Pojk Mörkröd Vår 21 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 18:30 069000002 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - Lindome IBK / Särö IK Hj 5 - 2 Petter Enlund, Oscar Skogsberg Salming Arena
2020-01-12 12:30 069000003 IK Zenith Herrjunior Grön - FBC Lerum Utveckling Svart 9 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2020-01-17 20:00 069000006 IK Zenith Herrjunior Grön - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 2 - 3 Agnes Andersson, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2020-01-18 17:30 069000005 FBC Lerum Utveckling Svart - Kärra IBK P03 Röd 1 - 6 Javed Khan, Felix Bark Peterson Rydsbergshallen
2020-01-24 20:00 069000008 Lindome IBK / Särö IK Hj - IK Zenith Herrjunior Grön 5 - 1 Ali Noori, Meisam Hosseini Almåshallen A
2020-01-26 14:30 069000009 Kärra IBK P03 Röd - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 10 - 4 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Kärra Sporthall
2020-01-28 19:45 069000011 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - FBC Lerum Utveckling Svart 9 - 6 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Salming Arena
2020-01-30 19:30 069000012 Kärra IBK P03 Röd - Lindome IBK / Särö IK Hj 7 - 3 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Kärra Sporthall
2020-02-23 17:40 069000014 IK Zenith Herrjunior Grön - Kärra IBK P03 Röd 1 - 4 Agnes Andersson, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2020-02-23 18:45 069000015 FBC Lerum Utveckling Svart - Lindome IBK / Särö IK Hj 6 - 5 Unsal Yucel, Senad Olevic Rydsbergshallen
2020-02-26 18:30 069000017 Lindome IBK / Särö IK Hj - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 3 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Almåshallen A
2020-03-01 19:30 069000018 FBC Lerum Utveckling Svart - IK Zenith Herrjunior Grön 7 - 2 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2020-03-07 13:45 069000021 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - IK Zenith Herrjunior Grön 3 - 3 Tobias Hildesson, Jesper Stolt-Hermansson Salming Arena
2020-03-07 16:10 069000020 Kärra IBK P03 Röd - FBC Lerum Utveckling Svart 5 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Kärra Sporthall
069000023 IK Zenith Herrjunior Grön - Lindome IBK / Särö IK Hj Björlanda Idrottshall
069000024 Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - Kärra IBK P03 Röd Salming Arena
069000026 FBC Lerum Utveckling Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 Rydsbergshallen
069000027 Lindome IBK / Särö IK Hj - Kärra IBK P03 Röd Almåshallen A
069000029 Kärra IBK P03 Röd - IK Zenith Herrjunior Grön Kärra Sporthall
069000030 Lindome IBK / Särö IK Hj - FBC Lerum Utveckling Svart Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P03 Röd 5 5 0 0 32-13 19 15
2. Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 6 4 1 1 31-26 5 13
3. FBC Lerum Utveckling Svart 6 2 0 4 28-36 -8 6
4. IK Zenith Herrjunior Grön 6 1 1 4 18-26 -8 4
5. Lindome IBK / Särö IK Hj 5 1 0 4 18-26 -8 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 19:40 069003001 FBC Lerum Utveckling Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ 4 - 3 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Alléhallen
2020-01-12 17:30 069003003 Lindome IBK HJ Grön - Mölndals IBF HJ 4 - 5 Thomas Johansson, Adam Jällfält Streteredsskolan
2020-01-15 19:40 069003002 IBK Kungälv Herrjuniorer - Partille IBS U-16 3 - 5 Per Sundvall, Senad Olevic Kastellegårdshallen
069003005 Mölndals IBF HJ - Pixbo Wallenstam IBF HJ Aktiviteten A-Hall
2020-01-17 18:00 069003004 Partille IBS U-16 - FBC Lerum Utveckling Vit 0 - 6 Almir Mehmedagic, Goran Kuduzovic Qvisthallen
2020-02-09 10:30 069003006 Lindome IBK HJ Grön - IBK Kungälv Herrjuniorer 5 - 4 Emma Lindell, Pelle Hellberg Almåshallen A
069003007 FBC Lerum Utveckling Vit - Mölndals IBF HJ Rydsbergshallen
2020-01-25 18:15 069003009 Pixbo Wallenstam IBF HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer 3 - 0 Gustaf Broström, Erik Rådhall Wallenstamhallen
2020-01-26 19:30 069003008 Partille IBS U-16 - Lindome IBK HJ Grön 5 - 4 Robin Boqvist, Marcus Orrhult Partillebohallen
2020-01-29 20:15 069003012 Pixbo Wallenstam IBF HJ - Partille IBS U-16 4 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Wallenstamhallen
2020-01-31 18:30 069003010 Lindome IBK HJ Grön - FBC Lerum Utveckling Vit 3 - 8 Meisam Hosseini, Ali Noori Almåshallen A
2020-01-31 19:45 069003011 IBK Kungälv Herrjuniorer - Mölndals IBF HJ 4 - 4 Senad Olevic, Petter Enlund Munkegärdehallen
2020-02-21 20:00 069003013 FBC Lerum Utveckling Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer 5 - 1 Erik Hultén, Henry Tames Rydsbergshallen
2020-02-22 17:30 069003015 Mölndals IBF HJ - Partille IBS U-16 2 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Aktiviteten A-Hall
2020-02-23 13:40 069003014 Lindome IBK HJ Grön - Pixbo Wallenstam IBF HJ 3 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2020-02-29 09:30 069003016 Pixbo Wallenstam IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Vit 1 - 5 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Wallenstamhallen
2020-02-29 12:50 069003018 Mölndals IBF HJ - Lindome IBK HJ Grön 1 - 2 Felix Bark Peterson, Rasty Al-barzngi Aktiviteten A-Hall
2020-03-01 11:30 069003017 Partille IBS U-16 - IBK Kungälv Herrjuniorer 3 - 7 Mohamad Bahsson, Senad Olevic Vallhamra Sportcenter
2020-03-07 18:30 069003019 FBC Lerum Utveckling Vit - Partille IBS U-16 14 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Rydsbergshallen
2020-03-08 09:30 069003020 Pixbo Wallenstam IBF HJ - Mölndals IBF HJ 8 - 1 Pierre Eberhard Berg, Torbjörn Zahner Wallenstamhallen
2020-03-08 14:50 069003021 IBK Kungälv Herrjuniorer - Lindome IBK HJ Grön 7 - 5 Amir Huseinovic, Felix Bark Peterson Munkegärdehallen
069003022 Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Vit Aktiviteten A-Hall
069003023 Lindome IBK HJ Grön - Partille IBS U-16 Almåshallen A
069003024 IBK Kungälv Herrjuniorer - Pixbo Wallenstam IBF HJ Munkegärdehallen
069003025 FBC Lerum Utveckling Vit - Lindome IBK HJ Grön Rydsbergshallen
069003026 Mölndals IBF HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Ekenskolan
069003027 Partille IBS U-16 - Pixbo Wallenstam IBF HJ Qvisthallen
069003028 IBK Kungälv Herrjuniorer - FBC Lerum Utveckling Vit Munkegärdehallen
069003029 Pixbo Wallenstam IBF HJ - Lindome IBK HJ Grön Wallenstamhallen
069003030 Partille IBS U-16 - Mölndals IBF HJ Qvisthallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum Utveckling Vit 6 6 0 0 42-13 29 18
2. Partille IBS U-16 7 4 0 3 30-40 -10 12
3. Pixbo Wallenstam IBF HJ 6 3 0 3 24-18 6 9
4. IBK Kungälv Herrjuniorer 7 2 1 4 26-30 -4 7
5. Lindome IBK HJ Grön 7 2 0 5 26-35 -9 6
6. Mölndals IBF HJ 5 1 1 3 13-25 -12 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 13:10 069005003 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Varla IBK P 02/03 2 - 6 Wessam Abdellrazek, Javed Khan Wallenstamhallen
2020-01-11 17:30 069005001 IBK Kungälv P04 Vit - Partille IBS P03/P04 2 - 5 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Munkegärdehallen
2020-01-12 14:30 069005002 IBK Göteborg U16 - Stenungsunds IBK HJ 3 4 - 5 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Torpahallen
2020-01-18 11:30 069005004 Stenungsunds IBK HJ 3 - IBK Kungälv P04 Vit 1 - 4 Martin Larsson, Martin Andersson Stenungsund Arena
2020-01-18 17:40 069005005 Varla IBK P 02/03 - Partille IBS P03/P04 5 - 2 Lindälvshallen
2020-01-18 20:30 069005006 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - IBK Göteborg U16 5 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstamhallen
2020-01-24 20:00 069005008 Stenungsunds IBK HJ 3 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 3 - 5 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Spekerödsskolan
2020-01-25 16:20 069005009 Partille IBS P03/P04 - IBK Göteborg U16 3 - 6 Mattias Strid, Felix Bark Peterson Partillebohallen
2020-01-26 13:40 069005007 IBK Kungälv P04 Vit - Varla IBK P 02/03 3 - 5 Susanne Andersson, Martin Andersson Munkegärdehallen
069005012 Partille IBS P03/P04 - Stenungsunds IBK HJ 3 Partillebohallen
2020-02-02 16:30 069005011 IBK Göteborg U16 - Varla IBK P 02/03 3 - 1 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2020-02-07 17:15 069005010 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - IBK Kungälv P04 Vit 7 - 1 Daniel Madsen, Patrich Hellfärdsson Wallenstamhallen
2020-02-22 11:10 069005014 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Partille IBS P03/P04 5 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Wallenstamhallen
2020-02-22 12:20 069005015 Varla IBK P 02/03 - Stenungsunds IBK HJ 3 3 - 6 Fjärås Idrottshall
2020-03-07 11:30 069005013 IBK Kungälv P04 Vit - IBK Göteborg U16 5 - 2 Tomas Levin, Alf Björkner Munkegärdehallen
2020-02-29 12:00 069005016 Partille IBS P03/P04 - IBK Kungälv P04 Vit 2 - 6 Gustaf Broström, Erik Rådhall Qvisthallen
2020-02-29 13:00 069005018 Varla IBK P 02/03 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 2 - 6 Thomas Roos, Sebastian Sannerholm Lindälvshallen
2020-02-29 15:30 069005017 Stenungsunds IBK HJ 3 - IBK Göteborg U16 11 - 1 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Stenungsund Arena
2020-03-08 14:00 069005021 IBK Göteborg U16 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 4 - 0 Adem Can, Mats Sällberg Torpahallen
2020-03-08 16:20 069005019 IBK Kungälv P04 Vit - Stenungsunds IBK HJ 3 3 - 1 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Rasty Al-barzngi Munkegärdehallen
2020-03-12 19:50 069005020 Partille IBS P03/P04 - Varla IBK P 02/03 4 - 4 Jesper Björklund Greter, Oscar Kjellgren Elgestål Vallhamra Sportcenter
069005022 Varla IBK P 02/03 - IBK Kungälv P04 Vit Lindälvshallen
069005023 Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Stenungsunds IBK HJ 3 Wallenstamhallen
069005024 IBK Göteborg U16 - Partille IBS P03/P04 Torpahallen
069005025 IBK Kungälv P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd Kastellegårdshallen
069005026 Varla IBK P 02/03 - IBK Göteborg U16 Lindälvshallen
069005027 Stenungsunds IBK HJ 3 - Partille IBS P03/P04 Kyrkenorumsskolan
069005028 IBK Göteborg U16 - IBK Kungälv P04 Vit Torpahallen
069005029 Partille IBS P03/P04 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd Qvisthallen
069005030 Stenungsunds IBK HJ 3 - Varla IBK P 02/03 Kyrkenorumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P04 Vit 7 4 0 3 24-23 1 12
2. Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd 7 3 2 2 30-26 4 11
3. Varla IBK P 02/ 03 7 3 1 3 26-26 0 10
4. IBK Göteborg U16 7 3 1 3 25-30 -5 10
5. Stenungsunds IBK HJ 3 6 3 0 3 27-20 7 9
6. Partille IBS P03/ P04 6 1 2 3 21-28 -7 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd D VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 14:15 069006001 IBF Backadalen P02/03 - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 5 - 7 Eric Hemmingsson, Felix Bark Peterson Tuve Sporthall
2020-01-11 15:20 069006003 IK Zenith Herjuniorer Svart - Kärra IBK P04 HJ 1 - 6 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Torshallen
2020-01-12 14:00 069006002 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 2 - 1 Felix Bark Peterson, Patrich Hellfärdsson Askims Sporthall
2020-01-17 18:30 069006006 IK Zenith Herjuniorer Svart - Lindås Rasta IBK P04 Blå 1 - 3 Agnes Andersson, Abdirizak Ali Björlanda Idrottshall
2020-01-17 20:00 069006005 Kärra IBK P04 HJ - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 7 - 7 Felix Bark Peterson, Eric Hemmingsson Kärra Sporthall
2020-01-19 16:30 069006004 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - IBF Backadalen P02/03 8 - 4 Ali Noori, Meisam Hosseini Torpahallen
2020-01-24 19:30 069006009 Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 - Lindås Rasta IBK P04 Blå 2 - 8 Agnes Andersson, Susanne Andersson Agnebergshallen
2020-01-26 15:20 069006008 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - IK Zenith Herjuniorer Svart 4 - 1 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Svingelns Sporthall
2020-02-02 09:00 069006007 IBF Backadalen P02/03 - Kärra IBK P04 HJ 2 - 6 Petter Enlund, Senad Olevic Tuve Sporthall
2020-02-01 15:00 069006012 Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 4 - 5 Carl Otterström, Jim Olausson Rimnershallen B-hallen
2020-02-02 15:00 069006010 IK Zenith Herjuniorer Svart - IBF Backadalen P02/03 15 - 1 Albert Enlund, Petter Enlund Björlanda Idrottshall
2020-02-09 12:15 069006011 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Kärra IBK P04 HJ 2 - 8 Adem Can, Jesper Björklund Greter Salming Arena
2020-02-22 11:30 069006013 IBF Backadalen P02/03 - Lindås Rasta IBK P04 Blå 7 - 7 Erik Rådhall, Gustaf Broström Tuve Sporthall
2020-02-23 15:10 069006015 Kärra IBK P04 HJ - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 6 - 5 Felix Bark Peterson, Petter Enlund Kärra Sporthall
2020-02-23 16:10 069006014 IK Zenith Herjuniorer Svart - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 3 - 5 Agnes Andersson, Pelle Hellberg Björlanda Idrottshall
2020-03-01 12:30 069006016 Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 - IBF Backadalen P02/03 8 - 7 Emma Lindell, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2020-03-01 13:00 069006018 Kärra IBK P04 HJ - IK Zenith Herjuniorer Svart 10 - 3 Gustaf Broström, Erik Rådhall Kärra Sporthall
2020-03-01 16:30 069006017 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Lindås Rasta IBK P04 Blå 13 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Torpahallen
2020-03-07 16:15 069006019 IBF Backadalen P02/03 - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 5 - 14 Agnes Andersson, Mükremin Er Tuve Sporthall
2020-03-08 12:15 069006021 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IK Zenith Herjuniorer Svart 6 - 7 Emmy Vikström, Ella Wallsten Salming Arena
2020-03-08 14:45 069006020 Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 - Kärra IBK P04 HJ 3 - 3 Jim Olausson, Mathias Johansson Rimnershallen B-hallen
069006022 Kärra IBK P04 HJ - IBF Backadalen P02/03 Kärra Sporthall
069006023 IK Zenith Herjuniorer Svart - IBK Göteborg / IBK Bergum U15 Björlanda Idrottshall
069006024 Lindås Rasta IBK P04 Blå - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 Salming Arena
069006025 IBF Backadalen P02/03 - IK Zenith Herjuniorer Svart Tuve Sporthall
069006026 Kärra IBK P04 HJ - Lindås Rasta IBK P04 Blå Kärra Sporthall
069006027 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 Torpahallen
069006028 Lindås Rasta IBK P04 Blå - IBF Backadalen P02/03 Salming Arena
069006029 Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 - IK Zenith Herjuniorer Svart Rimnershallen B-hallen
069006030 IBK Göteborg / IBK Bergum U15 - Kärra IBK P04 HJ Torpahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK P04 HJ 7 5 2 0 46-23 23 17
2. IBK Göteborg / IBK Bergum U15 7 5 0 2 50-25 25 15
3. Herrestads AIF Rockets Junior P03-04 7 3 2 2 36-38 -2 11
4. Lindås Rasta IBK P04 Blå 7 3 1 3 31-39 -8 10
5. IK Zenith Herjuniorer Svart 7 2 0 5 31-35 -4 6
6. IBF Backadalen P02/ 03 7 0 1 6 31-65 -34 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd E VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 13:10 069007002 IBF Älvstranden P03 Svart - Mölndals IBF P05 MörkRöd 2 - 4 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Santoshallen
2020-01-12 12:00 069007003 Varla IBK P 04 Svart - Ale IBF P03 6 - 3 Jonas Olsson, Dennis Jelse Fjärås Idrottshall
2020-01-12 19:30 069007001 IBF Backadalen P03-05 Mix - FBC Lerum Utveckling Röd 6 - 5 Jesper Björklund Greter, Felix Bark Peterson Tuve Sporthall
2020-01-18 14:00 069007004 Mölndals IBF P05 MörkRöd - IBF Backadalen P03-05 Mix 6 - 7 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Ekenskolan
2020-01-18 16:30 069007005 Ale IBF P03 - FBC Lerum Utveckling Röd 3 - 2 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Ale Kulturrum
2020-01-19 17:20 069007006 Varla IBK P 04 Svart - IBF Älvstranden P03 Svart 7 - 3 Lindälvshallen
2020-01-25 13:30 069007007 IBF Backadalen P03-05 Mix - Ale IBF P03 1 - 4 Jesper Dammert, Joakim Jögi Tuve Sporthall
2020-01-26 13:45 069007009 FBC Lerum Utveckling Röd - IBF Älvstranden P03 Svart 2 - 7 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Hjällsnäshallen
2020-02-07 18:20 069007008 Mölndals IBF P05 MörkRöd - Varla IBK P 04 Svart 3 - 2 Matilda Svenblad, Oscar Kjellgren Elgestål Aktiviteten A-Hall
2020-02-01 15:30 069007012 FBC Lerum Utveckling Röd - Mölndals IBF P05 MörkRöd 4 - 6 Mükremin Er, Abdirizak Ali Rydsbergshallen
2020-02-02 11:00 069007011 IBF Älvstranden P03 Svart - Ale IBF P03 3 - 6 Gustaf Broström, Erik Rådhall Santoshallen
2020-02-02 13:10 069007010 Varla IBK P 04 Svart - IBF Backadalen P03-05 Mix 6 - 0 Lindälvshallen
2020-02-22 13:00 069007013 IBF Backadalen P03-05 Mix - IBF Älvstranden P03 Svart 2 - 3 Erik Rådhall, Gustaf Broström Tuve Sporthall
2020-02-23 12:40 069007015 Ale IBF P03 - Mölndals IBF P05 MörkRöd 3 - 4 Adem Can, Rasty Al-barzngi Ale Kulturrum
2020-02-23 18:15 069007014 Varla IBK P 04 Svart - FBC Lerum Utveckling Röd 5 - 2 Lindälvshallen
2020-02-29 14:20 069007018 Ale IBF P03 - Varla IBK P 04 Svart 7 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2020-02-29 16:20 069007017 Mölndals IBF P05 MörkRöd - IBF Älvstranden P03 Svart Joel Olausson, Erik Hultén Aktiviteten A-Hall
2020-03-01 17:50 069007016 FBC Lerum Utveckling Röd - IBF Backadalen P03-05 Mix 3 - 4 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2020-03-08 12:40 069007021 IBF Älvstranden P03 Svart - Varla IBK P 04 Svart 5 - 5 Javed Khan, Abdirizak Ali Santoshallen
2020-03-08 18:00 069007020 FBC Lerum Utveckling Röd - Ale IBF P03 3 - 0 Adem Can, Ali Noori Rydsbergshallen
2020-03-08 19:30 069007019 IBF Backadalen P03-05 Mix - Mölndals IBF P05 MörkRöd 3 - 2 Unsal Yucel, Senad Olevic Tuve Sporthall
069007022 Ale IBF P03 - IBF Backadalen P03-05 Mix Ale Kulturrum
069007023 Varla IBK P 04 Svart - Mölndals IBF P05 MörkRöd Fjärås Idrottshall
069007024 IBF Älvstranden P03 Svart - FBC Lerum Utveckling Röd Santoshallen
069007025 IBF Backadalen P03-05 Mix - Varla IBK P 04 Svart Tuve Sporthall
069007026 Ale IBF P03 - IBF Älvstranden P03 Svart Ale Kulturrum
069007027 Mölndals IBF P05 MörkRöd - FBC Lerum Utveckling Röd Aktiviteten A-Hall
069007028 IBF Älvstranden P03 Svart - IBF Backadalen P03-05 Mix Santoshallen
069007029 FBC Lerum Utveckling Röd - Varla IBK P 04 Svart Rydsbergshallen
069007030 Mölndals IBF P05 MörkRöd - Ale IBF P03 Aktiviteten A-Hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Varla IBK P 04 Svart 7 4 1 2 37-23 14 13
2. Mölndals IBF P05 MörkRöd 6 4 0 2 25-21 4 12
3. Ale IBF P03 7 4 0 3 26-25 1 12
4. IBF Backadalen P03-05 Mix 7 4 0 3 23-29 -6 12
5. IBF Älvstranden P03 Svart 6 2 1 3 23-26 -3 7
6. FBC Lerum Utveckling Röd 7 1 0 6 21-31 -10 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 11:15 069008002 IBF Backadalen P04 Röd - Lindome IBK P04 Lila 1 - 5 Albert Enlund, Oscar Kjellgren Elgestål Tuve Sporthall
2020-01-11 11:30 069008003 IBK Alingsås P05 GBG - Landvetter IBK P05 Blå 6 - 2 Henrik Sjöberg, Alma Ernstsson Stadsskogshallen, Alingsås
2020-01-12 12:30 069008001 FBC Vinga Herr Juniorer - Partille IBS P05 2 7 - 6 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Hall Of Flame
2020-01-17 18:30 069008004 Lindome IBK P04 Lila - FBC Vinga Herr Juniorer 5 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Almåshallen A
2020-01-17 19:00 069008006 IBK Alingsås P05 GBG - IBF Backadalen P04 Röd 11 - 0 Jim Nilsson, Sebastian Åberg Stadsskogshallen, Alingsås
2020-01-18 13:20 069008005 Landvetter IBK P05 Blå - Partille IBS P05 2 4 - 4 Agnes Andersson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Pinntorps Idrottshall
2020-01-24 18:30 069008008 Lindome IBK P04 Lila - IBK Alingsås P05 GBG 3 - 6 Meisam Hosseini, Ali Noori Almåshallen A
2020-01-24 19:15 069008009 Partille IBS P05 2 - IBF Backadalen P04 Röd 9 - 3 Javed Khan, Henry Tames Vallhamra Sportcenter
2020-01-25 14:00 069008007 FBC Vinga Herr Juniorer - Landvetter IBK P05 Blå 4 - 5 Mikael Thulin, Tobias Hildesson Frölunda Kulturhus
2020-01-29 19:30 069008010 IBK Alingsås P05 GBG - FBC Vinga Herr Juniorer 14 - 4 Henrik Sjöberg, Dan Pettersson Östlyckehallen, Alingsås
2020-02-01 11:30 069008011 IBF Backadalen P04 Röd - Landvetter IBK P05 Blå 3 - 1 Joel Olausson, Erik Hultén Tuve Sporthall
2020-02-05 20:00 069008012 Partille IBS P05 2 - Lindome IBK P04 Lila 7 - 6 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Partillebohallen
2020-02-21 19:00 069008014 IBK Alingsås P05 GBG - Partille IBS P05 2 10 - 5 Robin Töth, Arto Keckman Stadsskogshallen, Alingsås
2020-02-22 12:00 069008015 Landvetter IBK P05 Blå - Lindome IBK P04 Lila 5 - 5 Mustafa Er, Mükremin Er Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 13:20 069008013 FBC Vinga Herr Juniorer - IBF Backadalen P04 Röd 7 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2020-02-29 12:00 069008018 Landvetter IBK P05 Blå - IBK Alingsås P05 GBG 5 - 6 Pierre Eberhard Berg, Peter Axelsson Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 14:10 069008016 Partille IBS P05 2 - FBC Vinga Herr Juniorer 10 - 3 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Partillebohallen
2020-03-04 19:45 069008017 Lindome IBK P04 Lila - IBF Backadalen P04 Röd 7 - 4 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Almåshallen B
2020-03-06 19:20 069008020 Partille IBS P05 2 - Landvetter IBK P05 Blå 3 - 5 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Vallhamra Sportcenter
2020-03-07 14:45 069008021 IBF Backadalen P04 Röd - IBK Alingsås P05 GBG 2 - 4 Agnes Andersson, Mükremin Er Tuve Sporthall
2020-03-07 16:15 069008019 FBC Vinga Herr Juniorer - Lindome IBK P04 Lila 7 - 4 Ulf Widell, Mattias Strid Hall Of Flame
069008022 Landvetter IBK P05 Blå - FBC Vinga Herr Juniorer Pinntorps Idrottshall
069008023 IBK Alingsås P05 GBG - Lindome IBK P04 Lila Stadsskogshallen, Alingsås
069008024 IBF Backadalen P04 Röd - Partille IBS P05 2 Tuve Sporthall
069008025 FBC Vinga Herr Juniorer - IBK Alingsås P05 GBG Hall Of Flame
069008026 Landvetter IBK P05 Blå - IBF Backadalen P04 Röd Pinntorps Idrottshall
069008027 Lindome IBK P04 Lila - Partille IBS P05 2 Almåshallen A
069008028 IBF Backadalen P04 Röd - FBC Vinga Herr Juniorer Tuve Sporthall
069008029 Partille IBS P05 2 - IBK Alingsås P05 GBG Partillebohallen
069008030 Lindome IBK P04 Lila - Landvetter IBK P05 Blå Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Alingsås P05 GBG 7 7 0 0 57-21 36 21
2. Partille IBS P05 2 7 3 1 3 44-38 6 10
3. Lindome IBK P04 Lila 7 3 1 3 35-33 2 10
4. FBC Vinga Herr Juniorer 7 3 0 4 35-48 -13 9
5. Landvetter IBK P05 Blå 7 2 2 3 27-31 -4 8
6. IBF Backadalen P04 Röd 7 1 0 6 17-44 -27 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd G VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 18:30 069009001 Lindome IBK P04 Grön - Partille IBS P05 1 4 - 8 Jesper Björklund Greter, Oscar Kjellgren Elgestål Almåshallen B
2020-01-10 19:45 069009002 IBK Kungälv P04 Svart - Ale IBF P05 MR 7 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Munkegärdehallen
2020-01-11 17:15 069009003 IBF Backadalen P03 - Mölndals IBF P05 Röd 1 - 7 Oscar Kjellgren Elgestål, Jesper Björklund Greter Tuve Sporthall
069009005 Mölndals IBF P05 Röd - Partille IBS P05 1 Aktiviteten A-Hall
2020-01-19 10:20 069009004 Ale IBF P05 MR - Lindome IBK P04 Grön 2 - 2 Besim Mehmedagic, Joakim Jögi Ale Kulturrum
2020-01-19 11:30 069009006 IBF Backadalen P03 - IBK Kungälv P04 Svart 3 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
2020-01-25 12:20 069009007 Lindome IBK P04 Grön - Mölndals IBF P05 Röd 6 - 6 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2020-01-25 16:00 069009008 Ale IBF P05 MR - IBF Backadalen P03 5 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Ale Kulturrum
2020-01-26 14:30 069009009 Partille IBS P05 1 - IBK Kungälv P04 Svart 7 - 4 Gustaf Broström, Erik Rådhall Partillebohallen
069009012 Partille IBS P05 1 - Ale IBF P05 MR Qvisthallen
2020-02-01 14:30 069009010 IBF Backadalen P03 - Lindome IBK P04 Grön 1 - 6 Joakim Jögi, Pelle Hellberg Tuve Sporthall
2020-03-06 19:45 069009011 IBK Kungälv P04 Svart - Mölndals IBF P05 Röd 6 - 4 Tomas Levin, Adem Can Munkegärdehallen
2020-02-21 18:15 069009015 Mölndals IBF P05 Röd - Ale IBF P05 MR 5 - 7 Almir Mehmedagic, Tobias Sanne Aktiviteten A-Hall
2020-02-22 18:40 069009013 Lindome IBK P04 Grön - IBK Kungälv P04 Svart 7 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Almåshallen B
2020-02-23 14:20 069009014 IBF Backadalen P03 - Partille IBS P05 1 3 - 5 Gustaf Broström, Erik Rådhall Tuve Sporthall
2020-02-28 19:20 069009016 Partille IBS P05 1 - Lindome IBK P04 Grön 6 - 6 Jesper Björklund Greter, Rasty Al-barzngi Qvisthallen
2020-02-29 17:00 069009017 Ale IBF P05 MR - IBK Kungälv P04 Svart 3 - 5 Isak Brogren, Martin Andersson Ale Kulturrum
2020-02-29 17:50 069009018 Mölndals IBF P05 Röd - IBF Backadalen P03 4 - 3 Joel Olausson, Erik Hultén Aktiviteten A-Hall
2020-03-07 15:10 069009020 Partille IBS P05 1 - Mölndals IBF P05 Röd 3 - 2 Jesper Björklund Greter, Adem Can Partillebohallen
2020-03-08 14:40 069009019 Lindome IBK P04 Grön - Ale IBF P05 MR 0 - 1 Samira Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen A
2020-03-08 17:50 069009021 IBK Kungälv P04 Svart - IBF Backadalen P03 1 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Rasty Al-barzngi Munkegärdehallen
069009022 Mölndals IBF P05 Röd - Lindome IBK P04 Grön Aktiviteten A-Hall
069009023 IBF Backadalen P03 - Ale IBF P05 MR Tuve Sporthall
069009024 IBK Kungälv P04 Svart - Partille IBS P05 1 Munkegärdehallen
069009025 Lindome IBK P04 Grön - IBF Backadalen P03 Almåshallen B
069009026 Mölndals IBF P05 Röd - IBK Kungälv P04 Svart Ekenskolan
069009027 Ale IBF P05 MR - Partille IBS P05 1 Ale Kulturrum
069009028 IBK Kungälv P04 Svart - Lindome IBK P04 Grön Munkegärdehallen
069009029 Partille IBS P05 1 - IBF Backadalen P03 Qvisthallen
069009030 Ale IBF P05 MR - Mölndals IBF P05 Röd Ale Kulturrum
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS P05 1 5 4 1 0 29-19 10 13
2. IBK Kungälv P04 Svart 7 4 0 3 36-28 8 12
3. Ale IBF P05 MR 6 3 1 2 20-21 -1 10
4. Lindome IBK P04 Grön 7 2 3 2 31-30 1 9
5. Mölndals IBF P05 Röd 6 2 1 3 28-26 2 7
6. IBF Backadalen P03 7 1 0 6 15-35 -20 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Mörkröd H VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 20:00 069014001 Melleruds IBK P02 - Stenungsunds IBK HJ 4 2 - 6 Matilda Svenblad, Martin Andersson Rådahallen
2020-01-11 11:20 069014002 Partille IBS P04 Röd - IBK Bergum HJ 4 - 2 Joakim Jögi, Meisam Hosseini Qvisthallen
2020-01-11 12:20 069014006 Varla IBK P 04 Lila - Mölndals IBF P04 6 - 2 Fjärås Idrottshall
2020-01-11 19:50 069014003 FBC Lerum Utveckling Blå - Kärra IBK P05 HJ 6 - 4 Ali Noori, Meisam Hosseini Rydsbergshallen
2020-01-12 12:00 069014005 Lindome IBK P05 Grön - IK Zenith Herrjunior Röd 5 - 9 Isak Brogren, Hugo Holmgren Jancev Streteredsskolan
2020-01-12 16:50 069014004 Utbynäs SK P03/04 - IBF Backadalen P04 Blå 4 - 8 Alf Björkner, Christer Carlberg Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-18 12:30 069014011 Mölndals IBF P04 - Utbynäs SK P03/04 2 - 11 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Ekenskolan
2020-01-19 12:10 069014007 IBK Bergum HJ - Melleruds IBK P02 7 - 7 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Bergumsskolan
2020-01-19 12:10 069014008 Kärra IBK P05 HJ - Stenungsunds IBK HJ 4 4 - 1 Roger Zahnér, Pierre Eberhard Berg Kärra Sporthall
2020-01-19 13:00 069014009 IBF Backadalen P04 Blå - Partille IBS P04 Röd 2 - 2 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
2020-01-19 13:00 069014012 Varla IBK P 04 Lila - Lindome IBK P05 Grön 4 - 10 Lindälvshallen
2020-01-19 17:30 069014010 IK Zenith Herrjunior Röd - FBC Lerum Utveckling Blå 3 - 2 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Björlanda Idrottshall
2020-01-23 19:30 069014015 Stenungsunds IBK HJ 4 - IK Zenith Herrjunior Röd 4 - 3 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Kyrkenorumsskolan
2020-01-24 20:00 069014013 Melleruds IBK P02 - Kärra IBK P05 HJ 6 - 4 Felix Bark Peterson, Oscar Kjellgren Elgestål Rådahallen
2020-01-25 11:20 069014016 Partille IBS P04 Röd - Mölndals IBF P04 10 - 1 Joakim Amri Nilsson, Torbjörn Zahner Qvisthallen
2020-01-26 16:50 069014018 Utbynäs SK P03/04 - Lindome IBK P05 Grön 2 - 4 Erik Hultén, Joel Olausson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-26 17:30 069014014 IBK Bergum HJ - IBF Backadalen P04 Blå 4 - 4 Alf Björkner, Henry Tames Bergumsskolan
2020-02-01 13:45 069014017 FBC Lerum Utveckling Blå - Varla IBK P 04 Lila 5 - 3 Mükremin Er, Jesper Björklund Greter Rydsbergshallen
2020-01-30 18:00 069014023 Lindome IBK P05 Grön - Partille IBS P04 Röd 6 - 10 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Almåshallen B
2020-02-01 12:20 069014022 Varla IBK P 04 Lila - Stenungsunds IBK HJ 4 6 - 3 Axel Persson, Marcus Orrhult Fjärås Idrottshall
2020-02-01 13:00 069014019 IBF Backadalen P04 Blå - Melleruds IBK P02 3 - 2 Erik Hultén, Joel Olausson Tuve Sporthall
2020-02-01 16:30 069014021 Mölndals IBF P04 - IBK Bergum HJ 0 - 3 Rasmus Eriksson, Hugo Holmgren Jancev Aktiviteten A-Hall
2020-02-02 13:30 069014020 IK Zenith Herrjunior Röd - Kärra IBK P05 HJ 5 - 0 Marcus Larsson, Mohamad Bahsson Björlanda Idrottshall
2020-02-02 20:00 069014024 Utbynäs SK P03/04 - FBC Lerum Utveckling Blå 6 - 6 Sebastian Krantz, William Hilmersson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
069014025 Melleruds IBK P02 - IK Zenith Herrjunior Röd Rådahallen
2020-02-02 15:30 069014028 IBK Bergum HJ - Lindome IBK P05 Grön 4 - 7 Mükremin Er, Lucas Venderot Bergumsskolan
2020-02-07 19:10 069014030 Partille IBS P04 Röd - FBC Lerum Utveckling Blå 6 - 4 Emmy Vikström, Ella Wallsten Qvisthallen
2020-02-08 13:30 069014026 IBF Backadalen P04 Blå - Mölndals IBF P04 3 - 3 Erik Hultén, Joel Olausson Tuve Sporthall
2020-02-08 14:30 069014029 Stenungsunds IBK HJ 4 - Utbynäs SK P03/04 3 - 7 Agnes Andersson, Emma Lindell Kyrkenorumsskolan
2020-02-09 14:30 069014027 Kärra IBK P05 HJ - Varla IBK P 04 Lila 16 - 7 Rasty Al-barzngi, Jesper Björklund Greter Kärra Sporthall
2020-02-17 19:50 069014032 Varla IBK P 04 Lila - IK Zenith Herrjunior Röd 2 - 6 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Fjärås Idrottshall
2020-02-22 14:30 069014031 Mölndals IBF P04 - Melleruds IBK P02 10 - 4 Robin Cederdahl, Pierre Eberhard Berg Aktiviteten A-Hall
2020-02-23 12:10 069014033 Lindome IBK P05 Grön - IBF Backadalen P04 Blå 11 - 4 Sebastian Sannerholm, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Almåshallen B
2020-02-23 15:50 069014034 Utbynäs SK P03/04 - Kärra IBK P05 HJ 5 - 6 Meisam Hosseini, Ali Noori Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-23 16:00 069014035 FBC Lerum Utveckling Blå - IBK Bergum HJ 7 - 3 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Hjällsnäshallen
2020-02-23 16:00 069014036 Partille IBS P04 Röd - Stenungsunds IBK HJ 4 4 - 3 Besim Mehmedagic, Adnan Mehmedagic Partillebohallen
2020-02-28 20:00 069014037 Melleruds IBK P02 - Varla IBK P 04 Lila 6 - 10 Martin Larsson, Susanne Andersson Rådahallen
2020-02-29 11:20 069014038 Mölndals IBF P04 - Lindome IBK P05 Grön 6 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Aktiviteten A-Hall
2020-02-29 13:30 069014040 IBF Backadalen P04 Blå - FBC Lerum Utveckling Blå 2 - 5 Edvin Pang, Goran Kuduzovic Tuve Sporthall
2020-03-01 14:30 069014041 Kärra IBK P05 HJ - Partille IBS P04 Röd 5 - 3 Gustaf Broström, Erik Rådhall Kärra Sporthall
2020-03-01 14:30 069014042 IBK Bergum HJ - Stenungsunds IBK HJ 4 4 - 4 Felix Bark Peterson, Javed Khan Bergumsskolan
2020-03-01 15:20 069014039 IK Zenith Herrjunior Röd - Utbynäs SK P03/04 3 - 5 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Björlanda Idrottshall
069014048 IBK Bergum HJ - Kärra IBK P05 HJ Bergumsskolan
2020-03-07 19:15 069014047 Stenungsunds IBK HJ 4 - IBF Backadalen P04 Blå 6 - 4 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Kyrkenorumsskolan
2020-03-08 13:10 069014043 Lindome IBK P05 Grön - Melleruds IBK P02 11 - 7 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Almåshallen A
2020-03-08 14:00 069014045 FBC Lerum Utveckling Blå - Mölndals IBF P04 12 - 3 Eric Hemmingsson, Mattias Strid Rydsbergshallen
2020-03-08 14:10 069014044 Utbynäs SK P03/04 - Varla IBK P 04 Lila 5 - 4 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Svingelns Sporthall
2020-03-08 18:00 069014046 Partille IBS P04 Röd - IK Zenith Herrjunior Röd 4 - 1 Abdirizak Ali, Mikael Thulin Partillebohallen
069014049 Melleruds IBK P02 - Utbynäs SK P03/04 Rådahallen
069014050 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum Utveckling Blå Almåshallen A
069014051 Varla IBK P 04 Lila - Partille IBS P04 Röd WW (-5 - -5) Lindälvshallen
069014052 Mölndals IBF P04 - Stenungsunds IBK HJ 4 Aktiviteten A-Hall
069014053 IK Zenith Herrjunior Röd - IBK Bergum HJ Björlanda Idrottshall
069014054 IBF Backadalen P04 Blå - Kärra IBK P05 HJ Tuve Sporthall
069014055 FBC Lerum Utveckling Blå - Melleruds IBK P02 Rydsbergshallen
069014056 Partille IBS P04 Röd - Utbynäs SK P03/04 Qvisthallen
069014057 Stenungsunds IBK HJ 4 - Lindome IBK P05 Grön Kyrkenorumsskolan
069014058 IBK Bergum HJ - Varla IBK P 04 Lila Bergumsskolan
069014059 Kärra IBK P05 HJ - Mölndals IBF P04 Kärra Sporthall
069014060 IBF Backadalen P04 Blå - IK Zenith Herrjunior Röd Tuve Sporthall
069014061 Melleruds IBK P02 - Partille IBS P04 Röd Rådahallen
069014062 FBC Lerum Utveckling Blå - Stenungsunds IBK HJ 4 Rydsbergshallen
069014063 Utbynäs SK P03/04 - IBK Bergum HJ Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
069014064 Lindome IBK P05 Grön - Kärra IBK P05 HJ Almåshallen A
069014065 Varla IBK P 04 Lila - IBF Backadalen P04 Blå WW (-5 - -5) Lindälvshallen
069014066 Mölndals IBF P04 - IK Zenith Herrjunior Röd Aktiviteten A-Hall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS P04 Röd 9 6 1 2 43-29 14 19
2. FBC Lerum Utveckling Blå 8 5 1 2 47-30 17 16
3. Lindome IBK P05 Grön 8 5 0 3 58-46 12 15
4. Utbynäs SK P03/ 04 8 4 1 3 45-36 9 13
5. IK Zenith Herrjunior Röd 7 4 0 3 30-22 8 12
6. Kärra IBK P05 HJ 7 4 0 3 39-33 6 12
7. Stenungsunds IBK HJ 4 8 3 1 4 30-34 -4 10
8. IBF Backadalen P04 Blå 9 2 3 4 30-42 -12 9
9. Varla IBK P 04 Lila 10 3 0 7 42-63 -21 9
10. Mölndals IBF P04 8 2 1 5 27-53 -26 7
11. IBK Bergum HJ 7 1 3 3 27-33 -6 6
12. Melleruds IBK P02 7 1 1 5 34-51 -17 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis