Flick Röd Höst 23 (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Flick Röd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 15:15 064000003 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Dingle AIK F07/08 4 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena B
2023-01-14 16:00 064000001 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindome IBK F08/09 1 - 2 Martin Andersson, Senad Olevic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-01-15 14:40 064000002 IBK Kungälv F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08-09 1 - 1 Felix Broström, Tommy Runhammar Kastellegårdshallen
2023-01-20 18:30 064000004 Lindås Rasta IBK F08-09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 1 - 2 Sebastian Henriksen, Måns Bartilson Lindås Waves Arena
2023-01-21 10:45 064000005 Dingle AIK F07/08 - Lindome IBK F08/09 2 - 3 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Bollhall
2023-01-21 11:50 064000006 Pixbo Wallenstam IBF F08 - IBK Kungälv F08/09 Blå 3 - 1 Tobias Almroth, Victoria Tobisson Lind Wallenstam Arena A
2023-01-27 19:00 064000009 Lindome IBK F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Blå 3 - 0 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Almåshallen A
2023-01-28 16:00 064000007 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Dingle AIK F07/08 4 - 2 Sebastian Henriksen, Felix Broström Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-01-28 16:30 064000008 Lindås Rasta IBK F08-09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 2 - 3 Ali Alizada, Adem Can Lindås Waves Arena
2023-02-04 12:20 064000010 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 2 - 1 Tommy Runhammar, Felix Broström Wallenstam Arena A
2023-02-05 18:20 064000011 IBK Kungälv F08/09 Blå - Dingle AIK F07/08 1 - 3 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Kastellegårdshallen
2023-02-06 18:45 064000012 Lindome IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08-09 3 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Streteredsskolan
2023-02-25 14:30 064000013 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBK Kungälv F08/09 Blå 6 - 3 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-02-26 09:50 064000014 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindome IBK F08/09 1 - 1 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Wallenstam Arena A
2023-02-26 16:45 064000015 Dingle AIK F07/08 - Lindås Rasta IBK F08-09 1 - 9 Mustafa Er, Per Sundvall Munkedals Idrottshall
2023-03-04 12:30 064000018 Dingle AIK F07/08 - Pixbo Wallenstam IBF F08 2 - 2 Zara Carlsson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2023-03-05 15:30 064000017 Lindås Rasta IBK F08-09 - IBK Kungälv F08/09 Blå 7 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Lindås Waves Arena
2023-03-05 17:45 064000016 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 1 - 0 Gustav Löfving, Jakob Lundberg Streteredsskolan
2023-03-11 14:30 064000019 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08-09 3 - 2 Mükremin Er, Per Sundvall Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-03-11 14:45 064000020 Lindome IBK F08/09 - Dingle AIK F07/08 8 - 0 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Almåshallen A
2023-03-12 12:30 064000021 IBK Kungälv F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F08 0 - 7 Wessam Abdellrazek, Goran Kuduzovic Kastellegårdshallen
2023-03-18 10:10 064000023 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindås Rasta IBK F08-09 2 - 3 Sofia Färm, Andrea Samuelsson Wallenstam Arena A
2023-03-19 16:00 064000022 Dingle AIK F07/08 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 2 - 3 Mustafa Er, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2023-03-19 17:10 064000024 IBK Kungälv F08/09 Blå - Lindome IBK F08/09 2 - 4 Adem Can, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2023-03-25 13:45 064000026 Dingle AIK F07/08 - IBK Kungälv F08/09 Blå 2 - 2 Per Sundvall, Carl Otterström Munkedals Idrottshall
2023-03-26 13:10 064000027 Lindås Rasta IBK F08-09 - Lindome IBK F08/09 1 - 7 Ludvig Granath, Måns Bartilson Askims Sporthall
2023-03-26 13:30 064000025 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F08 3 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Adem Can Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-03-27 18:50 064000029 Lindome IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 0 - 3 Minni Björsander, Alice Haeggman Streteredsskolan
2023-04-02 13:10 064000030 Lindås Rasta IBK F08-09 - Dingle AIK F07/08 8 - 2 Dante Lindskog, Idris Hasan Mohamed Lindås Waves Arena
2023-04-02 15:10 064000028 IBK Kungälv F08/09 Blå - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 2 - 4 Simon Lindholm, Semir Aganspahic Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F08/ 09 10 8 1 1 32-11 21 25
2. Stenungsunds IBK F08/ 09 Blå 10 7 0 3 27-19 8 21
3. Pixbo Wallenstam IBF F08 10 6 2 2 29-14 15 20
4. Lindås Rasta IBK F08-09 10 4 1 5 35-25 10 13
5. Dingle AIK F07/ 08 10 1 2 7 17-44 -27 5
6. IBK Kungälv F08/ 09 Blå 10 0 2 8 13-40 -27 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 09:20 064001003 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - IBF Älvstranden F08 Vit 2 - 3 Henrik Nordström, Erik Hulthén Wallenstam Arena A
2023-01-22 20:00 064001002 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Lerum F08 1 2 - 2 Senad Olevic, Gustav Löfving Hedenskolans Idrottshall
2023-01-21 10:40 064001006 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Tobias Almroth, Victoria Tobisson Lind Wallenstam Arena A
2023-01-22 10:30 064001005 IBF Älvstranden F08 Vit - Surte IS IBK F08 1 - 0 Per Sundvall, Ludvig Granath Santoshallen
2023-01-27 18:30 064001008 FBC Lerum F08 1 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 2 - 2 Idris Hasan Mohamed, Mustafa Kalajdzisalihovic Lerum Arena C
2023-01-28 17:30 064001009 Surte IS IBK F08 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 4 - 1 Emir Rajabi, Måns Bartilson Bohushallen
2023-02-02 18:20 064001011 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - IBF Älvstranden F08 Vit 3 - 2 Ivan Ivanovic, Mathias Hannu Hedenskolans Idrottshall
2023-02-04 15:30 064001012 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08 1 7 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Bohushallen
2023-02-25 09:10 064001014 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Surte IS IBK F08 5 - 1 Christer Carlberg, Mats Sällberg Wallenstam Arena A
2023-02-26 10:30 064001015 IBF Älvstranden F08 Vit - FBC Lerum F08 1 3 - 0 Jakob Lundberg, Sebastian Henriksen Santoshallen
2023-03-05 14:40 064001017 FBC Lerum F08 1 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 3 Johan Ronge, Per Sundvall Rydsbergshallen
2023-03-05 19:00 064001018 IBF Älvstranden F08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 2 - 1 Semir Aganspahic, Selma Hadziselimovic Lundbystrand 4
2023-03-11 14:30 064001021 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 1 - 5 Adem Can, Alexander Rydqvist Hedenskolans Idrottshall
2023-03-11 15:30 064001020 Surte IS IBK F08 - IBF Älvstranden F08 Vit 1 - 2 Mustafa Er, Ali Alizada Bohushallen
2023-03-18 13:50 064001023 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - FBC Lerum F08 1 3 - 1 Mustafa Er, Tommy Runhammar Wallenstam Arena A
2023-03-23 18:30 064001024 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Surte IS IBK F08 6 - 1 , Mustafa Kalajdzisalihovic Hedenskolans Idrottshall
2023-03-25 14:40 064001027 FBC Lerum F08 1 - Surte IS IBK F08 1 - 1 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Rydsbergshallen
2023-03-26 13:40 064001026 IBF Älvstranden F08 Vit - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 1 - 4 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Santoshallen
2023-03-27 18:30 064001029 Surte IS IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 0 - 2 Adem Can, Alexander Rydqvist Bohushallen
2023-04-11 17:45 064001030 FBC Lerum F08 1 - IBF Älvstranden F08 Vit 4 - 2 Mats Sällberg, Mathias Hannu Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Älvstranden F08 Vit 8 5 0 3 16-15 1 15
2. Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 8 4 2 2 22-12 10 14
3. Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 8 4 2 2 22-19 3 14
4. Surte IS IBK F08 8 2 1 5 15-20 -5 7
5. FBC Lerum F08 1 8 1 3 4 14-23 -9 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 11:50 064002001 Ale IBF F08/09 vit - FBC Lerum F08/09 3 - 3 Mohsen Gholami, Senad Olevic Ale Kulturrum
2023-01-15 16:30 064002003 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 4 - 6 Idrottshuset, Vänersborg
2023-01-20 18:00 064002002 Landvetter IBK F09 Blå - Floda IBK F08/09 2 - 1 Mustafa Kalajdzisalihovic, Tommy Runhammar Önnerödshallen
2023-01-21 09:30 064002005 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - FBC Lerum F08/09 0 - 3 Victoria Tobisson Lind, Tobias Almroth Wallenstam Arena A
2023-01-21 16:30 064002006 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Landvetter IBK F09 Blå 6 - 8 Idrottshuset, Vänersborg
2023-01-22 11:30 064002004 Floda IBK F08/09 - Ale IBF F08/09 vit 8 - 1 Gustav Löfving, Mustafa Kalajdzisalihovic Nova Floda Sportcenter
2023-01-28 13:00 064002009 FBC Lerum F08/09 - Landvetter IBK F09 Blå 0 - 3 Dante Lindskog, Idris Hasan Mohamed Lerum Arena C
2023-01-29 10:40 064002007 Ale IBF F08/09 vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 7 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2023-01-29 15:10 064002008 Floda IBK F08/09 - IBK Vänersborg F0910 Gbg 2 - 2 Mathias Johansson, Thomas Johansson Nova Floda Sportcenter
2023-02-04 11:30 064002010 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Ale IBF F08/09 vit 4 - 4 Idrottshuset, Vänersborg
2023-02-04 16:40 064002011 Landvetter IBK F09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 5 - 3 Jakob Lundberg, Mathias Hannu Pinntorps Idrottshall
2023-04-16 17:15 064002012 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08/09 0 - 0 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Rydsbergshallen
2023-02-25 10:20 064002015 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Floda IBK F08/09 3 - 2 Senad Olevic, Per Sundvall Wallenstam Arena B
2023-02-25 12:10 064002013 Ale IBF F08/09 vit - Landvetter IBK F09 Blå 1 - 6 Almir Mehmedagic, Mükremin Er Ale Kulturrum
2023-02-26 14:00 064002014 IBK Vänersborg F0910 Gbg - FBC Lerum F08/09 3 - 3 Idrottshuset, Vänersborg
2023-03-04 11:10 064002018 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - IBK Vänersborg F0910 Gbg 8 - 2 Idris Hasan Mohamed, Jakob Lundberg Wallenstam Arena A
2023-03-04 13:00 064002016 FBC Lerum F08/09 - Ale IBF F08/09 vit 2 - 4 , Henry Tames Lerum Arena B
2023-03-05 17:40 064002017 Floda IBK F08/09 - Landvetter IBK F09 Blå 2 - 3 Ivan Ivanovic, Idris Hasan Mohamed Nova Floda Sportcenter
2023-03-10 19:20 064002020 FBC Lerum F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 4 - 3 Semir Aganspahic, Felix Broström Rydsbergshallen
2023-03-11 13:20 064002019 Ale IBF F08/09 vit - Floda IBK F08/09 2 - 1 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Ale Kulturrum
2023-03-24 19:00 064002021 Landvetter IBK F09 Blå - IBK Vänersborg F0910 Gbg 4 - 4 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2023-03-18 12:40 064002022 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Ale IBF F08/09 vit 4 - 2 Mustafa Er, Tommy Runhammar Wallenstam Arena A
2023-03-19 10:00 064002023 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Floda IBK F08/09 3 - 0 Idrottshuset, Vänersborg
2023-03-19 10:10 064002024 Landvetter IBK F09 Blå - FBC Lerum F08/09 2 - 5 Ali Alizada, Mohsen Gholami Pinntorps Idrottshall
2023-03-25 13:40 064002026 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Landvetter IBK F09 Blå 3 - 1 Oscar Gärling, Andrea Samuelsson Wallenstam Arena A
2023-03-26 11:00 064002025 Ale IBF F08/09 vit - IBK Vänersborg F0910 Gbg 3 - 5 Mükremin Er, Semir Aganspahic Ale Kulturrum
2023-03-26 14:10 064002027 Floda IBK F08/09 - FBC Lerum F08/09 0 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Nova Floda Sportcenter
2023-02-19 17:15 064002029 FBC Lerum F08/09 - IBK Vänersborg F0910 Gbg 4 - 5 Tomas Levin, Tommy Runhammar Rydsbergshallen
2023-03-11 10:00 064002028 Landvetter IBK F09 Blå - Ale IBF F08/09 vit 4 - 5 Felix Broström, Tommy Runhammar Pinntorps Idrottshall
2023-04-02 17:20 064002030 Floda IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 3 - 2 Semir Aganspahic, Amir Huseinovic Nova Floda Sportcenter
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F09 Blå 10 6 1 3 38-30 8 19
2. FBC Lerum F08/ 09 10 4 3 3 29-23 6 15
3. Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 10 5 0 5 33-33 0 15
4. Ale IBF F08/ 09 vit 10 4 2 4 32-38 -6 14
5. IBK Vänersborg F0910 Gbg 10 3 4 3 38-42 -4 13
6. Floda IBK F08/ 09 10 2 2 6 19-23 -4 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd D Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 10:00 064003004 Dingle AIK F09/10 - FBC Partille F08/09 4 - 2 Martin Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2023-01-14 13:00 064003001 Ale IBF F08/09 Blå - Landvetter IBK F09 vit 6 - 4 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Ale Kulturrum
2023-01-15 13:15 064003002 IBF Älvstranden F09/10/11 - Eken IBK F09/10 1 - 5 Christian Jensen, Gabriel Adolfsson Santoshallen
2023-01-15 13:45 064003003 Kärra IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 3 - 2 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Kärra Sporthall
2023-01-21 12:50 064003008 FBC Partille F08/09 - IBF Älvstranden F09/10/11 2 - 4 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Qvisthallen
2023-01-22 11:30 064003007 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - Landvetter IBK F09 vit 2 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2023-01-22 11:30 064003009 FBC Lerum F09 - Kärra IBK F09/10 4 - 6 Måns Eliason, Lasse Englund Rydsbergshallen
2023-02-01 19:30 064003006 Eken IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå 1 - 6 Ali Alizada, Mohsen Gholami Ekenhallen 1
2023-01-27 18:40 064003012 Eken IBK F09/10 - FBC Partille F08/09 6 - 4 Ali Alizada, Mohsen Gholami Ekenhallen 1
2023-01-29 09:00 064003013 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 2 - 0 Isak Skarrie, Gustav Garplid Pinntorps Idrottshall
2023-01-29 09:30 064003011 Ale IBF F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 4 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2023-01-29 14:05 064003015 Kärra IBK F09/10 - Dingle AIK F09/10 5 - 0 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Kärra Sporthall
2023-02-04 13:40 064003016 FBC Partille F08/09 - Ale IBF F08/09 Blå 4 - 3 Leo Hammarstedt, Semir Aganspahic Qvisthallen
2023-02-04 16:35 064003020 Kärra IBK F09/10 - IBF Älvstranden F09/10/11 3 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Kärra Sporthall
2023-02-05 09:00 064003019 Dingle AIK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit 4 - 2 Felix Broström, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2023-02-05 11:40 064003017 FBC Lerum F09 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 5 - 2 Tage Sandquist, Måns Eliason Rydsbergshallen
2023-02-25 12:20 064003024 Eken IBK F09/10 - Kärra IBK F09/10 0 - 4 Mohsen Gholami, Ali Alizada Ekenhallen 1
2023-02-25 13:20 064003021 Ale IBF F08/09 Blå - FBC Lerum F09 3 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2023-02-26 13:40 064003025 Landvetter IBK F09 vit - IBF Älvstranden F09/10/11 6 - 2 Minni Björsander, Tomas Levin Pinntorps Idrottshall
2023-03-11 11:00 064003023 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - Dingle AIK F09/10 5 - 1 Gustav Garplid, Senad Olevic Wallenstam Arena B
2023-03-02 17:40 064003028 Kärra IBK F09/10 - FBC Partille F08/09 5 - 6 Viktor Fryk, Max Gabrielii Kärra Sporthall
2023-03-04 14:15 064003030 Landvetter IBK F09 vit - Eken IBK F09/10 8 - 1 Dante Lindskog, Andrea Samuelsson Pinntorps Idrottshall
2023-03-05 12:15 064003029 IBF Älvstranden F09/10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 5 - 5 Emmy Birgersson, Moa Ljungqvist Santoshallen
2023-03-05 13:00 064003027 Dingle AIK F09/10 - FBC Lerum F09 2 - 5 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2023-03-18 11:35 064003034 FBC Partille F08/09 - Landvetter IBK F09 vit 1 - 4 , Emil Häggsten Qvisthallen
2023-03-18 13:30 064003035 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - Eken IBK F09/10 10 - 3 Sofia Färm, Mükremin Er Wallenstam Arena B
2023-03-18 16:40 064003031 Ale IBF F08/09 Blå - Dingle AIK F09/10 9 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Ale Kulturrum
2023-03-19 12:20 064003033 FBC Lerum F09 - IBF Älvstranden F09/10/11 5 - 1 Måns Eliason, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2023-03-25 09:00 064003040 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - FBC Partille F08/09 6 - 1 , Dante Lindskog Wallenstam Arena A
2023-03-25 10:10 064003039 Eken IBK F09/10 - FBC Lerum F09 1 - 5 Måns Eliason, Joakim Jögi Ekenhallen 1
2023-03-25 16:25 064003036 Kärra IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå 8 - 2 Jaana Gander, Sofia Färm Kärra Sporthall
2023-03-26 12:30 064003037 IBF Älvstranden F09/10/11 - Dingle AIK F09/10 4 - 6 Emmy Birgersson, Moa Ljungqvist Santoshallen
2023-03-12 10:00 064003042 Landvetter IBK F09 vit - Kärra IBK F09/10 3 - 2 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Pinntorps Idrottshall
2023-03-12 11:15 064003045 FBC Lerum F09 - FBC Partille F08/09 2 - 0 Joel Mellby, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2023-03-12 11:30 064003043 Dingle AIK F09/10 - Eken IBK F09/10 1 - 2 Semir Aganspahic, Mükremin Er Munkedals Idrottshall
2023-03-29 18:45 064003041 Ale IBF F08/09 Blå - IBF Älvstranden F09/10/11 6 - 2 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Kronan Älvängen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK F09/ 10 8 6 0 2 36-18 18 18
2. FBC Lerum F09 8 6 0 2 30-17 13 18
3. Landvetter IBK F09 vit 8 5 0 3 30-18 12 15
4. Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 8 4 2 2 36-23 13 14
5. Ale IBF F08/ 09 Blå 8 4 1 3 39-30 9 13
6. Dingle AIK F09/ 10 8 3 0 5 21-34 -13 9
7. Eken IBK F09/ 10 8 3 0 5 19-39 -20 9
8. FBC Partille F08/ 09 8 2 0 6 20-34 -14 6
9. IBF Älvstranden F09/ 10/ 11 8 1 1 6 20-38 -18 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd E Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-14 14:00 064004003 FBC Partille F10/11 - Utbynäs SK F 09/11 0 - 1 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Qvisthallen
2023-01-14 14:40 064004002 FBC Lerum F10/11 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 1 - 6 Karl Dahlsjö, Måns Eliason Rydsbergshallen
2023-01-14 17:00 064004001 Lindås Rasta IBK F10 Blå - Landvetter IBK F10/11 Blå 4 - 1 Måns Bartilson, Andrea Samuelsson Askims Sporthall
2023-01-21 10:30 064004006 FBC Partille F10/11 - FBC Lerum F10/11 Vit 0 - 3 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Qvisthallen
2023-01-21 10:40 064004004 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - Lindås Rasta IBK F10 Blå 2 - 4 Idris Hasan Mohamed, Ivan Ivanovic Wallenstam Arena B
2023-01-22 10:15 064004005 Utbynäs SK F 09/11 - Landvetter IBK F10/11 Blå 6 - 0 Sebastian Henriksen, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2023-01-28 11:50 064004007 Lindås Rasta IBK F10 Blå - Utbynäs SK F 09/11 3 - 5 Mohsen Gholami, Yao-Zu Galby Lindås Waves Arena
2023-01-29 10:10 064004009 Landvetter IBK F10/11 Blå - FBC Lerum F10/11 Vit 2 - 5 Gustav Garplid, Isak Skarrie Pinntorps Idrottshall
2023-02-03 19:00 064004008 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - FBC Partille F10/11 4 - 1 Felix Broström, Tommy Runhammar Wallenstam Arena A
2023-02-04 12:30 064004010 FBC Partille F10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Blå 0 - 4 Semir Aganspahic, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2023-02-04 14:20 064004012 Landvetter IBK F10/11 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 1 - 7 Jakob Lundberg, Mathias Hannu Pinntorps Idrottshall
2023-02-05 14:00 064004011 FBC Lerum F10/11 Vit - Utbynäs SK F 09/11 0 - 4 Karl Dahlsjö, Joel Mellby Rydsbergshallen
2023-02-25 11:35 064004014 FBC Partille F10/11 - Landvetter IBK F10/11 Blå 6 - 7 , Emil Häggsten Qvisthallen
2023-02-26 12:25 064004015 Utbynäs SK F 09/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 0 - 5 Tobias Almroth, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2023-02-26 15:40 064004013 Lindås Rasta IBK F10 Blå - FBC Lerum F10/11 Vit 2 - 2 Gustav Garplid, Isak Skarrie Askims Sporthall
2023-03-04 16:30 064004017 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - FBC Lerum F10/11 Vit 4 - 1 Per Sundvall, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2023-03-05 11:20 064004016 Landvetter IBK F10/11 Blå - Lindås Rasta IBK F10 Blå 7 - 5 Semir Aganspahic, Mükremin Er Pinntorps Idrottshall
2023-03-28 18:15 064004018 Utbynäs SK F 09/11 - FBC Partille F10/11 6 - 2 Mohsen Gholami, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2023-03-12 10:00 064004021 FBC Lerum F10/11 Vit - FBC Partille F10/11 2 - 2 Joel Mellby, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2023-03-12 13:10 064004019 Lindås Rasta IBK F10 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 2 - 5 Lucas Dahlin, Anton Angervall Lindås Waves Arena
2023-03-18 14:00 064004020 Landvetter IBK F10/11 Blå - Utbynäs SK F 09/11 3 - 2 , Alexander Rydqvist Landvetter Idrottshall
2023-03-18 10:15 064004023 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 0 - 5 Leo Hammarstedt, Emil Häggsten Qvisthallen
2023-03-19 10:15 064004022 Utbynäs SK F 09/11 - Lindås Rasta IBK F10 Blå 3 - 5 Axel Aremyr, Rasmus Ahlgren Torpahallen
2023-03-19 17:00 064004024 FBC Lerum F10/11 Vit - Landvetter IBK F10/11 Blå 9 - 2 Måns Eliason, Selma Hadziselimovic Rydsbergshallen
2023-03-25 11:20 064004027 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - Landvetter IBK F10/11 Blå 5 - 2 , Dante Lindskog Wallenstam Arena A
2023-03-26 09:00 064004026 Utbynäs SK F 09/11 - FBC Lerum F10/11 Vit 1 - 4 Rasmus Ahlgren, Senad Olevic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2023-03-26 15:30 064004025 Lindås Rasta IBK F10 Blå - FBC Partille F10/11 7 - 0 Lucas Dahlin, Lotte Engblom Lindås Waves Arena
2023-02-26 10:00 064004029 Landvetter IBK F10/11 Blå - FBC Partille F10/11 4 - 2 Minni Björsander, Victoria Tobisson Lind Pinntorps Idrottshall
2023-03-18 13:00 064004028 FBC Lerum F10/11 Vit - Lindås Rasta IBK F10 Blå 3 - 2 , Joel Mellby Rydsbergshallen
2023-04-01 10:00 064004030 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - Utbynäs SK F 09/11 5 - 2 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 10 9 0 1 48-14 34 27
2. FBC Lerum F10/ 11 Vit 10 5 2 3 30-25 5 17
3. Lindås Rasta IBK F10 Blå 10 5 1 4 38-28 10 16
4. Utbynäs SK F 09/ 11 10 5 0 5 30-27 3 15
5. Landvetter IBK F10/ 11 Blå 10 4 0 6 29-51 -22 12
6. FBC Partille F10/ 11 10 0 1 9 13-43 -30 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd F Vår FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-01-13 18:30 064005001 Hindås IBK F10/11 Blå - Kärra IBK F10/11 Röd 3 - 3 Tommy Runhammar, Felix Broström Hindås Idrottshall
2023-01-14 10:00 064005005 Lindome IBK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 2 - 2 Isak Bokesten, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2023-01-14 13:30 064005004 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Dingle AIK F-11 3 - 7 Måns Bartilson, Andrea Samuelsson Askims Sporthall
2023-01-21 13:00 064005007 IBF Backadalen F09/10 - Kärra IBK F10/11 Röd 6 - 6 Felix Broström, Tommy Runhammar Tuve Sporthall
2023-01-22 14:00 064005006 IBK Kungälv F10/11/12 - Hindås IBK F10/11 Blå 1 - 1 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Munkegärdehallen
2023-01-22 18:30 064005010 Lindome IBK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Svart 1 - 1 Idris Hasan Mohamed, Ivan Ivanovic Almåshallen A
2023-01-28 16:05 064005011 Hindås IBK F10/11 Blå - IBF Backadalen F09/10 5 - 2 Jakob Lundberg, Andrea Samuelsson Hindås Idrottshall
2023-01-29 14:00 064005012 IBK Kungälv F10/11/12 - Dingle AIK F-11 0 - 4 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkegärdehallen
2023-01-29 15:15 064005013 Kärra IBK F10/11 Röd - Stenungsunds IBK F10/11 2 - 6 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Kärra Sporthall
2023-02-04 11:30 064005018 Lindome IBK F10/11 - IBK Kungälv F10/11/12 1 - 1 René Schweikart, Tim Berger Almåshallen A
2023-02-05 12:00 064005016 Dingle AIK F-11 - Hindås IBK F10/11 Blå 4 - 3 Felix Broström, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2023-02-05 14:30 064005019 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Kärra IBK F10/11 Röd 0 - 5 Gustav Garplid, Isak Skarrie Lindås Waves Arena
2023-02-05 15:00 064005017 Stenungsunds IBK F10/11 - IBF Backadalen F09/10 9 - 4 Rasmus Lindmark, Hampus Räffling Stenungsund Arena
2023-02-25 13:10 064005023 IBF Backadalen F09/10 - Lindås Rasta IBK F10 Svart 3 - 3 Emil Lejon, Senad Olevic Tuve Sporthall
2023-02-25 14:45 064005021 Hindås IBK F10/11 Blå - Stenungsunds IBK F10/11 10 - 3 Sebastian Henriksen, Tommy Runhammar Hindås Idrottshall
2023-03-12 10:00 064005022 Dingle AIK F-11 - Lindome IBK F10/11 4 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Munkedals Idrottshall
2023-03-04 16:20 064005030 Kärra IBK F10/11 Röd - IBK Kungälv F10/11/12 1 - 4 Karl-Casper Ramsdal, Viktor Berggren Kärra Sporthall
2023-03-05 10:15 064005026 Lindome IBK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå 3 - 4 Emrik Appelgren, Isak Bokesten Almåshallen A
2023-03-05 14:20 064005027 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Stenungsunds IBK F10/11 2 - 5 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Lindås Waves Arena
2023-03-11 12:20 064005031 Hindås IBK F10/11 Blå - Lindås Rasta IBK F10 Svart 8 - 3 Andrea Samuelsson, Joakim Jögi Hindås Idrottshall
2023-03-18 11:15 064005034 Dingle AIK F-11 - Kärra IBK F10/11 Röd 11 - 4 Zara Carlsson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2023-03-19 12:40 064005035 IBF Backadalen F09/10 - IBK Kungälv F10/11/12 0 - 4 Emil Lejon, Adem Can Tuve Sporthall
2023-03-25 14:00 064005040 IBF Backadalen F09/10 - Dingle AIK F-11 2 - 10 Emil Lejon, Emmy Birgersson Tuve Sporthall
2023-03-26 14:00 064005038 Kärra IBK F10/11 Röd - Lindome IBK F10/11 1 - 0 Viktor Berggren, Rasmus Kristiansson Kärra Sporthall
2023-03-26 15:00 064005039 IBK Kungälv F10/11/12 - Stenungsunds IBK F10/11 3 - 3 Jesper Björklund Greter, Sebastian Henriksen Munkegärdehallen
2023-02-08 19:30 064005044 IBF Backadalen F09/10 - Lindome IBK F10/11 2 - 2 Mohsen Gholami, Ted Larsson Tuve Sporthall
2023-04-02 13:30 064005045 Stenungsunds IBK F10/11 - Dingle AIK F-11 2 - 12 Rasmus Lindmark, Hampus Räffling Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-04-02 14:20 064005043 Lindås Rasta IBK F10 Svart - IBK Kungälv F10/11/12 0 - 6 Andrea Samuelsson, Victoria Tobisson Lind Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK F-11 7 7 0 0 52-16 36 21
2. Hindås IBK F10/ 11 Blå 7 4 2 1 34-19 15 14
3. IBK Kungälv F10/ 11/ 12 7 3 3 1 19-10 9 12
4. Stenungsunds IBK F10/ 11 7 3 2 2 30-35 -5 11
5. Kärra IBK F10/ 11 Röd 7 2 2 3 22-30 -8 8
6. Lindome IBK F10/ 11 7 0 4 3 11-15 -4 4
7. IBF Backadalen F09/ 10 7 0 3 4 19-39 -20 3
8. Lindås Rasta IBK F10 Svart 7 0 2 5 12-35 -23 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis