Pantamera P Blå Svår-Svår (08) (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 09:00 150338002 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Oscar Wernborg, Filip Lövenklint Grindtorpshallen
2019-09-28 12:15 150338001 Ekerö IK (A) - Värmdö IF (B) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Mälaröhallen
2019-09-29 12:00 150338005 Hässelby SK IBK - Väsby AIK Andreas Mattsson, Ken Johansson Hässelbyhallen
2019-09-29 13:15 150338003 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK Mats Järnmark, William De Besche Mörbyhallen
2019-11-16 09:30 150338004 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Niclas Andersson, Per Sundvall Åkersberga Sporthall A
2019-10-05 13:00 150338006 Väsby AIK - Åkersberga IBF Fredrik Nensén, Jan Lingemark Väsby skolan
2019-10-05 16:45 150338010 Värmdö IF (B) - Hässelby SK IBK Arash Sohrevardi, Nicklas Sundgren Värmdö sporthall
2019-10-06 11:00 150338009 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (A) Sezgin Youmer, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-10-06 11:45 150338008 Töjnan IBK - Täby FC (A) Madeleine Forslund, Linda Forslund Silverdalshallen
2019-10-06 13:00 150338007 Rotebro IS IBK - Danderyds SK IBF Martin Mårtensson, Niclas Andersson Rotebrohallen (Nya)
2019-10-12 11:30 150338011 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK Gustav Fohlstedt, Mario Mallengren Mälaröhallen
2019-10-13 12:30 150338015 Bele Barkarby IF IBF - Värmdö IF (B) Isac Krona, Robin Lidmyr Björkebyhallen
2019-10-13 13:15 150338013 Danderyds SK IBF - Väsby AIK Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Mörbyhallen
2019-10-13 13:15 150338014 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 14:00 150338012 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Oscar Silverbratt, Bjarne Hekkelstrand Grindtorpshallen
2019-10-26 09:00 150338016 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF Samuel Oreland, Filip Lövenklint Hässelbyhallen
2019-10-26 13:00 150338017 Väsby AIK - Täby FC (A) Magnus Johnsson, Robert Lindén Säfström Väsby skolan
2019-10-27 14:00 150338019 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF Mattias Thomasson, Joel Holm Silverdalshallen
2019-10-27 16:45 150338020 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-11-24 15:00 150338018 Rotebro IS IBK - Ekerö IK (A) Filip Saverstam, Carl Theorén Silverdalshallen
2019-11-09 13:00 150338021 Ekerö IK (A) - Väsby AIK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2019-11-09 17:00 150338022 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK Mats Järnmark, Simon Fröberg Grindtorpshallen
2019-11-10 11:45 150338024 Töjnan IBK - Värmdö IF (B) Ludwig Idevall, Annie Mattsson Silverdalshallen
2019-11-10 13:00 150338025 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Jonas Vedin, Joel Holm Björkebyhallen
2019-11-10 16:00 150338023 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF Lars Reuterhagen, Fredrik Nensén Mörbyhallen
2019-11-16 10:00 150338027 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (A) Roger Nyström, Alexander Edehag Hässelbyhallen
2019-11-16 11:00 150338030 Värmdö IF (B) - Danderyds SK IBF Carl Brorsson, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-11-16 14:00 150338028 Väsby AIK - Bele Barkarby IF IBF Jonatan Svahn, Richard Jonsson Väsby skolan
2019-11-17 10:00 150338029 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Rotebrohallen (Nya)
2019-11-17 14:15 150338026 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Niclas Andersson, Aida Jönsson Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 10:00 150338033 Rotebro IS IBK - Värmdö IF (B) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Rotebrohallen (Nya)
2019-11-24 11:00 150338032 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Mario Mallengren, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2019-11-24 11:00 150338035 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Isak Ålenius, Marcus Höök Björkebyhallen
2019-11-24 13:00 150338034 Töjnan IBK - Väsby AIK Asta Hansson, Tindra Henriksson Silverdalshallen
2019-12-01 15:30 150338031 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF Alice Fritshammar, Leif Karlsson Mälaröhallen
2019-12-07 13:15 150338039 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Väsby skolan
2019-12-08 10:30 150338040 Värmdö IF (B) - Täby FC (A) Osama Abaied, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-12-08 11:15 150338037 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Aarre Hietanen, Tore Dernell Åkersberga Sporthall A
2019-12-08 12:00 150338038 Hässelby SK IBK - Töjnan IBK Alice Fritshammar, Elliot Karlsson Hässelbyhallen
2019-12-08 15:00 150338036 Danderyds SK IBF - Ekerö IK (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Mörbyhallen
2019-12-14 14:00 150338042 Väsby AIK - Värmdö IF (B) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Väsby skolan
2019-12-15 09:45 150338045 Bele Barkarby IF IBF - Danderyds SK IBF Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Björkebyhallen
2019-12-15 10:00 150338043 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK Åsa Gustavsson, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2019-12-15 14:00 150338044 Töjnan IBK - Åkersberga IBF Magnus Johnsson, Noel Huss Silverdalshallen
2019-12-15 17:00 150338041 Ekerö IK (A) - Täby FC (A) Mats Järnmark, Sezgin Youmer Mälaröhallen
2020-01-11 13:00 150338046 Väsby AIK - Hässelby SK IBK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Väsby skolan
2020-01-11 15:00 150338047 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Joel Holm, Filip Saverstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 16:15 150338049 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Ricky Bagge, Lukas Jellnor Björkebyhallen
2020-01-12 13:00 150338048 Töjnan IBK - Danderyds SK IBF Jonas Vedin, Joel Holm Silverdalshallen
2020-01-12 13:30 150338050 Värmdö IF (B) - Ekerö IK (A) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2020-01-25 16:00 150338052 Täby FC (A) - Töjnan IBK Jonas Vedin, Joel Holm Grindtorpshallen
2020-01-25 18:00 150338051 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF Johanna Kjebon, Emil Pernkrans Tappströms Bollhall
2020-01-26 12:15 150338054 Åkersberga IBF - Väsby AIK Oskar Mattsson, Jakob Iskander Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 14:15 150338053 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK Joel Säve-Söderbergh, Jonathan Wallén Brobäck Mörbyhallen
2020-01-26 17:00 150338055 Hässelby SK IBK - Värmdö IF (B) Aida Jönsson, Mats Järnmark Hässelbyhallen
2020-02-01 12:00 150338057 Väsby AIK - Danderyds SK IBF Mattias Thomasson, Mats Järnmark Väsby skolan
2020-02-01 13:30 150338060 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Sezgin Youmer, Niclas Andersson Värmdö sporthall
2020-02-02 10:00 150338059 Töjnan IBK - Ekerö IK (A) Andreas Theorén, Mattias Thomasson Arena Satelliten
2020-02-02 13:00 150338058 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Lea Gergi, Ludwig Idevall Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 14:00 150338056 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Riddersvik
2020-02-08 11:00 150338061 Ekerö IK (A) - Rotebro IS IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-09 09:15 150338064 Åkersberga IBF - Värmdö IF (B) Tore Dernell, Paulina Sturmhöwel Döring Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 11:30 150338065 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Stella Hammer, Linnea Gribe Björkebyhallen
2020-02-09 13:00 150338062 Täby FC (A) - Väsby AIK Paulina Thunvall, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2020-02-09 15:00 150338063 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK Alexander Löfgren, Mats Järnmark Mörbyhallen
2020-02-15 12:00 150338068 Väsby AIK - Ekerö IK (A) Hugo Nilsson, Jonas Vedin Väsby skolan
2020-02-15 12:15 150338066 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF Tore Dernell, Alexander Löfgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-16 15:00 150338067 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) , Robin Lidmyr Hässelbyhallen
2020-02-16 17:00 150338069 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF Noel Huss, Hugo Nilsson Arena Satelliten
2020-03-09 18:30 150338070 Värmdö IF (B) - Töjnan IBK Jonas Jatko, Sezgin Youmer Värmdö sporthall
2020-03-07 08:30 150338071 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-03-07 14:00 150338072 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Jonas Vedin, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2020-03-08 11:30 150338074 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK Mimma Spasic, Mattias Thomasson Silverdalshallen
2020-03-08 11:45 150338075 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK Ricky Bagge, Alexander Löfgren Björkebyhallen
2020-03-08 16:00 150338073 Danderyds SK IBF - Värmdö IF (B) Anna Mandelstam, Jonatan Svahn Mörbyhallen
150338076 Danderyds SK IBF - Täby FC (A) Mörbyhallen
150338077 Åkersberga IBF - Ekerö IK (A) Skärgårdsstadshallen
150338078 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF Riddersvik
150338079 Väsby AIK - Töjnan IBK Väsby skolan
150338080 Värmdö IF (B) - Rotebro IS IBK Värmdö sporthall
150338081 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF Mälaröhallen
150338082 Täby FC (A) - Värmdö IF (B) Grindtorpshallen
150338083 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
150338084 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK Silverdalshallen
150338085 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
150338086 Täby FC (A) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
150338087 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF Mörbyhallen
150338088 Åkersberga IBF - Töjnan IBK Åkersberga Sporthall A
150338089 Hässelby SK IBK - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
150338090 Värmdö IF (B) - Väsby AIK Värmdö sporthall
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 13:30 150339002 FBI Tullinge - Täby FC (B) Magnus Berg, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-09-28 15:30 150339004 Salems IF - Farsta IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 16:00 150339003 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK William Rennerfelt, Gustaf Reimer Tomtbergahallen
2019-09-29 14:45 150339001 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (B) Theodore Hurtig, Can Asal Värmdö sporthall
2019-10-05 10:15 150339007 Farsta IBK - Huddinge IBS Magnus Eriksson, Fredrik Bousset Farstahallen 1
2019-10-05 11:30 150339010 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Hugo Dandanell, Alexander Edehag Mälaröhallen
2019-10-05 18:00 150339009 Täby FC (B) - Värmdö IF (A) Arvid Stegrud, Andreas Lyhnakis Grindtorpshallen
2019-10-06 13:00 150339008 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Lisa Dahl, Ida Sandberg Ormingehallen
2019-10-12 10:00 150339012 FBI Tullinge - Farsta IBK Erik Nyman, Leif Karlsson Storvretens Sporthall
2019-10-12 16:45 150339011 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Noah Hulin, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-10-13 12:15 150339014 Salems IF - IBF Offensiv Lidingö Karl-Johan Leijon, Johan Hessing Skogsängshallen
2019-10-13 13:00 150339015 Täby FC (B) - Ekerö IK (B) Oscar Silverbratt, Bjarne Hekkelstrand Grindtorpshallen
2019-10-26 09:15 150339018 Farsta IBK - Värmdö IF (A) Kevin Helly, Björn Larsson Farstahallen 3
2019-10-26 16:00 150339016 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IBS Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Bodals Bollhall
2019-10-27 10:00 150339019 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (B) Christoffer Hellström, Christian Berger Ormingehallen
2019-10-27 13:15 150339020 Ekerö IK (B) - Salems IF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Mälaröhallen
2019-11-09 16:00 150339023 Huddinge IBS - Salems IF Erik Gustafsson, Sam Varahram Tomtbergahallen
2019-11-09 16:30 150339022 FBI Tullinge - IBF Offensiv Lidingö Viggo Modigh, Leif Karlsson Rikstenshallen
2019-11-10 10:00 150339024 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK (B) Christian Berger, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 18:00 150339025 Täby FC (B) - Farsta IBK Edvin Strömgren, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-11-16 10:15 150339029 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Farstahallen 3
2019-11-16 12:30 150339030 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Tappströms Bollhall
2019-11-16 17:15 150339027 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Anton Fritshammar, Alice Fritshammar Bodals Bollhall
2019-11-17 14:15 150339026 Salems IF - FBI Tullinge Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Skogsängshallen
2019-11-23 08:45 150339032 FBI Tullinge - Huddinge IBS Erik Gustafsson, Anders Hillebrink Tullingehallen
2019-11-23 13:15 150339033 Farsta IBK - Ekerö IK (B) Rebecka Edin, Theodore Hurtig Farstahallen 3
2019-11-23 15:30 150339031 Värmdö IF (A) - Salems IF ****** ******, Maja Bergman Värmdö sporthall
2019-11-24 10:00 150339035 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Mario Mallengren, Mimma Spasic Grindtorpshallen
2019-12-07 12:15 150339036 Huddinge IBS - Värmdö IF (A) Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
2019-12-07 13:15 150339037 Salems IF - Täby FC (B) Elise Lundin, Lennart Asp Skogsängshallen
2019-12-07 14:00 150339040 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge Linnea Gribe, Matilda Jennersjö Mälaröhallen
2019-12-07 16:15 150339038 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK Stephanie Mobedjina, Johannes Ekenberg Bodals Bollhall
2019-12-14 15:00 150339045 Täby FC (B) - Huddinge IBS Fredrik Nensén, Tim Svensson Grindtorpshallen
2019-12-14 17:00 150339044 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Myrsjöskolan
2019-12-15 09:00 150339043 Farsta IBK - IBF Offensiv Lidingö Martin Claësson, Viking Claësson Farstahallen 3
2019-12-15 10:30 150339041 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge Anton Zaitsev, Christian Berger Värmdö sporthall
2020-01-11 14:15 150339047 Farsta IBK - Salems IF Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Farstahallen 3
2020-01-11 14:15 150339050 Ekerö IK (B) - Värmdö IF (A) Mikael Ferneback, Tobias Jansson Mälaröhallen
2020-01-11 17:15 150339048 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Christoffer Castwall, Shabbir Ahmed Ormingehallen
2020-01-12 14:00 150339049 Täby FC (B) - FBI Tullinge Mattias Lönnborg, Hannes Hovmöller Grindtorpshallen
150339055 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2019-12-15 14:15 150339051 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Martin Johansson, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2020-01-25 14:00 150339053 Huddinge IBS - Farsta IBK ****** ******, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2020-01-25 16:30 150339052 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Rikstenshallen
2020-02-01 10:15 150339058 Farsta IBK - FBI Tullinge Elias Englund, Jonathan Wallén Brobäck Farstahallen 3
2020-02-01 11:00 150339060 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-01 14:15 150339056 IBF Offensiv Lidingö - Salems IF Filip Saverstam, Johan Nima Bodals Bollhall
2020-02-02 10:00 150339059 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A) Karima Sharipova, Hanna Woxmark Ormingehallen
2020-02-08 10:15 150339061 Värmdö IF (A) - Farsta IBK Niclas Andersson, Sadjad Nima Värmdö sporthall
2020-02-08 11:00 150339063 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö Hampus Bergholm, Sebastian Ekdahl Tomtbergahallen
2020-02-09 11:30 150339064 Salems IF - Ekerö IK (B) , Tobias Jansson Skogsängshallen
2020-02-09 15:00 150339065 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK Hannes Hovmöller, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2020-02-15 09:15 150339070 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Emil Pernkrans, Hampus Pernkrans Mälaröhallen
2020-02-15 12:30 150339066 Salems IF - Huddinge IBS Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-02-15 13:15 150339069 Farsta IBK - Täby FC (B) Elise Lundin, Leif Karlsson Farstahallen 3
2020-02-15 15:30 150339067 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge Isak Ålenius, Marcus Höök Bodals Bollhall
2020-03-07 12:00 150339071 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Adam Lindell, Mats Andersson Värmdö sporthall
2020-03-07 16:30 150339072 FBI Tullinge - Salems IF ****** ******, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 150339074 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Ormingehallen
2020-03-08 14:15 150339073 Huddinge IBS - Ekerö IK (B) Viggo Modigh, Oskar Ekman Tomtbergahallen
150339076 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
150339077 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
150339078 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Bodals Bollhall
150339080 Ekerö IK (B) - Farsta IBK Mälaröhallen
150339081 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
150339082 FBI Tullinge - Ekerö IK (B) Rikstenshallen
150339084 Nacka Wallenstam IBK - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
150339085 Täby FC (B) - Salems IF Grindtorpshallen
150339086 FBI Tullinge - Värmdö IF (A) Tullingehallen
150339087 Huddinge IBS - Täby FC (B) Tomtbergahallen
150339088 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
150339089 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK Bodals Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis