Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF (A) Jimmy Åkerlund jimmy.akerlund@gmail.com 070-361 20 91 Svart, Vit, Svartgula
AIK IBF (C) Robert Ek ek_robert@yahoo.se 070-3544328 SVART/VIT/SVART-GUL
Bele Barkarby IF IBF Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart
Ekerö IK Jörgen Gren Jorgen.gren@nordea.com 0733-215238 Blå, Blå, Blå
Hässelby SK IBK Therese Sjöberg therese_sjoberg@hotmail.com 0709261160 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö Örjan Runervik runervik@hotmail.com 0704200132 Marinblått med ljusblått och vita detaljer
IK Frej Täby IBK Stefan Bergström Hedmark stefan.bergstrom-hedmark@martinservera.se 0702-232838 Gul
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Vit
Nacka Wallenstam IBK (C) Susanne Forss susanneforss1@gmail.com 0702182245 Vit/Svart/Vit
Rotebro IS IBK Jenny Wallner wallner.jenny@gmail.com 0739842832 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK Helena Bysell Helena.Bysell@gmail.com 070-5439354 Blå/blå/blå
Silverdals IF (A) Anna Karin Jelinek Annakarin@jelinek.se 0705375131 Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Magnus Sundkvist majsan.sundkvist@gmail.com 0761381885 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK (A) Andreas Bergström andreas.bergstrom76@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Mikael Karlstein temp@karlstein.se +46725034494 Svart, Svart, Svart
Vallentuna IBK (C) Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Väsby AIK (A) Therese Jansson theresegrimstaaik@gmail.com 070-539 13 40 Röd/Röd/Vit
Väsby AIK (B) Emma Johansson emalj1979@gmail.com 073-975 71 17 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF (A) Joakim Persson jocke@t-lab.se 0709812630 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (B) Joakim Persson jocke@t-lab.se 0709812630 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 11:00 1 Täby FC (B) - Väsby AIK (B) Oscar Wernborg, Filip Lövenklint Grindtorpshallen
2019-09-28 11:00 1 Väsby AIK (A) - Ekerö IK Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Väsby skolan
2019-09-29 09:30 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vallentuna IBK (C) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Ormingehallen
2019-09-29 10:15 1 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Jan Lingemark, Roger Nyström Åkersberga Sporthall A
2019-09-29 10:30 1 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK (A) Filip Lövenklint, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-09-29 11:00 1 Hässelby SK IBK - AIK IBF (C) Elliot Karlsson, Oscar Wernborg Hässelbyhallen
2019-09-29 11:00 1 AIK IBF (A) - Töjnan IBK Filip Saverstam, Johnny Mikael Claesson Ulriksdalshallen
2019-09-29 11:00 1 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Magnus Johnsson, Mimma Spasic Prästängshallen
2019-09-29 12:00 1 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (B) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
Omgång 2
2019-10-05 10:30 2 Ekerö IK - Täby FC (B) Hugo Dandanell, Alexander Edehag Mälaröhallen
2019-10-05 12:00 2 Väsby AIK (B) - AIK IBF (A) Fredrik Nensén, Lucas Edberg Väsby skolan
2019-10-05 14:15 2 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Bodals Bollhall
2019-10-05 19:00 2 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Moa Holm, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 10:45 2 Töjnan IBK - Järfälla IBK Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
2019-10-06 11:00 2 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sigtuna IF IBK Lisa Dahl, Christoffer Hellström Ormingehallen
2019-10-06 13:00 2 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:15 2 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A) Amanda Kaiser, Karima Sharipova Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 17:00 2 AIK IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Oscar Forstadius, Arash Sohrevardi Ulriksdalshallen
2019-10-06 18:00 2 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (A) Lukas Jellnor, Joel Holm Silverdalshallen
Omgång 3
2019-10-19 17:00 3 IBF Offensiv Lidingö - IK Frej Täby IBK Christian Berger, Niclas Andersson Bodals Bollhall
2019-10-20 11:00 3 AIK IBF (A) - Ekerö IK Isak Ålenius, Elliot Karlsson Ulriksdalshallen
2019-10-20 12:00 3 Järfälla IBK - Väsby AIK (B) Linnea Gribe, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
2019-10-20 12:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Annie Mattsson, Ludwig Idevall Björkebyhallen
2019-10-20 12:00 3 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-10-20 13:00 3 AIK IBF (C) - Töjnan IBK Elliot Karlsson, Marcus Höök Ulriksdalshallen
2019-10-20 13:00 3 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK (C) Linn Skotte, Ida Torbjörner Silverdalshallen
2019-10-20 13:15 3 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Linda Forslund, Madeleine Forslund Skärgårdsstadshallen
2019-10-20 13:30 3 Väsby AIK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Filip Saverstam, Jonas Vedin Väsby skolan
Omgång 4
2019-10-12 13:00 4 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Jonatan Svahn, Jan Lingemark Prästängshallen
2019-10-26 10:45 4 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Mimma Spasic, Mario Mallengren Rotebrohallen (Nya)
2019-10-26 12:00 4 Väsby AIK (B) - AIK IBF (C) Magnus Johnsson, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-10-26 13:30 4 Ekerö IK - Järfälla IBK Mattias Thomasson, Sam Robertsson Mälaröhallen
2019-10-26 17:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (B) Olivia Wikström, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-10-27 12:15 4 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (A) Magnus Johnsson, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 14:00 4 Vallentuna IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF Mario Mallengren, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 16:15 4 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Mario Mallengren, Mimma Spasic Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 15:00 4 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK Linnea Gribe, Stella Hammer Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
Omgång 5
2019-11-09 11:00 5 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A) Lucas Edberg, Oscar Uhlir Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-09 12:15 5 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Mats Järnmark, Anna Mandelstam Kallhälls sporthall
2019-11-09 14:45 5 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (B) Emilia Tuomela, Alexander Löfgren Bodals Bollhall
2019-11-10 10:45 5 Silverdals IF (A) - Väsby AIK (A) Noel Huss, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2019-11-10 12:00 5 AIK IBF (C) - Ekerö IK Annabel Jonsson, Olivia Wikström Ulriksdalshallen
2019-11-10 12:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK Matilda Jennersjö, Linnea Gribe Björkebyhallen
2019-11-10 12:30 5 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Fredrik Bokström, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2019-11-10 13:00 5 AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Annabel Jonsson, Olivia Wikström Ulriksdalshallen
2019-11-10 17:15 5 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Robert Milerud, Alice Fritshammar Grimstahallen
Omgång 6
2019-11-16 11:00 6 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK Andreas Theorén, Carl Theorén Väsby skolan
2019-11-16 11:00 6 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall 24
2019-11-16 12:00 6 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK Max Åstrand, Moa Holm Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 13:00 6 Väsby AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Andreas Theorén, Carl Theorén Väsby skolan
2019-11-17 09:00 6 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Rotebrohallen (Nya)
2019-11-17 09:00 6 Nacka Wallenstam IBK (C) - Järfälla IBK Henrik Sommerville, Malva Sölvemark Ormingehallen
2019-11-17 12:00 6 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Magnus Johnsson, Fredrik Nensén Prästängshallen
2019-11-17 13:15 6 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF (C) Niclas Andersson, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 19:00 6 Silverdals IF (A) - Täby FC (B) Noel Huss, Fredrik Nensén Silverdalshallen
Omgång 7
2019-11-23 10:15 7 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK Sebastian Ekdahl, Noel Akdemir Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-23 14:30 7 IBF Offensiv Lidingö - Vallentuna IBK (C) Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Bodals Bollhall
2019-11-24 10:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Isak Ålenius, Marcus Höök Björkebyhallen
2019-11-24 12:00 7 Töjnan IBK - Ekerö IK Asta Hansson, Tindra Henriksson Silverdalshallen
2019-11-24 12:00 7 AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C) Linnea Gribe, Edvin Strömgren Ulriksdalshallen
2019-11-24 12:30 7 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (A) Jan Lingemark, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 13:00 7 AIK IBF (A) - Silverdals IF (A) Tyra Müller-Nord, Ida Torbjörner Ulriksdalshallen
2019-11-24 13:15 7 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Max Åstrand, Adam Sundbom Hammarbackens Sporthall
2019-11-24 14:00 7 Hässelby SK IBK - Väsby AIK (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Hässelbyhallen
Omgång 8
2019-11-29 18:15 8 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK Tindra Ahlberg, Miranda Ahlberg Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 14:00 8 Vallentuna IBK (C) - IK Frej Täby IBK Andreas Theorén, Carl Theorén Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 15:00 8 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (A) Filip Saverstam, Jonas Vedin Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 17:15 8 Ekerö IK - Väsby AIK (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2019-12-01 11:00 8 Sigtuna IF IBK - IBF Offensiv Lidingö Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-01 11:00 8 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Max Åstrand, Edvin Strömgren Grindtorpshallen
2019-12-01 11:15 8 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Jacob Appeltofft, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2019-12-01 11:15 8 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Jonas Vedin, Joel Holm Arena Satelliten
2019-12-01 14:00 8 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF (A) Filip Lövenklint, Samuel Oreland Björkebyhallen
Omgång 9
2019-12-07 11:00 9 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Oscar Uhlir, Andreas Beijer Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-12-07 12:15 9 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF (A) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Väsby skolan
2019-12-07 12:15 9 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 15:15 9 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (A) Andreas Bengtsson, Robert Vangeus Bodals Bollhall
2019-12-08 10:15 9 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Filip Lövenklint, Annie Mattsson Viksjö Sporthall
2019-12-08 10:15 9 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF (A) Aarre Hietanen, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2019-12-08 11:00 9 Hässelby SK IBK - Ekerö IK Alice Fritshammar, Edvin Strömgren Hässelbyhallen
2019-12-08 13:30 9 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK Max Åstrand, Isabelle Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-08 15:00 9 AIK IBF (C) - Silverdals IF (A) Saga Emtell, Asta Hansson Tallbackaskolan
2019-12-08 15:30 9 Töjnan IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
Omgång 10
2020-01-11 12:00 10 Väsby AIK (A) - IK Frej Täby IBK Lea Gergi, Mats Järnmark Väsby skolan
2020-01-11 14:00 10 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Joel Holm, Filip Saverstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 16:15 10 Nacka Wallenstam IBK (C) - Väsby AIK (B) Christoffer Castwall, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2020-01-12 09:15 10 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK Johan Nima, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 11:30 10 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A) Anders Haag, Magnus Johnsson Prästängshallen
2020-01-12 13:00 10 Vallentuna IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Fredrik Nensén, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
2020-01-12 13:00 10 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Mattias Lönnborg, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
2020-01-12 13:15 10 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF (C) Totte Hallgren, William Wetterud Herresta Sporthall
2020-01-12 15:00 10 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Björn Söderström, Paulina Sturmhöwel Döring Skärgårdsstadshallen
Omgång 11
2020-01-18 11:00 11 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (A) Alexander Löfgren, Robert Milerud Hässelbyhallen
2020-01-18 11:00 11 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-18 11:30 11 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (A) Imtiaz Karim, Fadi Saffo Bodals Bollhall
2020-01-18 12:15 11 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A) Moa Holm, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 12:45 11 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Alice Fritshammar, Johanna Kjebon Mälaröhallen
2020-01-18 13:15 11 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 15:45 11 Järfälla IBK - Bele Barkarby IF IBF Elliot Karlsson, Alexander Friberg Kallhälls sporthall
2020-01-19 10:00 11 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK (C) Jonas Vedin, Andreas Theorén Rotebrohallen (Nya)
2020-01-19 11:30 11 Töjnan IBK - Silverdals IF (A) Thea Kaplan, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-19 13:00 11 AIK IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hugo Nilsson, Filip Saverstam Ulriksdalshallen
Omgång 12
2020-01-24 17:30 12 Järfälla IBK - IBF Offensiv Lidingö Mats Järnmark, Alexander Hellström Viksjö Sporthall
2020-01-25 15:00 12 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A) Joel Holm, Jonas Vedin Grindtorpshallen
2020-01-26 10:00 12 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (A) Anton Zaitsev, Melvin Lindkvist Ormingehallen
2020-01-26 10:30 12 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Anna Mandelstam, Håkan Taxén Björkebyhallen
2020-01-26 11:30 12 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Lea Gergi, Magnus Johnsson Prästängshallen
2020-01-26 14:00 12 AIK IBF (A) - IK Frej Täby IBK Sam Robertsson, Andreas Theorén Tallbackaskolan
2020-01-26 15:00 12 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK Max Åstrand, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 15:00 12 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (B) Carl Theorén, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-01-26 18:00 12 Silverdals IF (A) - Väsby AIK (B) Thea Kaplan, Ludwig Idevall Silverdalshallen
Omgång 13
13 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 09:00 13 Hässelby SK IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Hässelbyhallen
2020-02-01 10:00 13 Ekerö IK - Silverdals IF (A) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-01 10:00 13 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 11:00 13 Vallentuna IBK (C) - Sigtuna IF IBK Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Hammarbackens Sporthall
2020-02-01 11:00 13 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Jonas Vedin, Andreas Theorén Väsby skolan
2020-02-01 12:00 13 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 13:15 13 IBF Offensiv Lidingö - AIK IBF (C) Filip Saverstam, Johan Nima Bodals Bollhall
2020-02-02 12:00 13 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (A) Noel Huss, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 12:00 13 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Mattias Thomasson, Andreas Theorén Arena Satelliten
Omgång 14
2020-02-08 09:15 14 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (B) Sezgin Youmer, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-08 15:00 14 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (C) Fredrik Nensén, Johan Nima Väsby skolan
2020-02-08 16:00 14 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Noel Akdemir, Max Åstrand Grindtorpshallen
2020-02-09 10:30 14 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK Stella Hammer, Linnea Gribe Björkebyhallen
2020-02-09 12:00 14 AIK IBF (C) - IK Frej Täby IBK Johanna Kjebon, Isak Ålenius Ulriksdalshallen
2020-02-09 13:00 14 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-02-09 13:30 14 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (A) Annie Mattsson, Robert Milerud Viksjö Sporthall
2020-02-09 15:00 14 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Sam Robertsson, Isak Ålenius Tallbackaskolan
2020-02-09 18:00 14 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (A) Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
Omgång 15
2020-02-14 18:30 15 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK Jan Lingemark, Imtiaz Karim Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 10:15 15 Ekerö IK - Åkersberga IBF (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-15 11:15 15 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Tore Dernell, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-15 14:00 15 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF (C) Roger Nyström, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 15:00 15 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B) Niclas Andersson, Roger Nyström Hammarbackens Sporthall
2020-02-16 11:00 15 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (A) Mimma Spasic, Jelena Spasic Prästängshallen
2020-02-16 11:00 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Silverdals IF (A) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Ormingehallen
2020-02-16 11:45 15 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Silverdalshallen
2020-02-16 16:00 15 Rotebro IS IBK - AIK IBF (A) Noel Huss, Hugo Nilsson Arena Satelliten
Omgång 16
2020-03-07 11:00 16 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-07 13:00 16 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2020-03-07 14:00 16 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK Väsby skolan
2020-03-07 15:00 16 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2020-03-07 16:15 16 IBF Offensiv Lidingö - Väsby AIK (B) Bodals Bollhall
2020-03-08 09:15 16 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 12:00 16 AIK IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Ulriksdalshallen
2020-03-08 12:45 16 Bele Barkarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (C) Björkebyhallen
2020-03-08 13:15 16 AIK IBF (C) - Vallentuna IBK (B) Tallbackaskolan
Omgång 17
2020-03-21 10:00 17 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2020-03-21 11:00 17 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 12:00 17 Hässelby SK IBK - Silverdals IF (A) Hässelbyhallen
2020-03-21 12:00 17 Vallentuna IBK (C) - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 13:00 17 Väsby AIK (A) - Täby FC (B) Väsby skolan
2020-03-21 14:00 17 Väsby AIK (B) - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2020-03-21 16:00 17 Rotebro IS IBK - AIK IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-22 10:00 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Ormingehallen
2020-03-22 16:00 17 Sigtuna IF IBK - AIK IBF (A) Prästängshallen
Omgång 18
2020-03-28 11:00 18 IK Frej Täby IBK - Ekerö IK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-28 12:15 18 Töjnan IBK - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 12:45 18 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-28 16:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (A) Bodals Bollhall
2020-03-29 11:00 18 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2020-03-29 12:00 18 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Grindtorpshallen
2020-03-29 12:00 18 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
2020-03-29 13:00 18 AIK IBF (A) - Väsby AIK (A) Ulriksdalshallen
2020-03-29 14:00 18 AIK IBF (C) - Vallentuna IBK (C) Ulriksdalshallen
Omgång 19
19 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B)
Omgång 20
20 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK
Omgång 21
21 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 22
22 Vallentuna IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis