Pantamera P Blå Svår-Svår (08) (2016/17)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150360005 Bele Barkarby IF IBF - Västerhaninge IBK (B) Björkebyhallen
2016-10-01 10:45 150360003 Bromma KFUK-KFUM - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mats Järnmark, Malin Holm Stora Mossen 2
2016-10-01 13:15 150360002 Farsta IBK (C) - Hässelby SK IBK Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2016-10-02 15:00 150360001 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Oskar Mattsson, Enya Hasselström Skarpängskolan A
2017-03-25 16:45 150360004 Hammarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Jonas Robertson, Linus Löfstedt Sjöstadshallen
150360006 Västerhaninge IBK (B) - Hammarby IF IBF
2016-10-08 13:00 150360010 Älvsjö AIK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF Tuva Egman, Tommy Egman Sätrahallen
2016-10-08 13:30 150360007 IBF Offensiv Lidingö - Bromma KFUK-KFUM Robin Wirström, Axel Göthberg Bodals Bollhall
2016-10-08 16:00 150360009 Hässelby SK IBK - Täby FC (B) Johanna Marty Eriksson, Maja Olsson Hässelbyhallen
2016-10-09 10:00 150360008 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Farsta IBK (C) William Albrecht, Daniel Mårtensson Strandhallen - Tyresö
150360013 Bromma KFUK-KFUM - Västerhaninge IBK (B) Stora Mossen 1
2016-10-15 11:00 150360014 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF Wilmer Axén, Madelene Westerberg Sjöstadshallen
2016-10-15 14:00 150360015 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Fredrik Leander, Jesper Roth Hässelbyhallen
2016-10-15 17:00 150360011 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Karl Hurtig, Dennis Svensson Skarpängskolan A
2016-12-17 13:30 150360012 Farsta IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö Axel Göthberg, Gustav Helge Bodals Bollhall
2016-10-22 09:15 150360017 Västerhaninge IBK (B) - Farsta IBK (C) Christian Hamnström, Johan Engvall Söderbymalmskolan
2016-10-22 10:45 150360020 Älvsjö AIK IBF (A) - Hammarby IF IBF Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Liljeholmshallen 1
2016-10-22 13:30 150360018 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2016-10-23 09:00 150360019 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hässelby SK IBK Svedje Ohlson, Kari Malmros Tyresöhallen
2016-10-23 13:15 150360016 Bele Barkarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Charlie Bohlin, Fabian Magnell Björkebyhallen
2016-11-12 15:00 150360023 Bromma KFUK-KFUM - Hammarby IF IBF Patrik Arvinder, Robert Milerud Stora Mossen 1
2016-11-12 15:15 150360022 Farsta IBK (C) - Bele Barkarby IF IBF Martin Zettervall, Kent Kastell Farstahallen 3
2016-11-13 11:00 150360021 Täby FC (B) - Västerhaninge IBK (B) Fredrik Sandgren, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2016-11-13 11:00 150360025 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Hässelbyhallen
2016-11-13 15:00 150360024 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Lennart Asp, Christian Berger Tyresöhallen
2016-11-19 10:45 150360026 Hammarby IF IBF - Farsta IBK (C) Anders Hillebrink, Jessika Forsberg Liljeholmshallen 1
2016-11-19 14:15 150360030 Älvsjö AIK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM Anton Höglin, Hampus Höglin Sätrahallen
2016-11-19 15:15 150360028 Västerhaninge IBK (B) - Hässelby SK IBK Sadjad Nima, Abbe Lami Söderbymalmskolan
2016-11-19 15:30 150360029 IBF Offensiv Lidingö - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Anders Hillebrink, Gustav Helge Bodals Bollhall
2016-11-20 10:00 150360027 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (B) Clara Hålling, Madeleine Forslund Björkebyhallen
2016-11-26 13:30 150360033 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (A) Viktor Bollvik Karlsson, Gustav Helge Bodals Bollhall
2016-11-26 15:15 150360034 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK (B) Gabriel Nääs, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2016-11-26 16:00 150360032 Farsta IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2016-11-27 13:00 150360031 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF Martin Svensson, Tim Svensson Skarpängskolan A
2016-11-27 17:00 150360035 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Daniel Bäckner, Robert Milerud Hässelbyhallen
2016-12-03 10:00 150360036 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (B) Sebastian Johansson, Marina Saxon Hässelbyhallen
2016-12-03 10:00 150360039 Västerhaninge IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Marco Svenström, Fredrik Hallenberg Söderbymalmskolan
2016-12-03 12:00 150360040 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (C) Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Sätrahallen
2016-12-03 13:00 150360037 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK Ida Sandberg, Linnea Westerlund Sjöstadshallen
2016-12-04 12:30 150360038 Bele Barkarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mats Järnmark, Daniel Bäckner Björkebyhallen
2016-12-10 14:30 150360043 IBF Offensiv Lidingö - Bele Barkarby IF IBF Jacob Almefelt, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2016-12-10 15:00 150360041 Täby FC (B) - Farsta IBK (C) Tim Svensson, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2016-12-10 15:15 150360042 Västerhaninge IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Svedje Ohlson, Isak Sjöblom Torvalla Träningshall
2016-12-10 16:00 150360045 Hässelby SK IBK - Bromma KFUK-KFUM Erik Åkerlund, Abbe Lami Hässelbyhallen
2016-12-11 09:00 150360044 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Hammarby IF IBF Svedje Ohlson, Stefano Bianque Tyresöhallen
2017-01-14 10:00 150360048 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Isak Sjöblom, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2017-01-14 13:00 150360049 Hässelby SK IBK - Farsta IBK (C) William Grafström, David Norman Hässelbyhallen
2017-01-14 13:30 150360047 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Axel Göthberg, William Albrecht Bodals Bollhall
2017-01-14 14:30 150360046 Västerhaninge IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Fredrik Hallenberg, Aldin Imamovic Söderbymalmskolan
2017-01-14 16:00 150360050 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (B) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Sätrahallen
2017-01-21 10:00 150360054 Hammarby IF IBF - Västerhaninge IBK (B) Madelene Westerberg, Jessika Forsberg Sjöstadshallen
2017-01-21 11:15 150360052 Farsta IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Viking Claësson, Martin Claësson Farstahallen 1
2017-01-21 15:00 150360053 Bromma KFUK-KFUM - IBF Offensiv Lidingö Stefano Bianque, Robert Milerud Stora Mossen 1
2017-01-22 09:30 150360055 Bele Barkarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Sebastian Johansson, Mattias Thomasson Björkebyhallen
2017-01-22 11:00 150360051 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Skarpängskolan A
2017-02-04 09:00 150360057 Västerhaninge IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Söderbymalmskolan
2017-02-04 14:30 150360058 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK (C) Mats Andersson, Gustav Helge Bodals Bollhall
2017-02-05 12:00 150360059 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Täby FC (B) Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-02-05 13:00 150360056 Bele Barkarby IF IBF - Hammarby IF IBF Daniel Bäckner, Mattias Thomasson Herresta Sporthall
2017-03-18 13:30 150360060 Älvsjö AIK IBF (A) - Hässelby SK IBK Daniel Wiberg, Gustaf Reimer Sätrahallen
2017-02-11 09:00 150360064 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (A) Marko Maikkunen, Aarre Hietanen Sjöstadshallen
2017-02-11 09:15 150360062 Farsta IBK (C) - Västerhaninge IBK (B) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Farstahallen 1
2017-02-11 10:00 150360065 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mats Järnmark, Ken Johansson Ärvingehallen
2017-02-11 15:00 150360063 Bromma KFUK-KFUM - Bele Barkarby IF IBF Fabian Magnell, Patrik Arvinder Stora Mossen 1
2017-02-12 09:00 150360061 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Tim Svensson, Hannes Hovmöller Skarpängskolan A
2017-02-11 12:00 150360070 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Daniel Kölborn, Marina Saxon Liljeholmshallen 1
2017-02-18 11:45 150360068 Västerhaninge IBK (B) - Täby FC (B) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Söderbymalmskolan
2017-02-18 13:00 150360066 Hammarby IF IBF - Bromma KFUK-KFUM Anders Thonberg, Hampus Viking Sjöstadshallen
2017-02-18 15:30 150360069 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK Sebastian Zetterberg, Viktor Bollvik Karlsson Bodals Bollhall
2017-02-19 12:00 150360067 Bele Barkarby IF IBF - Farsta IBK (C) Clara Hålling, Madeleine Forslund Björkebyhallen
2017-03-18 14:15 150360072 Farsta IBK (C) - Hammarby IF IBF Henrik Sommerville, Robin Berger Farstahallen 3
2017-03-19 09:00 150360073 Bromma KFUK-KFUM - Älvsjö AIK IBF (A) Mats Järnmark, Mattias Thomasson Hässelbyhallen
2017-03-19 11:00 150360071 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF Lucas Edberg, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-03-19 13:00 150360074 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö Hampus Viking, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2017-03-19 13:30 150360075 Hässelby SK IBK - Västerhaninge IBK (B) Sampo Friberg, Tony Verho Hässelbyhallen
2017-03-25 10:00 150360077 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) Christian Berger, Anders Thonberg Sjöstadshallen
2017-03-25 11:15 150360079 Västerhaninge IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Madelene Westerberg, Patrik Andersén Söderbymalmskolan
2017-03-26 12:00 150360078 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Marcus Ackefelt, Julius Olesen Björkebyhallen
2017-03-26 14:15 150360080 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö Mattias Nordlund, Ida Sandberg Liljeholmshallen 1
2017-04-02 13:00 150360076 Bromma KFUK-KFUM - Farsta IBK (C) Peter Gustafsson Saliba, Mats Järnmark Vällingbyhallen Lilla
2017-04-01 10:15 150360082 Farsta IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Linnea Westerlund, Ida Sandberg Farstahallen 1
2017-04-01 16:30 150360083 IBF Offensiv Lidingö - Västerhaninge IBK (B) Shabbir Ahmed, Mats Järnmark Bodals Bollhall
2017-04-01 17:00 150360085 Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF Mattias Thomasson, Jesper Roth Hässelbyhallen
2017-04-02 11:30 150360084 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Tomas Jansson, Isak Sjöblom Tyresöhallen
2017-04-02 15:00 150360081 Täby FC (B) - Bromma KFUK-KFUM Tim Svensson, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-03-17 18:45 150360086 Farsta IBK (C) - Täby FC (B) Gustav Levin, Hampus Viking Gubbängshallen
2017-03-22 19:00 150360090 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK (B) Anders Thonberg, Stefano Bianque Liljeholmshallen 1
2017-04-01 13:00 150360087 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK Robert Milerud, Roger Nyström Stora Mossen 2
2017-04-08 12:00 150360088 Hammarby IF IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Sjöstadshallen
2017-04-09 13:00 150360089 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö Paulina Thunvall, Fredrik Leander Björkebyhallen
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 11:15 150338005 Åkersberga IBF - IK Frej Täby Frida Berg, Elias Grafström Åkersberga Sporthall A
2016-10-01 15:00 150338001 Grimsta AIK - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Daniel Bäckner, Fredrik Nensén Väsby skolan
2016-10-02 13:00 150338002 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Skarpängskolan A
2016-10-08 11:15 150338009 Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK/Arlanda IBK William Grafström, David Norman Rotebrohallen (Nya)
2016-10-08 12:00 150338006 IK Frej Täby - Töjnan IBK Roger Nyström, Stefan Flöjt Vikingavallen
2016-10-08 12:15 150338010 Grimsta AIK - Åkersberga IBF Fredrik Hallenberg, Patrik Arvinder Väsby skolan
2016-10-15 13:00 150338015 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK David Solbu, Patrik Arvinder Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2016-10-16 10:45 150338013 Jakobsbergs IBF - IK Frej Täby Stefano Bianque, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
2016-10-16 12:00 150338014 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Daniel Bäckner, Patrik Arvinder Silverdalshallen
2016-10-22 11:00 150338017 IK Frej Täby - Täby FC (A) Lucas Edberg, Simon Åbom Vikingavallen
2016-10-22 14:15 150338020 Grimsta AIK - Töjnan IBK Jonas Sandberg, William Grafström Väsby skolan
2016-10-23 15:00 150338016 Åkersberga IBF - Jakobsbergs IBF Oskar Mattsson, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2016-11-12 12:30 150338021 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - IK Frej Täby Stefano Bianque, Torbjörn Lundin Rosershallen
2016-11-12 16:00 150338022 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Ida Nedin, Hannes Andersson Skarpängskolan A
2016-11-13 10:00 150338023 Jakobsbergs IBF - Töjnan IBK Clara Hålling, Madeleine Forslund Viksjö Sporthall
2016-11-19 12:00 150338028 IK Frej Täby - Rotebro IS IBK Tilde Levinson, Anna Skantz Vikingavallen
2016-11-19 15:00 150338030 Grimsta AIK - Jakobsbergs IBF Fredrik Nensén, Patrik Arvinder Väsby skolan
2016-11-20 11:15 150338027 Åkersberga IBF - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Patrik Andersén, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2016-11-20 17:15 150338026 Töjnan IBK - Täby FC (A) Magnus Johansson, Johan Hillergren Silverdalshallen
2016-11-26 10:00 150338035 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Patrik Arvinder, Zackarias Bolander Rotebrohallen (Nya)
2016-11-26 11:30 150338031 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Töjnan IBK Per Sundvall, Mimma Spasic Rosershallen
2016-11-27 14:00 150338032 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF Martin Svensson, Tim Svensson Skarpängskolan A
2016-12-03 12:00 150338040 Grimsta AIK - Täby FC (A) Jonas Sandberg, Edward Swartling Väsby skolan
2016-12-04 15:00 150338036 Jakobsbergs IBF - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Robin Wirström, Mimma Spasic Kallhälls sporthall
2016-12-04 15:15 150338037 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Hektor Byfors, Andreas Eriksson Silverdalshallen
2016-12-10 11:00 150338045 Rotebro IS IBK - Jakobsbergs IBF Paulina Thunvall, Edvin Hedenström Rotebrohallen (Nya)
2016-12-10 13:00 150338042 IK Frej Täby - Grimsta AIK Oskar Mattsson, Philip Edlund Vikingavallen
2016-12-18 10:00 150338041 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Täby FC (A) Lars Reuterhagen, Mimma Spasic Kolstahallen
2017-01-14 10:30 150338050 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Grimsta AIK Per Calmén, Per Ove Åman Rosershallen
2017-01-14 11:00 150338046 IK Frej Täby - Åkersberga IBF Per Sundvall, Lars Samuelsson Vikingavallen
2017-01-14 12:00 150338049 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Viktor Strömberg, Jonatan Svahn Rotebrohallen (Nya)
2017-01-22 15:45 150338055 Åkersberga IBF - Grimsta AIK Ken Johansson, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2017-01-22 16:30 150338054 Töjnan IBK - IK Frej Täby Jonas Edström, Mattias Nordlund Silverdalshallen
2017-01-28 14:00 150338051 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Rotebro IS IBK Carl Kjellstrand, Mimma Spasic Rosershallen
2017-02-04 11:00 150338060 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK Per Sundvall, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-02-04 14:00 150338057 IK Frej Täby - Jakobsbergs IBF Magnus Johansson, Johan Hillergren Vikingavallen
2017-02-04 15:00 150338056 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Hannes Hovmöller, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2017-02-11 11:00 150338064 Töjnan IBK - Grimsta AIK Clara Hålling, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-02-12 10:00 150338062 Täby FC (A) - IK Frej Täby Hannes Hovmöller, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-02-12 10:00 150338063 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF Charlie Bohlin, Andreas Mattsson Viksjö Sporthall
2017-02-18 14:00 150338068 IK Frej Täby - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Mimma Spasic, Johan Hillergren Vikingavallen
2017-02-19 11:15 150338067 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Ida Lagerblad, Lucas Edberg Åkersberga Sporthall A
2017-02-19 13:45 150338066 Töjnan IBK - Jakobsbergs IBF David Solbu, Zackarias Bolander Silverdalshallen
2017-03-18 10:00 150338075 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby Fredrik Sandgren, Lars Reuterhagen Rotebrohallen (Nya)
2017-03-18 10:30 150338071 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Åkersberga IBF Fredrik Nensén, Jan Lingemark Rosershallen
2017-03-19 12:00 150338072 Täby FC (A) - Töjnan IBK Lucas Edberg, Tim Svensson Skarpängskolan A
2017-03-19 13:00 150338073 Jakobsbergs IBF - Grimsta AIK Elliot Saffo, Tiffany Saffo Kallhälls sporthall
2017-03-25 11:00 150338076 Jakobsbergs IBF - Täby FC (A) Andreas Mattsson, Per Calmén Viksjö Sporthall
2017-03-26 14:15 150338078 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Mikael Wiklund, Stefan Flöjt Åkersberga Sporthall A
2017-03-26 16:00 150338077 Töjnan IBK - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Fredrik Dahl, Jonas Laurell Silverdalshallen
2017-04-01 10:00 150338085 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Patrik Arvinder, Fabian Magnell Rotebrohallen (Nya)
2017-04-01 10:30 150338081 Rosersbergs IK/Arlanda IBK - Jakobsbergs IBF Mats Järnmark, Lars Reuterhagen Rosershallen
2017-04-02 14:00 150338082 Täby FC (A) - Grimsta AIK Tim Svensson, Fredrik Sandgren Skarpängskolan A
2017-04-08 14:00 150338086 Täby FC (A) - Rosersbergs IK/Arlanda IBK Fredrik Sandgren, Carl Kjellstrand Skarpängskolan A
2017-04-08 16:00 150338090 Grimsta AIK - IK Frej Täby Patrik Arvinder, Lars Reuterhagen Väsby skolan
2017-04-09 12:00 150338087 Jakobsbergs IBF - Rotebro IS IBK Mikael Lemker, Erik Hellgren Viksjö Sporthall
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2016-10-01 12:15 150339002 Farsta IBK (A) - Huddinge IBS Mats Andersson, Elin Tystrand Farstahallen 3
2016-10-01 14:15 150339003 Farsta IBK (B) - Västerhaninge IBK Oscar Olsson Berglund, Kevin Helly Farstahallen 3
2016-10-02 15:00 150339004 Nacka Wallenstam IBK - Örby IS Kevin Neemé, Benjamin Zubcevic Ormingehallen
2017-01-28 13:45 150339005 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK Felix Fernström, Emil Pagrot Ingarö Sporthall
2016-10-08 09:00 150339008 Västerhaninge IBK - Farsta IBK (A) Marko Maikkunen, Aarre Hietanen Söderbymalmskolan
2016-10-08 15:00 150339006 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK Isak Sjöblom, Theodore Hurtig Skogåshallen
2016-10-09 11:45 150339007 Örby IS - Farsta IBK (B) Robin Berger, Henrik Sommerville Farstahallen 3
2016-10-30 16:00 150339010 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF Robin Berger, Svedje Ohlson Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 10:15 150339015 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Tomtbergahallen
2016-10-15 12:15 150339013 Farsta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK Viktor Bollvik Karlsson, Jonathan Håkansson Farstahallen 3
2016-10-15 14:15 150339012 Farsta IBK (A) - Örby IS Heimo Lyly, My Källström Lyly Farstahallen 3
2016-10-29 09:00 150339014 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Ingarö Sporthall
2016-10-22 10:00 150339020 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Robin Berger, Henrik Sommerville Strandhallen - Tyresö
2016-10-22 10:15 150339017 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK (A) Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Skogåshallen
2016-10-22 10:15 150339019 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Johan Engvall, Christian Hamnström Söderbymalmskolan
2016-10-22 13:15 150339016 Ingarö IF - Farsta IBK (B) Anders Thonberg, Mats Andersson Ingarö Sporthall
2016-11-12 10:00 150339024 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Johan Engvall, Daniel Karlsson Söderbymalmskolan
2016-11-12 13:15 150339025 Huddinge IBS - Örby IS Viking Claësson, Martin Claësson Tomtbergahallen
2016-11-12 14:15 150339022 Farsta IBK (A) - Ingarö IF Henrik Sommerville, Daniel Mårtensson Farstahallen 4
2016-11-12 14:15 150339023 Farsta IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK Linnea Westerlund, Ida Sandberg Farstahallen 3
2016-11-19 11:15 150339029 Örby IS - Västerhaninge IBK Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Högdalshallen
2016-11-19 13:00 150339030 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK (B) Christian Berger, Henrik Sommerville Strandhallen - Tyresö
2016-11-20 10:30 150339028 Skogås/Trångsunds IBK - Huddinge IBS Martin Åkesson, Theodore Hurtig Skogåshallen
2016-11-20 11:00 150339026 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A) Benjamin Zubcevic, Oscar Forstadius Ormingehallen
2016-11-26 15:00 150339032 Farsta IBK (A) - Farsta IBK (B) Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2016-11-27 10:00 150339033 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK Simon Holm Schlemowitz, Svedje Ohlson Gubbängshallen
2016-11-27 10:30 150339034 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK Theodore Hurtig, Oscar Olsson Berglund Skogåshallen
2016-11-27 12:30 150339035 Huddinge IBS - Ingarö IF Robin Berger, Henrik Sommerville Tomtbergahallen
2016-12-03 13:00 150339040 Tyresö Trollbäcken IBK - Farsta IBK (A) Alexander Potapeiko, Eskil Simonsen Strandhallen - Tyresö
2016-12-03 15:00 150339038 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Ingarö Sporthall
2016-12-04 10:00 150339039 Skogås/Trångsunds IBK - Örby IS Leif Karlsson, Jonas Håmark Skogåshallen
2016-12-04 12:00 150339037 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Oscar Forstadius, Abbe Lami Ormingehallen
2016-12-10 09:00 150339044 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Magnus Berg, Patrik Andersén Söderbymalmskolan
2016-12-10 11:15 150339045 Huddinge IBS - Farsta IBK (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Tomtbergahallen
2016-12-10 12:15 150339042 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Kari Malmros, Jesper Wahlund Skogåshallen
2017-02-04 14:15 150339043 Örby IS - Ingarö IF Didrik Axen, Oscar Forstadius Ingarö Sporthall
2017-01-14 09:00 150339048 Västerhaninge IBK - Farsta IBK (B) Vilhelm Nordström, Kari Malmros Söderbymalmskolan
2017-01-14 10:15 150339047 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK Simon Holm Schlemowitz, Leo Odell/Johansson Högdalshallen
2017-01-14 14:15 150339049 Huddinge IBS - Farsta IBK (A) Robin Berger, Henrik Sommerville Tomtbergahallen
2017-01-15 15:30 150339046 Skogås/Trångsunds IBK - Ingarö IF Arne Brovig, Jan Lingemark Skogåshallen
2017-01-21 10:15 150339053 Farsta IBK (B) - Örby IS Viking Claësson, Martin Claësson Farstahallen 1
2017-01-21 12:15 150339052 Farsta IBK (A) - Västerhaninge IBK Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Farstahallen 3
2017-01-21 14:45 150339055 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Landin, Tony Verho Ingarö Sporthall
2017-01-22 13:15 150339054 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK Didrik Axen, Benjamin Zubcevic Ormingehallen
2017-02-04 12:00 150339056 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Didrik Axen, Oscar Forstadius Ingarö Sporthall
2017-02-04 14:30 150339057 Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK (B) Leif Karlsson, Tommy Egman Skogåshallen
2017-02-05 11:00 150339060 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Oscar Olsson Berglund, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2017-02-05 17:45 150339058 Örby IS - Farsta IBK (A) Gustaf Reimer, Daniel Wiberg Högdalshallen
2017-02-11 10:15 150339063 Farsta IBK (B) - Ingarö IF Linnea Westerlund, Ida Sandberg Farstahallen 1
2017-02-11 12:15 150339062 Farsta IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK Theodore Hurtig, Tommy Egman Bandhagshallen
2017-02-12 11:00 150339064 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Christian Berger, Rasmus Fernström Ormingehallen
2017-02-12 14:00 150339065 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Theodore Hurtig, John Awabdeh Tomtbergahallen
2017-02-18 12:15 150339069 Örby IS - Huddinge IBS Eskil Simonsen, Alexander Potapeiko Farstahallen 3
2017-02-18 13:15 150339067 Ingarö IF - Farsta IBK (A) Johan Ståhl, Erik Nyman Ingarö Sporthall
2017-02-18 16:00 150339070 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Isak Sjöblom, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2017-02-19 12:00 150339066 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (B) Rasmus Fernström, Leo Bergstrand Ormingehallen
2017-03-18 09:00 150339074 Västerhaninge IBK - Örby IS Kari Malmros, Magnus Berg Söderbymalmskolan
2017-03-18 09:30 150339075 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Sadjad Nima, Abbe Lami Skogåshallen
2017-03-18 13:15 150339072 Farsta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Hampus Viking, Gabriel Nääs Farstahallen 3
2017-03-18 15:15 150339073 Farsta IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Henrik Sommerville, Robin Berger Farstahallen 3
2017-03-12 12:30 150339079 Skogås/Trångsunds IBK - Västerhaninge IBK Daniel Eklund, Kent Kastell Skogåshallen
2017-03-25 10:00 150339078 Ingarö IF - Huddinge IBS Lucas Werelius, Noah Hulin Ingarö Sporthall
2017-03-25 10:15 150339076 Farsta IBK (B) - Farsta IBK (A) Hampus Viking, Svedje Ohlson Farstahallen 3
2017-03-25 11:00 150339080 Tyresö Trollbäcken IBK - Örby IS Robin Berger, Kent Kastell Strandhallen - Tyresö
2017-04-01 09:00 150339084 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Shabbir Ahmed, Fredrik Berglund Sonesson Söderbymalmskolan
2017-04-01 11:15 150339082 Farsta IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ida Sandberg, Linnea Westerlund Farstahallen 1
2017-04-01 11:15 150339083 Örby IS - Skogås/Trångsunds IBK Simon Holm Schlemowitz, Daniel Wiberg Högdalshallen
2017-04-02 09:00 150339085 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Magnus Berg, Jonathan Håkansson Tomtbergahallen
2017-04-02 17:00 150339089 Ingarö IF - Örby IS Lucas Werelius, Leif Karlsson Ingarö Sporthall
2017-04-08 12:15 150339087 Farsta IBK (B) - Huddinge IBS Christian Berger, Hampus Viking Farstahallen 1
2017-04-09 11:45 150339090 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Isak Sjöblom, Svedje Ohlson Tyresöhallen
2017-04-09 12:00 150339088 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis