Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Duvbo IK Pontus Hannegård pontushanne@gmail.com 0705731939 Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Elin Elfqvist e.elfqvist@gmail.com 070-7577269 Mörkblå
Huddinge IK röd, röd, röd
Rotebro IS IBK Linnéa Brehme linneabrehme4@gmail.com 070-543 97 51 Blå/Blå/Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Silverdals IF (B) Niklas Magnusson niklas@magnussons.nu 0738012974 Vit, Vit, Vit
Sköndals IK Linnea Moström limo55@yahoo.com 0708161482 Blå/Svart/Svart
Sundbybergs IK Kaushik Thakrar kaushik.thakrar@humanentrance.com 0707726239 Grön/vit/grön
Älvsjö AIK IBF Johan Ribrant johan@ribrant.se 070-7707270 Blå/Blå/Blå
Örby IS Caroline Ålander caroline.alander@gmail.com Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 08:30 1 Rotebro IS IBK - Huddinge IK Jan Lingemark, Hugo Nilsson Rotebrohallen (Nya)
2019-09-28 13:15 1 Sickla IF - Duvbo IK Daniel Mårtensson, Fredrik Hallenberg Järla Sporthall
2019-09-29 08:15 1 Ekerö IK - Sundbybergs IK Robert Milerud, Sezgin Youmer Mälaröhallen
2019-09-29 12:00 1 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Sköndalshallen
2019-09-29 13:00 1 Silverdals IF (B) - Örby IS Oscar Wernborg, Stephanie Mobedjina Silverdalshallen
Omgång 2
2019-10-05 09:00 2 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Hanna Woxmark, Alva Olson Sätrahallen
2019-10-05 11:00 2 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Hallonbergshallen
2019-10-05 14:15 2 Örby IS - Sickla IF Mauricio Castillo, Thomas Gjutarenäfve Bandhagshallen
2019-10-06 11:00 2 Duvbo IK - Sköndals IK Andreas Lyhnakis, Arvid Stegrud Löthallen
2019-10-06 12:15 2 Huddinge IK - Silverdals IF (B) Elise Lundin, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
Omgång 3
2019-10-12 11:30 3 Rotebro IS IBK - Ekerö IK Linda Forslund, Madeleine Forslund Rotebrohallen (Nya)
2019-10-12 13:15 3 Sickla IF - Huddinge IK Anton Zaitsev, Christian Berger Järla Sporthall
2019-10-13 09:00 3 Sköndals IK - Örby IS Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sköndalshallen
2019-10-13 10:00 3 Duvbo IK - Älvsjö AIK IBF Isak Ålenius, Anders Hillebrink Hallonbergshallen
2019-10-13 10:15 3 Silverdals IF (B) - Sundbybergs IK Noel Huss, Filip Saverstam Silverdalshallen
Omgång 4
2019-10-26 10:00 4 Sundbybergs IK - Sickla IF William Albrecht, Magnus Westerberg Brotorpshallen
2019-10-26 15:15 4 Örby IS - Duvbo IK Tindra Henriksson, Asta Hansson Bandhagshallen
2019-10-26 17:00 4 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK Thomas Gjutarenäfve, Shabbir Ahmed Sätrahallen
2019-10-27 10:15 4 Ekerö IK - Silverdals IF (B) Linnea Gribe, Anton Fritshammar Mälaröhallen
2019-10-27 12:00 4 Huddinge IK - Sköndals IK Erik Gustafsson, Tony Verho Kvarnbergshallen
Omgång 5
2019-11-09 15:00 5 Sickla IF - Ekerö IK Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-10 10:30 5 Duvbo IK - Huddinge IK Noel Akdemir, Lars Reuterhagen Löthallen
2019-11-10 11:00 5 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Alexander Rosén, Ida Sandberg Bandhagshallen
2019-11-10 11:30 5 Sköndals IK - Sundbybergs IK Johan Ståhl, Shabbir Ahmed Sköndalshallen
2019-11-10 17:45 5 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK Johan Ståhl, Annie Mattsson Silverdalshallen
Omgång 6
2019-11-23 09:15 6 Ekerö IK - Sköndals IK Linnea Gribe, Aida Jönsson Mälaröhallen
2019-11-23 09:45 6 Huddinge IK - Örby IS Sam Robertsson, Karima Sharipova Kvarnbergshallen
2019-11-23 10:00 6 Sundbybergs IK - Duvbo IK Carl Theorén, Joel Holm Brotorpshallen
2019-11-23 13:00 6 Rotebro IS IBK - Sickla IF Hugo Nilsson, Carl Theorén Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 14:00 6 Älvsjö AIK IBF - Silverdals IF (B) Jonathan Wallén Brobäck, Elias Englund Sätrahallen
Omgång 7
2019-11-30 12:45 7 Sköndals IK - Rotebro IS IBK Ej offentliggjord, Theodore Hurtig Farstahallen 1
2019-11-30 16:00 7 Sickla IF - Silverdals IF (B) Anton Zaitsev, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2019-11-30 17:15 7 Örby IS - Sundbybergs IK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Bandhagshallen
2019-12-01 09:00 7 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF Annabel Jonsson, Tindra Henriksson Kvarnbergshallen
2019-12-01 10:00 7 Duvbo IK - Ekerö IK Amin Ben, Kim Vulic Löthallen
Omgång 8
2019-12-07 10:30 8 Sundbybergs IK - Huddinge IK Brotorpshallen
2019-12-07 12:00 8 Ekerö IK - Örby IS Mälaröhallen
2019-12-07 14:00 8 Rotebro IS IBK - Duvbo IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 14:00 8 Älvsjö AIK IBF - Sickla IF Sätrahallen
2019-12-08 12:30 8 Silverdals IF (B) - Sköndals IK Silverdalshallen
Omgång 9
2019-12-14 09:30 9 Rotebro IS IBK - Örby IS Rotebrohallen (Nya)
2019-12-14 09:45 9 Huddinge IK - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2019-12-14 10:00 9 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF Brotorpshallen
2019-12-15 10:00 9 Sköndals IK - Sickla IF Sköndalshallen
2019-12-15 10:00 9 Duvbo IK - Silverdals IF (B) Löthallen
Omgång 10
2020-01-11 08:00 10 Huddinge IK - Rotebro IS IBK Kvarnbergshallen
2020-01-11 09:15 10 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 10:00 10 Sundbybergs IK - Ekerö IK Brotorpshallen
2020-01-11 14:15 10 Örby IS - Silverdals IF (B) Bandhagshallen
2020-01-12 12:15 10 Duvbo IK - Sickla IF Löthallen
Omgång 11
2020-01-18 10:45 11 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Mälaröhallen
2020-01-18 13:15 11 Sickla IF - Örby IS Järla Sporthall
2020-01-19 09:30 11 Silverdals IF (B) - Huddinge IK Silverdalshallen
2020-01-19 11:00 11 Sköndals IK - Duvbo IK Sköndalshallen
2020-01-19 13:30 11 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Rotebrohallen (Nya)
Omgång 12
2020-01-25 09:45 12 Huddinge IK - Sickla IF Kvarnbergshallen
2020-01-25 11:00 12 Sundbybergs IK - Silverdals IF (B) Brotorpshallen
2020-01-25 16:00 12 Älvsjö AIK IBF - Duvbo IK Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 16:30 12 Örby IS - Sköndals IK Bandhagshallen
2020-01-25 19:00 12 Ekerö IK - Rotebro IS IBK Tappströms Bollhall
Omgång 13
2020-02-01 15:45 13 Rotebro IS IBK - Älvsjö AIK IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 08:15 13 Silverdals IF (B) - Ekerö IK Silverdalshallen
2020-02-02 11:00 13 Duvbo IK - Örby IS Löthallen
2020-02-02 13:00 13 Sköndals IK - Huddinge IK Sköndalshallen
2020-02-02 14:00 13 Sickla IF - Sundbybergs IK Stavsborgshallen
Omgång 14
2020-02-08 10:00 14 Ekerö IK - Sickla IF Mälaröhallen
2020-02-08 10:00 14 Älvsjö AIK IBF - Örby IS Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 10:30 14 Sundbybergs IK - Sköndals IK Brotorpshallen
2020-02-08 11:15 14 Rotebro IS IBK - Silverdals IF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-09 10:00 14 Huddinge IK - Duvbo IK Kvarnbergshallen
Omgång 15
2020-02-15 15:00 15 Duvbo IK - Sundbybergs IK Hallonbergshallen
2020-02-15 15:15 15 Örby IS - Huddinge IK Bandhagshallen
2020-02-16 09:45 15 Silverdals IF (B) - Älvsjö AIK IBF Silverdalshallen
2020-02-16 10:00 15 Sickla IF - Rotebro IS IBK Fisksätra sporthall
2020-02-16 12:00 15 Sköndals IK - Ekerö IK Sköndalshallen
Omgång 16
2020-03-07 09:00 16 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IK Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 11:00 16 Ekerö IK - Duvbo IK Tappströms Bollhall
2020-03-07 11:15 16 Rotebro IS IBK - Sköndals IK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-07 11:30 16 Sundbybergs IK - Örby IS Brotorpshallen
2020-03-08 08:30 16 Silverdals IF (B) - Sickla IF Silverdalshallen
Omgång 17
2020-03-21 08:30 17 Huddinge IK - Sundbybergs IK Kvarnbergshallen
2020-03-21 14:15 17 Örby IS - Ekerö IK Bandhagshallen
2020-03-22 12:00 17 Sköndals IK - Silverdals IF (B) Sköndalshallen
2020-03-22 13:15 17 Duvbo IK - Rotebro IS IBK Löthallen
2020-03-22 14:00 17 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF Stavsborgshallen
Omgång 18
2020-03-28 09:15 18 Örby IS - Rotebro IS IBK Högdalshallen
2020-03-28 10:15 18 Älvsjö AIK IBF - Sundbybergs IK Kämpetorpshallen 1
2020-03-28 17:15 18 Sickla IF - Sköndals IK Järla Sporthall
2020-03-29 11:00 18 Ekerö IK - Huddinge IK Mälaröhallen
2020-03-29 11:15 18 Silverdals IF (B) - Duvbo IK Silverdalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis