Blånivå Pojk Höst 23 (2016/17)

Gruppspel
NEWBODY Pojkar - 05 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 11:15 066001009 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Dingle AIK P05 Gbg Stenungsund Arena
2016-10-16 09:00 066001010 Landvetter IBK 2 P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2016-10-16 11:20 066001005 Ale IBF P05 Blå - IK Zenith p05 Grön Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-10-16 12:00 066001008 IBF Göteborg P05 Vit - Eken IBK P05 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-10-16 13:30 066001007 Frölunda IBK P05 - IBK Alingsås P05 GBG , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-10-16 14:30 066001003 FBC Lerum P05 Röd - Floda IBK P05 Filip Lakander, Oscar Ahlsén Hjällsnäshallen B-hallen
2016-10-16 15:30 066001004 Lindås IBK P05 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Emma Olsson, Elin Björk Linder Lindås Waves Arena
2016-10-16 16:15 066001006 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Bergums IF P05 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-11-27 10:00 066001002 Lindome IBK P05 grön - Partille IBS Svart P05 Almåshallen B
2016-10-22 11:00 066001017 Eken IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-10-22 12:00 066001018 Dingle AIK P05 Gbg - Frölunda IBK P05 Munkedals Idrottshall
2016-10-22 16:30 066001011 Partille IBS Svart P05 - IBF Backadalen P05 Röd Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Qvisthallen
2016-10-22 16:30 066001019 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - IBF Göteborg P05 Vit Agnes Norin, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-23 10:00 066001020 Landvetter IBK 2 P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg Maja Johansson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2016-10-23 10:15 066001016 IBK Alingsås P05 GBG - Ale IBF P05 Blå Stadsskogshallen, Alingsås
2016-10-23 11:00 066001014 IK Zenith p05 Grön - FBC Lerum P05 Röd Filip Hilmersson, Edvin Nisbet Lundbystrand 4
2016-10-23 12:45 066001013 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Lindome IBK P05 grön Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-10-23 13:30 066001015 Bergums IF P05 - Lindås IBK P05 Svart Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2016-10-29 10:00 066001022 Partille IBS Svart P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Qvisthallen
2016-10-29 13:30 066001024 Lindome IBK P05 grön - Bergums IF P05 Kevin Börjesson, Jonatan Salmi Almåshallen B
2016-10-29 16:00 066001025 FBC Lerum P05 Röd - IBK Alingsås P05 GBG Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2016-10-30 11:00 066001027 Ale IBF P05 Blå - Dingle AIK P05 Gbg Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kronan Älvängen
2016-10-30 11:30 066001021 IBF Backadalen P05 Röd - Floda IBK P05 Anna Svedman, Eric Palm Tuve Sporthall
2016-10-30 12:00 066001030 IBF Göteborg P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 Gbg David Ganefalk, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2016-10-30 12:50 066001026 Lindås IBK P05 Svart - Eken IBK P05 Emil Kalentun, Emma Olsson Lindås Waves Arena
2016-10-30 13:00 066001029 Frölunda IBK P05 - Landvetter IBK 2 P05 Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-11-06 11:45 066001028 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-11-12 11:15 066001039 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Stenungsund Arena
2016-11-12 12:00 066001036 Dingle AIK P05 Gbg - FBC Lerum P05 Röd Munkedals Idrottshall
2016-11-12 12:00 066001037 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - Lindås IBK P05 Svart Adam Andersson, Johan Karlsson Wallenstam Arena A
2016-11-12 12:20 066001035 Eken IBK P05 - Lindome IBK P05 grön , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-11-13 09:00 066001040 IBF Göteborg P05 Vit - Frölunda IBK P05 Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-11-13 10:00 066001038 Landvetter IBK 2 P05 - Ale IBF P05 Blå Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-11-13 12:00 066001033 Bergums IF P05 - Partille IBS Svart P05 Joel Lord, Simon Jangblad Bergumsskolan
2016-11-13 12:45 066001031 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - IBF Backadalen P05 Röd Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-11-13 14:30 066001032 IK Zenith p05 Grön - Floda IBK P05 Björlanda Idrottshall
2016-11-19 09:00 066001044 Partille IBS Svart P05 - Eken IBK P05 Philip Blom Qvisthallen
2016-11-19 12:10 066001050 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Frölunda IBK P05 Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-11-19 13:10 066001042 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Bergums IF P05 Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-11-19 13:15 066001048 Lindås IBK P05 Svart - Stenungsunds IBK P05 Gbg Johanna Reckman, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-11-20 09:30 066001047 FBC Lerum P05 Röd - Landvetter IBK 2 P05 Linus Nowén, Daniel Algurén Rydsbergshallen
2016-11-20 10:10 066001046 Lindome IBK P05 grön - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Skånhällaskolan
2016-11-20 12:40 066001043 Floda IBK P05 - IBK Alingsås P05 GBG Emma Söderqvist Alléhallen
2016-11-20 13:00 066001049 Ale IBF P05 Blå - IBF Göteborg P05 Vit Sebastian Hall, Alfred Wendt Kronan Älvängen
2016-11-20 14:40 066001041 IBF Backadalen P05 Röd - IK Zenith p05 Grön Jonathan Mårtensson, Daniel Nilsson Tuve Sporthall
2016-12-02 17:45 066001052 IBK Alingsås P05 GBG - IK Zenith p05 Grön Stadsskogshallen, Alingsås
2016-12-02 19:15 066001053 Eken IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Tobias Andrén, Gustav Jögi Ekenhallen 1
2016-12-03 12:15 066001057 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Lindome IBK P05 grön Stenungsund Arena
2016-12-04 09:00 066001051 Bergums IF P05 - IBF Backadalen P05 Röd Emil Andersson, Simon Jangblad Bergumsskolan
2016-12-04 11:00 066001058 IBF Göteborg P05 Vit - FBC Lerum P05 Röd Mårten Sanderöd, David Ganefalk Torpahallen
2016-12-04 11:10 066001055 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - Partille IBS Svart P05 Maja Isaksson, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 11:45 066001060 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Ale IBF P05 Blå Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-12-04 12:00 066001059 Frölunda IBK P05 - Lindås IBK P05 Svart , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-12-04 12:30 066001054 Dingle AIK P05 Gbg - Floda IBK P05 Munkedals Idrottshall
2016-12-10 09:00 066001068 Lindome IBK P05 grön - Frölunda IBK P05 Almåshallen B
2016-12-10 15:30 066001066 Partille IBS Svart P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-12-10 15:50 066001070 Lindås IBK P05 Svart - Ale IBF P05 Blå Johanna Reckman, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2016-12-11 08:50 066001065 Floda IBK P05 - Landvetter IBK 2 P05 Elin Ågren, Emma Söderqvist Alléhallen
2016-12-11 11:00 066001069 FBC Lerum P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Felix Bark Peterson, Oscar Ahlsén Rydsbergshallen
2016-12-11 12:40 066001063 IK Zenith p05 Grön - Dingle AIK P05 Gbg Arvid Laveno-Ling, Filip Hilmersson Björlanda Idrottshall
2016-12-11 12:45 066001064 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-12-11 13:30 066001062 Bergums IF P05 - Eken IBK P05 Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-12-11 15:40 066001061 IBF Backadalen P05 Röd - IBK Alingsås P05 GBG Anna Svedman, Eric Palm Tuve Sporthall
2016-12-17 09:00 066001071 Eken IBK P05 - IBF Backadalen P05 Röd , Alf Björkner Ekenhallen 1
2016-12-17 09:00 066001074 Landvetter IBK 2 P05 - IK Zenith p05 Grön Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-12-17 11:15 066001075 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Stenungsund Arena
2016-12-17 13:30 066001072 Dingle AIK P05 Gbg - IBK Alingsås P05 GBG Munkedals Idrottshall
2016-12-17 16:20 066001080 Lindås IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Röd Jennifer Johansson, Emma Olsson Lindås Waves Arena
2016-12-18 10:20 066001079 Ale IBF P05 Blå - Lindome IBK P05 grön Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-12-18 11:00 066001076 IBF Göteborg P05 Vit - Floda IBK P05 Mårten Sanderöd, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2016-12-18 11:20 066001073 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - Bergums IF P05 Kalle Lundgren, Simon Hoffmann Wallenstam Arena A
2016-12-18 12:00 066001077 Frölunda IBK P05 - Partille IBS Svart P05 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-01-13 17:45 066001083 IBK Alingsås P05 GBG - Landvetter IBK 2 P05 Stadsskogshallen, Alingsås
2017-01-14 10:00 066001082 Eken IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit , Milan Siljegovic Ekenhallen 1
2017-01-14 12:00 066001088 Partille IBS Svart P05 - Ale IBF P05 Blå Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Qvisthallen
2017-01-14 15:00 066001087 Floda IBK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart , Milan Siljegovic Alléhallen
2017-01-15 09:00 066001085 IK Zenith p05 Grön - IBF Göteborg P05 Vit Björlanda Idrottshall
2017-01-15 10:00 066001090 Lindome IBK P05 grön - FBC Lerum P05 Röd Andrea Sveder, Alva Skogsborn Streteredsskolan
2017-01-15 12:00 066001081 IBF Backadalen P05 Röd - Dingle AIK P05 Gbg Adam Brodin, Eric Palm Tuve Sporthall
2017-01-15 12:00 066001084 Bergums IF P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-01-15 12:45 066001086 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Frölunda IBK P05 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-01-21 11:15 066001093 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Eken IBK P05 Stenungsund Arena
2017-01-21 13:00 066001097 Ale IBF P05 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2017-01-22 09:30 066001099 FBC Lerum P05 Röd - Partille IBS Svart P05 Linus Nowén, Isabella Björnum Rydsbergshallen
2017-01-22 10:00 066001092 Landvetter IBK 2 P05 - Dingle AIK P05 Gbg Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-01-22 10:00 066001094 IBF Göteborg P05 Vit - IBK Alingsås P05 GBG Mårten Sanderöd, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-01-22 11:45 066001096 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - IK Zenith p05 Grön , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-01-22 12:00 066001095 Frölunda IBK P05 - Bergums IF P05 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-01-22 14:10 066001098 Lindås IBK P05 Svart - Floda IBK P05 Emil Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-01-22 15:30 066001091 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - IBF Backadalen P05 Röd Adam Andersson, Adam Wang Svensson Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-21 14:30 066001107 IK Zenith p05 Grön - Lindås IBK P05 Svart Jennifer Johansson, Paula Granlund Askims Sporthall
2017-01-28 13:00 066001104 Eken IBK P05 - Frölunda IBK P05 Andrea Sveder, Alva Skogsborn Ekenhallen 1
2017-01-29 12:30 066001102 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 Gbg Hugo Borg, Ludvig Chen Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 13:30 066001109 Floda IBK P05 - Lindome IBK P05 grön Emma Söderqvist, Vendela Nilsson Alléhallen
2017-01-29 14:00 066001103 Dingle AIK P05 Gbg - IBF Göteborg P05 Vit Munkedals Idrottshall
2017-01-29 14:30 066001105 IBK Alingsås P05 GBG - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Stadsskogshallen, Alingsås
2017-01-29 14:30 066001106 Bergums IF P05 - Ale IBF P05 Blå Emil Andersson, Joel Lord Bergumsskolan
2017-01-29 16:00 066001108 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - FBC Lerum P05 Röd Johanna Andersson, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-01-29 18:00 066001101 IBF Backadalen P05 Röd - Landvetter IBK 2 P05 Joel Fors, Albert Enlund Tuve Sporthall
2017-02-03 18:40 066001116 Lindås IBK P05 Svart - IBK Alingsås P05 GBG Emma Olsson, Johanna Reckman Lindås Waves Arena
2017-02-04 10:00 066001115 Ale IBF P05 Blå - Eken IBK P05 , Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-02-04 11:00 066001120 Partille IBS Svart P05 - Floda IBK P05 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Qvisthallen
2017-02-04 15:15 066001111 Stenungsunds IBK P05 Gbg - IBF Backadalen P05 Röd Kyrkenorumskolans Idrottshall
2017-02-05 11:00 066001112 IBF Göteborg P05 Vit - Landvetter IBK 2 P05 Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2017-02-05 12:00 066001113 Frölunda IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Flatåsskolan
2017-02-05 12:00 066001117 FBC Lerum P05 Röd - Bergums IF P05 Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-02-05 13:10 066001118 Lindome IBK P05 grön - IK Zenith p05 Grön Adam Zettergren, Tobias Andrén Skånhällaskolan
2017-02-12 12:45 066001114 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Dingle AIK P05 Gbg Louise Lindblom, Jennifer Niskanen Kastellegårdshallen
2017-02-25 10:00 066001123 Landvetter IBK 2 P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Agnes Norin, Malin Damgren Landvetter Idrottshall
2017-02-25 12:15 066001122 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Frölunda IBK P05 Stenungsund Arena
2017-02-25 15:20 066001126 Eken IBK P05 - FBC Lerum P05 Röd Johannes Wikström, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-02-25 18:00 066001124 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Blå Agnes Norin, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-26 09:00 066001129 IK Zenith p05 Grön - Partille IBS Svart P05 Arvid Laveno-Ling, Jesper Tjäder Björlanda Idrottshall
2017-02-26 12:00 066001121 IBF Backadalen P05 Röd - IBF Göteborg P05 Vit Sebastian Hjelmström, Alexander Petrovic Johansson Tuve Sporthall
2017-02-26 12:15 066001127 IBK Alingsås P05 GBG - Lindome IBK P05 grön Stadsskogshallen, Alingsås
2017-02-26 12:45 066001130 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Floda IBK P05 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-02-26 13:00 066001125 Dingle AIK P05 Gbg - Lindås IBK P05 Svart Munkedals Idrottshall
2017-03-04 10:00 066001136 Lindome IBK P05 grön - Dingle AIK P05 Gbg Moa Bernvid, Andrea Sveder Almåshallen B
2017-03-04 11:00 066001138 Partille IBS Svart P05 - IBK Alingsås P05 GBG Axel Bodén, Ludvig Snöwall Qvisthallen
2017-03-05 08:30 066001135 FBC Lerum P05 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Frida Zätterman, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2017-03-05 09:00 066001139 Floda IBK P05 - Bergums IF P05 Casper Elfstrand, Henrik Aspgren Alléhallen
2017-03-05 12:00 066001131 Frölunda IBK P05 - IBF Backadalen P05 Röd , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-03-05 12:45 066001140 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - IK Zenith p05 Grön Jennifer Niskanen, Louise Lindblom Kastellegårdshallen
2017-03-05 13:00 066001133 Ale IBF P05 Blå - Stenungsunds IBK P05 Gbg Alfred Wendt, Lucas Arkevall Kronan Älvängen
2017-03-05 13:45 066001132 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Vit Jennifer Niskanen, Louise Lindblom Kastellegårdshallen
2017-03-05 15:30 066001134 Lindås IBK P05 Svart - Landvetter IBK 2 P05 Paula Granlund, Emma Olsson Askims Sporthall
2017-03-10 19:00 066001147 Dingle AIK P05 Gbg - Partille IBS Svart P05 Munkedals Idrottshall
2017-03-11 09:00 066001148 Eken IBK P05 - Floda IBK P05 Emrik Lindahl, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-03-11 10:15 066001144 Stenungsunds IBK P05 Gbg - FBC Lerum P05 Röd Stenungsund Arena
2017-03-11 11:15 066001149 IBK Alingsås P05 GBG - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Stadsskogshallen, Alingsås
2017-03-12 09:00 066001141 IBF Backadalen P05 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-03-12 09:00 066001143 IBF Göteborg P05 Vit - Lindås IBK P05 Svart David Ganefalk, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-03-12 09:00 066001145 Landvetter IBK 2 P05 - Lindome IBK P05 grön Malin Damgren, Agnes Norin Landvetter Idrottshall
2017-03-12 09:00 066001150 Bergums IF P05 - IK Zenith p05 Grön Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-03-12 12:00 066001142 Frölunda IBK P05 - Ale IBF P05 Blå , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-03-12 10:00 066001157 Floda IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit Vendela Nilsson, Emma Söderqvist Alléhallen
2017-03-18 10:00 066001156 Partille IBS Svart P05 - Landvetter IBK 2 P05 , Anton Sköld Qvisthallen
2017-03-19 09:00 066001153 FBC Lerum P05 Röd - Frölunda IBK P05 Ludvig Gustafsson, Oscar Ahlsén Rydsbergshallen
2017-03-19 09:00 066001159 IK Zenith p05 Grön - Eken IBK P05 Jesper Zell, Wille Nygren Björlanda Idrottshall
2017-03-19 09:00 066001160 Bergums IF P05 - IBK Alingsås P05 GBG Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-03-19 11:45 066001158 Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit - Dingle AIK P05 Gbg Ida Johansson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-03-19 12:20 066001151 Ale IBF P05 Blå - IBF Backadalen P05 Röd Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-03-19 13:00 066001154 Lindome IBK P05 grön - IBF Göteborg P05 Vit , Maja Johansson Almåshallen B
2017-03-19 15:00 066001152 Lindås IBK P05 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart Emma Olsson, Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2017-03-24 19:00 066001169 Dingle AIK P05 Gbg - Bergums IF P05 Munkedals Idrottshall
2017-03-25 10:00 066001170 Eken IBK P05 - IBK Alingsås P05 GBG Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-03-25 15:30 066001166 Stenungsunds IBK P05 Gbg - Floda IBK P05 Kyrkenorumskolans Idrottshall
2017-03-25 19:00 066001168 Pixbo Wallenstam IBK P05 Vit - IK Zenith p05 Grön Madeleine Chen, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-26 10:00 066001165 IBF Göteborg P05 Vit - Partille IBS Svart P05 David Ganefalk, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-03-26 10:20 066001162 Ale IBF P05 Blå - FBC Lerum P05 Röd Erik Dreifeldt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-03-26 13:00 066001167 Landvetter IBK 2 P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Vit Lucas Aebischer Skogbäck, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-03-26 15:30 066001163 Sportlife Kungälvs IBK P05 Svart - Lindome IBK P05 grön , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-03-26 17:00 066001161 IBF Backadalen P05 Röd - Lindås IBK P05 Svart Petter Enlund, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
NEWBODY Pojkar - 05 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
066003009 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Partille IBS Vit P05
2016-10-15 16:00 066003008 Lindås IBK P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Emil Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2016-10-16 12:00 066003003 IBF Backadalen P05 Vit - IBF Göteborg P05 Svart , Filip Hilmersson Tuve Sporthall
2016-10-16 12:00 066003004 IK Zenith P05 Vit - Landvetter IBK 1 P05 Björlanda Idrottshall
2016-10-16 12:30 066003005 Frölunda IBK P05 GRÖN - Öckerö IBK P05 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-10-16 12:40 066003006 Kärra IBK P05 - Utbynäs SK P05 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2016-10-16 13:30 066003010 Myggenäs IBK P05 Gbg - Mölndals IBF 1 P05 Häggvallsskolan
2016-11-27 11:00 066003007 Lindome IBK P05 Lila - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Almåshallen B
066003020 Myggenäs IBK P05 Gbg - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2016-10-22 10:00 066003019 Mölndals IBF 1 P05 - Lindås IBK P05 Vit Erik Borgvall, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2016-10-22 13:30 066003018 Partille IBS Vit P05 - Lindome IBK P05 Lila Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-10-22 14:00 066003014 Öckerö IBK P05 - IBF Backadalen P05 Vit , William Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-10-22 19:30 066003017 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Kärra IBK P05 Adam Wang Svensson, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-23 11:00 066003013 Landvetter IBK 1 P05 - FBC Lerum P05 Svart Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2016-10-23 11:45 066003016 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Frölunda IBK P05 GRÖN Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-10-23 15:30 066003015 Utbynäs SK P05 - IK Zenith P05 Vit , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066003030 Lindås IBK P05 Vit - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2016-10-28 18:45 066003025 IBF Backadalen P05 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2016-10-29 12:30 066003029 Lindome IBK P05 Lila - Myggenäs IBK P05 Gbg Kevin Börjesson, Jonatan Salmi Almåshallen B
2016-10-30 10:00 066003021 Ale IBF P05 Grön - IBF Göteborg P05 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Kronan Älvängen
2016-10-30 10:00 066003026 IK Zenith P05 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Robin Ahlenius Jardås, Carl Rasmusson Björlanda Idrottshall
2016-10-30 11:00 066003024 FBC Lerum P05 Svart - Utbynäs SK P05 Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2016-10-30 12:30 066003028 Kärra IBK P05 - Mölndals IBF 1 P05 Matias Hakamäki, Ludvig Backman Kärra Sporthall
2016-10-30 14:00 066003027 Frölunda IBK P05 GRÖN - Partille IBS Vit P05 Tomas Levin Flatåsskolan
066003039 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Kärra IBK P05
2016-11-12 10:00 066003036 Partille IBS Vit P05 - IBF Backadalen P05 Vit Axel Bodén, Maria Alexandra Hölsä Qvisthallen
2016-11-12 10:00 066003037 Mölndals IBF 1 P05 - IK Zenith P05 Vit Erik Borgvall, Johannes Wikström Katrinebergshallen
2016-11-12 14:00 066003032 Öckerö IBK P05 - IBF Göteborg P05 Svart , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-11-12 19:00 066003035 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Svart Alex Garcia, Johan Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-13 11:00 066003031 Landvetter IBK 1 P05 - Ale IBF P05 Grön Lucas Aebischer Skogbäck, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2016-11-13 12:00 066003038 Myggenäs IBK P05 Gbg - Frölunda IBK P05 GRÖN Häggvallsskolan
2016-11-13 13:00 066003040 Lindås IBK P05 Vit - Lindome IBK P05 Lila Emma Olsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
066003048 IK Zenith P05 Vit - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2016-11-19 13:40 066003042 Landvetter IBK 1 P05 - Utbynäs SK P05 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2016-11-20 09:00 066003043 IBF Göteborg P05 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Felix Brendelökken, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2016-11-20 10:30 066003046 FBC Lerum P05 Svart - Mölndals IBF 1 P05 Daniel Algurén, Linus Nowén Rydsbergshallen
2016-11-20 11:30 066003050 Kärra IBK P05 - Lindome IBK P05 Lila David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall
2016-11-20 12:00 066003041 Ale IBF P05 Grön - Öckerö IBK P05 Sebastian Hall, Alfred Wendt Kronan Älvängen
2016-11-20 12:00 066003049 Frölunda IBK P05 GRÖN - Lindås IBK P05 Vit Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-11-20 15:40 066003047 IBF Backadalen P05 Vit - Myggenäs IBK P05 Gbg Jonathan Mårtensson, Daniel Nilsson Tuve Sporthall
066003057 Marstrands IBK P06 UTGÅR - FBC Lerum P05 Svart
2016-12-03 09:00 066003059 Lindome IBK P05 Lila - IK Zenith P05 Vit Ej offentliggjord Almåshallen B
2016-12-03 10:00 066003054 Partille IBS Vit P05 - IBF Göteborg P05 Svart , Philip Blom Qvisthallen
2016-12-03 15:00 066003058 Lindås IBK P05 Vit - IBF Backadalen P05 Vit Emil Kalentun, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2016-12-04 09:10 066003053 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Landvetter IBK 1 P05 Maja Isaksson, Ella Wallsten Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 11:00 066003060 Kärra IBK P05 - Frölunda IBK P05 GRÖN David Larsson, Oliver Johansson Provisoriska hallen (Backa)
2016-12-04 12:45 066003052 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Öckerö IBK P05 Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-12-04 13:30 066003051 Utbynäs SK P05 - Ale IBF P05 Grön Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-12-10 10:30 066003063 Öckerö IBK P05 - Partille IBS Vit P05 , Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2016-12-10 10:40 066003061 Ale IBF P05 Grön - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Sebastian Hall, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-12-11 11:00 066003065 IBF Göteborg P05 Svart - Myggenäs IBK P05 Gbg Aldin Dizdarevic, Emina Begic Svingelns Sporthall
2016-12-11 11:40 066003070 IK Zenith P05 Vit - Frölunda IBK P05 GRÖN Arvid Laveno-Ling, Linus Gylling Björlanda Idrottshall
2016-12-11 12:00 066003064 Landvetter IBK 1 P05 - Mölndals IBF 1 P05 Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-12-11 12:00 066003068 FBC Lerum P05 Svart - Lindome IBK P05 Lila Felix Bark Peterson, Oscar Ahlsén Rydsbergshallen
2016-12-11 13:30 066003062 Utbynäs SK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Milan Siljegovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-12-11 14:40 066003069 IBF Backadalen P05 Vit - Kärra IBK P05 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
066003075 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Landvetter IBK 1 P05
2016-12-17 09:00 066003072 Partille IBS Vit P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange , Philip Blom Qvisthallen
2016-12-17 09:00 066003073 Mölndals IBF 1 P05 - Utbynäs SK P05 Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Aktiviteten A-Hall
2016-12-17 14:50 066003076 Lindås IBK P05 Vit - IBF Göteborg P05 Svart Jennifer Johansson, Emma Olsson Askims Sporthall
2016-12-18 09:40 066003080 IK Zenith P05 Vit - IBF Backadalen P05 Vit Robin Ahlenius Jardås, Carl Rasmusson Björlanda Idrottshall
2016-12-18 13:20 066003071 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Ale IBF P05 Grön Kalle Lundgren, Simon Hoffmann Wallenstam Arena A
2016-12-18 13:30 066003074 Myggenäs IBK P05 Gbg - Öckerö IBK P05 Häggvallsskolan
2016-12-18 14:00 066003079 Frölunda IBK P05 GRÖN - FBC Lerum P05 Svart , Milan Siljegovic Flatåsskolan
066003084 Utbynäs SK P05 - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2017-01-14 14:30 066003081 Ale IBF P05 Grön - Partille IBS Vit P05 Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-01-14 15:15 066003085 Öckerö IBK P05 - Lindås IBK P05 Vit , Javed Khan Hedenskolans Idrottshall
2017-01-15 10:00 066003086 Landvetter IBK 1 P05 - Lindome IBK P05 Lila Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-01-15 10:00 066003087 IBF Göteborg P05 Svart - Kärra IBK P05 Jesper Björklund Greter, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2017-01-15 11:00 066003090 FBC Lerum P05 Svart - IBF Backadalen P05 Vit Arvid Petersén, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2017-01-15 11:45 066003083 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Myggenäs IBK P05 Gbg Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-01-15 15:30 066003082 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Mölndals IBF 1 P05 Johan Karlsson, Hannes Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
066003093 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart
2017-01-20 18:30 066003092 Myggenäs IBK P05 Gbg - Partille IBS Vit P05 Häggvallsskolan
2017-01-21 10:00 066003091 Mölndals IBF 1 P05 - Ale IBF P05 Grön , Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2017-01-22 10:00 066003095 Lindome IBK P05 Lila - Utbynäs SK P05 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Streteredsskolan
2017-01-22 11:00 066003098 IK Zenith P05 Vit - IBF Göteborg P05 Svart Björlanda Idrottshall
2017-01-22 13:00 066003094 Lindås IBK P05 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange Emil Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-01-22 13:30 066003096 Kärra IBK P05 - Öckerö IBK P05 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-01-22 14:00 066003097 Frölunda IBK P05 GRÖN - Landvetter IBK 1 P05 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
066003102 Mölndals IBF 1 P05 - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2017-01-24 18:00 066003107 Öckerö IBK P05 - IK Zenith P05 Vit , Senad Olevic Hedenskolans Idrottshall
2017-01-26 18:15 066003105 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Kärra IBK P05 Marcus Lis-Olivebring, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-01-28 09:40 066003101 Ale IBF P05 Grön - Myggenäs IBK P05 Gbg Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2017-01-29 09:00 066003103 Partille IBS Vit P05 - Lindås IBK P05 Vit , Magnus Persson Vallhamra Sportcenter
2017-01-29 09:00 066003108 Landvetter IBK 1 P05 - IBF Backadalen P05 Vit Maja Isaksson, Ella Wallsten Landvetter Idrottshall
2017-01-29 10:30 066003104 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - Lindome IBK P05 Lila Hannes Karlsson, Adam Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 11:00 066003109 IBF Göteborg P05 Svart - FBC Lerum P05 Svart Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Torpahallen
2017-01-29 18:00 066003106 Utbynäs SK P05 - Frölunda IBK P05 GRÖN , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066003111 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Ale IBF P05 Grön
2017-02-05 11:00 066003118 FBC Lerum P05 Svart - Öckerö IBK P05 Isabella Björnum, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2017-02-05 12:10 066003113 Lindome IBK P05 Lila - Mölndals IBF 1 P05 Tobias Andrén, Adam Zettergren Skånhällaskolan
2017-02-05 12:30 066003114 Kärra IBK P05 - Partille IBS Vit P05 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Kärra Sporthall
2017-02-05 13:00 066003116 IK Zenith P05 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange , Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2017-02-05 13:30 066003112 Lindås IBK P05 Vit - Myggenäs IBK P05 Gbg Emma Olsson, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2017-02-05 13:30 066003117 IBF Backadalen P05 Vit - Utbynäs SK P05 Adam Brodin, Eric Palm Tuve Sporthall
2017-02-05 14:00 066003115 Frölunda IBK P05 GRÖN - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Flatåsskolan
066003122 Marstrands IBK P06 UTGÅR - Lindome IBK P05 Lila
2017-02-25 09:00 066003124 Mölndals IBF 1 P05 - Frölunda IBK P05 GRÖN Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-02-25 12:40 066003121 Ale IBF P05 Grön - Lindås IBK P05 Vit Alfred Wendt, Emil Rydberg Ale Kulturrum
2017-02-25 13:30 066003123 Myggenäs IBK P05 Gbg - Kärra IBK P05 Häggvallsskolan
2017-02-25 15:20 066003125 Partille IBS Vit P05 - IK Zenith P05 Vit , Anton Sköld Lexby Idrottshall
2017-02-26 13:00 066003130 Landvetter IBK 1 P05 - IBF Göteborg P05 Svart Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-02-26 13:45 066003127 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - FBC Lerum P05 Svart Andreas Nordh, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
066003133 Frölunda IBK P05 GRÖN - Marstrands IBK P06 UTGÅR
2017-03-04 09:00 066003131 Lindome IBK P05 Lila - Ale IBF P05 Grön Moa Bernvid, Andrea Sveder Almåshallen B
2017-03-04 15:40 066003136 FBC Lerum P05 Svart - Partille IBS Vit P05 Felix Bark Peterson, Tea Kralj Rydsbergshallen
2017-03-05 10:00 066003139 IBF Göteborg P05 Svart - Utbynäs SK P05 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-03-05 11:30 066003132 Kärra IBK P05 - Lindås IBK P05 Vit Ludvig Backman, Matias Hakamäki Kärra Sporthall
2017-03-05 12:00 066003135 IBF Backadalen P05 Vit - Mölndals IBF 1 P05 Anna Svedman, Niclas Axdorph Tuve Sporthall
2017-03-05 12:00 066003140 Landvetter IBK 1 P05 - Öckerö IBK P05 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-03-05 12:30 066003134 IK Zenith P05 Vit - Myggenäs IBK P05 Gbg Jesper Zell, Wille Nygren Björlanda Idrottshall
066003144 Marstrands IBK P06 UTGÅR - IBF Backadalen P05 Vit
2017-03-17 18:40 066003148 Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Svart Anton Sederström, Gustav Aldenbratt Wallenstam Arena A
2017-03-19 11:00 066003142 Lindome IBK P05 Lila - Frölunda IBK P05 GRÖN Linus Holm, Maja Johansson Almåshallen B
2017-03-19 11:20 066003141 Ale IBF P05 Grön - Kärra IBK P05 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-03-19 12:45 066003149 Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange - Landvetter IBK 1 P05 Thomas Lönnberg, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2017-03-19 14:45 066003145 Myggenäs IBK P05 Gbg - FBC Lerum P05 Svart Häggvallsskolan
2017-03-19 16:00 066003143 Lindås IBK P05 Vit - IK Zenith P05 Vit Jennifer Johansson, Emma Olsson Lindås Waves Arena
2017-03-19 18:00 066003150 Utbynäs SK P05 - Öckerö IBK P05 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2017-03-25 10:00 066003159 Öckerö IBK P05 - Pixbo Wallenstam IBK P05 Svart , Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2017-03-25 18:10 066003160 Utbynäs SK P05 - Sportlife Kungälvs IBK P05 Orange , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2017-03-26 09:00 066003157 IBF Göteborg P05 Svart - Mölndals IBF 1 P05 David Ganefalk, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-03-26 11:00 066003154 FBC Lerum P05 Svart - Lindås IBK P05 Vit Felix Brendelökken, Frida Zätterman Rydsbergshallen
2017-03-26 12:00 066003158 Landvetter IBK 1 P05 - Partille IBS Vit P05 Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-03-26 14:00 066003152 IK Zenith P05 Vit - Kärra IBK P05 Carl Rasmusson, Robin Ahlenius Jardås Björlanda Idrottshall
2017-03-26 14:30 066003151 Frölunda IBK P05 GRÖN - Ale IBF P05 Grön Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Flatåsskolan
2017-03-26 18:00 066003153 IBF Backadalen P05 Vit - Lindome IBK P05 Lila , Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
NEWBODY Pojkar - 06 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 09:00 066002006 Mölndals IBF P06 2 - IBF Älvstranden P06 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2016-10-16 09:00 066002004 Floda IBK P06 - Eken IBK P06 Lilla Vendela Nilsson Alléhallen
2016-10-16 10:00 066002007 Bergums IF P06 - Ale IBF P06 Emil Andersson, Simon Jangblad Bergumsskolan
2016-10-16 11:00 066002003 IBF Backadalen P06 - Lindås IBK P06 Blå Filip Hilmersson Tuve Sporthall
2016-10-16 12:45 066002002 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - FBC Lerum P06 Panthers Röd Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-10-16 15:40 066002009 Hisingskärra IBK P06 - IBF Göteborg P06 Svart Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2017-03-11 12:45 066002001 IK Zenith P06 Grön - Guldhedens IK P06 Jesper Zell, Wille Nygren Torshallen
2016-10-22 10:00 066002012 Eken IBK P06 Lilla - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-10-22 10:40 066002015 Ale IBF P06 - FBC Vinga P06 Alfred Wendt, Lukas Linde Ale Kulturrum
2016-10-23 09:00 066002017 IBF Göteborg P06 Svart - Bergums IF P06 David Ganefalk, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2016-10-23 10:00 066002014 IBF Älvstranden P06 - Floda IBK P06 , Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2016-10-23 13:10 066002010 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IK Zenith P06 Grön Jakob Engström, Filip Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2016-10-27 19:15 066002018 Hisingskärra IBK P06 - Lindome IBK P06 , Janne Ranelöv Hammarkullehallen
2017-01-21 16:00 066002011 Lindås IBK P06 Blå - Guldhedens IK P06 , Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2016-10-29 09:00 066002026 Mölndals IBF P06 2 - Hisingskärra IBK P06 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2016-10-30 09:00 066002025 FBC Vinga P06 - IBF Göteborg P06 Svart Janne Ranelöv Hall Of Flame
2016-10-30 09:00 066002027 Bergums IF P06 - Lindome IBK P06 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-10-30 09:30 066002023 IBF Backadalen P06 - Ale IBF P06 Eric Palm, Anna Svedman Tuve Sporthall
2016-10-30 11:00 066002019 IK Zenith P06 Grön - Lindås IBK P06 Blå Carl Rasmusson, Robin Ahlenius Jardås Björlanda Idrottshall
2016-10-30 12:00 066002020 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Eken IBK P06 Lilla Isabella Björnum, Frida Zätterman Rydsbergshallen
2016-11-06 12:45 066002022 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Älvstranden P06 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-11-10 18:15 066002034 Hisingskärra IBK P06 - Floda IBK P06 Milan Siljegovic Hammarkullehallen
2016-11-12 09:40 066002031 Ale IBF P06 - Guldhedens IK P06 Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2016-11-12 11:20 066002028 Eken IBK P06 Lilla - IK Zenith P06 Grön Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-11-12 17:00 066002035 Lindome IBK P06 - FBC Vinga P06 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skånhällaskolan
2016-11-13 09:00 066002036 Bergums IF P06 - Mölndals IBF P06 2 Joel Lord, Simon Jangblad Bergumsskolan
2016-11-13 10:00 066002033 IBF Göteborg P06 Svart - IBF Backadalen P06 Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-11-13 11:20 066002030 IBF Älvstranden P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-11-18 19:15 066002038 Eken IBK P06 Lilla - IBF Älvstranden P06 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-11-19 11:00 066002039 Lindås IBK P06 Blå - Ale IBF P06 Elin Björk Linder, Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2016-11-19 15:00 066002044 Floda IBK P06 - Bergums IF P06 , Vendela Nilsson Alléhallen
2016-11-20 09:00 066002045 FBC Vinga P06 - Mölndals IBF P06 2 Kajsa Bergman, Ellen Edström Hall Of Flame
2016-11-20 12:15 066002042 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Hisingskärra IBK P06 Ida Johansson, Louise Lindblom Kastellegårdshallen
2016-11-20 13:00 066002041 Guldhedens IK P06 - IBF Göteborg P06 Svart Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2016-11-20 13:40 066002043 IBF Backadalen P06 - Lindome IBK P06 Jesper Jernstedt, Joel Fors Tuve Sporthall
2016-12-03 11:00 066002051 Lindome IBK P06 - Guldhedens IK P06 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Almåshallen B
2016-12-03 11:20 066002046 IBF Älvstranden P06 - IK Zenith P06 Grön Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2016-12-03 12:00 066002053 Mölndals IBF P06 2 - IBF Backadalen P06 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2016-12-03 12:30 066002054 FBC Vinga P06 - Floda IBK P06 Karin Holmström, Freja King Hall Of Flame
2016-12-04 09:00 066002050 Hisingskärra IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd , Milan Siljegovic Kärra Sporthall
2016-12-04 10:00 066002049 IBF Göteborg P06 Svart - Lindås IBK P06 Blå Mårten Sanderöd, David Ganefalk Torpahallen
2016-12-04 10:00 066002052 Bergums IF P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-12-09 19:15 066002058 Eken IBK P06 Lilla - Hisingskärra IBK P06 Diako Ahmadi, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-12-10 12:50 066002059 Lindås IBK P06 Blå - Lindome IBK P06 Filip Mattsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2016-12-11 08:40 066002055 IK Zenith P06 Grön - Ale IBF P06 Robin Ahlenius Jardås, Carl Rasmusson Björlanda Idrottshall
2016-12-11 11:45 066002062 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - FBC Vinga P06 Thomas Lönnberg, Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2016-12-11 13:30 066002061 Guldhedens IK P06 - Mölndals IBF P06 2 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2016-12-11 13:40 066002063 IBF Backadalen P06 - Floda IBK P06 Petter Enlund, Albert Enlund Tuve Sporthall
2016-12-11 15:00 066002060 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Bergums IF P06 Emelie Larsson, Linus Nowén Rydsbergshallen
2016-12-11 12:40 066002066 Hisingskärra IBK P06 - IBF Älvstranden P06 Kärra Sporthall
2016-12-17 10:00 066002069 Mölndals IBF P06 2 - Lindås IBK P06 Blå Cornelia Liljedal Röing, Tovalova Torvaldsson Aktiviteten A-Hall
2016-12-18 09:00 066002068 Bergums IF P06 - Eken IBK P06 Lilla Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2016-12-18 10:00 066002065 IBF Göteborg P06 Svart - Ale IBF P06 Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-12-18 10:00 066002070 FBC Vinga P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Ellen Edström, Kajsa Bergman Hall Of Flame
2016-12-18 12:00 066002071 Floda IBK P06 - Guldhedens IK P06 Casper Elfstrand, Henrik Aspgren Alléhallen
2016-12-18 16:00 066002072 IBF Backadalen P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-01-14 09:00 066002078 Eken IBK P06 Lilla - FBC Vinga P06 , Milan Siljegovic Ekenhallen 1
2017-01-14 09:40 066002075 Ale IBF P06 - Lindome IBK P06 Emil Rydberg, Lukas Linde Ale Kulturrum
2017-01-15 09:30 066002079 Lindås IBK P06 Blå - Floda IBK P06 , Axel Lingheimer Askims Sporthall
2017-01-15 10:00 066002073 IK Zenith P06 Grön - IBF Göteborg P06 Svart Björlanda Idrottshall
2017-01-15 10:00 066002080 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IBF Backadalen P06 Tea Kralj, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2017-01-15 11:00 066002076 IBF Älvstranden P06 - Bergums IF P06 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-01-15 14:00 066002081 Guldhedens IK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Emina Begic, Aldin Dizdarevic Svingelns Sporthall
2017-01-21 11:00 066002085 Mölndals IBF P06 2 - Ale IBF P06 , Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2017-01-22 09:00 066002083 Lindome IBK P06 - IBF Göteborg P06 Svart Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Streteredsskolan
2017-01-22 10:00 066002086 FBC Vinga P06 - IBF Älvstranden P06 Ellen Edström, Freja King Hall Of Flame
2017-01-22 10:00 066002088 IBF Backadalen P06 - Eken IBK P06 Lilla Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-01-22 12:30 066002082 Hisingskärra IBK P06 - IK Zenith P06 Grön Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-01-22 13:00 066002090 Guldhedens IK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Jesper Björklund Greter, Aldin Dizdarevic Svingelns Sporthall
2017-01-22 13:45 066002089 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Lindås IBK P06 Blå Thomas Lönnberg, Jennifer Niskanen Kastellegårdshallen
2017-01-28 09:00 066002098 Eken IBK P06 Lilla - Guldhedens IK P06 , Milan Siljegovic Ekenhallen 1
2017-01-28 10:40 066002095 Ale IBF P06 - Floda IBK P06 Agnes Berglund, Jonna Karlsson Ale Kulturrum
2017-01-29 08:50 066002091 IK Zenith P06 Grön - Lindome IBK P06 Susanna Furubom, Hanna Järdhage Björlanda Idrottshall
2017-01-29 09:00 066002093 IBF Göteborg P06 Svart - Mölndals IBF P06 2 Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Torpahallen
2017-01-29 11:30 066002092 Hisingskärra IBK P06 - Bergums IF P06 Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2017-01-29 13:00 066002099 Lindås IBK P06 Blå - FBC Lerum P06 Panthers Röd Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2017-01-29 14:30 066002096 IBF Älvstranden P06 - IBF Backadalen P06 , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-02-04 10:00 066002101 Mölndals IBF P06 2 - Lindome IBK P06 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-02-04 14:00 066002108 Lindås IBK P06 Blå - Eken IBK P06 Lilla Johanna Reckman, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2017-02-05 09:00 066002103 Floda IBK P06 - IBF Göteborg P06 Svart Henrik Aspgren, Casper Elfstrand Alléhallen
2017-02-05 12:00 066002102 FBC Vinga P06 - Hisingskärra IBK P06 Ellen Edström, Kajsa Bergman Hall Of Flame
2017-02-05 13:20 066002100 Bergums IF P06 - IK Zenith P06 Grön , Milan Siljegovic Bergumsskolan
2017-02-05 13:30 066002106 Guldhedens IK P06 - IBF Älvstranden P06 Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Svingelns Sporthall
2017-02-12 11:45 066002105 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Ale IBF P06 Thomas Lönnberg, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2017-02-25 11:40 066002115 Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Emil Rydberg, Alfred Wendt Ale Kulturrum
2017-02-26 10:00 066002111 Lindome IBK P06 - Floda IBK P06 Moa Bernvid, Andrea Sveder Almåshallen B
2017-02-26 11:00 066002109 IK Zenith P06 Grön - Mölndals IBF P06 2 Jesper Zell, Jesper Tjäder Björlanda Idrottshall
2017-02-26 11:30 066002112 Hisingskärra IBK P06 - IBF Backadalen P06 , Filip Hilmersson Kärra Sporthall
2017-02-26 12:20 066002110 Bergums IF P06 - FBC Vinga P06 Emil Andersson, Joel Lord Bergumsskolan
2017-02-26 12:30 066002113 IBF Göteborg P06 Svart - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Mårten Sanderöd, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-02-26 14:30 066002116 IBF Älvstranden P06 - Lindås IBK P06 Blå , Sebastian Lundgren Lundbystrand 4
2017-03-04 09:00 066002125 Eken IBK P06 Lilla - Ale IBF P06 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-03-04 16:10 066002119 Floda IBK P06 - Mölndals IBF P06 2 , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-03-05 09:30 066002123 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IBF Göteborg P06 Svart Frida Zätterman, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2017-03-05 10:00 066002118 FBC Vinga P06 - IK Zenith P06 Grön Karin Holmström, Freja King Hall Of Flame
2017-03-05 11:45 066002121 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Lindome IBK P06 Louise Lindblom, Jennifer Niskanen Kastellegårdshallen
2017-03-05 13:00 066002120 IBF Backadalen P06 - Bergums IF P06 Fredrik Ohlsson, Petter Enlund Tuve Sporthall
2017-03-05 18:00 066002122 Guldhedens IK P06 - Hisingskärra IBK P06 Jesper Björklund Greter, Aldin Dizdarevic Svingelns Sporthall
2017-03-15 18:30 066002132 Hisingskärra IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå , Milan Siljegovic Provisoriska hallen (Backa)
2017-03-18 09:00 066002129 Mölndals IBF P06 2 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-03-19 09:00 066002131 Lindome IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Maja Johansson, Moa Bernvid Almåshallen B
2017-03-19 09:00 066002133 IBF Göteborg P06 Svart - Eken IBK P06 Lilla Jesper Björklund Greter, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2017-03-19 10:00 066002128 FBC Vinga P06 - IBF Backadalen P06 Ellen Edström, Kajsa Bergman Hall Of Flame
2017-03-19 10:00 066002130 Bergums IF P06 - Guldhedens IK P06 Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2017-03-19 10:20 066002135 Ale IBF P06 - IBF Älvstranden P06 Emil Rydberg, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-03-19 12:00 066002127 IK Zenith P06 Grön - Floda IBK P06 Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2017-03-25 09:00 066002141 Eken IBK P06 Lilla - Lindome IBK P06 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-03-26 10:00 066002139 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Mölndals IBF P06 2 Filip Lakander, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2017-03-26 12:00 066002140 Lindås IBK P06 Blå - Bergums IF P06 Emma Olsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2017-03-26 13:15 066002138 Guldhedens IK P06 - FBC Vinga P06 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Svingelns Sporthall
2017-03-26 13:25 066002143 IBF Älvstranden P06 - IBF Göteborg P06 Svart , Sebastian Lundgren Lundbystrand 3
2017-03-26 15:00 066002136 IBF Backadalen P06 - IK Zenith P06 Grön Albert Enlund, Joel Fors Tuve Sporthall
2017-03-26 16:30 066002137 Sportlife Kungälvs IBK P06 Orange - Floda IBK P06 , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
NEWBODY Pojkar - 06 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 09:00 066004001 Eken IBK P06 Gul - IBF Göteborg P06 Vit , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-10-15 12:30 066004003 Öckerö IBK P06 Blå - Stenungsunds IBK P06 Gbg , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-10-15 14:00 066004002 Lindås IBK P06 Svart - Landvetter IBK P06 Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2016-10-15 14:30 066004007 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Mölndals IBF P06 Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-16 10:00 066004004 IK Zenith P06 Vit - Partille IBS P06 Wille Nygren, Jesper Zell Björlanda Idrottshall
2016-10-16 11:45 066004006 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Surte IS IBK P06 Johanna Andersson, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2016-10-22 10:10 066004009 Landvetter IBK P06 - IBF Göteborg P06 Vit Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-22 13:15 066004013 Surte IS IBK P06 - IK Zenith P06 Vit Hadi Wazwaz, Asmir Music Bohushallen
2016-10-22 15:30 066004011 Partille IBS P06 - Lindås IBK P06 Svart Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Qvisthallen
2016-10-23 12:10 066004016 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Filip Lakander, Jakob Engström Hjällsnäshallen B-hallen
2016-10-23 12:15 066004010 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Eken IBK P06 Gul Stenungsund Arena
2016-11-26 14:15 066004012 Utbynäs SK P06 - Öckerö IBK P06 Blå Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-10-29 11:30 066004021 Öckerö IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06 , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-10-29 12:30 066004019 Eken IBK P06 Gul - Utbynäs SK P06 Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-10-30 09:00 066004017 IBF Göteborg P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg Aldin Dizdarevic, David Ganefalk Torpahallen
2016-10-30 10:00 066004018 Landvetter IBK P06 - Partille IBS P06 Malin Damgren, Agnes Norin Landvetter Idrottshall
2016-10-30 16:50 066004020 Lindås IBK P06 Svart - Surte IS IBK P06 Emma Olsson, Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2016-11-06 13:45 066004024 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-11-12 09:00 066004025 Partille IBS P06 - IBF Göteborg P06 Vit Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-11-12 09:00 066004028 Mölndals IBF P06 - Eken IBK P06 Gul Johannes Wikström, Erik Borgvall Katrinebergshallen
2016-11-12 10:00 066004027 Surte IS IBK P06 - Landvetter IBK P06 Asmir Music, Hadi Wazwaz Bohushallen
2016-11-12 13:00 066004031 Pixbo Wallenstam IBK P06 - IK Zenith P06 Vit Johan Karlsson, Adam Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-12 17:40 066004030 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Öckerö IBK P06 Blå Daniel Algurén, Ludvig Gustafsson Hjällsnäshallen B-hallen
2016-11-13 14:00 066004026 Utbynäs SK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-11-18 18:15 066004037 Eken IBK P06 Gul - FBC Lerum P06 Panthers Svart , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-11-19 09:15 066004035 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Mölndals IBF P06 Spekerödskolans Idrottshall
2016-11-19 10:00 066004038 Lindås IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Jennifer Johansson, Elin Björk Linder Lindås Waves Arena
2016-11-19 10:30 066004039 Öckerö IBK P06 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Andreas Julin Hedenskolans Idrottshall
2016-11-20 11:00 066004034 Partille IBS P06 - Surte IS IBK P06 Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-11-20 12:00 066004033 IBF Göteborg P06 Vit - Utbynäs SK P06 Aldin Dizdarevic, Felix Brendelökken Torpahallen
2016-12-03 10:15 066004041 Surte IS IBK P06 - IBF Göteborg P06 Vit Hadi Wazwaz, Asmir Music Bohushallen
2016-12-03 11:00 066004042 Mölndals IBF P06 - Utbynäs SK P06 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2016-12-03 11:15 066004044 Stenungsunds IBK P06 Gbg - FBC Lerum P06 Panthers Svart Stenungsund Arena
2016-12-03 14:00 066004045 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Landvetter IBK P06 Ludvig Chen, Hugo Borg Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 10:00 066004048 IK Zenith P06 Vit - Öckerö IBK P06 Blå Jesper Tjäder, Linus Gylling Björlanda Idrottshall
2016-12-04 13:45 066004046 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Eken IBK P06 Gul Andreas Nordh, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2016-12-09 18:15 066004055 Eken IBK P06 Gul - IK Zenith P06 Vit Diako Ahmadi, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-12-10 12:30 066004053 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Stenungsund Arena
2016-12-10 14:30 066004052 Partille IBS P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-12-10 14:50 066004056 Lindås IBK P06 Svart - Öckerö IBK P06 Blå Paula Granlund, Johanna Reckman Lindås Waves Arena
2016-12-11 09:00 066004049 IBF Göteborg P06 Vit - Mölndals IBF P06 Aldin Dizdarevic, Emina Begic Svingelns Sporthall
2016-12-11 14:30 066004051 Utbynäs SK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart , Milan Siljegovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-12-17 11:30 066004063 Öckerö IBK P06 Blå - Landvetter IBK P06 Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-12-17 13:50 066004064 Lindås IBK P06 Svart - Eken IBK P06 Gul Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2016-12-17 14:15 066004059 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Surte IS IBK P06 Josefine Hölsä, Ella Wallsten Wallenstam Arena A
2016-12-18 09:00 066004058 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Mölndals IBF P06 Arvid Petersén, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2016-12-18 10:40 066004062 IK Zenith P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2016-12-18 11:45 066004060 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Utbynäs SK P06 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-01-14 09:00 066004067 Mölndals IBF P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart , Mikael Ärlig Aktiviteten A-Hall
2017-01-14 11:00 066004070 Partille IBS P06 - Öckerö IBK P06 Blå Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Qvisthallen
2017-01-14 12:15 066004071 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Lindås IBK P06 Svart Stenungsund Arena
2017-01-15 09:00 066004065 IBF Göteborg P06 Vit - FBC Lerum P06 Panthers Svart Jesper Björklund Greter, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2017-01-15 11:00 066004072 Landvetter IBK P06 - Eken IBK P06 Gul Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-01-15 16:30 066004069 Utbynäs SK P06 - IK Zenith P06 Vit , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-01-20 18:15 066004079 Eken IBK P06 Gul - Partille IBS P06 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-01-21 11:30 066004077 Öckerö IBK P06 Blå - Surte IS IBK P06 , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-01-21 12:00 066004076 Mölndals IBF P06 - IK Zenith P06 Vit , Milan Siljegovic Katrinebergshallen
2017-01-21 14:00 066004073 Pixbo Wallenstam IBK P06 - IBF Göteborg P06 Vit Alex Garcia, Simon Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-22 12:00 066004080 Landvetter IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Viktor Åkestrand, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-01-22 12:45 066004074 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Svart Jennifer Niskanen, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-01-22 14:30 066004078 Utbynäs SK P06 - Lindås IBK P06 Svart , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-01-28 09:00 066004085 Mölndals IBF P06 - Lindås IBK P06 Svart , Ulf Jonasson Katrinebergshallen
2017-01-28 10:00 066004088 Partille IBS P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg , Philip Blom Qvisthallen
2017-01-28 11:30 066004086 Surte IS IBK P06 - Eken IBK P06 Gul Hadi Wazwaz, Asmir Music Bohushallen
2017-01-29 09:00 066004083 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IK Zenith P06 Vit Arvid Petersén, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-01-29 10:00 066004081 IBF Göteborg P06 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart David Ganefalk, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-01-29 17:00 066004087 Utbynäs SK P06 - Landvetter IBK P06 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-02-04 10:30 066004091 Öckerö IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P06 , Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2017-02-04 12:00 066004096 Partille IBS P06 - Utbynäs SK P06 Mathias Undeland, Ludvig Snöwall Qvisthallen
2017-02-04 13:00 066004092 Lindås IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Svart Johanna Reckman, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2017-02-04 14:15 066004095 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Surte IS IBK P06 Kyrkenorumskolans Idrottshall
2017-02-05 10:00 066004090 IK Zenith P06 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Hanna Järdhage, Susanna Furubom Björlanda Idrottshall
2017-02-05 12:00 066004094 Landvetter IBK P06 - Mölndals IBF P06 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-02-25 10:00 066004103 Mölndals IBF P06 - Partille IBS P06 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-02-25 12:00 066004100 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Eken IBK P06 Gul Hugo Borg, Ludvig Chen Wallenstam Arena A
2017-02-25 15:00 066004104 Surte IS IBK P06 - Utbynäs SK P06 Frida Hogander, Emma Sandgren Bohushallen
2017-02-26 11:45 066004099 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Lindås IBK P06 Svart Thomas Lönnberg, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2017-02-26 12:00 066004101 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Landvetter IBK P06 Cajsa Reuterberg, Linus Nowén Rydsbergshallen
2017-02-26 13:30 066004097 IBF Göteborg P06 Vit - IK Zenith P06 Vit Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-03-04 10:00 066004110 Partille IBS P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart Axel Bodén, Ludvig Snöwall Qvisthallen
2017-03-04 10:15 066004109 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK P06 Stenungsund Arena
2017-03-04 11:00 066004112 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06 Frida Hogander, Emma Sandgren Bohushallen
2017-03-04 14:30 066004105 Öckerö IBK P06 Blå - IBF Göteborg P06 Vit , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-03-05 10:00 066004108 Landvetter IBK P06 - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Linus Svensson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-03-05 11:00 066004106 Lindås IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Vit Emma Olsson, Johanna Reckman Askims Sporthall
2017-03-18 14:00 066004118 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Utbynäs SK P06 Hugo Kastrup, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-18 14:30 066004114 Öckerö IBK P06 Blå - Eken IBK P06 Gul , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-03-19 10:00 066004113 IBF Göteborg P06 Vit - Lindås IBK P06 Svart Aldin Dizdarevic, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-03-19 11:00 066004115 IK Zenith P06 Vit - Landvetter IBK P06 , Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2017-03-19 12:00 066004119 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Surte IS IBK P06 Daniel Algurén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2017-03-19 13:45 066004117 Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Thomas Lönnberg, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2017-03-24 18:15 066004124 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Erik Borgvall, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-03-25 16:30 066004129 IK Zenith P06 Vit - Öckerö IBK P06 Blå Hedenskolans Idrottshall
2017-03-25 17:00 066004126 Utbynäs SK P06 - Landvetter IBK P06 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2017-03-26 09:00 066004127 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Sportlife Kungälvs IBK P06 Svart Filip Lakander, Felix Brendelökken Rydsbergshallen
2017-03-26 11:00 066004128 IBF Göteborg P06 Vit - Surte IS IBK P06 Jesper Björklund Greter, David Ganefalk Torpahallen
2017-03-26 14:00 066004125 Lindås IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Johanna Reckman, Paula Granlund Lindås Waves Arena
NEWBODY Pojkar - 07 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 10:00 066005002 Landvetter IBK P07 Blå - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange Linus Svensson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2016-10-16 09:00 066005007 Bergums IF P07/08 blå - Guldhedens IK P07 Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2016-10-16 11:00 066005005 IBF Göteborg P07 vit - IBF Backadalen P07 Vit Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2016-10-16 14:40 066005006 Hisingskärra IBK P07 - FBC Vinga P07 Vit , Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2016-10-16 16:00 066005004 FBC Vinga P07 Blå - Ale IBF P07 Kajsa Bergman, Ellen Edström Hall Of Flame
2016-10-16 16:30 066005008 Öckerö IBK P07 5 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Hedenskolans Idrottshall
2016-10-16 17:00 066005009 Skår IBK P08 - Marstrands IBK P07 Vit VS Tomas Levin, Narcis Hadziselimovic Skepplanda Idrottshall
2016-10-22 09:40 066005012 Ale IBF P07 - Landvetter IBK P07 Blå Lukas Linde, Alfred Wendt Ale Kulturrum
2016-10-22 14:30 066005016 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Hisingskärra IBK P07 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-22 17:45 066005010 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Frölunda IBK P07 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-10-23 13:45 066005017 Marstrands IBK P07 Vit VS - Bergums IF P07/08 blå Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2016-10-23 14:50 066005013 IBF Backadalen P07 Vit - Lindås IBK p07 svart Tuve Sporthall
2016-10-23 15:00 066005015 Guldhedens IK P07 - IBF Göteborg P07 vit , Milan Siljegovic Svingelns Sporthall
2016-10-23 17:00 066005018 Skår IBK P08 - Öckerö IBK P07 5 Frida Hogander, Saga Germunder Skepplanda Idrottshall
2016-10-27 18:10 066005026 Hisingskärra IBK P07 - Skår IBK P08 Janne Ranelöv Hammarkullehallen
2016-10-29 09:00 066005022 Landvetter IBK P07 Blå - FBC Vinga P07 Vit Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-30 10:00 066005025 IBF Göteborg P07 vit - Marstrands IBK P07 Vit VS David Ganefalk, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2016-10-30 10:00 066005027 Bergums IF P07/08 blå - Öckerö IBK P07 5 Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-10-30 11:00 066005024 FBC Vinga P07 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar , Janne Ranelöv Hall Of Flame
2016-10-30 13:50 066005023 Lindås IBK p07 svart - Guldhedens IK P07 Emil Kalentun, Emma Olsson Lindås Waves Arena
2016-11-05 17:45 066005020 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Ale IBF P07 Jennifer Niskanen, Louise Lindblom Kastellegårdshallen
2016-11-12 10:40 066005028 Ale IBF P07 - Frölunda IBK P07 Jonna Karlsson, Agnes Berglund Ale Kulturrum
2016-11-12 13:00 066005035 Öckerö IBK P07 5 - IBF Göteborg P07 vit , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-11-12 14:00 066005032 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Landvetter IBK P07 Blå Hannes Karlsson, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-13 10:00 066005036 Bergums IF P07/08 blå - Hisingskärra IBK P07 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-11-13 11:20 066005030 FBC Vinga P07 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange Karin Holmström, Freja King Hall Of Flame
2016-11-13 16:30 066005034 Skår IBK P08 - FBC Vinga P07 Blå , Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2016-11-13 17:15 066005033 Marstrands IBK P07 Vit VS - Lindås IBK p07 svart Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-11-20 10:00 066005042 Landvetter IBK P07 Blå - Skår IBK P08 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-11-20 10:15 066005040 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Jennifer Niskanen, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2016-11-20 11:00 066005038 Ale IBF P07 - FBC Vinga P07 Vit Alfred Wendt, Sebastian Hall Kronan Älvängen
2016-11-20 11:00 066005045 IBF Göteborg P07 vit - Hisingskärra IBK P07 Felix Brendelökken, Aldin Dizdarevic Torpahallen
2016-11-20 11:10 066005044 FBC Vinga P07 Blå - Bergums IF P07/08 blå Kajsa Bergman, Ellen Edström Hall Of Flame
2016-11-20 11:20 066005043 Lindås IBK p07 svart - Öckerö IBK P07 5 Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Lindås Waves Arena
2016-11-20 13:00 066005037 Frölunda IBK P07 - IBF Backadalen P07 Vit , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2016-12-03 15:00 066005048 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Ale IBF P07 Hugo Borg, Ludvig Chen Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-04 09:00 066005046 FBC Vinga P07 Vit - Frölunda IBK P07 Freja King, Karin Holmström Hall Of Flame
2016-12-04 09:00 066005054 IBF Göteborg P07 vit - FBC Vinga P07 Blå David Ganefalk, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-12-04 10:15 066005053 Hisingskärra IBK P07 - Lindås IBK p07 svart , Milan Siljegovic Kärra Sporthall
2016-12-04 11:00 066005052 Bergums IF P07/08 blå - Landvetter IBK P07 Blå Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2016-12-04 12:15 066005047 Guldhedens IK P07 - IBF Backadalen P07 Vit , Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2016-12-04 15:30 066005050 Skår IBK P08 - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2016-12-10 09:40 066005058 Ale IBF P07 - Skår IBK P08 Sebastian Hall, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2016-12-10 13:50 066005063 Lindås IBK p07 svart - FBC Vinga P07 Blå Filip Mattsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2016-12-10 18:45 066005060 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Bergums IF P07/08 blå Jennifer Niskanen, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2016-12-11 09:00 066005056 FBC Vinga P07 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Kajsa Bergman, Ellen Edström Hall Of Flame
2016-12-11 10:00 066005062 Landvetter IBK P07 Blå - IBF Göteborg P07 vit Viktor Åkestrand, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-12-11 12:00 066005055 Frölunda IBK P07 - Guldhedens IK P07 Janne Ranelöv Flatåsskolan
2016-12-11 16:40 066005057 IBF Backadalen P07 Vit - Marstrands IBK P07 Vit VS Eric Palm, Anna Svedman Tuve Sporthall
2016-12-17 12:30 066005067 Öckerö IBK P07 5 - IBF Backadalen P07 Vit , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2016-12-17 12:50 066005072 Lindås IBK p07 svart - Landvetter IBK P07 Blå Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2016-12-17 13:15 066005064 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Frölunda IBK P07 Ella Wallsten, Josefine Hölsä Wallenstam Arena A
2016-12-18 09:00 066005070 IBF Göteborg P07 vit - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2016-12-18 10:00 066005068 Bergums IF P07/08 blå - Ale IBF P07 Emil Andersson, Simon Jangblad Bergumsskolan
2016-12-18 16:45 066005066 Skår IBK P08 - FBC Vinga P07 Vit Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2016-12-18 18:15 066005065 Marstrands IBK P07 Vit VS - Guldhedens IK P07 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-01-14 10:40 066005078 Ale IBF P07 - IBF Göteborg P07 vit Emil Rydberg, Lukas Linde Ale Kulturrum
2017-01-14 17:45 066005080 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Lindås IBK p07 svart Ida Johansson, Jennifer Niskanen Kastellegårdshallen
2017-01-15 09:00 066005076 FBC Vinga P07 Vit - Bergums IF P07/08 blå Kajsa Bergman, Karin Holmström Hall Of Flame
2017-01-15 10:00 066005077 IBF Backadalen P07 Vit - Hisingskärra IBK P07 Anna Svedman, Niclas Axdorph Tuve Sporthall
2017-01-15 11:30 066005074 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Skår IBK P08 Alex Garcia, Isak Fägerhag Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-15 12:00 066005073 Frölunda IBK P07 - Marstrands IBK P07 Vit VS , Daniel Emilson Flatåsskolan
2017-01-15 13:00 066005075 Guldhedens IK P07 - Öckerö IBK P07 5 Aldin Dizdarevic, Emina Begic Svingelns Sporthall
2017-01-21 10:30 066005083 Öckerö IBK P07 5 - Marstrands IBK P07 Vit VS , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-01-22 09:00 066005084 Bergums IF P07/08 blå - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Emil Andersson, Simon Jangblad Bergumsskolan
2017-01-22 09:00 066005086 IBF Göteborg P07 vit - FBC Vinga P07 Vit Jesper Björklund Greter, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-01-22 09:00 066005087 FBC Vinga P07 Blå - IBF Backadalen P07 Vit Ellen Edström, Freja King Hall Of Flame
2017-01-22 11:00 066005088 Lindås IBK p07 svart - Ale IBF P07 Paula Granlund, Emma Olsson Askims Sporthall
2017-01-22 11:30 066005085 Hisingskärra IBK P07 - Guldhedens IK P07 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-01-22 17:00 066005082 Skår IBK P08 - Frölunda IBK P07 , Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2017-01-27 18:00 066005092 Skår IBK P08 - Bergums IF P07/08 blå , Jaana Gander Skepplanda Idrottshall
2017-01-28 12:30 066005095 Guldhedens IK P07 - FBC Vinga P07 Blå Mårten Sanderöd, Aldin Dizdarevic Svingelns Sporthall
2017-01-28 15:00 066005094 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - IBF Göteborg P07 vit Oskar Härsjö, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 09:00 066005096 FBC Vinga P07 Vit - Lindås IBK p07 svart Karin Holmström, Kajsa Bergman Hall Of Flame
2017-01-29 15:00 066005091 Frölunda IBK P07 - Öckerö IBK P07 5 Flatåsskolan
2017-01-29 16:00 066005097 IBF Backadalen P07 Vit - Landvetter IBK P07 Blå Alfred Weinitz Carlsson, Jesper Jernstedt Tuve Sporthall
2017-01-29 17:55 066005093 Marstrands IBK P07 Vit VS - Hisingskärra IBK P07 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-02-05 10:00 066005102 IBF Göteborg P07 vit - Skår IBK P08 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-02-05 10:00 066005103 FBC Vinga P07 Blå - Marstrands IBK P07 Vit VS Ellen Edström, Kajsa Bergman Hall Of Flame
2017-02-05 10:00 066005105 Landvetter IBK P07 Blå - Guldhedens IK P07 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-02-05 11:30 066005101 Hisingskärra IBK P07 - Öckerö IBK P07 5 Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2017-02-05 12:20 066005100 Bergums IF P07/08 blå - Frölunda IBK P07 Milan Siljegovic Bergumsskolan
2017-02-05 12:30 066005104 Lindås IBK p07 svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Emma Olsson, Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2017-03-09 19:45 066005107 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - IBF Backadalen P07 Vit Disa Antan, Thomas Lönnberg Mimershus A-hallen
2017-02-25 10:30 066005111 Öckerö IBK P07 5 - FBC Vinga P07 Blå Axel Lingheimer, Adnan Mehmedagic Hedenskolans Idrottshall
2017-02-26 10:00 066005117 IBF Backadalen P07 Vit - Ale IBF P07 Elsa Svedman, Emina Begic Tuve Sporthall
2017-02-26 11:20 066005110 Bergums IF P07/08 blå - IBF Göteborg P07 vit Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-02-26 13:45 066005113 Marstrands IBK P07 Vit VS - Landvetter IBK P07 Blå Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-02-26 14:00 066005109 Frölunda IBK P07 - Hisingskärra IBK P07 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-02-26 17:00 066005112 Skår IBK P08 - Lindås IBK p07 svart , Janne Ranelöv Skepplanda Idrottshall
2017-02-26 17:30 066005115 Guldhedens IK P07 - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange , Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2017-03-04 16:45 066005123 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Marstrands IBK P07 Vit VS , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-03-05 09:00 066005118 IBF Göteborg P07 vit - Frölunda IBK P07 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-03-05 09:00 066005119 FBC Vinga P07 Blå - Hisingskärra IBK P07 Karin Holmström, Freja King Hall Of Flame
2017-03-05 10:00 066005120 Lindås IBK p07 svart - Bergums IF P07/08 blå Johanna Reckman, Emma Olsson Askims Sporthall
2017-03-05 11:00 066005125 Ale IBF P07 - Guldhedens IK P07 Alfred Wendt, Lucas Arkevall Kronan Älvängen
2017-03-05 11:00 066005126 IBF Backadalen P07 Vit - FBC Vinga P07 Vit Anna Svedman, Niclas Axdorph Tuve Sporthall
2017-03-05 13:00 066005121 Landvetter IBK P07 Blå - Öckerö IBK P07 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-03-15 17:30 066005129 Hisingskärra IBK P07 - Landvetter IBK P07 Blå , Milan Siljegovic Provisoriska hallen (Backa)
2017-03-18 10:00 066005133 Marstrands IBK P07 Vit VS - Ale IBF P07 , Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-18 13:00 066005134 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - IBF Backadalen P07 Vit Anton Sederström, Gustav Aldenbratt Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-18 15:30 066005131 Öckerö IBK P07 5 - Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange , Filip Hilmersson Hedenskolans Idrottshall
2017-03-19 11:00 066005128 IBF Göteborg P07 vit - Lindås IBK p07 svart David Ganefalk, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-03-19 12:00 066005127 Frölunda IBK P07 - FBC Vinga P07 Blå Erik Borgvall, Johannes Wikström Flatåsskolan
2017-03-19 12:15 066005135 Guldhedens IK P07 - FBC Vinga P07 Vit , Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2017-03-23 18:30 066005144 Guldhedens IK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Valhalla C-hall
2017-03-25 17:45 066005139 Sportlife Kungälvs IBK P07 Orange - Hisingskärra IBK P07 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-03-26 10:00 066005137 Landvetter IBK P07 Blå - FBC Vinga P07 Blå , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-03-26 11:00 066005141 Ale IBF P07 - Öckerö IBK P07 5 Sebastian Hall, Lucas Arkevall Kronan Älvängen
2017-03-26 12:00 066005143 FBC Vinga P07 Vit - Marstrands IBK P07 Vit VS Freja King, Karin Holmström Hall Of Flame
2017-03-26 13:00 066005136 Lindås IBK p07 svart - Frölunda IBK P07 Paula Granlund, Emma Olsson Lindås Waves Arena
2017-03-26 14:00 066005142 IBF Backadalen P07 Vit - Skår IBK P08 Daniel Nilsson, Jonathan Mårtensson Tuve Sporthall
NEWBODY Pojkar - 07 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-15 09:00 066006001 Landvetter IBK P07 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-10-15 10:10 066006008 Eken IBK P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-10-15 11:30 066006005 Surte IS IBK P07 - Bergums IF P07/08 vit Jenny Kron, Saga Germunder Bohushallen
2016-10-15 15:00 066006006 Lindås IBK p07 vit - Lindome IBK P07 Emil Kalentun, Filip Mattsson Askims Sporthall
2016-10-15 15:30 066006003 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Marstrands IBK P07 Röd Filip Wramdemark, Oskar Härsjö Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-16 10:10 066006004 Floda IBK P07 - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Vendela Nilsson Alléhallen
2016-10-16 16:15 066006009 Utbynäs SK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-02-17 18:15 066006007 IK Zenith P07 Vit - IBF Backadalen P07 Röd Jesper Zell, Wille Nygren Björlanda Idrottshall
2016-10-22 10:00 066006014 Lindome IBK P07 - Floda IBK P07 Caroline Trysberg, Maja Johansson Almåshallen B
2016-10-23 09:00 066006010 Partille IBS P07 - Landvetter IBK P07 Vit , Philip Blom Vallhamra Sportcenter
2016-10-23 11:15 066006016 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Lindås IBK p07 vit Stenungsund Arena
2016-10-23 12:30 066006013 Bergums IF P07/08 vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-10-23 14:10 066006017 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IK Zenith P07 Vit Filip Lakander, Jakob Engström Hjällsnäshallen B-hallen
2016-10-23 14:30 066006018 Utbynäs SK P07 - Eken IBK P07 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-10-23 14:45 066006011 Marstrands IBK P07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2016-10-23 15:50 066006015 IBF Backadalen P07 Röd - Surte IS IBK P07 Tuve Sporthall
2016-10-24 18:30 066006025 Surte IS IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Saga Germunder, Jenny Kron Bohushallen
2016-10-29 09:00 066006020 Partille IBS P07 - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Qvisthallen
2016-10-29 10:00 066006019 Landvetter IBK P07 Vit - Marstrands IBK P07 Röd Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2016-10-29 14:30 066006021 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Bergums IF P07/08 vit Simon Hoffmann, Kalle Lundgren Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-29 15:30 066006023 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - IBF Backadalen P07 Röd Malin Damgren, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2016-10-30 11:30 066006024 Floda IBK P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Alléhallen
2016-10-30 11:50 066006026 Lindås IBK p07 vit - Utbynäs SK P07 , Emma Olsson Lindås Waves Arena
2016-10-30 14:00 066006027 IK Zenith P07 Vit - Eken IBK P07 Jesper Tjäder, Linus Gylling Björlanda Idrottshall
2016-11-12 13:20 066006035 Eken IBK P07 - Surte IS IBK P07 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2016-11-12 15:00 066006030 Lindome IBK P07 - Partille IBS P07 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skånhällaskolan
2016-11-12 17:45 066006028 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Landvetter IBK P07 Vit Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2016-11-13 10:00 066006031 IBF Backadalen P07 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Adam Brodin, Alfred Weinitz Carlsson Tuve Sporthall
2016-11-13 10:30 066006033 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Hugo Bergquist, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2016-11-13 11:00 066006029 Bergums IF P07/08 vit - Marstrands IBK P07 Röd Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-11-13 13:30 066006036 IK Zenith P07 Vit - Lindås IBK p07 vit Björlanda Idrottshall
2016-11-13 15:00 066006034 Utbynäs SK P07 - Floda IBK P07 Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-11-19 09:00 066006043 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Eken IBK P07 Johan Karlsson, Alex Garcia Wallenstam Arena A
2016-11-19 11:30 066006045 Surte IS IBK P07 - Lindås IBK p07 vit Emma Sandgren, Frida Hogander Bohushallen
2016-11-19 16:00 066006044 Floda IBK P07 - IK Zenith P07 Vit Vendela Nilsson Alléhallen
2016-11-20 09:00 066006037 Landvetter IBK P07 Vit - Bergums IF P07/08 vit Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-11-20 09:00 066006040 Partille IBS P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Vallhamra Sportcenter
2016-11-20 11:15 066006038 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Lindome IBK P07 Louise Lindblom, Ida Johansson Kastellegårdshallen
2016-11-20 11:30 066006041 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - FBC Lerum P07 Panthers Röd Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2016-11-20 16:05 066006039 Marstrands IBK P07 Röd - IBF Backadalen P07 Röd Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-12-03 09:00 066006051 Eken IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Tovalova Torvaldsson, Cornelia Liljedal Röing Ekenhallen 1
2016-12-03 09:15 066006054 Surte IS IBK P07 - Floda IBK P07 Asmir Music, Hadi Wazwaz Bohushallen
2016-12-03 10:15 066006048 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Stenungsund Arena
2016-12-03 14:00 066006053 Lindås IBK p07 vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Emil Kalentun, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2016-12-04 10:00 066006047 IBF Backadalen P07 Röd - Bergums IF P07/08 vit Fredrik Ohlsson, Alexander Petrovic Johansson Tuve Sporthall
2016-12-04 10:00 066006049 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Marstrands IBK P07 Röd Frida Zätterman, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2016-12-04 12:00 066006046 Lindome IBK P07 - Landvetter IBK P07 Vit , Ej offentliggjord Almåshallen B
2016-12-04 14:30 066006050 Utbynäs SK P07 - Partille IBS P07 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-12-10 09:00 066006055 Landvetter IBK P07 Vit - IBF Backadalen P07 Röd Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2016-12-10 11:00 066006056 Lindome IBK P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Almåshallen B
2016-12-10 13:30 066006060 Partille IBS P07 - IK Zenith P07 Vit Maria Alexandra Hölsä, Axel Bodén Qvisthallen
2016-12-10 14:00 066006061 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Lindås IBK p07 vit Hannes Karlsson, Johan Karlsson Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-10 16:00 066006063 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Floda IBK P07 Oskar Härsjö, Filip Wramdemark Mölnlycke Idrottshall B
2016-12-10 17:45 066006058 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Utbynäs SK P07 Jennifer Niskanen, Louise Lindblom Kastellegårdshallen
2016-12-11 12:30 066006057 Bergums IF P07/08 vit - FBC Lerum P07 Panthers Röd Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2016-12-11 17:00 066006059 Marstrands IBK P07 Röd - Eken IBK P07 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2016-12-17 09:00 066006068 IK Zenith P07 Vit - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Jesper Zell, Wille Nygren Björlanda Idrottshall
2016-12-17 10:00 066006067 Eken IBK P07 - Bergums IF P07/08 vit , Alf Björkner Ekenhallen 1
2016-12-17 12:15 066006064 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Landvetter IBK P07 Vit Stenungsund Arena
2016-12-17 15:50 066006069 Lindås IBK p07 vit - Marstrands IBK P07 Röd Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2016-12-18 10:00 066006065 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IBF Backadalen P07 Röd Arvid Petersén, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2016-12-18 13:00 066006071 Floda IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Casper Elfstrand, Henrik Aspgren Alléhallen
2016-12-18 14:40 066006066 Utbynäs SK P07 - Lindome IBK P07 , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2016-12-18 15:00 066006070 Surte IS IBK P07 - Partille IBS P07 Emma Sandgren, Frida Hogander Bohushallen
2017-01-14 09:00 066006073 Landvetter IBK P07 Vit - FBC Lerum P07 Panthers Röd , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-01-14 10:00 066006080 Partille IBS P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar David Ganefalk, Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2017-01-14 11:15 066006074 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Utbynäs SK P07 Stenungsund Arena
2017-01-14 18:45 066006078 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Surte IS IBK P07 Louise Lindblom, Disa Antan Kastellegårdshallen
2017-01-15 09:00 066006076 Lindome IBK P07 - IK Zenith P07 Vit Andrea Sveder, Alva Skogsborn Streteredsskolan
2017-01-15 11:00 066006075 IBF Backadalen P07 Röd - Eken IBK P07 Niclas Axdorph, Anna Svedman Tuve Sporthall
2017-01-15 11:00 066006077 Bergums IF P07/08 vit - Lindås IBK p07 vit Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2017-01-15 13:45 066006079 Marstrands IBK P07 Röd - Floda IBK P07 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-01-18 18:30 066006086 Surte IS IBK P07 - Lindome IBK P07 Emma Sandgren, Frida Hogander Bohushallen
2017-01-21 09:00 066006083 Eken IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Diako Ahmadi, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-01-21 15:00 066006087 Floda IBK P07 - Bergums IF P07/08 vit Casper Elfstrand, Henrik Aspgren Alléhallen
2017-01-21 15:00 066006088 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Agnes Norin, Hugo Borg Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-21 16:00 066006090 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Partille IBS P07 Agnes Norin, Hugo Borg Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-22 10:00 066006084 IK Zenith P07 Vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg Björlanda Idrottshall
2017-01-22 12:00 066006085 Lindås IBK p07 vit - IBF Backadalen P07 Röd Paula Granlund, Emma Olsson Askims Sporthall
2017-01-22 13:30 066006082 Utbynäs SK P07 - Landvetter IBK P07 Vit , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-01-28 11:15 066006094 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Surte IS IBK P07 Stenungsund Arena
2017-01-28 17:45 066006098 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-01-29 10:00 066006093 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Lindås IBK p07 vit Arvid Petersén, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-01-29 10:00 066006096 Lindome IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Jonatan Salmi, Gustav Jögi Streteredsskolan
2017-01-29 11:00 066006091 Landvetter IBK P07 Vit - Eken IBK P07 Maja Isaksson, Ella Wallsten Landvetter Idrottshall
2017-01-29 15:55 066006099 Marstrands IBK P07 Röd - Partille IBS P07 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-01-29 16:00 066006092 Utbynäs SK P07 - IK Zenith P07 Vit , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-01-29 17:00 066006095 IBF Backadalen P07 Röd - Floda IBK P07 Joel Fors, Albert Enlund Tuve Sporthall
2017-02-04 08:50 066006107 Partille IBS P07 - Bergums IF P07/08 vit Ludvig Snöwall, Mathias Undeland Qvisthallen
2017-02-04 15:00 066006102 Surte IS IBK P07 - Utbynäs SK P07 Jenny Kron, Saga Germunder Bohushallen
2017-02-05 10:10 066006103 Floda IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Henrik Aspgren, Casper Elfstrand Alléhallen
2017-02-05 11:00 066006100 IK Zenith P07 Vit - Landvetter IBK P07 Vit , Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2017-02-05 11:30 066006101 Lindås IBK p07 vit - Eken IBK P07 Emma Olsson, Jennifer Johansson Lindås Waves Arena
2017-02-05 18:00 066006108 Marstrands IBK P07 Röd - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-02-11 13:00 066006106 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Lindome IBK P07 Agnes Norin, Malin Damgren Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-11 15:00 066006104 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Stenungsunds IBK P07 Gbg Isak Fägerhag, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-02-25 11:15 066006114 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar Stenungsund Arena
2017-02-25 14:10 066006111 Eken IBK P07 - Floda IBK P07 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-02-26 09:00 066006109 Landvetter IBK P07 Vit - Lindås IBK p07 vit Linus Svensson, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-02-26 10:00 066006110 IK Zenith P07 Vit - Surte IS IBK P07 Arvid Laveno-Ling, Jesper Tjäder Björlanda Idrottshall
2017-02-26 11:00 066006115 IBF Backadalen P07 Röd - Partille IBS P07 Alexander Petrovic Johansson, Sebastian Hjelmström Tuve Sporthall
2017-02-26 11:00 066006116 Lindome IBK P07 - Marstrands IBK P07 Röd Maja Johansson, Caroline Trysberg Almåshallen B
2017-02-26 13:20 066006117 Bergums IF P07/08 vit - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Joel Lord, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-02-26 13:30 066006112 Utbynäs SK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar , Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-03-04 09:00 066006123 Partille IBS P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Ludvig Snöwall, Axel Bodén Qvisthallen
2017-03-04 10:00 066006118 Surte IS IBK P07 - Landvetter IBK P07 Vit Saga Germunder, Jenny Kron Bohushallen
2017-03-04 14:00 066006120 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - IK Zenith P07 Vit Maja Isaksson, Alex Garcia Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-04 15:00 066006119 Floda IBK P07 - Lindås IBK p07 vit , Vendela Nilsson Alléhallen
2017-03-04 15:00 066006122 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Utbynäs SK P07 Alex Garcia, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-04 17:45 066006125 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - IBF Backadalen P07 Röd , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-03-05 12:45 066006124 Marstrands IBK P07 Röd - Stenungsunds IBK P07 Gbg , Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-05 14:30 066006126 Bergums IF P07/08 vit - Lindome IBK P07 Simon Jangblad, Joel Lord Bergumsskolan
2017-03-18 09:00 066006131 Eken IBK P07 - Partille IBS P07 , Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-03-18 11:15 066006134 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Bergums IF P07/08 vit Stenungsund Arena
2017-03-18 13:00 066006128 Surte IS IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Hadi Wazwaz, Asmir Music Bohushallen
2017-03-19 09:00 066006127 Landvetter IBK P07 Vit - Floda IBK P07 Ella Wallsten, Maja Isaksson Landvetter Idrottshall
2017-03-19 10:00 066006130 IK Zenith P07 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar , Arvid Laveno-Ling Björlanda Idrottshall
2017-03-19 13:00 066006133 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart Cajsa Reuterberg, Tea Kralj Rydsbergshallen
2017-03-19 17:00 066006132 Utbynäs SK P07 - Marstrands IBK P07 Röd , Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2017-03-19 18:00 066006135 IBF Backadalen P07 Röd - Lindome IBK P07 Petter Enlund, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2017-03-24 18:30 066006143 Lindome IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Streteredsskolan
2017-03-25 09:00 066006139 Partille IBS P07 - Lindås IBK p07 vit , Anton Sköld Qvisthallen
2017-03-25 16:45 066006141 Sportlife Kungälvs IBK P07 Svart - Eken IBK P07 Andreas Nordh, Marcus Lis-Olivebring Kastellegårdshallen
2017-03-25 17:00 066006136 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Landvetter IBK P07 Vit Madeleine Chen, Josefine Hölsä Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-25 18:00 066006138 Pixbo Wallenstam IBK P07 Rödrävar - Surte IS IBK P07 Josefine Hölsä, Madeleine Chen Mölnlycke Idrottshall B
2017-03-26 13:45 066006140 Marstrands IBK P07 Röd - IK Zenith P07 Vit , Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-26 14:30 066006142 Bergums IF P07/08 vit - Utbynäs SK P07 , Milan Siljegovic Bergumsskolan
2017-03-26 16:00 066006144 IBF Backadalen P07 Röd - Stenungsunds IBK P07 Gbg Albert Enlund, Joel Fors Tuve Sporthall
NEWBODY Vår Pojkar - 08 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 14:00 066000002 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Oskar Härsjö, Rasmus Thorén Mölnlycke Idrottshall B
2017-01-29 09:15 066000001 IBF Backadalen P08 - Lindås IBK P08 1 Fredrik Ohlsson, Petter Enlund Tuve Sporthall
2017-02-05 11:00 066000004 Landvetter IBK P08 - IBF Backadalen P08 Lucas Aebischer Skogbäck, Viktor Åkestrand Landvetter Idrottshall
2017-02-05 16:30 066000006 FBC Lerum Panters P08 2 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Daniel Algurén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2017-02-25 15:20 066000009 Lindås IBK P08 1 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Emil Kalentun, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2017-02-26 10:00 066000008 Landvetter IBK P08 - FBC Lerum Panters P08 2 Viktor Åkestrand, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-03-18 13:00 066000012 Lindås IBK P08 1 - Landvetter IBK P08 Emil Kalentun, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2017-03-19 12:00 066000010 FBC Lerum Panters P08 2 - IBF Backadalen P08 Felix Bark Peterson, Emelie Larsson Alléhallen
2017-03-26 12:00 066000014 FBC Lerum Panters P08 2 - Lindås IBK P08 1 Felix Brendelökken, Frida Zätterman Rydsbergshallen
2017-03-28 18:20 066000013 IBF Backadalen P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Jonathan Mårtensson, Daniel Nilsson Tuve Sporthall
NEWBODY Vår Pojkar - 08 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 16:45 066007001 Sportlife Kungälvs IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-03-05 18:00 066007002 IBF Älvstranden P08 - Lindome IBK P08 , Gustav Jögi Almåshallen B
066007006 FBC Lerum P08 Tigers Utgår - IBF Älvstranden P08
2017-02-05 17:00 066007004 Lindome IBK P08 - Sportlife Kungälvs IBK P08 , Linus Holm Skånhällaskolan
066007008 Lindome IBK P08 - FBC Lerum P08 Tigers Utgår
2017-02-25 17:00 066007009 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IBF Älvstranden P08 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
066007010 FBC Lerum P08 Tigers Utgår - Sportlife Kungälvs IBK P08
2017-03-18 16:00 066007012 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Lindome IBK P08 Oskar Härsjö, Hugo Kastrup Mölnlycke Idrottshall B
066007014 FBC Lerum P08 Tigers Utgår - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd
2017-03-26 14:30 066007013 Sportlife Kungälvs IBK P08 - IBF Älvstranden P08 , Johanna Andersson Kastellegårdshallen
NEWBODY Vår Pojkar - 08 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 10:00 066008001 Mölndals IBF P08 - Landvetter IBK P08 2 , Ulf Jonasson Katrinebergshallen
2017-01-29 16:00 066008002 Lindås IBK P08 1 - Sportlife Kungälvs IBK P08 Orange Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-02-05 14:10 066008006 FBC Lerum Panthers P08 1 - Lindås IBK P08 1 Felix Brendelökken, Gustav Wernås Rydsbergshallen
2017-02-19 16:45 066008004 Sportlife Kungälvs IBK P08 Orange - Mölndals IBF P08 Johanna Andersson Kastellegårdshallen
2017-02-26 11:00 066008009 Landvetter IBK P08 2 - Lindås IBK P08 1 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-02-26 14:45 066008008 Sportlife Kungälvs IBK P08 Orange - FBC Lerum Panthers P08 1 Marcus Lis-Olivebring, Andreas Nordh Kastellegårdshallen
2017-03-19 10:00 066008012 Landvetter IBK P08 2 - Sportlife Kungälvs IBK P08 Orange Ella Wallsten, Maja Isaksson Landvetter Idrottshall
2017-03-19 11:00 066008010 FBC Lerum Panthers P08 1 - Mölndals IBF P08 Cajsa Reuterberg, Tea Kralj Alléhallen
2017-03-25 10:00 066008013 Mölndals IBF P08 - Lindås IBK P08 1 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-03-26 13:00 066008014 FBC Lerum Panthers P08 1 - Landvetter IBK P08 2 Felix Brendelökken, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
NEWBODY Vår Pojkar - 08 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-28 09:00 066009002 Partille IBS P08 - Utbynäs SK P08 , Philip Blom Qvisthallen
2017-01-29 12:30 066009001 Hisingskärra IBK P08 - Lindome IBK P08 Vit Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2017-02-05 09:00 066009006 IBF Göteborg P08 - Partille IBS P08 Aldin Dizdarevic, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-02-05 17:00 066009004 Utbynäs SK P08 - Hisingskärra IBK P08 Anton Sköld Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2017-02-26 14:30 066009008 Utbynäs SK P08 - IBF Göteborg P08 Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-03-05 09:30 066009009 Lindome IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Malin Damgren, Agnes Norin Öjersjö Idrottshall
2017-03-19 12:00 066009010 IBF Göteborg P08 - Hisingskärra IBK P08 David Ganefalk, Mårten Sanderöd Torpahallen
2017-04-02 18:00 066009012 Lindome IBK P08 Vit - Utbynäs SK P08 Andrea Sveder, Alva Skogsborn Almåshallen B
066009014 IBF Göteborg P08 - Lindome IBK P08 Vit Torpahallen
2017-03-26 16:00 066009013 Hisingskärra IBK P08 - Partille IBS P08 , Janne Ranelöv Kärra Sporthall
NEWBODY Vår Pojkar - 08 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-01-29 14:30 066010001 Kärra IBK P08 - Frölunda IBK PF08 Ludvig Backman, Matias Hakamäki Kärra Sporthall
2017-04-02 14:00 066010002 Eken IBK P08 - Marstrands IBK P08 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-02-05 12:00 066010006 Ale IBF P08 - Eken IBK P08 Ebba Sporrong, Jonna Karlsson Kronan Älvängen
2017-03-05 10:00 066010004 Marstrands IBK P08 - Kärra IBK P08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-02-26 13:00 066010009 Frölunda IBK PF08 - Eken IBK P08 , Milan Siljegovic Flatåsskolan
2017-02-26 15:45 066010008 Marstrands IBK P08 - Ale IBF P08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-03-19 09:30 066010010 Ale IBF P08 - Kärra IBK P08 Lucas Arkevall, Sebastian Hall Kronan Älvängen
2017-03-19 10:00 066010012 Frölunda IBK PF08 - Marstrands IBK P08 Johannes Wikström, Erik Borgvall Flatåsskolan
2017-03-26 12:00 066010014 Ale IBF P08 - Frölunda IBK PF08 Sebastian Hall, Lucas Arkevall Kronan Älvängen
2017-03-26 13:50 066010013 Kärra IBK P08 - Eken IBK P08 David Larsson, Oliver Johansson Kärra Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis