Flick Röd Vår 24 (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Flick Röd A Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-09 11:30 066500002 Lindome IBK F08/09 - Utbynäs SK U-trupp f0608 10 - 2 Mathias Johansson, Martin Andersson Almåshallen A
2022-10-09 12:00 066500003 Dingle AIK F07/08 - Pixbo Wallenstam IBF F08 1 - 1 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Munkedals Idrottshall
2022-10-09 16:30 066500001 FBC Lerum F08 1 - Lindås Rasta IBK F08-09 3 - 4 Måns Eliason, Karl Dahlsjö Rydsbergshallen
2022-10-15 11:10 066500005 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindås Rasta IBK F08-09 5 - 3 Senad Olevic, Amir Huseinovic Wallenstam Arena A
2022-10-15 12:00 066500006 Dingle AIK F07/08 - Lindome IBK F08/09 3 - 3 Susanne Andersson, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-10-16 15:40 066500004 Utbynäs SK U-trupp f0608 - FBC Lerum F08 1 2 - 8 Lukas Linde, Joakim Jögi Torpahallen
2022-10-18 17:50 066500007 FBC Lerum F08 1 - Pixbo Wallenstam IBF F08 0 - 7 Måns Eliason, Joel Mellby Rydsbergshallen
2022-10-22 16:20 066500009 Lindås Rasta IBK F08-09 - Lindome IBK F08/09 4 - 6 William Malmqvist, Almir Mehmedagic Lindås Waves Arena
2022-10-23 11:20 066500008 Utbynäs SK U-trupp f0608 - Dingle AIK F07/08 1 - 6 Semir Aganspahic, Ali Alizada Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-24 18:45 066500011 Lindome IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 1 - 2 Yao-Zu Galby, Linus Berthou Streteredsskolan
2022-10-29 13:00 066500010 Dingle AIK F07/08 - FBC Lerum F08 1 5 - 1 Per Sundvall, Mustafa Kalajdzisalihovic Munkedals Idrottshall
2022-10-30 14:20 066500012 Lindås Rasta IBK F08-09 - Utbynäs SK U-trupp f0608 5 - 0 Lazo Cesto, Henry Tames Lindås Waves Arena
2022-11-12 13:00 066500014 Dingle AIK F07/08 - Lindås Rasta IBK F08-09 3 - 3 Martin Andersson, Mathias Johansson Munkedals Idrottshall
2022-11-12 15:15 066500015 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Utbynäs SK U-trupp f0608 14 - 1 Jesper Björklund Greter, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
2022-11-13 16:30 066500013 FBC Lerum F08 1 - Lindome IBK F08/09 0 - 5 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Rydsbergshallen
2022-11-09 19:40 066500016 Lindås Rasta IBK F08-09 - FBC Lerum F08 1 3 - 0 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Askims Sporthall
2022-11-19 15:50 066500018 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Dingle AIK F07/08 2 - 2 William Malmqvist, Lucas Venderot Wallenstam Arena B
2022-11-20 19:15 066500017 Utbynäs SK U-trupp f0608 - Lindome IBK F08/09 2 - 5 Idris Hasan Mohamed, Ivan Ivanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-26 16:10 066500020 Lindås Rasta IBK F08-09 - Pixbo Wallenstam IBF F08 4 - 3 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Linus Svensson Lindås Waves Arena
2022-11-27 12:00 066500019 FBC Lerum F08 1 - Utbynäs SK U-trupp f0608 4 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Per Sundvall Rydsbergshallen
2022-11-27 13:00 066500021 Lindome IBK F08/09 - Dingle AIK F07/08 5 - 2 Jaana Gander, Tommy Runhammar Almåshallen A
2022-12-03 10:50 066500022 Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08 1 6 - 1 Andrea Samuelsson, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2022-12-04 12:00 066500023 Dingle AIK F07/08 - Utbynäs SK U-trupp f0608 3 - 3 Susanne Andersson, Carl Otterström Munkedals Idrottshall
2022-12-04 12:45 066500024 Lindome IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08-09 2 - 3 Mükremin Er, Semir Aganspahic Almåshallen A
2022-12-10 15:10 066500026 Pixbo Wallenstam IBF F08 - Lindome IBK F08/09 0 - 4 Selma Hadziselimovic, Mustafa Kalajdzisalihovic Wallenstam Arena B
2022-12-10 18:10 066500025 FBC Lerum F08 1 - Dingle AIK F07/08 WO (5 - 0) Rydsbergshallen
2022-12-10 18:30 066500027 Utbynäs SK U-trupp f0608 - Lindås Rasta IBK F08-09 2 - 4 Emir Rajabi, Mustafa Kalajdzisalihovic Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-12-17 14:45 066500028 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08 1 3 - 0 Isak Bokesten, Tim Berger Streteredsskolan
2022-12-18 14:40 066500030 Utbynäs SK U-trupp f0608 - Pixbo Wallenstam IBF F08 1 - 9 Selma Hadziselimovic, Alexander Pavlovic Torpahallen
2022-12-18 15:30 066500029 Lindås Rasta IBK F08-09 - Dingle AIK F07/08 5 - 2 Tomas Levin Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindome IBK F08/ 09 10 7 1 2 44-18 26 22
2. Lindås Rasta IBK F08-09 10 7 1 2 38-26 12 22
3. Pixbo Wallenstam IBF F08 10 6 2 2 49-18 31 20
4. Dingle AIK F07/ 08 10 2 5 3 27-29 -2 11
5. FBC Lerum F08 1 10 3 0 7 22-37 -15 9
6. Utbynäs SK U-trupp f0608 10 0 1 9 16-68 -52 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd B Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 14:10 066501001 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - IBK Kungälv F08/09 Blå 1 - 4 Linus Svensson, Håkan Krafft Wallenstam Arena B
2022-10-08 14:30 066501002 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Vit 4 - 1 Semir Aganspahic, Lucas Venderot Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-10-09 10:10 066501003 Landvetter IBK F09 Blå - Ale IBF F08/09 vit 7 - 4 Måns Bartilson, Sebastian Henriksen Pinntorps Idrottshall
2022-10-15 12:50 066501005 Ale IBF F08/09 vit - IBK Kungälv F08/09 Blå 4 - 4 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Ale Kulturrum
2022-10-16 10:50 066501006 Landvetter IBK F09 Blå - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 0 - 6 Gustav Garplid, Isak Skarrie Pinntorps Idrottshall
2022-10-16 12:10 066501004 IBF Älvstranden F08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 0 - 2 Emmy Birgersson, Elias Löfgren Santoshallen
2022-10-22 16:00 066501007 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Ale IBF F08/09 vit 8 - 2 Gustav Garplid, Sebastian Henriksen Wallenstam Arena B
2022-10-23 17:20 066501009 IBK Kungälv F08/09 Blå - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 0 - 1 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Kastellegårdshallen
2022-10-23 18:40 066501008 IBF Älvstranden F08 Vit - Landvetter IBK F09 Blå 5 - 4 Magnus Fredriksson, Gustav Garplid Santoshallen
2022-10-29 17:30 066501011 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Ale IBF F08/09 vit 4 - 0 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-10-30 17:30 066501010 Landvetter IBK F09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 5 - 5 Almir Mehmedagic, Mustafa Kalajdzisalihovic Pinntorps Idrottshall
2022-11-06 15:10 066501012 IBK Kungälv F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Vit 4 - 1 Susanne Andersson, Emma Lindell Kastellegårdshallen
2022-11-12 09:30 066501013 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 3 - 4 Gustav Garplid, Idris Hasan Mohamed Wallenstam Arena A
2022-11-13 12:00 066501014 Landvetter IBK F09 Blå - IBK Kungälv F08/09 Blå 2 - 6 Semir Aganspahic, Johan Ronge Pinntorps Idrottshall
2022-11-16 18:40 066501015 Ale IBF F08/09 vit - IBF Älvstranden F08 Vit 0 - 5 Ludvig Granath, Alice Sundelid Kronan Älvängen
2022-11-19 16:40 066501018 Ale IBF F08/09 vit - Landvetter IBK F09 Blå 5 - 9 Adam Jällfält, Magnus Fredriksson Ale Kulturrum
2022-11-20 12:30 066501017 IBF Älvstranden F08 Vit - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 3 - 6 Aldin Hadziselmovic, Selma Hadziselimovic Santoshallen
2022-11-20 17:20 066501016 IBK Kungälv F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 2 - 0 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Kastellegårdshallen
2022-11-26 14:30 066501021 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Landvetter IBK F09 Blå 4 - 0 Victoria Tobisson Lind, Tobias Almroth Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-11-26 17:50 066501019 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - IBF Älvstranden F08 Vit 3 - 3 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Wallenstam Arena B
2022-11-27 12:45 066501020 IBK Kungälv F08/09 Blå - Ale IBF F08/09 vit 7 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Kastellegårdshallen
2022-12-03 11:10 066501022 Ale IBF F08/09 vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 1 - 3 William Malmqvist, Lucas Venderot Ale Kulturrum
2022-12-03 14:30 066501024 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBK Kungälv F08/09 Blå 4 - 2 Alexander Rydqvist, Emir Rajabi Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-12-04 09:40 066501023 Landvetter IBK F09 Blå - IBF Älvstranden F08 Vit 2 - 7 Måns Bartilson, Yao-Zu Galby Pinntorps Idrottshall
2022-12-02 18:00 066501025 Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Landvetter IBK F09 Blå 2 - 5 Jakob Lundberg, Per Sundvall Önnerödshallen
2022-12-07 18:45 066501026 Ale IBF F08/09 vit - Stenungsunds IBK F08/09 Blå 6 - 5 , Tim Ranebjörk Kronan Älvängen
2022-12-11 12:20 066501027 IBF Älvstranden F08 Vit - IBK Kungälv F08/09 Blå 3 - 4 Senad Olevic, Gustav Löfving Santoshallen
2022-12-17 16:00 066501028 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 1 - 3 Idris Hasan Mohamed, Amir Huseinovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-12-18 16:10 066501029 IBK Kungälv F08/09 Blå - Landvetter IBK F09 Blå 6 - 1 Måns Bartilson, Sebastian Henriksen Kastellegårdshallen
2022-12-18 20:30 066501030 IBF Älvstranden F08 Vit - Ale IBF F08/09 vit 0 - 4 Lucas Venderot, Mohsen Gholami Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBK F08/ 09 Blå 10 8 0 2 39-18 21 24
2. IBK Kungälv F08/ 09 Blå 10 7 1 2 39-20 19 22
3. Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit 10 4 2 4 30-27 3 14
4. IBF Älvstranden F08 Vit 10 3 1 6 28-33 -5 10
5. Landvetter IBK F09 Blå 10 3 1 6 35-50 -15 10
6. Ale IBF F08/ 09 vit 10 2 1 7 29-52 -23 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd C Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:30 066502003 Surte IS IBK F08 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 4 - 2 William Malmqvist, Yao-Zu Galby Bohushallen
2022-10-09 14:00 066502002 Floda IBK F08/09 - FBC Lerum F08/09 3 - 3 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2022-10-19 18:15 066502001 FBC Vinga F08 - FBC Partille F08/09 2 - 10 Amir Huseinovic, Goran Kuduzovic Hall Of Flame
2022-10-15 15:45 066502006 Surte IS IBK F08 - Floda IBK F08/09 2 - 1 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Bohushallen
2022-10-15 17:00 066502004 FBC Lerum F08/09 - FBC Vinga F08 2 - 2 Tage Sandquist, Fahd Alkassar Rydsbergshallen
2022-10-15 17:30 066502005 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Partille F08/09 3 - 3 Alexander Rydqvist, Sebastian Henriksen Hedenskolans Idrottshall
2022-10-22 12:20 066502009 FBC Partille F08/09 - Floda IBK F08/09 1 - 1 Vincent Zetterström, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-10-22 13:30 066502008 FBC Lerum F08/09 - Surte IS IBK F08 2 - 3 Måns Eliason, Joel Mellby Rydsbergshallen
2022-10-23 11:40 066502007 FBC Vinga F08 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 1 - 9 Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2022-10-28 18:20 066502012 FBC Partille F08/09 - FBC Lerum F08/09 3 - 3 Vincent Zetterström, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-11-07 18:30 066502010 Surte IS IBK F08 - FBC Vinga F08 4 - 2 Idris Hasan Mohamed, Semir Aganspahic Bohushallen
2022-11-27 17:30 066502011 Floda IBK F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-11-12 16:00 066502014 Surte IS IBK F08 - FBC Partille F08/09 4 - 1 Hajrudin Begic, Mohsen Gholami Bohushallen
2022-11-12 16:30 066502015 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Lerum F08/09 7 - 1 Mustafa Kalajdzisalihovic, Adem Can Hedenskolans Idrottshall
2022-11-13 11:40 066502013 FBC Vinga F08 - Floda IBK F08/09 2 - 4 Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2022-11-19 15:45 066502018 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Surte IS IBK F08 7 - 2 Selma Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2022-11-19 16:40 066502016 FBC Partille F08/09 - FBC Vinga F08 0 - 4 Idris Hasan Mohamed, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-11-20 18:30 066502017 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08/09 4 - 0 Alexander Rydqvist, Ludvig Granath Rydsbergshallen
2022-11-26 12:10 066502021 Floda IBK F08/09 - Surte IS IBK F08 3 - 0 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Nova Floda Sportcenter
2022-11-26 17:40 066502020 FBC Partille F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Vincent Zetterström, Måns Bartilson Partillebohallen
2022-11-27 12:00 066502019 FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08/09 3 - 4 Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2022-12-03 17:30 066502022 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Vinga F08 5 - 0 Felix Broström, Mathias Hannu Hedenskolans Idrottshall
2022-12-04 16:10 066502024 Floda IBK F08/09 - FBC Partille F08/09 6 - 0 Mustafa Er, Mustafa Kalajdzisalihovic Nova Floda Sportcenter
2022-12-05 18:30 066502023 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08/09 1 - 4 Johan Ronge, Sofia Färm Bohushallen
2022-12-10 14:45 066502026 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Floda IBK F08/09 5 - 2 Dante Lindskog, Felix Broström Hedenskolans Idrottshall
2022-12-10 19:20 066502027 FBC Lerum F08/09 - FBC Partille F08/09 4 - 4 , Tobias Almroth Rydsbergshallen
2022-12-11 14:00 066502025 FBC Vinga F08 - Surte IS IBK F08 7 - 3 Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2022-12-17 12:10 066502028 Floda IBK F08/09 - FBC Vinga F08 3 - 1 Gustav Löfving, Semir Aganspahic Nova Floda Sportcenter
2022-12-17 14:40 066502029 FBC Partille F08/09 - Surte IS IBK F08 WO (5 - 0) Vincent Zetterström, Emil Häggsten Qvisthallen
2022-12-17 17:00 066502030 FBC Lerum F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 1 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 10 6 3 1 44-18 26 21
2. Floda IBK F08/ 09 10 4 3 3 25-20 5 15
3. Surte IS IBK F08 10 5 0 5 23-34 -11 15
4. FBC Lerum F08/ 09 10 3 4 3 28-28 0 13
5. FBC Partille F08/ 09 10 2 5 3 29-29 0 11
6. FBC Vinga F08 10 2 1 7 24-44 -20 7
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd D Höst FörD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 11:00 066503002 Ale IBF F08/09 Blå - Landvetter IBK F09 vit 2 - 4 Tim Ranebjörk, Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-10-08 11:50 066503004 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Kärra IBK F09/10 10 - 3 , Mattias Strid Wallenstam Arena B
2022-10-08 12:00 066503001 IBK Vänersborg F0910 Gbg - FBC Lerum F09 2 - 4 Idrottshuset, Vänersborg
2022-11-26 12:10 066503005 Eken IBK F09/10 - Dingle AIK F09/10 1 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Ekenhallen 1
2022-10-15 09:00 066503010 Eken IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 2 - 6 Yao-Zu Galby, Dante Lindskog Ekenhallen 1
2022-10-15 17:55 066503008 Kärra IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå 4 - 9 Viktor Fryk, Karl-Casper Ramsdal Kärra Sporthall
2022-10-16 13:10 066503006 Landvetter IBK F09 vit - IBK Vänersborg F0910 Gbg 2 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Pinntorps Idrottshall
2022-10-22 10:00 066503014 Ale IBF F08/09 Blå - Eken IBK F09/10 2 - 2 Per Sundvall, Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-10-22 14:40 066503012 Landvetter IBK F09 vit - Kärra IBK F09/10 6 - 4 Sofia Färm, Jaana Gander Pinntorps Idrottshall
2022-10-23 14:20 066503013 FBC Lerum F09 - Dingle AIK F09/10 5 - 3 Tage Sandquist, Joel Mellby Rydsbergshallen
2022-10-29 10:00 066503018 Eken IBK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit 4 - 8 Joakim Jögi, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2022-10-29 10:40 066503016 Kärra IBK F09/10 - IBK Vänersborg F0910 Gbg 2 - 12 Viktor Fryk, Viktor Berggren Kärra Sporthall
2022-10-29 14:50 066503019 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - FBC Lerum F09 4 - 1 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2022-11-12 15:15 066503022 Kärra IBK F09/10 - Eken IBK F09/10 7 - 3 Jaana Gander, Sofia Färm Kärra Sporthall
2022-11-12 16:45 066503021 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Dingle AIK F09/10 7 - 5 Idrottshuset, Vänersborg
2022-11-13 15:20 066503025 FBC Lerum F09 - Ale IBF F08/09 Blå 3 - 2 Karl Dahlsjö, Joel Mellby Rydsbergshallen
2022-11-18 19:00 066503026 Eken IBK F09/10 - IBK Vänersborg F0910 Gbg 1 - 8 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Ekenhallen 1
2022-11-19 12:20 066503027 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Dingle AIK F09/10 3 - 5 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-11-30 18:30 066503030 FBC Lerum F09 - Landvetter IBK F09 vit 1 - 2 Tage Sandquist Lerum Arena A 3
2022-12-03 12:00 066503033 Dingle AIK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå 5 - 3 Mathias Johansson, Thomas Johansson Munkedals Idrottshall
2022-12-03 13:00 066503031 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 6 - 3 Fyrkanten, Vargön
2022-12-03 17:35 066503034 Kärra IBK F09/10 - FBC Lerum F09 2 - 7 Viktor Berggren, Viktor Fryk Kärra Sporthall
2022-12-10 09:00 066503039 Landvetter IBK F09 vit - Dingle AIK F09/10 4 - 7 Gustav Garplid, Yao-Zu Galby Pinntorps Idrottshall
2022-12-10 11:40 066503037 Ale IBF F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 1 - 6 Mükremin Er, Felix Bark Peterson Ale Kulturrum
2022-12-10 17:00 066503038 FBC Lerum F09 - Eken IBK F09/10 1 - 6 Joel Mellby, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2022-12-17 10:50 066503043 Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit 1 - 6 Gustav Garplid, Benjamin Karlsson Wallenstam Arena B
2022-12-17 11:30 066503045 Dingle AIK F09/10 - Kärra IBK F09/10 3 - 2 Zara Carlsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-12-18 15:00 066503041 IBK Vänersborg F0910 Gbg - Ale IBF F08/09 Blå 4 - 3 Frigghallen, Vänersborg
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK F09 vit 7 6 0 1 32-20 12 18
2. IBK Vänersborg F0910 Gbg 7 5 0 2 40-20 20 15
3. Dingle AIK F09/ 10 7 5 0 2 30-25 5 15
4. Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd 7 4 0 3 33-24 9 12
5. FBC Lerum F09 7 4 0 3 22-21 1 12
6. Ale IBF F08/ 09 Blå 7 1 1 5 22-28 -6 4
7. Eken IBK F09/ 10 7 1 1 5 19-34 -15 4
8. Kärra IBK F09/ 10 7 1 0 6 24-50 -26 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd E Höst FörD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 09:30 066504003 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - FBC Partille F10/11 2 - 1 Ali Alizada, Emir Rajabi Wallenstam Arena A
2022-10-08 13:10 066504002 Lindås Rasta IBK F10 Blå - FBC Lerum F10/11 Vit 4 - 2 Lucas Dahlin, Anton Angervall Lindås Waves Arena
2022-10-15 13:30 066504005 FBC Partille F10/11 - IBF Älvstranden F09/10/11 3 - 3 Vincent Zetterström, Per Sundvall Qvisthallen
2022-10-15 16:50 066504006 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - Lindås Rasta IBK F10 Blå 0 - 0 Ivan Ivanovic, Joakim Jögi Wallenstam Arena A
2022-10-23 13:10 066504008 FBC Lerum F10/11 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 1 - 2 Tage Sandquist, Joel Mellby Rydsbergshallen
2022-10-23 14:10 066504009 IBF Älvstranden F09/10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Blå 3 - 1 Emmy Birgersson, Moa Ljungqvist Santoshallen
2022-10-29 15:40 066504011 Lindås Rasta IBK F10 Blå - FBC Partille F10/11 1 - 7 Mathias Johansson, Martin Andersson Lindås Waves Arena
2022-10-30 13:20 066504012 IBF Älvstranden F09/10/11 - FBC Lerum F10/11 Vit 4 - 3 Emmy Birgersson, Adem Can Santoshallen
2022-11-12 10:00 066504015 FBC Partille F10/11 - FBC Lerum F10/11 Vit 2 - 4 Tobias Almroth, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-11-12 16:30 066504014 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - IBF Älvstranden F09/10/11 4 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-11-19 14:20 066504018 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 5 - 6 Emil Häggsten, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2022-11-19 17:40 066504017 FBC Lerum F10/11 Vit - Lindås Rasta IBK F10 Blå 2 - 7 Tage Sandquist, Fahd Alkassar Rydsbergshallen
2022-11-27 10:00 066504020 IBF Älvstranden F09/10/11 - FBC Partille F10/11 8 - 3 Emmy Birgersson, Moa Ljungqvist Santoshallen
2022-11-27 13:20 066504021 Lindås Rasta IBK F10 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 1 - 4 Almir Mehmedagic, Jesper Wångblad Lindås Waves Arena
2022-12-03 16:30 066504024 Lindås Rasta IBK F10 Blå - IBF Älvstranden F09/10/11 3 - 7 Ali Alizada, Mohsen Gholami Lindås Waves Arena
2022-12-18 09:30 066504023 Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd - FBC Lerum F10/11 Vit 3 - 3 Semir Aganspahic, Mustafa Kalajdzisalihovic, Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Wallenstam Arena A
2022-12-10 13:20 066504026 FBC Partille F10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Blå 2 - 2 , Emil Häggsten Qvisthallen
2022-12-10 15:50 066504027 FBC Lerum F10/11 Vit - IBF Älvstranden F09/10/11 4 - 5 Tage Sandquist, Karl Dahlsjö Rydsbergshallen
2022-12-17 14:40 066504030 FBC Lerum F10/11 Vit - FBC Partille F10/11 3 - 1 Per Sundvall, Lasse Englund Rydsbergshallen
2022-12-18 12:20 066504029 IBF Älvstranden F09/10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 0 - 2 Mükremin Er, Semir Aganspahic Santoshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F10 Röd 8 6 2 0 23-12 11 20
2. IBF Älvstranden F09/ 10/ 11 8 5 1 2 31-23 8 16
3. Lindås Rasta IBK F10 Blå 8 2 2 4 19-27 -8 8
4. FBC Lerum F10/ 11 Vit 8 2 1 5 22-28 -6 7
5. FBC Partille F10/ 11 8 1 2 5 24-29 -5 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Röd F Höst FörD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-08 12:10 066505002 IBF Backadalen F09/10 - Hindås IBK F10/11 Blå 2 - 3 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Tuve Sporthall
2022-10-08 13:00 066505005 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 0 - 11 Alexander Rydqvist, Mustafa Kalajdzisalihovic Stenungsund Arena
2022-10-08 14:20 066505004 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Utbynäs SK F 09/11 1 - 8 Lucas Dahlin, Anton Angervall Lindås Waves Arena
2022-10-09 17:10 066505001 IBK Kungälv F10/11/12 - Lindome IBK F10/11 1 - 5 Alice Sundelid, Semir Aganspahic Munkegärdehallen
2022-10-15 11:30 066505010 Stenungsunds IBK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10 Svart 6 - 2 Erik Hulthén, Henrik Nordström Stenungsund Arena
2022-10-15 13:35 066505006 Hindås IBK F10/11 Blå - IBK Kungälv F10/11/12 4 - 2 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hindås Idrottshall
2022-10-15 14:30 066505009 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - Landvetter IBK F10/11 Blå 4 - 2 Idris Hasan Mohamed, Tomas Levin Wallenstam Arena B
2022-10-16 13:20 066505008 Utbynäs SK F 09/11 - IBF Backadalen F09/10 3 - 3 Andrea Samuelsson, Joakim Jögi Torpahallen
2022-10-22 13:30 066505015 Landvetter IBK F10/11 Blå - Lindås Rasta IBK F10 Svart 5 - 2 Victoria Tobisson Lind, Jaana Gander Pinntorps Idrottshall
2022-10-22 16:10 066505012 Hindås IBK F10/11 Blå - Utbynäs SK F 09/11 3 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Hindås Idrottshall
2022-10-23 10:15 066505013 Lindome IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 1 - 5 Vinzent Vikström, Tim Berger Almåshallen A
2022-10-23 13:20 066505014 IBF Backadalen F09/10 - Stenungsunds IBK F10/11 3 - 4 Elias Löfgren, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2022-10-30 11:10 066505016 Utbynäs SK F 09/11 - IBK Kungälv F10/11/12 13 - 0 Rasmus Ahlgren, Dante Lindskog Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-10-30 12:10 066505020 Landvetter IBK F10/11 Blå - IBF Backadalen F09/10 7 - 4 Mustafa Er, Felix Broström Pinntorps Idrottshall
2022-10-30 15:30 066505019 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Lindome IBK F10/11 2 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Lindås Waves Arena
2022-11-15 19:00 066505018 Stenungsunds IBK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå 2 - 1 Dante Lindskog, Thomas Johansson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2022-11-12 11:15 066505025 Lindome IBK F10/11 - IBF Backadalen F09/10 1 - 3 Tim Berger, Linus Berthou Almåshallen B
2022-11-12 16:10 066505024 Hindås IBK F10/11 Blå - Landvetter IBK F10/11 Blå 5 - 2 Andrea Samuelsson, Felix Broström Hindås Idrottshall
2022-11-13 10:10 066505022 Utbynäs SK F 09/11 - Stenungsunds IBK F10/11 7 - 2 Rasmus Ahlgren, Andrea Samuelsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-11-13 12:50 066505021 IBK Kungälv F10/11/12 - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 0 - 6 Erik Hulthén, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2022-11-12 12:00 066505027 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 0 - 7 Erik Hulthén, Henrik Nordström Askims Sporthall
2022-11-20 10:15 066505030 Lindome IBK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå 2 - 3 Felix Juréen, Emrik Appelgren Almåshallen A
2022-11-20 17:00 066505026 Stenungsunds IBK F10/11 - IBK Kungälv F10/11/12 1 - 4 Hampus Räffling, Susanne Andersson Stenungsund Arena
2022-11-20 17:30 066505028 Landvetter IBK F10/11 Blå - Utbynäs SK F 09/11 4 - 3 Ali Alizada, Emir Rajabi Pinntorps Idrottshall
2022-12-03 11:30 066505032 Stenungsunds IBK F10/11 - Landvetter IBK F10/11 Blå 1 - 6 Hampus Räffling, Rasmus Lindmark Stenungsund Arena
2022-12-03 14:45 066505033 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - IBF Backadalen F09/10 8 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena B
2022-12-04 11:20 066505034 Utbynäs SK F 09/11 - Lindome IBK F10/11 9 - 3 Rasmus Ahlgren, Ali Alizada Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-12-04 12:50 066505031 IBK Kungälv F10/11/12 - Lindås Rasta IBK F10 Svart 2 - 3 Selma Hadziselimovic, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2022-12-10 11:15 066505037 IBF Backadalen F09/10 - Lindås Rasta IBK F10 Svart 3 - 4 Lucas Laukkanen, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-12-10 11:15 066505038 Lindome IBK F10/11 - Stenungsunds IBK F10/11 Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-12-10 16:00 066505036 Landvetter IBK F10/11 Blå - IBK Kungälv F10/11/12 2 - 1 , Ivan Ivanovic Önnerödshallen
2022-12-14 19:00 066505039 Hindås IBK F10/11 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit , Mustafa Kalajdzisalihovic Hindås Idrottshall
2022-12-17 12:00 066505045 Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit - Utbynäs SK F 09/11 3 - 2 Gustav Garplid, Benjamin Karlsson Wallenstam Arena B
2022-12-17 12:15 066505042 Lindome IBK F10/11 - Landvetter IBK F10/11 Blå 4 - 3 Isak Bokesten, Tim Berger Streteredsskolan
2022-12-18 13:10 066505043 Lindås Rasta IBK F10 Svart - Hindås IBK F10/11 Blå 0 - 5 Tomas Levin Lindås Waves Arena
2022-12-18 14:50 066505041 IBK Kungälv F10/11/12 - IBF Backadalen F09/10 Felix Broström, Tommy Runhammar Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF F10 Vit 7 7 0 0 44-6 38 21
2. Utbynäs SK F 09/ 11 8 5 1 2 49-19 30 16
3. Hindås IBK F10/ 11 Blå 7 5 0 2 24-14 10 15
4. Landvetter IBK F10/ 11 Blå 8 5 0 3 31-24 7 15
5. Lindome IBK F10/ 11 7 3 0 4 19-26 -7 9
6. Stenungsunds IBK F10/ 11 7 3 0 4 16-34 -18 9
7. Lindås Rasta IBK F10 Svart 8 2 0 6 14-39 -25 6
8. IBF Backadalen F09/ 10 7 1 1 5 19-30 -11 4
9. IBK Kungälv F10/ 11/ 12 7 1 0 6 10-34 -24 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis