Pojk Röd Höst 23 (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Pojk Röd A Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 13:00 062000005 Mölndals IBF P07 - IBK Kungälv P08 K Svart 3 - 5 Adam Jällfält, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2023-10-07 16:30 062000004 Lindås IBK P09 Svart - Eken IBK P07/08 Lila 4 - 8 Selma Hadziselimovic, Måns Bartilson Lindås Waves Arena
2023-10-08 10:15 062000003 Lindome IBK P08/09 - Stenungsunds IBK PJ 2 - 4 Felix Bark Peterson, Roger Zahnér Almåshallen A
2023-11-23 20:00 062000001 Myggenäs IBK P-08 - Pixbo IBF P08 Röd 2 - 5 Idris Hasan Mohamed, Mustafa Kalajdzisalihovic Häggvallsskolan
2023-11-24 18:15 062000002 FBC Vinga P06/07 - Landvetter IBK P09 Vit 5 - 2 , Mathias Hannu Hall Of Flame
2023-10-11 19:40 062000009 IBK Kungälv P08 K Svart - Lindome IBK P08/09 9 - 2 Alice Haeggman, Sofia Färm Munkegärdehallen
2023-10-14 11:20 062000010 Mölndals IBF P07 - Lindås IBK P09 Svart 3 - 8 Selma Hadziselimovic, Lucas Aebischer Skogbäck Aktiviteten A-Hall
2023-10-14 12:30 062000007 Stenungsunds IBK PJ - Pixbo IBF P08 Röd 5 - 2 Felix Bark Peterson, Alexander Rydqvist Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-14 14:40 062000008 Eken IBK P07/08 Lila - FBC Vinga P06/07 6 - 3 Ian Blomqvist, Emrik Appelgren Ekenhallen 1
2023-10-15 18:00 062000006 Landvetter IBK P09 Vit - Myggenäs IBK P-08 8 - 5 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Pinntorps Idrottshall
2023-10-18 19:30 062000011 Myggenäs IBK P-08 - Stenungsunds IBK PJ 2 - 10 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Häggvallsskolan
2023-10-21 11:40 062000013 Pixbo IBF P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart 5 - 2 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Wallenstam Arena A
2023-10-22 12:00 062000014 FBC Vinga P06/07 - Mölndals IBF P07 4 - 5 Felix Broström, Tommy Runhammar Hall Of Flame
2023-10-22 15:10 062000012 Landvetter IBK P09 Vit - Eken IBK P07/08 Lila 9 - 4 Kasper Mourujärvi, Sandra Lindskog Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 17:00 062000015 Lindome IBK P08/09 - Lindås IBK P09 Svart 5 - 3 Linus Svensson, Selma Hadziselimovic Almåshallen A
2023-10-28 09:30 062000018 Mölndals IBF P07 - Landvetter IBK P09 Vit 2 - 4 Emrik Appelgren, Dante Lindskog Aktiviteten A-Hall
2023-10-28 12:30 062000016 Eken IBK P07/08 Lila - Myggenäs IBK P-08 2 - 6 René Schweikart, Emrik Appelgren Ekenhallen 1
2023-10-28 13:00 062000019 Lindås IBK P09 Svart - Pixbo IBF P08 Röd 2 - 2 Sebastian Ågren, Karl Dahlsjö Lindås Waves Arena
2023-11-05 12:45 062000017 IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK PJ 4 - 2 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Mimershus A-hallen
2023-11-25 12:00 062000020 Lindome IBK P08/09 - FBC Vinga P06/07 1 - 5 Dante Lindskog, Selma Hadziselimovic Almåshallen A
2023-11-09 19:45 062000021 Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Svart 0 - 6 Linus Backlund, Hampus Räffling Häggvallsskolan
2023-11-11 11:20 062000025 Pixbo IBF P08 Röd - FBC Vinga P06/07 5 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2023-11-14 18:50 062000022 Eken IBK P07/08 Lila - Mölndals IBF P07 3 - 2 Amir Huseinovic, Jasmin Dzanic Ekenhallen 1
2023-11-18 15:30 062000023 Stenungsunds IBK PJ - Lindås IBK P09 Svart 6 - 1 Yao-Zu Galby, Isak Skarrie Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-11-26 10:00 062000024 Landvetter IBK P09 Vit - Lindome IBK P08/09 9 - 0 Felix Bark Peterson, Henrik Nordström Pinntorps Idrottshall
2023-11-17 18:15 062000029 FBC Vinga P06/07 - Stenungsunds IBK PJ 2 - 4 Sofia Färm, Jasmin Dzanic Hall Of Flame
2023-11-17 18:30 062000030 Pixbo IBF P08 Röd - Landvetter IBK P09 Vit 4 - 5 Dante Lindskog, Alexander Warberg Wallenstam Arena B
2023-11-18 13:30 062000026 Mölndals IBF P07 - Myggenäs IBK P-08 3 - 5 Adnan Mehmedagic, Gabriel Adolfsson Aktiviteten A-Hall
2023-11-18 14:30 062000028 Lindome IBK P08/09 - Eken IBK P07/08 Lila 2 - 10 Roger Zahnér, Torbjörn Zahner Almåshallen A
2023-11-22 20:00 062000027 Lindås IBK P09 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart 2 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Askims Sporthall
2023-12-01 20:00 062000032 Mölndals IBF P07 - Lindome IBK P08/09 3 - 3 Felix Broström, Yao-Zu Galby Aktiviteten A-Hall
2023-12-02 13:40 062000034 Eken IBK P07/08 Lila - Pixbo IBF P08 Röd 6 - 2 Tim Berger, René Schweikart Ekenhallen 1
2023-12-03 10:45 062000035 Stenungsunds IBK PJ - Landvetter IBK P09 Vit 6 - 1 Linus Backlund, Henrik Nordström Stenungsund Arena
2023-12-03 12:15 062000031 Myggenäs IBK P-08 - Lindås IBK P09 Svart 3 - 4 Adam Jällfält, Thomas Johansson Häggvallsskolan
2023-12-03 15:00 062000033 IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Vinga P06/07 5 - 3 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Kastellegårdshallen
2023-12-05 18:15 062000039 Landvetter IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart 4 - 7 Samuel Lindholm, Hampus Räffling Önnerödshallen
2023-12-06 18:15 062000037 FBC Vinga P06/07 - Lindås IBK P09 Svart 4 - 3 Dante Lindskog, Sebastian Ågren Hall Of Flame
2023-12-07 19:45 062000036 Lindome IBK P08/09 - Myggenäs IBK P-08 1 - 5 Felix Broström, Isak Skarrie Streteredsskolan
2023-12-10 13:30 062000040 Stenungsunds IBK PJ - Eken IBK P07/08 Lila 2 - 4 , Alexander Warberg Hallernaskolans Idrottshall
2023-12-10 17:50 062000038 Pixbo IBF P08 Röd - Mölndals IBF P07 10 - 5 Mustafa Er, Adem Can Wallenstam Arena B
2023-12-15 18:30   Uppskj. 062000043 Lindås IBK P09 Svart - Landvetter IBK P09 Vit Uppskj. Samuel Lindholm, Johannes Lunde Askims Sporthall
2023-12-16 11:45 062000042 Pixbo IBF P08 Röd - Lindome IBK P08/09 11 - 0 Zara Carlsson, Aldin Hadziselmovic Wallenstam Arena A
2023-12-16 13:45 062000041 Myggenäs IBK P-08 - FBC Vinga P06/07 1 - 2 Håkan Krafft, Wessam Abdellrazek Häggvallsskolan
2023-12-17 10:10 062000045 IBK Kungälv P08 K Svart - Eken IBK P07/08 Lila 7 - 5 Senad Olevic, Amir Huseinovic Mimershus A-hallen
2023-12-17 13:30 062000044 Stenungsunds IBK PJ - Mölndals IBF P07 6 - 3 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Hallernaskolans Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P08 K Svart 9 8 0 1 49-26 23 24
2. Stenungsunds IBK PJ 9 7 0 2 45-21 24 21
3. Eken IBK P07/ 08 Lila 9 6 0 3 48-37 11 18
4. Pixbo IBF P08 Röd 9 5 1 3 46-28 18 16
5. Landvetter IBK P09 Vit 8 5 0 3 42-33 9 15
6. FBC Vinga P06/ 07 9 4 0 5 29-32 -3 12
7. Myggenäs IBK P-08 9 3 0 6 29-41 -12 9
8. Lindås IBK P09 Svart 8 2 1 5 27-35 -8 7
9. Mölndals IBF P07 9 1 1 7 29-48 -19 4
10. Lindome IBK P08/ 09 9 1 1 7 16-59 -43 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd B Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-06 19:30 062001001 Floda IBK P09 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ 1 - 1 Isak Skarrie, Mathias Hannu Nova Floda Sportcenter
2023-10-07 09:00 062001002 Eken IBK P07/08 Gul - Pixbo IBF P09 Röd 3 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Ekenhallen 1
2023-10-08 11:50 062001004 Lindås IBK P08 Svart - FBC Vinga P07 2 - 3 Senad Olevic, Ali Alizada Askims Sporthall
2023-10-08 12:20 062001005 IBK Göteborg P08/09 Rosa - Stenungsunds IBK U15 Blå 3 - 5 Jakob Lundberg, Mathias Hannu Torpahallen
2023-11-26 11:00 062001003 Överby IBK P07/08 - Landvetter IBK P08 Vit 1 - 2 Semir Aganspahic, Alexander Rydqvist Nordby Supermarkethallen
2023-10-14 10:10 062001006 Pixbo IBF P09 Röd - Floda IBK P09 Svart 8 - 1 Thomas Johansson, Adam Jällfält Wallenstam Arena A
2023-10-15 09:30 062001008 FBC Vinga P07 - Eken IBK P07/08 Gul 2 - 3 Alexander Warberg, Adnan Tongur Hall Of Flame
2023-10-15 11:10 062001010 IBK Göteborg P08/09 Rosa - Lindås IBK P08 Svart 3 - 1 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Torpahallen
2023-10-15 13:30 062001009 Stenungsunds IBK U15 Blå - Överby IBK P07/08 4 - 3 Hampus Räffling, Per Sundvall Hallernaskolans Idrottshall
2023-10-15 16:30 062001007 Landvetter IBK P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ 5 - 1 Melvin Stenberg, Sebastian Cedgard Pinntorps Idrottshall
2023-10-20 19:30 062001011 Floda IBK P09 Svart - Landvetter IBK P08 Vit 3 - 3 Dante Lindskog, Mathias Hannu Nova Floda Sportcenter
2023-10-21 09:00 062001012 Pixbo IBF P09 Röd - FBC Vinga P07 9 - 1 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Wallenstam Arena A
2023-10-21 14:10 062001014 Eken IBK P07/08 Gul - IBK Göteborg P08/09 Rosa 2 - 3 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Ekenhallen 1
2023-10-21 16:05 062001013 FBC Lerum Utveckling HJ - Stenungsunds IBK U15 Blå 3 - 3 Johannes Lunde, Samuel Lindholm Rydsbergshallen
2023-10-22 14:20 062001015 Överby IBK P07/08 - Lindås IBK P08 Svart 3 - 4 Mathias Johansson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2023-10-28 14:15 062001019 Lindås IBK P08 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ 4 - 4 Karl Dahlsjö, Sebastian Ågren Lindås Waves Arena
2023-10-28 17:15 062001017 Stenungsunds IBK U15 Blå - Landvetter IBK P08 Vit 2 - 3 Hampus Räffling, Mathias Hannu Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-29 12:15 062001018 IBK Göteborg P08/09 Rosa - Pixbo IBF P09 Röd 2 - 3 Idris Hasan Mohamed, Edvin Hagström Torpahallen
2023-10-29 13:20 062001020 Överby IBK P07/08 - Eken IBK P07/08 Gul 4 - 5 Mustafa Kalajdzisalihovic, Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2023-11-26 15:00 062001016 FBC Vinga P07 - Floda IBK P09 Svart 6 - 4 Alexander Warberg, Senad Olevic Hall Of Flame
2023-11-10 20:10 062001025 FBC Lerum Utveckling HJ - Eken IBK P07/08 Gul 7 - 4 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Lerum Arena C
2023-11-11 16:20 062001024 Pixbo IBF P09 Röd - Överby IBK P07/08 7 - 2 Dante Lindskog, Alexander Rydqvist Wallenstam Arena A
2023-11-17 17:00 062001023 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 Svart 5 - 7 Semir Aganspahic, Alexander Rydqvist Pinntorps Idrottshall
2023-11-28 18:00 062001021 Floda IBK P09 Svart - Stenungsunds IBK U15 Blå 5 - 2 Tommy Runhammar, Joel Mellby Nova Floda Sportcenter
2023-12-02 15:00 062001022 FBC Vinga P07 - IBK Göteborg P08/09 Rosa 0 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Hall Of Flame
2023-11-17 20:20 062001027 Lindås IBK P08 Svart - Stenungsunds IBK U15 Blå 6 - 2 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Lindås Waves Arena
2023-11-18 16:30 062001030 FBC Lerum Utveckling HJ - Pixbo IBF P09 Röd 1 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2023-11-19 13:20 062001028 Överby IBK P07/08 - FBC Vinga P07 2 - 8 Martin Andersson, Zara Carlsson Nordby Supermarkethallen
2023-11-19 13:40 062001026 IBK Göteborg P08/09 Rosa - Floda IBK P09 Svart 6 - 1 Albin Ronge, Isak Skarrie Torpahallen
2023-11-21 18:30 062001029 Eken IBK P07/08 Gul - Landvetter IBK P08 Vit 7 - 1 Isak Bokesten, René Schweikart Ekenhallen 1
2023-12-02 13:00 062001031 Floda IBK P09 Svart - Lindås IBK P08 Svart 2 - 4 Joel Mellby, Tage Sandquist Nova Floda Sportcenter
2023-12-03 09:00 062001035 Landvetter IBK P08 Vit - Pixbo IBF P09 Röd 1 - 3 Mohsen Gholami, Birk Eldh Pinntorps Idrottshall
2023-12-03 10:40 062001034 FBC Vinga P07 - FBC Lerum Utveckling HJ 4 - 3 , Felix Broström Hall Of Flame
2023-12-03 13:30 062001032 IBK Göteborg P08/09 Rosa - Överby IBK P07/08 4 - 3 Adnan Mehmedagic, Almir Mehmedagic Torpahallen
2023-12-03 13:30 062001033 Stenungsunds IBK U15 Blå - Eken IBK P07/08 Gul 3 - 5 Linus Backlund, Adem Can Hallernaskolans Idrottshall
2023-12-09 13:00 062001037 Eken IBK P07/08 Gul - Lindås IBK P08 Svart 5 - 2 Mathias Johansson, Susanne Andersson Ekenhallen 1
2023-12-09 16:00 062001036 Överby IBK P07/08 - Floda IBK P09 Svart 1 - 4 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Nordby Supermarkethallen
2023-12-09 16:15 062001038 FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Göteborg P08/09 Rosa 4 - 3 Måns Bartilson, Linus Svensson Rydsbergshallen
2023-12-10 09:00 062001040 Landvetter IBK P08 Vit - FBC Vinga P07 3 - 2 Axel Szerszenski, Idris Hasan Mohamed Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 14:20 062001039 Pixbo IBF P09 Röd - Stenungsunds IBK U15 Blå 8 - 3 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Wallenstam Arena B
2023-12-17 12:30 062001044 Landvetter IBK P08 Vit - IBK Göteborg P08/09 Rosa 2 - 3 Emrik Appelgren, Alice Haeggman Pinntorps Idrottshall
2023-12-17 13:45 062001042 FBC Lerum Utveckling HJ - Överby IBK P07/08 4 - 3 Måns Eliason, Joel Mellby Rydsbergshallen
2023-12-17 14:30 062001041 Floda IBK P09 Svart - Eken IBK P07/08 Gul 2 - 4 Pierre Eberhard Berg, Håkan Krafft Nova Floda Sportcenter
2023-12-17 15:00 062001045 Stenungsunds IBK U15 Blå - FBC Vinga P07 3 - 7 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Hallernaskolans Idrottshall
2023-12-17 15:10 062001043 Lindås IBK P08 Svart - Pixbo IBF P09 Röd 5 - 3 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Lindås Waves Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo IBF P09 Röd 9 7 0 2 45-19 26 21
2. Eken IBK P07/ 08 Gul 9 7 0 2 38-25 13 21
3. IBK Göteborg P08/ 09 Rosa 9 6 0 3 30-21 9 18
4. Lindås IBK P08 Svart 9 5 1 3 35-30 5 16
5. FBC Vinga P07 9 5 0 4 33-32 1 15
6. Landvetter IBK P08 Vit 9 4 1 4 25-29 -4 13
7. FBC Lerum Utveckling HJ 9 3 3 3 28-30 -2 12
8. Floda IBK P09 Svart 9 2 2 5 23-35 -12 8
9. Stenungsunds IBK U15 Blå 9 2 1 6 27-43 -16 7
10. Överby IBK P07/ 08 9 0 0 9 22-42 -20 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd C Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 15:30 062002005 Stenungsunds IBK U15 Svart - Landvetter IBK P08 Blå 4 - 9 Mustafa Kalajdzisalihovic, Alexander Rydqvist Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-08 13:20 062002004 Kärra IBK P08-09 - Lindås IBK P09 Vit 1 - 9 Senad Olevic, Tommy Runhammar Kärra Sporthall
2023-10-08 16:45 062002001 FBC Partille P09 Röd - IBK Bergum Svart (07-09) 7 - 1 Mustafa Er, Alexander Rydqvist Partillebohallen
2023-11-01 19:40 062002003 IBK Kungälv P08 Vit - Surte IS IBK P09 10 - 1 Mustafa Kalajdzisalihovic, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2023-10-13 20:10 062002008 Lindås IBK P09 Vit - Floda IBK P09 Vit 6 - 4 Adem Can, Senad Olevic Askims Sporthall
2023-10-15 15:00 062002010 Stenungsunds IBK U15 Svart - Kärra IBK P08-09 4 - 4 Per Sundvall, Hampus Räffling Hallernaskolans Idrottshall
2023-10-15 15:20 062002009 Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 Vit 3 - 7 Melvin Stenberg, Mohsen Gholami Pinntorps Idrottshall
2023-10-20 18:00 062002007 Surte IS IBK P09 - IBK Bergum Svart (07-09) 2 - 3 Adem Can, Henry Tames Bohushallen
2023-10-22 11:10 062002015 IBK Kungälv P08 Vit - Kärra IBK P08-09 3 - 1 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Mimershus A-hallen
2023-10-22 14:40 062002013 IBK Bergum Svart (07-09) - Landvetter IBK P08 Blå 3 - 3 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Bergumsskolan
2023-10-27 19:30 062002014 Floda IBK P09 Vit - Stenungsunds IBK U15 Svart 2 - 5 Sebastian Cedgard, Edvin Hagström Nova Floda Sportcenter
2023-11-26 16:30 062002011 FBC Partille P09 Röd - Surte IS IBK P09 10 - 2 Jesper Björklund Greter, Alexander Pavlovic Partillebohallen
2023-10-27 19:00 062002016 Lindås IBK P09 Vit - FBC Partille P09 Röd 2 - 6 Tim Berger, Tommy Runhammar Lindås Waves Arena
2023-10-28 16:30 062002019 Kärra IBK P08-09 - IBK Bergum Svart (07-09) 2 - 6 Martin Andersson, Måns Bartilson Kärra Sporthall
2023-10-29 12:30 062002017 Landvetter IBK P08 Blå - Surte IS IBK P09 7 - 1 Albert Enlund, Karl Dahlsjö Pinntorps Idrottshall
2023-11-08 19:40 062002020 IBK Kungälv P08 Vit - Floda IBK P09 Vit 5 - 0 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Munkegärdehallen
2023-11-11 11:00 062002021 FBC Partille P09 Röd - Landvetter IBK P08 Blå 3 - 3 Jakob Lundberg, Sebastian Cedgard Qvisthallen
2023-11-11 17:00 062002023 Surte IS IBK P09 - Kärra IBK P08-09 4 - 3 Alexander Warberg, Idris Hasan Mohamed Bohushallen
2023-11-12 12:00 062002022 Lindås IBK P09 Vit - Stenungsunds IBK U15 Svart 3 - 3 Emrik Appelgren, Isak Bokesten Lindås Waves Arena
2023-11-12 13:30 062002025 IBK Bergum Svart (07-09) - Floda IBK P09 Vit 0 - 6 Thomas Johansson, Adam Jällfält Lerjehallen
2023-11-19 13:20 062002027 Kärra IBK P08-09 - Landvetter IBK P08 Blå 1 - 5 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Kärra Sporthall
2023-11-19 13:30 062002026 Stenungsunds IBK U15 Svart - FBC Partille P09 Röd 3 - 4 Wessam Abdellrazek, Senad Olevic Hallernaskolans Idrottshall
2023-11-19 15:50 062002029 Floda IBK P09 Vit - Surte IS IBK P09 4 - 2 Felix Broström, Selma Hadziselimovic Nova Floda Sportcenter
2023-11-19 17:20 062002028 IBK Kungälv P08 Vit - Lindås IBK P09 Vit 6 - 3 Mathias Hannu, Linus Backlund Munkegärdehallen
2023-11-29 20:15 062002032 Stenungsunds IBK U15 Svart - IBK Kungälv P08 Vit 3 - 4 Per Sundvall, Johan Ronge Hallernaskolans Idrottshall
2023-12-02 14:10 062002034 Lindås IBK P09 Vit - IBK Bergum Svart (07-09) 10 - 2 Karl Dahlsjö, Måns Eliason Lindås Waves Arena
2023-12-03 12:30 062002033 Landvetter IBK P08 Blå - Floda IBK P09 Vit 7 - 3 Selma Hadziselimovic, Semir Aganspahic Pinntorps Idrottshall
2023-12-03 16:45 062002031 FBC Partille P09 Röd - Kärra IBK P08-09 3 - 4 Thomas Johansson, Sebastian Cedgard Partillebohallen
2023-12-08 18:30 062002038 IBK Bergum Svart (07-09) - Stenungsunds IBK U15 Svart 4 - 5 Semir Aganspahic, Alexander Warberg Bergumsskolan
2023-12-09 15:45 062002040 Surte IS IBK P09 - Lindås IBK P09 Vit 2 - 7 Felix Broström, Mustafa Kalajdzisalihovic Bohushallen
2023-12-10 11:45 062002036 IBK Kungälv P08 Vit - FBC Partille P09 Röd 2 - 1 Birk Eldh, Leo Hammarstedt Mimershus A-hallen
2023-12-10 18:50 062002037 Floda IBK P09 Vit - Kärra IBK P08-09 1 - 4 Joel Mellby, Tage Sandquist Nova Floda Sportcenter
2023-12-16 15:45 062002041 FBC Partille P09 Röd - Floda IBK P09 Vit 4 - 3 Måns Bartilson, Mohsen Gholami Qvisthallen
2023-12-17 13:40 062002045 Landvetter IBK P08 Blå - Lindås IBK P09 Vit 1 - 8 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Pinntorps Idrottshall
2023-12-19 20:30 062002042 IBK Bergum Svart (07-09) - IBK Kungälv P08 Vit 1 - 9 Måns Bartilson, Tommy Runhammar Lerjehallen
2023-12-21 18:30 062002044 Surte IS IBK P09 - Stenungsunds IBK U15 Svart 3 - 8 Emrik Appelgren, Hampus Räffling Bohushallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P08 Vit 8 8 0 0 46-13 33 24
2. Lindås IBK P09 Vit 8 5 1 2 48-25 23 16
3. FBC Partille P09 Röd 8 5 1 2 38-20 18 16
4. Landvetter IBK P08 Blå 8 4 2 2 38-30 8 14
5. Stenungsunds IBK U15 Svart 8 3 2 3 35-33 2 11
6. Kärra IBK P08-09 8 2 1 5 20-35 -15 7
7. IBK Bergum Svart (07-09) 8 2 1 5 20-44 -24 7
8. Floda IBK P09 Vit 8 2 0 6 23-33 -10 6
9. Surte IS IBK P09 8 1 0 7 17-52 -35 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd D Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-08 11:10 062003002 IBK Göteborg P09/10 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 3 - 4 Jakob Lundberg, Mathias Hannu Torpahallen
2023-10-10 19:35 062003001 Pixbo IBF P09 Vit - FBC Lerum Utveckling P09 Svart 5 - 0 Gustav Garplid, Isak Skarrie Wallenstam Arena A
2023-11-25 18:30 062003004 Landvetter IBK P09 Blå - Floda IBK P09/10 Röd 4 - 4 Senad Olevic, Alexander Rydqvist Pinntorps Idrottshall
2023-11-26 19:30 062003003 IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - IBK Kungälv P09 7 - 2 Dante Lindskog, Isak Skarrie Tuve Sporthall
2023-10-15 10:15 062003010 Lindome IBK P09 Lila - Landvetter IBK P09 Blå 2 - 11 Selma Hadziselimovic, Felix Broström Almåshallen A
2023-10-15 13:25 062003006 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - Pixbo IBF P09 Vit 2 - 6 Moa Ljungqvist, Emmy Birgersson Santoshallen
2023-10-15 14:40 062003008 Floda IBK P09/10 Röd - IBK Göteborg P09/10 Svart 8 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Nova Floda Sportcenter
2023-10-15 15:05 062003007 IBK Kungälv P09 - FBC Lerum Utveckling P09 Svart 3 - 5 Linus Backlund, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2023-10-20 19:00 062003015 IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - Landvetter IBK P09 Blå 1 - 2 Mohsen Gholami, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-10-21 12:30 062003011 Pixbo IBF P09 Vit - IBK Kungälv P09 8 - 1 René Schweikart, Tim Berger Wallenstam Arena B
2023-10-22 11:10 062003014 IBK Göteborg P09/10 Svart - Lindome IBK P09 Lila 7 - 0 Victoria Tobisson Lind, Sofia Färm Torpahallen
2023-10-22 14:25 062003012 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - Floda IBK P09/10 Röd 6 - 4 Moa Ljungqvist, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2023-10-27 19:00 062003020 IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - IBK Göteborg P09/10 Svart 8 - 4 Mohsen Gholami, Per Sundvall Tuve Sporthall
2023-10-28 13:40 062003019 Landvetter IBK P09 Blå - FBC Lerum Utveckling P09 Svart 6 - 2 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Pinntorps Idrottshall
2023-10-29 09:00 062003018 Lindome IBK P09 Lila - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 4 - 5 Felix Broström, Tommy Runhammar Almåshallen A
2023-10-29 15:00 062003016 Floda IBK P09/10 Röd - Pixbo IBF P09 Vit 4 - 4 Joel Mellby, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2023-11-10 18:00 062003022 Floda IBK P09/10 Röd - Lindome IBK P09 Lila 5 - 4 Joel Mellby, Tage Sandquist Nova Floda Sportcenter
2023-11-11 15:45 062003025 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBK Göteborg P09/10 Svart 2 - 6 Felix Broström, Lucas Aebischer Skogbäck Rydsbergshallen
2023-11-12 11:20 062003023 IBK Kungälv P09 - Landvetter IBK P09 Blå 5 - 7 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Mimershus A-hallen
2023-11-24 19:30 062003024 IBF Älvstranden P08/P09 Svart - IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 2 - 6 Dante Lindskog, Alexander Warberg Santoshallen
2023-11-17 19:00 062003028 IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - Floda IBK P09/10 Röd 4 - 3 Jakob Lundberg, Idris Hasan Mohamed Tuve Sporthall
2023-11-18 14:55 062003030 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 0 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2023-11-19 09:00 062003026 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo IBF P09 Vit 1 - 6 Torbjörn Zahner, Roger Zahnér Almåshallen A
2023-11-19 12:30 062003029 IBK Göteborg P09/10 Svart - IBK Kungälv P09 1 - 4 Albin Ronge, Isak Skarrie Torpahallen
2023-12-02 12:20 062003031 Pixbo IBF P09 Vit - Landvetter IBK P09 Blå 7 - 9 Håkan Krafft, Måns Bartilson Wallenstam Arena A
2023-12-03 10:15 062003032 Lindome IBK P09 Lila - IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 0 - 6 Tommy Runhammar, Amel Kosovac Almåshallen A
2023-12-03 15:20 062003034 Floda IBK P09/10 Röd - FBC Lerum Utveckling P09 Svart 5 - 10 Lazo Cesto, Henry Tames Nova Floda Sportcenter
2023-12-03 17:20 062003035 IBK Kungälv P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 1 - 4 Idris Hasan Mohamed, Dante Lindskog Munkegärdehallen
2023-12-08 19:00 062003036 IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - Pixbo IBF P09 Vit 2 - 2 Per Sundvall, Tim Berger Tuve Sporthall
2023-12-10 10:30 062003040 IBK Kungälv P09 - Floda IBK P09/10 Röd 1 - 2 Leo Hammarstedt, Birk Eldh Mimershus A-hallen
2023-12-10 12:25 062003037 IBK Göteborg P09/10 Svart - Landvetter IBK P09 Blå 5 - 7 Isak Skarrie, Semir Aganspahic Torpahallen
2023-12-13 20:20 062003038 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - Lindome IBK P09 Lila 2 - 3 Henrik Nordström, Måns Eliason Hjällsnäshallen A-hallen
2023-12-16 10:30 062003041 Pixbo IBF P09 Vit - IBK Göteborg P09/10 Svart 8 - 1 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Wallenstam Arena A
2023-12-16 18:30 062003042 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 3 - 5 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Rydsbergshallen
2023-12-17 11:20 062003043 Landvetter IBK P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Svart 9 - 2 Emrik Appelgren, Alice Haeggman Pinntorps Idrottshall
2023-12-17 11:20 062003044 IBK Kungälv P09 - Lindome IBK P09 Lila Amir Huseinovic, Senad Olevic Mimershus A-hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P09 Blå 8 7 1 0 55-28 27 22
2. IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/ 08 8 6 1 1 39-18 21 19
3. Pixbo IBF P09 Vit 8 5 2 1 46-20 26 17
4. IBF Älvstranden P08/ P09 Svart 8 5 0 3 28-33 -5 15
5. Floda IBK P09/ 10 Röd 8 3 2 3 35-36 -1 11
6. IBK Göteborg P09/ 10 Svart 8 2 0 6 30-41 -11 6
7. FBC Lerum Utveckling P09 Svart 8 2 0 6 24-36 -12 6
8. IBK Kungälv P09 7 1 0 6 17-34 -17 3
9. Lindome IBK P09 Lila 7 1 0 6 14-42 -28 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd E Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 14:00 062004005 Pixbo IBF P09/10 - Lindås IBK P09 Blå 10 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Wallenstam Arena B
2023-10-08 13:10 062004003 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - IK Zenith P09 Grön 3 - 8 Helin Beyza Altuntas, Moa Ljungqvist Santoshallen
2023-10-08 14:25 062004002 Frölunda IBK P08/09 grön - IBF Backadalen P09/10 4 - 2 Gustav Garplid, Isak Skarrie Skyttesskolan
2023-11-09 17:30 062004004 Kärra IBK P08/10 Svart - Eken IBK P10 3 - 0 Jesper Björklund Greter, Robin Cederdahl Ekenhallen 1
2023-11-25 10:00 062004001 Mölndals IBF P10 röd - FBC Partille P09 Blå 5 - 3 Tim Berger, Amir Huseinovic Katrinebergshallen
2023-10-13 17:30 062004009 Lindås IBK P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 6 - 5 Senad Olevic, Adem Can Askims Sporthall
2023-10-14 13:30 062004008 Eken IBK P10 - Frölunda IBK P08/09 grön 1 - 6 Ian Blomqvist, Jesper Björklund Greter Ekenhallen 1
2023-10-14 15:30 062004010 Pixbo IBF P09/10 - Kärra IBK P08/10 Svart 7 - 3 Anton Sköld, Jasmin Dzanic Wallenstam Arena B
2023-10-15 18:00 062004007 IK Zenith P09 Grön - FBC Partille P09 Blå 1 - 1 Gabriel Adolfsson, Tage Sandquist Björlanda Idrottshall
2023-10-16 19:40 062004006 IBF Backadalen P09/10 - Mölndals IBF P10 röd 2 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Tuve Sporthall
2023-10-21 09:00 062004011 Mölndals IBF P10 röd - IK Zenith P09 Grön 1 - 3 Sebastian Ågren, Emir Rajabi Katrinebergshallen
2023-10-21 14:30 062004015 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Kärra IBK P08/10 Svart 2 - 6 Emir Rajabi, Alexander Rydqvist Santoshallen
2023-10-21 14:35 062004013 FBC Partille P09 Blå - Lindås IBK P09 Blå 4 - 5 Måns Eliason, Joel Mellby Qvisthallen
2023-10-22 16:20 062004014 Frölunda IBK P08/09 grön - Pixbo IBF P09/10 1 - 2 Emir Rajabi, Senad Olevic Skyttesskolan
2023-11-26 13:00 062004012 IBF Backadalen P09/10 - Eken IBK P10 2 - 2 Emir Rajabi, Amir Huseinovic Tuve Sporthall
2023-10-28 09:50 062004018 Pixbo IBF P09/10 - IBF Backadalen P09/10 2 - 2 Isak Bokesten, Sandra Lindskog Wallenstam Arena A
2023-10-28 13:40 062004016 Eken IBK P10 - Mölndals IBF P10 röd 6 - 0 René Schweikart, Emrik Appelgren Ekenhallen 1
2023-10-28 17:00 062004017 Lindås IBK P09 Blå - IK Zenith P09 Grön 8 - 3 Sebastian Ågren, Jasmin Dzanic Lindås Waves Arena
2023-10-29 14:35 062004019 Kärra IBK P08/10 Svart - FBC Partille P09 Blå 1 - 1 Magnus Fredriksson, Henry Tames Kärra Sporthall
2023-11-25 14:15 062004020 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Frölunda IBK P08/09 grön 6 - 2 Alexander Warberg, Albin Ronge Santoshallen
2023-11-11 10:20 062004021 Mölndals IBF P10 röd - Lindås IBK P09 Blå 2 - 8 Lazo Cesto, Henry Tames Aktiviteten A-Hall
2023-11-11 11:15 062004024 IBF Backadalen P09/10 - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 2 - 3 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-11-11 11:20 062004022 Eken IBK P10 - Pixbo IBF P09/10 2 - 2 Isak Bokesten, René Schweikart Ekenhallen 1
2023-11-12 14:40 062004023 IK Zenith P09 Grön - Kärra IBK P08/10 Svart 2 - 5 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-26 18:30 062004025 FBC Partille P09 Blå - Frölunda IBK P08/09 grön 4 - 6 Tage Sandquist, Felix Broström Qvisthallen
2023-11-18 09:00 062004026 Pixbo IBF P09/10 - Mölndals IBF P10 röd 6 - 6 Sebastian Ågren, Emir Rajabi Wallenstam Arena B
2023-11-18 15:25 062004030 FBC Partille P09 Blå - IBF Backadalen P09/10 1 - 4 Dante Lindskog, Tage Sandquist Qvisthallen
2023-11-18 17:00 062004029 Frölunda IBK P08/09 grön - IK Zenith P09 Grön 3 - 3 Adnan Tongur, Hajrudin Begic Skyttesskolan
2023-11-18 19:30 062004027 Kärra IBK P08/10 Svart - Lindås IBK P09 Blå 8 - 6 Alexander Warberg, Adem Can Kärra Sporthall
2023-11-19 13:35 062004028 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Eken IBK P10 3 - 1 Tim Berger, Jakob Lundberg Santoshallen
2023-12-01 18:30 062004033 Lindås IBK P09 Blå - Frölunda IBK P08/09 grön 6 - 3 Semir Aganspahic, Sebastian Ågren Lindås Waves Arena
2023-12-02 09:20 062004032 Pixbo IBF P09/10 - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 4 - 6 Håkan Krafft, Roger Zahnér Wallenstam Arena A
2023-12-02 12:30 062004034 Eken IBK P10 - FBC Partille P09 Blå 2 - 1 René Schweikart, Tim Berger Ekenhallen 1
2023-12-03 15:00 062004035 IK Zenith P09 Grön - IBF Backadalen P09/10 0 - 12 Joel Rudanko, Sebastian Ågren Björlanda Idrottshall
2023-12-03 16:30 062004031 Mölndals IBF P10 röd - Kärra IBK P08/10 Svart 3 - 1 Måns Eliason, Karl Dahlsjö Katrinebergshallen
2023-12-08 17:30 062004038 FBC Partille P09 Blå - Pixbo IBF P09/10 0 - 5 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Qvisthallen
2023-12-09 14:50 062004037 Frölunda IBK P08/09 grön - Kärra IBK P08/10 Svart 1 - 5 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Skyttesskolan
2023-12-09 15:30 062004039 IBF Backadalen P09/10 - Lindås IBK P09 Blå 4 - 6 Magnus Fredriksson, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-12-10 14:45 062004036 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Mölndals IBF P10 röd 1 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Edvin Hagström Santoshallen
2023-12-10 14:50 062004040 IK Zenith P09 Grön - Eken IBK P10 6 - 2 Amel Kosovac, Emir Rajabi Björlanda Idrottshall
2023-12-16 11:50 062004041 Mölndals IBF P10 röd - Frölunda IBK P08/09 grön 7 - 7 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Aktiviteten A-Hall
2023-12-16 12:45 062004045 Lindås IBK P09 Blå - Eken IBK P10 8 - 4 Amel Kosovac, Meron Garza Ekenhallen 1
2023-12-16 14:35 062004042 FBC Partille P09 Blå - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 0 - 4 Måns Bartilson, Mohsen Gholami Qvisthallen
2023-12-16 14:45 062004044 IK Zenith P09 Grön - Pixbo IBF P09/10 2 - 3 Adem Can, Måns Eliason Torshallen
2023-12-16 16:30 062004043 Kärra IBK P08/10 Svart - IBF Backadalen P09/10 3 - 1 Mustafa Er, Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås IBK P09 Blå 9 7 0 2 54-43 11 21
2. Kärra IBK P08/ 10 Svart 9 6 1 2 35-23 12 19
3. Pixbo IBF P09/ 10 9 5 3 1 41-23 18 18
4. IBF Älvstranden P08/ P09 Vit 9 5 0 4 33-32 1 15
5. Mölndals IBF P10 röd 9 4 2 3 30-37 -7 14
6. Frölunda IBK P08/ 09 grön 9 3 2 4 33-36 -3 11
7. IK Zenith P09 Grön 9 3 2 4 28-38 -10 11
8. IBF Backadalen P09/ 10 9 2 2 5 31-24 7 8
9. Eken IBK P10 9 2 2 5 20-31 -11 8
10. FBC Partille P09 Blå 9 0 2 7 15-33 -18 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd F Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-08 13:30 062005001 IBK Bergum Vit (08-10) - Utbynäs SK P 09/10 4 - 3 Adam Jällfält, Mats Sällberg Bergumsskolan
2023-10-08 14:00 062005005 Landvetter IBK P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön 5 - 4 Dante Lindskog, Linda Lindskog Pinntorps Idrottshall
2023-11-19 12:50 062005003 Pixbo IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 Svart 7 - 5 Dante Lindskog, Alexander Warberg Wallenstam Arena B
2023-12-16 15:15 062005004 FBC Vinga P10 Blå - FBC Lerum Utveckling P09 Röd 4 - 2 Sebastian Cedgard, Adnan Tongur Hall Of Flame
2023-10-14 09:00 062005010 Landvetter IBK P10 Blå - FBC Vinga P10 Blå 3 - 5 Lazo Cesto, Henry Tames Pinntorps Idrottshall
2023-10-14 10:15 062005009 Lindome IBK P10 Grön - Pixbo IBF P10 Röd 2 - 6 Alexander Forsberg, Dante Lindskog Almåshallen A
2023-10-14 14:00 062005007 Stenungsunds IBK P10 Svart - Utbynäs SK P 09/10 3 - 6 Rasmus Lindmark, Alexander Rydqvist Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-15 13:05 062005008 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Lindås IBK P10 svart 3 - 6 Måns Eliason, Joel Mellby Lerum Arena C
2023-10-21 10:10 062005015 Pixbo IBF P10 Röd - FBC Vinga P10 Blå 2 - 3 René Schweikart, Petter Enlund Wallenstam Arena B
2023-10-22 11:15 062005013 Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Grön 0 - 4 Arvid Biörnerud, Sebastian Ågren Kviberg Arena B
2023-10-22 13:40 062005014 Lindås IBK P10 svart - Landvetter IBK P10 Blå 2 - 7 Selma Hadziselimovic, Edvin Hagström Askims Sporthall
2023-10-22 15:50 062005011 IBK Bergum Vit (08-10) - Stenungsunds IBK P10 Svart 7 - 8 Linus Svensson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Bergumsskolan
2023-10-28 11:00 062005020 Pixbo IBF P10 Röd - Lindås IBK P10 svart 6 - 5 Sandra Lindskog, Isak Bokesten Wallenstam Arena A
2023-10-29 09:30 062005019 FBC Vinga P10 Blå - Utbynäs SK P 09/10 6 - 3 Edvin Hagström, Idris Hasan Mohamed Hall Of Flame
2023-10-29 16:15 062005017 Lindome IBK P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 Svart 7 - 4 Emir Rajabi, Jasmin Dzanic Streteredsskolan
2023-10-29 16:25 062005016 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - IBK Bergum Vit (08-10) 2 - 3 Senad Olevic, Tim Berger Rydsbergshallen
2023-11-05 10:00 062005025 Utbynäs SK P 09/10 - Lindås IBK P10 svart 3 - 4 Ali Alizada, Arvid Biörnerud Kviberg Arena B
2023-11-11 14:00 062005023 Stenungsunds IBK P10 Svart - FBC Vinga P10 Blå 5 - 4 Hampus Räffling, Mustafa Kalajdzisalihovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-11-11 14:30 062005022 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Landvetter IBK P10 Blå 0 - 3 Felix Broström, Lucas Aebischer Skogbäck Rydsbergshallen
2023-11-12 17:45 062005021 IBK Bergum Vit (08-10) - Lindome IBK P10 Grön 5 - 5 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Lerjehallen
2023-11-17 19:50 062005029 Lindås IBK P10 svart - Stenungsunds IBK P10 Svart 6 - 6 Ali Alizada, Mohsen Gholami Askims Sporthall
2023-11-18 10:10 062005028 Pixbo IBF P10 Röd - FBC Lerum Utveckling P09 Röd 7 - 3 Emir Rajabi, Sebastian Ågren Wallenstam Arena B
2023-11-19 10:45 062005027 FBC Vinga P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön 5 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Hall Of Flame
2023-11-19 14:10 062005026 Landvetter IBK P10 Blå - IBK Bergum Vit (08-10) 7 - 1 Mustafa Er, Jasmin Dzanic Pinntorps Idrottshall
2023-12-02 17:15 062005034 FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Utbynäs SK P 09/10 3 - 4 Isak Skarrie, Sebastian Ågren Rydsbergshallen
2023-12-03 09:00 062005033 Lindome IBK P10 Grön - Lindås IBK P10 svart 8 - 1 Tommy Runhammar, Amel Kosovac Almåshallen A
2023-12-03 10:10 062005032 Landvetter IBK P10 Blå - Pixbo IBF P10 Röd 5 - 1 Leo Hammarstedt, Mohsen Gholami Pinntorps Idrottshall
2023-12-03 16:30 062005031 IBK Bergum Vit (08-10) - FBC Vinga P10 Blå 2 - 9 Samuel Lindholm, Adam Jällfält Bergumsskolan
2023-12-09 13:15 062005040 Stenungsunds IBK P10 Svart - FBC Lerum Utveckling P09 Röd 5 - 9 Sandra Lindskog, Tommy Runhammar Stenungsund Arena
2023-12-09 14:10 062005037 Lindås IBK P10 svart - FBC Vinga P10 Blå 1 - 5 Sebastian Ågren, Idris Hasan Mohamed Lindås Waves Arena
2023-12-10 14:15 062005038 Utbynäs SK P 09/10 - Landvetter IBK P10 Blå 1 - 6 Felix Broström, Arvid Biörnerud Kviberg Arena B
2023-12-10 15:30 062005036 Pixbo IBF P10 Röd - IBK Bergum Vit (08-10) 4 - 2 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Wallenstam Arena B
2023-12-14 19:40 062005045 Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum Utveckling P09 Röd 8 - 2 Tim Berger, René Schweikart Streteredsskolan
2023-12-16 14:00 062005044 Stenungsunds IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Blå 7 - 12 Jaana Gander, Hampus Räffling Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-12-17 15:15 062005042 Utbynäs SK P 09/10 - Pixbo IBF P10 Röd 1 - 9 Arvid Biörnerud, Senad Olevic Torpahallen
2023-12-17 17:10 062005041 IBK Bergum Vit (08-10) - Lindås IBK P10 svart 3 - 3 Dante Lindskog, Jakob Lundberg Lerjehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Landvetter IBK P10 Blå 8 7 0 1 48-21 27 21
2. FBC Vinga P10 Blå 8 7 0 1 41-19 22 21
3. Pixbo IBF P10 Röd 8 6 0 2 42-26 16 18
4. Lindome IBK P10 Grön 8 4 1 3 39-28 11 13
5. Lindås IBK P10 svart 8 2 2 4 28-41 -13 8
6. IBK Bergum Vit (08-10) 8 2 2 4 27-41 -14 8
7. Stenungsunds IBK P10 Svart 8 2 1 5 43-58 -15 7
8. Utbynäs SK P 09/ 10 8 2 0 6 21-39 -18 6
9. FBC Lerum Utveckling P09 Röd 8 1 0 7 24-40 -16 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd G Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 12:20 062006002 Ale IBF P09 - IBK Kungälv P10 0 - 4 Gustav Garplid, Isak Skarrie Ale Kulturrum
2023-10-08 12:30 062006005 IK Zenith P-10 Vit - FBC Lerum Utveckling P10 Svart 4 - 12 Felix Broström, Sebastian Ågren Björlanda Idrottshall
2023-10-08 15:10 062006003 Landvetter IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 Blå 8 - 4 Dante Lindskog, Linda Lindskog Pinntorps Idrottshall
2023-10-08 15:35 062006001 Frölunda IBK P08/09 Röd - IBF Backadalen P10 6 - 2 Isak Skarrie, Gustav Garplid Skyttesskolan
2023-11-25 16:45 062006004 Kärra IBK P10 Röd - Lindome IBK P10 Lila 5 - 2 Wessam Abdellrazek, Felix Bark Peterson Kärra Sporthall
2023-10-14 16:15 062006007 Öckerö IBK P10 Blå - IBF Backadalen P10 1 - 6 Sebastian Ågren, Emir Rajabi Hedenskolans Idrottshall
2023-10-15 09:00 062006008 Lindome IBK P10 Lila - Ale IBF P09 4 - 2 Felix Broström, Selma Hadziselimovic Almåshallen A
2023-10-15 11:15 062006009 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Landvetter IBK P10 Vit 4 - 5 Lasse Englund, Adnan Tongur Hjällsnäshallen B-hallen
2023-10-15 16:00 062006006 IBK Kungälv P10 - Frölunda IBK P08/09 Röd 3 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Mustafa Kalajdzisalihovic Kastellegårdshallen
2023-10-15 16:50 062006010 IK Zenith P-10 Vit - Kärra IBK P10 Röd 0 - 8 Tage Sandquist, Gabriel Adolfsson Björlanda Idrottshall
2023-10-21 10:00 062006014 Ale IBF P09 - IK Zenith P-10 Vit 6 - 5 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Ale Kulturrum
2023-10-21 14:00 062006012 IBK Kungälv P10 - Lindome IBK P10 Lila 5 - 2 Mustafa Er, Sebastian Ågren Kastellegårdshallen
2023-10-21 17:15 062006013 IBF Backadalen P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart 5 - 2 Selma Hadziselimovic, Mathias Hannu Tuve Sporthall
2023-10-22 15:10 062006011 Frölunda IBK P08/09 Röd - Öckerö IBK P10 Blå 4 - 6 Senad Olevic, Jasmin Dzanic Skyttesskolan
2023-10-22 16:20 062006015 Landvetter IBK P10 Vit - Kärra IBK P10 Röd 2 - 2 Kasper Mourujärvi, Sandra Lindskog Pinntorps Idrottshall
2023-10-28 17:40 062006019 Kärra IBK P10 Röd - IBF Backadalen P10 0 - 5 Martin Andersson, Måns Bartilson Kärra Sporthall
2023-10-29 10:10 062006020 Landvetter IBK P10 Vit - Ale IBF P09 3 - 1 Albert Enlund, Karl Dahlsjö Pinntorps Idrottshall
2023-10-29 10:40 062006017 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Öckerö IBK P10 Blå 11 - 0 Senad Olevic, Dante Lindskog Lerum Arena C
2023-10-29 13:40 062006018 IK Zenith P-10 Vit - IBK Kungälv P10 2 - 5 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-26 10:00 062006016 Lindome IBK P10 Lila - Frölunda IBK P08/09 Röd 1 - 2 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Streteredsskolan
2023-11-11 12:30 062006025 IBF Backadalen P10 - Ale IBF P09 4 - 0 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-11-11 18:15 062006023 Öckerö IBK P10 Blå - Kärra IBK P10 Röd 1 - 6 Melvin Stenberg, Jasmin Dzanic Hedenskolans Idrottshall
2023-11-12 17:50 062006021 Frölunda IBK P08/09 Röd - FBC Lerum Utveckling P10 Svart 4 - 3 Pontus Ekengränd, Jasmin Dzanic Skyttesskolan
2023-11-16 18:30 062006022 Lindome IBK P10 Lila - IK Zenith P-10 Vit 9 - 2 Tim Berger, René Schweikart Streteredsskolan
2023-11-26 15:00 062006024 IBK Kungälv P10 - Landvetter IBK P10 Vit 3 - 6 Per Sundvall, Sofia Färm Kastellegårdshallen
2023-11-18 13:30 062006028 Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Lila 7 - 3 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Pinntorps Idrottshall
2023-11-18 14:10 062006029 Ale IBF P09 - Öckerö IBK P10 Blå 8 - 1 Felix Bark Peterson, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Ale Kulturrum
2023-11-19 10:45 062006030 IBF Backadalen P10 - IBK Kungälv P10 4 - 2 Christian Jensen, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-11-19 13:50 062006026 IK Zenith P-10 Vit - Frölunda IBK P08/09 Röd 4 - 5 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-19 14:30 062006027 Kärra IBK P10 Röd - FBC Lerum Utveckling P10 Svart 7 - 0 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Kärra Sporthall
2023-12-02 09:30 062006034 Lindome IBK P10 Lila - IBF Backadalen P10 1 - 6 Henrik Nordström, Adnan Tongur Almåshallen A
2023-12-02 14:00 062006031 Frölunda IBK P08/09 Röd - Kärra IBK P10 Röd 4 - 8 Martin Andersson, Mathias Johansson Skyttesskolan
2023-12-02 15:45 062006035 Öckerö IBK P10 Blå - IBK Kungälv P10 1 - 9 Emir Rajabi, Idris Hasan Mohamed Hedenskolans Idrottshall
2023-12-03 10:00 062006033 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Ale IBF P09 2 - 5 Tage Sandquist, Joel Mellby Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-03 13:50 062006032 IK Zenith P-10 Vit - Landvetter IBK P10 Vit 4 - 18 Sebastian Ågren, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2023-12-09 14:15 062006038 IBF Backadalen P10 - IK Zenith P-10 Vit 5 - 4 Magnus Fredriksson, Alexander Rydqvist Tuve Sporthall
2023-12-10 10:10 062006036 Landvetter IBK P10 Vit - Frölunda IBK P08/09 Röd 7 - 1 Axel Szerszenski, Idris Hasan Mohamed Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 11:10 062006037 Ale IBF P09 - Kärra IBK P10 Röd 8 - 11 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Ale Kulturrum
2023-12-10 16:20 062006039 IBK Kungälv P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart 3 - 3 Sofia Färm, Karl Dahlsjö Kastellegårdshallen
2023-12-10 17:45 062006040 Öckerö IBK P10 Blå - Lindome IBK P10 Lila 5 - 3 Felix Broström, Mathias Hannu Hedenskolans Idrottshall
2023-12-15 18:00 062006043 Kärra IBK P10 Röd - IBK Kungälv P10 3 - 1 Mustafa Er, Selma Hadziselimovic Kärra Sporthall
2023-12-16 15:30 062006044 Öckerö IBK P10 Blå - IK Zenith P-10 Vit 3 - 1 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Hedenskolans Idrottshall
2023-12-17 10:00 062006045 FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Lindome IBK P10 Lila 3 - 2 Johannes Lunde, Samuel Lindholm Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-17 12:15 062006042 IBF Backadalen P10 - Landvetter IBK P10 Vit 2 - 1 Helin Beyza Altuntas, Emmy Birgersson Tuve Sporthall
2023-12-17 17:40 062006041 Frölunda IBK P08/09 Röd - Ale IBF P09 3 - 4 Mohsen Gholami, Tomas Levin Skyttesskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Backadalen P10 9 8 0 1 39-17 22 24
2. Landvetter IBK P10 Vit 9 7 1 1 57-24 33 22
3. Kärra IBK P10 Röd 9 7 1 1 50-23 27 22
4. Frölunda IBK P08/ 09 Röd 9 5 0 4 34-38 -4 15
5. IBK Kungälv P10 9 4 1 4 35-26 9 13
6. Ale IBF P09 9 4 0 5 34-37 -3 12
7. FBC Lerum Utveckling P10 Svart 9 3 1 5 40-35 5 10
8. Öckerö IBK P10 Blå 9 3 0 6 22-56 -34 9
9. Lindome IBK P10 Lila 9 2 0 7 27-37 -10 6
10. IK Zenith P-10 Vit 9 0 0 9 26-71 -45 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd H Höst FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-02 19:15 062007001 Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P10 vit 1 - 6 Hampus Räffling, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2023-10-07 11:10 062007002 Ale IBF P10 - Dingle AIK P09-11 2 - 11 Gustav Garplid, Isak Skarrie Ale Kulturrum
2023-10-08 12:00 062007003 Överby IBK P09/11 - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 5 - 8 , Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-10-14 11:15 062007004 Dingle AIK P09-11 - Myggenäs IBK P-10 6 - 6 Liam Larsson, Alexander Forsberg Munkedals Idrottshall
2023-10-14 12:30 062007005 Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - IBK Kungälv P10 vit 8 - 4 Mathias Hannu, Patrich Hellfärdsson Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-14 14:00 062007006 Överby IBK P09/11 - Ale IBF P10 5 - 1 , Martin Andersson Nordby Supermarkethallen
2023-10-16 19:15 062007007 Myggenäs IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 5 - 6 Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
2023-10-21 11:15 062007008 Dingle AIK P09-11 - Överby IBK P09/11 3 - 2 Martin Andersson, Liam Larsson Munkedals Idrottshall
2023-10-22 14:00 062007009 IBK Kungälv P10 vit - Ale IBF P10 2 - 6 Adem Can, Mathias Hannu Kastellegårdshallen
2023-10-28 10:00 062007011 Ale IBF P10 - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 3 - 4 Robin Cederdahl, Felix Bark Peterson Ale Kulturrum
2023-10-29 12:00 062007010 Överby IBK P09/11 - Myggenäs IBK P-10 6 - 7 Mathias Johansson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-11-05 18:00 062007012 IBK Kungälv P10 vit - Dingle AIK P09-11 8 - 6 Victoria Tobisson Lind, Jakob Lundberg Kastellegårdshallen
2023-11-11 13:30 062007013 Myggenäs IBK P-10 - Ale IBF P10 9 - 6 Martinus Martinsson, Charles Martinsson Häggvallsskolan
2023-11-11 15:15 062007015 Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - Dingle AIK P09-11 5 - 5 Aldin Hadziselmovic, Alexander Pavlovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-12 12:00 062007014 Överby IBK P09/11 - IBK Kungälv P10 vit 3 - 1 Mathias Johansson, Alfred Andersson Nordby Supermarkethallen
2023-11-18 12:30 062007017 Dingle AIK P09-11 - Ale IBF P10 5 - 4 Liam Larsson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2023-11-18 12:30 062007018 Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - Överby IBK P09/11 3 - 4 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-19 16:10 062007016 IBK Kungälv P10 vit - Myggenäs IBK P-10 5 - 4 Hampus Räffling, Joel Gabrielsson Kastellegårdshallen
2023-11-25 13:30 062007019 Myggenäs IBK P-10 - Dingle AIK P09-11 1 - 7 Oliver Hallsten, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2023-11-26 10:30 062007020 IBK Kungälv P10 vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 2 - 1 Christian Svärdström, Marcus Orrhult Mimershus A-hallen
2023-11-26 13:30 062007021 Ale IBF P10 - Överby IBK P09/11 5 - 6 Johannes Lunde, Samuel Lindholm Kronan Älvängen
2023-12-02 10:00 062007024 Ale IBF P10 - IBK Kungälv P10 vit 5 - 4 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2023-12-02 14:15 062007022 Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - Myggenäs IBK P-10 3 - 5 , Semir Aganspahic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-12-03 13:00 062007023 Överby IBK P09/11 - Dingle AIK P09-11 7 - 6 Mathias Johansson, Isac Johansson Nordby Supermarkethallen
2023-12-09 15:00 062007025 Myggenäs IBK P-10 - Överby IBK P09/11 4 - 6 Martinus Martinsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2023-12-09 15:45 062007026 Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - Ale IBF P10 1 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-12-10 10:30 062007027 Dingle AIK P09-11 - IBK Kungälv P10 vit 6 - 2 Max Bryntesson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2023-12-16 10:00 062007028 Ale IBF P10 - Myggenäs IBK P-10 2 - 1 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Ale Kulturrum
2023-12-16 12:30 062007030 Dingle AIK P09-11 - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 3 - 2 Martin Andersson, Erik Heggenes Munkedals Idrottshall
2023-12-17 16:00 062007029 IBK Kungälv P10 vit - Överby IBK P09/11 5 - 5 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Dingle AIK P09-11 10 6 2 2 58-39 19 20
2. Överby IBK P09/ 11 10 6 1 3 49-43 6 19
3. Herrestads AIF WH Rockets P09/ 10 10 4 1 5 41-41 0 13
4. IBK Kungälv P10 vit 10 4 1 5 39-45 -6 13
5. Ale IBF P10 10 4 0 6 39-48 -9 12
6. Myggenäs IBK P-10 10 3 1 6 43-53 -10 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd I Höst FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 14:00 062008004 Stenungsunds IBK P11 - Surte IS IBK P10/11 2 - 6 Rasmus Lindmark, Mustafa Kalajdzisalihovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-08 10:00 062008003 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - FBC Partille P11 Blå 1 - 13 Tage Sandquist, Albin Rosberg Hjällsnäshallen B-hallen
2023-10-08 11:20 062008005 IK Zenith P11 Grön - Pixbo IBF P10 Vit 0 - 22 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-25 15:15 062008001 FBC Vinga P10 Svart - Kärra IBK P10 Vit 4 - 2 Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2023-11-26 13:10 062008002 Mölndals IBF P10 Vit - IBF Älvstranden P10 12 - 1 Mustafa Er, Lazo Cesto Streteredsskolan
2023-10-14 09:00 062008009 Pixbo IBF P10 Vit - FBC Lerum Utveckling P10 Röd 4 - 2 Tomas Levin, Adnan Tongur Wallenstam Arena A
2023-10-14 11:15 062008008 Surte IS IBK P10/11 - Mölndals IBF P10 Vit 8 - 2 Adem Can, Tomas Levin Bohushallen
2023-10-14 12:15 062008007 FBC Partille P11 Blå - Kärra IBK P10 Vit 6 - 0 Emil Häggsten, Mohsen Gholami Qvisthallen
2023-10-15 12:15 062008006 IBF Älvstranden P10 - FBC Vinga P10 Svart 3 - 11 Emil Lejon, Emmy Birgersson Santoshallen
2023-10-15 15:40 062008010 IK Zenith P11 Grön - Stenungsunds IBK P11 0 - 15 Tage Sandquist, Gabriel Adolfsson Björlanda Idrottshall
2023-10-21 12:50 062008014 Mölndals IBF P10 Vit - IK Zenith P11 Grön 23 - 2 Nils Pihlblad, Felix Östberg Katrinebergshallen
2023-10-22 10:00 062008015 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - Stenungsunds IBK P11 6 - 6 Karl Dahlsjö, Lasse Englund Hjällsnäshallen B-hallen
2023-10-22 10:45 062008011 FBC Vinga P10 Svart - FBC Partille P11 Blå 4 - 3 Tommy Runhammar, Felix Broström Hall Of Flame
2023-10-22 13:15 062008012 IBF Älvstranden P10 - Surte IS IBK P10/11 1 - 6 Moa Ljungqvist, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2023-10-22 14:10 062008013 Kärra IBK P10 Vit - Pixbo IBF P10 Vit 2 - 5 Oliver Engström, Viggo Sandström Kärra Sporthall
2023-10-28 08:40 062008017 Pixbo IBF P10 Vit - FBC Partille P11 Blå 3 - 5 Noel Myhrén, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena B
2023-10-28 14:00 062008016 Surte IS IBK P10/11 - FBC Vinga P10 Svart 0 - 3 Edvin Hagström, Linus Backlund Bohushallen
2023-10-28 14:15 062008019 Stenungsunds IBK P11 - Kärra IBK P10 Vit 3 - 6 Albin Wennersten, Hampus Räffling Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-10-29 11:50 062008020 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - Mölndals IBF P10 Vit 2 - 6 Lasse Englund, Isak Bokesten Lerum Arena C
2023-10-29 12:30 062008018 IK Zenith P11 Grön - IBF Älvstranden P10 5 - 19 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-11 11:15 062008022 Surte IS IBK P10/11 - IK Zenith P11 Grön 27 - 1 Adnan Tongur, Alexander Warberg Bohushallen
2023-11-11 13:25 062008023 FBC Partille P11 Blå - Stenungsunds IBK P11 5 - 7 Emil Häggsten, Måns Bartilson Qvisthallen
2023-11-12 09:30 062008021 FBC Vinga P10 Svart - Pixbo IBF P10 Vit 2 - 3 Lazo Cesto, Henry Tames Hall Of Flame
2023-11-12 12:40 062008024 IBF Älvstranden P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Röd 2 - 0 Moa Ljungqvist, Emmy Birgersson Santoshallen
2023-11-12 13:00 062008025 Kärra IBK P10 Vit - Mölndals IBF P10 Vit 2 - 6 Selma Hadziselimovic, Alexander Warberg Kärra Sporthall
2023-11-18 12:20 062008029 Mölndals IBF P10 Vit - FBC Partille P11 Blå 5 - 5 Johan Östberg, Johan Elmeklo Aktiviteten A-Hall
2023-11-18 12:30 062008027 Stenungsunds IBK P11 - Pixbo IBF P10 Vit 2 - 4 Hampus Räffling, Casper Larsson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-11-18 12:45 062008028 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - Surte IS IBK P10/11 2 - 11 Tage Sandquist, Karl Dahlsjö Lerum Arena C
2023-11-19 12:10 062008030 Kärra IBK P10 Vit - IBF Älvstranden P10 4 - 2 Henric Ebbmark, William Lundin Kärra Sporthall
2023-11-19 12:40 062008026 IK Zenith P11 Grön - FBC Vinga P10 Svart 2 - 8 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-12-02 10:30 062008033 Pixbo IBF P10 Vit - Mölndals IBF P10 Vit 1 - 6 Liza Berglund, Ida Finn Wallenstam Arena B
2023-12-02 11:00 062008034 Surte IS IBK P10/11 - Kärra IBK P10 Vit 5 - 3 Semir Aganspahic, Meron Garza Bohushallen
2023-12-02 12:25 062008035 FBC Partille P11 Blå - IBF Älvstranden P10 12 - 1 Emil Häggsten, Vincent Zetterström Qvisthallen
2023-12-03 09:30 062008031 FBC Vinga P10 Svart - Stenungsunds IBK P11 4 - 4 Nelson Lau, Benjamin Karlsson Hall Of Flame
2023-12-03 12:40 062008032 IK Zenith P11 Grön - FBC Lerum Utveckling P10 Röd 3 - 8 Axel Szerszenski, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2023-12-08 18:45 062008040 FBC Partille P11 Blå - Surte IS IBK P10/11 4 - 2 Rasmus Jarnestål, Emil Häggsten Qvisthallen
2023-12-09 10:20 062008037 Mölndals IBF P10 Vit - Stenungsunds IBK P11 4 - 2 Johan Elmeklo, Robin Niklasson Katrinebergshallen
2023-12-10 11:15 062008036 FBC Lerum Utveckling P10 Röd - FBC Vinga P10 Svart 3 - 2 Albin Rosberg, Joel Mellby Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-10 11:15 062008039 IBF Älvstranden P10 - Pixbo IBF P10 Vit 1 - 11 Emmy Birgersson, Emil Lejon Santoshallen
2023-12-10 13:10 062008038 Kärra IBK P10 Vit - IK Zenith P11 Grön 11 - 7 Mustafa Kalajdzisalihovic, Henry Tames Kärra Sporthall
2023-12-16 09:20 062008045 Pixbo IBF P10 Vit - Surte IS IBK P10/11 2 - 3 Liza Berglund, Ida Finn Wallenstam Arena A
2023-12-16 12:15 062008044 FBC Partille P11 Blå - IK Zenith P11 Grön 33 - 0 Rasmus Jarnestål, Vincent Zetterström Qvisthallen
2023-12-16 15:30 062008043 Stenungsunds IBK P11 - IBF Älvstranden P10 2 - 2 Hampus Räffling, Albin Wennersten Kyrkenorumskolans Idrottshall
2023-12-17 10:45 062008041 FBC Vinga P10 Svart - Mölndals IBF P10 Vit 6 - 7 Benjamin Karlsson, Nelson Lau Hall Of Flame
2023-12-17 11:55 062008042 Kärra IBK P10 Vit - FBC Lerum Utveckling P10 Röd 4 - 1 Viggo Sandström, Arwid Hedlund Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF P10 Vit 9 7 1 1 71-29 42 22
2. Surte IS IBK P10/ 11 9 7 0 2 68-20 48 21
3. FBC Partille P11 Blå 9 6 1 2 86-23 63 19
4. Pixbo IBF P10 Vit 9 6 0 3 55-23 32 18
5. FBC Vinga P10 Svart 9 5 1 3 44-27 17 16
6. Kärra IBK P10 Vit 9 4 0 5 34-39 -5 12
7. Stenungsunds IBK P11 9 2 3 4 43-37 6 9
8. FBC Lerum Utveckling P10 Röd 9 2 1 6 25-51 -26 7
9. IBF Älvstranden P10 9 2 1 6 32-63 -31 7
10. IK Zenith P11 Grön 9 0 0 9 20-166 -146 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd J Höst FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 14:10 062009002 Lindås IBK P11 Svart - Landvetter IBK P11 Blå 10 - 3 Lucas Dahlin, Jakob Bengtsson Lindås Waves Arena
2023-10-08 10:00 062009003 IBK Göteborg P09/10 Vit - Ale IBF P11 8 - 1 Jakob Lundberg, Mathias Hannu Torpahallen
2023-10-08 13:55 062009005 IBK Kungälv P11 svart - Floda IBK P10/11 Vit 0 - 6 , Mohsen Gholami Munkegärdehallen
2023-10-11 19:30 062009001 Pixbo IBF P10/11 - IBK Bergum P 10/11 19 - 0 Noel Myhrén, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena C
2023-12-31 16:00 062009004 Herrestads AIF WH Rockets P11 - Eken IBK P11 0 - 0 Amel Kosovac, Jasmin Dzanic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-13 18:00 062009009 Floda IBK P10/11 Vit - IBK Göteborg P09/10 Vit 4 - 4 Albin Rosberg, Joel Mellby Nova Floda Sportcenter
2023-10-14 10:00 062009007 Ale IBF P11 - IBK Bergum P 10/11 8 - 3 Emir Rajabi, Idris Hasan Mohamed Ale Kulturrum
2023-10-14 12:20 062009008 Eken IBK P11 - Lindås IBK P11 Svart 6 - 5 Emrik Appelgren, Jesper Björklund Greter Ekenhallen 1
2023-10-14 17:15 062009006 Landvetter IBK P11 Blå - Pixbo IBF P10/11 5 - 9 Per Sundvall, Johan Ronge Pinntorps Idrottshall
2023-10-15 13:55 062009010 IBK Kungälv P11 svart - Herrestads AIF WH Rockets P11 11 - 5 Robin Cederdahl, Jasmin Dzanic Munkegärdehallen
2023-10-21 09:00 062009011 Pixbo IBF P10/11 - Ale IBF P11 6 - 3 Oliwer Nyrén, Noel Myhrén Wallenstam Arena B
2023-10-21 09:00 062009012 Landvetter IBK P11 Blå - Eken IBK P11 4 - 0 Johannes Lunde, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2023-10-21 10:30 062009013 IBK Bergum P 10/11 - Floda IBK P10/11 Vit 1 - 20 Linnea Andersson, Felicia Lundgren Narváez Bergumsskolan
2023-10-22 10:00 062009015 IBK Göteborg P09/10 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11 14 - 0 Victoria Tobisson Lind, Sofia Färm Torpahallen
2023-10-22 14:50 062009014 Lindås IBK P11 Svart - IBK Kungälv P11 svart 3 - 6 Edvin Hagström, Anton Sköld Askims Sporthall
2023-10-28 10:15 062009019 Herrestads AIF WH Rockets P11 - IBK Bergum P 10/11 9 - 9 Linus Backlund, Jasmin Dzanic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-10-28 11:20 062009016 Eken IBK P11 - Pixbo IBF P10/11 5 - 7 Ludwig Ahlström, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2023-10-29 13:30 062009020 IBK Göteborg P09/10 Vit - Lindås IBK P11 Svart 1 - 0 Samuel Tolland, Axel Aremyr Torpahallen
2023-11-04 16:30 062009017 Floda IBK P10/11 Vit - Ale IBF P11 6 - 1 Måns Eliason, Joel Mellby Nova Floda Sportcenter
2023-11-05 13:55 062009018 IBK Kungälv P11 svart - Landvetter IBK P11 Blå 7 - 2 Semir Aganspahic, Mustafa Kalajdzisalihovic Munkegärdehallen
2023-11-11 12:20 062009023 Ale IBF P11 - Herrestads AIF WH Rockets P11 9 - 2 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Ale Kulturrum
2023-11-11 12:30 062009022 Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 svart 3 - 1 René Schweikart, Ludwig Ahlström Ekenhallen 1
2023-11-11 18:40 062009024 Landvetter IBK P11 Blå - IBK Göteborg P09/10 Vit 6 - 10 Felix Enger, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2023-11-12 16:30 062009025 IBK Bergum P 10/11 - Lindås IBK P11 Svart 3 - 3 Linnea Andersson, Johannes Lunde Lerjehallen
2023-11-25 14:00 062009021 Pixbo IBF P10/11 - Floda IBK P10/11 Vit 2 - 8 Liza Berglund, Ida Finn Wallenstam Arena B
2023-11-17 18:40 062009029 Lindås IBK P11 Svart - Ale IBF P11 2 - 5 , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2023-11-18 13:45 062009027 Herrestads AIF WH Rockets P11 - Floda IBK P10/11 Vit 5 - 14 Senad Olevic, Mustafa Kalajdzisalihovic Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-11-19 11:15 062009028 IBK Göteborg P09/10 Vit - Eken IBK P11 10 - 2 Axel Aremyr, Samuel Tolland Torpahallen
2023-11-19 16:10 062009026 IBK Kungälv P11 svart - Pixbo IBF P10/11 6 - 4 Linus Backlund, Mathias Hannu Munkegärdehallen
2023-11-19 17:30 062009030 IBK Bergum P 10/11 - Landvetter IBK P11 Blå 4 - 8 Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson Bergumsskolan
2023-12-01 18:00 062009033 Floda IBK P10/11 Vit - Lindås IBK P11 Svart 11 - 3 Sebastian Cedgard, Joel Mellby Nova Floda Sportcenter
2023-12-02 11:20 062009034 Eken IBK P11 - IBK Bergum P 10/11 4 - 3 William Gunnarsson, Melker Kjellberg Ekenhallen 1
2023-12-02 14:10 062009035 Ale IBF P11 - Landvetter IBK P11 Blå 5 - 3 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Ale Kulturrum
2023-12-03 09:15 062009031 Pixbo IBF P10/11 - Herrestads AIF WH Rockets P11 19 - 5 Noel Myhrén, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena A
2023-12-03 16:10 062009032 IBK Kungälv P11 svart - IBK Göteborg P09/10 Vit 1 - 4 Idris Hasan Mohamed, Albin Wennersten Munkegärdehallen
2023-12-09 13:00 062009037 Lindås IBK P11 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P11 11 - 9 Simon Bengtsson, Lucas Dahlin Lindås Waves Arena
2023-12-10 10:00 062009040 Ale IBF P11 - Eken IBK P11 6 - 1 Jakob Lundberg, Dante Lindskog Ale Kulturrum
2023-12-10 11:15 062009036 IBK Göteborg P09/10 Vit - Pixbo IBF P10/11 7 - 4 Samuel Tolland, Axel Aremyr Torpahallen
2023-12-10 12:30 062009039 Landvetter IBK P11 Blå - Floda IBK P10/11 Vit 4 - 12 Ali Alizada, Mohsen Gholami Pinntorps Idrottshall
2023-12-10 16:40 062009038 IBK Bergum P 10/11 - IBK Kungälv P11 svart 3 - 5 Felicia Lundgren Narváez, Linnea Andersson Bergumsskolan
2023-12-16 11:10 062009044 Ale IBF P11 - IBK Kungälv P11 svart 2 - 7 Kasper Mourujärvi, Jasmin Dzanic Ale Kulturrum
2023-12-16 14:15 062009043 Herrestads AIF WH Rockets P11 - Landvetter IBK P11 Blå 5 - 9 Linus Söderblom, Sebastian Ågren Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2023-12-17 11:50 062009041 Pixbo IBF P10/11 - Lindås IBK P11 Svart 17 - 4 Alejandra Feng, Noel Myhrén Wallenstam Arena B
2023-12-17 15:40 062009045 Floda IBK P10/11 Vit - Eken IBK P11 12 - 3 Lasse Englund, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2023-12-30 10:15 062009042 IBK Bergum P 10/11 - IBK Göteborg P09/10 Vit 4 - 4 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK P10/ 11 Vit 9 8 1 0 93-23 70 25
2. IBK Göteborg P09/ 10 Vit 9 7 2 0 62-22 40 23
3. Pixbo IBF P10/ 11 9 6 0 3 87-43 44 18
4. IBK Kungälv P11 svart 9 6 0 3 44-32 12 18
5. Ale IBF P11 9 5 0 4 40-38 2 15
6. Eken IBK P11 9 3 1 5 24-48 -24 10
7. Landvetter IBK P11 Blå 9 3 0 6 44-62 -18 9
8. Lindås IBK P11 Svart 9 2 1 6 41-61 -20 7
9. IBK Bergum P 10/ 11 9 0 3 6 30-80 -50 3
10. Herrestads AIF WH Rockets P11 9 0 2 7 40-96 -56 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd K Höst FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 15:20 062010005 Lindås IBK P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd 1 - 8 Lucas Dahlin, Jakob Bengtsson Lindås Waves Arena
2023-10-08 10:10 062010002 IK Zenith P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit 0 - 9 Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-10-08 14:40 062010003 Floda IBK P11 Svart - Frölunda IBK P10/11 grön 5 - 7 Måns Eliason, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2023-10-08 16:20 062010001 Landvetter IBK P11 Vit - FBC Partille P11 Vit 10 - 5 Pierre Eberhard Berg, Magnus Fredriksson Pinntorps Idrottshall
2023-11-11 17:30 062010004 Pixbo IBF P11 Röd - Lindome IBK P11 8 - 3 Noel Myhrén, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena A
2023-10-14 16:30 062010008 Lindome IBK P11 - IK Zenith P11 Vit 10 - 4 Dante Lindskog, Alexander Warberg Almåshallen A
2023-10-15 09:30 062010010 Lindås IBK P11 Vit - Pixbo IBF P11 Röd 1 - 14 , Lucas Dahlin Lindås Waves Arena
2023-10-15 12:15 062010009 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Floda IBK P11 Svart 4 - 6 Linn Söderblom, Karl Dahlsjö Rydsbergshallen
2023-10-15 12:45 062010006 IBK Kungälv P11 vit - Landvetter IBK P11 Vit 3 - 4 Linus Backlund, Robin Cederdahl Munkegärdehallen
2023-10-15 14:30 062010007 Frölunda IBK P10/11 grön - FBC Partille P11 Vit 17 - 0 Dante Lindskog, Sebastian Ågren Skyttesskolan
2023-10-21 10:10 062010011 Landvetter IBK P11 Vit - Frölunda IBK P10/11 grön 2 - 6 Samuel Lindholm, Oscar Skogsberg Pinntorps Idrottshall
2023-10-21 12:15 062010013 FBC Partille P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd 1 - 7 Vincent Zetterström, Lucas Jarnestål Qvisthallen
2023-10-22 12:30 062010014 IK Zenith P11 Vit - Lindås IBK P11 Vit 6 - 11 Axel Szerszenski, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2023-10-22 13:00 062010015 Floda IBK P11 Svart - Pixbo IBF P11 Röd 2 - 10 Karl Dahlsjö, Måns Eliason Nova Floda Sportcenter
2023-10-22 16:10 062010012 IBK Kungälv P11 vit - Lindome IBK P11 5 - 5 Hampus Räffling, Tommy Runhammar Munkegärdehallen
2023-10-28 09:50 062010019 Pixbo IBF P11 Röd - FBC Partille P11 Vit 13 - 2 Noel Myhrén, Oliwer Nyrén Wallenstam Arena B
2023-10-28 12:30 062010016 Lindome IBK P11 - Landvetter IBK P11 Vit 5 - 1 Emanuel Sangrud, Ian Blomqvist Almåshallen A
2023-10-28 13:00 062010020 Floda IBK P11 Svart - IK Zenith P11 Vit 8 - 3 Sebastian Cedgard, Adem Can Nova Floda Sportcenter
2023-10-29 12:50 062010018 Lindås IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit 5 - 3 Simon Bengtsson, Lucas Dahlin Lindås Waves Arena
2023-10-29 15:15 062010017 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Frölunda IBK P10/11 grön 2 - 2 Tage Sandquist, Albin Rosberg Rydsbergshallen
2023-11-11 12:15 062010025 FBC Partille P11 Vit - IK Zenith P11 Vit 0 - 4 Måns Bartilson, Emil Häggsten Qvisthallen
2023-11-11 16:20 062010021 Landvetter IBK P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd 4 - 5 Felix Enger, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2023-11-12 13:55 062010024 IBK Kungälv P11 vit - Floda IBK P11 Svart 4 - 6 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Munkegärdehallen
2023-11-12 15:30 062010023 Frölunda IBK P10/11 grön - Pixbo IBF P11 Röd 5 - 5 Edvin Persson, Ali Alizada Skyttesskolan
2023-11-14 18:15 062010022 Lindome IBK P11 - Lindås IBK P11 Vit 11 - 10 Ian Blomqvist, Alexander Forsberg Streteredsskolan
2023-11-17 17:30 062010026 Lindås IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit 10 - 2 , Lucas Dahlin Askims Sporthall
2023-11-18 12:50 062010027 Pixbo IBF P11 Röd - FBC Lerum Utveckling P11 Röd 11 - 3 Felix Broström, Alejandra Feng Wallenstam Arena B
2023-11-18 14:15 062010030 FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit 6 - 4 Emil Häggsten, Lucas Jarnestål Qvisthallen
2023-11-19 11:30 062010029 IK Zenith P11 Vit - Frölunda IBK P10/11 grön 3 - 5 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-19 14:40 062010028 Floda IBK P11 Svart - Lindome IBK P11 6 - 5 Lasse Englund, Karl Dahlsjö Nova Floda Sportcenter
2023-12-01 18:15 062010031 Landvetter IBK P11 Vit - Pixbo IBF P11 Röd 4 - 10 Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Önnerödshallen
2023-12-02 15:30 062010033 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - IK Zenith P11 Vit 3 - 3 Tage Sandquist, Albin Rosberg Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-02 17:15 062010032 Lindås IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Svart 6 - 3 Lucas Dahlin, Simon Bengtsson Askims Sporthall
2023-12-03 15:30 062010035 Frölunda IBK P10/11 grön - IBK Kungälv P11 vit 5 - 4 Ali Alizada, Mohsen Gholami Skyttesskolan
2023-12-03 17:15 062010034 Lindome IBK P11 - FBC Partille P11 Vit 8 - 1 Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2023-12-09 13:30 062010040 Frölunda IBK P10/11 grön - Lindome IBK P11 10 - 1 Atakan Yapisan, Edvin Persson Skyttesskolan
2023-12-09 14:15 062010038 FBC Partille P11 Vit - Lindås IBK P11 Vit 14 - 3 Birk Eldh, Leo Hammarstedt Qvisthallen
2023-12-10 12:30 062010037 IK Zenith P11 Vit - Pixbo IBF P11 Röd 1 - 10 Albin Durvik, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
2023-12-10 15:10 062010039 IBK Kungälv P11 vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd 5 - 1 Semir Aganspahic, Isak Bokesten Munkegärdehallen
2023-12-10 17:40 062010036 Floda IBK P11 Svart - Landvetter IBK P11 Vit 8 - 3 Tage Sandquist, Linn Söderblom Nova Floda Sportcenter
2023-12-16 13:25 062010042 FBC Partille P11 Vit - Floda IBK P11 Svart 3 - 11 Rasmus Jarnestål, Vincent Zetterström Qvisthallen
2023-12-17 09:00 062010041 Landvetter IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Vit 3 - 6 Birk Eldh, Leo Hammarstedt Pinntorps Idrottshall
2023-12-17 11:25 062010045 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 5 - 2 Måns Eliason, Tage Sandquist Rydsbergshallen
2023-12-17 13:00 062010043 Pixbo IBF P11 Röd - IBK Kungälv P11 vit 6 - 1 Alejandra Feng, Emir Rajabi Wallenstam Arena B
2023-12-17 16:30 062010044 Frölunda IBK P10/11 grön - Lindås IBK P11 Vit 3 - 8 Edvin Persson, Mohsen Gholami Skyttesskolan
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo IBF P11 Röd 9 8 1 0 87-22 65 25
2. Frölunda IBK P10/ 11 grön 9 6 2 1 60-30 30 20
3. Floda IBK P11 Svart 9 6 0 3 55-45 10 18
4. Lindås IBK P11 Vit 9 5 0 4 55-64 -9 15
5. FBC Lerum Utveckling P11 Röd 9 4 2 3 38-35 3 14
6. Lindome IBK P11 9 4 1 4 50-50 0 13
7. IBK Kungälv P11 vit 9 2 1 6 38-38 0 7
8. IK Zenith P11 Vit 9 2 1 6 30-59 -29 7
9. Landvetter IBK P11 Vit 9 2 0 7 33-58 -25 6
10. FBC Partille P11 Vit 9 2 0 7 32-77 -45 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd L Höst FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-07 09:20 062011001 Landvetter IBK P11/12 - Skepplanda BTK P10-11 8 - 1 Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Pinntorps Idrottshall
2023-10-07 12:15 062011004 IBF Backadalen P11 - Hindås IBK P11 Blå 15 - 2 Emmy Birgersson, Emil Lejon Tuve Sporthall
2023-10-08 12:45 062011002 IBK Kungälv P11/12 - IBK Göteborg P10 10 - 3 , Goran Kuduzovic Kastellegårdshallen
2023-10-08 13:15 062011003 Frölunda IBK P10/11 röd - FBC Lerum Utveckling P11 Svart 3 - 1 Gustav Garplid, Isak Skarrie Skyttesskolan
2023-11-04 13:00 062011005 Myggenäs IBK P 11 - Floda IBK P11 Vit 1 - 4 Max Gullmar, Henry Frydensbjerg Häggvallsskolan
2023-10-14 12:15 062011006 IBK Göteborg P10 - Landvetter IBK P11/12 1 - 15 Anton Sköld, René Schweikart Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-10-14 13:00 062011009 Floda IBK P11 Vit - Frölunda IBK P10/11 röd 9 - 4 Karl Dahlsjö, Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2023-10-14 13:50 062011008 Hindås IBK P11 Blå - IBK Kungälv P11/12 2 - 7 Felix Broström, Måns Bartilson Hindås Idrottshall
2023-10-15 15:55 062011007 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Skepplanda BTK P10-11 9 - 2 Joel Mellby, Måns Eliason Lerum Arena C
2023-11-25 10:15 062011010 Myggenäs IBK P 11 - IBF Backadalen P11 6 - 7 Oliver Hallsten, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2023-10-21 11:20 062011011 Landvetter IBK P11/12 - FBC Lerum Utveckling P11 Svart 6 - 4 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Pinntorps Idrottshall
2023-10-21 12:15 062011012 IBK Göteborg P10 - Hindås IBK P11 Blå 4 - 2 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-10-22 14:00 062011015 Frölunda IBK P10/11 röd - IBF Backadalen P11 10 - 4 Edvin Persson, Jasmin Dzanic Skyttesskolan
2023-10-22 15:10 062011014 IBK Kungälv P11/12 - Myggenäs IBK P 11 5 - 4 Adem Can, Mathias Hannu Kastellegårdshallen
2023-10-22 18:00 062011013 Skepplanda BTK P10-11 - Floda IBK P11 Vit 1 - 3 Mustafa Kalajdzisalihovic, Jasmin Dzanic Skepplanda Idrottshall
2023-10-28 13:00 062011018 Myggenäs IBK P 11 - IBK Göteborg P10 5 - 1 Oliver Hallsten, Linus Larsson Häggvallsskolan
2023-10-28 15:30 062011019 IBF Backadalen P11 - Skepplanda BTK P10-11 7 - 8 Emil Lejon, Moa Ljungqvist Tuve Sporthall
2023-10-28 16:15 062011016 Hindås IBK P11 Blå - Landvetter IBK P11/12 5 - 5 Felix Broström, Tommy Runhammar Hindås Idrottshall
2023-10-29 13:50 062011017 Floda IBK P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Svart 6 - 5 Joel Mellby, Linn Söderblom Nova Floda Sportcenter
2023-11-05 15:20 062011020 Frölunda IBK P10/11 röd - IBK Kungälv P11/12 7 - 6 Ali Alizada, Edvin Persson Skyttesskolan
2023-11-10 18:30 062011022 Hindås IBK P11 Blå - Myggenäs IBK P 11 4 - 4 Ajla Bukvic, Jasmin Dzanic Hindås Idrottshall
2023-11-11 12:15 062011024 IBK Göteborg P10 - Frölunda IBK P10/11 röd 2 - 8 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-11-11 17:30 062011021 Landvetter IBK P11/12 - Floda IBK P11 Vit 10 - 4 Felix Enger, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2023-11-12 15:15 062011023 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBF Backadalen P11 6 - 8 Albin Rosberg, Lasse Englund Rydsbergshallen
2023-11-12 18:00 062011025 Skepplanda BTK P10-11 - IBK Kungälv P11/12 10 - 10 Mustafa Kalajdzisalihovic, Semir Aganspahic Skepplanda Idrottshall
2023-11-18 11:15 062011026 Myggenäs IBK P 11 - Landvetter IBK P11/12 1 - 5 Linus Larsson, Oliver Hallsten Häggvallsskolan
2023-11-18 15:30 062011027 IBF Backadalen P11 - Floda IBK P11 Vit 7 - 6 Emil Lejon, Emmy Birgersson Tuve Sporthall
2023-11-19 14:30 062011028 Frölunda IBK P10/11 röd - Hindås IBK P11 Blå 5 - 2 Edvin Persson, Atakan Yapisan Skyttesskolan
2023-11-19 15:00 062011029 IBK Kungälv P11/12 - FBC Lerum Utveckling P11 Svart 3 - 8 Joel Gabrielsson, Hampus Räffling Kastellegårdshallen
2023-11-19 18:00 062011030 Skepplanda BTK P10-11 - IBK Göteborg P10 21 - 1 Alexander Rydqvist, Jasmin Dzanic Skepplanda Idrottshall
2023-12-02 10:30 062011032 Myggenäs IBK P 11 - Frölunda IBK P10/11 röd 1 - 11 Charles Martinsson, Lucas Schöldström Häggvallsskolan
2023-12-02 13:30 062011031 Landvetter IBK P11/12 - IBF Backadalen P11 5 - 5 Vincent Gårlin, Felix Enger Pinntorps Idrottshall
2023-12-02 14:00 062011034 Hindås IBK P11 Blå - Skepplanda BTK P10-11 3 - 6 Adnan Tongur, Adem Can Hindås Idrottshall
2023-12-03 14:10 062011033 Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11/12 6 - 6 Sebastian Cedgard, Karl Dahlsjö Nova Floda Sportcenter
2023-12-03 14:15 062011035 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBK Göteborg P10 13 - 3 Albin Rosberg, Alexander Warberg Hjällsnäshallen B-hallen
2023-12-08 18:25 062011040 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Hindås IBK P11 Blå 7 - 3 Måns Eliason, Tage Sandquist Lerum Arena C
2023-12-09 12:15 062011039 IBK Göteborg P10 - Floda IBK P11 Vit 6 - 8 Amel Kosovac, Jasmin Dzanic Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-12-10 14:00 062011037 IBK Kungälv P11/12 - IBF Backadalen P11 3 - 4 Sofia Färm, Karl Dahlsjö Kastellegårdshallen
2023-12-10 14:15 062011036 Frölunda IBK P10/11 röd - Landvetter IBK P11/12 2 - 3 Edvin Persson, Atakan Yapisan Skyttesskolan
2023-12-10 18:00 062011038 Skepplanda BTK P10-11 - Myggenäs IBK P 11 4 - 7 Meron Garza, Alexander Rydqvist Skepplanda Idrottshall
2023-12-17 10:10 062011041 Landvetter IBK P11/12 - IBK Kungälv P11/12 3 - 5 Birk Eldh, Leo Hammarstedt Pinntorps Idrottshall
2023-12-17 11:00 062011043 IBF Backadalen P11 - IBK Göteborg P10 5 - 7 Samuel Tolland, Helin Beyza Altuntas Tuve Sporthall
2023-12-17 12:35 062011044 FBC Lerum Utveckling P11 Svart - Myggenäs IBK P 11 4 - 5 Måns Eliason, Joel Mellby Rydsbergshallen
2023-12-17 16:50 062011045 Floda IBK P11 Vit - Hindås IBK P11 Blå 9 - 5 Sebastian Cedgard, Lasse Englund Nova Floda Sportcenter
2023-12-17 18:00 062011042 Skepplanda BTK P10-11 - Frölunda IBK P10/11 röd 1 - 9 Adem Can, Amel Kosovac Skepplanda Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Frölunda IBK P10/ 11 röd 9 7 0 2 59-29 30 21
2. Landvetter IBK P11/ 12 9 6 2 1 60-28 32 20
3. Floda IBK P11 Vit 9 6 1 2 55-45 10 19
4. IBF Backadalen P11 9 5 1 3 62-53 9 16
5. IBK Kungälv P11/ 12 9 4 2 3 55-47 8 14
6. FBC Lerum Utveckling P11 Svart 9 4 0 5 57-39 18 12
7. Skepplanda BTK P10-11 9 3 1 5 54-57 -3 10
8. Myggenäs IBK P 11 9 3 1 5 34-45 -11 10
9. IBK Göteborg P10 9 2 0 7 28-87 -59 6
10. Hindås IBK P11 Blå 9 0 2 7 28-62 -34 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis