Pojkar Jämna serier Ljusröd nivå (2018/19)

Gruppspel
Pantamera P Div. 10 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 11:00 194360001 Rönnskär Railcare IF/CIF P08 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08 Lasse Ekesryd, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2018-10-28 12:30 194360002 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Kågedalens AIF P08 Emil Ulander, Julius Hjelte Balderhallen B
2018-11-05 19:20 194360003 Skellefteå IBS P08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Carl Rosenberg, Simon Blom Anderstorpshallen
2018-11-10 00:00 194360005 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Eddahallen
2018-11-11 00:00 194360004 Rönnskär Railcare IF/CIF P08 - Kågedalens AIF P08 Örjanshallen
2018-11-24 09:30 194360007 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Skellefteå IBS P08 Julian Amya, Elliot Sigården Balderhallen B
2018-11-24 10:00 194360008 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08 , Tim Åhlund Eddahallen
2019-01-26 12:30 194360006 Rönnskär Railcare IF/CIF P08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Andreas Åström, Daniel Degerman Örjanshallen
2018-12-01 00:00 194360009 Skellefteå IBS P08 - Rönnskär Railcare IF/CIF P08 Balderhallen B
2018-12-01 00:00 194360010 Gamla Stan IBK /Vit P07-08 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Balderhallen B
2018-12-08 13:00 194360013 Kågedalens AIF P08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Andreas Åström, Joakim Broman Lejonströmshallen
2018-12-09 15:00 194360012 Rönnskär Railcare IF/CIF P08 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Joakim Broman, Tim Åhlund Örjanshallen
2018-12-09 17:00 194360011 Gamla Stan IBK /Vit P07-08 - Skellefteå IBS P08 Simon Blom, Anton Sundström Morö Backe A
2018-12-15 00:00 194360014 Skellefteå IBS P08 - Kågedalens AIF P08 Eddahallen
2018-12-15 00:00 194360015 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08 Morö Backe A
2019-01-19 09:30 194360017 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Joakim Broman, Per Andersson Morö Backe A
2019-01-19 09:30 194360018 Bureå Idrottsförening P07-09 - Skellefteå IBS P08 Samuel Sundqvist, Tim Åhlund Örjanshallen
2019-01-19 15:15 194360016 Gamla Stan IBK /Vit P07-08 - Rönnskär Railcare IF/CIF P08 Lucas Holmlund, Julian Amya Balderhallen A
2019-02-02 00:00 194360019 Kågedalens AIF P08 - Rönnskär Railcare IF/CIF P08 Lejonströmshallen
2019-02-03 00:00 194360020 Bureå Idrottsförening P07-09 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Balderhallen B
2019-02-16 11:00 194360022 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Gul P08 Julian Amya, Emil Brännström Balderhallen B
2019-02-16 12:00 194360021 Bureå Idrottsförening P07-09 - Rönnskär Railcare IF/CIF P08 Emil Brännström, Julian Amya Balderhallen B
2019-02-17 10:30 194360023 Gamla Stan IBK /Vit P07-08 - Kågedalens AIF P08 Emil Sundström, Anton Sundström Balderhallen B
2019-02-19 00:00 194360024 Rönnskär Railcare IF/CIF P08 - Skellefteå IBS P08 Örjanshallen
2019-02-23 00:00 194360025 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08 Lejonströmshallen
2019-03-16 00:00 194360026 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBS P08 Lejonströmshallen
2019-03-17 00:00 194360027 Gamla Stan IBK /Vit P07-08 - Bureå Idrottsförening P07-09 Morö Backe A
2019-03-23 10:00 194360029 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Rönnskär Railcare IF/CIF P08 Casper Hjelte, Lucas Holmlund Balderhallen B
2019-03-23 10:00 194360030 Bureå Idrottsförening P07-09 - Kågedalens AIF P08 Julian Amya, Emil Brännström Eddahallen
2019-03-23 11:00 194360028 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Vit P07-08 Lucas Holmlund, Casper Hjelte Balderhallen B
Pantamera P Div. 16
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-21 11:30 194316002 Holmsund City IBC - Sävar IK /Blå Ida Reian, Viktoria Nordqvist Storsjöhallen
2018-10-21 12:30 194316003 Röbäcks IF /Röd - Umeå City IBF/Vit Benjamin Berg, Christian Vimberg Elofssonhallen
2018-10-21 16:30 194316001 Tegs SK IBF - Gimonäs Umeå IF/Vit Clara Thunell, Frida Thunell Midgårdshallen
2018-11-10 00:00 194316004 Tegs SK IBF - Sävar IK /Blå Vildmannahallen
2018-11-10 00:00 194316005 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit Storsjöhallen
2018-11-25 09:30 194316007 Holmsund City IBC - Röbäcks IF /Röd Isak Gunnarsson, Filip Sandström Storsjöhallen
2018-11-25 10:30 194316006 Tegs SK IBF - Umeå City IBF/Vit Benjamin Berg, Christian Vimberg Vildmannahallen
2018-11-25 13:30 194316008 Sävar IK /Blå - Gimonäs Umeå IF/Vit Robert Segerstedt Sävaråhallen
2018-12-01 00:00 194316009 Röbäcks IF /Röd - Tegs SK IBF Elofssonhallen
2018-12-02 00:00 194316010 Gimonäs Umeå IF/Vit - Holmsund City IBC Vildmannahallen
2018-12-08 11:00 194316012 Tegs SK IBF - Holmsund City IBC Adam Andersson, Mattias Glad Vildmannahallen
2018-12-08 11:00 194316013 Sävar IK /Blå - Umeå City IBF/Vit David Karlsson, Kim Fallbjörk Sävaråhallen
2018-12-08 11:30 194316011 Gimonäs Umeå IF/Vit - Röbäcks IF /Röd Benjamin Berg, Christian Vimberg Ålidhemshallen
2018-12-15 00:00 194316014 Röbäcks IF /Röd - Sävar IK /Blå Elofssonhallen
2018-12-16 00:00 194316015 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit Vildmannahallen
2019-01-19 15:30 194316016 Gimonäs Umeå IF/Vit - Tegs SK IBF Anna Andersson, Moa Stödberg Sjöfruhallen
2019-01-20 10:10 194316017 Sävar IK /Blå - Holmsund City IBC Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Sävaråhallen
2019-01-20 15:00 194316018 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF /Röd Sebastian Gabrielsson, Carl Holmlund Midgårdshallen
2019-01-27 00:00 194316020 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC Vildmannahallen
2019-02-13 00:00 194316019 Sävar IK /Blå - Tegs SK IBF Sävaråhallen
2019-02-16 10:30 194316021 Umeå City IBF/Vit - Tegs SK IBF Molly Bodén, Willa Asplund Umeå Energi Arena Öst
2019-02-16 10:30 194316023 Gimonäs Umeå IF/Vit - Sävar IK /Blå Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Ålidhemshallen
2019-02-16 12:30 194316022 Röbäcks IF /Röd - Holmsund City IBC Anna Andersson, Tilda Lindgren Elofssonhallen
2019-02-23 00:00 194316025 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Vit Olasjöhallen
2019-02-24 00:00 194316024 Tegs SK IBF - Röbäcks IF /Röd Midgårdshallen
2019-03-16 00:00 194316027 Gimonäs Umeå IF/Vit - Umeå City IBF/Vit Ålidhemshallen
2019-03-17 00:00 194316026 Sävar IK /Blå - Röbäcks IF /Röd Sävaråhallen
2019-03-23 11:30 194316028 Röbäcks IF /Röd - Gimonäs Umeå IF/Vit Alva Forss, Marcus Lineruth Elofssonhallen
2019-03-24 10:00 194316030 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK /Blå Henning Löfgren, Oskar Mikkonen Vildmannahallen
2019-03-24 13:30 194316029 Holmsund City IBC - Tegs SK IBF Christian Vimberg, Benjamin Berg Storsjöhallen
Pantamera P Div. 18
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-20 11:30 194318001 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Lina Norman, Hanna Edholm Olasjöhallen
2018-10-20 14:00 194318002 Täfteå IK - Täfteå IK /P07 Ida Edström, Yueshan Lidström Täftehallen
2018-10-21 13:30 194318003 Hörnefors IF - IBF Dalen/P07 Thanasis Provatas Bråvallahallen
2018-11-10 00:00 194318005 Täfteå IK - IBF Dalen/P07 Täftehallen
2018-11-11 00:00 194318004 Obbola IK - Täfteå IK /P07 Olasjöhallen
2018-11-24 11:00 194318008 Täfteå IK /P07 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Tuva Dahlin, Björn Glad Täftehallen
2018-11-24 12:00 194318007 Täfteå IK - Hörnefors IF Björn Glad, Tuva Dahlin Täftehallen
2018-11-24 13:30 194318006 Obbola IK - IBF Dalen/P07 , Ida Reian Olasjöhallen
2018-12-01 00:00 194318010 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Täfteå IK Umeå Energi Arena Öst
2018-12-02 00:00 194318009 Hörnefors IF - Obbola IK Bråvallahallen
2018-12-09 11:00 194318013 Täfteå IK /P07 - IBF Dalen/P07 Benjamin Berg, Christian Vimberg Täftehallen
2018-12-09 12:05 194318011 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Hörnefors IF Adam Andersson, Jakob Torgilsson Sjöfruhallen
2018-12-09 15:30 194318012 Obbola IK - Täfteå IK Wilma Norberg, Lovisa Olofsson Olasjöhallen
2018-12-15 00:00 194318015 IBF Dalen/P07 - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Musköten 1
2018-12-16 00:00 194318014 Hörnefors IF - Täfteå IK /P07 Bråvallahallen
2019-01-20 11:15 194318016 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Obbola IK Ossian Eklund, Linus Holmgren Sjöfruhallen
2019-01-20 11:30 194318017 Täfteå IK /P07 - Täfteå IK Linn Robertsson, Maja Sköld Täftehallen
2019-01-20 12:10 194318018 IBF Dalen/P07 - Hörnefors IF Rolf Svanold, Klas Höglund Musköten 1
2019-01-26 00:00 194318019 Täfteå IK /P07 - Obbola IK Täftehallen
2019-02-03 00:00 194318020 IBF Dalen/P07 - Täfteå IK Umeå Energi Arena Vatten
2019-02-17 12:30 194318023 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - Täfteå IK /P07 Rolf Svanold Ålidhemshallen
2019-02-17 13:30 194318021 IBF Dalen/P07 - Obbola IK Matilda Karlsson, Viktoria Nordqvist Musköten 2
2019-02-17 14:00 194318022 Hörnefors IF - Täfteå IK Mathias Bergsdorf Bråvallahallen
2019-02-23 00:00 194318024 Obbola IK - Hörnefors IF Olasjöhallen
2019-02-23 00:00 194318025 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Täftehallen
2019-03-16 00:00 194318026 Täfteå IK /P07 - Hörnefors IF Täftehallen
2019-03-17 00:00 194318027 Gimonäs Umeå IF/To-Vit - IBF Dalen/P07 Ålidhemshallen
2019-03-23 11:30 194318028 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/To-Vit Ayla Öystilä, Emmy Frisk Bråvallahallen
2019-03-23 11:30 194318030 IBF Dalen/P07 - Täfteå IK /P07 Oskar Mikkonen, Henning Löfgren Musköten 1
2019-03-23 12:00 194318029 Täfteå IK - Obbola IK Linus Berglund, Albin Berglund Täftehallen
Pantamera P Div. 20
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-21 12:30 194320003 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF Viktoria Nordqvist, Ida Reian Storsjöhallen
2018-10-21 14:00 194320002 Obbola IK /P08 - Sävar IK /P08 Carl Holmlund, Sebastian Gabrielsson Olasjöhallen
2018-11-11 00:00 194320005 Obbola IK /P08 - Spöland Vännäs IF Olasjöhallen
2018-11-25 12:30 194320007 Obbola IK /P08 - Holmsund City IBC David Lundberg, Lisa Larsson Olasjöhallen
2018-11-25 12:30 194320008 Sävar IK /P08 - Umeå City IBF/P08 , Robert Segerstedt Sävaråhallen
2018-12-02 00:00 194320010 Umeå City IBF/P08 - Obbola IK /P08 Vildmannahallen
2018-12-08 12:00 194320011 Umeå City IBF/P08 - Holmsund City IBC Mattias Glad, Adam Andersson Vildmannahallen
2018-12-08 12:00 194320013 Sävar IK /P08 - Spöland Vännäs IF Kim Fallbjörk, David Karlsson Sävaråhallen
2018-12-15 00:00 194320014 Holmsund City IBC - Sävar IK /P08 Storsjöhallen
2018-12-16 00:00 194320015 Spöland Vännäs IF - Umeå City IBF/P08 Hammarhallen Vännäs
2019-01-19 12:00 194320018 Spöland Vännäs IF - Holmsund City IBC Marcus Lineruth, Klas Höglund Hammarhallen Vännäs
2019-01-25 19:15 194320017 Sävar IK /P08 - Obbola IK /P08 Adam Andersson, Mattias Glad Sävaråhallen
2019-02-02 00:00 194320020 Spöland Vännäs IF - Obbola IK /P08 Hammarhallen Vännäs
2019-02-16 09:30 194320022 Holmsund City IBC - Obbola IK /P08 , Klas Höglund Storsjöhallen
2019-02-16 10:30 194320023 Umeå City IBF/P08 - Sävar IK /P08 Benjamin Berg, Christian Vimberg Vildmannahallen
2019-03-31 00:00 194320025 Obbola IK /P08 - Umeå City IBF/P08 Olasjöhallen
2019-03-16 00:00 194320027 Umeå City IBF/P08 - Spöland Vännäs IF Vildmannahallen
2019-03-17 00:00 194320026 Sävar IK /P08 - Holmsund City IBC Sävaråhallen
2019-03-24 14:30 194320028 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/P08 Benjamin Berg, Christian Vimberg Storsjöhallen
2019-03-31 15:00 194320030 Spöland Vännäs IF - Sävar IK /P08 Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Hammarhallen Vännäs
Pantamera P Div. 22
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-20 11:30 194322002 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Vindelns IF Ayla Öystilä, Emmy Frisk Ålidhemshallen
2018-10-20 12:30 194322003 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Ersboda SK Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Ålidhemshallen
2018-10-20 16:30 194322001 Sandåkerns SK /Vit - IBF Dalen/Södra/Svart Benjamin Berg, Christian Vimberg Musköten 2
2018-11-10 00:00 194322005 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Ersboda SK Sjöfruhallen
2018-11-11 00:00 194322004 Sandåkerns SK /Vit - Vindelns IF Musköten 1
2018-11-24 11:00 194322008 Vindelns IF - IBF Dalen/Södra/Svart Gustav Granström, Joel Nylund FC Vindeln
2018-11-24 11:15 194322007 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Carl Holmlund, Sebastian Gabrielsson Sjöfruhallen
2018-11-24 13:05 194322006 Sandåkerns SK /Vit - Ersboda SK Christian Vimberg, Benjamin Berg Musköten 2
2018-12-01 00:00 194322010 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF /To A/D Musköten 1
2018-12-02 00:00 194322009 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Sandåkerns SK /Vit Vildmannahallen
2018-12-09 11:30 194322011 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-12-09 12:30 194322012 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF /To A/D Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-12-09 12:30 194322013 Vindelns IF - Ersboda SK Joel Nylund, Gustav Granström FC Vindeln
2018-12-16 00:00 194322014 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Vindelns IF Sjöfruhallen
2018-12-16 00:00 194322015 Ersboda SK - IBF Dalen/Södra/Svart Ersängshallen
2019-01-19 13:00 194322017 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF /To A/D Thanasis Provatas FC Vindeln
2019-01-19 16:00 194322018 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Ayla Öystilä, Emmy Frisk Ersängshallen
2019-01-20 13:05 194322016 IBF Dalen/Södra/Svart - Sandåkerns SK /Vit Rolf Svanold, Klas Höglund Musköten 1
2019-01-26 00:00 194322020 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF /To A/D Ersängshallen
2019-02-03 00:00 194322019 Vindelns IF - Sandåkerns SK /Vit FC Vindeln
2019-02-16 12:30 194322022 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - Gimonäs Umeå IF /To A/D Greta Rudolfsson, Alma Söderström Ålidhemshallen
2019-02-17 12:30 194322021 Ersboda SK - Sandåkerns SK /Vit Ludvig Andersson, Henning Löfgren Ersängshallen
2019-02-17 14:30 194322023 IBF Dalen/Södra/Svart - Vindelns IF Viktoria Nordqvist, Matilda Karlsson Musköten 2
2019-02-23 00:00 194322024 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF /To-Svart Vildmannahallen
2019-02-24 00:00 194322025 Gimonäs Umeå IF /To A/D - IBF Dalen/Södra/Svart Ålidhemshallen
2019-03-17 00:00 194322026 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF /To-Svart FC Vindeln
2019-03-17 00:00 194322027 IBF Dalen/Södra/Svart - Ersboda SK Musköten 1
2019-03-23 13:30 194322030 Ersboda SK - Vindelns IF Alva Forss Ersängshallen
2019-03-23 15:30 194322029 Gimonäs Umeå IF /To A/D - Sandåkerns SK /Vit Ossian Eklund, Linus Holmgren Sjöfruhallen
2019-03-23 16:30 194322028 Gimonäs Umeå IF /To-Svart - IBF Dalen/Södra/Svart Ossian Eklund, Linus Holmgren Sjöfruhallen
Pantamera P Div. 24
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-21 12:30 194324001 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Gimonäs Umeå IF/To B/C Daniel Johannesson Sjöfruhallen
2018-10-21 14:30 194324002 IBF Dalen - Holmsund City IBC Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-10-21 15:30 194324003 Sandåkerns SK/Vit - Täfteå IK Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-11-10 00:00 194324004 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Holmsund City IBC Sjöfruhallen
2018-11-11 00:00 194324005 IBF Dalen - Täfteå IK Musköten 1
2018-11-24 15:30 194324007 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit Emmy Frisk, Nea Nyberg Musköten 1
2018-11-25 10:30 194324008 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To B/C Isak Gunnarsson, Filip Sandström Storsjöhallen
2018-11-25 14:30 194324006 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Täfteå IK Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Sjöfruhallen
2018-12-01 00:00 194324009 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Vildmannahallen
2018-12-02 00:00 194324010 Gimonäs Umeå IF/To B/C - IBF Dalen Ålidhemshallen
2018-12-08 12:30 194324011 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Sandåkerns SK/Vit Christian Vimberg, Benjamin Berg Ålidhemshallen
2018-12-08 13:30 194324012 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - IBF Dalen Christian Vimberg, Benjamin Berg Ålidhemshallen
2018-12-09 14:30 194324013 Holmsund City IBC - Täfteå IK Wilma Norberg, Lovisa Olofsson Olasjöhallen
2018-12-15 00:00 194324014 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC Musköten 1
2018-12-16 00:00 194324015 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To B/C Täftehallen
2019-01-19 15:30 194324017 Holmsund City IBC - IBF Dalen Lina Norman, Hanna Edholm Storsjöhallen
2019-01-19 16:30 194324016 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Moa Stödberg, Anna Andersson Sjöfruhallen
2019-01-20 13:30 194324018 Täfteå IK - Sandåkerns SK/Vit Linn Robertsson, Maja Sköld Täftehallen
2019-01-26 00:00 194324019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Storsjöhallen
2019-02-03 00:00 194324020 Täfteå IK - IBF Dalen Täftehallen
2019-02-16 11:30 194324023 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Holmsund City IBC Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Ålidhemshallen
2019-02-16 12:00 194324021 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Jakob Torgilsson, Mattias Glad Täftehallen
2019-02-16 14:30 194324022 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2019-02-23 00:00 194324025 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/To B/C Musköten 1
2019-02-24 00:00 194324024 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Sandåkerns SK/Vit Ålidhemshallen
2019-03-16 00:00 194324027 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Täfteå IK Ålidhemshallen
2019-03-17 00:00 194324026 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit Storsjöhallen
2019-03-24 11:00 194324028 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/To B/C Oskar Mikkonen, Henning Löfgren Vildmannahallen
2019-03-24 11:00 194324030 Täfteå IK - Holmsund City IBC Tuva Dahlin, My Vikström Täftehallen
2019-03-24 13:30 194324029 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Linus Holmgren, Ossian Eklund Musköten 1
Pantamera P Div. 26
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-20 13:30 194326003 Gimonäs Umeå IF /Ca - Umeå City IBF /Blå Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Ålidhemshallen
2018-10-21 13:30 194326001 Röbäcks IF - Hissjö SK Benjamin Berg, Christian Vimberg Elofssonhallen
2018-10-21 16:30 194326002 IBF Dalen - Hörnefors IF Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
2018-11-11 00:00 194326004 Röbäcks IF - Hörnefors IF Elofssonhallen
2018-11-24 15:00 194326006 Röbäcks IF - Umeå City IBF /Blå Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Elofssonhallen
2018-11-25 11:30 194326007 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF /Ca Benjamin Berg, Christian Vimberg Vildmannahallen
2018-11-25 13:30 194326008 Hörnefors IF - Hissjö SK Alva Forss, Moa Stödberg Bråvallahallen
2018-12-02 00:00 194326009 Gimonäs Umeå IF /Ca - Röbäcks IF Ålidhemshallen
2019-01-26 14:00 194326012 Röbäcks IF - IBF Dalen Hugo Hellqvist, Patrik Andersson Elofssonhallen
2019-01-27 11:00 194326013 Hörnefors IF - Umeå City IBF /Blå Emmy Frisk, Nea Nyberg Bråvallahallen
2019-01-27 11:30 194326011 Hissjö SK - Gimonäs Umeå IF /Ca Molly Bodén, Willa Asplund Musköten 1
2018-12-16 00:00 194326014 Gimonäs Umeå IF /Ca - Hörnefors IF Sjöfruhallen
2019-01-19 14:30 194326016 Hissjö SK - Röbäcks IF Willa Asplund, Molly Bodén Musköten 1
2019-01-20 14:00 194326018 Umeå City IBF /Blå - Gimonäs Umeå IF /Ca Carl Holmlund, Sebastian Gabrielsson Midgårdshallen
2019-01-20 15:00 194326017 Hörnefors IF - IBF Dalen Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bråvallahallen
2019-02-02 00:00 194326019 Hörnefors IF - Röbäcks IF Bråvallahallen
2019-02-16 11:30 194326021 Umeå City IBF /Blå - Röbäcks IF Christian Vimberg, Benjamin Berg Vildmannahallen
2019-02-16 13:30 194326022 Gimonäs Umeå IF /Ca - IBF Dalen Greta Rudolfsson, Alma Söderström Ålidhemshallen
2019-02-17 16:30 194326023 Hissjö SK - Hörnefors IF Christian Vimberg, Benjamin Berg Musköten 2
2019-02-23 00:00 194326024 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF /Ca Elofssonhallen
2019-03-16 00:00 194326026 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /Ca Bråvallahallen
2019-03-23 13:30 194326028 Gimonäs Umeå IF /Ca - Hissjö SK , Ludvig Andersson Sjöfruhallen
2019-03-24 12:00 194326030 Umeå City IBF /Blå - Hörnefors IF Oskar Mikkonen, Henning Löfgren Vildmannahallen
2019-03-24 15:30 194326029 IBF Dalen - Röbäcks IF Ossian Eklund, Linus Holmgren Musköten 1
Pantamera P Div. 6 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 10:45 194356001 Gamla Stan IBK 06 - Clemensnäs IF P07 , Andreas Åström Balderhallen A
2018-10-27 12:00 194356002 Skellefteå IBS P07 - Skellefteå IBK P07/Svart Tim Åhlund, Per Andersson Anderstorpshallen
2018-10-27 14:00 194356003 Bureå Idrottsförening P06 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Joakim Broman, Ville Hedsberg Balderhallen B
2018-11-10 00:00 194356005 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Anderstorpshallen
2018-11-11 00:00 194356004 Gamla Stan IBK 06 - Skellefteå IBK P07/Svart Balderhallen B
2018-11-22 18:20 194356006 Gamla Stan IBK 06 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Joakim Broman, Per Andersson Lejonströmshallen
2018-11-24 10:00 194356007 Skellefteå IBS P07 - Bureå Idrottsförening P06 Anton Sundström, Emil Sundström Morö Backe A
2018-11-24 11:00 194356008 Skellefteå IBK P07/Svart - Clemensnäs IF P07 Emil Sundström, Anton Sundström Morö Backe A
2018-12-01 00:00 194356009 Bureå Idrottsförening P06 - Gamla Stan IBK 06 Örjanshallen
2018-12-01 00:00 194356010 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBS P07 Örjanshallen
2018-12-08 09:30 194356012 Gamla Stan IBK 06 - Skellefteå IBS P07 Julian Amya, Elliot Sigården Balderhallen A
2018-12-08 11:00 194356013 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK /Svart 07 Lucas Holmlund, Simon Blom Eddahallen
2018-12-09 14:00 194356011 Clemensnäs IF P07 - Bureå Idrottsförening P06 Tim Åhlund, Joakim Broman Örjanshallen
2018-12-15 00:00 194356014 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBK P07/Svart Morö Backe A
2018-12-15 00:00 194356015 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Clemensnäs IF P07 Balderhallen A
2019-01-19 10:00 194356018 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Bureå Idrottsförening P06 Daniel Degerman, Andreas Åström Eddahallen
2019-01-19 10:30 194356016 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK 06 Tim Åhlund, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2019-01-19 10:30 194356017 Skellefteå IBK P07/Svart - Skellefteå IBS P07 Per Andersson, Joakim Broman Morö Backe A
2019-02-03 00:00 194356019 Skellefteå IBK P07/Svart - Gamla Stan IBK 06 Morö Backe A
2019-02-03 00:00 194356020 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBS P07 Balderhallen B
2019-02-16 11:30 194356022 Bureå Idrottsförening P06 - Skellefteå IBS P07 Per Andersson, Joakim Broman Eddahallen
2019-02-16 14:45 194356023 Clemensnäs IF P07 - Skellefteå IBK P07/Svart , Tim Åhlund Örjanshallen
2019-02-17 12:30 194356021 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Gamla Stan IBK 06 Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen B
2019-02-23 00:00 194356024 Gamla Stan IBK 06 - Bureå Idrottsförening P06 Lejonströmshallen
2019-02-23 00:00 194356025 Skellefteå IBS P07 - Clemensnäs IF P07 Lejonströmshallen
2019-03-16 00:00 194356026 Skellefteå IBK P07/Svart - Bureå Idrottsförening P06 Lejonströmshallen
2019-03-16 00:00 194356027 Clemensnäs IF P07 - Gamla Stan IBK /Svart 07 Örjanshallen
2019-03-23 11:00 194356029 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK 06 Julian Amya, Emil Brännström Eddahallen
2019-03-23 14:00 194356030 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Svart Julian Amya, Joakim Broman Eddahallen
2019-03-24 14:00 194356028 Bureå Idrottsförening P06 - Clemensnäs IF P07 Tim Åhlund, Joakim Broman Örjanshallen
Pantamera P Div. 8 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-27 11:00 194358002 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Boliden FFI P07-08 Ville Hedsberg, Joakim Broman Balderhallen B
2018-10-28 14:30 194358001 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Gul 07 Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen B
2018-11-10 00:00 194358004 Skellefteå IBK P07/Röd - Boliden FFI P07-08 Morö Backe A
2018-11-25 09:30 194358007 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBK P08 Andreas Åström, Daniel Degerman Balderhallen A
2018-11-25 18:30 194358008 Boliden FFI P07-08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Elias Bark Pettersson, Alvin Gustavsson Balderhallen A
2018-12-02 00:00 194358009 Skellefteå IBK P08 - Skellefteå IBK P07/Röd Eddahallen
2018-12-02 00:00 194358010 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Gamla Stan IBK /Svart 08 Eddahallen
2018-12-09 11:00 194358012 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Svart 08 Anton Sundström, Emil Sundström Eddahallen
2018-12-09 12:00 194358011 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBK P08 Anton Sundström, Emil Sundström Eddahallen
2018-12-15 00:00 194358014 Skellefteå IBK P08 - Boliden FFI P07-08 Eddahallen
2019-01-20 10:30 194358017 Boliden FFI P07-08 - Gamla Stan IBK /Svart 08 Julian Amya, Elliot Sigården Balderhallen B
2019-01-20 15:00 194358016 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Skellefteå IBK P07/Röd Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen B
2019-02-02 00:00 194358019 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P07/Röd Lejonströmshallen
2019-02-16 13:00 194358023 Gamla Stan IBK /Gul 07 - Boliden FFI P07-08 Lasse Ekesryd, Julian Amya Balderhallen B
2019-02-17 11:30 194358022 Skellefteå IBK P08 - Gamla Stan IBK /Svart 08 Emil Sundström, Anton Sundström Balderhallen B
2019-02-24 00:00 194358024 Skellefteå IBK P07/Röd - Skellefteå IBK P08 Eddahallen
2019-02-24 00:00 194358025 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Balderhallen B
2019-03-17 00:00 194358026 Boliden FFI P07-08 - Skellefteå IBK P08 Eddahallen
2019-03-24 14:00 194358029 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBK P07/Röd Ville Hedsberg, Micael Holmbom Balderhallen B
2019-03-24 15:00 194358028 Skellefteå IBK P08 - Gamla Stan IBK /Gul 07 Carl Rosenberg, Simon Blom Eddahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis