvallsskolan
2021-12-05 13:45 621301033 Pixbo Wallenstam IBF D2 - FBC Lerum D2 6 - 1 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
2022-01-23 12:00 621301032 Landvetter IBK D2 - FBC Partille D2 14 - 3 Almir Mehmedagic, Mats Sällberg Pinntorps Idrottshall
2021-12-11 13:15 621301040 FBC Lerum D2 - Landvetter IBK D2 0 - 13 Amir Huseinovic, Adnan Tongur Lerum Arena A 3
2021-12-11 17:00 621301036 FBC Partille D2 - Myggenäs IBK D2 11 - 0 Martin Andersson, Mathias Johansson Qvisthallen
2021-12-12 15:30 621301039 Lindome IBK Utv D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen A
2021-12-12 18:30 621301037 IBK Kungälv D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 1 - 4 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Munkegärdehallen
2021-12-17 19:00 621301043 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Lindås Rasta IBK D2 3 - 1 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
2021-12-18 16:00 621301045 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - FBC Partille D2 6 - 6 Adem Can, Alexander Rydqvist Hedenskolans Idrottshall
2021-12-18 17:30 621301041 Myggenäs IBK D2 - Landvetter IBK D2 1 - 17 Albert Enlund, Petter Enlund Häggvallsskolan
2021-12-19 15:00 621301042 Lindome IBK Utv D2 - FBC Lerum D2 8 - 7 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Almåshallen A
2022-01-16 15:40 621301047 Pixbo Wallenstam IBF D2 - IBK Kungälv D2 10 - 3 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Wallenstam Arena A
2022-01-22 18:15 621301050 FBC Lerum D2 - Myggenäs IBK D2 11 - 0 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2022-03-22 18:45 621301046 Lindome IBK Utv D2 - Lindås Rasta IBK D2 10 - 6 Johan Ronge, Pierre Eberhard Berg Almåshallen A
2022-03-23 20:00 621301049 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Landvetter IBK D2 3 - 4 Oskar Kanerva, Henrik Nordström Hedenskolans Idrottshall
2022-01-23 18:00 621301055 Lindås Rasta IBK D2 - FBC Lerum D2 4 - 5 Emma Lindell, Susanne Andersson Lindås Waves Arena
2022-01-23 19:00 621301054 IBK Kungälv D2 - Lindome IBK Utv D2 3 - 8 Henrik Nordström, Ali Noori Munkegärdehallen
2022-02-10 20:00 621301051 Myggenäs IBK D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 0 - 12 Oskar Kanerva, Senad Olevic Häggvallsskolan
2022-02-11 19:20 621301053 FBC Partille D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 6 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Vallhamra Sportcenter
2022-01-29 10:00 621301058 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Landvetter IBK D2 2 - 8 Joakim Jögi, Aldin Hadziselmovic Wallenstam Arena A
2022-01-29 16:20 621301057 Lindome IBK Utv D2 - FBC Partille D2 3 - 5 Wessam Abdellrazek, Albert Enlund Almåshallen A
2022-01-29 16:20 621301060 FBC Lerum D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 6 - 7 Lazo Cesto, Mustafa Er Lerum Arena A
2022-01-30 18:00 621301056 Lindås Rasta IBK D2 - IBK Kungälv D2 4 - 3 Axel Höglund, Emma Lindell Lindås Waves Arena
2022-02-18 19:45 621301064 IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D2 3 - 6 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Munkegärdehallen
2022-03-10 20:00 621301061 Myggenäs IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 0 - 10 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Häggvallsskolan
2022-03-15 20:00 621301062 Landvetter IBK D2 - Lindome IBK Utv D2 9 - 2 Goran Kuduzovic, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2022-03-16 20:00 621301063 FBC Partille D2 - Lindås Rasta IBK D2 2 - 11 Gabriel Adolfsson, Adam Jällfält Partillebohallen
2022-02-27 12:30 621301068 Lindome IBK Utv D2 - Myggenäs IBK D2 19 - 1 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Almåshallen A
2022-02-27 15:00 621301069 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 3 - 4 Emma Lindell, Susanne Andersson Wallenstam Arena A
2022-02-27 16:00 621301067 Lindås Rasta IBK D2 - Landvetter IBK D2 4 - 9 Christer Carlberg, Roger Zahnér Lindås Waves Arena
2022-02-27 17:10 621301066 IBK Kungälv D2 - FBC Partille D2 4 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Munkegärdehallen
2022-03-05 15:00 621301075 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Lindome IBK Utv D2 3 - 2 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Hedenskolans Idrottshall
2022-03-05 15:45 621301073 FBC Partille D2 - FBC Lerum D2 3 - 4 Mats Sällberg, Christer Carlberg Qvisthallen
2022-03-05 16:00 621301072 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 11 - 1 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Pinntorps Idrottshall
2022-03-05 17:30 621301071 Myggenäs IBK D2 - Lindås Rasta IBK D2 1 - 13 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2022-03-12 17:10 621301078 Lindås Rasta IBK D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 5 - 1 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Lindås Waves Arena
2022-03-12 18:00 621301076 FBC Partille D2 - Landvetter IBK D2 0 - 19 Jesper Björklund Greter, Lucas Venderot Qvisthallen
2022-03-12 18:00 621301077 IBK Kungälv D2 - Myggenäs IBK D2 6 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkegärdehallen
2022-03-13 14:15 621301080 FBC Lerum D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 3 - 3 Christer Carlberg, Mats Sällberg Lerum Arena A 3
2022-03-18 19:30 621301085 Öckerö IBK / IK Zenith D2 - IBK Kungälv D2 3 - 3 Adnan Tongur, Robin Boqvist Hedenskolans Idrottshall
2022-03-19 13:00 621301082 Landvetter IBK D2 - FBC Lerum D2 10 - 3 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-19 17:30 621301081 Myggenäs IBK D2 - FBC Partille D2 3 - 7 Mathias Johansson, Martin Andersson Häggvallsskolan
2022-03-20 12:30 621301083 Pixbo Wallenstam IBF D2 - Lindome IBK Utv D2 11 - 5 Christian Jensen, Martin Almsberg Wallenstam Arena A
2022-03-25 19:30 621301089 Lindås Rasta IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2 4 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lindås Waves Arena
2022-03-25 20:00 621301090 FBC Lerum D2 - Lindome IBK Utv D2 2 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lerum Arena A 3
2022-03-26 13:00 621301086 Landvetter IBK D2 - Myggenäs IBK D2 23 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2022-03-27 18:00 621301087 FBC Partille D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Partillebohallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK D2 16 15 0 1 180-40 140 45
2. Pixbo Wallenstam IBF D2 16 12 1 3 106-48 58 37
3. Lindås Rasta IBK D2 16 10 0 6 109-66 43 30
4. FBC Lerum D2 16 9 1 6 78-72 6 28
5. Lindome IBK Utv D2 16 9 0 7 104-82 22 27
6. Öckerö IBK / IK Zenith D2 16 6 2 8 70-72 -2 20
7. FBC Partille D2 16 5 1 10 70-106 -36 16
8. IBK Kungälv D2 16 3 1 12 52-119 -67 10
9. Myggenäs IBK D2 16 0 0 16 13-177 -164 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Div. 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-09 15:15 621401005 IBK Älvstranden Dam - Dingle AIK D3 5 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Lundbystrand 3
2021-10-09 16:15 621401001 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Ale IBF D3 2 - 4 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Torpahallen
2021-10-10 12:30 621401003 IBF Älvstranden D3 - Landvetter IBK D3 4 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Santoshallen
2021-10-13 20:10 621401007 Hindås IBK D3 - IBF Älvstranden D3 2 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Petter Enlund Hindås Idrottshall
2021-10-15 19:45 621401009 Floda IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 8 - 5 Martin Almsberg, Felix Bark Peterson Nova Floda Sportcenter
2021-10-16 14:30 621401010 Ale IBF D3 - IBK Älvstranden Dam 7 - 5 Senad Olevic, Ali Noori Ale Kulturrum
2021-10-23 14:00 621401011 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Landvetter IBK D3 5 - 5 Narcis Hadziselimovic, David Karlsson Torpahallen
2021-10-23 15:30 621401015 Floda IBK D3 - Ale IBF D3 2 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 17:30 621401013 IBF Älvstranden D3 - Dingle AIK D3 10 - 2 Adnan Tongur, Christian Jensen Santoshallen
2021-11-12 20:00 621401019 Landvetter IBK D3 - Floda IBK D3 9 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2021-11-13 15:30 621401018 Hindås IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 1 - 6 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Hindås Idrottshall
2021-11-13 17:10 621401016 IBK Älvstranden Dam - IBF Älvstranden D3 4 - 5 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Lundbystrand 3
2021-11-20 14:00 621401021 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Dingle AIK D3 4 - 4 Mustafa Er, Senad Olevic Torpahallen
2021-11-20 18:00 621401024 Landvetter IBK D3 - Ale IBF D3 3 - 9 Emma Lindell, Susanne Andersson Önnerödshallen
2022-02-03 20:15 621401025 Floda IBK D3 - Hindås IBK D3 8 - 0 Henrik Nordström, Ali Noori Nova Floda Sportcenter
2021-11-27 15:00 621401028 Dingle AIK D3 - Floda IBK D3 8 - 8 Mathias Johansson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2021-11-27 15:10 621401027 IBK Älvstranden Dam - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 3 - 8 Håkan Krafft, Goran Kuduzovic Lundbystrand 3
2021-11-27 15:40 621401029 Hindås IBK D3 - Landvetter IBK D3 3 - 7 , Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2021-11-30 19:30 621401030 Ale IBF D3 - IBF Älvstranden D3 7 - 5 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2021-12-03 19:45 621401035 Floda IBK D3 - IBK Älvstranden Dam 6 - 2 Tomas Levin, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2021-12-04 14:15 621401033 Hindås IBK D3 - Ale IBF D3 1 - 2 Senad Olevic, Mattias Strid Hindås Idrottshall
2021-12-04 16:30 621401034 Landvetter IBK D3 - Dingle AIK D3 4 - 4 Adem Can, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2021-12-11 15:10 621401038 IBK Älvstranden Dam - Landvetter IBK D3 4 - 4 Håkan Krafft, Lazo Cesto Lundbystrand 3
2021-12-12 16:00 621401036 IBF Älvstranden D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 3 - 3 Lazo Cesto, Håkan Krafft Santoshallen
2022-02-18 19:30 621401039 Dingle AIK D3 - Hindås IBK D3 9 - 3 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2021-12-18 13:00 621401045 Floda IBK D3 - IBF Älvstranden D3 7 - 5 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Nova Floda Sportcenter
2021-12-18 15:30 621401042 Dingle AIK D3 - Ale IBF D3 1 - 5 Mathias Johansson, Björn Svensson Munkedals Idrottshall
2021-12-18 16:15 621401043 Hindås IBK D3 - IBK Älvstranden Dam 3 - 13 Jesper Björklund Greter, Håkan Krafft Hindås Idrottshall
2022-01-15 14:30 621401050 Ale IBF D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 6 - 7 Aldin Hadziselmovic, Håkan Krafft Ale Kulturrum
2022-01-15 15:00 621401046 Dingle AIK D3 - IBK Älvstranden Dam 7 - 6 Martin Andersson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-03-13 13:15 621401048 Landvetter IBK D3 - IBF Älvstranden D3 2 - 5 Martin Almsberg, Semir Aganspahic Önnerödshallen
2022-01-23 18:10 621401053 IBF Älvstranden D3 - Hindås IBK D3 9 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Santoshallen
2022-02-19 14:30 621401051 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Floda IBK D3 7 - 3 Joel Olausson, Håkan Krafft Torpahallen
2022-02-21 19:40 621401055 IBK Älvstranden Dam - Ale IBF D3 2 - 4 Goran Kuduzovic, Pierre Eberhard Berg Lundbystrand 4
2022-01-29 16:45 621401059 Landvetter IBK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 6 - 6 Jesper Stolt-Hermansson, Jesper Björklund Greter Pinntorps Idrottshall
2022-01-30 12:00 621401057 Dingle AIK D3 - IBF Älvstranden D3 3 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Munkedals Idrottshall
2022-03-10 19:30 621401060 Ale IBF D3 - Floda IBK D3 6 - 8 Wessam Abdellrazek, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2022-02-06 12:30 621401063 IBF Älvstranden D3 - IBK Älvstranden Dam 10 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Santoshallen
2022-02-06 14:00 621401061 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - Hindås IBK D3 10 - 2 Christer Carlberg, Mats Sällberg Torpahallen
2022-03-18 19:45 621401065 Floda IBK D3 - Landvetter IBK D3 4 - 1 Ali Noori, Henrik Nordström Nova Floda Sportcenter
2022-02-26 14:30 621401070 Ale IBF D3 - Landvetter IBK D3 6 - 3 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Ale Kulturrum
2022-02-26 15:00 621401068 Dingle AIK D3 - IBK Göteborg / IBK Bergum D3 1 - 8 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-02-26 15:00 621401069 Hindås IBK D3 - Floda IBK D3 1 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2022-03-05 13:00 621401075 Floda IBK D3 - Dingle AIK D3 5 - 2 Ali Noori, Henrik Nordström Nova Floda Sportcenter
2022-03-05 14:00 621401071 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - IBK Älvstranden Dam 13 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Johan Ronge Torpahallen
2022-03-06 12:00 621401074 Landvetter IBK D3 - Hindås IBK D3 10 - 2 Mats Sällberg, Christer Carlberg Pinntorps Idrottshall
2022-03-06 15:10 621401073 IBF Älvstranden D3 - Ale IBF D3 5 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Santoshallen
2022-03-12 14:30 621401080 Ale IBF D3 - Hindås IBK D3 17 - 3 Martin Andersson, Mathias Johansson Ale Kulturrum
2022-03-12 15:30 621401078 IBK Älvstranden Dam - Floda IBK D3 1 - 4 Oskar Kanerva, Henry Tames Lundbystrand 3
2022-04-09 11:30 621401079 Dingle AIK D3 - Landvetter IBK D3 WO (5 - 0) Munkedals Idrottshall
2022-03-19 12:45 621401083 Hindås IBK D3 - Dingle AIK D3 4 - 8 Emma Lindell, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Hindås Idrottshall
2022-03-19 14:00 621401081 IBK Göteborg / IBK Bergum D3 - IBF Älvstranden D3 4 - 2 Emir Rajabi, Ali Noori Torpahallen
2022-03-20 12:00 621401084 Landvetter IBK D3 - IBK Älvstranden Dam WO (5 - 0) Oscar Skogsberg, Adem Can Pinntorps Idrottshall
2022-03-26 14:30 621401090 Ale IBF D3 - Dingle AIK D3 5 - 3 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Ale Kulturrum
2022-03-26 17:00 621401089 IBK Älvstranden Dam - Hindås IBK D3 6 - 2 Henrik Nordström, Lucas Venderot Lundbystrand 5
2022-03-27 16:10 621401087 IBF Älvstranden D3 - Floda IBK D3 3 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF D3 14 11 0 3 88-50 38 33
2. Floda IBK D3 14 10 1 3 81-56 25 31
3. IBK Göteborg / IBK Bergum D3 14 8 4 2 88-49 39 28
4. IBF Älvstranden D3 14 7 2 5 73-59 14 23
5. Landvetter IBK D3 14 5 4 5 66-61 5 19
6. Dingle AIK D3 14 4 4 6 57-70 -13 16
7. IBK Älvstranden Dam 14 3 1 10 54-78 -24 10
8. Hindås IBK D3 14 0 0 14 33-117 -84 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer Veteraner
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-10 09:00 621701002 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV 11 - 0 Mustafa Er, Tomas Levin Almåshallen A
2021-10-10 18:30 621701001 IBK Bergum DV - Landvetter IBK DV 1 - 4 Emma Lindell, Susanne Andersson Bergumsskolan
2021-10-10 19:30 621701003 IBF Backadalen DV - FBC Lerum D Vet 3 - 1 Mustafa Er, Senad Olevic Tuve Sporthall
2021-10-16 18:45 621701005 FBC Lerum D Vet - Landvetter IBK DV 5 - 0 Henrik Nordström, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2021-10-17 13:50 621701004 Kärra IBK DV - IBK Bergum DV 3 - 2 Sebastian Sannerholm, Joakim Jögi Kärra Sporthall
2021-10-17 19:30 621701006 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 2 - 3 Adem Can, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Tuve Sporthall
2021-10-23 18:10 621701009 Landvetter IBK DV - Lindome IBK DV 0 - 2 Tomas Levin, Mustafa Er Önnerödshallen
2021-10-24 18:30 621701007 IBK Bergum DV - FBC Lerum D Vet 2 - 5 Oscar Skogsberg, Mats Sällberg Bergumsskolan
2021-11-07 10:00 621701008 Kärra IBK DV - IBF Backadalen DV 2 - 7 Goran Kuduzovic, Henrik Nordström Lundbystrand 3
2021-11-13 15:15 621701011 Lindome IBK DV - FBC Lerum D Vet 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Adem Can Almåshallen B
2021-11-14 12:30 621701010 IBF Backadalen DV - IBK Bergum DV 7 - 0 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Tuve Sporthall
2021-11-14 19:45 621701012 Landvetter IBK DV - Kärra IBK DV 2 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Mustafa Kalajdzisalihovic Mölnlycke Idrottshall A
2021-11-20 13:30 621701014 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV 12 - 1 Henrik Nordström, Ali Noori Tuve Sporthall
2021-11-21 17:15 621701015 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK DV 1 - 3 Narcis Hadziselimovic, Goran Kuduzovic Lerum Arena A 3
2021-11-21 18:30 621701013 IBK Bergum DV - Lindome IBK DV 3 - 3 Mustafa Er, Mükremin Er Bergumsskolan
2021-11-28 12:30 621701016 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV 3 - 1 Simon Lindholm, Lucas Venderot Pinntorps Idrottshall
2021-11-28 13:40 621701017 Kärra IBK DV - Lindome IBK DV 1 - 4 Erik Hulthén, Axel Höglund Kärra Sporthall
2021-11-28 16:30 621701018 FBC Lerum D Vet - IBF Backadalen DV 5 - 2 Mats Sällberg, Mustafa Er Rydsbergshallen
2021-12-04 18:30 621701020 Landvetter IBK DV - FBC Lerum D Vet 1 - 3 Adem Can, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2021-12-05 10:20 621701021 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV 2 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Almåshallen A
2021-12-05 17:00 621701019 IBK Bergum DV - Kärra IBK DV 2 - 5 Robin Boqvist, Wessam Abdellrazek Bergumsskolan
2021-12-12 09:00 621701024 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV 8 - 1 Lucas Venderot, Johan Ronge Almåshallen A
2021-12-12 19:15 621701022 FBC Lerum D Vet - IBK Bergum DV 7 - 3 Mükremin Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Rydsbergshallen
2021-12-12 19:30 621701023 IBF Backadalen DV - Kärra IBK DV 4 - 1 Goran Kuduzovic, Ali Alizada Tuve Sporthall
2022-01-23 15:50 621701027 Kärra IBK DV - Landvetter IBK DV 1 - 7 Adem Can, Mustafa Er Kärra Sporthall
2022-01-23 17:50 621701025 IBK Bergum DV - IBF Backadalen DV 3 - 4 Almir Mehmedagic, Henry Tames Bergumsskolan
2022-03-26 15:30 621701026 FBC Lerum D Vet - Lindome IBK DV 5 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rydsbergshallen
2022-01-30 10:20 621701028 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV 5 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Almåshallen A
2022-02-09 20:45 621701029 Landvetter IBK DV - IBF Backadalen DV 2 - 7 Lazo Cesto, Tomas Levin Önnerödshallen
2022-04-03 11:00 621701030 Kärra IBK DV - FBC Lerum D Vet Adem Can, Rasty Al-barzngi Lundbystrand 2
2022-02-06 19:50 621701031 IBK Bergum DV - Landvetter IBK DV 8 - 2 Henrik Nordström, Amir Huseinovic Bergumsskolan
2022-03-13 10:00 621701032 Lindome IBK DV - Kärra IBK DV 5 - 1 Amir Huseinovic, Adem Can Almåshallen A
2022-03-13 19:30 621701033 IBF Backadalen DV - FBC Lerum D Vet 4 - 3 Jesper Björklund Greter, Emir Rajabi Tuve Sporthall
2022-02-13 18:00 621701035 FBC Lerum D Vet - Landvetter IBK DV 4 - 2 Goran Kuduzovic, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2022-02-22 20:45 621701036 IBF Backadalen DV - Lindome IBK DV 2 - 1 Håkan Krafft, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2022-02-24 21:15 621701034 Kärra IBK DV - IBK Bergum DV 3 - 3 Lazo Cesto, Mustafa Er Kärra Sporthall
2022-02-20 13:00 621701038 Kärra IBK DV - IBF Backadalen DV 1 - 5 Ali Noori, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kärra Sporthall
2022-03-19 18:30 621701039 Landvetter IBK DV - Lindome IBK DV 0 - 6 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Mustafa Er Pinntorps Idrottshall
2022-03-20 16:30 621701037 IBK Bergum DV - FBC Lerum D Vet 0 - 4 Unsal Yucel, Mustafa Er Bergumsskolan
2022-02-27 09:00 621701041 Lindome IBK DV - FBC Lerum D Vet 3 - 2 Henrik Nordström, Ali Noori Almåshallen A
2022-02-27 12:30 621701042 Landvetter IBK DV - Kärra IBK DV 3 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2022-02-27 19:30 621701040 IBF Backadalen DV - IBK Bergum DV 4 - 0 Tomas Levin, Adem Can Tuve Sporthall
2022-03-05 12:00 621701044 IBF Backadalen DV - Landvetter IBK DV 8 - 1 Mattias Strid, Torbjörn Zahner Tuve Sporthall
2022-03-06 17:15 621701043 IBK Bergum DV - Lindome IBK DV 0 - 5 Mükremin Er, Semir Aganspahic Lerjehallen
2022-03-06 18:00 621701045 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK DV 3 - 3 Ludvig Granath, William Malmqvist Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen DV 15 12 1 2 73-26 47 37
2. Lindome IBK DV 15 11 2 2 64-21 43 35
3. FBC Lerum D Vet 14 8 1 5 49-32 17 25
4. Kärra IBK DV 14 4 2 8 30-59 -29 14
5. Landvetter IBK DV 15 4 0 11 29-72 -43 12
6. IBK Bergum DV 15 1 2 12 29-64 -35 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis