Flick Röd Vår 20 (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Flickor Höst 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-08 11:20 064010001 Partille IBS F04 - Lindås IBK F04 svart 4 - 2 Jakob Hambert, Axel Lingheimer Qvisthallen
2016-10-09 12:45 064010002 Marstrands IBK F04 - Kärra IBK F04 2 - 0 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Munkegärdehallen
2016-10-09 14:50 064010003 FBC Lerum F04 Röd - Floda IBK F04 Svart 3 - 4 Nenad Gusevac, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2016-10-15 16:20 064010005 Floda IBK F04 Svart - Lindås IBK F04 svart 2 - 3 Rikard Mott, Amir Huseinovic Alléhallen
2016-10-16 11:30 064010004 Kärra IBK F04 - Partille IBS F04 3 - 3 Mattias Strid, Anton Nyberg Kärra Sporthall
2016-10-16 15:40 064010006 FBC Lerum F04 Röd - Marstrands IBK F04 6 - 5 Linus Olsson, Jesper Wångblad Hjällsnäshallen
2016-10-21 18:40 064010009 Lindås IBK F04 svart - Marstrands IBK F04 6 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Askims Sporthall
2016-10-23 10:00 064010007 Partille IBS F04 - Floda IBK F04 Svart 4 - 0 Martin Almsberg, Alexander Pavlovic Vallhamra Sportcenter
2016-10-23 11:30 064010008 Kärra IBK F04 - FBC Lerum F04 Röd 3 - 4 Anela Hadziselimovic, Wessam Abdellrazek Kärra Sporthall
2016-10-28 18:30 064010012 Lindås IBK F04 svart - Kärra IBK F04 3 - 1 Patrik Jonasson, Senad Olevic Salming Arena
2016-10-30 18:15 064010010 FBC Lerum F04 Röd - Partille IBS F04 2 - 5 Kari Kyyrä, Peter Bertlin Rydsbergshallen
2016-11-06 17:15 064010011 Marstrands IBK F04 - Floda IBK F04 Svart 3 - 7 Andreas Julin, Tomas Levin Munkegärdehallen
2016-11-13 11:20 064010013 Partille IBS F04 - Marstrands IBK F04 3 - 6 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2016-11-13 14:20 064010014 FBC Lerum F04 Röd - Lindås IBK F04 svart 5 - 7 Mustafa Er, Adnan Mehmedagic Hjällsnäshallen
2016-11-13 15:10 064010015 Floda IBK F04 Svart - Kärra IBK F04 6 - 6 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Alléhallen
2016-11-18 18:40 064010016 Lindås IBK F04 svart - Partille IBS F04 3 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Askims Sporthall
2016-11-20 10:00 064010018 Floda IBK F04 Svart - FBC Lerum F04 Röd 4 - 11 Jakob Hambert, Axel Lingheimer Alléhallen
2016-11-20 14:50 064010017 Kärra IBK F04 - Marstrands IBK F04 1 - 1 Jakob Hambert, Adnan Mehmedagic Kärra Sporthall
2016-11-26 09:00 064010019 Partille IBS F04 - Kärra IBK F04 7 - 2 Jesper Dammert, Louise Nyman Qvisthallen
2016-11-27 12:45 064010021 Marstrands IBK F04 - FBC Lerum F04 Röd 3 - 0 Andreas Julin, Javed Khan Munkegärdehallen
2016-11-27 15:20 064010020 Lindås IBK F04 svart - Floda IBK F04 Svart 12 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Salming Arena
2016-12-04 11:10 064010022 Floda IBK F04 Svart - Partille IBS F04 2 - 2 Mats Sällberg, Rickard Anneräng Alléhallen
2016-12-04 12:10 064010023 FBC Lerum F04 Röd - Kärra IBK F04 6 - 6 Nora Woodrow, Nenad Gusevac Rydsbergshallen
2016-12-04 12:45 064010024 Marstrands IBK F04 - Lindås IBK F04 svart 4 - 1 Linus Olsson, Jesper Wångblad Munkegärdehallen
2016-12-10 16:40 064010027 Kärra IBK F04 - Lindås IBK F04 svart 8 - 2 Rikard Mott, Javed Khan Kärra Sporthall
2016-12-11 11:20 064010025 Partille IBS F04 - FBC Lerum F04 Röd 2 - 1 Alexander Pavlovic, Anela Hadziselimovic Vallhamra Sportcenter
2016-12-11 13:50 064010026 Floda IBK F04 Svart - Marstrands IBK F04 3 - 4 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Alléhallen
2016-12-18 14:30 064010030 Kärra IBK F04 - Floda IBK F04 Svart 3 - 5 Adnan Mehmedagic, Linnea Storm Kärra Sporthall
2016-12-18 15:05 064010028 Marstrands IBK F04 - Partille IBS F04 4 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Munkegärdehallen
2016-12-18 17:00 064010029 Lindås IBK F04 svart - FBC Lerum F04 Röd 0 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Marstrands IBK F04 10 6 1 3 35-28 7 19
2. Lindås IBK F04 svart 10 6 0 4 39-34 5 18
3. Partille IBS F04 10 5 2 3 32-25 7 17
4. FBC Lerum F04 Röd 10 4 1 5 42-39 3 13
5. Floda IBK F04 Svart 10 3 2 5 35-51 -16 11
6. Kärra IBK F04 10 1 4 5 33-39 -6 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Höst 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-09 09:00 064011001 IK Zenith F04-05 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 3 - 6 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2016-10-09 11:30 064011003 Orust IBK F04 Gbg - FBC Vinga F03/04/05/06 0 - 5 Svanesunds Sporthall
2016-10-09 17:40 064011002 Skår IBK F04 - Lindås IBK F04 Vit 4 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Skepplanda Idrottshall
2016-10-14 18:40 064011004 Lindås IBK F04 Vit - IK Zenith F04-05 9 - 3 Jakob Hambert, Axel Lingheimer Askims Sporthall
2016-10-16 11:30 064011006 Orust IBK F04 Gbg - Skår IBK F04 0 - 13 Svanesunds Sporthall
2016-10-16 14:50 064011005 FBC Vinga F03/04/05/06 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 2 - 2 Javed Khan, Joakim Amri Nilsson Hall Of Flame
2016-10-23 17:15 064011009 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Skår IBK F04 4 - 1 Peter Bertlin, Joakim Jögi Kastellegårdshallen
2016-10-23 18:00 064011007 IK Zenith F04-05 - FBC Vinga F03/04/05/06 5 - 1 Mustafa Er, Javed Khan Tuve Sporthall
2016-11-11 18:40 064011008 Lindås IBK F04 Vit - Orust IBK F04 Gbg 8 - 0 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Askims Sporthall
2016-10-30 11:30 064011010 Orust IBK F04 Gbg - IK Zenith F04-05 0 - 6 Svanesunds Sporthall
2016-10-30 17:00 064011011 Skår IBK F04 - FBC Vinga F03/04/05/06 8 - 3 Adnan Mehmedagic, Andreas Julin Skepplanda Idrottshall
2016-11-06 15:55 064011012 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Lindås IBK F04 Vit 4 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2016-11-12 10:30 064011015 FBC Vinga F03/04/05/06 - Lindås IBK F04 Vit 2 - 9 Mustafa Er, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2016-11-13 11:30 064011014 Orust IBK F04 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 0 - 6 Svanesunds Sporthall
2016-11-13 15:30 064011013 IK Zenith F04-05 - Skår IBK F04 1 - 11 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Björlanda Idrottshall
2016-11-18 19:50 064011017 Lindås IBK F04 Vit - Skår IBK F04 8 - 6 Mustafa Er, Amir Huseinovic Askims Sporthall
2016-11-20 13:15 064011016 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - IK Zenith F04-05 4 - 3 Joakim Jögi, Simon Hitzeroth Kastellegårdshallen
2016-11-26 11:00 064011018 FBC Vinga F03/04/05/06 - Orust IBK F04 Gbg 4 - 1 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Hall Of Flame
2016-11-25 17:15 064011019 IK Zenith F04-05 - Lindås IBK F04 Vit 3 - 7 Linus Olsson, Adnan Mehmedagic Björlanda Idrottshall
2016-11-27 12:55 064011020 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - FBC Vinga F03/04/05/06 3 - 3 Nenad Gusevac, Ulf Jonasson Kastellegårdshallen
2016-11-27 17:30 064011021 Skår IBK F04 - Orust IBK F04 Gbg 12 - 0 Wessam Abdellrazek, Adnan Mehmedagic Skepplanda Idrottshall
2016-12-04 11:00 064011022 FBC Vinga F03/04/05/06 - IK Zenith F04-05 5 - 4 Tomas Levin, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2016-12-04 16:30 064011024 Skår IBK F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 5 - 3 Mustafa Er, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall
2016-12-04 18:00 064011023 Orust IBK F04 Gbg - Lindås IBK F04 Vit 1 - 18 Svanesunds Sporthall
2016-12-11 10:00 064011026 FBC Vinga F03/04/05/06 - Skår IBK F04 1 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Hall Of Flame
2016-12-11 10:40 064011027 Lindås IBK F04 Vit - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 8 - 0 Louise Nyman, Linnea Storm Askims Sporthall
2016-12-11 17:10 064011025 IK Zenith F04-05 - Orust IBK F04 Gbg 8 - 1 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Björlanda Idrottshall
2016-12-18 14:05 064011029 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Orust IBK F04 Gbg 4 - 0 Kim Nielsen, Martin Almsberg Kastellegårdshallen
2016-12-18 17:45 064011028 Skår IBK F04 - IK Zenith F04-05 3 - 0 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Skepplanda Idrottshall
2016-12-18 18:10 064011030 Lindås IBK F04 Vit - FBC Vinga F03/04/05/06 9 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK F04 Vit 10 8 1 1 83-24 59 25
2. Skår IBK F04 10 7 1 2 67-24 43 22
3. Sportlife Kungälvs IBK F04/ 05 Orange 10 6 2 2 36-28 8 20
4. FBC Vinga F03/ 04/ 05/ 06 10 3 2 5 27-45 -18 11
5. IK Zenith F04-05 10 3 0 7 36-47 -11 9
6. Orust IBK F04 Gbg 10 0 0 10 3-84 -81 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Höst 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 12:45 064009001 Lindås IBK F04 - Ale IBF F04/03 7 - 4 Alf Björkner, Mikael Ärlig Salming Arena
2016-10-08 10:00 064009002 Eken IBK F03 - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 4 - 3 Jesper Dammert, Alexander Pavlovic Ekenskolan
2016-10-15 13:00 064009006 IBK Vänersborg F03/04 (F12) - Eken IBK F03 8 - 1 Fyrkanten, Vargön
2016-10-16 12:15 064009004 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Lindås IBK F04 0 - 12 Häggvallsskolan
2016-10-23 13:20 064009009 Ale IBF F04/03 - Eken IBK F03 6 - 4 Jakob Hambert, Axel Lingheimer Ale Kulturrum
2016-10-23 13:45 064009008 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - IBK Vänersborg F03/04 (F12) 0 - 8 Häggvallsskolan
2016-10-30 14:20 064009012 Ale IBF F04/03 - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 7 - 0 Adem Can, William Hilmersson Kronan Älvängen
2016-10-30 14:45 064009010 IBK Vänersborg F03/04 (F12) - Lindås IBK F04 2 - 6 Fyrkanten, Vargön
2016-10-02 17:45 064009013 Lindås IBK F04 - Eken IBK F03 4 - 4 Andreas Julin, Jakob Hambert Salming Arena
2016-10-08 13:00 064009014 IBK Vänersborg F03/04 (F12) - Ale IBF F04/03 5 - 4 Fyrkanten, Vargön
2016-11-20 14:45 064009017 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Eken IBK F03 3 - 0 Häggvallsskolan
2016-11-20 16:20 064009016 Ale IBF F04/03 - Lindås IBK F04 5 - 1 Kim Nielsen, Javed Khan Kronan Älvängen
2016-11-26 11:20 064009021 Eken IBK F03 - IBK Vänersborg F03/04 (F12) 2 - 6 Kim Nielsen, Ulf Jonasson Ekenskolan
2016-11-27 14:10 064009019 Lindås IBK F04 - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 10 - 1 Carl Flyning, Jesper Dammert Salming Arena
2016-12-03 11:10 064009024 Eken IBK F03 - Ale IBF F04/03 2 - 5 Håkan Krafft, Martin Almsberg Ekenskolan
2016-12-03 17:00 064009023 IBK Vänersborg F03/04 (F12) - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 5 - 1 Idrottshuset, Vänersborg
2016-12-10 11:45 064009027 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Ale IBF F04/03 1 - 7 Häggvallsskolan
2016-12-11 13:00 064009025 Lindås IBK F04 - IBK Vänersborg F03/04 (F12) 0 - 1 Louise Nyman, Linnea Storm Askims Sporthall
2016-12-16 18:30 064009028 Eken IBK F03 - Lindås IBK F04 3 - 5 Ulf Jonasson, Tomas Levin Ekenskolan
2016-12-17 11:50 064009029 Ale IBF F04/03 - IBK Vänersborg F03/04 (F12) 0 - 5 Jesper Wångblad, Linus Olsson Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Vänersborg F03/ 04 (F12) 8 7 0 1 40-14 26 21
2. Lindås IBK F04 8 5 1 2 45-20 25 16
3. Ale IBF F04/ 03 8 5 0 3 38-25 13 15
4. Eken IBK F03 8 1 1 6 20-40 -20 4
5. Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 8 1 0 7 9-53 -44 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-11 20:30 064000005 Lindome IBK DJ 97 - Pixbo Wallenstam IBF Mix 2 - 2 Mustafa Er, Patrik Jonasson Skånhällaskolan
2017-01-14 18:00 064000002 Ale IBF F00/01 - Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 4 - 3 Adnan Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Ale Kulturrum
2017-01-15 10:20 064000001 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Lindås IBK DJ U17 1 3 - 1 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Wallenstamhallen
2017-01-15 11:20 064000004 Partille IBS F99/00 - Sportlife Kungälvs IBK DJ 4 - 1 Alf Björkner, Mikael Ärlig Vallhamra Sportcenter
2017-01-15 16:50 064000003 IK Zenith F99/00 - Stenungsunds IBK F01/02 1 - 5 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Björlanda Idrottshall
2017-01-20 18:15 064000008 Sportlife Kungälvs IBK DJ - Ale IBF F00/01 3 - 7 Mattias Strid, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2017-01-21 18:15 064000007 Stenungsunds IBK F01/02 - Lindås IBK DJ U17 1 2 - 1 Apilou Dragin, Matilda Svenblad Stenungsund Arena
2017-01-21 19:00 064000009 Pixbo Wallenstam IBF Mix - IK Zenith F99/00 3 - 1 Mustafa Er, Amir Huseinovic Wallenstamhallen
2017-01-28 20:30 064000006 Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 3 - 2 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2017-01-30 18:00 064000010 Lindome IBK DJ 97 - Partille IBS F99/00 3 - 2 Mustafa Er, Amir Huseinovic Streteredsskolan
2017-01-27 19:30 064000015 IK Zenith F99/00 - Partille IBS F99/00 1 - 2 Senad Olevic, Axel Lingheimer Björlanda Idrottshall
2017-01-29 09:40 064000011 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Stenungsunds IBK F01/02 3 - 5 Kim Nielsen, Senad Olevic Wallenstamhallen
2017-02-01 20:10 064000012 Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 - Sportlife Kungälvs IBK DJ 7 - 0 Carl Flyning, Jesper Dammert Mölnlycke Idrottshall
2017-02-05 19:30 064000013 Lindås IBK DJ U17 1 - Pixbo Wallenstam IBF Mix 4 - 4 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Askims Sporthall
2017-02-06 20:50 064000014 Ale IBF F00/01 - Lindome IBK DJ 97 5 - 7 Jesper Dammert, Senad Olevic Kronan Älvängen
2017-02-09 18:00 064000018 Lindome IBK DJ 97 - Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 5 - 5 Jesper Axelsson, Henrik Lord Johansson Almåshallen B
2017-02-09 21:15 064000020 IK Zenith F99/00 - Ale IBF F00/01 1 - 5 Carl Flyning, Jesper Dammert Torshallen
2017-03-14 18:45 064000017 Pixbo Wallenstam IBF Mix - Stenungsunds IBK F01/02 4 - 1 Narcis Hadziselimovic, Adnan Tongur Wallenstamhallen
2017-03-21 20:30 064000019 Partille IBS F99/00 - Lindås IBK DJ U17 1 1 - 5 Kari Kyyrä, Magnus Persson Partille Arena B-hallen
2017-04-02 12:10 064000016 Sportlife Kungälvs IBK DJ - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 2 - 7 Magnus Persson, Kim Nielsen Kastellegårdshallen
2017-02-25 14:00 064000024 Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 - IK Zenith F99/00 3 - 1 Pierre Eberhard Berg, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2017-02-25 17:40 064000021 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Pixbo Wallenstam IBF Mix 0 - 4 Pierre Eberhard Berg, Hajrudin Begic Wallenstamhallen
2017-02-26 17:05 064000022 Sportlife Kungälvs IBK DJ - Lindome IBK DJ 97 2 - 15 Håkan Krafft, Patrik Jonasson Kastellegårdshallen
2017-02-26 18:30 064000025 Lindås IBK DJ U17 1 - Ale IBF F00/01 4 - 9 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Askims Sporthall
2017-02-26 19:00 064000023 Stenungsunds IBK F01/02 - Partille IBS F99/00 1 - 3 Markus Svensson, Dino Ra Stenungsund Arena
2017-03-04 11:50 064000028 IK Zenith F99/00 - Sportlife Kungälvs IBK DJ 2 - 1 Joakim Jögi, Simon Hitzeroth Björlanda Idrottshall
2017-03-05 16:45 064000030 Lindås IBK DJ U17 1 - Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 4 - 3 Nora Woodrow, William Hilmersson Salming Arena
2017-03-05 16:50 064000029 Ale IBF F00/01 - Stenungsunds IBK F01/02 1 - 0 Andreas Julin, Javed Khan Bohushallen
2017-03-16 17:55 064000026 Lindome IBK DJ 97 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 5 - 4 Oscar Carestam, Martin Almsberg Almåshallen B
2017-04-01 12:20 064000027 Partille IBS F99/00 - Pixbo Wallenstam IBF Mix 0 - 4 Alf Björkner, Mikael Ärlig Qvisthallen
2017-03-11 15:00 064000035 Stenungsunds IBK F01/02 - Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 1 - 4 Johannes Svensson, Lukas Andersson Stenungsund Arena
2017-03-11 16:40 064000031 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Partille IBS F99/00 4 - 3 Carl Flyning, Jesper Dammert Mölnlycke Idrottshall
2017-03-12 12:30 064000032 Lindome IBK DJ 97 - IK Zenith F99/00 5 - 1 Adnan Mehmedagic, Adem Can Almåshallen B
2017-03-12 17:30 064000033 Pixbo Wallenstam IBF Mix - Ale IBF F00/01 3 - 3 Oliver Engström, Kevin Larsson Wallenstamhallen
2017-03-15 18:15 064000034 Sportlife Kungälvs IBK DJ - Lindås IBK DJ U17 1 6 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Kastellegårdshallen
2017-03-17 19:40 064000039 Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 - Pixbo Wallenstam IBF Mix 3 - 4 Jesper Dammert, Andreas Rolén Wallenstamhallen
2017-03-18 17:45 064000038 Lindås IBK DJ U17 1 - Lindome IBK DJ 97 2 - 12 Linus Olsson, Jesper Wångblad Salming Arena
2017-03-18 17:50 064000037 Ale IBF F00/01 - Partille IBS F99/00 3 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Ale Kulturrum
2017-03-19 17:30 064000036 IK Zenith F99/00 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 4 - 0 Mustafa Er, Amir Huseinovic Björlanda Idrottshall
2017-03-20 19:00 064000040 Stenungsunds IBK F01/02 - Sportlife Kungälvs IBK DJ 3 - 1 Susanne Andersson, John Bilén Stenungsund Arena
2017-03-25 12:20 064000043 Partille IBS F99/00 - Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/01 1 - 4 Adam Jällfält, Christer Carlberg Qvisthallen
2017-03-25 14:40 064000041 Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - Ale IBF F00/01 1 - 5 Andreas Julin, Javed Khan Wallenstamhallen
2017-03-26 13:30 064000045 Pixbo Wallenstam IBF Mix - Sportlife Kungälvs IBK DJ 6 - 1 Robin Cederdahl, Martin Almsberg Wallenstamhallen
2017-03-26 18:20 064000042 IK Zenith F99/00 - Lindås IBK DJ U17 1 5 - 4 Adnan Mehmedagic, Axel Lingheimer Björlanda Idrottshall
2017-04-01 13:30 064000044 Lindome IBK DJ 97 - Stenungsunds IBK F01/02 3 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF Mix 9 6 3 0 34-15 19 21
2. Lindome IBK DJ 97 9 6 2 1 57-27 30 20
3. Ale IBF F00/ 01 9 6 2 1 42-25 17 20
4. Pixbo Wallenstam IBF Utv 00/ 01 9 5 1 3 35-22 13 16
5. Stenungsunds IBK F01/ 02 9 5 0 4 22-21 1 15
6. Partille IBS F99/ 00 9 3 1 5 19-26 -7 10
7. Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd 9 3 0 6 24-32 -8 9
8. IK Zenith F99/ 00 9 3 0 6 17-28 -11 9
9. Lindås IBK DJ U17 1 9 2 1 6 28-45 -17 7
10. Sportlife Kungälvs IBK DJ 9 1 0 8 17-54 -37 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 12:00 064021003 Eken IBK F03 - Lindås IBK F04 Vit 0 - 8 Nora Woodrow, Jesper Wångblad Ekenskolan
2017-01-15 14:10 064021001 FBC Lerum F04 Röd - Skår IBK F04 5 - 2 Mustafa Er, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2017-01-15 14:55 064021002 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 2 - 0 Mattias Strid, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2017-01-18 18:45 064021004 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - FBC Lerum F04 Röd 3 - 4 Häggvallsskolan
2017-01-21 11:10 064021006 Eken IBK F03 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 6 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Ekenskolan
2017-01-21 13:15 064021005 Lindås IBK F04 Vit - Skår IBK F04 3 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Askims Sporthall
2017-01-29 17:45 064021009 Skår IBK F04 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 2 - 0 Adnan Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Skepplanda Idrottshall
2017-02-04 18:15 064021007 FBC Lerum F04 Röd - Lindås IBK F04 Vit 8 - 5 Mustafa Er, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2017-04-01 12:00 064021008 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Eken IBK F03 3 - 4 Häggvallsskolan
2017-02-10 18:15 064021010 Eken IBK F03 - FBC Lerum F04 Röd 4 - 10 Nora Woodrow, Andreas Julin Ekenskolan
2017-03-05 17:05 064021011 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Lindås IBK F04 Vit 1 - 11 Joakim Jögi, Aldin Hadziselmovic Kastellegårdshallen
2017-03-24 19:00 064021012 Skår IBK F04 - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 5 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Skepplanda Idrottshall
2017-02-26 17:00 064021013 FBC Lerum F04 Röd - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 4 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Hjällsnäshallen
2017-02-26 17:20 064021015 Lindås IBK F04 Vit - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 7 - 2 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Askims Sporthall
2017-02-26 17:45 064021014 Eken IBK F03 - Skår IBK F04 11 - 5 Martin Almsberg, Martin Almsberg Ekenskolan
2017-03-01 19:00 064021017 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 0 - 2 Häggvallsskolan
2017-03-03 18:40 064021018 Lindås IBK F04 Vit - Eken IBK F03 3 - 2 Nenad Gusevac, Ulf Jonasson Askims Sporthall
2017-03-05 16:00 064021016 Skår IBK F04 - FBC Lerum F04 Röd 0 - 5 Jaana Gander, Henrik Nordström Skepplanda Idrottshall
2017-03-10 18:30 064021020 Skår IBK F04 - Lindås IBK F04 Vit 3 - 12 Mustafa Er, Amir Huseinovic Skepplanda Idrottshall
2017-03-12 10:10 064021019 FBC Lerum F04 Röd - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 7 - 0 Linus Olsson, Jesper Wångblad Rydsbergshallen
2017-03-12 19:25 064021021 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Eken IBK F03 2 - 5 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Kastellegårdshallen
2017-03-18 12:10 064021023 Eken IBK F03 - Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 3 - 2 Simon Hitzeroth, Henrik Nordström Ekenskolan
2017-03-19 15:55 064021024 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - Skår IBK F04 1 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2017-03-19 17:00 064021022 Lindås IBK F04 Vit - FBC Lerum F04 Röd 2 - 9 Lazo Cesto, Henry Tames Salming Arena
2017-02-19 16:50 064021026 Lindås IBK F04 Vit - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange 5 - 2 Mattias Strid, Håkan Krafft Salming Arena
2017-03-25 12:00 064021027 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Skår IBK F04 2 - 2 Häggvallsskolan
2017-03-26 14:00 064021025 FBC Lerum F04 Röd - Eken IBK F03 2 - 7 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2017-03-11 12:00 064021030 Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg - Lindås IBK F04 Vit 6 - 3 Häggvallsskolan
2017-04-02 13:20 064021028 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Orange - FBC Lerum F04 Röd 0 - 7 Magnus Persson, Kim Nielsen Kastellegårdshallen
2017-04-02 17:30 064021029 Skår IBK F04 - Eken IBK F03 1 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Skepplanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F04 Röd 10 9 0 1 61-24 37 27
2. Lindås IBK F04 Vit 10 7 0 3 59-34 25 21
3. Eken IBK F03 10 7 0 3 44-38 6 21
4. Skår IBK F04 10 3 1 6 24-44 -20 10
5. Sportlife Kungälvs IBK F04/ 05 Orange 10 2 0 8 13-43 -30 6
6. Myggenäs IBK Flickor 03 1 Gbg 10 1 1 8 21-39 -18 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 14:15 064022003 Stenungsunds IBK F03-05 - IBF Backadalen F04/05 2 - 3 Stenungsund Arena
2017-01-15 10:00 064022002 FBC Vinga F03/04/05/06 - Kärra IBK F04/05 8 - 8 Joakim Amri Nilsson, Alexander Pavlovic Hall Of Flame
2017-01-15 13:45 064022001 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart - Floda IBK F04 Svart 2 - 2 Mattias Strid, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2017-01-21 15:30 064022006 Stenungsunds IBK F03-05 - FBC Vinga F03/04/05/06 6 - 2 Kyrkenorumsskolan
2017-01-22 13:10 064022005 IBF Backadalen F04/05 - Floda IBK F04 Svart 3 - 3 Adem Can, Narcis Hadziselimovic Tuve Sporthall
2017-01-22 16:50 064022004 Kärra IBK F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart 2 - 2 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Kärra Sporthall
2017-01-29 10:45 064022009 Floda IBK F04 Svart - FBC Vinga F03/04/05/06 5 - 3 Javed Khan, Mustafa Er Alléhallen
2017-01-29 12:20 064022007 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart - IBF Backadalen F04/05 0 - 0 Dejan Cesto, Aldin Hadziselmovic Mimershus A-hallen
2017-01-29 16:50 064022008 Kärra IBK F04/05 - Stenungsunds IBK F03-05 6 - 1 Javed Khan, Mustafa Er Kärra Sporthall
2017-02-06 17:30 064022010 Stenungsunds IBK F03-05 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart 4 - 1 Spekerödsskolan
2017-02-11 15:15 064022012 Floda IBK F04 Svart - Kärra IBK F04/05 7 - 9 Mustafa Er, Amir Huseinovic Alléhallen
2017-03-18 11:00 064022011 FBC Vinga F03/04/05/06 - IBF Backadalen F04/05 1 - 2 Jesper Wångblad, Linus Olsson Hall Of Flame
2017-02-25 14:30 064022014 Stenungsunds IBK F03-05 - Floda IBK F04 Svart 0 - 6 Kyrkenorumsskolan
2017-02-26 14:10 064022015 IBF Backadalen F04/05 - Kärra IBK F04/05 1 - 8 Kim Nielsen, Anton Nyberg Tuve Sporthall
2017-02-26 15:55 064022013 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart - FBC Vinga F03/04/05/06 2 - 1 Håkan Krafft, Rickard Anneräng Kastellegårdshallen
2017-03-04 13:40 064022016 Floda IBK F04 Svart - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart 4 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Alléhallen
2017-03-04 14:40 064022018 IBF Backadalen F04/05 - Stenungsunds IBK F03-05 2 - 5 Amir Huseinovic, Ulf Jonasson Tuve Sporthall
2017-03-04 18:50 064022017 Kärra IBK F04/05 - FBC Vinga F03/04/05/06 5 - 4 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Kärra Sporthall
2017-03-11 15:15 064022020 Floda IBK F04 Svart - IBF Backadalen F04/05 2 - 1 Simon Hitzeroth, Andreas Julin Alléhallen
2017-03-12 11:20 064022021 FBC Vinga F03/04/05/06 - Stenungsunds IBK F03-05 4 - 4 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Hall Of Flame
2017-03-12 18:15 064022019 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart - Kärra IBK F04/05 1 - 4 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Kastellegårdshallen
2017-03-19 09:15 064022023 Stenungsunds IBK F03-05 - Kärra IBK F04/05 3 - 4 Kyrkenorumsskolan
2017-03-19 11:00 064022024 FBC Vinga F03/04/05/06 - Floda IBK F04 Svart 4 - 4 Mustafa Er, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2017-03-19 15:40 064022022 IBF Backadalen F04/05 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart 1 - 1 Kim Nielsen, Anton Nyberg Tuve Sporthall
2017-02-05 16:50 064022026 IBF Backadalen F04/05 - FBC Vinga F03/04/05/06 0 - 3 Anton Nyberg, Adnan Mehmedagic Tuve Sporthall
2017-03-22 18:45 064022027 Kärra IBK F04/05 - Floda IBK F04 Svart 3 - 4 Linus Olsson, Jesper Wångblad Kärra Sporthall
2017-03-26 17:30 064022025 Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart - Stenungsunds IBK F03-05 4 - 0 Tomas Levin, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2017-02-08 18:45 064022030 Kärra IBK F04/05 - IBF Backadalen F04/05 1 - 3 Linus Olsson, Jesper Wångblad Kärra Sporthall
2017-03-10 18:30 064022029 Floda IBK F04 Svart - Stenungsunds IBK F03-05 2 - 0 Carl Flyning, Jesper Dammert Alléhallen
2017-04-02 13:10 064022028 FBC Vinga F03/04/05/06 - Sportlife Kungälvs IBK F04/05 Svart 1 - 2 Alf Björkner, Mikael Ärlig Hall Of Flame
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK F04 Svart 10 6 3 1 39-26 13 21
2. Kärra IBK F04/ 05 10 6 2 2 50-34 16 20
3. Sportlife Kungälvs IBK F04/ 05 Svart 10 3 4 3 16-19 -3 13
4. IBF Backadalen F04/ 05 10 3 3 4 16-26 -10 12
5. Stenungsunds IBK F03-05 10 3 1 6 25-34 -9 10
6. FBC Vinga F03/ 04/ 05/ 06 10 1 3 6 31-38 -7 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 12
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 09:40 064023002 Lindome IBK F04 - IK Zenith F04/05 0 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Streteredsskolan
2017-01-14 15:25 064023003 Partille IBS F04 - Hindås IBK F04/0 1 - 3 Senad Olevic, Kim Nielsen Ugglumshallen
2017-04-01 13:00 064023004 Öckerö IBK F04 - Floda IBK F04 Vit 2 - 7 Narcis Hadziselimovic, Henry Tames Hedenskolans Idrottshall
2017-01-22 09:30 064023007 Floda IBK F04 Vit - Lindome IBK F04 2 - 6 Louise Nyman, Linnea Storm Alléhallen
2017-01-28 14:45 064023008 Öckerö IBK F04 - Partille IBS F04 7 - 8 Adnan Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hedenskolans Idrottshall
2017-01-28 15:50 064023010 IK Zenith F04/05 - Floda IBK F04 Vit 3 - 2 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Björlanda Idrottshall
2017-01-29 10:10 064023012 Lindome IBK F04 - Partille IBS F04 2 - 2 Joakim Amri Nilsson, Alexander Pavlovic Skånhällaskolan
2017-02-04 12:30 064023014 Öckerö IBK F04 - Hindås IBK F04/0 1 - 7 Senad Olevic, Kim Nielsen Hedenskolans Idrottshall
2017-02-04 13:00 064023015 Partille IBS F04 - IK Zenith F04/05 1 - 2 Louise Nyman, Linnea Storm Qvisthallen
2017-02-12 10:00 064023018 Floda IBK F04 Vit - Partille IBS F04 0 - 11 Linus Olsson, Jesper Wångblad Alléhallen
2017-02-12 10:30 064023019 Hindås IBK F04/0 - Lindome IBK F04 0 - 6 Mustafa Er, Andreas Julin Hindås Idrottshall
2017-02-18 11:40 064023022 Lindome IBK F04 - Öckerö IBK F04 9 - 5 Andreas Julin, Javed Khan Almåshallen B
2017-02-19 10:00 064023024 IK Zenith F04/05 - Hindås IBK F04/0 6 - 7 Alf Björkner, Mikael Ärlig Björlanda Idrottshall
2017-02-22 19:00 064023027 Öckerö IBK F04 - IK Zenith F04/05 1 - 7 Narcis Hadziselimovic, Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2017-02-24 18:20 064023028 Floda IBK F04 Vit - Hindås IBK F04/0 0 - 6 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Alléhallen
2017-02-25 12:10 064023030 IK Zenith F04/05 - Lindome IBK F04 0 - 3 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Björlanda Idrottshall
2017-02-26 12:40 064023032 Floda IBK F04 Vit - Öckerö IBK F04 11 - 3 Adnan Mehmedagic, Axel Lingheimer Alléhallen
2017-02-26 12:45 064023031 Hindås IBK F04/0 - Partille IBS F04 1 - 0 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Hindås Idrottshall
2017-03-03 17:45 064023035 Lindome IBK F04 - Floda IBK F04 Vit 6 - 3 Linus Olsson, Jesper Wångblad Almåshallen B
2017-03-04 12:00 064023036 Partille IBS F04 - Öckerö IBK F04 2 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Qvisthallen
2017-03-11 11:20 064023040 Partille IBS F04 - Lindome IBK F04 1 - 2 Oscar Carestam, Anela Hadziselimovic Qvisthallen
2017-03-12 14:00 064023038 Floda IBK F04 Vit - IK Zenith F04/05 2 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Alléhallen
2017-03-12 13:00 064023042 Hindås IBK F04/0 - Öckerö IBK F04 5 - 2 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Hindås Idrottshall
2017-03-15 18:30 064023043 IK Zenith F04/05 - Partille IBS F04 6 - 5 Carl Flyning, Simon Hitzeroth Björlanda Idrottshall
2017-03-18 14:30 064023046 Partille IBS F04 - Floda IBK F04 Vit 3 - 2 Fredrik Sävestrand, Pierre Eberhard Berg Qvisthallen
2017-03-19 14:10 064023047 Lindome IBK F04 - Hindås IBK F04/0 3 - 3 Besim Mehmedagic, Louise Nyman Almåshallen B
2017-03-22 18:20 064023052 Hindås IBK F04/0 - IK Zenith F04/05 1 - 3 Senad Olevic, Patrik Jonasson Hindås Idrottshall
2017-03-26 15:15 064023050 Öckerö IBK F04 - Lindome IBK F04 0 - 0 Andreas Julin, Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2017-04-02 09:00 064023055 IK Zenith F04/05 - Öckerö IBK F04 2 - 1 Linus Olsson, Senad Olevic Björlanda Idrottshall
2017-04-02 13:45 064023056 Hindås IBK F04/0 - Floda IBK F04 Vit 1 - 2 Senad Olevic, Senad Olevic Hindås Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith F04/ 05 10 8 0 2 36-23 13 24
2. Lindome IBK F04 10 6 3 1 37-19 18 21
3. Hindås IBK F04/ 0 10 6 1 3 34-24 10 19
4. Partille IBS F04 10 3 1 6 34-30 4 10
5. Floda IBK F04 Vit 10 3 0 7 31-45 -14 9
6. Öckerö IBK F04 10 1 1 8 27-58 -31 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
064013003 IK Zenith Utv Utgår - FBC Lerum F00/01
2017-01-12 18:20 064013002 Lindome IBK F02/03 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F03 3 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Ekenskolan
2017-01-14 15:40 064013001 Mölndals IBF F-MIX - Landvetter IBK F00 4 - 2 Joakim Jögi, Martin Almsberg Aktiviteten A-Hall
064013006 IK Zenith Utv Utgår - Lindome IBK F02/03 Grön
2017-01-21 19:00 064013005 FBC Lerum F00/01 - Landvetter IBK F00 7 - 2 Adnan Mehmedagic, Anton Nyberg Rydsbergshallen
2017-01-22 13:10 064013004 Pixbo Wallenstam IBF F03 - Mölndals IBF F-MIX 6 - 3 Carl Flyning, Jesper Dammert Mölnlycke Idrottshall
064013008 Pixbo Wallenstam IBF F03 - IK Zenith Utv Utgår
2017-01-31 19:10 064013009 Landvetter IBK F00 - Lindome IBK F02/03 Grön 6 - 2 Aldin Hadziselmovic, William Hilmersson Landvetter Idrottshall
2017-03-25 11:00 064013007 Mölndals IBF F-MIX - FBC Lerum F00/01 4 - 12 Carl Flyning, Jesper Dammert Aktiviteten A-Hall
064013010 IK Zenith Utv Utgår - Mölndals IBF F-MIX
2017-02-07 19:10 064013012 Landvetter IBK F00 - Pixbo Wallenstam IBF F03 2 - 2 Hajrudin Begic, Roger Zahnér Landvetter Idrottshall
2017-03-10 20:15 064013011 Lindome IBK F02/03 Grön - FBC Lerum F00/01 4 - 3 Henrik Nordström, William Hilmersson Almåshallen B
064013014 IK Zenith Utv Utgår - Landvetter IBK F00
2017-02-25 12:45 064013015 FBC Lerum F00/01 - Pixbo Wallenstam IBF F03 4 - 4 Håkan Krafft, Linus Olsson Rydsbergshallen
2017-02-25 15:20 064013013 Mölndals IBF F-MIX - Lindome IBK F02/03 Grön 4 - 9 Louise Nyman, Linnea Storm Aktiviteten A-Hall
064013018 FBC Lerum F00/01 - IK Zenith Utv Utgår
2017-03-05 14:00 064013016 Landvetter IBK F00 - Mölndals IBF F-MIX 5 - 2 Jaana Gander, Rikard Mott Landvetter Idrottshall
2017-03-19 12:20 064013017 Pixbo Wallenstam IBF F03 - Lindome IBK F02/03 Grön 6 - 2 Linus Olsson, Jesper Wångblad Mölnlycke Idrottshall
064013021 Lindome IBK F02/03 Grön - IK Zenith Utv Utgår
2017-03-07 19:10 064013020 Landvetter IBK F00 - FBC Lerum F00/01 8 - 3 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Landvetter Idrottshall
2017-03-10 18:15 064013019 Mölndals IBF F-MIX - Pixbo Wallenstam IBF F03 1 - 6 Henry Tames, Lazo Cesto Aktiviteten A-Hall
064013023 IK Zenith Utv Utgår - Pixbo Wallenstam IBF F03
2017-03-18 09:00 064013024 Lindome IBK F02/03 Grön - Landvetter IBK F00 6 - 1 Adem Can, William Hilmersson Almåshallen B
2017-03-18 19:30 064013022 FBC Lerum F00/01 - Mölndals IBF F-MIX 4 - 2 Adem Can, William Hilmersson Rydsbergshallen
064013025 Mölndals IBF F-MIX - IK Zenith Utv Utgår
2017-03-04 20:10 064013026 FBC Lerum F00/01 - Lindome IBK F02/03 Grön 1 - 4 Mustafa Er, Javed Khan Rydsbergshallen
2017-03-12 10:50 064013027 Pixbo Wallenstam IBF F03 - Landvetter IBK F00 7 - 5 Anela Hadziselimovic, Kim Nielsen Mölnlycke Idrottshall
064013029 Landvetter IBK F00 - IK Zenith Utv Utgår
2017-04-01 09:45 064013028 Lindome IBK F02/03 Grön - Mölndals IBF F-MIX 0 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Almåshallen B
2017-04-01 15:20 064013030 Pixbo Wallenstam IBF F03 - FBC Lerum F00/01 2 - 5 Jesper Axelsson, Fredrik Sävestrand Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F03 8 5 2 1 37-25 12 17
2. FBC Lerum F00/ 01 8 4 1 3 39-30 9 13
3. Lindome IBK F02/ 03 Grön 8 4 0 4 30-29 1 12
4. Landvetter IBK F00 8 3 1 4 31-33 -2 10
5. Mölndals IBF F-MIX 8 2 0 6 24-44 -20 6
6. IK Zenith Utv Utgår 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 11:15 064014001 Surte IS IBK F01 - Varla IBK Flickor -00/02 1 - 0 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Bohushallen
2017-01-15 16:05 064014003 Sportlife Kungälvs IBK F02/03 - Onsala IBK F01/02 Gbg 3 - 8 Mattias Strid, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2017-01-15 18:30 064014002 FBC Lerum F02 Svart - IBF Backadalen F00-02 2 - 2 Adem Can, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen
2017-01-22 12:00 064014004 IBF Backadalen F00-02 - Surte IS IBK F01 4 - 3 Adem Can, Narcis Hadziselimovic Tuve Sporthall
2017-01-22 15:55 064014006 Sportlife Kungälvs IBK F02/03 - FBC Lerum F02 Svart 2 - 4 Jesper Wångblad, Linus Olsson Kastellegårdshallen
2017-01-22 18:00 064014005 Onsala IBK F01/02 Gbg - Varla IBK Flickor -00/02 5 - 4 Rydets Idrottshall
2017-01-28 13:30 064014008 IBF Backadalen F00-02 - Sportlife Kungälvs IBK F02/03 0 - 4 Senad Olevic, Axel Lingheimer Tuve Sporthall
2017-01-28 16:10 064014009 Varla IBK Flickor -00/02 - FBC Lerum F02 Svart 4 - 2 Lindälvshallen
2017-01-30 18:40 064014007 Surte IS IBK F01 - Onsala IBK F01/02 Gbg 3 - 3 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Bohushallen
2017-02-07 19:30 064014010 Sportlife Kungälvs IBK F02/03 - Surte IS IBK F01 3 - 3 Carl Flyning, Jesper Dammert Kastellegårdshallen
2017-02-26 13:00 064014012 Varla IBK Flickor -00/02 - IBF Backadalen F00-02 6 - 5 Fjärås Idrottshall
2017-02-26 20:00 064014011 FBC Lerum F02 Svart - Onsala IBK F01/02 Gbg 3 - 2 Alf Björkner, Senad Olevic Rydsbergshallen
2017-02-24 19:00 064014013 Surte IS IBK F01 - FBC Lerum F02 Svart 2 - 1 Javed Khan, Tomas Levin Bohushallen
2017-02-25 14:30 064014015 Onsala IBK F01/02 Gbg - IBF Backadalen F00-02 6 - 0 Kaparehallen
2017-02-25 17:45 064014014 Sportlife Kungälvs IBK F02/03 - Varla IBK Flickor -00/02 4 - 5 Adam Jällfält, Tomas Levin Kastellegårdshallen
2017-02-23 18:55 064014016 Varla IBK Flickor -00/02 - Surte IS IBK F01 1 - 2 Lindälvshallen
2017-03-04 15:50 064014017 IBF Backadalen F00-02 - FBC Lerum F02 Svart 5 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Tuve Sporthall
2017-03-05 15:00 064014018 Onsala IBK F01/02 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK F02/03 5 - 1 Presse Idrottshall
2017-03-11 15:55 064014021 FBC Lerum F02 Svart - Sportlife Kungälvs IBK F02/03 3 - 2 Mustafa Er, Kim Nielsen Rydsbergshallen
2017-03-12 18:00 064014020 Varla IBK Flickor -00/02 - Onsala IBK F01/02 Gbg 5 - 2 Lindälvshallen
2017-03-15 18:30 064014019 Surte IS IBK F01 - IBF Backadalen F00-02 5 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Bohushallen
2017-03-19 14:45 064014023 Sportlife Kungälvs IBK F02/03 - IBF Backadalen F00-02 1 - 2 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Kastellegårdshallen
2017-03-19 18:30 064014022 Onsala IBK F01/02 Gbg - Surte IS IBK F01 3 - 2 Rydets Idrottshall
2017-03-19 19:00 064014024 FBC Lerum F02 Svart - Varla IBK Flickor -00/02 7 - 0 Nora Woodrow, Patrik Jonasson Rydsbergshallen
2017-03-20 18:40 064014025 Surte IS IBK F01 - Sportlife Kungälvs IBK F02/03 3 - 5 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Bohushallen
2017-03-25 11:45 064014026 Onsala IBK F01/02 Gbg - FBC Lerum F02 Svart 6 - 3 Presse Idrottshall
2017-03-26 11:50 064014027 IBF Backadalen F00-02 - Varla IBK Flickor -00/02 4 - 2 Mattias Strid, Håkan Krafft Tuve Sporthall
2017-03-27 18:45 064014030 IBF Backadalen F00-02 - Onsala IBK F01/02 Gbg 5 - 1 Tomas Levin, Kim Nielsen Tuve Sporthall
2017-04-02 10:00 064014028 FBC Lerum F02 Svart - Surte IS IBK F01 3 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Rydsbergshallen
2017-04-02 17:00 064014029 Varla IBK Flickor -00/02 - Sportlife Kungälvs IBK F02/03 5 - 2 Lindälvshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Onsala IBK F01/ 02 Gbg 10 6 1 3 41-29 12 19
2. FBC Lerum F02 Svart 10 5 1 4 31-27 4 16
3. IBF Backadalen F00-02 10 5 1 4 30-33 -3 16
4. Varla IBK Flickor -00/ 02 10 5 0 5 32-34 -2 15
5. Surte IS IBK F01 10 4 2 4 26-26 0 14
6. Sportlife Kungälvs IBK F02/ 03 10 2 1 7 27-38 -11 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 10:00 064015002 Mölndals IBF F01 - Partille IBS F02 Svart 3 - 4 Alf Björkner, Mikael Ärlig Aktiviteten A-Hall
2017-01-15 09:10 064015001 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - Landvetter IBK F03/04 Blå 7 - 1 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Wallenstamhallen
2017-01-20 18:40 064015003 Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit - FBC Lerum F02 Röd 0 - 3 Adem Can, William Hilmersson Wallenstamhallen
2017-01-21 13:00 064015005 FBC Lerum F02 Röd - Landvetter IBK F03/04 Blå 2 - 3 Nenad Gusevac, Axel Lingheimer Rydsbergshallen
2017-01-22 10:50 064015006 Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit - Mölndals IBF F01 5 - 1 Ulf Jonasson, Javed Khan Wallenstamhallen
2017-03-01 19:30 064015004 Partille IBS F02 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 3 - 6 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Qvisthallen
2017-01-28 10:10 064015009 Landvetter IBK F03/04 Blå - Mölndals IBF F01 1 - 2 Linnea Storm, Senad Olevic Landvetter Idrottshall
2017-01-29 10:50 064015007 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - FBC Lerum F02 Röd 5 - 2 Kim Nielsen, Senad Olevic Wallenstamhallen
2017-03-08 19:30 064015008 Partille IBS F02 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 2 - 3 Oscar Carestam, Roger Zahnér Qvisthallen
2017-02-10 19:50 064015010 Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 5 - 1 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Wallenstamhallen
2017-02-11 12:30 064015011 Mölndals IBF F01 - FBC Lerum F02 Röd 3 - 3 Adem Can, William Hilmersson Aktiviteten A-Hall
2017-02-12 09:00 064015012 Landvetter IBK F03/04 Blå - Partille IBS F02 Svart 9 - 0 Joakim Jögi, Mikael Ärlig Landvetter Idrottshall
2017-02-25 19:00 064015013 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - Mölndals IBF F01 5 - 5 Pierre Eberhard Berg, Hajrudin Begic Mölnlycke Idrottshall
2017-02-26 09:10 064015014 Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit - Landvetter IBK F03/04 Blå 8 - 3 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Wallenstamhallen
2017-02-26 17:40 064015015 FBC Lerum F02 Röd - Partille IBS F02 Svart 0 - 3 Alf Björkner, Senad Olevic Rydsbergshallen
2017-03-04 09:00 064015016 Landvetter IBK F03/04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 4 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Landvetter Idrottshall
2017-03-04 19:00 064015018 FBC Lerum F02 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 2 - 4 Adem Can, William Hilmersson Hjällsnäshallen
2017-03-05 10:10 064015017 Partille IBS F02 Svart - Mölndals IBF F01 4 - 2 Adnan Mehmedagic, Axel Lingheimer Vallhamra Sportcenter
2017-03-11 10:10 064015021 Mölndals IBF F01 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 3 - 8 Simon Hitzeroth, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2017-03-12 12:20 064015020 Landvetter IBK F03/04 Blå - FBC Lerum F02 Röd 5 - 2 Tomas Levin, Peter Bertlin Landvetter Idrottshall
2017-03-12 13:10 064015019 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - Partille IBS F02 Svart 3 - 1 Anela Hadziselimovic, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2017-03-18 11:10 064015024 Mölndals IBF F01 - Landvetter IBK F03/04 Blå 3 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Aktiviteten A-Hall
2017-03-18 18:20 064015022 FBC Lerum F02 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 3 - 6 Adem Can, William Hilmersson Rydsbergshallen
2017-03-19 10:00 064015023 Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit - Partille IBS F02 Svart 2 - 2 Alf Björkner, Mikael Ärlig Mölnlycke Idrottshall
2017-03-24 18:30 064015027 Partille IBS F02 Svart - Landvetter IBK F03/04 Blå 5 - 2 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Vallhamra Sportcenter
2017-03-25 19:30 064015025 Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 4 - 3 Javed Khan, Senad Olevic Wallenstamhallen
2017-03-26 15:10 064015026 FBC Lerum F02 Röd - Mölndals IBF F01 2 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2017-03-24 19:20 064015028 Mölndals IBF F01 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 3 - 3 Carl Flyning, Jesper Dammert Aktiviteten A-Hall
2017-03-31 18:30 064015029 Landvetter IBK F03/04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 0 - 6 Andreas Julin, Javed Khan Önnerödshallen
2017-04-01 11:10 064015030 Partille IBS F02 Svart - FBC Lerum F02 Röd 3 - 5 Alf Björkner, Mikael Ärlig Qvisthallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F02 Vit 10 7 1 2 44-21 23 22
2. Pixbo Wallenstam IBF F03 Röd 10 6 2 2 43-30 13 20
3. Partille IBS F02 Svart 10 4 1 5 27-35 -8 13
4. Landvetter IBK F03/ 04 Blå 10 4 0 6 30-38 -8 12
5. Mölndals IBF F01 10 3 3 4 29-37 -8 12
6. FBC Lerum F02 Röd 10 2 1 7 24-36 -12 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 16:00 064016001 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - IK Zenith F02 1 - 0 Mustafa Er, Amir Huseinovic Mölnlycke Idrottshall
2017-01-15 13:00 064016002 Dingle AIK Flickor 00/03 - FBC Vinga F01/02 0 - 4 Linus Ohlsson, Hampus Öfverström Munkedals Idrottshall
2017-01-17 19:30 064016005 Lindome IBK F02 Lila - IK Zenith F02 6 - 1 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Streteredsskolan
2017-01-22 12:10 064016004 FBC Vinga F01/02 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 1 - 1 Alf Björkner, Mikael Ärlig Hall Of Flame
2017-01-29 09:50 064016009 IK Zenith F02 - Dingle AIK Flickor 00/03 3 - 0 Oscar Carestam, Martin Almsberg Björlanda Idrottshall
2017-01-29 12:00 064016007 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Lindome IBK F02 Lila 5 - 3 Tomas Levin, Joakim Jögi Wallenstamhallen
2017-02-19 13:00 064016011 Dingle AIK Flickor 00/03 - Lindome IBK F02 Lila 1 - 4 John Bilén, Hampus Öfverström Munkedals Idrottshall
2017-03-03 19:40 064016012 IK Zenith F02 - FBC Vinga F01/02 4 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Björlanda Idrottshall
2017-02-25 10:20 064016015 Lindome IBK F02 Lila - FBC Vinga F01/02 6 - 0 Dejan Cesto, Aldin Hadziselmovic Almåshallen B
2017-02-26 10:50 064016013 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Dingle AIK Flickor 00/03 11 - 1 Adem Can, William Hilmersson Mölnlycke Idrottshall
2017-03-04 10:40 064016016 IK Zenith F02 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 3 - 6 Joakim Jögi, Simon Hitzeroth Björlanda Idrottshall
2017-03-05 12:10 064016017 FBC Vinga F01/02 - Dingle AIK Flickor 00/03 3 - 2 Oscar Carestam, Martin Almsberg Hall Of Flame
2017-03-11 09:40 064016019 Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - FBC Vinga F01/02 5 - 1 Adem Can, Goran Kuduzovic Wallenstamhallen
2017-03-12 10:10 064016020 IK Zenith F02 - Lindome IBK F02 Lila 5 - 1 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2017-03-17 20:30 064016022 Lindome IBK F02 Lila - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 0 - 2 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Almåshallen B
2017-03-18 14:00 064016024 Dingle AIK Flickor 00/03 - IK Zenith F02 0 - 5 Mikael Molldén, Dino Ra Munkedals Idrottshall
2017-03-11 11:00 064016026 Lindome IBK F02 Lila - Dingle AIK Flickor 00/03 6 - 1 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Almåshallen B
2017-03-26 15:10 064016027 FBC Vinga F01/02 - IK Zenith F02 0 - 3 Pierre Eberhard Berg, Adnan Tongur Hall Of Flame
2017-01-21 12:00 064016028 Dingle AIK Flickor 00/03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 1 - 9 Susanne Andersson, Robin Lyckäng Munkedals Idrottshall
2017-04-02 12:00 064016030 FBC Vinga F01/02 - Lindome IBK F02 Lila 0 - 2 Alf Björkner, Mikael Ärlig Hall Of Flame
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd 8 7 1 0 40-10 30 22
2. Lindome IBK F02 Lila 8 5 0 3 28-15 13 15
3. IK Zenith F02 8 4 1 3 24-18 6 13
4. FBC Vinga F01/ 02 8 2 2 4 13-23 -10 8
5. Dingle AIK Flickor 00/ 03 8 0 0 8 6-45 -39 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-14 13:00 064017003 Lindås IBK F03 Svart - Ale IBF F02 3 - 1 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Salming Arena
2017-01-15 11:45 064017002 Floda IBK F Mix - FBC Lerum F03 Röd 3 - 3 Senad Olevic, Kim Nielsen Alléhallen
2017-02-27 17:55 064017001 Varla IBK F 03/04 Gbg - Warberg IBF F03 Gbg 7 - 3 Lindälvshallen
2017-01-21 17:40 064017004 FBC Lerum F03 Röd - Varla IBK F 03/04 Gbg 10 - 5 Adnan Mehmedagic, Anton Nyberg Rydsbergshallen
2017-01-22 17:00 064017006 Lindås IBK F03 Svart - Floda IBK F Mix 11 - 6 Pontus Ekengränd, Adam Kruse Salming Arena
2017-02-04 13:00 064017005 Ale IBF F02 - Warberg IBF F03 Gbg 3 - 6 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Ale Kulturrum
2017-01-28 13:20 064017007 Varla IBK F 03/04 Gbg - Ale IBF F02 8 - 0 Lindälvshallen
2017-01-29 15:30 064017009 Warberg IBF F03 Gbg - Floda IBK F Mix 8 - 3 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-01-29 18:20 064017008 FBC Lerum F03 Röd - Lindås IBK F03 Svart 4 - 2 Carl Flyning, Jesper Dammert Hjällsnäshallen
2017-02-07 18:00 064017011 Floda IBK F Mix - Ale IBF F02 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Alléhallen
2017-02-07 18:20 064017010 Lindås IBK F03 Svart - Varla IBK F 03/04 Gbg 6 - 7 Mattias Strid, Håkan Krafft Askims Sporthall
2017-03-22 18:15 064017012 Warberg IBF F03 Gbg - FBC Lerum F03 Röd 5 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-02-25 16:00 064017015 Ale IBF F02 - FBC Lerum F03 Röd 3 - 0 Adnan Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2017-02-25 18:00 064017013 Varla IBK F 03/04 Gbg - Floda IBK F Mix WO (5 - 0) Lindälvshallen
2017-03-18 15:45 064017014 Lindås IBK F03 Svart - Warberg IBF F03 Gbg 4 - 2 Andreas Julin, Javed Khan Lindåshallen
2017-03-01 18:15 064017016 Warberg IBF F03 Gbg - Varla IBK F 03/04 Gbg 4 - 5 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-03-04 19:00 064017017 FBC Lerum F03 Röd - Floda IBK F Mix 11 - 0 Mustafa Er, Javed Khan Rydsbergshallen
2017-03-05 18:00 064017018 Ale IBF F02 - Lindås IBK F03 Svart 4 - 4 Andreas Julin, Javed Khan Bohushallen
2017-03-11 15:30 064017020 Warberg IBF F03 Gbg - Ale IBF F02 5 - 6 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-03-12 11:15 064017021 Floda IBK F Mix - Lindås IBK F03 Svart 2 - 8 Andreas Julin, Javed Khan Alléhallen
2017-03-28 19:00 064017019 Varla IBK F 03/04 Gbg - FBC Lerum F03 Röd 0 - 2 Lindälvshallen
2017-03-18 16:40 064017022 Ale IBF F02 - Varla IBK F 03/04 Gbg 7 - 7 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2017-03-19 11:40 064017023 Lindås IBK F03 Svart - FBC Lerum F03 Röd 1 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Salming Arena
2017-03-19 16:35 064017024 Floda IBK F Mix - Warberg IBF F03 Gbg 3 - 7 Aldin Hadziselmovic, Fredrik Sävestrand Alléhallen
2017-03-25 17:40 064017027 FBC Lerum F03 Röd - Warberg IBF F03 Gbg 3 - 3 Adem Can, Tomas Levin Rydsbergshallen
2017-03-26 16:30 064017025 Varla IBK F 03/04 Gbg - Lindås IBK F03 Svart 5 - 7 Lindälvshallen
2017-03-28 18:25 064017026 Ale IBF F02 - Floda IBK F Mix 7 - 7 Besim Mehmedagic, Henrik Nordström Ale Kulturrum
2017-03-21 19:00 064017028 Floda IBK F Mix - Varla IBK F 03/04 Gbg 1 - 8 Henrik Nordström, Adnan Mehmedagic Alléhallen
2017-03-28 19:15 064017029 Warberg IBF F03 Gbg - Lindås IBK F03 Svart 2 - 6 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2017-04-02 18:30 064017030 FBC Lerum F03 Röd - Ale IBF F02 3 - 0 Carl Flyning, Jesper Dammert Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum F03 Röd 10 6 3 1 44-22 22 21
2. Varla IBK F 03/ 04 Gbg 10 6 1 3 57-40 17 19
3. Lindås IBK F03 Svart 10 6 1 3 52-36 16 19
4. Warberg IBF F03 Gbg 10 3 2 5 45-45 0 11
5. Ale IBF F02 10 2 3 5 32-46 -14 9
6. Floda IBK F Mix 10 1 2 7 28-69 -41 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-13 18:40 064018001 Ale IBF F03 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 1 - 2 Mustafa Er, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2017-01-15 19:10 064018002 Partille IBS F02 Vit - Landvetter IBK F04 Vit 7 - 2 Senad Olevic, Linnea Storm Qvisthallen
2017-03-03 18:20 064018003 FBC Lerum F03 Svart - IBK Göteborg F02 1 - 1 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hjällsnäshallen
2017-01-21 16:30 064018006 FBC Lerum F03 Svart - Partille IBS F02 Vit 7 - 1 Adnan Mehmedagic, Anton Nyberg Rydsbergshallen
2017-01-22 17:50 064018004 Landvetter IBK F04 Vit - Ale IBF F03 Blå 3 - 5 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Landvetter Idrottshall
2017-01-25 18:50 064018005 IBK Göteborg F02 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 3 - 6 Andreas Julin, Senad Olevic Svingelns Sporthall
2017-01-28 09:00 064018008 Landvetter IBK F04 Vit - FBC Lerum F03 Svart 4 - 2 Linnea Storm, Senad Olevic Landvetter Idrottshall
2017-01-28 18:00 064018007 Ale IBF F03 Blå - IBK Göteborg F02 4 - 1 Joakim Jögi, Alf Björkner Ale Kulturrum
2017-01-29 14:20 064018009 Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart - Partille IBS F02 Vit 0 - 1 Tomas Levin, Joakim Jögi Wallenstamhallen
2017-02-04 18:15 064018012 Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart - Landvetter IBK F04 Vit 3 - 3 Joakim Jögi, Sara Karlholm Djupedalsskolan
2017-02-08 19:30 064018011 Partille IBS F02 Vit - IBK Göteborg F02 2 - 1 Andreas Julin, Aldin Hadziselmovic Qvisthallen
2017-02-12 12:20 064018010 FBC Lerum F03 Svart - Ale IBF F03 Blå 2 - 5 Oscar Carestam, Martin Almsberg Rydsbergshallen
2017-02-24 18:20 064018014 FBC Lerum F03 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 3 - 3 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Hjällsnäshallen
2017-02-25 14:50 064018013 Ale IBF F03 Blå - Partille IBS F02 Vit 11 - 1 Kim Nielsen, Anton Nyberg Ale Kulturrum
2017-02-26 15:00 064018015 IBK Göteborg F02 - Landvetter IBK F04 Vit 1 - 4 Joakim Jögi, Simon Hitzeroth Torpahallen
2017-02-19 11:20 064018016 Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart - Ale IBF F03 Blå 2 - 7 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Wallenstamhallen
2017-03-04 10:10 064018017 Landvetter IBK F04 Vit - Partille IBS F02 Vit 9 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Landvetter Idrottshall
2017-03-05 15:10 064018018 IBK Göteborg F02 - FBC Lerum F03 Svart 0 - 1 Adam Jällfält, Christer Carlberg Torpahallen
2017-03-11 13:00 064018019 Ale IBF F03 Blå - Landvetter IBK F04 Vit 4 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2017-03-11 13:40 064018021 Partille IBS F02 Vit - FBC Lerum F03 Svart 1 - 3 Rikard Mott, Håkan Krafft Qvisthallen
2017-03-12 09:40 064018020 Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart - IBK Göteborg F02 5 - 1 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Wallenstamhallen
2017-03-18 11:00 064018024 Partille IBS F02 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 2 - 4 Rikard Mott, Håkan Krafft Qvisthallen
2017-03-18 16:50 064018023 FBC Lerum F03 Svart - Landvetter IBK F04 Vit 0 - 5 Patrik Jonasson, Patrik Jonasson Hjällsnäshallen
2017-03-19 16:30 064018022 IBK Göteborg F02 - Ale IBF F03 Blå 1 - 3 Mattias Strid, Håkan Krafft Torpahallen
2017-03-21 18:00 064018027 Landvetter IBK F04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 3 - 3 Nenad Gusevac, Jesper Dammert Landvetter Idrottshall
2017-03-22 18:50 064018026 IBK Göteborg F02 - Partille IBS F02 Vit 1 - 4 Kim Nielsen, Javed Khan Svingelns Sporthall
2017-03-26 15:20 064018025 Ale IBF F03 Blå - FBC Lerum F03 Svart 0 - 4 Louise Nyman, Linnea Storm Kronan Älvängen
2017-03-26 16:30 064018030 Landvetter IBK F04 Vit - IBK Göteborg F02 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2017-04-01 10:00 064018028 Partille IBS F02 Vit - Ale IBF F03 Blå 1 - 10 Alf Björkner, Mikael Ärlig Qvisthallen
2017-04-01 10:50 064018029 Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart - FBC Lerum F03 Svart 1 - 1 Adam Jällfält, Christer Carlberg Wallenstamhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF F03 Blå 10 8 0 2 50-19 31 24
2. Landvetter IBK F04 Vit 10 5 2 3 38-28 10 17
3. Pixbo Wallenstam IBF F04 Svart 10 4 4 2 29-25 4 16
4. FBC Lerum F03 Svart 10 4 3 3 24-21 3 15
5. Partille IBS F02 Vit 10 4 0 6 22-48 -26 12
6. IBK Göteborg F02 10 0 1 9 11-33 -22 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-13 18:40 064019003 Lindås IBK F04 - IBK Vänersborg F03/04 (F13) 4 - 6 Jesper Wångblad, Linus Olsson Askims Sporthall
2017-01-14 14:10 064019002 Lindås IBK F03 Blå - Lindome IBK F04 Lila 2 - 4 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Salming Arena
2017-01-15 11:00 064019001 IK Zenith F03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 6 - 5 Rikard Mott, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2017-01-17 18:20 064019004 Lindome IBK F04 Lila - IK Zenith F03 6 - 2 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Streteredsskolan
2017-01-24 18:20 064019006 Lindås IBK F04 - Lindås IBK F03 Blå 3 - 4 Joakim Jögi, Simon Hitzeroth Askims Sporthall
2017-02-03 18:30 064019005 IBK Vänersborg F03/04 (F13) - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 1 - 5 Idrottshuset, Vänersborg
2017-01-27 18:40 064019009 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindås IBK F03 Blå 6 - 6 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Wallenstamhallen
2017-01-29 17:40 064019007 IK Zenith F03 - IBK Vänersborg F03/04 (F13) 3 - 2 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Björlanda Idrottshall
2017-02-07 19:10 064019008 Lindome IBK F04 Lila - Lindås IBK F04 5 - 6 Linnea Adielsson, Nora Woodrow Streteredsskolan
2017-02-09 19:30 064019011 Lindås IBK F03 Blå - IBK Vänersborg F03/04 (F13) 12 - 0 Nora Woodrow, Jesper Dammert Lindåshallen
2017-02-10 18:40 064019010 Lindås IBK F04 - IK Zenith F03 3 - 7 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2017-02-19 13:50 064019012 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindome IBK F04 Lila 4 - 0 Kim Nielsen, Anton Nyberg Mölnlycke Idrottshall
2017-02-25 11:00 064019013 IK Zenith F03 - Lindås IBK F03 Blå 5 - 6 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Björlanda Idrottshall
2017-02-25 17:00 064019015 IBK Vänersborg F03/04 (F13) - Lindome IBK F04 Lila 3 - 9 Idrottshuset, Vänersborg
2017-02-26 16:10 064019014 Lindås IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 1 - 6 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Askims Sporthall
2017-03-04 13:30 064019017 Lindome IBK F04 Lila - Lindås IBK F03 Blå 2 - 2 Adam Jällfält, Tomas Levin Almåshallen B
2017-03-05 10:50 064019016 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - IK Zenith F03 3 - 3 Mustafa Er, Senad Olevic Mölnlycke Idrottshall
2017-03-05 12:45 064019018 IBK Vänersborg F03/04 (F13) - Lindås IBK F04 3 - 2 Idrottshuset, Vänersborg
2017-03-12 11:20 064019019 IK Zenith F03 - Lindome IBK F04 Lila 1 - 4 Carl Flyning, Jesper Dammert Björlanda Idrottshall
2017-03-12 12:00 064019020 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - IBK Vänersborg F03/04 (F13) 8 - 2 Anela Hadziselimovic, Kim Nielsen Wallenstamhallen
2017-03-14 18:20 064019021 Lindås IBK F03 Blå - Lindås IBK F04 6 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Askims Sporthall
2017-03-17 18:40 064019023 Lindås IBK F04 - Lindome IBK F04 Lila 3 - 3 Kim Nielsen, Anton Nyberg Salming Arena
2017-03-19 10:00 064019024 Lindås IBK F03 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 5 - 4 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Askims Sporthall
2017-03-19 11:00 064019022 IBK Vänersborg F03/04 (F13) - IK Zenith F03 0 - 4 Fyrkanten, Vargön
2017-03-21 18:45 064019025 IK Zenith F03 - Lindås IBK F04 4 - 2 Kim Nielsen, Javed Khan Torshallen
2017-03-26 10:45 064019026 IBK Vänersborg F03/04 (F13) - Lindås IBK F03 Blå 2 - 7 Fyrkanten, Vargön
2017-03-28 19:10 064019027 Lindome IBK F04 Lila - Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 2 - 4 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Streteredsskolan
2017-04-01 13:00 064019028 Lindås IBK F03 Blå - IK Zenith F03 4 - 2 Roger Zahnér, Kim Nielsen Salming Arena
2017-04-01 16:30 064019029 Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit - Lindås IBK F04 6 - 3 Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Wallenstamhallen
2017-04-02 13:00 064019030 Lindome IBK F04 Lila - IBK Vänersborg F03/04 (F13) 6 - 5 Narcis Hadziselimovic, Anela Hadziselimovic Almåshallen B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK F03 Blå 10 7 2 1 54-31 23 23
2. Pixbo Wallenstam IBF F04 Vit 10 6 2 2 51-29 22 20
3. Lindome IBK F04 Lila 10 5 2 3 41-32 9 17
4. IK Zenith F03 10 5 1 4 37-35 2 16
5. IBK Vänersborg F03/ 04 (F13) 10 2 0 8 24-60 -36 6
6. Lindås IBK F04 10 1 1 8 30-50 -20 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Vår 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-15 10:10 064020001 Partille IBS F04 - Ale IBF F03/04 3 - 1 Alf Björkner, Mikael Ärlig Vallhamra Sportcenter
2017-01-15 14:45 064020002 Marstrands IBK F04 - Warberg IBF F04 Gbg 2 - 0 Andreas Julin, Javed Khan Munkegärdehallen
2017-01-15 17:05 064020003 Lindås IBK F04 svart - IBF Backadalen F03 5 - 2 Tomas Levin, Nora Woodrow Salming Arena
2017-01-20 18:30 064020006 Lindås IBK F04 svart - Marstrands IBK F04 5 - 3 Adnan Mehmedagic, Anton Nyberg Askims Sporthall
2017-01-20 19:00 064020004 Warberg IBF F04 Gbg - Partille IBS F04 0 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-01-22 14:20 064020005 IBF Backadalen F03 - Ale IBF F03/04 1 - 4 Kim Nielsen, Axel Lingheimer Tuve Sporthall
2017-01-25 18:30 064020008 Warberg IBF F04 Gbg - Lindås IBK F04 svart 8 - 1 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-01-29 11:20 064020009 Ale IBF F03/04 - Marstrands IBK F04 2 - 7 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2017-02-01 19:30 064020007 Partille IBS F04 - IBF Backadalen F03 1 - 0 Rikard Mott, Axel Lingheimer Jonsereds Idrottshall
2017-02-11 11:50 064020012 Ale IBF F03/04 - Warberg IBF F04 Gbg 6 - 2 Hajrudin Begic, Aldin Hadziselmovic Ale Kulturrum
2017-02-11 16:30 064020010 Lindås IBK F04 svart - Partille IBS F04 3 - 5 Linus Olsson, Jesper Wångblad Askims Sporthall
2017-03-18 12:45 064020011 Marstrands IBK F04 - IBF Backadalen F03 8 - 2 Almir Mehmedagic, Wessam Abdellrazek Munkegärdehallen
2017-02-25 14:10 064020014 Lindås IBK F04 svart - Ale IBF F03/04 0 - 2 Fredrik Sävestrand, Henrik Nordström Askims Sporthall
2017-02-25 17:40 064020013 Partille IBS F04 - Marstrands IBK F04 3 - 2 Ulf Jonasson, Nenad Gusevac Ugglumshallen
2017-02-26 15:20 064020015 IBF Backadalen F03 - Warberg IBF F04 Gbg 1 - 8 Louise Nyman, Linnea Storm Tuve Sporthall
2017-03-04 13:30 064020018 IBF Backadalen F03 - Lindås IBK F04 svart 5 - 6 Amir Huseinovic, Ulf Jonasson Tuve Sporthall
2017-03-05 11:30 064020016 Ale IBF F03/04 - Partille IBS F04 0 - 3 Alf Björkner, Mikael Ärlig Ale Kulturrum
2017-03-05 12:30 064020017 Warberg IBF F04 Gbg - Marstrands IBK F04 7 - 0 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-03-11 11:50 064020020 Ale IBF F03/04 - IBF Backadalen F03 4 - 1 Alf Björkner, Mikael Ärlig Ale Kulturrum
2017-03-12 11:10 064020019 Partille IBS F04 - Warberg IBF F04 Gbg 9 - 2 Mattias Strid, Håkan Krafft Vallhamra Sportcenter
2017-03-12 13:55 064020021 Marstrands IBK F04 - Lindås IBK F04 svart 6 - 3 Oliver Engström, Kevin Larsson Munkegärdehallen
2017-03-19 12:50 064020023 Lindås IBK F04 svart - Warberg IBF F04 Gbg 6 - 3 Andreas Julin, Javed Khan Salming Arena
2017-03-19 15:45 064020024 Marstrands IBK F04 - Ale IBF F03/04 6 - 2 Roger Zahnér, Martin Almsberg Munkegärdehallen
2017-03-19 16:50 064020022 IBF Backadalen F03 - Partille IBS F04 2 - 5 Kim Nielsen, Anton Nyberg Tuve Sporthall
2017-02-05 09:00 064020025 Partille IBS F04 - Lindås IBK F04 svart 9 - 2 Dejan Cesto, Aldin Hadziselmovic Vallhamra Sportcenter
2017-03-22 18:00 064020026 IBF Backadalen F03 - Marstrands IBK F04 3 - 4 Nenad Gusevac, Ulf Jonasson Lundbystrand 1
2017-03-25 13:00 064020027 Warberg IBF F04 Gbg - Ale IBF F03/04 4 - 7 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2017-03-31 18:40 064020029 Ale IBF F03/04 - Lindås IBK F04 svart 4 - 4 Henrik Nordström, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2017-04-01 12:45 064020028 Marstrands IBK F04 - Partille IBS F04 1 - 2 Nenad Gusevac, Patrik Jonasson Munkegärdehallen
2017-04-02 18:00 064020030 Warberg IBF F04 Gbg - IBF Backadalen F03 8 - 2 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS F04 10 10 0 0 42-13 29 30
2. Marstrands IBK F04 10 6 0 4 39-29 10 18
3. Ale IBF F03/ 04 10 5 1 4 32-31 1 16
4. Lindås IBK F04 svart 10 4 1 5 35-47 -12 13
5. Warberg IBF F04 Gbg 10 4 0 6 42-36 6 12
6. IBF Backadalen F03 10 0 0 10 19-53 -34 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis