Pojk Mörkröd Vår 21 (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P MR 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 14:40 069000001 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - FBC Aspen HJ Svart 2 - 1 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Wallenstamhallen
2018-10-07 15:00 069000003 IBF Backadalen HJ - Lindås Rasta IBK JR akademi 1 - 3 Joseph Wokil, Sebastian Meza Tuve Sporthall
2018-10-05 18:30 069000005 Lindås Rasta IBK JR akademi - FBC Aspen HJ Svart 2 - 1 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Salming Arena
2018-10-14 18:20 069000004 Varla IBK HJ 2 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 4 - 6 Oscar Strömberg, Victor Strömberg Lindälvshallen
2018-10-19 20:15 069000008 Varla IBK HJ 2 - IBF Backadalen HJ 1 - 5 Emil Hillerström, Jonas Löfwander Lindälvshallen
2018-10-21 14:00 069000007 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi 1 - 4 Christer Carlberg, Alf Björkner Wallenstamhallen
2018-10-27 15:15 069000010 IBF Backadalen HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 6 - 4 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2018-10-27 18:15 069000012 FBC Aspen HJ Svart - Varla IBK HJ 2 2 - 9 Håkan Krafft, Walter Wästhage Rydsbergshallen
2018-11-10 17:30 069000014 IBF Backadalen HJ - FBC Aspen HJ Svart 2 - 5 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Tuve Sporthall
2018-11-11 13:40 069000015 Lindås Rasta IBK JR akademi - Varla IBK HJ 2 4 - 4 Adnan Mehmedagic, Besim Mehmedagic Salming Arena
2018-11-17 18:00 069000018 Lindås Rasta IBK JR akademi - IBF Backadalen HJ 2 - 0 Felix Bark Peterson, Eric Hemmingsson Salming Arena
2018-11-18 17:10 069000016 FBC Aspen HJ Svart - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 8 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2018-11-24 13:30 069000019 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - Varla IBK HJ 2 2 - 5 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2018-11-25 16:00 069000020 FBC Aspen HJ Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi 4 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2018-12-01 11:00 069000023 IBF Backadalen HJ - Varla IBK HJ 2 4 - 2 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Tuve Sporthall
2018-12-01 15:30 069000022 Lindås Rasta IBK JR akademi - Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 4 - 3 Joakim Jögi, Per Sundvall Salming Arena
2018-12-08 14:30 069000025 Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - IBF Backadalen HJ 3 - 2 Alfred Wendt, Emil Rydberg Wallenstamhallen
2018-12-09 18:00 069000027 Varla IBK HJ 2 - FBC Aspen HJ Svart 2 - 1 Mats Lian, Daniel Lian Lindälvshallen
2018-12-02 16:20 069000030 Varla IBK HJ 2 - Lindås Rasta IBK JR akademi 6 - 9 Mats Åkesson, Marcus Gustafsson Lindälvshallen
2018-12-15 18:00 069000029 FBC Aspen HJ Svart - IBF Backadalen HJ 8 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK JR akademi 8 6 1 1 30-20 10 19
2. FBC Aspen HJ Svart 8 4 0 4 30-27 3 12
3. Varla IBK HJ 2 8 3 1 4 33-33 0 10
4. IBF Backadalen HJ 8 3 0 5 25-28 -3 9
5. Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart 8 3 0 5 24-34 -10 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 15:00 069003002 Partille IBS P03/P04 - Sandö IBK Juniorlag 6 - 5 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Qvisthallen
2018-10-07 15:30 069003003 FBC Vinga P00-02 - IBK Göteborg P03 Svart 4 - 4 Christer Carlberg, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-10-07 17:30 069003005 FBC Aspen HJ Vit - IK Zenith P03 Grön 5 - 4 Andreas Julin, Thomas Johansson Rydsbergshallen
2018-10-07 18:20 069003004 Ale IBF HJ - Lindome IBK U16 4 - 5 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Bohushallen
2018-10-10 18:30 069003006 Sandö IBK Juniorlag - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 3 - 1 Kent Svensson, Jan Svensson Vallda Idrottshall
2018-10-12 18:30 069003008 Lindome IBK U16 - Partille IBS P03/P04 6 - 2 Apilou Dragin, Catrin Kleist Almåshallen A
2018-10-13 17:45 069003010 FBC Aspen HJ Vit - Ale IBF HJ 9 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2018-10-14 14:30 069003009 IK Zenith P03 Grön - FBC Vinga P00-02 5 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2018-10-18 19:15 069003014 Partille IBS P03/P04 - FBC Aspen HJ Vit 2 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Vallhamra Sportcenter
2018-10-19 18:30 069003012 Sandö IBK Juniorlag - Lindome IBK U16 5 - 10 Jonas Söderberg, Christoffer Söderström Vallda Idrottshall
2018-10-20 16:45 069003015 FBC Vinga P00-02 - Ale IBF HJ 3 - 9 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Hall Of Flame
2018-10-21 10:10 069003011 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - IBK Göteborg P03 Svart 4 - 5 Ali Noori, Meisam Hosseini Wallenstamhallen
2018-10-27 12:00 069003016 Lindome IBK U16 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 3 - 4 Kim Nielsen, Andreas Julin Almåshallen A
2018-11-05 21:00 069003020 FBC Vinga P00-02 - Partille IBS P03/P04 0 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Hall Of Flame
2018-11-09 19:30 069003017 IK Zenith P03 Grön - IBK Göteborg P03 Svart 6 - 2 Joseph Wokil, Melker Westerberg Björlanda Idrottshall
2018-11-25 14:00 069003018 FBC Aspen HJ Vit - Sandö IBK Juniorlag 6 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2018-11-09 20:00 069003022 Lindome IBK U16 - FBC Aspen HJ Vit 6 - 4 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Almåshallen B
2018-11-10 11:40 069003021 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - IK Zenith P03 Grön 3 - 6 Senad Olevic, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2018-11-10 18:30 069003023 IBK Göteborg P03 Svart - Ale IBF HJ 3 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2018-11-11 17:30 069003024 Sandö IBK Juniorlag - FBC Vinga P00-02 3 - 2 William Ripgården, Martin Roos Vallda Idrottshall
2018-11-17 15:30 069003026 FBC Aspen HJ Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 5 - 1 Andreas Julin, Javed Khan Hjällsnäshallen
2018-11-17 18:30 069003029 Partille IBS P03/P04 - IBK Göteborg P03 Svart 1 - 3 Tomas Levin, Adem Can Qvisthallen
2018-11-18 14:10 069003028 FBC Vinga P00-02 - Lindome IBK U16 3 - 9 Tomas Levin, Adem Can Hall Of Flame
2018-11-24 16:00 069003027 Ale IBF HJ - IK Zenith P03 Grön 2 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Kronan Älvängen
2018-12-01 12:00 069003031 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Ale IBF HJ 4 - 7 Anton Sköld, Mustafa Er Wallenstamhallen
2018-12-02 15:50 069003035 IBK Göteborg P03 Svart - Sandö IBK Juniorlag 4 - 7 Oscar Skogsberg, Abdirizak Ali Torpahallen
2018-12-02 16:30 069003032 FBC Aspen HJ Vit - FBC Vinga P00-02 9 - 2 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Rydsbergshallen
2018-12-02 17:30 069003033 IK Zenith P03 Grön - Partille IBS P03/P04 6 - 1 Adam Jällfält, Fredrik Ohlsson Santoshallen
2018-12-08 18:00 069003037 Partille IBS P03/P04 - Ale IBF HJ 1 - 5 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Qvisthallen
2018-12-09 11:10 069003036 FBC Vinga P00-02 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 0 - 10 Per Sundvall, Mikael Wiklund Hall Of Flame
2018-12-09 15:50 069003040 IBK Göteborg P03 Svart - Lindome IBK U16 4 - 4 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Torpahallen
2018-12-09 19:00 069003039 Sandö IBK Juniorlag - IK Zenith P03 Grön 6 - 8 Erik Caverö, Jonas Löfwander Vallda Idrottshall
2018-12-13 19:15 069003045 IK Zenith P03 Grön - Lindome IBK U16 6 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torshallen
2018-12-15 13:00 069003041 Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - Partille IBS P03/P04 2 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Gustaf Broström Wallenstamhallen
2018-12-15 17:00 069003043 Ale IBF HJ - Sandö IBK Juniorlag 5 - 3 Javed Khan, Mustafa Er Ale Kulturrum
2018-12-16 14:45 069003044 FBC Aspen HJ Vit - IBK Göteborg P03 Svart 5 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Hjällsnäshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P03 Grön 8 7 0 1 45-24 21 21
2. FBC Aspen HJ Vit 8 5 2 1 45-25 20 17
3. Lindome IBK U16 8 5 1 2 45-32 13 16
4. Ale IBF HJ 8 5 0 3 41-32 9 15
5. Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd 8 3 0 5 29-30 -1 9
6. Sandö IBK Juniorlag 8 3 0 5 35-42 -7 9
7. IBK Göteborg P03 Svart 8 2 3 3 30-38 -8 9
8. Partille IBS P03/ P04 8 2 1 5 15-29 -14 7
9. FBC Vinga P00-02 8 0 1 7 17-50 -33 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 12:40 069004002 Landvetter IBK P02/04 Svart - Kärra IBK U15 Röd 4 - 8 Mustafa Er, Lazo Cesto Pinntorps Idrottshall
2018-10-06 14:10 069004003 Frölunda IBK P02 - IBK Kungälv HJ Lag 2 5 - 5 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Frölunda Kulturhus
2018-10-06 17:30 069004005 Stenungsunds IBK HJ 2 - Warberg IBF P03 6 - 3 Walter Wästhage, Felix Bark Peterson Stenungsund Arena
2018-10-07 12:30 069004001 IBK Göteborg U15 - Mölndals IBF P02 6 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2018-10-07 15:00 069004004 Särö IBK P03 - FBC Aspen HJ Röd 4 - 8 Mats Lian, Daniel Lian Kullavikshallen
2018-10-13 14:30 069004010 Stenungsunds IBK HJ 2 - Särö IBK P03 3 - 6 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-10-14 08:15 069004006 Kärra IBK U15 Röd - IBK Göteborg U15 4 - 7 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Kärra Sporthall
2018-10-14 11:00 069004009 Warberg IBF P03 - Frölunda IBK P02 5 - 5 Robin Andersen, Alexander Andersen Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-14 18:20 069004008 FBC Aspen HJ Röd - Landvetter IBK P02/04 Svart 7 - 3 Apilou Dragin, Catrin Kleist Rydsbergshallen
2018-10-14 19:15 069004007 IBK Kungälv HJ Lag 2 - Mölndals IBF P02 5 - 3 Thomas Johansson, Felix Bark Peterson Munkegärdehallen
2018-10-20 13:10 069004014 Landvetter IBK P02/04 Svart - Stenungsunds IBK HJ 2 4 - 9 Narcis Hadziselimovic, Thomas Johansson Pinntorps Idrottshall
2018-10-21 14:20 069004011 IBK Göteborg U15 - IBK Kungälv HJ Lag 2 2 - 5 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Torpahallen
2018-10-21 16:20 069004012 Kärra IBK U15 Röd - FBC Aspen HJ Röd 4 - 3 Felix Bark Peterson, Robin Cederdahl Kärra Sporthall
2018-10-23 18:30 069004015 Frölunda IBK P02 - Särö IBK P03 6 - 4 Adnan Mehmedagic, Alf Björkner Flatåsskolan
2018-11-21 18:05 069004013 Mölndals IBF P02 - Warberg IBF P03 5 - 0 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Aktiviteten A-Hall
2018-10-25 18:30 069004020 Frölunda IBK P02 - Landvetter IBK P02/04 Svart 13 - 3 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Frölunda Kulturhus
2018-10-27 14:45 069004019 Särö IBK P03 - Mölndals IBF P02 4 - 2 Martin Roos, Oscar Johansson * Särö Idrottshall B-hallen
2018-10-28 14:30 069004017 Warberg IBF P03 - IBK Kungälv HJ Lag 2 2 - 8 William Ripgården, Erik Caverö Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-10-28 14:50 069004016 FBC Aspen HJ Röd - IBK Göteborg U15 9 - 2 Christer Carlberg, Alf Björkner Rydsbergshallen
2018-10-28 16:15 069004018 Stenungsunds IBK HJ 2 - Kärra IBK U15 Röd 0 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Stenungsund Arena
2018-11-09 18:30 069004025 Mölndals IBF P02 - Landvetter IBK P02/04 Svart 8 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2018-11-09 20:00 069004022 FBC Aspen HJ Röd - Stenungsunds IBK HJ 2 5 - 4 Alfred Wendt, Thomas Johansson Rydsbergshallen
2018-11-11 13:10 069004024 Kärra IBK U15 Röd - Frölunda IBK P02 6 - 3 Adnan Tongur, Oscar Kjellgren Elgestål Kärra Sporthall
2018-11-11 14:35 069004021 IBK Göteborg U15 - Warberg IBF P03 1 - 1 Roger Zahnér, Maximilian Ziegler Svingelns Sporthall
2018-11-11 17:15 069004023 IBK Kungälv HJ Lag 2 - Särö IBK P03 4 - 4 Adam Jällfält, Sebastian Meza Munkegärdehallen
2018-11-15 18:30 069004028 Frölunda IBK P02 - FBC Aspen HJ Röd 10 - 6 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2018-11-17 13:00 069004029 Landvetter IBK P02/04 Svart - IBK Kungälv HJ Lag 2 6 - 7 Christian Jensen, Gustav Glansén Pinntorps Idrottshall
2018-11-17 17:30 069004030 Mölndals IBF P02 - Kärra IBK U15 Röd 5 - 2 Christer Carlberg, Alf Björkner Aktiviteten A-Hall
2018-11-18 13:30 069004026 Stenungsunds IBK HJ 2 - IBK Göteborg U15 8 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kyrkenorumsskolan
2018-11-25 14:45 069004027 Särö IBK P03 - Warberg IBF P03 1 - 1 Erik Caverö, Christopher McGillivray Kullavikshallen
2018-11-24 19:30 069004034 FBC Aspen HJ Röd - Mölndals IBF P02 0 - 2 Per Sundvall, Peter Axelsson Rydsbergshallen
2018-12-01 17:45 069004031 IBK Göteborg U15 - Särö IBK P03 4 - 4 Bojan Trifkovic, Filip Lakander Torpahallen
2018-12-01 18:00 069004032 Stenungsunds IBK HJ 2 - Frölunda IBK P02 4 - 10 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-12-02 15:15 069004035 IBK Kungälv HJ Lag 2 - Kärra IBK U15 Röd 4 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Munkegärdehallen
2018-12-18 18:45 069004033 Warberg IBF P03 - Landvetter IBK P02/04 Svart 5 - 5 Kent Svensson, Karl Nilsson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-11-30 19:30 069004038 Mölndals IBF P02 - Stenungsunds IBK HJ 2 7 - 1 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-12-08 13:30 069004036 Frölunda IBK P02 - IBK Göteborg U15 6 - 9 Meisam Hosseini, Sebastian Meza Frölunda Kulturhus
2018-12-09 14:30 069004039 Kärra IBK U15 Röd - Warberg IBF P03 5 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2018-12-09 15:55 069004040 IBK Kungälv HJ Lag 2 - FBC Aspen HJ Röd 8 - 1 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Munkegärdehallen
2018-12-11 20:30 069004037 Landvetter IBK P02/04 Svart - Särö IBK P03 5 - 7 Alfred Wendt, Emil Rydberg Önnerödshallen
2018-12-13 18:00 069004042 Frölunda IBK P02 - Mölndals IBF P02 9 - 6 Melker Westerberg, Wessam Abdellrazek Frölunda Kulturhus
2018-12-15 14:00 069004045 Warberg IBF P03 - FBC Aspen HJ Röd 10 - 1 Tobias Anderberg, Jacob Johansson Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2018-12-15 15:45 069004044 Stenungsunds IBK HJ 2 - IBK Kungälv HJ Lag 2 4 - 2 Per Sundvall, Anton Sköld Kyrkenorumsskolan
2018-12-16 16:00 069004043 Särö IBK P03 - Kärra IBK U15 Röd 4 - 5 Jan Svensson, Jonas Löfwander Kullavikshallen
2018-12-16 18:00 069004041 IBK Göteborg U15 - Landvetter IBK P02/04 Svart 2 - 3 Tomas Levin, Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv HJ Lag 2 9 6 2 1 48-30 18 20
2. Kärra IBK U15 Röd 9 6 0 3 40-34 6 18
3. Frölunda IBK P02 9 5 2 2 67-48 19 17
4. Mölndals IBF P02 9 5 0 4 41-29 12 15
5. Särö IBK P03 9 3 3 3 38-38 0 12
6. Stenungsunds IBK HJ 2 9 4 0 5 39-44 -5 12
7. FBC Aspen HJ Röd 9 4 0 5 40-47 -7 12
8. IBK Göteborg U15 9 3 2 4 37-43 -6 11
9. Warberg IBF P03 9 1 4 4 31-37 -6 7
10. Landvetter IBK P02/ 04 Svart 9 1 1 7 35-66 -31 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 3A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:10 069005002 Landvetter IBK P02/04 Blå - IBF Älvstranden P03 Svart 6 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Pinntorps Idrottshall
2018-10-07 13:20 069005005 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Lindome IBK P02/03 Lila 3 - 7 Alfred Wendt, Emil Rydberg Salming Arena
2018-10-07 14:30 069005003 Herrestads AIF P03/04 Röd - Dingle AIK P02/03 5 - 7 Johannes Svensson, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2018-10-07 14:45 069005001 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 3 - 3 Jesper Stolt-Hermansson, Eric Hemmingsson Kastellegårdshallen
2018-10-07 17:15 069005004 Floda IBK P03/01 - IK Zenith P03 Vit 4 - 1 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Alléhallen
2018-10-13 12:30 069005007 Dingle AIK P02/03 - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 3 - 5 Andreas Julin, Javed Khan Munkedals Idrottshall
2018-10-14 12:10 069005009 Lindome IBK P02/03 Lila - Herrestads AIF P03/04 Röd 7 - 6 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Almåshallen A
2018-10-14 13:10 069005006 IBF Älvstranden P03 Svart - IBK Kungälv P 03 Kastelle 4 - 6 Adem Can, Javed Khan Santoshallen
2018-10-14 16:00 069005008 IK Zenith P03 Vit - Landvetter IBK P02/04 Blå 2 - 4 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2018-10-14 16:20 069005010 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Floda IBK P03/01 5 - 3 Kim Nielsen, Alf Björkner Askims Sporthall
2018-10-20 17:40 069005013 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - Lindome IBK P02/03 Lila 3 - 3 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Mölnlycke Idrottshall
2018-10-21 12:00 069005014 Landvetter IBK P02/04 Blå - Lindås Rasta IBK P03 Vit 4 - 6 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Pinntorps Idrottshall
2018-10-21 14:45 069005015 Herrestads AIF P03/04 Röd - Floda IBK P03/01 4 - 6 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-10-21 14:50 069005012 IBF Älvstranden P03 Svart - IK Zenith P03 Vit 7 - 5 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-10-21 18:05 069005011 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Dingle AIK P02/03 12 - 5 Kim Nielsen, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2018-10-20 14:30 069005018 Lindås Rasta IBK P03 Vit - IBF Älvstranden P03 Svart 9 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Askims Sporthall
2018-10-28 12:10 069005019 Floda IBK P03/01 - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 2 - 6 Felix Bark Peterson Alléhallen
2018-10-28 14:40 069005017 Lindome IBK P02/03 Lila - Dingle AIK P02/03 7 - 3 Marcus Orrhult, Senad Olevic Almåshallen A
2018-10-28 15:45 069005020 Herrestads AIF P03/04 Röd - Landvetter IBK P02/04 Blå 4 - 3 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Rimnershallen B-hallen
2018-10-28 17:30 069005016 IK Zenith P03 Vit - IBK Kungälv P 03 Kastelle 5 - 10 Tobias Sanne, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2018-11-09 19:30 069005023 Dingle AIK P02/03 - Floda IBK P03/01 4 - 8 Tomas Levin, Wessam Abdellrazek Munkedals Idrottshall
2018-11-10 13:10 069005025 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - Landvetter IBK P02/04 Blå 6 - 4 Senad Olevic, Jesper Dammert Wallenstamhallen
2018-11-10 16:30 069005022 IK Zenith P03 Vit - Lindås Rasta IBK P03 Vit 5 - 7 Meisam Hosseini, Ali Noori Björlanda Idrottshall
2018-11-11 15:30 069005024 IBF Älvstranden P03 Svart - Herrestads AIF P03/04 Röd 6 - 8 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Santoshallen
2018-11-11 18:05 069005021 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Lindome IBK P02/03 Lila 9 - 5 Martin Almsberg, Emil Rydberg Kastellegårdshallen
2018-11-17 10:30 069005030 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - IBF Älvstranden P03 Svart 3 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstamhallen
2018-11-17 14:30 069005028 Herrestads AIF P03/04 Röd - IK Zenith P03 Vit 5 - 5 Walter Wästhage, Johannes Svensson Rimnershallen B-hallen
2018-11-17 14:50 069005026 Lindås Rasta IBK P03 Vit - IBK Kungälv P 03 Kastelle 9 - 6 Felix Bark Peterson, Eric Hemmingsson Salming Arena
2018-11-17 16:15 069005027 Floda IBK P03/01 - Lindome IBK P02/03 Lila 6 - 2 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Alléhallen
2018-11-18 12:10 069005029 Landvetter IBK P02/04 Blå - Dingle AIK P02/03 8 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2018-11-30 18:30 069005033 Lindome IBK P02/03 Lila - Landvetter IBK P02/04 Blå 10 - 6 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Almåshallen A
2018-11-30 19:30 069005035 Dingle AIK P02/03 - IBF Älvstranden P03 Svart 3 - 10 Mathias Johansson, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2018-12-02 14:10 069005032 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Herrestads AIF P03/04 Röd 1 - 0 Per Sundvall, Mikael Wiklund Salming Arena
2018-12-02 16:00 069005034 IK Zenith P03 Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 4 - 3 Adnan Tongur, Fredrik Ohlsson Santoshallen
2018-12-02 19:30 069005031 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Floda IBK P03/01 4 - 2 Anela Hadziselimovic, Senad Olevic Munkegärdehallen
2018-12-07 19:30 069005039 IBF Älvstranden P03 Svart - Lindome IBK P02/03 Lila 3 - 1 Jesper Björklund Greter, Martin Almsberg Santoshallen
2018-12-08 17:30 069005038 Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit - Lindås Rasta IBK P03 Vit 3 - 7 Adam Evheden, Anton Sköld Wallenstamhallen
2018-12-09 14:00 069005040 Dingle AIK P02/03 - IK Zenith P03 Vit 1 - 6 Sebastian Ohlsson Munkedals Idrottshall
2018-12-09 17:30 069005037 Landvetter IBK P02/04 Blå - Floda IBK P03/01 5 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2018-12-10 18:00 069005036 Herrestads AIF P03/04 Röd - IBK Kungälv P 03 Kastelle 3 - 8 Susanne Andersson, Senad Olevic Rimnershallen B-hallen
2018-12-15 13:15 069005041 IBK Kungälv P 03 Kastelle - Landvetter IBK P02/04 Blå 3 - 5 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Kastellegårdshallen
2018-12-15 14:30 069005045 Lindome IBK P02/03 Lila - IK Zenith P03 Vit 14 - 0 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Almåshallen A
2018-12-15 15:30 069005044 Lindås Rasta IBK P03 Vit - Dingle AIK P02/03 7 - 0 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Askims Sporthall
2018-12-16 12:30 069005042 Herrestads AIF P03/04 Röd - Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/03 Vit 3 - 10 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2018-12-16 14:35 069005043 Floda IBK P03/01 - IBF Älvstranden P03 Svart 2 - 3 Jesper Björklund Greter, Filip Lakander Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P03 Vit 9 8 0 1 54-31 23 24
2. IBK Kungälv P 03 Kastelle 9 6 1 2 61-41 20 19
3. Lindome IBK P02/ 03 Lila 9 5 1 3 56-39 17 16
4. Pixbo Wallenstam IBF HJ P02/ 03 Vit 9 4 3 2 42-32 10 15
5. Landvetter IBK P02/ 04 Blå 9 5 0 4 45-43 2 15
6. IBF Älvstranden P03 Svart 9 4 1 4 44-43 1 13
7. Floda IBK P03/ 01 9 4 0 5 36-34 2 12
8. Herrestads AIF P03/ 04 Röd 9 2 1 6 38-53 -15 7
9. IK Zenith P03 Vit 9 2 1 6 33-55 -22 7
10. Dingle AIK P02/ 03 9 1 0 8 30-68 -38 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 4A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 16:00 069008001 Stenungsunds IBK HJ 4 - FBC Lerum P04 Svart 0 - 8 Walter Wästhage, Felix Bark Peterson Stenungsund Arena
2018-10-07 12:50 069008004 FBC Vinga P03-04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 2 - 0 Christian Jensen, Melker Westerberg Hall Of Flame
2018-10-07 15:45 069008005 Utbynäs SK P03/04 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 0 - 3 Pierre Eberhard Berg, Mattias Strid Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-07 16:15 069008003 Herrestads AIF P03/04 Blå - IBK Göteborg P04 Vit 1 - 5 Walter Wästhage, Johannes Svensson Rimnershallen B-hallen
2018-10-14 12:00 069008006 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Stenungsunds IBK HJ 4 25 - 1 Kim Nielsen, Alf Björkner Salming Arena
2018-10-14 17:35 069008009 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - Herrestads AIF P03/04 Blå 3 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Kastellegårdshallen
2018-10-14 18:05 069008010 Utbynäs SK P03/04 - FBC Vinga P03-04 Blå 6 - 7 Bojan Trifkovic, Jesper Stolt-Hermansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-10-19 19:00 069008007 IBK Göteborg P04 Vit - FBC Lerum P04 Svart 3 - 6 Jesper Björklund Greter, Wessam Abdellrazek Torpahallen
2018-10-20 15:45 069008011 Stenungsunds IBK HJ 4 - IBK Göteborg P04 Vit 6 - 10 Susanne Andersson, Jesper Björklund Greter Stenungsund Arena
2018-10-20 17:30 069008013 FBC Lerum P04 Svart - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 6 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rydsbergshallen
2018-10-21 11:40 069008012 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 1 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Askims Sporthall
2018-10-21 16:30 069008015 Herrestads AIF P03/04 Blå - FBC Vinga P03-04 Blå 4 - 7 Walter Wästhage, Rikard Mott Rimnershallen B-hallen
2018-10-27 09:10 069008019 FBC Vinga P03-04 Blå - FBC Lerum P04 Svart 3 - 5 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Hall Of Flame
2018-10-27 10:30 069008016 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Stenungsunds IBK HJ 4 15 - 3 Albert Enlund Wallenstamhallen
2018-10-28 15:25 069008018 Utbynäs SK P03/04 - Lindås Rasta IBK P04 Svart 2 - 32 Kim Nielsen, Andreas Julin Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-11-14 18:05 069008017 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - IBK Göteborg P04 Vit 5 - 4 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kastellegårdshallen
2018-11-10 15:50 069008022 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Utbynäs SK P03/04 14 - 4 Christer Carlberg, Alf Björkner Wallenstamhallen
2018-11-11 11:45 069008021 Stenungsunds IBK HJ 4 - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 1 - 8 Fredrik Ohlsson, Anton Sköld Stenungsund Arena
2018-11-11 14:20 069008023 IBK Göteborg P04 Vit - FBC Vinga P03-04 Blå 6 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Torpahallen
2018-11-24 15:10 069008024 Lindås Rasta IBK P04 Svart - Herrestads AIF P03/04 Blå 10 - 2 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Salming Arena
2018-11-17 16:15 069008028 Herrestads AIF P03/04 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 4 - 7 Walter Wästhage, Johannes Svensson Rimnershallen B-hallen
2018-11-18 12:40 069008027 FBC Vinga P03-04 Blå - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 6 - 8 Albert Enlund, Petter Enlund Hall Of Flame
2018-11-18 13:30 069008030 FBC Lerum P04 Svart - Lindås Rasta IBK P04 Svart 4 - 3 Thomas Johansson, Mustafa Er Hjällsnäshallen
2018-11-18 16:25 069008026 Utbynäs SK P03/04 - Stenungsunds IBK HJ 4 3 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-01 14:15 069008031 Stenungsunds IBK HJ 4 - FBC Vinga P03-04 Blå 1 - 7 Walter Wästhage, Rikard Mott Stenungsund Arena
2018-12-01 15:50 069008034 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - FBC Lerum P04 Svart 9 - 1 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Wallenstamhallen
2018-12-01 16:15 069008035 IBK Göteborg P04 Vit - Lindås Rasta IBK P04 Svart 6 - 7 Bojan Trifkovic, Filip Lakander Torpahallen
2018-12-02 17:45 069008032 Utbynäs SK P03/04 - Herrestads AIF P03/04 Blå 3 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-07 19:00 069008040 IBK Göteborg P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 4 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Torpahallen
2018-12-08 18:30 069008038 FBC Lerum P04 Svart - Utbynäs SK P03/04 7 - 1 Linus Nowén, Filip Lakander Rydsbergshallen
2018-12-09 15:30 069008039 Lindås Rasta IBK P04 Svart - IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 5 - 3 Emma Lindell, Pelle Hellberg Salming Arena
2018-12-09 16:30 069008036 Herrestads AIF P03/04 Blå - Stenungsunds IBK HJ 4 3 - 3 Susanne Andersson, Martin Larsson Rimnershallen B-hallen
2018-12-15 12:15 069008042 Herrestads AIF P03/04 Blå - FBC Lerum P04 Svart 2 - 5 Linus Nowén, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2018-12-16 15:15 069008044 Utbynäs SK P03/04 - IBK Göteborg P04 Vit 2 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-12-16 17:30 069008043 FBC Vinga P03-04 Blå - Lindås Rasta IBK P04 Svart 5 - 10 Lazo Cesto, Henry Tames Flatåsskolan
2018-12-16 17:35 069008045 IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 7 - 5 Alfred Wendt, Emil Rydberg Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum P04 Svart 8 7 0 1 42-24 18 21
2. Lindås Rasta IBK P04 Svart 8 6 0 2 93-26 67 18
3. Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 8 6 0 2 58-26 32 18
4. IBK Kungälv P 04 Kastelle Lag X 8 6 0 2 40-29 11 18
5. IBK Göteborg P04 Vit 8 4 0 4 43-35 8 12
6. FBC Vinga P03-04 Blå 8 4 0 4 40-40 0 12
7. Utbynäs SK P03/ 04 8 1 1 6 21-73 -52 4
8. Herrestads AIF P03/ 04 Blå 8 0 2 6 21-43 -22 2
9. Stenungsunds IBK HJ 4 8 0 1 7 17-79 -62 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 4B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 20:00 069009002 Melleruds IBK P02 - Överby IBK P03 5 - 6 Oscar Skogsberg, Tomas Levin Rådahallen
2018-10-19 20:00 069009003 Myggenäs IBK P 03 1 - Stenungsunds IBK HJ 3 10 - 2 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Häggvallsskolan
2018-10-14 13:30 069009006 Myggenäs IBK P 03 1 - Melleruds IBK P02 11 - 1 Susanne Andersson, Walter Wästhage Häggvallsskolan
2018-10-21 15:30 069009008 Överby IBK P03 - Myggenäs IBK P 03 1 5 - 4 Kevin Nilsson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2018-10-27 13:00 069009011 Melleruds IBK P02 - Stenungsunds IBK HJ 3 2 - 8 Viktor Duvald Karlsson, Bojan Trifkovic Rådahallen
2018-11-11 10:15 069009015 Stenungsunds IBK HJ 3 - Överby IBK P03 10 - 1 Fredrik Ohlsson, Anton Sköld Stenungsund Arena
2018-11-17 18:45 069009018 Stenungsunds IBK HJ 3 - Myggenäs IBK P 03 1 5 - 6 Meisam Hosseini, Ali Noori Kyrkenorumsskolan
2018-12-24 17:00 069009017 Överby IBK P03 - Melleruds IBK P02 9 - 4 Kevin Nilsson, Susanne Andersson Nordby Supermarkethallen
2018-12-01 13:30 069009021 Melleruds IBK P02 - Myggenäs IBK P 03 1 3 - 5 Rådahallen
2018-12-02 17:15 069009023 Myggenäs IBK P 03 1 - Överby IBK P03 12 - 3 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Häggvallsskolan
2018-12-08 10:30 069009026 Stenungsunds IBK HJ 3 - Melleruds IBK P02 10 - 3 Kevin Nilsson, Walter Wästhage Stenungsund Arena
2018-12-16 15:30 069009030 Överby IBK P03 - Stenungsunds IBK HJ 3 3 - 10 Susanne Andersson, Martin Larsson Nordby Supermarkethallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Myggenäs IBK P 03 1 6 5 0 1 48-19 29 15
2. Stenungsunds IBK HJ 3 6 4 0 2 45-25 20 12
3. Överby IBK P03 6 3 0 3 27-45 -18 9
4. Melleruds IBK P02 6 0 0 6 18-49 -31 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 4C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-07 13:30 069010002 IBF Backadalen P03 - IBF Älvstranden P03 Vit 3 - 4 Joseph Wokil, Sebastian Meza Tuve Sporthall
2018-10-07 14:50 069010001 Partille IBS P03 Röd - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 3 - 7 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Ugglumshallen
2018-10-13 17:30 069010003 Lindome IBK P02/03 Grön - Lindås Rasta IBK P04 Blå 11 - 1 Henry Tames, Sebastian Meza Almåshallen A
2018-10-13 12:10 069010005 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 7 - 3 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Askims Sporthall
2018-10-13 13:20 069010006 Lindome IBK P02/03 Grön - IBF Backadalen P03 2 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Almåshallen A
2018-10-13 13:45 069010004 IBF Älvstranden P03 Vit - Partille IBS P03 Röd 2 - 1 Adem Can, Tomas Levin Santoshallen
2018-10-21 13:20 069010008 IBF Älvstranden P03 Vit - Lindome IBK P02/03 Grön 4 - 3 Abdinasir Abdirahman, Abdirizak Ali Santoshallen
2018-10-24 19:30 069010009 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - IBF Backadalen P03 14 - 1 Javed Khan, Anela Hadziselimovic Munkegärdehallen
2018-11-23 19:30 069010007 Partille IBS P03 Röd - Lindås Rasta IBK P04 Blå 3 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Qvisthallen
2018-10-27 13:30 069010010 Lindome IBK P02/03 Grön - Partille IBS P03 Röd 4 - 5 Kim Nielsen, Andreas Julin Almåshallen A
2018-10-27 13:45 069010011 IBF Backadalen P03 - Lindås Rasta IBK P04 Blå 2 - 7 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Tuve Sporthall
2018-11-04 15:35 069010012 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - IBF Älvstranden P03 Vit 12 - 1 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Munkegärdehallen
2018-11-10 09:30 069010014 Lindome IBK P02/03 Grön - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 5 - 8 Kim Nielsen, Thomas Johansson Almåshallen B
2018-11-11 15:00 069010013 Partille IBS P03 Röd - IBF Backadalen P03 3 - 2 Senad Olevic, Felix Bark Peterson Vallhamra Sportcenter
2018-11-17 16:30 069010015 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBF Älvstranden P03 Vit 7 - 6 Felix Bark Peterson, Eric Hemmingsson Salming Arena
2018-11-17 12:15 069010018 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Lindome IBK P02/03 Grön 5 - 1 Sebastian Meza, Abdinasir Abdirahman Askims Sporthall
2018-11-18 12:20 069010017 IBF Älvstranden P03 Vit - IBF Backadalen P03 2 - 2 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Santoshallen
2018-11-18 14:25 069010016 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Partille IBS P03 Röd 6 - 1 Christer Carlberg, Alf Björkner Munkegärdehallen
2018-11-24 14:00 069010019 Partille IBS P03 Röd - IBF Älvstranden P03 Vit 5 - 3 Anton Sköld, Filip Lakander Qvisthallen
2018-11-25 11:00 069010021 IBF Backadalen P03 - Lindome IBK P02/03 Grön 2 - 8 Senad Olevic, Mustafa Er Tuve Sporthall
2018-11-25 14:45 069010020 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Lindås Rasta IBK P04 Blå 7 - 3 Felix Bark Peterson, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-12-01 12:30 069010024 IBF Backadalen P03 - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 4 - 5 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Tuve Sporthall
2018-12-01 13:40 069010022 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Partille IBS P03 Röd 1 - 3 Joakim Jögi, Per Sundvall Salming Arena
2018-12-02 13:40 069010023 Lindome IBK P02/03 Grön - IBF Älvstranden P03 Vit 5 - 3 Tomas Levin, Ali Noori Almåshallen A
2018-12-08 12:30 069010025 Partille IBS P03 Röd - Lindome IBK P02/03 Grön 5 - 2 Juliano Boric, Johannes Angel Qvisthallen
2018-12-09 13:30 069010027 IBF Älvstranden P03 Vit - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde 6 - 13 Hajrudin Begic, Besim Mehmedagic Santoshallen
2018-12-09 17:00 069010026 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBF Backadalen P03 3 - 1 Emma Lindell, Pelle Hellberg Salming Arena
2018-12-15 15:30 069010030 IBF Älvstranden P03 Vit - Lindås Rasta IBK P04 Blå 6 - 8 Albert Enlund, Petter Enlund Santoshallen
2018-12-16 13:15 069010028 IBF Backadalen P03 - Partille IBS P03 Röd 1 - 8 Wessam Abdellrazek, Almir Mehmedagic Tuve Sporthall
2018-12-16 16:05 069010029 IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde - Lindome IBK P02/03 Grön 6 - 2 Alfred Wendt, Emil Rydberg Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 03/ 04 Munkgärde 10 9 0 1 81-33 48 27
2. Partille IBS P03 Röd 10 6 1 3 37-31 6 19
3. Lindås Rasta IBK P04 Blå 10 6 1 3 45-43 2 19
4. IBF Älvstranden P03 Vit 10 3 1 6 37-59 -22 10
5. Lindome IBK P02/ 03 Grön 10 3 0 7 43-44 -1 9
6. IBF Backadalen P03 10 1 1 8 23-56 -33 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera P MR 4D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 13:30 069011002 Partille IBS P04 Röd - FBC Vinga P03-04 Orange 4 - 2 Anton Sköld, Fredrik Ohlsson Qvisthallen
2018-10-07 16:50 069011001 Ale IBF P03 - FBC Lerum P04 Röd 4 - 4 Adnan Mehmedagic, Adam Lundqvist Blom Bohushallen
069011005 Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår - FBC Lerum P04 Röd Salming Arena
2018-10-14 14:40 069011004 FBC Vinga P03-04 Orange - Ale IBF P03 1 - 4 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Hall Of Flame
2018-10-21 18:45 069011009 FBC Lerum P04 Röd - Partille IBS P04 Röd 5 - 7 Hajrudin Begic, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
069011007 Ale IBF P03 - Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår Ale Kulturrum
2018-10-28 11:00 069011031 Partille IBS P04 Röd - Ale IBF P03 6 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Vallhamra Sportcenter
2018-10-28 16:40 069011012 FBC Lerum P04 Röd - FBC Vinga P03-04 Orange 6 - 5 Christer Carlberg, Alf Björkner Rydsbergshallen
069011011 Partille IBS P04 Röd - Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår Vallhamra Sportcenter
2018-11-10 09:00 069011032 FBC Vinga P03-04 Orange - FBC Lerum P04 Röd 5 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Hall Of Flame
2018-11-11 12:00 069011013 Ale IBF P03 - Partille IBS P04 Röd 5 - 13 Joseph Wokil, Hajrudin Begic Ale Kulturrum
069011015 Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår - FBC Vinga P03-04 Orange Salming Arena
2018-11-17 13:30 069011016 FBC Lerum P04 Röd - Ale IBF P03 2 - 5 Andreas Julin, Javed Khan Hjällsnäshallen
2018-11-18 11:10 069011017 FBC Vinga P03-04 Orange - Partille IBS P04 Röd 4 - 11 Albert Enlund, Petter Enlund Hall Of Flame
2018-11-25 17:50 069011019 Ale IBF P03 - FBC Vinga P03-04 Orange 10 - 1 Senad Olevic, Meisam Hosseini Kronan Älvängen
2018-12-02 12:30 069011024 Partille IBS P04 Röd - FBC Lerum P04 Röd 4 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Vallhamra Sportcenter
069011020 FBC Lerum P04 Röd - Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår Rydsbergshallen
2018-12-09 10:30 069011033 Ale IBF P03 - Partille IBS P04 Röd 4 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Ale Kulturrum
2018-12-09 12:40 069011027 FBC Vinga P03-04 Orange - FBC Lerum P04 Röd 5 - 7 Per Sundvall, Mikael Wiklund Hall Of Flame
069011022 Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår - Ale IBF P03 Salming Arena
2018-11-04 18:30 069011034 FBC Lerum P04 Röd - Ale IBF P03 3 - 4 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2018-12-15 15:20 069011028 Partille IBS P04 Röd - FBC Vinga P03-04 Orange 5 - 4 Abdirizak Ali, Abdinasir Abdirahman Qvisthallen
069011026 Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår - Partille IBS P04 Röd Salming Arena
2018-10-13 18:00 069011035 Partille IBS P04 Röd - FBC Lerum P04 Röd 2 - 5 Håkan Krafft, Peter Axelsson Qvisthallen
2018-12-01 18:15 069011036 Ale IBF P03 - FBC Vinga P03-04 Orange 5 - 5 Albert Enlund, Petter Enlund Ale Kulturrum
069011030 FBC Vinga P03-04 Orange - Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår Flatåsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS P04 Röd 9 8 0 1 57-32 25 24
2. Ale IBF P03 9 4 2 3 42-40 2 14
3. FBC Lerum P04 Röd 9 4 1 4 40-41 -1 13
4. FBC Vinga P03-04 Orange 9 0 1 8 32-58 -26 1
5. Lindås Rasta IBK P03 Svart Utgår 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis