Spelprogram - Träningsmatcher Uppland HT-2018

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF D1 Robert Esperi robert.esperi@gmail.com 070-8712212 Svart, Svart, Svartgul
AIK IBF P05 Mikael Qvarnström mikael.qvarnstrom@aikinnebandy.se 070-606 99 34 Svart, Svart, Svartgul
Almunge IK /Arlanda IBK JAS David Söderström davidsoderstrom@hotmail.com 0709384584 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK H3 Johan Eriksson joh@neriksson.se 070-6440100 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P03/04 Röd 4 Röd/Gul, Svart, Svart
Almunge IK P05 Robert Sjöberg robert.sjoberg83@hotmail.com Röd/Gul, Svart, Svart
Alunda IBF Jens Eklund info@vaxverkstan.se 073-417 50 51 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF D1 Magdalena Danielsson danielsson.solbacken@gmail.com 076-1090496 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF DJ JAS Stina Blomkvist stina_blomkvist@hotmail.com Blå, Svart, Svart
Alunda IBF H1 Dan Collin alundainnebandy@yahoo.se 0739-321314 Blå, Svart, Svart
Alunda IBF P05 Veronica Liljeberg Veronica.liljeberg@gmail.com 0703-113388 Blå, Svart, Svart
Arlanda IBK D1 Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK F02/03 Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK H4 Marianne Isoz Henriksson isozhenriksson@gmail.com 070-621 06 12 Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK P05 Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK U D3 Michael Jonsson michael@msolutions.se 072-726 6667 Blå, Blå, Blå
Arlanda IBK U H6 Patrik Wiklund wiklundputte@gmail.com 0707361665 Blå, Blå, Blå
Bele Barkarby IF IBF D1 Svart, Svart, Svart
Bele Barkarby IF IBF P04 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK D2 Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK D3 Mathias Lundqvist lundqvistmathias@hotmail.com 0732-634879 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F02/03 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F02/03 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F04/05 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F06 Jonas Timan timan.jonas@gmail.com 0722-403384 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK H1 Martin Dahlberg dahl90@gmail.com 0705-666352 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK JAS Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK P06/07 Fredrik Uhrbom fruh405@gmail.com 0793399735 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK Pojkar div 1 röd Svart, Svart, Svart
Bålsta FBC P050607 Blå Henrik Bjerkered henrik.bjerkered@gmail.com 0702803690 Svart/grå, Svart, Svart
Bälinge IF F04/05 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF F08/09 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF Herr Robin Karlsson nallegubbe1@hotmail.com 0760196685 Gul, Svart, Svart
Ekerö IK 2003P MöRöd Medel M Patrik Bengtsson patrik.bengtsson@ncc.se 076-186 00 55 Blå, Blå, Blå
Enköpings IBK Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK D2 Henrik Norell benkebusen@msn.com +46704469650 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK D2 Pernilla Andersson orsundsbrofarg2@gmail.com 0702485078 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK H3 Jennie Carlsson carlsson.jennie@telia.com 070-5101809 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK HJ17 Vit, Svart, Svart
Enköpings IBK Team Vit, Svart, Svart
FBC Bollnäs H1 Peter Eismar pmjsj22@hotmail.com 070-5509653 Vit, Svart, Vit
FBC Uppsala Ungdom Jenny Wikström jennywikstrom@gmail.com 070-4201184 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom D3 Björn Lindholm bjorn@barkvagen.se 073-2640620 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom F02/03 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom F05 Anna Lampén lillvreta@hotmail.com 0705-112 155 Svart, Svart, Svart
FBC Uppsala Ungdom P05 Svart, Svart, Svart
Fjärdhundra SK Peter Eriksson-Ahlin peter.fskib@gmail.com 070-286 12 58 Röd, Grön, Vit
Frötuna IBF D2 Marika Jansson marika.jansson@mdlz.com 073-0350386 Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF F 08/09 Tomas Berglund tomasberglund@outlook.com Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF F06/07 Röd, Marinblå, Röd
Fyrislunds BK H5 Nikolaus Mattheos nikolaus.t.mattheos@gmail.com Vit, Svart, Svart
Gävle GIK D1 Jonas Jonsson jonas.atig@gmail.com 070-3909729 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK HJ17 Mats Jernberg mats.g.jernberg@gmail.com 070-678 52 75 Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P05 Henrik Söderholm henrik.soderholm@se.atlascopco.com 070-237 61 26 Blå, Blå, Blå
Hagunda IF Allsvenskan Herrar Therese Bergman tessanbman@gmail.com 0702640364 Blå/Svart/Svart
Hagunda IF D1 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF JAS DJ17 Blå, Svart, Blå
Hagunda IF P04 Ulf Tobiasson ekonomi@overbacka.se 070-4976807 Blå, Svart, Blå
Hagunda Legend IS H3 Blå, Svart, Svart
Hofors IBK Dam Svart, Svart, Svart
Hässelby SK IBK Dam Div 1 Lars Hellman lasse@plandokfiber.se 0707653335 Röd, Svart, Svart
IBF Roslagsalliansen H3 Jörgen Åkerlund jakerlund@telia.com 070-4564822 Röd, Svart, Svart
IBF Roslagsalliansen U H5 Jörgen Åkerlund jakerlund@telia.com 070-4564822 Röd, Svart, Svart
IBK Lockerud Mariestad ALL dam Mickael Fredriksson mickefredriksson@me.com 073-7627608 Röd, Röd, Röd
IBK Runsten Allsvenskan Mathias Bondeson ibk@runsten.nu 070-99 444 86 Röd, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer D2 Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer H2 David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer U D3 Mikael Persson mikael.persson2477@gmail.com Svart, Svart, Svart
IBK Uppsala Teknologer U H5 David Eriksson davve_112@hotmail.com 0736965215 Svart, Svart, Svart
IBK Östhammar H2 Ludwig Englund 070-855 00 77 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IBK Östhammar P07/08 Mona Jönsson moisjo75@gmail.com 0736421080 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Dannemora/Ö F08/09 Robert Nordström robnord@live.se 072-7021170 Vit, Blå, Vit
IFK Dannemora/Ö P03/04 Vit, Blå, Vit
IK Nordia/Enköpings IBK P05 Thomas Zetterberg thomas.zetterberg@gmail.com 0702532848 Vit/röd/röd
IK Sirius FBC JAS Björn Arkebäck bjorn.arkeback@beckers-group.com 073-6639025 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P03 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC P04 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius FBC SSL dam Mikael Ekeberg mikael.ekeberg@buhlergroup.com 070-3955377 Blå/Svart, svart, svart
IK Sirius IBK D1 Eva Klermyr evaklermyr@hotmail.com 073-9104404 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK SSL Herr Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sätra H1 Bosse Westerlund bosse.westerlund@emrik.se 070-5854699 Grön, Svart, Grön
IS Saga H4 Henrik Wallenborg henrik.wallenborg@siriusinnebandy.se 0762405572 Vit, Svart, Vit
Karlstad IBF Allsvenskan herr Daniel Wellerfors welle1@icloud.com 073-9013776 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF SSL dam Oskar Moberg o_moberg@live.se 070-5777485 Vit/Vit/Vit
Kirkkonummi Rangers (Fin)
Lag ej klart
Livets Ord IF Dam Gabriel Purbe gabriel.purbe@maxi.ica.se 0735-146001 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Livets Ord IF H2 Tomas Baeckman tomasbaeckman11@gmail.com 0704-670461 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Lokomotiv Grillby H2 Richard Ytter richard@enkopingsakeri.se 0709112294 Rosa, Mörk blå, Rosa
Midas IBK H3 Anders Nilsson anders68.an@gmail.com 0707682284 Röd, Svart, Svart
Midas IBK P08 Ola Åkerlund olakerlund740@gmail.com 0702379599 Röd, Svart, Svart
Midas IBK U H5 Risto Hautamäki rille1978@hotmail.com 070-8764641 Röd, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Allsvenskan Tova Lindby tova.lindby@icloud.com 0708504749 Vit, Svart, Vit
Nykvarns IBF H2 Sebastian Wahlgren sebastian.wahlgren@wurth.se 070-6124829 Svart, Svart, Svart
Rasbo IK H1 Felix Esevik firman.rasbo@hotmail.com 070-7921340 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rasbo IK P05 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rasbo IK U H3 Thomas Djerfh thomas.djerfh@telia.com 0705365085 Vinröd/Vit, Svart/vinröd, Svarta
Rosersberg IK H4 Blå, Blå, Blå
Rotebro IS IBK D1 Marie Numell m.numell@gmail.com 0734333998 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rotebro IS IBK Herrar Div1 Marie Lienzén marie@fkfem.se 070-550 67 76 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sala Silverstaden IBK Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart, Svart, Svart
Sala Silverstaden IBK H2 Hannes Cederfeldt Hannes@rodjevent.se Svart, Svart, Svart
Sandvikens AIK P03/04 Svart, Svart, Svart
SK Vide D3 Sofia Kalander sofia.kalander@gmail.com 0762142707 Blå, Blå, Blå
SK Vide H6 Fredrik Åström sport@skvide.se 0709824649 Blå, Blå, Blå
SK Vide P03/04 Pernilla Svedin pernillasvedin@hotmail.com 0702651469 Blå, Blå, Blå
SK Vide P06 Magnus Odén oden.magnus@gmail.com 0705141968 Blå, Blå, Blå
SK Vide Pojkar div 1 Blå, Blå, Blå
Skattkärrs IK D1 Johnny Grundahl johnny.grundahl@telia.com 070-584 82 47 blå, blå, blå
Skutskärs IBK H2 Blå, Blå, Vit
Skutskärs IBK P03 Blå, Blå, Vit
Skälby IBK D1 Mikela Wallin mikela.wallin@riksbyggen.se 073-639 68 99 Svart, Svart, Svart
Stenhagens KK D2 Matilda Kardell matilda.kardell@gmail.com 076 - 33 60 670 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK Dam Mattias Lundblad mattias.lundblad@malarsprinkler.se 0707616148 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK H4 Gerald Pettersson gerald.g.pettersson@gmail.com 072-333 93 77 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK H6 Legends Tommy Olofsson tommy_v_olofsson@hotmail.com 0702303177 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK U H5 Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK D1 Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F04/05 Markus Ylitalo markusylitalo@telia.com 070-7270360 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK JAS Flick Noél Alm Johansson noelalmjohansson@storvretaibk.se 070-318 70 27 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P03 Mats Edin matsedin@hotmail.se 0705315047 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK P05 Röd, Svart, Röd
Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Sundbybergs IK H3 Filip Mathson mathson08@gmail.com Grön, Vit, Grön
Surahammars IBF H1 Peter Stillman peter.stillman@se.abb.com 070-5703790 Gul, Svart, Svart
Södra Trögds IK Matts Lindqvist matts.lindqvist@me.com Grön, Grön, Grön
Telge IBS Röd, Röd, Vit
Tierp IBK /TÖFF F00-05 Helen Jaeschke-Pellonpää helen.pellonpas@gmail.com 0702-844466 Rosa, Svart, Svart
Tobo/Örbyhus FF D3 Gul, Svart, svart
Täby FC D1 Leo Alariksson alariksson1988@gmail.com 0769450438 Vit, Vit, Vit
Täby FC DJ JAS Per-Anders Melander per-anders@melanderfamily.eu 0739-856147 Vit, Vit, Vit
Vaksala SK Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Gul Åsa Björklin asa.bjorklin78@gmail.com 0707304120 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F06 Svart Jonas Cervin jonas@ubcfast.se 070-4258927 Svart/Gul, Svart, Gul
Vaksala SK F09 svart Henrik Palm palmens@gmail.com 070-6448011 Svart/Gul, Svart, Gul
Vallentuna IBK H3 Tobias Lundqvist tobias.lundqvist@hotmail.com 076-8913655 Svart, Svart, Svart
V-TAB
Väddö IF H5 Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Svart, Grön
Väddö IF U H6 Kimmo Heiskanen solna87@hotmail.com 073-615 65 29 Grön, Svart, Grön
Västerlöfsta IBF Herrar A Svart, Svart, Svart
Västerås Rönnby IBK SSL dam Magnus Eriksson magnus.eriksson.vas@gmail.com 0733-82 84 80
Örsundsbro IBF Pojkar röd div 2 Jonny Hawee jonnyhawee@msn.com 0733571574 Blå, Blå, Blå
Örsundsbro IF P05 Mattias Vannergård mattias.vannergard@afconsult.com 0708214493 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-08-11 12:00 1 IK Sirius FBC SSL dam - IBK Lockerud Mariestad ALL dam 2 - 3 IFU Arena A
2018-08-11 14:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Alunda IBF H1 5 - 5 IFU Arena A 75
2018-08-18 11:00 1 Alunda IBF DJ JAS - Täby FC DJ JAS Olandshallen
2018-08-18 13:00 1 Alunda IBF D1 - Täby FC D1 Olandshallen
2018-08-18 15:00 1 Alunda IBF H1 - IBK Runsten Allsvenskan 6 - 6 Olandshallen 85
2018-08-18 15:00 1 Rasbo IK H1 - FBC Bollnäs H1 Hall 2000
2018-08-18 16:00 OBS Nya hallen 1 Storvreta IBK D1 - AIK IBF D1 Storvreta IBK Sporthall
2018-08-19 12:00 1 Stenhagens KK Dam - IK Sirius IBK D1 Stenhagen BoKC
2018-08-19 15:00 1 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Strängnäs IBK Allsvenskan Herrar 4 - 6 Stenhagen BoKC
Omgång 2
2018-08-24 19:00 2 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - Kirkkonummi Rangers (Fin) 6 - 5 IFU Arena A
2018-08-24 19:30 2 Alunda IBF H1 - Björklinge BK H1 3 - 1 Olandshallen
2018-08-25 13:30 2 Rasbo IK H1 - IK Sätra H1 Hall 2000
2018-08-25 14:00 2 IK Sirius FBC SSL dam - Karlstad IBF SSL dam 4 - 0 IFU Arena A
2018-08-25 15:00 2 IK Sirius IBK SSL Herr - Karlstad IBF Allsvenskan herr IFU Arena - Upplands Energi
2018-08-25 15:35 2 Hässelby SK IBK Dam Div 1 - Stenhagens KK Dam Gimo Sporthall
2018-08-25 16:00 2 IBK Uppsala Teknologer H2 - Nykvarns IBF H2 5 - 5 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-08-25 17:00 2 Storvreta IBK D1 - Bele Barkarby IF IBF D1 IFU Arena A
2018-08-25 18:00 2 IBK Uppsala Teknologer U H5 - Fyrislunds BK H5 4 - 6 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-08-26 13:00 2 Storvreta IBK D1 - Nacka Wallenstam IBK Allsvenskan IFU Arena A
2018-08-26 16:00 2 Hagunda IF D1 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 IFU Arena A
2018-08-27 19:10 2 IK Sirius FBC JAS - Storvreta IBK JAS Flick IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-08-28 20:30 2 Arlanda IBK H4 - Vallentuna IBK H3 5 - 6 Ekilla Sporthall
Omgång 3
2018-08-31 19:15 3 IK Sirius FBC P04 - Sandvikens AIK P03/04 2 - 3 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-09-01 13:00 3 IK Sirius FBC SSL dam - Västerås Rönnby IBK SSL dam 5 - 3 IFU Arena A
2018-09-01 13:00 3 IK Sirius IBK D1 - Skälby IBK D1 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-09-01 13:45 3x20 minuter! 3 SK Vide Pojkar div 1 - Örsundsbro IBF Pojkar röd div 2 4 - 3 Alsike sporthall
2018-09-01 14:00 3 Stenhagens KK Dam - Enköpings IBK D2 Stenhagen BoKC
2018-09-01 15:00 3 Rotebro IS IBK Herrar Div1 - Hagunda IF Allsvenskan Herrar 4 - 3 IFU Arena A
2018-09-02 13:00 3 Hagunda IF D1 - Sala Silverstaden IBK IFU Arena B - Turbo Sport
2018-09-02 13:00 3 Rotebro IS IBK D1 - IK Sirius IBK D1 IFU Arena – DHinox
2018-09-02 14:00 3 Livets Ord IF H2 - IFK Arboga H2 5 - 7 Uppsala Life Arena 47
2018-09-02 15:00 3 Hagunda IF Allsvenskan Herrar - IK Sirius IBK SSL Herr 2 - 3 IFU Arena A
2018-09-02 16:00 3 IS Saga H4 - Almunge IK H3 6 - 7 IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-31 00:00 3 Almunge IK /Arlanda IBK JAS - Frötuna IBF D2 WO (5 - 0) Hall 2000
Omgång 4
2018-09-06 20:00 4 Livets Ord IF H2 - Hagunda Legend IS H3 5 - 5 Uppsala Life Arena
2018-09-06 20:00 4 Väddö IF H5 - Midas IBK H3 3 - 5 Vikingahallen 78
2018-09-06 20:05 4 Stenhagens KK U H5 - Stenhagens KK H6 Legends Stenhagen BoKC
2018-09-07 18:45 4 SK Vide P03/04 - Storvreta IBK P03 0 - 0 Alsike sporthall
2018-09-07 19:15 4 IK Sirius FBC P04 - Bele Barkarby IF IBF P04 9 - 1 IFU Arena A
2018-09-07 19:15 4 Arlanda IBK D1 - Hässelby SK IBK Dam Div 1 3 - 2 Ekilla Sporthall
2018-09-08 11:00 3x20 min rullande tid. 4 Livets Ord IF Dam - Hagunda IF JAS DJ17 Uppsala Life Arena
2018-09-08 13:00 4 Rasbo IK U H3 - IBK Östhammar H2 7 - 4 Hall 2000
2018-09-08 14:00 4 IK Sirius IBK D1 - Skattkärrs IK D1 IFU Arena A
2018-09-08 16:30 4 Arlanda IBK H4 - Sundbybergs IK H3 7 - 4 Ekilla Sporthall
2018-09-09 11:00 4 Rasbo IK H1 - Björklinge BK H1 Hall 2000
2018-09-09 17:00 4 IBK Uppsala Teknologer D2 - Frötuna IBF D2 IFU Arena A
2018-09-09 18:30 4 Almunge IK /Arlanda IBK JAS - IK Sirius FBC JAS 5 - 2 Hall 2000 90
2018-09-11 19:15 4 FBC Uppsala Ungdom P05 - Storvreta IBK P05 Gamlishallen
2018-09-11 20:00 4 Midas IBK U H5 - Väddö IF U H6 6 - 9 Hallstaviks Sporthall 64
2018-09-12 20:00 4 IBK Uppsala Teknologer H2 - Hagunda IF Allsvenskan Herrar 5 - 3 IFU Arena A
Omgång 5
5 Arlanda IBK U D3 - Tobo/Örbyhus FF D3 Ekilla Sporthall
2018-09-10 20:20 5 Stenhagens KK H4 - Enköpings IBK H3 Stenhagen BoKC
2018-09-14 18:45 5 SK Vide P03/04 - Storvreta IBK P03 2 - 5 Alsike sporthall
2018-09-14 19:15 5 Björklinge BK F04/05 - FBC Uppsala Ungdom F05 4 - 0 Björklinge Sporthall
2018-09-15 11:30 5 FBC Uppsala Ungdom P05 - AIK IBF P05 IFU Arena B - Turbo Sport
2018-09-15 13:00 5 Alunda IBF H1 - Surahammars IBF H1 6 - 7 Olandshallen
2018-09-15 14:00 5 IBF Roslagsalliansen H3 - Vallentuna IBK H3 6 - 7 Sportcentrum 30
2018-09-15 15:00 5 Arlanda IBK D1 - Rotebro IS IBK D1 8 - 1 Ekilla Sporthall
2018-09-15 17:45 5 Storvreta IBK P05 - AIK IBF P05 IFU Arena B - Turbo Sport
2018-09-16 10:30 5 Storvreta IBK P05 - AIK IBF P05 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-09-16 13:00 5 Lokomotiv Grillby H2 - Sala Silverstaden IBK H2 9 - 5 Enahallen
2018-09-16 15:00 5 IBF Roslagsalliansen U H5 - Arlanda IBK U H6 5 - 3 Sportcentrum
2018-09-16 15:30 5 Örsundsbro IF P05 - AIK IBF P05 IFU Arena B - Turbo Sport
2018-09-17 19:30 5 Fjärdhundra SK - Västerlöfsta IBF Herrar A 1 - 7 Fjärdhundra Sporthall
Omgång 6
2018-09-18 19:15 6 FBC Uppsala Ungdom D3 - IBK Uppsala Teknologer U D3 IFU Arena B - Turbo Sport
2018-09-18 20:45 6 Arlanda IBK H4 - Rosersberg IK H4 Ekilla Sporthall
2018-09-20 19:15 6 Södra Trögds IK - V-TAB Lillkyrkahallen
2018-09-20 20:00 6 Väddö IF H5 - Almunge IK H3 7 - 3 Vikingahallen 42
2018-09-21 16:45 6 FBC Uppsala Ungdom F05 - Storvreta IBK F04/05 Bolandskolan
2018-09-21 17:30 6 Frötuna IBF F06/07 - Björklinge BK F06 Sävja Sporthall
2018-09-21 20:15 6 SK Vide H6 - Arlanda IBK H4 Alsike sporthall
2018-09-22 11:00 6 Björklinge BK D2 - Arlanda IBK D1 3 - 6 Björklinge Sporthall 45
2018-09-22 11:00 6 FBC Uppsala Ungdom F02/03 - Tierp IBK /TÖFF F00-05 3 - 5 IFU Arena E – Lundqvist EL
2018-09-22 11:40 6 Frötuna IBF F 08/09 - Vaksala SK Sävja Sporthall
2018-09-22 12:20 6 Storvreta IBK P03 - Almunge IK P03/04 Röd 4 Vattholma Sporthall
2018-09-22 12:30 6 IBF Roslagsalliansen H3 - Lokomotiv Grillby H2 6 - 5 Sportcentrum 45
2018-09-22 13:10 6 Björklinge BK D3 - SK Vide D3 13 - 1 Björklinge Sporthall 66
2018-09-22 13:15 6 Storvreta IBK P03 - Ekerö IK 2003P MöRöd Medel M 1 - 1 Vattholma Sporthall
2018-09-22 14:15 6 Almunge IK P03/04 Röd 4 - Ekerö IK 2003P MöRöd Medel M 1 - 4 Vattholma Sporthall
2018-09-22 15:00 6 Björklinge BK F02/03 - Storvreta IBK F04/05 Björklinge Sporthall
2018-09-22 15:15 6 Storvreta IBK P03 - Almunge IK P03/04 Röd 4 Vattholma Sporthall
2018-09-22 16:10 6 Storvreta IBK P03 - Ekerö IK 2003P MöRöd Medel M 0 - 4 Vattholma Sporthall
2018-09-23 14:30 6 Livets Ord IF H2 - Skutskärs IBK H2 Uppsala Life Arena
2018-09-23 16:00 6 Frötuna IBF D2 - Hofors IBK Dam 3 - 6 IFU Arena – DHinox 3
2018-09-25 18:30 6 Almunge IK /Arlanda IBK JAS - Björklinge BK JAS 1 - 3 Ekilla Sporthall
2018-09-25 19:15 6 FBC Uppsala Ungdom P05 - Storvreta IBK P05 Gamlishallen
Omgång 7
2018-09-25 19:30 7 Stenhagens KK Dam - Stenhagens KK D2 Stenhagen BoKC
2018-09-25 20:40 7 Bälinge IF Herr - Rasbo IK U H3 IFU Arena – DHinox
2018-09-26 18:00 7 Björklinge BK F02/03 - FBC Uppsala Ungdom F02/03 4 - 2 IFU Arena – DHinox
2018-09-26 19:45 7 Storvreta IBK D1 - Telge IBS IFU Arena – DHinox
2018-09-29 10:00 7 Björklinge BK P06/07 - Bålsta FBC P050607 Blå 0 - 0 Björklinge Sporthall
2018-09-29 11:20 7 Björklinge BK P06/07 - SK Vide P06 0 - 0 Björklinge Sporthall
2018-09-29 14:00 7 SK Vide Pojkar div 1 - Björklinge BK Pojkar div 1 röd 4 - 1 Alsike sporthall 78
2018-09-29 18:30 7 SK Vide P03/04 - Hagunda IF P04 5 - 2 Alsike sporthall
2018-09-30 10:00 7 FBC Uppsala Ungdom F05 - Bälinge IF F04/05 Gamlishallen
2018-10-01 18:40 7 Vaksala SK F06 Svart - Björklinge BK F06 Uppsala Life Arena
Omgång 8
2018-11-03 11:15 8 IFK Dannemora/Ö P03/04 - Skutskärs IBK P03 15 - 1 Österby Sim o Sporthall
2018-11-03 13:30 8 Storvreta IBK P03 - Almunge IK P03/04 Röd 4 8 - 0 Vattholma Sporthall
Omgång 9
2018-11-10 10:00 9 FBC Uppsala Ungdom F05 - Björklinge BK F04/05 Bolandskolan
2018-11-10 10:30 9 Midas IBK P08 - IBK Östhammar P07/08 Hallstaviks Sporthall
2018-11-10 13:30 9 Storvreta IBK P03 - SK Vide P03/04 5 - 0 Vattholma Sporthall
Omgång 10
2018-11-17 12:15 10 Storvreta IBK P05 - Rasbo IK P05 5 - 1 Vattholma Sporthall
2018-11-17 14:30 10 IFK Dannemora/Ö F08/09 - Bälinge IF F08/09 0 - 0 Österby Sim o Sporthall
2018-11-24 09:30 10 Arlanda IBK P05 - Almunge IK P05 8 - 0 Ekilla Sporthall 30
2018-11-24 13:30 10 FBC Uppsala Ungdom P05 - Gävle GIK P05 IFU Arena A
Omgång 11
2018-12-07 19:00 11 Arlanda IBK P05 - Hagunda IF P04 3 - 6 Ekilla Sporthall
2018-12-08 13:10 11 FBC Uppsala Ungdom P05 - Storvreta IBK P05 IFU Arena - Upplands Energi
2018-12-15 09:40 11 FBC Uppsala Ungdom P05 - Rasbo IK P05 5 - 2 IFU Arena B - Turbo Sport
2018-12-16 11:15 11 IK Nordia/Enköpings IBK P05 - Arlanda IBK P05 3 - 2 Nordiahallen
Omgång 12
2018-12-18 17:30 12 FBC Uppsala Ungdom - Frötuna IBF F06/07 Sävja Sporthall
2018-12-21 18:00 12 IK Sirius FBC P03 - Gävle GIK HJ17 IFU Arena A
2019-01-06 18:30 12 Enköpings IBK Team - Enköpings IBK HJ17 S:t Ilianshallen
2019-01-07 18:30 12 Enköpings IBK Team - Enköpings IBK HJ17 S:t Ilianshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis