Pojk Mörkröd Vår 24 (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojk Mörkröd A Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-09 13:30 066700002 IBK Bergum HJ/IBK Göteborg - Lindås Rasta IBK HJ 3 - 10 Yao-Zu Galby, Felix Bark Peterson Bergumsskolan
2022-11-01 19:00 066700003 Kärra IBK HJ - Lindome IBK HJ Lila 3 - 2 Henrik Nordström, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kärra Sporthall
2022-10-15 14:00 066700005 Lindome IBK HJ Lila - Warberg IBF Junior 4 - 7 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Almåshallen A
2022-10-15 15:15 066700006 Kärra IBK HJ - IBK Bergum HJ/IBK Göteborg 6 - 2 Oscar Skogsberg, Håkan Krafft Kärra Sporthall
2022-10-18 20:00 066700008 Lindås Rasta IBK HJ - Kärra IBK HJ 2 - 11 Felix Bark Peterson, Semir Aganspahic Askims Sporthall
2022-11-20 12:30 066700009 Warberg IBF Junior - IBK Bergum HJ/IBK Göteborg 9 - 5 Albin Persson, Victor Strömberg Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-10-27 20:15 066700012 Warberg IBF Junior - Lindås Rasta IBK HJ 10 - 5 Jonas Söderberg, Johan Norrby Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-10-30 19:00 066700011 IBK Bergum HJ/IBK Göteborg - Lindome IBK HJ Lila 1 - 4 Tomas Levin, Adem Can Bergumsskolan
2022-11-03 19:30 066700014 Kärra IBK HJ - Warberg IBF Junior 4 - 4 William Malmqvist, Lucas Venderot Kärra Sporthall
2022-11-13 14:30 066700015 Lindome IBK HJ Lila - Lindås Rasta IBK HJ 4 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Streteredsskolan
2022-11-19 17:30 066700018 Lindome IBK HJ Lila - Kärra IBK HJ 5 - 4 Gabriel Adolfsson, Christian Jensen Almåshallen A
2022-12-13 19:50 066700017 Lindås Rasta IBK HJ - IBK Bergum HJ/IBK Göteborg 8 - 2 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Askims Sporthall
2022-11-27 13:45 066700021 IBK Bergum HJ/IBK Göteborg - Kärra IBK HJ 5 - 7 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Bergumsskolan
2022-11-27 14:15 066700020 Warberg IBF Junior - Lindome IBK HJ Lila 8 - 3 Eino Kozan, Andreas Christiansson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-12-04 16:15 066700023 Kärra IBK HJ - Lindås Rasta IBK HJ 10 - 4 Peter Axelsson, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2022-12-04 16:40 066700024 IBK Bergum HJ/IBK Göteborg - Warberg IBF Junior 4 - 5 Torbjörn Zahner, Semir Aganspahic Bergumsskolan
2022-12-07 20:45 066700027 Lindås Rasta IBK HJ - Warberg IBF Junior 7 - 12 Semir Aganspahic Lindås Waves Arena
2022-12-11 13:00 066700026 Lindome IBK HJ Lila - IBK Bergum HJ/IBK Göteborg Inst. Almåshallen A
2022-12-15 18:45 066700029 Warberg IBF Junior - Kärra IBK HJ 4 - 4 Eino Kozan, Benjamin Olsen Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2022-12-18 18:15 066700030 Lindås Rasta IBK HJ - Lindome IBK HJ Lila 3 - 3 Tomas Levin Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Warberg IBF Junior 8 6 2 0 59-36 23 20
2. Kärra IBK HJ 8 5 2 1 49-28 21 17
3. Lindome IBK HJ Lila 7 3 1 3 25-29 -4 10
4. Lindås Rasta IBK HJ 8 2 1 5 42-55 -13 7
5. IBK Bergum HJ/ IBK Göteborg 7 0 0 7 22-49 -27 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd B Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 19:00 066701001 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - IBF Backadalen HJ 4 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena B
2022-10-08 12:45 066701002 Onsala IBK HJ - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 5 - 1 Jonas Löfwander, Kim Nielsen Presse Idrottshall
2022-11-05 12:00 066701003 Dingle AIK P04/05/06 - Mölndals IBF HJ 14 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Munkedals Idrottshall
2022-10-15 09:00 066701005 Mölndals IBF HJ - IBF Backadalen HJ 5 - 6 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Aktiviteten A-Hall
2022-10-15 16:30 066701004 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 6 - 6 Erik Hulthén, Henrik Nordström Torpahallen
2022-10-16 17:00 066701006 Dingle AIK P04/05/06 - Onsala IBK HJ 7 - 5 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2022-10-22 09:45 066701007 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Mölndals IBF HJ 12 - 1 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstam Arena A
2022-10-23 14:30 066701009 IBF Backadalen HJ - Onsala IBK HJ 1 - 6 Elias Löfgren, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2022-10-27 18:45 066701008 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Dingle AIK P04/05/06 4 - 10 Henry Tames, Goran Kuduzovic Torpahallen
2022-10-29 11:00 066701012 IBF Backadalen HJ - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 1 - 7 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Tuve Sporthall
2022-10-29 14:30 066701010 Dingle AIK P04/05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 6 - 4 Per Sundvall, Mustafa Kalajdzisalihovic Munkedals Idrottshall
2022-10-30 14:45 066701011 Onsala IBK HJ - Mölndals IBF HJ 4 - 0 Christoffer Söderström, Thomas Roos Presse Idrottshall
2022-11-09 19:00 066701015 Mölndals IBF HJ - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 3 - 6 Adam Jällfält, Thomas Johansson Katrinebergshallen
2022-11-13 12:00 066701014 Dingle AIK P04/05/06 - IBF Backadalen HJ 7 - 5 Susanne Andersson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-11-23 18:40 066701013 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Onsala IBK HJ 8 - 2 Senad Olevic, Adnan Tongur Wallenstam Arena B
2022-11-19 15:00 066701018 Mölndals IBF HJ - Dingle AIK P04/05/06 3 - 9 Mathias Johansson, Martin Andersson Aktiviteten A-Hall
2022-11-19 16:30 066701017 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Onsala IBK HJ 5 - 2 Emir Rajabi, Mohsen Gholami Torpahallen
2022-11-20 12:00 066701016 IBF Backadalen HJ - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 4 - 3 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Tuve Sporthall
2022-11-25 19:00 066701019 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 6 - 5 Semir Aganspahic, Erik Haglund Wallenstam Arena B
2022-11-26 17:45 066701021 Onsala IBK HJ - Dingle AIK P04/05/06 3 - 8 Linus Möller, Benjamin Olsen Presse Idrottshall
2022-11-27 11:00 066701020 IBF Backadalen HJ - Mölndals IBF HJ 15 - 3 Aldin Hadziselmovic, Selma Hadziselimovic Tuve Sporthall
2022-12-03 10:40 066701022 Mölndals IBF HJ - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 0 - 26 Yao-Zu Galby, Christer Carlberg Aktiviteten A-Hall
2022-12-03 14:00 066701023 Dingle AIK P04/05/06 - IBK Göteborg / IBK Bergum U16 10 - 3 Thomas Johansson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2022-12-03 14:00 066701024 Onsala IBK HJ - IBF Backadalen HJ 4 - 9 Jonas Löfwander, Thomas Roos Presse Idrottshall
2022-12-10 16:20 066701025 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Dingle AIK P04/05/06 9 - 2 , Thomas Johansson Wallenstam Arena B
2022-12-11 15:00 066701027 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - IBF Backadalen HJ 6 - 4 Håkan Krafft, Peter Axelsson Torpahallen
2022-12-20 19:30 066701026 Mölndals IBF HJ - Onsala IBK HJ 4 - 5 Senad Olevic, Mohsen Gholami Katrinebergshallen
2022-12-17 13:00 066701029 IBF Backadalen HJ - Dingle AIK P04/05/06 4 - 11 Joakim Jögi, Jesper Dammert Tuve Sporthall
2022-12-17 18:00 066701028 Onsala IBK HJ - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 4 - 2 Jonas Löfwander, Linus Möller Presse Idrottshall
2022-12-18 15:50 066701030 IBK Göteborg / IBK Bergum U16 - Mölndals IBF HJ 1 - 1 Selma Hadziselimovic, Alexander Pavlovic Torpahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK P04/ 05/ 06 10 9 0 1 84-41 43 27
2. Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 10 6 1 3 80-33 47 19
3. Onsala IBK HJ 10 5 0 5 40-45 -5 15
4. IBK Göteborg / IBK Bergum U16 10 4 2 4 44-48 -4 14
5. IBF Backadalen HJ 10 4 0 6 52-56 -4 12
6. Mölndals IBF HJ 10 0 1 9 21-98 -77 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd C Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 19:30 066702004 Floda IBK Hj - Stenungsunds IBK HJ 1 8 - 2 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Nova Floda Sportcenter
2022-10-08 17:00 066702003 FBC Partille U16 - Särö IBK Herrjunior 5 - 5 Ali Alizada, Emir Rajabi Qvisthallen
2022-10-09 11:30 066702005 IBK Kungälv Herrjuniorer Svart - Kärra IBK HJ Svart 6 - 8 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2022-10-14 20:30 066702009 Kärra IBK HJ Svart - FBC Partille U16 5 - 1 Senad Olevic, Semir Aganspahic Kärra Sporthall
2022-10-15 11:30 066702010 IBK Kungälv Herrjuniorer Svart - Floda IBK Hj 2 - 6 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2022-10-15 16:30 066702007 Särö IBK Herrjunior - Varla IBK HJ-lag 3 - 2 Kalle Borgen, Marcus Johansson Kullavikshallen
2022-10-22 13:30 066702015 FBC Partille U16 - Floda IBK Hj 5 - 1 Erik Hulthén, Adnan Tongur Qvisthallen
2022-10-22 16:40 066702013 Varla IBK HJ-lag - Kärra IBK HJ Svart 2 - 3 Jonas Olsson, Dennis Jelse Lindälvshallen
2022-10-22 17:00 066702012 Utbynäs SK HJ - Stenungsunds IBK HJ 1 8 - 2 Alexander Rydqvist, Felix Bark Peterson Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-10-28 19:30 066702019 Floda IBK Hj - Varla IBK HJ-lag 5 - 2 Alexander Rydqvist, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-10-29 15:05 066702017 Kärra IBK HJ Svart - Särö IBK Herrjunior 3 - 5 Adem Can, Henry Tames Kärra Sporthall
2022-11-06 17:10 066702018 IBK Kungälv Herrjuniorer Svart - Utbynäs SK HJ 7 - 6 Erik Hulthén, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2022-10-16 17:00 066702024 Utbynäs SK HJ - FBC Partille U16 6 - 7 Henry Tames, Mükremin Er Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-17 19:00 066702022 Stenungsunds IBK HJ 1 - IBK Kungälv Herrjuniorer Svart 1 - 4 Adam Jällfält, Christian Svärdström Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-11-27 16:15 066702023 Särö IBK Herrjunior - Floda IBK Hj 3 - 3 Joel Oscarsson, Benjamin Olsen Kullavikshallen
2022-11-18 19:30 066702027 Floda IBK Hj - Kärra IBK HJ Svart 6 - 1 Alexander Rydqvist, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Nova Floda Sportcenter
2022-11-19 12:45 066702030 Varla IBK HJ-lag - Utbynäs SK HJ 5 - 4 Jonas Löfwander, Christer Arntzen Lindälvshallen
2022-11-19 19:00 066702028 FBC Partille U16 - Stenungsunds IBK HJ 1 7 - 0 Albert Enlund, Petter Enlund Qvisthallen
2022-12-03 18:45 066702035 Särö IBK Herrjunior - Utbynäs SK HJ 11 - 2 Oscar Brynsäther, Hampus Abrahamsson Kullavikshallen
2022-12-04 13:30 066702034 Stenungsunds IBK HJ 1 - Varla IBK HJ-lag 6 - 8 , Felix Bark Peterson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-12-04 16:20 066702032 IBK Kungälv Herrjuniorer Svart - FBC Partille U16 4 - 6 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Munkegärdehallen
2022-12-10 16:30 066702040 Särö IBK Herrjunior - Stenungsunds IBK HJ 1 7 - 2 Christer Arntzen, Gabriel Larsson Kullavikshallen
2022-12-10 18:30 066702038 Varla IBK HJ-lag - IBK Kungälv Herrjuniorer Svart 6 - 1 Benjamin Olsen, Christer Arntzen Lindälvshallen
2022-12-11 12:20 066702039 Utbynäs SK HJ - Kärra IBK HJ Svart 5 - 5 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-12-17 17:45 066702045 Kärra IBK HJ Svart - Stenungsunds IBK HJ 1 4 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Kärra Sporthall
2022-12-18 14:00 066702042 Varla IBK HJ-lag - FBC Partille U16 3 - 3 William Strand, Benjamin Olsen Lindälvshallen
2022-12-18 17:30 066702044 Särö IBK Herrjunior - IBK Kungälv Herrjuniorer Svart 2 - 4 Melker Kron, Thomas Roos Kullavikshallen
2022-12-21 19:20 066702043 Floda IBK Hj - Utbynäs SK HJ 7 - 4 Per Sundvall, Martin Andersson Nova Floda Sportcenter
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK Hj 7 5 1 1 36-19 17 16
2. Särö IBK Herrjunior 7 4 2 1 36-21 15 14
3. FBC Partille U16 7 4 2 1 34-24 10 14
4. Kärra IBK HJ Svart 7 4 1 2 29-26 3 13
5. Varla IBK HJ-lag 7 3 1 3 28-25 3 10
6. IBK Kungälv Herrjuniorer Svart 7 3 0 4 28-35 -7 9
7. Utbynäs SK HJ 7 1 1 5 35-44 -9 4
8. Stenungsunds IBK HJ 1 7 0 0 7 14-46 -32 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-07 19:00 066703003 Utbynäs SK U-trupp - IBK Kungälv U16- P Mix 3 - 7 Lucas Venderot, Senad Olevic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-10-09 12:00 066703005 FBC Lerum Utveckling Vit - FBC Partille P06 Svart 4 - 5 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Rydsbergshallen
2022-10-09 14:00 066703004 Dingle AIK P05/06/07 - Lindome IBK HJ Grön 6 - 4 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Munkedals Idrottshall
2022-10-09 15:00 066703002 IBK Bergum Rosa - IK Zenith HJ 12 - 2 Yao-Zu Galby, Felix Bark Peterson Bergumsskolan
2022-10-16 13:00 066703008 Lindome IBK HJ Grön - IBK Bergum Rosa 2 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2022-10-16 14:00 066703006 IK Zenith HJ - Landvetter IBK H Utveckling 4 - 9 Ludvig Granath, Amir Huseinovic Björlanda Idrottshall
2022-10-16 14:00 066703010 FBC Lerum Utveckling Vit - Dingle AIK P05/06/07 5 - 5 Henrik Nordström, Erik Hulthén Lerum Arena A 3
2022-10-17 19:50 066703009 FBC Partille P06 Svart - Utbynäs SK U-trupp 3 - 4 Mükremin Er, Semir Aganspahic Vallhamra Sportcenter
2022-10-15 19:00 066703011 Landvetter IBK H Utveckling - IBK Kungälv U16- P Mix 2 - 6 Jesper Björklund Greter, Amir Huseinovic Pinntorps Idrottshall
2022-10-21 19:00 066703014 IBK Bergum Rosa - FBC Lerum Utveckling Vit 5 - 4 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Almir Mehmedagic Bergumsskolan
2022-10-22 17:55 066703012 IK Zenith HJ - Lindome IBK HJ Grön 6 - 8 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Torshallen
2022-10-23 12:30 066703015 Utbynäs SK U-trupp - Dingle AIK P05/06/07 4 - 8 Semir Aganspahic, Ali Alizada Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-29 14:40 066703018 FBC Lerum Utveckling Vit - IK Zenith HJ 15 - 5 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lerum Arena A 3
2022-10-30 12:20 066703020 Utbynäs SK U-trupp - IBK Bergum Rosa 1 - 6 Emir Rajabi, Ali Alizada Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-30 17:30 066703017 FBC Partille P06 Svart - IBK Kungälv U16- P Mix 3 - 0 Senad Olevic, Marcus Orrhult Partillebohallen
2022-10-31 19:20 066703016 Lindome IBK HJ Grön - Landvetter IBK H Utveckling 3 - 5 Lucas Venderot, Per Sundvall Almåshallen A
2022-11-06 18:00 066703021 Landvetter IBK H Utveckling - FBC Partille P06 Svart 3 - 8 Lucas Venderot, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2022-11-10 18:45 066703023 IBK Kungälv U16- P Mix - Dingle AIK P05/06/07 1 - 5 Almir Mehmedagic, Oscar Skogsberg Munkegärdehallen
2022-11-11 19:00 066703022 Lindome IBK HJ Grön - FBC Lerum Utveckling Vit 5 - 1 Felix Bark Peterson, Mustafa Kalajdzisalihovic Almåshallen A
2022-11-13 16:30 066703024 IK Zenith HJ - Utbynäs SK U-trupp 6 - 10 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Björlanda Idrottshall
2022-11-18 19:30 066703029 IBK Bergum Rosa - IBK Kungälv U16- P Mix 6 - 5 Senad Olevic, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2022-11-20 12:00 066703027 Dingle AIK P05/06/07 - FBC Partille P06 Svart 6 - 2 Erik Hulthén, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2022-11-20 19:40 066703026 FBC Lerum Utveckling Vit - Landvetter IBK H Utveckling 6 - 11 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Rydsbergshallen
2022-12-02 19:00 066703028 Utbynäs SK U-trupp - Lindome IBK HJ Grön 5 - 9 Erik Hulthén, Henrik Nordström Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-12-03 17:45 066703035 IBK Kungälv U16- P Mix - IK Zenith HJ 20 - 1 Senad Olevic, Håkan Krafft Munkegärdehallen
2022-12-04 12:00 066703031 Landvetter IBK H Utveckling - Dingle AIK P05/06/07 5 - 6 Per Sundvall, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2022-12-07 18:00 066703032 FBC Lerum Utveckling Vit - Utbynäs SK U-trupp 3 - 2 Felix Bark Peterson, Mustafa Kalajdzisalihovic Rydsbergshallen
2022-12-10 16:00 066703033 FBC Partille P06 Svart - IBK Bergum Rosa 2 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Qvisthallen
2022-12-08 19:15 066703040 IBK Kungälv U16- P Mix - Lindome IBK HJ Grön 3 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-12-10 17:00 066703036 Utbynäs SK U-trupp - Landvetter IBK H Utveckling 4 - 7 Emir Rajabi, Mustafa Kalajdzisalihovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-12-11 13:30 066703039 IK Zenith HJ - FBC Partille P06 Svart 3 - 6 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Björlanda Idrottshall
2022-12-11 18:15 066703037 IBK Bergum Rosa - Dingle AIK P05/06/07 3 - 5 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Lerjehallen
2022-12-17 13:00 066703043 Dingle AIK P05/06/07 - IK Zenith HJ WO (5 - 0) Zara Carlsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-12-17 13:50 066703044 IBK Kungälv U16- P Mix - FBC Lerum Utveckling Vit 6 - 3 Alexander Rydqvist, Adnan Tongur Kastellegårdshallen
2022-12-17 16:10 066703041 Landvetter IBK H Utveckling - IBK Bergum Rosa 3 - 8 Ali Alizada, Yao-Zu Galby Pinntorps Idrottshall
2022-12-17 17:20 066703045 FBC Partille P06 Svart - Lindome IBK HJ Grön 4 - 5 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Qvisthallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK P05/ 06/ 07 8 7 1 0 46-24 22 22
2. IBK Bergum Rosa 8 7 0 1 49-24 25 21
3. IBK Kungälv U16- P Mix 8 5 0 3 48-24 24 15
4. Lindome IBK HJ Grön 8 4 0 4 37-34 3 12
5. FBC Partille P06 Svart 8 4 0 4 33-30 3 12
6. Landvetter IBK H Utveckling 8 4 0 4 45-45 0 12
7. FBC Lerum Utveckling Vit 8 2 1 5 41-44 -3 7
8. Utbynäs SK U-trupp 8 2 0 6 33-49 -16 6
9. IK Zenith HJ 8 0 0 8 27-85 -58 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis