Division 2 (2019/20)

Gruppspel
Damer division 2 Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-21 11:45 150013001 Duvbo IK (A) - Sundbybergs IK (A) 3 - 3 Imtiaz Karim, Magnus Westerberg Brotorpshallen
2019-09-21 15:15 150013004 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF 4 - 6 Anders Asp, Emilia Tuomela Hässelbyhallen
2019-09-22 11:45 150013002 Åkersberga IBF (B) - AIK IBF (B) 2 - 2 Anton Fritshammar, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2019-09-22 15:00 150013003 Turebergs IF - Järfälla IBK (A) 3 - 6 Imtiaz Karim, Jan Lingemark Silverdalshallen
2019-11-10 17:30 150013005 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B) 7 - 1 Jonatan Svahn, Richard Jonsson Prästängshallen
2019-09-28 14:00 150013010 Sundbybergs IK (A) - Sigtuna IF IBK 2 - 2 Johan Engvall, Robert Milerud Hallonbergshallen
2019-09-29 14:45 150013009 AIK IBF (B) - Duvbo IK (A) 1 - 3 Niclas Andersson, Martin Mårtensson Ulriksdalshallen
2019-09-29 15:15 150013007 Vaxholms IBF - Turebergs IF 0 - 3 Peter Lassfolk, Lars Samuelsson Vaxholm innebandyhallen
2019-09-29 16:00 150013006 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) 10 - 1 Lars Reuterhagen, Jonas Edström K-Rauta Arena
2019-09-29 17:30 150013008 Järfälla IBK (A) - Åkersberga IBF (B) 4 - 5 Ricky Bagge, Johan Eklund Viksjö Sporthall
2019-10-11 20:15 150013014 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK 3 - 2 Johan Hessing, Sadjad Nima Hässelbyhallen
2019-10-12 14:15 150013011 Duvbo IK (A) - Järfälla IBK (A) 11 - 1 Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Hallonbergshallen
2019-10-12 16:45 150013012 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF 4 - 5 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 16:00 150013013 Turebergs IF - Täby FC (B) 5 - 9 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Silverdalshallen
2019-10-13 19:30 150013015 AIK IBF (B) - Sundbybergs IK (A) 4 - 5 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Ulriksdalshallen
2019-10-18 19:30 150013017 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) 7 - 7 Jan Lingemark, Fabian Fahimi K-Rauta Arena
2019-10-20 12:30 150013016 Sigtuna IF IBK - Turebergs IF 4 - 1 Jonatan Svahn, Anders Haag Prästängshallen
2019-10-20 12:45 150013018 Vaxholms IBF - Duvbo IK (A) 2 - 3 Andreas Mattsson, Alexander Mattsson Vaxholm innebandyhallen
2019-10-20 13:15 150013019 Järfälla IBK (A) - AIK IBF (B) 1 - 1 Kevin Neemé, Christian Neemé Viksjö Sporthall
2019-10-21 20:30 150013020 Sundbybergs IK (A) - Hässelby SK IBK (B) 4 - 5 Aldin Imamovic, Magnus Johansson Brotorpshallen
2019-11-02 12:15 150013021 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) 9 - 4 Mikael Ferneback, Tobias Jansson Hallonbergshallen
2019-11-03 11:00 150013022 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK 3 - 3 Magnus Westerberg, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2019-11-03 13:15 150013023 Turebergs IF - Hässelby SK IBK (B) 5 - 5 Elin Carlberg-Börjes, Linda Forslund Silverdalshallen
2019-11-03 13:15 150013025 AIK IBF (B) - Vaxholms IBF 6 - 5 Alexander Hellström, Rikard Söderlund Tallbackaskolan
2019-11-03 19:00 150013024 Järfälla IBK (A) - Sundbybergs IK (A) 2 - 4 Linda Forslund, Bjarne Hekkelstrand Viksjö Sporthall
2019-11-15 19:15 150013027 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A) 3 - 4 Fabian Fahimi, Imtiaz Karim Prästängshallen
2019-11-16 13:45 150013026 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) 2 - 3 Bjarne Hekkelstrand, Fredrik Hallenberg Hässelbyhallen
2019-11-16 14:15 150013028 Täby FC (B) - AIK IBF (B) 5 - 10 Lucas Werelius, Can Asal K-Rauta Arena
2019-11-16 15:30 150013030 Sundbybergs IK (A) - Turebergs IF 4 - 1 Johan Nima, Elin Carlberg-Börjes Hallonbergshallen
2019-11-16 16:15 150013029 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (A) 6 - 3 Jan Lingemark, Per Sundvall Vaxholm innebandyhallen
2019-11-23 12:15 150013031 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (B) 9 - 2 Daniel Enkulla, Anton Fritshammar Brotorpshallen
2019-11-23 18:00 150013033 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK (A) 2 - 3 Anders Haag, Martin Mårtensson Vaxholm innebandyhallen
2019-11-24 13:45 150013032 Åkersberga IBF (B) - Turebergs IF 8 - 2 Jan Lingemark, Johan Hessing Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 15:30 150013035 AIK IBF (B) - Sigtuna IF IBK 2 - 4 Bjarne Hekkelstrand, Julius Olesen Ulriksdalshallen
2020-02-16 17:30 150013034 Järfälla IBK (A) - Täby FC (B) 2 - 2 Totte Hallgren, William Wetterud Viksjö Sporthall
2019-11-26 19:45 150013038 Sigtuna IF IBK - Järfälla IBK (A) 6 - 2 Ken Johansson, Åsa Gustavsson Prästängshallen
2019-11-30 13:45 150013040 Sundbybergs IK (A) - Åkersberga IBF (B) 5 - 3 Imtiaz Karim, Richard Jonsson Hallonbergshallen
2019-11-30 15:30 150013037 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B) 2 - 12 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Hässelbyhallen
2019-12-01 15:30 150013039 Täby FC (B) - Vaxholms IBF 1 - 9 Patrik Larsson, Christian Ljunggren K-Rauta Arena
2019-12-01 16:00 150013036 Turebergs IF - Duvbo IK (A) 2 - 8 Ida Sandberg, Ricky Bagge Silverdalshallen
2019-12-07 13:00 150013041 Duvbo IK (A) - Åkersberga IBF (B) 4 - 3 Johnn Wahlgren, Oskar Sevefjord Brotorpshallen
2019-12-08 10:30 150013042 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A) 1 - 8 Sadjad Nima, Johan Hessing K-Rauta Arena
2019-12-08 15:00 150013043 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK 9 - 5 Sabina Åström, Bjarne Hekkelstrand Vaxholm innebandyhallen
2019-12-08 16:30 150013044 Järfälla IBK (A) - Hässelby SK IBK (B) 2 - 4 Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Viksjö Sporthall
2019-12-08 17:00 150013045 AIK IBF (B) - Turebergs IF 3 - 0 Daniel Kölborn, Patrik Larsson Tallbackaskolan
2020-01-11 14:00 150013050 Sundbybergs IK (A) - Duvbo IK (A) 1 - 5 Osama Abaied, Magnus Eriksson Hallonbergshallen
2020-01-12 13:00 150013046 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK 5 - 2 Lars Samuelsson, Peter Lassfolk K-Rauta Arena
2020-01-12 15:15 150013047 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) 3 - 6 Zana Guzel, Åsa Gustavsson Vaxholm innebandyhallen
2020-01-12 15:15 150013049 AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (B) 7 - 3 Tobias Jansson, Mikael Ferneback Ulriksdalshallen
2020-01-15 20:20 150013048 Järfälla IBK (A) - Turebergs IF 3 - 6 Alexander Mattsson, Jonatan Svahn Viksjö Sporthall
2020-01-18 13:00 150013051 Duvbo IK (A) - AIK IBF (B) 4 - 6 Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Brotorpshallen
2020-01-18 13:45 150013054 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) WO (5 - 0) Roland Nester Hässelbyhallen
2020-01-18 16:45 150013052 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (A) 3 - 3 Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
2020-01-19 12:45 150013055 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK (A) 5 - 1 Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Prästängshallen
2020-01-19 16:15 150013053 Turebergs IF - Vaxholms IBF 3 - 6 Gustav Levin, Åsa Gustavsson Silverdalshallen
2020-02-01 13:00 150013060 Sundbybergs IK (A) - AIK IBF (B) 1 - 2 Patrik Larsson, Elin Carlberg-Börjes Hallonbergshallen
2020-02-02 12:45 150013056 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (B) 2 - 4 Lars Reuterhagen, Roland Nester Prästängshallen
2020-02-02 13:15 150013057 Täby FC (B) - Turebergs IF 16 - 6 Anders Asp, Patrik Larsson K-Rauta Arena
2020-02-02 16:00 150013059 Järfälla IBK (A) - Duvbo IK (A) 3 - 4 Can Asal, Lucas Werelius Viksjö Sporthall
2020-02-16 17:00 150013058 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) 3 - 3 Lars Samuelsson, Peter Lassfolk Vaxholm innebandyhallen
2020-02-08 11:30 150013061 Duvbo IK (A) - Vaxholms IBF 1 - 2 Gustav Levin, Johan Hessing Brotorpshallen
2020-02-08 13:30 150013064 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK (A) 1 - 1 Magnus Johansson, Nihada Cenanovic Hässelbyhallen
2020-02-09 16:15 150013062 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B) 9 - 4 Bjarne Hekkelstrand, Nicklas Sundgren Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 16:30 150013063 Turebergs IF - Sigtuna IF IBK 1 - 3 Lisa Dahl, Daniel Kölborn Silverdalshallen
2020-02-09 17:00 150013065 AIK IBF (B) - Järfälla IBK (A) 4 - 2 Håkan Taxén, Anders Haag Ulriksdalshallen
2020-02-22 13:00 150013070 Sundbybergs IK (A) - Järfälla IBK (A) 4 - 3 Sadjad Nima, Magnus Berg Hallonbergshallen
2020-02-22 13:15 150013068 Täby FC (B) - Duvbo IK (A) 3 - 6 Jan Lingemark, Sabina Åström K-Rauta Arena
2020-02-23 11:00 150013066 Hässelby SK IBK (B) - Turebergs IF 7 - 3 Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Hässelbyhallen
2020-02-23 13:00 150013067 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) 4 - 2 Roland Nester, Niklas Forsman Prästängshallen
2020-02-23 14:00 150013069 Vaxholms IBF - AIK IBF (B) 4 - 4 Mikael Ferneback, Tobias Jansson Vaxholm innebandyhallen
150013071 Duvbo IK (A) - Sigtuna IF IBK Brotorpshallen
2020-03-01 10:15 150013073 Turebergs IF - Sundbybergs IK (A) 1 - 5 Niklas Forsman, Amanda Törner Silverdalshallen
2020-03-01 12:30 150013072 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) 1 - 6 Alexander Löfgren, Håkan Taxén Åkersberga Sporthall A
2020-03-01 13:00 150013074 Järfälla IBK (A) - Vaxholms IBF 1 - 5 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Viksjö Sporthall
2020-03-01 13:15 150013075 AIK IBF (B) - Täby FC (B) 4 - 5 William Albrecht, Julius Olesen Tallbackaskolan
150013076 Turebergs IF - Åkersberga IBF (B)
150013077 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A)
150013078 Sigtuna IF IBK - AIK IBF (B)
150013079 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A)
150013080 Sundbybergs IK (A) - Vaxholms IBF
150013081 Duvbo IK (A) - Turebergs IF Brotorpshallen
150013082 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK (A) Åkersberga Sporthall A
150013083 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
150013084 Järfälla IBK (A) - Sigtuna IF IBK Viksjö Sporthall
150013085 AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
150013086 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A) Åkersberga Sporthall A
150013087 Turebergs IF - AIK IBF (B) Silverdalshallen
150013088 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (A) Hässelbyhallen
150013089 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Prästängshallen
150013090 Sundbybergs IK (A) - Täby FC (B) Hallonbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Duvbo IK (A) 14 11 1 2 74-36 38 34
2. AIK IBF (B) 15 8 3 4 68-46 22 27
3. Sundbybergs IK (A) 15 8 3 4 51-40 11 27
4. Vaxholms IBF 15 8 2 5 67-50 17 26
5. Hässelby SK IBK (B) 15 8 2 5 57-63 -6 26
6. Sigtuna IF IBK 14 7 2 5 52-40 12 23
7. Åkersberga IBF (B) 15 4 5 6 59-61 -2 17
8. Täby FC (B) 15 5 2 8 73-90 -17 17
9. Turebergs IF 15 2 1 12 42-87 -45 7
10. Järfälla IBK (A) 15 1 3 11 38-68 -30 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Damer division 2 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-21 10:30 150038002 Örby IS - Hammarby IF IBF (B) 5 - 6 Fredrik Bousset, Magnus Eriksson Högdalshallen
2019-09-22 14:30 150038004 Vendelsö IK (B) - Huddinge IK (A) 2 - 3 Daniel Kölborn, Daniel Mårtensson Lyckeby Sporthall
2019-09-22 14:30 150038005 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B) 2 - 3 Can Asal, Lucas Werelius Västertorpshallen
2019-09-28 14:45 150038006 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (B) 3 - 3 Magnus Berg, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-09-28 16:15 150038010 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 5 Osama Abaied, Sezgin Youmer Ingarö Sporthall
2019-09-28 17:00 150038008 Älta IF - Örby IS 1 - 6 Sadjad Nima, Amanda Törner Järla Sporthall
2019-10-12 13:00 150038012 Örby IS - Huddinge IK (A) 1 - 2 Kevin Neemé, Christian Neemé Högdalshallen
2019-10-12 15:00 150038015 Hammarby IF IBF (B) - Ingarö IF (A) 3 - 5 Magnus Eriksson, Kerin Maclean Mitchell Sjöstadshallen
2019-10-13 16:15 150038014 Vendelsö IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 2 - 10 Jonas Jatko, Magnus Eriksson Lyckeby Sporthall
2019-10-19 13:15 150038019 Älta IF - Hammarby IF IBF (B) 5 - 5 Erik Hellgren, Oscar Forstadius Järla Sporthall
2019-10-19 16:30 150038020 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (B) 4 - 2 Kevin Helly, Zana Guzel Ingarö Sporthall
2019-10-19 16:45 150038017 FBI Tullinge (B) - Örby IS 5 - 3 Daniel Mårtensson, Erik Palmertz Tullingehallen
2019-11-02 12:00 150038022 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 6 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Högdalshallen
2019-11-02 15:15 150038024 Älta IF - Ingarö IF (A) 4 - 1 Daniel Bäckner, Anders Westerberg Järla Sporthall
2019-12-15 13:30 150038025 Hammarby IF IBF (B) - Huddinge IK (A) 4 - 8 Kari Karke, Anders Asp Sjöstadshallen
2019-11-15 19:30 150038028 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF (B) 2 - 4 Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Tullingehallen
2019-11-16 17:30 150038029 Huddinge IK (A) - Älta IF 3 - 2 William Albrecht, Niklas Forsman Kvarnbergshallen
2019-11-17 15:30 150038026 Vendelsö IK (B) - Örby IS 5 - 2 Nihada Cenanovic, Aldin Imamovic Lyckeby Sporthall
2019-11-23 14:45 150038033 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) 4 - 4 Jacob Leijon, Mauricio Castillo Kvarnbergshallen
2019-11-23 17:30 150038035 Hammarby IF IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 3 - 6 Johan Larsson, Sebastian Öhman Skanstullshallen
2019-11-24 18:15 150038034 Älta IF - FBI Tullinge (B) 2 - 6 Magnus Eriksson, Fredrik Bousset Järla Sporthall
2019-11-30 16:00 150038040 Ingarö IF (A) - Örby IS 3 - 1 Kenny Ly, Daniel Mårtensson Ingarö Sporthall
2019-11-30 18:00 150038039 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (A) 0 - 3 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Tullingehallen
2019-12-01 14:00 150038037 Vendelsö IK (B) - Hammarby IF IBF (B) 4 - 6 Johan Hessing, Roland Nester Lyckeby Sporthall
2019-12-01 17:15 150038038 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF 8 - 5 Andreas Bengtsson, Håkan Taxén Västertorpshallen
2019-12-07 15:00 150038043 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B) 7 - 4 Karl-Johan Leijon, Rikard Söderlund Kvarnbergshallen
2019-12-07 15:15 150038044 Älta IF - Vendelsö IK (B) 4 - 0 Magnus Berg, Kari Malmros Järla Sporthall
2019-12-07 17:30 150038042 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (A) 5 - 1 Kent Budell, Martin Åkesson Tullingehallen
2020-01-11 15:45 150038047 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK (B) 4 - 6 Kenny Ly, Patrik Larsson Kvarnbergshallen
2020-01-11 16:30 150038049 Hammarby IF IBF (B) - Örby IS 6 - 5 Svedje Ohlson, Mauricio Castillo Skanstullshallen
2020-02-16 19:15 150038046 FBI Tullinge (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 1 - 2 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Tullingehallen
2020-01-18 16:45 150038052 Örby IS - Älta IF 4 - 5 Can Asal, Lucas Werelius Högdalshallen
2020-01-19 14:00 150038055 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF (A) 4 - 0 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Västertorpshallen
2020-01-19 15:05 150038054 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) 3 - 2 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Lyckeby Sporthall
2020-02-01 15:00 150038060 Ingarö IF (A) - Hammarby IF IBF (B) 3 - 4 Ken Johansson, Niclas Woxmark Ingarö Sporthall
2020-02-02 11:30 150038058 Huddinge IK (A) - Örby IS 7 - 4 Magnus Eriksson, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
2020-02-02 14:00 150038056 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (B) 8 - 0 Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Västertorpshallen
2020-02-08 11:30 150038062 Örby IS - FBI Tullinge (B) 5 - 8 Filip Lövenklint, Daniel Enkulla Högdalshallen
2020-02-08 15:30 150038065 Hammarby IF IBF (B) - Älta IF 13 - 1 Filip Lövenklint, Theodore Idevall Skanstullshallen
2020-02-09 15:00 150038064 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF (A) 6 - 5 Kari Malmros, Magnus Eriksson Lyckeby Sporthall
2020-02-19 19:30 150038069 Huddinge IK (A) - Hammarby IF IBF (B) 4 - 1 Magnus Eriksson, Magnus Johansson Kvarnbergshallen
2020-02-22 16:45 150038070 Ingarö IF (A) - Älta IF 4 - 8 Mikael Ferneback, Tobias Jansson Värmdö sporthall
2020-02-23 14:00 150038067 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS 7 - 1 Fredrik Bousset, Johnny Mikael Claesson Västertorpshallen
2020-02-29 12:45 150038072 Örby IS - Vendelsö IK (B) 2 - 2 Sadjad Nima, Aldin Imamovic Högdalshallen
2020-03-01 10:30 150038075 Hammarby IF IBF (B) - FBI Tullinge (B) 5 - 7 Fredrik Bousset, Kerin Maclean Mitchell Eriksdalshallen
2020-03-08 18:15 150038074 Älta IF - Huddinge IK (A) 0 - 3 Kevin Helly, Lucas Werelius Järla Sporthall
150038078 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B)
150038079 FBI Tullinge (B) - Älta IF
150038080 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A)
150038082 Örby IS - Ingarö IF (A) Högdalshallen
150038083 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
150038084 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (B) Järla Sporthall
150038085 Hammarby IF IBF (B) - Vendelsö IK (B) Skanstullshallen
150038088 Vendelsö IK (B) - Älta IF Glömstahallen
150038089 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IK (A) Västertorpshallen
150038090 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Huddinge IK (A) 11 9 1 1 48-28 20 28
2. Älvsjö AIK IBF (B) 11 9 0 2 62-27 35 27
3. FBI Tullinge (B) 11 6 1 4 42-33 9 19
4. Hammarby IF IBF (B) 12 6 1 5 60-55 5 19
5. Vendelsö IK (B) 12 4 2 6 35-53 -18 14
6. Älta IF 11 4 1 6 37-53 -16 13
7. Ingarö IF (A) 11 3 1 7 32-46 -14 10
8. Örby IS 13 1 1 11 42-63 -21 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis