Träningsmatcher Västsvenska (2022/23)

Övriga matcher
Damer träningsmatcher 2022
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-08-06 14:00 069001010 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Malmö FBC Dam SSL 8 - 5 Robin Boqvist, Stefan Olsson Wallenstam Arena A
2022-08-09 19:30 069001004 FBC Partille D Allsv - IBK Göteborg DA Peter Novakovic, Martin Almsberg Qvisthallen
2022-08-12 19:00 069001002 FBC Partille D Allsv - IBK Lockerud Mariestad Allsvenskan Dam Peter Novakovic, Oscar Skogsberg Partillebohallen
2022-08-13 16:00 069001014 IBK Göteborg DA - IBK Lockerud Mariestad Allsvenskan Dam Alexander Pavlovic, Martin Almsberg Pinntorps Idrottshall
2022-08-14 14:30 069001007 FBC Lerum D1 - Onsala IBK Dam 1 4 - 3 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lerum Arena A
2022-08-20 14:00 069001001 Lindås Rasta IBK D Allsv - FBC Lerum D1 3 - 1 Marcus Orrhult, Martin Almsberg Lindås Waves Arena
2022-08-21 13:00 069001015 Lindome IBK Allsv TM - Mölndals IBF Dam Joakim Jögi, Marcus Orrhult Almåshallen A
2022-08-27 13:30 069001012 Lindås Rasta IBK D Allsv - Fristads GoIF Dam div 1 Emma Lindell, Susanne Andersson Lindås Waves Arena
2022-08-27 14:00 069001016 Warberg IC SSL Dam - Warberg IC Herrar JAS 0 - 7 Oliver Engström, Adnan Mehmedagic Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2022-08-28 14:45 069001005 IBK Kungälv D1 - Vinbergs IBS Dam -1 - -1 Gabriel Adolfsson, Martin Almsberg Mimershus A-hallen
2022-08-28 17:00 069001013 Lindås Rasta IBK D Allsv - Fröjereds IF Dam Allsv Rickard Olsen, Richard Himberg Lindås Waves Arena
2022-09-02 19:00 069001021 Pixbo Wallenstam IBK SSL - Lindås Rasta IBK D Allsv Mathias Damgaard, Robin Boqvist Wallenstam Arena A
2022-09-03 14:00 069001020 Lindome IBK Allsv TM - IBF Backadalen Damer Joakim Jögi, Pontus Ekengränd Almåshallen A
2022-09-09 19:00 069001008 FBC Lerum D1 - Värnamo IK D1 1 - 2 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2022-09-09 19:30 069001022 Dingle AIK Damer Div3 - Åmåls IBK Dam 3 - 5 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2022-09-10 16:00 069001009 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam div 1 0 - 0 Lerum Arena A
2022-09-10 18:30 069001019 IBF Backadalen Damer - Värnamo IK D1 7 - 3 , Ulf Widell Tuve Sporthall
2022-09-11 14:00 069001017 IBF Backadalen Damer - Warberg IBF Dam Div1 0 - 0 Emma Lindell, Martin Almsberg Tuve Sporthall
2022-09-16 19:30 069001011 Floda IBK Dam - Wårgårda IBK 14 - 2 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Nova Floda Sportcenter
2022-09-17 13:30 069001031 Mölndals IBF Dam - FBC Vinga A-lag Damer 0 - 0 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Aktiviteten A-Hall
2022-09-17 14:00 069001006 FBC Partille D Allsv - Pixbo Wallenstam IBF 7 - 2 Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Partillebohallen
2022-09-17 15:30 069001025 IBF Backadalen Damer - Warberg IBF Dam Div1 5 - 6 Mattias Strid, Hajrudin Begic Tuve Sporthall
2022-09-18 11:00 069001027 Lindome IBK Allsv TM - Fristads GoIF Dam div 1 Jesper Dammert, Joakim Jögi Almåshallen A
2022-09-18 14:30 069001003 Lindås IBF D1 - IK Zenith D1 9 - 6 Oscar Skogsberg, Emma Lindell Lindås Waves Arena
2022-09-21 20:30 069001029 Floda IBK Dam - FBC Vinga A-lag Damer 10 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Nova Floda Sportcenter
2022-09-24 14:00 069001028 IBF Älvstranden D2 - Wårgårda IBK Martin Andersson, Susanne Andersson Santoshallen
2022-09-24 14:00 069001023 Dingle AIK Damer Div3 - Överby Crabions Dam 9 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Munkedals Idrottshall
2022-09-25 12:00 069001030 Ale IBF Dam - Dingle AIK Damer Div2 WO (5 - 0) Adem Can, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2022-09-25 13:00 069001032 Mölndals IBF Dam - Kärra IBK D1 0 - 0 Adnan Tongur, Martin Almsberg Aktiviteten A-Hall
2022-09-25 14:00 069001018 IBF Backadalen Damer - IBK Alingsås 0 - 0 Tuve Sporthall
2022-09-25 14:00 069001024 Floda IBK Dam - Stenungsunds IBK DAM Div.1 0 - 0 Nova Floda Sportcenter
2022-09-25 15:30 069001026 Floda IBK Dam - Stenungsunds IBK DAM Div.1 2 - 5 Adem Can, Kim Westlund Nova Floda Sportcenter
2023-01-03 19:00 069001033 IBF Backadalen Damer - IBK Göteborg D1 4 - 9 Joakim Jögi, Adam Jällfält Tuve Sporthall
2023-01-07 14:00 069001034 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK D Allsv 0 - 5 Joakim Jögi, Alexander Pavlovic Rydsbergshallen
2023-04-12 19:30 069001035 Lindås IBF D1 - Varla IBK Dam div 1 / D JAS 8 - 2 Thomas Johansson, Adam Jällfält Lindås Waves Arena
2023-05-15 19:30 069001038 Lindås IBF D1 - IBF Backadalen Damer 5 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Lindås Waves Arena
2023-05-16 20:00 069001039 Lindås IBF D1 - IK Zenith D1 5 - 3 Robin Boqvist, Pierre Eberhard Berg Lindås Waves Arena
2023-06-04 14:00 069001036 FBC Lerum D1 - Lindås IBF D1 5 - 6 Tommy Runhammar, Oscar Skogsberg Lerum Arena A
2023-06-11 14:00 069001037 Lindås IBF D1 - FBC Lerum D1 5 - 5 Adam Jällfält, Felix Bark Peterson Lindås Waves Arena
2023-08-18 19:00 069001040 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK D Allsv Inst. Rydsbergshallen
2023-08-26 16:00 069001041 FBC Lerum D1 - Kustens IF A lag dam Inst. Arenahallen i Skene
2023-09-15 19:30 069001042 FBC Lerum D1 - Vinbergs IBS Dam Inst. Rydsbergshallen
Flickor Träningsmatcher 2022
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-08-14 11:15 069015002 FBC Lerum Flickor Akademi - IBK Alingsås F 15 2 - 2 Måns Bartilson, Mats Sällberg Lerum Arena A 2
2022-08-19 19:30 069015001 Lindås IBK DJ JAS - Warberg IBF Dam JAS 3 - 4 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Lindås Waves Arena
2022-08-21 12:30 069015004 FBC Lerum Flickor Akademi - IBF Älvstranden DJ 1 - 5 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Emir Rajabi Rydsbergshallen
2022-08-23 16:30 069015005 FBC Lerum Flickor Akademi - FBC Ostrava 2 - 9 Mats Sällberg, Hajrudin Begic Lerum Arena A 3
2022-09-01 18:00 069015003 Stenungsunds IBK _IBK Kungälv JAS - Kärra IBK F07/08 0 - 0 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Munkegärdehallen
2022-09-03 10:30 069015006 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Eken IBK F-mix 7 - 0 Mükremin Er, Senad Olevic Wallenstam Arena A
2022-09-03 12:30 069015008 Landvetter IBK D utveckling blå - Varla IBK DJ F06/07 Ali Alizada, Mohsen Gholami Hindås Idrottshall
2022-09-03 14:30 069015007 Pixbo Wallenstam IBF F07 - Stenungsunds IBK / IBK Kungälv DJ 4 - 2 Semir Aganspahic, Mükremin Er Wallenstam Arena A
2022-09-11 15:00 069015010 Lindome IBK Utveckling - Eken IBK F-mix Isak Bokesten, Vinzent Vikström Almåshallen A
2022-09-18 15:00 069015009 FBC Lerum JAS DJ17 - IBF Älvstranden DJ 4 - 0 , Adnan Tongur Rydsbergshallen
2022-09-21 18:15 069015011 FBC Lerum F12 - IBF Backadalen F13 0 - 0 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter 15
2022-09-21 18:45 069015012 Surte IS IBK F08 - Utbynäs SK U-trupp f0608 7 - 1 Per Sundvall, Elvin Ekhammar Bohushallen
2022-09-24 17:30 069015017 Lindome IBK F07/09 - FBC Lerum F08 Emanuel Sangrud, Ian Blomqvist Streteredsskolan
2022-09-25 11:00 069015016 Floda IBK F08/09 - FBC Partille F08/09 -1 - -1 William Malmqvist, Alexander Rydqvist Nova Floda Sportcenter
2022-09-25 18:30 069015013 Eken IBK F-mix - FBC Partille DJ 5 - 3 Isak Skarrie, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2022-09-28 18:45 069015014 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09 6 - 2 Hampus Bredgaard, Elvin Ekhammar Bohushallen
2022-09-28 19:20 069015015 Floda IBK F06/07 - FBC Partille DJ 3 - 2 Felix Bark Peterson, Mustafa Kalajdzisalihovic Nova Floda Sportcenter
2022-10-02 18:30 069015018 Eken IBK F-mix - Floda IBK F06/07 3 - 4 Yao-Zu Galby, Alexander Rydqvist Ekenhallen 1
2022-10-30 15:00 069015021 Lindås IBK DJ JAS - Västsvenska IBF F07 Mustafa Kalajdzisalihovic, Goran Kuduzovic Askims Sporthall
2022-10-31 19:45 069015022 Västsvenska IBF F07 - Västsvenska F05 , Håkan Krafft Lundbystrand 4
2022-12-03 12:20 069015019 Eken IBK F09/10 - FBC Partille F10/11 5 - 1 Idris Hasan Mohamed, Ivan Ivanovic Ekenhallen 1
2022-12-17 13:30 069015020 FBC Lerum F08/09 - Eken IBK F09/10 Lasse Englund, Per Sundvall Rydsbergshallen
2022-12-27 16:30 069015024 FBC Lerum Flickor Akademi - Onsala IBK DJ Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Lerum Arena C
2022-12-27 16:30 069015025 FBC Lerum Flickor Akademi - Onsala IBK DJ Senad Olevic, Adam Jällfält Lerum Arena C
2022-12-29 16:30 069015026 FBC Lerum Flickor Akademi - IBF Älvstranden DJ 2 - 7 Mükremin Er, Henry Tames Lerum Arena C
2023-01-02 18:45 069015023 Lindome IBK F07/09 - Varla IBK F08 3 - 1 Emanuel Sangrud, Ian Blomqvist Streteredsskolan
2023-01-03 18:30 069015027 IBK Kungälv F08/09 - Onsala IBK F09 1 - 9 Per Sundvall, Henrik Nordström Kastellegårdshallen
2023-01-21 12:30 069015028 Eken IBK F09/10 - Särö IBK F08/09 3 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Ekenhallen 1
2023-02-23 18:15 069015029 Lindome IBK F10/11 - Varla IBK F09/10 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen B
2023-02-26 17:45 069015030 Öckerö IBK F07 - Öckerö IBK P10/11 WW (-5 - -5) Hedenskolans Idrottshall
2023-03-05 12:30 069015031 IBF Backadalen F11/12 Röd - IBF Backadalen F09/10 Ted Larsson, Emil Lejon Tuve Sporthall
2023-04-02 18:15 069015032 Eken IBK F06/07 - Eken IBK P07/08 Lila Emmy Birgersson, Moa Ljungqvist Ekenhallen 1
2023-04-25 19:30 069015033 Lindås IBK DJ JAS - IBK Alingsås JAS DJ18 9 - 1 Tommy Runhammar, Felix Broström Lindås Waves Arena
2023-05-09 19:00 069015034 IBK Alingsås JAS DJ18 - Lindås IBK DJ JAS 5 - 6 , Ej offentliggjord Stadsskogshallen, Alingsås
Herrar träningsmatcher 2022/23
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-08-06 16:15 069002001 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Lindome IBK H1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Wallenstam Arena B
2022-08-14 12:00 069002006 Pixbo Wallenstam IBF H1 - Mölndals IBF H1 2 - 9 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Wallenstam Arena A
2022-08-18 20:00 069002024 Lindome IBK H1 - Mölndals IBF H1 1 - 5 Joakim Jögi, Gabriel Adolfsson Almåshallen A
2022-08-18 20:00 069002002 FBC Partille Allsv - IBK Kungälv H1 7 - 4 Peter Novakovic, Alexander Pavlovic Qvisthallen
2022-08-19 19:30 069002005 Floda IBK H1 - Hovshaga AIF 5 - 7 Gabriel Adolfsson, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2022-08-20 13:00 069002015 FBC Lerum Herr Allsv - Hovshaga AIF 9 - 8 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Nova Floda Sportcenter
2022-08-20 14:00 069002021 Herrestads AIF Rockets H2 - Dingle AIK Herrar Div3 Emma Lindell, Susanne Andersson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-08-21 17:00 069002016 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindome IBK H1 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Rydsbergshallen
2022-08-24 19:15 069002027 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H1 Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Pinntorps Idrottshall
2022-08-24 20:00 069002022 Herrestads AIF Rockets H2 - IBK Vänersborg Herr A Martin Almsberg, Oscar Skogsberg Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-08-27 13:00 069002003 Floda IBK H1 - IBF Backadalen Herrar 5 - 3 Martin Almsberg, Hajrudin Begic Nova Floda Sportcenter
2022-08-28 14:00 069002014 Lindås IBK Allsv - FBC Lerum Herr Allsv Rickard Olsen, Richard Himberg Lindås Waves Arena
2022-08-31 20:00 069002036 Mölndals IBF H1 - Lindome IBK H1 2 - 7 Pelle Hellberg, Joakim Jögi Aktiviteten A-Hall
2022-09-01 19:30 069002020 IBK Kungälv H1 - Slevik IBK 0 - 0 Munkegärdehallen
2022-09-01 20:15 069002004 Floda IBK H1 - Pixbo Wallenstam IBF H1 5 - 6 Adam Kruse, Pontus Ekengränd Nova Floda Sportcenter
2022-09-03 13:00 069002034 Surte IS IBK H6 - Nödinge IBK H6 0 - 0 Bohushallen
2022-09-08 19:45 069002019 FBC Partille Allsv - Pixbo Wallenstam IBF H1 6 - 6 Peter Jaeger, Måns Löfgren Partillebohallen
2022-09-08 20:00 069002023 Herrestads AIF Rockets H2 - IBK Göteborg H1 4 - 4 Oscar Skogsberg, Gabriel Adolfsson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2022-09-10 10:00 069002009 Mölndals IBF H1 - IBK Kungälv H1 5 - 4 Tuve Sporthall
2022-09-10 13:00 069002031 Lindås IBK Allsv - IK Zenith , Marcus Larsson Lindås Waves Arena
2022-09-10 13:00 069002007 Frölunda IBK H2 - Lindome IBK H1 0 - 0 Skyttesskolan
2022-09-10 13:00 069002013 IBF Backadalen Herrar - IBK Kungälv H1 0 - 9 Tuve Sporthall
2022-09-10 15:00 069002017 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Vänersborg Rydsbergshallen
2022-09-10 16:30 069002010 IBF Backadalen Herrar - Mölndals IBF H1 8 - 8 Tuve Sporthall
2022-09-11 13:00 069002040 Lindome IBK H1 - Frölunda IBK H2 5 - 3 Adam Kruse, Pontus Ekengränd Almåshallen A
2022-09-11 13:15 069002037 Pixbo Wallenstam IBF H1 - IBF Älvstranden H2 0 - 0 Wallenstam Arena B
2022-09-12 19:30 069002038 Göteborg City IBK H3 - Korsvägen BBK A-lag 6 - 8 Goran Kuduzovic, Senad Olevic Tuve Sporthall
2022-09-13 20:00 069002008 Frölunda IBK H2 - Kärra IBK H2 7 - 3 Hajrudin Begic, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2022-09-14 19:30 069002043 Stenungsunds IBK div 6 - IBK Kungälv H3 0 - 0 Stenungsund Arena
2022-09-15 20:00 069002046 FBC Vinga A lag Herrar - Lindås IBF H3 Joakim Jögi, Marcus Orrhult Frölunda Kulturhus
2022-09-15 20:00 069002033 Burås IK Herrar - Borås IBF Herr div II 7 - 3 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Svingelns Sporthall
2022-09-17 10:30 069002026 Göteborg City IBK H3 - Kärra IBK H2 1 - 6 Hajrudin Begic, Adnan Tongur Tuve Sporthall
2022-09-17 13:00 069002028 Surte IS IBK H2 - IBK Bergum H4 7 - 0 , Felix Bark Peterson Bohushallen
2022-09-17 13:00 069002011 IBF Backadalen Herrar - Lindås IBF H3 10 - 8 Hajrudin Begic, Mattias Strid Tuve Sporthall
2022-09-18 13:30 069002044 Surte IS IBK H6 - IBK Elfhög Herr Lucas Venderot, Adem Can Bohushallen
2022-09-18 19:30 069002032 Nödinge IBK H6 - Skår IBK Herr 5 - 5 Adem Can, Emma Lindell Bohushallen
2022-09-20 18:40 069002047 Lindås IBF H3 - Lindome IBK H3 Adnan Tongur, Goran Kuduzovic Lindås Waves Arena
2022-09-20 20:00 069002048 Frölunda IBK H2 - FBC Lerum Utveckling JAS 8 - 6 Christian Svärdström, Oscar Skogsberg Frölunda Kulturhus
2022-09-20 20:00 069002041 IBF Älvstranden H2 - Guldhedens IK Herrar 9 - 3 Roger Zahnér, Hajrudin Begic Santoshallen
2022-09-22 20:00 069002029 Surte IS IBK H2 - Burås IK Herrar 9 - 6 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Bohushallen
2022-09-22 20:15 069002039 IBK Kungälv H3 - Ale IBF Herr 5 - 3 Emma Lindell, Per Sundvall Kastellegårdshallen
2022-09-23 19:00 069002049 Pixbo Wallenstam IBF Div.3 - Sandareds IBS Herr Lucas Venderot, Adnan Tongur Wallenstam Arena B
2022-09-23 19:30 069002030 Skår IBK Herr - Surte IS IBK H6 10 - 8 Adem Can, Mustafa Kalajdzisalihovic Skepplanda Idrottshall
2022-09-24 12:30 069002012 Floda IBK H3 - IBF Backadalen Herrar 2 - 5 Lucas Venderot, Christian Ragnevi Nova Floda Sportcenter
2022-09-24 13:00 069002018 Surte IS IBK H2 - Göteborg City IBK H3 10 - 4 Felix Bark Peterson, Jesper Björklund Greter Bohushallen
2022-09-24 15:00 069002045 Stenungsunds IBK H2 - Kärra IBK H2 6 - 6 Sören Johansson, Björn Svensson Stenungsund Arena
2022-09-25 13:00 069002035 Dingle AIK Herrar Div3 - Billingsfors IBK A-lag herrar 7 - 6 Oscar Skogsberg, Jesper Björklund Greter Munkedals Idrottshall
2022-09-25 19:30 069002025 Nödinge IBK H6 - Kärra IBK H5 4 - 7 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2022-09-27 20:00 069002042 IBF Älvstranden H2 - Sörgårdens IBF H3 11 - 5 Hajrudin Begic, Goran Kuduzovic Santoshallen
2022-09-28 20:15 069002050 Frölunda IBK H5 - Kärra IBK H5 4 - 15 Goran Kuduzovic, Erik Hulthén Skyttesskolan
2022-12-29 19:00 069002051 FBC Partille Allsv - IK Zenith 7 - 6 Alexander Pavlovic, Adnan Tongur Qvisthallen
2023-01-03 19:45 069002052 IBK Kungälv H1 - IBF Backadalen Herrar Adnan Tongur, Alexander Pavlovic Munkegärdehallen
2023-01-10 19:30 069002053 IBK Göteborg H1 - Kärra IBK H2 Linda Lindskog, Robin Boqvist Lundenhallen
2023-02-21 19:00 069002054 Lindås IBF H3 - Frölunda IBK H2 4 - 4 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Lindås Waves Arena
2023-03-23 19:15 069002055 Frölunda IBK H2 - IK Zenith 5 - 9 Robin Boqvist, Linda Lindskog Frölunda Kulturhus
2023-04-22 16:00 069002056 Pixbo Wallenstam IBF H1 - USA JVM lag Sandra Lindskog, Linda Lindskog Wallenstam Arena A
Pojkar träningsmatcher 2022
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-07-05 19:50 069004001 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Onsala IBK P07 , Måns Bartilson Wallenstam Arena B
2022-07-05 20:00 069004003 Test - Test , Ulf Widell Wallenstam Arena A
2022-07-07 18:45 069004002 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Onsala IBK P06 Wallenstam Arena B
2022-07-10 10:00 069004004 Mölndals IBF P05 - Lindås Rasta IBK P05 6 - 6 , Martin Almsberg Lindås Waves Arena
2022-08-06 14:00 069004006 Lindås IBK HJAS - Fagerhult Habo IBK JAS 6 - 6 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Lindås Waves Arena
2022-08-06 16:30 069004007 Särö IBK Herrjunior - Fagerhult Habo IBK JAS 1 - 5 Martin Almsberg, Marcus Orrhult Lindås Waves Arena
2022-08-23 18:30 069004005 Lindås IBK HJAS - Mölndals IBF JAS 5 - 5 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Lindås Waves Arena
2022-08-24 19:45 069004010 IBK Kungälv JAS - IK Zenith HJAS Henrik Nordström, Håkan Krafft Kastellegårdshallen
2022-08-26 18:00 069004009 Pixbo Wallenstam IBF HJAS - FBC Lerum Utveckling JAS Mattias Strid, Felix Bark Peterson Wallenstam Arena B
2022-08-26 18:00 069004012 IBF Backadalen P06/07 - FBC Vinga P08 4 - 4 Semir Aganspahic, Mükremin Er Tuve Sporthall
2022-08-27 11:30 069004008 Mölndals IBF JAS - Fristads GoIF HerrJAS 0 - 0 Gabriel Adolfsson, William Malmqvist Almåshallen A
2022-08-27 12:00 069004013 Lindås Rasta IBK P05 - Hofterups IBF P05-08 9 - 1 , Alexander Rydqvist Askims Sporthall
2022-08-27 17:00 069004014 Särö IBK Herrjunior - Hofterups IBF P05-08 7 - 2 , Alexander Rydqvist Lindås Waves Arena
2022-08-28 10:30 069004016 Pixbo Wallenstam IBF P09 - Floda IBK P09 0 - 0 Semir Aganspahic, Mükremin Er Mölnlycke Idrottshall A
2022-08-28 11:00 069004019 Mölndals IBF 07 - Eken IBK P07 Lila 0 - 0 Senad Olevic, Emir Rajabi Katrinebergshallen
2022-08-28 12:40 069004020 Mölndals IBF 07 - Eken IBK P07 Lila 0 - 0 , Emir Rajabi Katrinebergshallen
2022-09-03 10:00 069004011 IBF Backadalen P10 - IBK Kungälv P10 4 - 0 Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2022-09-04 10:45 069004017 Pixbo Wallenstam IBF P09 - Warberg IBF P09 0 - 0 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2022-09-04 16:30 069004022 Landvetter IBK P08 Vit - Tranemo IBK P14 0 - 0 Ali Alizada, Mohsen Gholami Pinntorps Idrottshall
2022-09-04 18:00 069004018 Pixbo Wallenstam IBF P09 - FBC Partille P09 Röd 0 - 0 Isak Skarrie, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-09-10 10:45 069004026 Pixbo Wallenstam IBF P10 - Mölndals IBF P10 5 - 3 Ulf Widell, Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-09-10 12:30 069004028 Mölndals IBF HJ - IBF Backadalen P05 4 - 6 Edvin Gremyr, Viktoria Wallström Aktiviteten A-Hall
2022-09-10 15:00 069004027 Mölndals IBF HJ - IBK Kungälv HJ 0 - 0 Edvin Gremyr, Viktoria Wallström Aktiviteten A-Hall
2022-09-17 10:30 069004030 Mölndals IBF HJ - Varla IBK P07 0 - 0 Adem Can, Alexander Rydqvist Katrinebergshallen
2022-09-17 10:45 069004023 Pixbo Wallenstam IBF P10 - Landvetter IBK P10 Blå 6 - 6 Mükremin Er, Semir Aganspahic Wallenstam Arena A
2022-09-17 12:15 069004031 Mölndals IBF HJ - Varla IBK P07 0 - 0 Adem Can, Alexander Rydqvist Katrinebergshallen
2022-09-20 18:00 069004034 IBK Kungälv HJ - IBF Backadalen HJ 5 - 2 Adem Can, Alexander Rydqvist Munkegärdehallen
2022-09-23 18:00 069004029 IBF Backadalen P07/08 - IK Zenith P08 12 - 3 Mükremin Er, Per Sundvall Tuve Sporthall
2022-09-24 10:45 069004021 Pixbo Wallenstam IBF P10 - Hindås IBK P09/10 svart 9 - 5 , Gustav Garplid Wallenstam Arena A
2022-09-25 11:15 069004035 Mölndals IBF JAS - Eken IBK Herr Utv. 0 - 0 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Almåshallen A
2022-09-25 12:00 069004015 Floda IBK P06 - Lindås Rasta IBK P05 3 - 6 William Malmqvist, Alexander Rydqvist Nova Floda Sportcenter
2022-09-25 13:45 069004033 Floda IBK P07/08 - FBC Lerum P07/08 4 - 3 William Malmqvist, Alexander Rydqvist Nova Floda Sportcenter
2022-09-27 16:45 069004037 IBK Kungälv P 08 Munkegärde - Stenungsunds IBK P08 Munkegärdehallen
2022-09-27 19:45 069004024 IBF Backadalen P07/08 - IBK Göteborg P07/08 Vit 0 - 3 , Emma Lindell Tuve Sporthall
2022-09-28 18:30 069004025 IBK Göteborg P07/08 Svart - IBF Backadalen P07/08 2 - 1 William Malmqvist, Isak Skarrie Härlandatjärns Skolans Sporthall
2022-10-01 10:15 069004032 IK Zenith HJ - IBF Backadalen P07/08 5 - 4 Johan Ronge, Senad Olevic Björlanda Idrottshall
2022-10-01 11:00 069004036 Mölndals IBF U16 - Partille IBS P08/07 0 - 0 Isak Lundström, Felix Östberg Aktiviteten A-Hall
2022-10-02 11:15 069004038 Lindome IBK P10 Lila - Onsala IBK P10 4 - 2 René Schweikart, Ian Blomqvist Almåshallen B
2022-10-05 19:00 069004039 IBK Kungälv P10 - Surte IS IBK P10/11 5 - 3 , Henrik Nordström Munkegärdehallen
2022-12-27 18:00 069004040 IBK Kungälv HJ - Stenungsunds IBK HJ 1 Lazo Cesto, Henry Tames Munkegärdehallen
2023-01-02 20:45 069004041 Lindås IBK HJAS - IBK Göteborg HJAS 4 - 3 Adam Jällfält, Goran Kuduzovic Lindås Waves Arena
2023-01-03 18:15 069004042 Lindås IBK HJAS - Särö IBK Herrjunior 3 - 2 Mustafa Kalajdzisalihovic, Senad Olevic Lindås Waves Arena
2023-01-28 10:00 069004043 Eken IBK P12 - Lindås Rasta IBK P12 Melker Kjellberg, Astrid Björk Ekenhallen 1
2023-02-05 10:30 069004044 Lindome IBK P13 - Myggenäs IBK P-13 -1 - -1 Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2023-03-20 19:30 069004045 IBK Kungälv HJ - Stenungsunds IBK HJ 1 Tommy Runhammar, Felix Broström Kastellegårdshallen
2023-03-29 18:30 069004046 Lindome IBK P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P08 1 - 4 Emrik Appelgren, Felix Juréen Almåshallen A
2023-04-06 18:00 069004047 FBC Lerum Utveckling JAS - FBC Partille / IBK Alingsås 7 - 3 William Malmqvist, Joakim Jögi Rydsbergshallen
2023-04-12 18:00 069004048 IBK Kungälv HJ - IBK Kungälv P 08 Kastelle Tommy Runhammar, Felix Broström Kastellegårdshallen
2023-04-22 10:00 069004049 IBK Bergum P13 - FBC Partille P 13 Röd Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson Bergumsskolan
2023-04-26 18:30 069004050 IBK Kungälv HJ - Orust IBK P06 Felix Broström, Tommy Runhammar Kastellegårdshallen
2023-05-10 18:30 069004053 Lindome IBK P09 Lila - Varla IBK P09 Svart 1 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2023-05-10 20:00 069004051 Pixbo Wallenstam IBF P07 - Jönköpings IK P07 3 - 6 Felix Broström, Tommy Runhammar Wallenstam Arena A
2023-05-11 19:45 069004052 Lindås IBK HJAS - IBK Göteborg HJAS 7 - 4 Felix Bark Peterson, Goran Kuduzovic Lindås Waves Arena
2023-05-18 16:00 069004054 IBF Backadalen P07/08 - Bjärreds IBK P07 4 - 4 , Per Sundvall Tuve Sporthall
2023-06-04 11:30 069004055 FBC Vinga P07 - IBF Backadalen P07/08 5 - 7 Tommy Runhammar, Senad Olevic Hall Of Flame
2023-06-14 19:30 069004056 IK Zenith HJAS - Lindås IBK HJAS 0 - 0 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Björlanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis